Posts by Edris

از اونجایی که من با بازی کثیف مخالفم

افشا میکنم که مملی آمار مرتاض رو به تیم لیدری se داده

اخه کدوم نوبی وقتی واندرزن کشیده با 19 کی کاتا

شروع میکنه به ساخت 4 کی رمر برایه جنگی کردن و خفت زدن باهاش

تازه 12 ساعتم تو راه باشه و نه دفی بیاد نه گرزی بک بشه!

سر سلامتی همه واندرزن های ساید ...😉

خلاصه شما تنها نیستین اینو بدونین...😉

بچه های se اگه پلنر خواستن سرور بعدی روی من حساب بکنن حداقل از صدتا اتک یکی رو درست میزنم ...😉

اول یاد بگیر کاتاهاتو تک هدف بزنی رو واندر بعد پلنر شو

اقای مانی پارتیزان عزیز 2 سروره به ممد پاتریوت و من قول بستنی دادی سر قولت بمون!

سرور 5 ایکس اخر سرور منو راه دادین اتحادتون دمتون گرم

برایه جبران دوس داشتی میتونی الان توام اسم اکانتتو بدی و بیایی اینور خودم هواتو دارم :X

چراغ و جاسوسی رو دارن همچنان انجام میدن و ما هم نگاه... چرا؟ چون گفتیم خلاف توافقات اول بازیمونه و اینکارو نمیکنیم.

چرا فکر میکنید کسی هوشمندانه اتک بده یا خفت بزنه یعنی چراغ داشته؟

خودتو بزار جا ما فکر کن رو جنگ کوچیک لاگین داشتی!

میومدی لینک سبز بزنی؟ یا حداقل 40 کی دف میزاشتی توش و یکم گرز هایه خود ده رو که طبیعی بشه؟

هر اکانت خفت میشه یا کتیبه میره میگید لاگین داشتید!

اینجور که میگید لاگین ما تو ساید شما بیشتر خودتونه انگار

چجور پسورد نصف اکانت هاتون دست ماس؟

یه پلیر ساده که رو اکانت همه لاگین نداره برو تیم لیدریتو برسی کن شاید از اونجا رمزا شیر میشن اینور فردا واندرزن لانچ شد میگن رو اکانت واندر دسترسی داشتن دف بک دادن

برو با پلیر خود اکانت صحبت کن اول ببین قضیه چیه بعد بیا اینجا بگو لاگین داشتید

نام ما خودش زیادی خرابه با فروش اکانت برایه چراغ خرابترش نکن

ما که نیاز نداریم حداقل به اس ای پیشنهاد میدادین

پیشنهاد دف بیشتر بدی شاید خریدیم! چیفرم داشته باشه اماده توش مرسی

باز هم شاهد حرکت های جالب و هوشمندانه هستیم از سمت دوستان .

فیدر درف ساز چیف میکنن .

فقط یه سوال دارم . اگر این حرکت هم مثل داستان زدن انبار های ناتار ها بشه و هر ۴ ساید شروع کنن به این کار به نظرتون بازی قشنگ میشه ؟

صد در صد قشنگه

یعنی تو میخوای بگی درگیری جذابیت نداره؟ پس اومدیم اینجا که فقط واندر بدیم بالا و بگیم ما بردیم؟

پس قشنگی به اینه ته مپ بشینی و واندرزن بکشی با مولتی و دف فراوان؟

مجی سامورایی شما

یوگی یوگی جان شما

ناکازاکی شما

اون که براش همه جا ژاپنه

وقتی فیدر چیف میکنن با قدرت میاد تو فروم و جای تقدیر و لایک دارن خوبه بری پایه پستشون خودتون لایک کردید

ولی اگر رقیب همین حرکتو بزنه به شما یه حرکت زشت و ناپسند هست؟ خود درگیری داری با خودت؟ یه جا طرفداریش میکنی یه جا میگی بده؟

بخدا دیگه نمیتونم درکتون کنم

فیدر چیف میکنیم: نوبایه فیدر زن بازیتون در همین حده

شما میزنید اره اینهههههه چیفتون کردیمممممم

کپ دف ساز میخوره میگید انقدر نوبید میرید سراغ کپ دف ساز!

مولتی میزنین با افتخار میگید هوووووووم مولتی هاتون خورد

ما میزنیم میگید هه مولتی زن نوب 2 روزه بالا میاد

خفت میزنین ما تبریک میگیم

ما خفت میزنیم میگید ههه این اصلا پلیر نداشت این نون اضافی بود خفتر خودت دیوار شد اصلا ما اونو گذاشتیم شما خفت کنید تو دلتون نمونه!

