نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• داداش گلم،حرفتون درسته کامل،من میگم کسی که الان یک میلیارد غارت داره تو بازی قطعا از ناتار اینو بدست نمیاره از مولتی بدست میاره و چنین کسی دیگه نباید بیاد تو فروم منم منم بکنه چون همه میدونن داره مولتی میزنه و ساختن همر با این تعداد مولتی هنر نیست،فوقش سه چهارتا مولتی نه اینکه صدتامولتی بسازی و رید بدی و بعد ادعا هم بکنی،اینجا یه آقا رضا سورنا پاک بازی میکرد چون من اول بازی بهشون گفتم دوتا اکانت میسازم شما رید بده بیار بالا اکانت رو که گفت نه ابراهیم جان من مخالف هستم با مولتی...

.

من یکماه پیش اینو گفتم داداش که اگه چهارتا ساید بالانس بشن عالی میشه ،حتی گفتم قبل از شروع سرور همه (منظورم لیدرها هستش و لیدرهای تیم ها) جمع بشن یکجا و ساید هارو بالانس بکنن و بعد استارت کنن تا یه سرور زیبا رو تشکیل بدن اینجوری نه اینکه یک ساید اونقدر قوی بشه یک ساید هم ضعیف بشه

• داداش گلم،حرفتون درسته کامل،من میگم کسی که الان یک میلیارد غارت داره تو بازی قطعا از ناتار اینو بدست نمیاره از مولتی بدست میاره و چنین کسی دیگه نباید بیاد تو فروم منم منم بکنه چون همه میدونن داره مولتی میزنه و ساختن همر با این تعداد مولتی هنر نیست،فوقش سه چهارتا مولتی نه اینکه صدتامولتی بسازی و رید بدی و بعد ادعا هم بکنی،اینجا یه آقا رضا سورنا پاک بازی میکرد چون من اول بازی بهشون گفتم دوتا اکانت میسازم شما رید بده بیار بالا اکانت رو که گفت نه ابراهیم جان من مخالف هستم با مولتی...

.

من یکماه پیش اینو گفتم داداش که اگه چهارتا ساید بالانس بشن عالی میشه ،حتی گفتم قبل از شروع سرور همه (منظورم لیدرها هستش و لیدرهای تیم ها) جمع بشن یکجا و ساید هارو بالانس بکنن و بعد استارت کنن تا یه سرور زیبا رو تشکیل بدن اینجوری نه اینکه یک ساید اونقدر قوی بشه یک ساید هم ضعیف بشه

داداش ما خودمون لیست فارممون رو خیلی ادیت نمیکردیم، چون هر سه تا پلیر اکانتمون خیلی درگیر بودن فقط در حدی برامون مهم بود که منابع برای گندم و شارژ کم نیاد، ما حدود 500 میل زدیم هفته قبلش ... کسی که واقعا خوب و با برنامه ده بزنه و لیست هاش رو خیلی خوب بچینه، میتونه به نظرم حداقل هفته ای 800 میل به بالا رو بزنه...

همرهای اکانت ایشون هم توی داتکام جزو بهترین همرهایی بود که اتحاد ایرانی داشت، فک نکنم اونجا بشه با توجه به تیکتی که لازمه و هزینه خیلی سنگینش، کسی بتونه تعداد بالایی مولتی بسازه! اینجا نمیدونم کی چقدر مولتی داره یا نداره، ولی سرورش واقعا در غارت، حجم تروپ، تعداد همر، دف و این دست مسائل واقعا متفاوت هست با سرورهایی که تو سایت های دیگه ران میشه و واقعا قلق هایی داره که میشه با بازی بدون مولتی، همر های بسیار سنگین از یک اکانت در بیاد ... حالا کی بهتره داستانش جداس :دی بین آخیلیوس و رونین من به رونین رای میدم :) امیدوارم سرور بعدی هر دو نفر باشن، من قصدم این بود که بگم تو این سرور غارت میلیاردی و سه الی پنج همر سنگین دلیل برا مولتی داشتن قطعی نیست... خیلی ها هم دارن، اما نمیشه گفت همه

• داداش ما خودمون لیست فارممون رو خیلی ادیت نمیکردیم، چون هر سه تا پلیر اکانتمون خیلی درگیر بودن فقط در حدی برامون مهم بود که منابع برای گندم و شارژ کم نیاد، ما حدود 500 میل زدیم هفته قبلش ... کسی که واقعا خوب و با برنامه ده بزنه و لیست هاش رو خیلی خوب بچینه، میتونه به نظرم حداقل هفته ای 800 میل به بالا رو بزنه...

