Posts by Yakuza

سلام و عرض ادب خدمت بزرگان

تبریک میگم به متای برنده .

تشکر از تمام پلیر های اس دبل (به جز یوسف:D )چون چند سروری بود اس دبل اوضاع خوبی نداشت و این سرور یه تکونی خورد .

انشاالله تمام پلیر ها در تمام مراحل زندگی موفق باشند.

یا حق

خودت میگی کام . هم کیفیت بهتری داره هم مشکل سرور نداره بارها شده سرور اف میشه بعد که ان میشه 4 تا کتیبه میزنن میبرن . یا سرور لگ داره.

مشکل من کلی هست وگرنه من گلدمو دارم ولی از اونجایی که با بیشتر پلیر ها در ارتباط هستم میبینم که خیلی ها با این موضوع مشکل دارن .

من اگه بخوام اینقدر خرج کنم میرم تو استیم خرج میکنم هر وقت هم بخوام میتونم اکانت بفروشم و چند برابرشو برگردونم . ولی حیف معتاد این تراوینم .

درصوتی میتونم قبول کنم قیمت گلد گرون شه که هم کیفیت بره بالا و سرور لگ یا قطعی نداشته باشه و ادمین هم یه فکری برای مولتی بازی کنه . این همه پست درباره

مولتی بازی گذاشته شده . چرا ادمین کاری نمیکنه؟

بعد شما میگی گلد گرون شه مولتی بازی کم میشه . از اونجایی که همه مولتی باز های حجم بالای اسپیدترا میشناسم اصلا واسشون مهم نیست گلد گرون شه یا نه .

اینکه شما اسپیدترا با کام و ای ار مقایسه میکنید شبیه اینه پرایدو با بنز مقایسه کنید .

#سانسور_نکنید

سلام و عرض ادب خدمت بزرگان .

درباره مولتی بازی بحث زیاد شد و روش های زیادی مطرح شد ولی تا زمانی که خود پلیر ها نخوان این موضوع حل نمیشه .

درباره گرون شدن گلد هم نمیدونم چه جوری میگید گرون شدن گلد باعث میشه مولتی بازی کم شه . اون کسانی که مولتی زیاد در سرور میسازن اصلا مشکلی مالی ندارن و

براشون فرقی نداره هر هزار تا گلد 50 بخرن یا 500 طرف پولشو داره . با گرون کردن گلد فقط شاهد ریزش پلیر ها میشیم و بیشتر مولتی بازی میبنیم چون همون 4 تا اکانت که

پلیر داشتن هم سر گرونی گلد بازیو ول میکنن . پلیر هایی که مشکل خرید گلد دارن یا تک اکانت هستن یا تهش 2 تا اکانت دارن . اون دوستانی هم که میگن گلد گرون کنید

یا همون پلیر های هستن که حجم مولتی زیادی دارن و مشکل نداره قیمت گلد چقدر باشه یا گلد ساپورتشون اوکیو بهشون داده .

همین که ۳ سرور اخیر‌ افزایش قیمت نداشتیم جای شکر داشته

والا تا 2 سرور پیش هر هزار تا گلد 30 تومن بود و سرور بعدی شد 50 تومن و الان که میگن 90تومن . بشخصه واسه من نمیصرفه.

دوستان ببخشید اینجا برای اعلام آمادگی ولی بحث باز شده .

اون سرور من با شما پلی میدادم مجبور بودم طرف شمارو بگیرم و گفتم ساید مولتی نداره . ولی اس دبل هم مولتی داشت ولی کمتر از ساید های دیگه.

تیمی که انتخاب کردم همیشه نشون دادن با مولتی بازی مشکل دارن و بیشتر سرور ها اینو ثابت کردن .

اگر مشکل مولتی بازی دارید اینجا جاش نیست .