همر 0 میکنیم میگید اون دمپایی بود تلفات شما بیشتر بود

اره دیگه شما بزنید اوکیه ما بزنیم نشانه نوب بودن ماست

پیشنهاد میکنم بری تراوین افلاین بزنی شاید اونجا بتونی با خودت کنار بیای

اول سرور هم مثل الان تو فروم آروم میگرفتید کارتون به مسافرت و مهاجرت نمیکشید

سلام امیر حسین جان ایا تارگت بهتری برایه زدن این همر ها نبود؟

مرتاض منحصر (عشق من) و مرتاض بزرگ

این کتیبه اگر از سایدی بره اون ساید بهتره تمرکز و برنامه ریزی رو بزاره روی مرتاض های باقی مونده. مرتاض کوچک و حتی بزرگ. اگر شما برنامه ریزی مداوم داشته باشید و دقیق عمل کنید و استمرار داشته باشید جای این کتیبه رو میتونید پر کنید. البته نوع استفاده از این کتیبه بسیار مهمه و میتونه با پلن و مدیریت این کتیبه به سایدی که این کتیبه رو داره به شدت کمک کنه.

اقای مملی عزیز با مرتاض بزرگ و کوچیک جای مرتاض یونیک رو پر میکرد ما نمیتونیم با مرتاض یونیک جای کوچیکو پر کنیم؟

نه که کتیبه بی ارزش بود ها نه اصلا ولی ضرری هم به ما وارد نشده بخاطر از دست دادن این کتیبه

شما پلیر باشید گیج کوچیکم میتونید مرتاض کنید استفاده ببرید :)

اقا فرهاد بیا اینجارو نگاه

اون که یکی از 50 تا بود و بجا 28 کی کاتاااا!! قرار بود با 20 کی کاتا بیاد مهمونی واندر ما الان کردنش جنگی کوبیدن به مرتاض

همر کم اوردین واندرزن لانچ میکنین؟ یا میخوای بگی ما خیلی واندرزن داریم بجا جنگی با اونا میزنیم؟

الان 20 کی کاتاشو میخوای بزنی به خودت پوینت بگیری زرنگ

:sleeping:

داشتم عکسو نگاه میکردم خندم گرفت :))‌زیبا از ۳۱ فروردین لینک اسکات هست ازون دهکده بعد ۱۲ اردیبهشت گزارشاش پاک شده؟ :)))

سلام علی جان من کاری به بحث شما دوتا ندارم فقط خواستم اینو نشونتون بدم به تاریخ هم دقت کن

.

.

.

.

این اسکاتا که میبینی مال هفته اول بازیه قبل اینا کشیده بودم بعد اینا هم کشیده بودم لینک سبز

بعد از این اسکاتا من چندین بار ریدش کرده بودم

یکی دوبار اسکاتاشو خفت کردم

چند بار هیرمو دیوار کرده بود

بعد دوباره اسکات کشیدم لینک قرمز ولی همه اونا رفتن همین دوتا مونده

نمیدونم انگاری فقط ماییم که با این باگ بازی مواجه میشیم گزارش هایه قدیمی میمونه ولی بعد ریست تاپ گزارشا پاک میشه بعدا دوباره بعضیا میان اصلا عجیبه

برایه شما فیکسه؟ ما هنوز ساید دوم بازی میکنیم اینجا وسایل ما به روز نیستن

اینم یه نمونه دیگه برا شما دوست عزیز

این اکانت a3pik تویه تارگت هایه بنده بوده که لانچ فیک زدم روش

.

فقط 4 تا اک روشه میبینی؟ 5 تا هم نیست فقط 4 تا اگه 5 تا بود میگیم خب طبیعیه دیگه 5 اتک اخر میمونه ولی با اینکه خود همین پلیر 8 موج زده بود ولی 4 تا اتکش هست

.

.

از ان دبل 12 اکانت تویه پلن بود و هر اکانت 8 تا اتک زده بودم رو اس پیک

یه چیزی حدود 96 اتک روش بود

ولی از اونا فقط 4 اتک از اکانت zz1234 باقی مونده رو گزارش دهکده

هنوزم شک داری که سرور باگ داره؟

کجا بوم بوم کرده؟😂

بذارین ببینیم

بو کباب میاد تو سرور

تبریک به مدافعین NE

درود عزیزان

خسته نباشید، هم دوستانِ مهاجم و هم عزیزانِ مدافع؛

دیوار NE همواره مثلِ پرچمش بالا و استواره، از فرجامِ همر های دوستان تون در شمال غرب عبرت بگیرید که از ابتدای سرور چطور دیوار شدن!
    الان که دیگه بماند...