همرهای اکانت ایشون هم توی داتکام جزو بهترین همرهایی بود که اتحاد ایرانی داشت، فک نکنم اونجا بشه با توجه به تیکتی که لازمه و هزینه خیلی سنگینش، کسی بتونه تعداد بالایی مولتی بسازه! اینجا نمیدونم کی چقدر مولتی داره یا نداره، ولی سرورش واقعا در غارت، حجم تروپ، تعداد همر، دف و این دست مسائل واقعا متفاوت هست با سرورهایی که تو سایت های دیگه ران میشه و واقعا قلق هایی داره که میشه با بازی بدون مولتی، همر های بسیار سنگین از یک اکانت در بیاد ... حالا کی بهتره داستانش جداس :دی بین آخیلیوس و رونین من به رونین رای میدم :) امیدوارم سرور بعدی هر دو نفر باشن، من قصدم این بود که بگم تو این سرور غارت میلیاردی و سه الی پنج همر سنگین دلیل برا مولتی داشتن قطعی نیست... خیلی ها هم دارن، اما نمیشه گفت همه

سلطان وقت نزار‌ واسه اینا حیفه

دکترش گفته فقط بهش بخندین لبخند بزن اینا چیزی نمیدونن که یارو اومده خودشو بچسبونه به یکی تو بازی که چیزی نشد اینجا یکی بشناسش.

حرف زدن بلد نیست شما چه انتظاری داری

ادمین

حاجی ازت دلگیرم ها ما هرچی‌میگیم حذف میشه این چرا حذف نمیشه 😂😂😂😂😂

• سلام و عرض ادب خدمت بزرگان

آقا محمد مگه تیم تایگرز در سرور پیش اس دبل بود؟ من چیزی یادم نمیاد . بعدشم مگه ما سرور پیش تیم بودیم؟ همین سرور هم تیمی نبود 2 تا پلیر شروع کردن و پلیر به اکانت ها اضافه شد .

آقا محمد چرا به خودت میگیری . تو که میدونی من کیارو میگم همونایی که بعد رفتنشون آخر سرور پست گذاشتن و ..... بماند جوابشونو در سرور پیش دادم . حتی اگه یادت باشه خود شما و آقا یوسف پیام دادین که پستو پاک کنم که نکردم .

مشکل اس دبل نبود پلیر های پیگیر نبود در اصل لیدر هایی بودن که پیگیر نبودن و رفتن . وگرنه خود من که کم نذاشتم رنک یک دف سایدتون بودم و بعد رفتن پلیر ها 15 تا از اکانت های اونارو قبول کردم که دفسازی کنم .(دوستان مشکل اصلی کمبود حجم دف سرور پیش اس دبل نبود مولتی بود نمیشد گندم بدیم حتی مرتاض ها هم تو لاست بودن ) حالا بماند که پلیر هایی چون شهریار . امیر . صادق . و...... تمام تلاش خودشونو کردن.

تنها سروری که واقعا پیگیر نبودم و برای ساید تلاش نکردم همین سرور بود اونم به دلیل رفتن تیم کاپیتان و مشکلات شخصی .

این سرور که اس دبل مولتی داشت چیکار کرد؟ باز ما سرور پیش مشکل گندم داشتیم این سرور مشکل چی بود؟ بگم؟ تیم لیدری .

من و آقا محمد دیابلو دعوایی نداریم اگه داشتیم تو بازی حلش میکردیم . این بحث ها فقط برای گرم کردن فروم هستش ;).

خود شما تو واتساپ گفتی برای سرور بعد قراره تیم جمع کنی . بشخصه منتظرم تیم شمارو ببینم .

• سلام محمدجان.

در مورد این پشت شما:

عزیزم‌

اون سرور هر سه تیم با هم کنار اومده بودن و داشتن کنار هم بازی می کردن و جنوب غرب با تمام اتفاقات و وجود حریف خوبی مثل امرداد همچنان با قدرت ادامه می داد. نمیگم اختلاف نظر نبود! بود اما توانستیم حل کنیم و باهم ادامه بديم.

اینکه بازی به سرانجام نرسید کنار نیومدن تیم ها نبود. اون باگ معروف که ایجاد شد جلسه گذاشتیم و با خود یوسف تصمیم گرفتیم که همگی حذف کنیم. من اونجا ابتدا مخالف حذف جنوب غرب بودم اما یوسف دلایلی آورد که منطقی بود و باهم به این نتیجه رسیدیم که حذف کنیم. هیچ وقت هم اون سرور نه با یوسف نه با ناصر به مشکلی نخوردیم. اینکه تا دو روز قبل از شروع سرور قرار بود ما به دعوت یوسف عزیز در جنوب غرب بازی کنیم موید همین هست که مشکلی بینمون نبوده و کنار هم بودیم. خود یوسف می تونه بیاد تایید کنه. خوشحال میشم اگر اینکار رو بکنن.