حضورم در این سرور بستگی به تصمیم تیم داره

درباره مولتی بازی :

هر سرور بزرگان هر ساید میان اعلام میکنن که با مولتی بازی مشکل دارن و اکانت مولتی نمیسازن ولی وقتی سرور شروع میشه برعکس عمل میکنن و 2 برابر بیشتر از سرور

قبلی مولتی میسازن . پس منو ببخشید اگه حرفاتونو باور نمی کنم .

من پیشنهاد دیگه ای دارم :

اونایی که میخوان با مولتی بازی مبارزه کنن یک تیم تشکیل بدن و بدون در نظر گرفتن ساید و واندر فقط و فقط هدفشون مبارزه با مولتی بازی باشه ، مثلا چنین تیمی تشکیل بشه با تعداد اعضای ۴۰ نفر ، پیشنهاد میکنم در هر ساید ۱۰ نفر ریجستر کنن ولی در یک اتحاد مشترک باشن و بدون در نظر گرفتن ساید و واندر در جهت تخریب بازی مولتی بازان اقدام کنن .

چندین سرور قبل از اینکه سیستم کنفدراسیون اعمال بشه من توهر سروری حضور داشتم تو مولتی ها دف ارسال میکردم و بعضی از مولتی هارو کاتا میکردم و این خودش

مبارزه با مولتی بازی بود. دقیقا همین پلیر هایی که با مولتی بازی الان مشکل دارن هرچی از دهنشون در اومد نثار من کردن . الان فاز برداشتن که مولتی بازی اخه ؟

درباره اون 40 تا اکانت که میگی شما نمی تونید اکانت های مولتی دفساز بزنید تهش میرید تو دیوار اون طرف هم واسش مهم نیست باز نیرو میسازه .

شما خودت یه سرور اعلام کردی که ساید اس دبل بدون مولتی اون سرور پلی میده و من هم در کنار شما بودم اما بعد کتیبه ها متوجه شدم کم کم 50 تا مولتی مصری در ساید اس دبل ساخته شده .

با قیمت گلد ۵برابر من با تمام‌وجود بازی‌ میکنم و تبلیغ میکنم ، در غیر این صورت بازی نمیکنم

بشخصه برای پولی که در میارم زحمت میکشم و دلم نمیاد جز مصرف پایه خرج اضافی در تراوین کنم . من نمیگم گلد نخرید نه باید سرور هم حمایت بشه ولی اینکه گلد گرون تر شه نه تنها من بلکه برای خیلی ها نمی صرفه . اگر هم شما پول اضافه داری میتونی به سرور کمک کنی و گلدو گرون تر بخری .

برای خودم ثابت شده بدون مولتی بهتر بازی میکنم و اینکه در این سرور مولتی بازی کنم یا نه به تصمیم تیم برمیگرده .

در اخر هم از پلیرهای جنوب غرب (میلاد یاکوزا، سید ممد، احمد، و احتمالا دو سه نفر دیگر) دعوت میشود از رضایتمندی مدیریت سایدشون یک پست کوتاه بزارند تا سکوت مارو خریدار بشن!

راستش یه گوشه داشتم نون ماستمو میخوردم که یوسف پیام داد و گفت ایلیا عزیز مارو دعوت کرده و زشته سکوت کنیم .

اول همه گفته شد مدیریت ساید جنوب غرب ضعیف بوده بشخصه قبول دارم ولی مدیریت ساید دست یوسف نبوده بلکه میلاد تکزاس بر عهده داشته و دست های یوسف در این سرور بسته بود.

میلاد همون اول گفت با 3 ساید دیگه متا کرده که 2 روز بعدش از اس ای و ان دبل اتک لانچ شد رو اس دبل .