پ ن: خودکشی نهنگ ها به سبک جدید، حیف اینهمه کاتای زبون بسته

NE Soldier

پا شید بیاید تبریکاتون رو دونه دونه بگید !!

اقایون رضا گارد عزیز. رضا رویال. پرهام پی اچ. مجید و اقا مانی گل

صبحتون به خیر خوش اومدین انشاالله همیشه قطاری تو فروم ببینیمتون دلمون براتون تنگ میشه هعی باید منتظر باشیم خفتی بخوریم دیواری بشیم که شما عزیزانو دیدار کنیم

من از اینجا تبریکمو میگم مانی جان

عاشق همتونم و پلیر هایه خوبی هستید در این شکی نیست تجربه شما هم که از من 10 برابر بیشتره

این که ما پلن زدیم و شما دف کردین و دیوار شدیم چیزی از لذتش کم نمیکنه

اون اقایونی که میگید دیوار بزرگ شمال شرق و تریدر و جاوید عزیز یک سوال دارم

یادم نمیاد شاید حدود 25 تا تارگت بود از شما

شما بیا 50 تارگت از اس ای بزار تو پلن هر چند تاشو دوس داری ریل کن بنظرت میتونی از یکیش رد بشی؟ من بهت میگم نمیتونی برادر

روز 15 تا 25 بهترین روز هایه پلن رفتن با دیفالت هاس

از اون تایم تا کتیبه ها کم کم درصد دیوار شدنت میره بالا

بعد کتیبه که دیگه تمام دف سازایه سنتی که به دف خوبی رسیدن

دف ساز هایه صنعتی هم که موتور هاشونو با جنگ دارن شارژ میکنن

حالا هعی بیا تلاش کن و تارگت هارو زیاد کن بازم با کله میری دیوار

اگه میگید نه شما بلد نیستید پلن بچینید تارگت انتخاب کنید اوکی

شما تو این تایم بازی مقابل سایدی که توان دفاعی و جنگیش تقریبا برابر با شماس پلن برو 1 تارگتو بزن 0 کن اگه هم دیوار شدین قول میدم کسی اینجا بوم بوم راه نندازه

مدتیه تک برده هاتون هم کم شده اکانت napi نمیخوای شروع کنی تک مزدور هارو دوباره؟ این نفرین امون هم که تارگت هاش کمن لطفا اپدیت کنید

ما که خوشمون میاد ولی اگه شما خسته شدید پیشنهاد میکنم از راه کار حسین فستری استفاده کنید پشیمون نمیشید

طریقه استفاده هم اسونه نیازی به احمق اوردن نیست

تایم این سرور برایه بازی کردن برایه من و خیلی ها در همه ساید ها سخت بود مخصوصا که اوایل بازی خورد به عید و سفر

رضا سورنای ماهم هنوز تو سفره:)

منم از این طرف مشغول مدرسه و امتحانام هستم

تریدر عزیز توان ماهم در حد دمپایی بود معذرت میخوام بازی بلد نبودیم نتونستیم همر خوب بکشیم که مورد پسند شما باشه!

این قسمت :

ایلیا دیوار خانه به دوش می‌شود...

داداش شنیدم اس ای دیگه همری براش نمونده یا شایدم دمپاییا رو دیگه به شما نمیدن رفتی از ان دبل همر گرفتی با دیوار شدن روحتو ارضا کنی :دی

خداییش فقط تو میتونی این مدلی حماسه بیافرینی!

بزرگوار وقتی شب همر رو تحویل میگیره...

اکانت پلیر داره

ما به ایلیا همر نمیدیم

با این حرفات نمیتونی رو ایلیا خش بندازی هرچی باشه ایلیا مثل بعضیا با پیشنهاد گلد و اکانت دادن بهش وسط سرور سایدشو نمیفروشه و ترک نمیکنه بره ساید رقیب!