الانم در شمال غرب تیم تایگرز با بچه های کلاهبرداران مشکلی نداره و از خودشون هم بپرسید بچه های تیم کلاهبرداران بیشتر با من در ارتباط بودند تا با خود ناصر و بالعکس این قضیه هم وجود داشت. فقط بنده چون واقعا از زندگیم زده بودم واسه ساید و خیلی داشتم وقت می‌گذاشتم توقعم این نبود! و شخصا حاضر نبودم ریشم دست دوتا آدم بی ادب باشه. برای حفظ حرمت خودم کنار رفتم تا در ساید دو دسته گی ایجاد نشه و حتی تو گروه ها اعلام کردم کسی از بچه های تایگرز حق نداره یک کلمه در حمایت از من حرفی بزنه و حق دخالت نداره. اکانتم رو هم حذف نکردم و دادم دست ساید که استفاده کردن.

نه اون موقع و نه همین الان من با یوسف هیچ مشکلی نداشته و ندارم و ممکنه باز هم کنار هم بازی کنیم. حتی داشتم از رفاقت با یوسف استفاده می کردم تا غربی ها رو متحد کنم که لجبازی شما اجازه نداد‌.

چرا هر کسی یه جایی کم میاره سعی می کنه مسائل رو وارونه نشون بده؟ مثل مرد بیاین جلو بگین این سرور به هر دلیلی نتونستیم خوب بازی کنیم. همین!

پایدار باشید

SOURENA

پ.ن۱: جنوب شرق بهترین ساید سرور بوده و هست ولی تا روز آخر نمیشه گفت کی برنده میشه.

پ.ن۲: باشم یا نباشم مهم نیست. مهم سایده.

پ.ن۳: برای خودم جالبه سکوت بزرگتر خانواده!

پ.ن۴: می دونم برای بعضی ها باورش سخته که میشه با یک پلیر در چنین سرورهایی؛ بدون رید مولتی به رتبه ۳ تاپ غارت رسید. درکتون می کنم.

پ.ن۵: مهم جنوب و شمال شهر نیست. مهم اینه هر جای شهر باشیم با شعور باشیم.

پ.ن۶: ابراهیم عزیز و مژگان خانم؛ وجودتون برای هر سایدی یک غنیمت هست.

پ.ن۷: در مورد دوستمون هم گفتنی ها رو گفتم. درک و تشخیص حقیقت رو واگذار می کنم به خواننده فهیم فروم.

پ.ن۸: محمد دیابلوی عزیز؛ هر کس رو اکانت لاگین کرد سرش گیج می رفت. ادی با این حجم از تایمینگ بازی از اکانت سر در نمی آورد. یک پلیر خارجی یکبار بهم گفت ما به این سبک بازی میگیم: عنکبوتی! انقدر زیرساخت ها خوب و رقیق طراحی شده بود که اگر دو سه هفته دیگه می موندم نفر اول تاپ بودم

پ.ن۹: پرهام جان اگر عمری بود و فضل مساعد بود احتمالا یک سرور در کنار هم با سبک پیشنهادی شما بازی خواهیم کرد. به نظرم جذاب خواهد بود. بابت پاسخ ندادن به تلفن معذرت! میخوام از فضای بازی مدتی دور باشم.

پ.ن۱۰: محمدجان؛ توقعم از شما خیلی بیشتر از این حرفهاست.

پ.ن۱۱: عبادات همه تون قبول درگاه حق. اگر الان این پست رو می خونید بنده رو هم دعا کنید.

• سلام عرض ادب

نتایج حملات امروز صبح

که البته قرار بود شب باشند ولی بی خوابی امون ازم بریده. 10 ساعت دیگه هم که نقشست..

بردن انبار بزرگ اس ای با لینک سبز. تایم کاتا 6 ساعت.

که به نظرم همچنان کارایی داره این کتیبه و ...

خودم هم فکرش رو نمیکردم کتیبه ببره :)))))))))))

خفت اکانت Best Team

که همرشون لاست میداد و احتمالا داخل پلن های آینده جلوزن میشده.

یک نکته دوستان اگر دیوار این دهکده سطح 20 بود تلفات بدین شکل بود.

بعد این قضایا مقداری هیجانی شدم و جهت خفت اکانت Last Legends اومدم که با دفاع سنگین مواجه شدم.