یادمه میلاد قبل کتیبه ها رفت با ان دبل صحبت کرد سر متا که گفتن با اس ای متا هستن و بیخیال شد . اما بعدش یوسف گفت با میلاد صحبت کن ببین اوکیه برم با ان دبل نپ کتیبه اوکی کنم که میلاد اوکی داد .(یوسف اگه دورغ میگم بیا راستشو تو بگو)

جمع اوری کتیبه میلاد قبول کرده بود و در این راه دوستان عزیز سید محمد و احمد به ایشون کمک کردن (یوسف گفته بود درگیر مغازه هست و نمیتونه آنلاین بشه). درسته نپ بوده ولی نمیدونم چرا جنگ بزرگ و کوچیک ول کردن و سراغ راز و مرتاض و ... رفتن .بشخصه جنگ بزرگ و کوچیک تو این سرور مهم تر از راز منحصر میدونم چون تعداد کمی همر رم دیدم .و از اوضاع دف و همر ساید خبر داشتم .

در کل مدیریت دست میلاد بوده حالا به دلایل مشغله کاری مدیریت ضعیف بوده ولی در کل اس دبل هم تمام تلاش خودشو کرده تا سرور جذاب تر کنه .

پ.ن: دوستان دقت داشته باشید اینکه سنتون از یه نفر بیشتره و تو سرور های ای ار پلی دادین دلیل نمیشه از اون شخص برتری داشته باشید و شکی ندارم اگر تو سرور های

ای ار بودن سرور جذاب تر میکردن نه اینکه یه گوشه بشینن برن تو لاک دفاعی و فقط دف کنن یا همر بکشن تا آخر سرور لانچ نکنن که البته اگه همرتون نپره . بشخصه تلاش

واستعداد از تجربه بیشتر قبول دارم .

پ.ن: میلاد تکزاس عزیز . ما چند سرور با هم پلی دادیم و شکی نیست اک های خوبی هم تحویل ساید دادیم و بشخصه واست احترام زیادی قائلم و اگرم هم بی احترامی کردم بزار سر کم سنی و بی فکری . در کل دوست دارم در سرور های اینده جلو هم قرار بگیریم تا سرور برای ما جذاب تر شه .

پ.ن: این پست برای تخریب کسی نبود و حقیقت گفتم.

پ.ن: ایلیا گفته بودی پست کوتاه شرمنده طولانی شد 8o

شرمنده به سرور دسترسی ندارم گفتمی یاکوزا فکردم منو میگی . باس این اکم گردن بگیرم .

اون اکانت سید محمد و میلاد هستش که با هم کشیدن بالا . البته سید پیشتر پلی داده روش .

پ.ن: دوستان در ارسال عکس های دیروز یک اشتباهی صورت گرفته میلاد سید نیست سید در کنار یاکوزا هستند بر یک اکانت :saint:

سلام ایلیا .

منو سید محمد رو کدوم اک بازی کردیم؟

من جز Sexi guys رو هیچ اک هجومی پلی ندادم .

من میگم ۱ هفته قبل این پلن اکانت تحویل دادم رفتم

تو میگی یاکوزا بوده . فازتو درک نمیکنم

یادمه قبلا هم گفته بودی یاکوزا و یوسف . تکزاس تو اس دبل نگر داشتن . من که دیرتر اومدم سرور چه جوری بهش گفتم بره اس دبل ؟ تکزاس دونبال اینه مثلا اس دبل بدست بگیره . سر همون رفته اس دبل . منو با اینا یکی نکن لطفاً .

میلاد چرند نگو منو همه میشناسن خودتم خوب می‌شناسی کسی واسه من پلن نداده طرف حرف زد پیام هارو قبل اینکه قهر کنی خوندی عزیزم من بعد از اون دیگ حرفی نزدم ک ،بعد هزار بار نگفتم هرجا دوست داری لانچ کن میلاد بهونه الکی میاری والا من همین ایمان هم هرچی میگه میگم هرکار عشقته بکن حتی خودت ،لامصب من تجارتخونه زدم گفتم بیا منابع ببر شارژ کن

مگه من مثل تو ام سر هر چیزی مخصوصا تا کتیبه بهم ندن قهر کنم ؟

مگه نگفتی اومدم رو اکت پیام هارو خوندم و پلن لو دادم بیا ثابت کن .

