Posts by 200t

سلام

برای بار چندم تبریک میگم برد متا رو

دوستای خوبی از تیم حریف پیدا کردیم

کل کلا همینجا خاک میشه ، جاوید جان حرف زیاده ، من گفتم تو گفتی ها زیاده ، حوصلش نیست سرور تموم شده برم بگردم پست پیدا کنم

دم بچه های خودمون گرم که روز استارت سرور اکثرشون گفتن تایم ندارن ولی کمک کننده بودن و حضورشون دلگرم کننده..‌.

بچه های ان دبل با وجود اینکه بهشون خیانت شد و ریزش زیادی داشتن و تعدادشون خیلی کم بود تا اخر بازی‌جنگیدن

بچه های ان ای که سرور رو خیلی خوب شروع کردن ولی ادامه ندادن تا اخر سرور با توپ پر اومدن

بچه های اس دبل که یکدست بودن

دم همگی گرم

یه نقد دارم به تیم حریف ،

اخر بازی خیلی همر رو کردین ، بازی میتونست خیلی قشنگ تر شه و این همرا قبل نقشه و واندر حتی قبل کتیبه ها لانچ شه

شاید اگر این اتفاق میفتاد اصلا کار به جایی نمیرسید که پلن ساید ها بشه کاتا کردن ناتار و کپ مولتی

۲تا سرور هست که زدن کپ مولتی به صورت جدی تبدیل به پلن شده ،

این سرور لیمیت غارت ۱۰ اکانت وجود داشت که خودش خیلی باگ داشت و کاری ندارم

چیزی که فیلم هندی کرده بود سرور رو ناتاری بود که فک کنم بالای ۱۰ برابر شده بود تولیدش

اخرین متایی که داشتی با امرداد بوده و واندر جنوب شرق صد شده اما تو برد متا رو بنام خودت زدی درصورتی که هرکس از سرور نرمال یادش باشه میدونه یدونه اکانت نوری رو نتونستین بزنین!

اتحاد لویال رو هیچکس یادش نرفته که با ۸تا اکانت ۱۳تا کتیبه زدن و شما با یه اتحاد ۶۰تایی کامل ۷تا کتیبه زدین!

اول خسته نباشید بگم و همرت خیلی خوب بود

رضا جان از اول سرور هرچی‌پست گذاشتی ، گفتم چقد اسپم ، چرا در‌مورد بازی صحبت نمیکنه اصن این رضا گارده :دی

ولی این پستت با اختلاف از بهترینا بود

من چندین سروره دارم میگم اینو ،

یادتون باشه میگفتم اینا دارن زیر بلیط سامان گراس بازی میکنن ولی خب هم تیمی بودین و حمایت میکردین ازش ، یا اون سرور زیر بلیط امرداد

توی اون سرور نرمال که با توطئه و فحش ناموسی و رفیق بازی اومدن ساید رو دست گرفتن ، خودت دیدی عملکردشون رو که کل سرور رو به باد دادن ،

تهشم تا به امروز ۱۰ ها بار واندر ۱۰۰ شده ی ۱۰۰ ۱۰۰ امرداد رو ازش استفاده کرده،

اگر بچه های خوب امرداد چیزی نمیگن در این مورد که بسه بابا کلا هیچ تاثیری توی ۱۰۰ شدن نداشتی از روی مرامشون و بزرگیشونه ، ولی خب با همون رزومه ساخته ،

تیمی که با فحش ناموسی توطئه بالا اومده باشه ، ذاتش عوض نمیشه

در‌مورد لویال : بعد جمع کردن کتیبه ها ، مازیار زنگ زد به من که طوری برنامه ساید رو بستی‌که کتیبه های مهم برسه به رفیقات ،

اون سرور ۹۰درصد پلیرای ان ای اصلا با هم بازی نکرده بودن ، و تنها وایسادم ساید رو جمع کردم، کل برنامه ۱۲۰ ۳۰تا پلیر رو چیدم ، مختصات دادم ، مرزا رو بستم ، تهش اومدن گند زدن و ساید رو تیکه پاره کردن ، در صورتی که حتی توان مقابله با امرداد هم داشتیم اگر میموندم

همین نورالله و حسام و وحید و حسین و... میتونن بیان شهادت بدن که آیا اولین سرور آشناییمون بوده یا نه !