اشتباه دوم هم 18 بودن سطح میدان تمرین بوده که اصلا انتظارشو نداشتم!! ولی خب کم‌کاری خودم می‌دونم.

تبریک بابت دفاع خوب جنوب شرق

تشکر از Legolas اکانت BMW ابراهیم عزیز بابت ساخت و در اختیار گذاشتن این همرجنگی زیبا و سالم

پ.ن1: از ساعت 6 به بعد قشنگ اقدام کردید برای جلوگیری از خفت.

پ.ن2: میدان آنویلا از همرا بیشتره :)))))))))

پ.ن3: روز بسیار جذابی پیش رو هست. آرزوی موفقیت 4 ساید.

پ.ن4: قصد خفت Patriot رو داشتم ولی خداوکیلی پنگوعنه رو میبینم قند تو دلم آب میشه. ^^

ارادت

Maybe I, maybe you
    ...Can make a change to the world

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• دوستان مثل اینکه بیشترم خفت زدیم :))

عمو لطیف این دهکده رو داخل ریپورت اسکات ها دیدن و پیشدستی کردن

ازینطرفم تو راه بود

حتی ازینطرف هم تو راه بود: (آقا محسن عزیز)

هیچکدوم با هم هماهنگ نشده بود ولی همه یک تارگتو زدند ! :)))))))))))))))))

دیگه بدون حرف زدن با هم هماهنگیم.

دوستان جنوب شرق لطفا لینک آخری رو ارسال کنید

Maybe I, maybe you
    ...Can make a change to the world

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• پ.ن1: نظر بنده معماری هست.

سلام. سوختی. مرتاض بهتره. سرور بوده ما جلو 5تا واندر معماری منحصر بودیم (تک به سه). چهارتاشون دیواراشون همیشه 20 بود ولی لول 50 رو ندیدن. مرتاضمون 10 برابر اون معماری سفت ترمون کرد. در ضمن بزرگ معماری مگه چقدر فرقشه با منحصرش ؟ ولی 50 میلیون دفاع کجا و 100 میلیون کجا. واقعا چرا دوستان معماری رو رزرو رو واندرشون اکتیو نگه نداشته بودن؟ اینجوری باید انبارها بخوره؟ واقعا مدیریت و آگاهی لیدرها در حد چی! پایینه! کلا سایدی مرتاض منحصر هم نداشته باشه کمی کارش سخت تر میشه ولی میتونه با مرتاض بزرگ هم حالا نه 100 میلیون ولی 80 میلیون رو بکشه (بجای 50 میلیون)

آموزش قدم به قدم و نوب وارانه:

1. مرتاض منحصر رو میبرید روی اکانت واندر اکتیو میشه و اثر میکنه

2. با یک اکانت دیگه میاید معماری منحصر رو میبرید روی یک دهکده نزدیک اکانت واندر

3. اون دهکده رو با اکانت واندر چیف میکنید (الان اکانت واندر هم مرتاضه اکتیو داره و هم معماری غیر اکتیو)

4. بعد از 16 ساعت (در سرور دو ایکس) اون معماری اکتیو میشه ولی ترتیب اثر ندارد !

5. وقتی حمله قبل نقشه اومدن میخوان انبار بزنن دیگه. مرتاض رو جا ب جا میکنید و درجا معماری اکتیو میشه!

نکات:

- میتونید 10 دقیقه قبل لند اولین اتک این کار رو بکنید. چون درجا اکتیو میشه

- برای اینکه واندری عقب نیفته 10 روز نیاز داره انبارهاشو بزنه. پس 10 روز قبل نقشه ها معماری رو رزور کنید

- اگر برنامه ریزی خوب باشه میتونید 2 یا 3 انبار غذا بسازید و بقیه رو انبار بسازید. سرور پیش ما دو تا واندر 40 میلیون دفاع رو بدون لاست با 480ک انبار غذا نون میدادیم.

- حال ندارم بقیه رو بنویسم. به اون گودوله فشار بیار

ناصر واقعا چی میگی حاجی ؟ طرف بیاد ساختمون اصلی رو بزنه که چی بشه؟ یعنی اگر ساختمون اصلی رو میزد شما اول انباراتون رو آپ میکردید بعدش ساختمون اصلی رو ؟ زمانی که انبار میده خیلی بیشتر از ساختمون اصلیه! از اونجایی هم که شما رزرو داشتید باید انباراتون رو میزدن. دو تا انبار سطح 20 با یه ذره کاتا صفر شد. یادش بخیر 22ک کاتا دیوار میبوسید برمیگشت.