این همه من منابع اوکی کردم یه بارم تو اوکی کردی . جاش دف هم گرفتی . این همه با اینکه نمیدونستم داستان چیه طرفتو گرفتم حتی تو این فرون با اینکه حق با طرف بوده طرف تورو گرفتم تاحالا جار زدم ؟ یه منبع دادی خودتو جر دادی .

اینکه از یه پلیر ساید دیگه پلن میگیری اصلا مهم نیست .

هر پستی که میزاری میگی همه منو میشناسن باشه همه تورو میشناسن اما از دور . تهش هم سایدی بودی باهاشون .

هیچ وقت شخصیت اصلیتو به بقیه نشون ندادی .

تنها خواهشی که دارم هر چی شد نپرید پی وی من بگید کار تو بود تو لو دادی . نمیتونید پلن برید خب نرید اگه هم میرید و خراب میشه خودتون گردن بگیرید .

من مثل یوسف نیستم گردن گیرم خرابه .

بنظرم این بحث تو فروم ادامه ندیم بهتره اینجا محل ارسال گزارشه منم که اکم دفساز بود تحویل دادم . انشاالله از سرور های اینده با تیم خوبت میای بازیو جذاب میکنی . فقط حواست باشه باز همر رنک ۱ یک شبه نپره

تویی که داری این مدلی حرف میزنی ،یکی ی پیامی گذاشت پلنشو گفت منم پلنمو گفتم خوبه خودت پیام هارو رو اکانت میخوندی عزیزم اون چرندیات مغزت از کجا آب میخوره رو من نمی‌دونم اما هیچکس به تو توهین نکرد حتی فحشمم بدی اینجا بهترین رفیقی اما مشتی باش

یه فید بک به سرور های بعد بزن بعد بیا اینطور راجب من حرف بزن

مدل خاصی حرف زدم ؟

من از وقتی از اتحاد زدم بیرون رو اکانتت نیومدم تا پیام هاتو بخونم میتونی ثابت کنی من پیام هارو خوندم؟ یه حرف بی اساس . کلا کارت همینه . من اصلا درباره تو حرفی نزدم .

بنظرم برو پلن واسه سرور بعد بچین . تیم خوبی جمع کردی .

حرکت فول کم نداشتی . حرف من برات ارزشی نداشت بعد یه نفر دیگه از یه ساید دیگه بهت پلن میداد .

مثل اون کتیبه احمقی که ازت زدن . روز قبلش از ان دبل اتک اومد ساعت 4 صبح جا به جاش کردم که ریل نباشه که فیک از اب در اومد . اومدی گفتی یونیک بود از این حرفا من گفتم اینو میزنن گفتی کسی احمق نمیزنه . فرداش اتک رو اکت دیدم ولی جا به جا نکردم . دیدی زدن؟ دیدی ریل شد . این همه پلن دادم انگار نه انگار حتی اجازه نمیدادی یه دمپایی لانچ کنم. تو فقط یه حمال میخوای که شبا بیدار باشه واست پلی بده و دفسازی کنه . سرور های قبلی هم واست کم نزاشتم .

پ.ن: یوسف قرار بود همه چیو گردن بگیری 8o

سلام و عرض ادب خدمت تمام پلیر های این سرور (بجز یک نفر )

اول از همه تبریک میگم به 4 تا ساید .

دوم یک موضوع پیش اومده که باید تو فروم روشن میشد . من تنها اکانتی که دراین سرور داشتم Nevsky که چندروزی میشه تحویل آقا متین عزیز دادم .

بعد این پلن به من پیام دادن که تو پلن لو دادی و از این حرفا . من واقعا اکانتی ندارم حتی همون اکانت Nevsky هم رمزش عوض شده و لاگینی به سرور ندارم .

بنظرم بجای اینکه منو بدنام کنی برو یه واندر بگیر .