من نمیخواستم لینکارو بزارم خودت دوست داری

اون 23ک شمشیر که به قول خودت ایلیا تحویل گرفته؟

صبح که دیوار شد 11 کی بود با خودت نمیگی باقیش کجاس؟

بیا من نشونت بدم فقط دفعه بعدی خواستی بیای فروم لینک بزاری اول برو یکم پیگیری کن قضیه رو بعد بیا اینجا و لینک هارو کامل بزار

نه قسمتی رو که خودت دوست داری

شادروان خفت برا رمر دوست داشت

دوست داری ماهم مثل ایلیا برات لقب بزاریم؟

ولی فکر نکنم چیز خوبی در بیاد

اول سرور گفتیم به ازای هر اکانتی که تو ان ای بزنید 10تارو تو دل ان دبل میزنیم.زدیم و ثابتم کردیم.

الان هم میگم به ازای هر دهکده ای که 2 تا فیک بیاد رو ان ای قطعا با 10 تا فیک جواب خواهیم داد.

فرقی هم نداره اس ای بزنه یا ساید مستعمره ی اس ای که میسه همون=چوکوره زمین خورده.

پ.ن:ظاهرا با همین پلن تک نیروی فیک از ما احمق زدن که جوگیرانه حرف میزنید.:ایکس

زشت نیست فیک بری رو ما؟ فیک زدن در حد شما نیست مجید جان

شما هر 2 فیک مارو 10 تا ریل بزن تا درس عبرتی بشه برایه من و بقیه دوستان که دیگه حد خودمونو بدونیم و اون طرف مرز قدم نزاریم

البته که ما نه تارگتی داریم برای زدن نه چیزی برای خفت شدن

ولی تو بزن نفت در بیاد

ولی ادریس جان یه سوال

1- گفتیم دهکده توی ساید هم نزنیم قبول نکردید نتیجه اش تایم و هزینه برای ما بود و ضرر تراوینیش برای شما

2- اومدیم گفتیم تو مختصات کتیبه ها ده نزنیم کتیبه ها بمونه برای هر ساید گفتید جنگه خاله بازی نیست داداشم نتیجه اش رو تو قسمت خزانه میتونی ببینی

3- این هم سومیش هست چرا فکر میکنی توی این قسمت باز نتیجه ای مثل دو مورد بالا نمیده داداشم

قرار ما اخر سرور تو اتحاد تو<3

گام اول: با استفاده از قابلیت رید اتومات دهکده های مهم رقیب رو وارد لیست غارت میکنیم و با یک نیرو فیک میزاریم

هدف: عادت کردن چشم رقیب به شمشیر قرمز

سلام محسن عزیز

من گلد ندارم بدم برا رید اتومات اگر هم شما لطف کنی گلدشو بدی بازم فعال نمیکنم درسته برده مفته اما من انقدر برده ندارم که هر 3 ساعت بزنم رو شما مگه اینکه مدت 16 ساعت یا 24 ساعت هم اضافه بشه

خدا وکیلی حساب کردین روزانه چند تا برده و مزدور و پیاده ی گول دارین دیوار میکنین؟

بهتر نیست همینا رو نگه دارین بفرستین روی واندرتون؟

وای دیابلو کجایی بیا ببین چقدر لاست برده دادم من ای وای

با اینا میشد یه دور کل واندر هایه سرور رو کلین کرد بعد سوپر واندرزن هایه ان ای رو هم دیوار کنیم چقدر بد شد?(

خوب خودتون چرا میزنین اگه فقط ضرر هست؟ ما میریم تو چاه توام باید تستش کنی؟

سوال: ایا این مدل پلن ها با هماهنگی و تاییده لیدر ساید SE انجام میشود یا صرفا حرکت های خودسرانه یک پلیر هست؟

من میزنم خودسرانه سوال بعد؟

سلام و عرض ادب.

چون امواج فیک ها انگار کم شده شمال شرق موقتا تمام فیک های تک نیروی خودش رو ،به واسطه ی پستی که میلاد ۲۰۰ دوست عزیزم گزاشت و با وجود عدم تمایل شخص من و بقیه دوستانم در شمال شرق،این حرکت مسخره رو اف میکنم و اگه دوستانمون در جنوب شرق و شمال غرب به بازی جذابتر و هیجانی تری علاقه مند هستند از این حرکت مسخره هممون دست بکشیم.مثل ادم یا ما پلن بریم یا شماها.

متاسفانه همونطور که مشاهده میکنی از دیروز خفت شدیم و باعث کم شدن فیک هایه ما شده اما تو این فاصله بیکار ننشستیم و لیست کامل تر شد و با قدرت دوباره بر میگردیم

این کارها برای ۴ نفری که هم ما داریم هم قطعا شما دارید تایم روز کافی نداره و شاغله اذیت کنندس.مثل من و میلاد و تریدر و بهنام و مملی که ۲۴ ای پای سیستمیم، ککمون هم نمیگزه.