پی نوشت: آقا من بار وانت آواکادو هستم. الان قیمتش از کبد و کلیه و قلب و تمام اعضای من بیشتر میشه. با توجه به تورم اگر میخواهید کسی رو تخریب کنید مثال های بهتری بزنید چون بعضا ارزش داده میشود. ^^^^

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• پ.ن1: نظر بنده معماری هست.

سلام،

بستگی به سایت بازی داره

ایتجا قطعا معماری

اینجا منابع نامحدوده ،

وقتی توی یک سرور ۱۰۰‌میلیون دفاع میتونه ساخته شه ، پس شک نکن گندمش هم میشه داد

اینجا ۱۵ کراپی ۱۵۰ و ۱۲۵ درصد بیشتر از حد استاندارد هست

منابع ناتار نامحدوده و یسری ناتارا خیلی نامحدود تره!

مقدار ۱۰۰‌میلیون دفاع وقتی درمیاد که مولتی فراوان بدون ، اینجا شدنیه

حالا اینکه عمدا یا سهوا واندر تا نقشه ها یک دوم گندم بخوره هم میتونه تاثیر داشته باشه!!!

یا مثلا بستگی به این داره که اول سرور بگن بدون مولتی!

سرور پیش دقیقا یادمه! بچه های جنوب شرق گفتن خب سرور بدون مولتیه ، خداروشکر

مولتی نسازید بن میشه و...

یکم رفتیم جلو دیدیم فقط در حد حرف بود و کلی زمان از دست رفته بود و یه تعداد کمی مولتی اضافه شد،

با فرهاد و رضا صحبت میکردیم ، فقط از این میسوختیم که خب ما ام میتونستیم بسازیم و خیلی از پلیر هامونو بخاطر همین قضیه از دست دادیم که گفتیم مولتی نمیشه ساخت! ولی انقدر رابطمون قوی نبود!

باز با این حال رفتیم جلو و شانس بردمون هم بالا بود (با وجود زیر و رو کشیدن ساید متامون و گندم واندر یک دوم به صورت دیفالت)

اول این سرور که من افتخار اینو نداشتم یه بار دیگه با این تیم بازی کنم ، بحث همین بود ! که اشتباه گذشته تکرار‌ نشه، اگر مولتیا حذف شد که خدا رو شکر اگر نه ....

اینه که ایلیا جان همون حرفی‌که اول پستم گفتم ! به این ربط داره‌که سایت و سرور چی باشه!

شما هر سروری با داستانی مواجه میشی که پیشبینی نمیکنیش!

مثلا اگر یه روزی گیج بزرگ آوردن رو واندر ، شاید تاثیریشو بذاره:)))

پ.ن : رزومت مشخصه آقای به اصطلاح محترم، که ۱۰ تا اکانت رو نتونستی جمع کنی و همگی حذف کردینو و واندرم تو یه ساید دیگه که مختصاتش هیچ ربطی به هیچی نداشت ۱۰۰ شد ولی ما به تو میگیم وینر

یا مثلا زیر پرچم مولتی های سامان بازی‌کردن

اینا همش رزومست:)))))

غمزی

• سلام:D

.

.

اول از لاست ما بگم رو مولتی ها

.

8 موج که میشه 1k لاست کاتا

.

بعدی

.

بازم 8 موج و 1k لاست کاتا

.

بعدی

.

8 موج و 800 تا لاست کاتا

.

بعدی

.

8 موج و 800 لاست کاتا

.

بعدی

.

لاست 1k کاتا

.

بعدی

.

لاست 600 کاتا + 1500 رمر و یه دمپایی

.

بعدی

.

لاست 1700 کاتا + 1200 رمر و 1 دمپایی

.

.

دیگه بریم سراخ اونایی که کراپ هاشون خورده:P:love:

.

اول با اونایی که زخم شدن شوروع میکنم

.

زدن 15 کراپ 150% لول 18 یا 19 تا 0

.

.

بعدی

.

زدن 15 کراپ 150% لول 18 به 12

.

.

بعدی

.

زدن 15 کراپ 100% لول 18 یا 19

.

.

بعدی

.

زدن 4 کراپ 150% از 18 به 6 + ابرسانی از 20 به 12 (#سوتی_قهوه_خونه)

.

.

ادامه لینک قبل

.

.

بعدی

.

زدن 7 کراپ از 15 کراپ 125% + ابرسانی

.

.

بعدی

.

زدن 15 کراپ 150% +ابرسانی لول 19 تا 0

.

.

بعدی

.

زدن 15 کراپ 125% +ابرسانی لول 18 یا 19

.

.

بعدی

.

زدن 15 کراپ 50% + ابرسانی از 16 به 8

.

.

بعدی

.