پ.ن: شما برای پلن سرور بعدتون دونبال یه حمال بودن ولی من حمال شما نیستم .

پ.ن: نیکی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند.

میلاد جان پیشنهاد دادم بری اسدبل چون میدونستم در نهایت درگیری دانشگاه و گیمهای دیگه شروع به درز اخبار و ویس ها میکنی و ما همچین پلیری داخل اندبل و اس ای نمیخواستیم.

ما با کسی توافقی نکردیم.

ریشو قیچی هم دست خودته هر جور دلت میخواد فکر کن باکی نیست باکی هست

انقدر هم مجید بازی در نیار سرور قبل همینطوری میکرد عذابمون میداد :دی

تشکر از پیشنهادت .من تو هر گیمی برم باید درجریان همه چیز باشم ببخشید اگه شمارو ناراحت کردم . البته در هر صورت اس ای پیدام نمیشد سر یه نفر ولی نمیدونم چرا تو خبر داری اندبل پلیر نمیخواد :/^^ . حیف واتساپ من وصل نمیشه وگرنه خیلی دوست داشتم با هم چت کنیم .( ایدی تلگرامتم ندارم وگرنه مزاحمت میشدم 8o)

واسه من فرقی نداره اصلا ساطور دست خودت بیا گردنمو بزن :D

راستش مجید سرور قبل یادم نمیاد

من که امروز یا فردا اکانت تحویل میدم میرم .سرور خلوته جذابیتی واسه من نداره . انشالله از سرور لذت ببرید و سایدی که حقشه برنده شه .

نه دیگه شما گفتی ما اتکی نزدیم منم عکس هاشو گزاشتم . یعنی حسین پلیر اس ای نیست؟

من رو شما قفلی زدیم؟ شما گفتی ما با کسی نپ نمیزنید و با کسی توافقی ندارید منم گفتم که شما با شمال غرب متا هستین .

اونایی که باید مپ چک کنن باید این کارو انجام بدن من خودم خبر دارم چه خبره . من فقط یه سوال کردم شما فقط منو پیچوندی :D

یه تماشاچی از دور همه چیز میبینه .

پس شما متا نکردین این پلیر شمال غربه فکر میکنه با شما متا کردن . دوست داشتی بیا تل واست ویسشو بفرستم تا درک کنی چرا این سوال واسم پیش اومده وگرنه متا شما واسه من یکی هیچ فرقی نداره. چون گفتین نپ نمیزنید با کسی واسم سوال شد .

من درگیر کار . دانشگاه و گیم های دیگم و وقت ندارم برم ریشه متا و دیگر اصطلاح های تراوین یاد بگیرم ولی همیشه اطلاعات خودمو درباره جریان سرور آپ میکنم . :saint:

بنظرم این موضوع ادامه پیدا نکنه بهتره اونایی که باید میفهمیدن بین 2 ساید چه خبره فهمیدن . (ای کاش اون تایم که گفتم دیر نشده بیام نمیگفتی برو اس دبل ^^ )

چرا که نه؟ مثل اینکه یادت رفته 2 سرور پیش با جنوب شرق درگیر بودی اون تایم خانواده نبودن؟ اگه یادت باشه سر یک موضوعی سرور پیش با یکی از لیدر های شمال شرق بحثی در فروم داشتم پس دلیلی نداره از شمال شرق خط بگیرم 8o

شما گفتی اتکی به جنوب غرب نزدین . البته من زیاد درجریان اتک های شما نیستم ولی چیزی که در فروم و گروه هست :(بیشترم هم هست)

این هم که واسه 1 ساعت قبله:

شما از کجا میدونی شمال غرب به ما اتکی نداده؟ ;)

تراوین یه بازیه جنگیه دلیل نمیشه نزنید بشخصه جنگی پلی دادن بیشتر دوست دارم ولی شما گفتی ما اتکی ندادیم من هم اینار فرستادم .