پلیر هایه خودتون بیشتر از ما خوششون میاد از این حرکت

فکر نمیکنم کسایی که در راس کارن مخالع حرف من باشن از امید ۳ ایکس عزیز و هومن و فرهاد عزیز و پرهام و ادریس و دیابلو و مملی همشون بعید میدونم گسی موافق این حرکت چیپ باشه.

وقتی حرف از باگ زدن بود که ساکت بودین و پر ادعا میومدین میگفتین میتونیم میزنیم و ادامه میدادین به کارتون!

اما یهو میلاد عزیز شد براتون و با پستش حال کردین موافق هستین؟ چیزی که اذیتت کنه و به ضررت باشه رو دوست نداری؟ اما باگ خوبه

لیست تک فیک از طرف ش ش خاموش شد و تا ۱۲ الی ۲۴ ساعت اگه دوستان و سرورانم در ج ش و ش غ موافق بازی قشنگتری هستند با تاییدیه در فروم لیست رو خامدش کنند.

تو تایمی که گعته شد موافقتی صورت نگیره ما هم مجدد مقابل به مثل کرده روشن میکنیم و شاید جتی چند برابر بیشتر.

اما واقعا موافق این مسخره بازی نیستم.

روشن کن روشن کن که عقب نیوفتین

امار فیدر هایه خود را از ما بخواهید

هر شب اپدیت میشود

اگر هم کسی تو لیست نیست نگران نباشه کم کم اضافه میشه

فقط اون گول باز هایه عزیزی که برده هایه منو به اسارت گرفتین رو ازاد کنید

نمیدونم چرا بحث عوض میکنی

اگر این باگ باشه نه به نفع من هست نه به نفع شما فقط به ضرر مدیریت سرور هست

باگ تویه دفاع کردن از خودتون هست یعنی وقتی که مدافع هستی وقتی که رویه شما حمله میاد

نه اینکه اتکر!!! این همه لینک اوردی که چی بشه؟ هیچ ربطی به حرف من نداره افرین خیلی هم خوب زدین

شما این همه اتک دادید باگ پیدا کردید که ما اینسرت سیم بندازیم؟ اگر هم بلد بودیم از باگ استفاده نمیکردیم چون سرور باگ داره یه نفر بلده و استفاده میکنه یه نفر بلد نیست و انجام نمیده

این عادلانه هست؟

اگر قضیه برعکس بود بازم همینجور ساکت مینشستی؟

اون همرا که دیوار شدن نه من شارژ کردم نه لاگین کردم رو اکش همش مال سامان بوده و اینکه دیوار شده هیچ مشکلی نداره اصلا ما میگیم 100 میل دف بوده من حرفم اینه که چرا اصلا باید همچین باگی اتفاق بیوفته و 2 ساید محترم بازی ساکت باشن و سایدی هم که استفاده میکنه خوشحال و ادمین هم هیچی به هیچی

ادمین محترم سایت بار اول میگه شما از بات خارجی برای لانچ استفاده کردین
    بار بعدی میگه ده نوپو بخاطر ساختمون تخریب نمیشد

بار سوم میگه نه ساختمون میخورد ولی دهکده دیوار لول 1 داشته که نپریده!

رفتیم با مهاجر براش ده زدیم دیوار زدیم کاتا کردیم پروندیم نشون میدیم باز بهونه هایه مختلف پیدا میکنه

من تو اتحاد اس دبل بودم اتحاد مستر از اکانت نادر دنیسوس اسکات کشیدن از اس ای مقدا کاتاهاشو دیدن حساب کتاب کردن ار روز 1 بازی با کارگاه 20 و جایزه اتحاد انقدر کاتا نمیشد در بیاد اما بچه ها اس دبل باگ زده بودن صداشم در نیوورده بودن 5 تا کراپ میرفت رو ساخت با هزینه 1 کراپ 4 موتوره سربازخونه کوچیک شارژ میکردن بعد وقتی لو رفت نصف پلیر ها رو گفتن این باگ اس ای بوده و ما اومدیم تست کنیم و خودشونو بی گناه کردن و مارو مجبور به حذف کردن که بگن ما پاک بودیم

این مشکل شما نیست همه همینجورن وقتی چیزی به نفع خودشون باشه عدالت سرشون نمیشه و استفاده میکنن و گردن بقیه میندازن

من فقط حرف مانیتونو قبول دارم