زدن 15 کراپ 100% + ابرسانی از 19 به 9

.

.

و پر فشار ترین لینک

زدن 15 کراپ 150% از 21 به 19;(:D

.

.

.

خب قطعا سود ما بیشتره چند تا دمپایی و کاتا از ما رفت ولی کلی کپ مولتی از شما

یه کلیپ اماده کردم حال روز کسایی هست که مولتی هاشون خورده میزارم لذت ببرید

خداحافظ

وقنی این به دستم رسید فقط به عشق همین کلپ زدمشون^^

• این دوتا جا افتادن

.

.

زدن 15 کراپ 125% + ابرسانی از 19 به 6

.

.

.

.

بعدی

.

زدن 14 کراپ 150% از اکانت Patriot

هیچکدوم با هم هماهنگ نشده بود ولی همه یک تارگتو زدند ! :)))))))))))))))))

دیگه بدون حرف زدن با هم هماهنگیم.

دوستان جنوب شرق لطفا لینک آخری رو ارسال کنید

ایلیا جان انگار نمیخوان لینک بزارن من یه شبیه ساز زدم طبق اون پوینتی که اکانت مهاجم گرفته

.

.

تقریبا یه همچین صحنه زیبایی بود اون روز:love: 3400 کاتاشه قشنک نیوفتاد تو عکس

• سلام دوستان

یکی از دوستان همیشه میگه که باید توی فروم هم تیم داشته باشیم ، در واقع جنگ توی فروم رو هم باید ببریم، اما من موافق نیستم.

ولی تو این سرور این موضوع رو به طور کامل از طرف دوستانمون توی اس ای دیدیم که پلنهای موفقیت آمیزی (در ظاهر) توی فروم داشتن.

نمونه ش هم آخرین پلنی بود که روی ان دبل (مرتاض و واندر) داشتن، یکی از هدفهای مهمشون آوردن مرتاض منحصر بود که نتونستن این کارو انجام بدن، نیاز شدیدی به مرتاض داشتن و با اینکه پلنشون شکست خورده بود ولی توی فروم یجوری وانمود کردن که پلنشون موفق بوده و با 1000 دلیل، رسم شکل ، فیثاغورث و ... داشتن ثابت میکردن که آره ساید حریف باید فلان کارو میکرد در قبال پلن ما. در هر صورت مرتاض از جاش تکون نخورد و اس ای مجبور شده که از پلن B (استفاده از دف شناور جهت پوشش واندر) استفاده کنه. پلنی که سرور قبل شکست خورد. امیدوارم این سرور جواب بده. موفق باشید

• سلام دوستان

یکی از دوستان همیشه میگه که باید توی فروم هم تیم داشته باشیم ، در واقع جنگ توی فروم رو هم باید ببریم، اما من موافق نیستم.

ولی تو این سرور این موضوع رو به طور کامل از طرف دوستانمون توی اس ای دیدیم که پلنهای موفقیت آمیزی (در ظاهر) توی فروم داشتن.

نمونه ش هم آخرین پلنی بود که روی ان دبل (مرتاض و واندر) داشتن، یکی از هدفهای مهمشون آوردن مرتاض منحصر بود که نتونستن این کارو انجام بدن، نیاز شدیدی به مرتاض داشتن و با اینکه پلنشون شکست خورده بود ولی توی فروم یجوری وانمود کردن که پلنشون موفق بوده و با 1000 دلیل، رسم شکل ، فیثاغورث و ... داشتن ثابت میکردن که آره ساید حریف باید فلان کارو میکرد در قبال پلن ما. در هر صورت مرتاض از جاش تکون نخورد و اس ای مجبور شده که از پلن B (استفاده از دف شناور جهت پوشش واندر) استفاده کنه. پلنی که سرور قبل شکست خورد. امیدوارم این سرور جواب بده. موفق باشید

به دلیل اینکه هدف پلن زدن انبار های واندر بود که کاملا موفقیت آمیز بود. چند همری که روی مرتاض لانچ شد به این خاطر بود که اگر دفاعش کم شد برش داریم. ولی قسمت دیگه ای که پلن رو کاملا موفقیت آمیز کرد، کشتن ۴.۵ میلیون دفاع بود. الان آثار این پلن در شکل گیری واندر ها کاملا مشهوده.

در مورد جنگ فروم، کاملا موافقم. البته شکست ساید های دیگه به این خاطر هست که بحث و جدال های بین خودشون که تو واتساپ باید حل بشه رو به اینجا می کشونند.

موفق باشید

• سلام دوستان

سلام

داداش نشد که ...