نمیدونم منظورت کیه میخواد کلشو نپ ببنده ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم پیشنهاد نپ جنوب غرب به شمال غرب واسه کتیبه ها بوده که با فهمیدن اینکه شمال غرب با

جنوب شرق متا کرده کنسل شد . به عنوان تماشاچی نپ کتیبه شمال غرب و جنوب غرب موافق هستم .

من فقط یه سوال کردم که شما فقط از جواب دادن طفره رفتین . وقتی تو مدرک ثابت شده 2 تا ساید شمال غرب و جنوب شرق متا هستن. نمیدون چرا شما اعلام

نمی کنید که متا هستن .

میلاد جان ماهم جهت فان اومدیم و 3-4 روز دیلی رجیستر داشتیم

اکثر بازیکنان شمال غرب پلیرهای جنوب شرق هستند و من خودم پلیر شمال غرب. از یک خانواده هستیم :)

شما به عنوان بیننده باید متوجه شده باشی که پلنر سایدها جدا هستند و هر دو ساید اونقدر توانا هستند که نیازی به اشتراک دفاع و همر نداشته باشند :thumbup:

در اینکه بیشتر پلیر های اس دبل هم در ساید های دیگه پلی دادن شکی نیست پس اینجوری ما هم بگیم با بقیه خانواده هستیم؟ پس چرا از 2 ساید مرزی رومون لانچ

میشه ؟ این دلیل نشد .

دراین که پلیر های توان مندی هستین شکی نیست فقط من مدرکی دارم که نشون میده جنوب شرق و شمال غرب با هم متا هستن و با هم پلن میرن وبرنامه مشترک دارن .

چون شما گفتین نپ و توافقی با کسی ندارید برام سوال شد که این مدرک چه.

میلاد جان سایدی که از لحاظ پلیر همر و دف کمتره جنوب شرق هست. اتحاد ما 18 تا اکانت داره اتحاد شما 27 تا که فکر کنم معیار مناسبی باشه

پس این بهانه خوبی برای متا نیست.

اینکه مدیریت چگونه بوده و تبدیل به دومین ساید قوی بازی شده که تقصیر ما نیست :دی

در اینکه مدیریت جنوب شرق بهتر بوده شکی نیست . من خودم این سرور فقط یک اکانت ساختم و بیشتر تماشگر هستم و شکی نیست خیلی ها فان اومدن . درباره تعداد اکانت هم کیفیت مهمه وگرنه اوضاع جنوب غرب این نمیشد .

سوال من این بود که آیا جنوب شرق و شمال غرب متا هستن؟ اخه شما گفتی با کسی نپ و توافقی ندارید .

سلام و عرض ادب

به عنوان یک پلیر معمولی که یه گوشه داره کشاورزی میکنه و در مسائل سایدش دخالتی نداره یک سوال داشتم .

آیا ساید جنوب شرق و شمال غرب متا هستن؟

همینطور که اطلاع دارین ساید جنوب غرب از نظر پلیر . اکانت . همر و دف اوضاع خوبی نداره و تا اونجایی من اطلاع دارم 2 یا 3 روز پیش با یکی از بزرگان ساید ان دبل صحبتی

شده مبنی بر اینکه آیا ساید شمال غرب با جنوب غرب متا یا نپ میبندن که جواب ایشون این بوده که برنامشون با جنوب شرق جوره و شمال غرب و جنوب شرق پلن مشترک

میرن و متا هستن و برنامه هاشون با جنوب شرق میبرن جلو و سر این موضوع نمیتونن با جنوب غرب متا یا نپ ببندن چون بازی 3 به 1 میشه که درست هم میگن جذابیت

سرور از بین میره .

البته صحبت اصلی باید با توتال ساید شمال غرب انجام میشد ولی خب بخاطر آشناییت قدیمی با چند نفر صحبت شد که اینگونه جواب داده شده .

میخواستم بدونم آیا 2 ساید قوی سرور با هم متا هستن یا نه؟