اون پلن واسه هر کی اب و نون نداشته واسه ساید شما که بد نشده...چشم و امید یه ملتی الان به شماس

درباره موفق یا ناموفق بودن پلنم یاداوری میکنم بهت طرف حساب ما سایدی بود که شما واندرزنشو پروندی اومد تو فروم گفت جنگی بود چیزیمون نشد

ولی الان اوج خورده ای که به پلن گرفتن این بوده چرا ساختمون اصلی نزدید:))) پس شما خودتو ننداز وسط پاروی الکی نزن...وجهه ی تحلیلگریت خراب میشه

ریدتون از واندرم خورد و پلن B رو مشاهده کردید دیگه درسته؟

پ.ن:آقا صد دفعه گفتم نیاید تو فروم وانمود کنید، دوستان زرنگن مچمونو میگیرن سنگ رو یخ میشیم...گوش نکردید.

پ.ن:امام...پسره گفت دوست داره باهاش اشتی کن گناه داره.

پ.ن:؟؟؟ ، ؟؟؟ پیوندتان مبارک

• سلام

پ.ن:؟؟؟ ، ؟؟؟ پیوندتان مبارک

این که چیزی نیست. یکیشون میگفت اگر همچین اتفاقی بیفته. یک لحظه دقیقا جمله خودشو بگم: امکان نداره، هیچ وقت نمیذارم از ناصر چیزی به ما برسه!

حالا رسیده یا نرسیده؟ داستان چیه؟ یه خورده روشنگری از سمت لیدرهای شمال غرب و جنوب غرب بازی رو قشنگتر میکنه. قول میدم نگن سه به یک زدیم. میگن دو و یک پشت پرده به یک زدیم. خوبه اینجوری بگن؟ میگن ناتار به واندر جنوب غرب میخوره از شمال غرب یکی میره تو تاپ. اینا حقیقت داره؟ اصلا مگه میشه تو سیستم کنفدراسیون این اتفاق بیفته؟ پروفایل ها هم چک کردم چیزی ندیدم. آقا برای ماهایی که تو باغ نیستیم چهارتا چیز بگید بد نیست.

پی نوشت: واندرا نمیخوره ؟!

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط VaGNeS ().

• با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز

یه نکته بود که خواستم قبل از اتمام سرور خدمتتون عرض کنم.

من خیلی اهل فروم نویسی نیستم و حقیقتا خوشمم نمیاد زیاد وارد اینجور بحثهای پوچ و بی اساس بعضی دوستان بشم .

فقط نکته ای که خیلی دلم میخواست خدمتتون بگم اینه که دوستانمون از اول سرور از هیچ کاری در جهت کثیفتر شدن بازی دریغ

نکردن اعم از ده زدن کنار واندر ، کاتا کردن انبارهای ناتار ، وقت گذاشتن برای کاتا کردن مولتیایی که خودتونم دارید و نمیتونید دم

از بازی پاک و بدون مولتی بزنید و خیلی کارای دیگه ، که به نظر من اگه یه قسمت کوچکی از این تایم رو برای سایدشون گذاشته

بودن الان لااقل یه چیزی برای گفتن داشتن و اینم بدونین اینهمه بحث کردنهای الکی تو فروم و گذاشتن چند تا لینک کاتای مولتی

چیزی رو عوض نمیکنه چرا که برنده بازی کاملا مشخصه اونم سایدی هستش که همیشه سعی بر این داشته که به دور از حواشی

باشه وخدارو شکر موفق هم بوده امیدوارم تو سرورهای بعدی شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم .

جاداره همینجا از رفقای عزیزم تو ساید SE اسم نمیبرم که مبادا کسی از قلم بیوفته تشکر کنم انصافا سنگ تموم گذاشتن چه

قسمت پلنری، دفکوردی، لیدری همه و همه عالی بودن و باعث این شد که این سرور رو با اقتدار تو صدر باشیم .

با آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی عزیزان .

محمدرضا

• خب خب خب

😁🤪

سلااام به همه دوستان عزیزم

اقا چه خبره؟اینهمه صحبتهایه نا تمام و بی فرجام؟🙂

فروم این سرور چرا این شکلی شده؟🙄

یسریا از خودشون تعریف میکنن و میگن من انم که رستم ...

یسریا تهدید یسریا تمجید 🙂

در کل گفتم یه پست بدم از یادها نرم تو فروم😆

ولی جداً خیلی کم کارید تویه گزاشتنه لینکا یکم بیشتر لینک بزارید از دلاوریاتون لذت بیشتری ببریم🙂

مملی جان خبری نیستش داداشم تا جایی که من خبر دارم و اطلاع دارم نه متایی نه نپی از سمته ما و اس دبل نیست و سرورم که دیگه تموم شد و وقتش نیست قربونت😁

پ.ن:ایلیا ❤ ادی ❤ دمتون گرم خدایی خسته نباشین

پ.ن:حسین کینگ بالا و مهدی کلت یزیدتونو نیستیناااا 🙂

پ.ن:ایشالا تو پسته آخر😁

• اول از همه تبریک به پلن بسیار زیبا جنوب شرق و پایین آوردن 20 لول از واندر متا دوستی .

تو فروم تبریک گفتما بعد یه عده نیان مثل بچه ها گریه کنن و پاشون رو بزنن زمین که چرا ناصر تو فروم از ما معذرت خواهی نمیکنه یا تبریک نمیگه . : دی

بیا عمویی گریه نکن تبریک هم بهتون گفتم . ( در این لحظه در حال کشیدن دست نوازش بر سر مخاطب خاص و دادن آبنبات بهش که از دلش در بیاد )

مملی جان میشه اول شما روشنگری کنی که بچه های جنوب شرق قبل از گذاشتن این پست ها در حال فضانوردی بودن یا دریانوردی ؟

حس خودم روی دریانوردی هست چون میگن اون زمان هست که چشم ها قرمز میشه و تار و نا مشخص میشه بینایی . ( پیشنهاد میکنم در این شب های قدر دریانوردی نکنین گناه داره - به جای دریانوردی جوشن کبیر بخون )

الان میشه بگی کدوم اکانت ما موقع اتک ناتار به واندر اس دبل اومده تو تاپ دفاعی ؟ قول میدم تو اسم اکانت و ساعت و میزان دفاع رو بگو منم میرم رو اون اکانت که اول یاد بگیریم چجور سیستم کنفدراسیون رو دور بزنیم و دوم اینکه برات شات اتکی که دفاع کرده رو بفرستم .

پ . ن : مخاطب خاص طبق منطقت این پست هایی که بچه هاتون تو فروم گذاشتن تهمت حساب نمیشه ؟ اگه میشه لطفا بیا سینه چاک بده و بگو بچه ها چرا اینقدر بی ادب هستین که نمیرین معذرت خواهی کنین . چون انتظار داشتی بابت یه چت تو واتس آپ تو فروم عذرخواهی بشه حالا برای یه تهمت تو فروم نمیگی به بچه هاتون عذرخواهی کنن ؟

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().

• سلام مجدد دوستان عزیز

میدونم که این روز ها به شدت دلتنگ پست‌های

پر بار بنده هستید و دیسلایکاتونم باد کرده :دی

هرچند که به شدت امید وارم بدون خون و خون ریزی واندر ۱۰۰ شه و بریم واسه آمادگی سرور آینده

پرچم ژاپن رو بدیم دست خادم جنوب غرب

اما به تصویر جالب زیر نگاه کنیم

یک رقابت ریز بین واندر مرکزی جنوب غرب

و واندر مرکزی جنوب شرق شاهد هستیم

گویا دومین پلن واندر زن رو جنوب شرق روی واندر شمال غرب رفته

هرچند که اصلا به چهره بسیار زیبا و قشنگ یوسف ریتالین حال نمیکنم ولی خوشحال میشم که جنوب غرب ۱۰۰ کنه به خاطر زحمات عزیزانی مثل

پیمان ، شاهین ، احمد ، بچه های اکانت nimue. و سایر عزیزانی که ابتدای سرور زحمت کشیدند

محمد ، پوریا ، سجاد ، علی و.....

مسئله اصلی اینجاست که کدوم ساید رو واندر کدوم ساید میره !!!!

دشمن دشمن من دوست من است

شاید جنوب غرب و شمال غرب با دونستن این موضوع

نه در راستای متا بلکه به عنوان زور آخر جلوی جنوب شرق همکاری های زیر میزی داشته باشند

• با سلام خدمت همه

پیرو دسته بندی دوستمون که از بازی کثیف داشتند، احتمالا چند مورد دیگه هم بود که ایشون میخواستن بگن ولی جا انداختند، از جمله کوبیدن همر به واندر ساید حریف، تجمع دف در واندر ساید خودی و رسوندن گندم به واندر از طریق تاجر ... !!!?(

ظاهرا با اومدن کنفدراسیون تو سرور، کتیبه اکانت روی پلیرم تاثیر داره

پ.ن ماقبل آخر: سرور لذتبخشی نبود ولی امیدوارم سرور آخرم باشه (طبق روال سنوات گذشته:))

پ.ن آخر: تبریک به جنوب شرق (اینم پست آخر)

کوچیک همه