هر سرور بازی میکنن فقط دنبال جمع کردن شماره و پلیر گرفتن از ساید های دیگه هستن ،

به خودتونم چسبیدن و این حرکت رو کردن، اگر امروز جلوش گرفته نمیشد مطمئن باش پس فردا میگفت سامان و رضا و تورج و پلیرای ام ای رو من به اینجا رسوندم

اینم بگم در اینکه مملی محاسبه گر و پلیر خوبیه شکی نیست ، ولی خب در اینکه مملی شخصیتش این بوده و این کارا رو کرده هم شکی نیست

.اینایی که حمایت میکنن ازش همون پلیر گلدیایی هستن که اول سرور بارها گفتم

اینکه چه اتفاقی بینتون افتاده و چی توافق بوده و نبوده و مملی اومده همرای ان ای رو لا داده کاری ندارم ،

یه سرش به اس ای ربط داشت که شفاف سازی شد در‌موردش

از نظر من متاتون برندس

چه تو اتحاد باشن

چه تو اتحاد نباشن

چون هرکی توی این ۲ ساید بازی کرده ، قطعا یه کمکی در‌جهت پیروزی‌انجام داده

خسته نباشید

نظر شخصی

خب بهترین راه حل و فرار چیه

مملی بگه استوپ بدیم اس دبل رو

ان ای صد کنه

بعد بگه دیدید من نبودم همرای متا رو به باد ندادم چون استوپ دادم

پس کار بچه های اس ای بوده ،

بنده خدا گوشی اقای ایکس رو سوراخ کرد ،

یکی بهش بگه خوابه والا صبح زنگ بزن دنبال راه حل بگرد ، دیره الان

مثل همیشه به شدت دنبال اینم گردن گرفته نشه ، بعدشم بگن اومدیم برای تارتاروس لیست فارم زدیم ، جاویدم بیاد بگه ۱۴۰ک کاتا و ۲.۷م گرزی که استفاده خاصی ازش نمیشد و تاثیری‌توی برد متا نداشت

راستی

هیسسسس ، پلیر گلدی فریاد نمیزند !

فونت بزرگ اسپم ‌کنین سودش بیشتره؟

بازار باشه اقا

عه چه جالب خوبه که خبر دارین

بله

ما خب شانسی برای برد نداشتیم

اسکات کشیده بودیم‌از‌مرتاض و بدون اینکه کسی بدونه جز ممد نوب و متین ، لانچ شده رو مرتاض ،

حدود یک ساعت یا یک ساعتو نیم قبل لند، مملی (لیست فارم زن) تماس میگیره که اگه ریله این‌حرکت رو بزنم ، به گوشم رسوندن تورج اینا میخوان واندر‌ ما رو بیارن پایین

که بعد، پست یکی‌از دوستان اومد کف فروم تصدیق بر این حرف که اره چنین چیزی گفته شده ولی خب هنوز اجرا نشده و مشخص نیست اجرا شه یا نه ، کما اینکه گفته شده بود اگر همری بلند شه توی راه صفر میشه !

خب حالا چی شد که ریل گفته شد، مملی زنگ میزنه به ایکس که آیا فلان جا ریله که این حرکت رو بزنم ، ایکس خبر نداشته و زنگ میزنه به رضا ، رضا ام از خدا بی خبر با پلیر های اکانت تماس میگیره که از خستگی لانچ و دف و گندم ... خواب بودن ، تماس میگیره با ممد نوب دانشگاه بوده اگر اشتباه نکنم جواب‌نداده ،

رضا میره رو اکانت رونان میبینه بله ریله ، ولی خب اتک رونان با تورین فکر کنم ۲ ساعتی اختلاف تایم داشتن ، که همونم واسه مملی میشه حجت ،

همر اکانت گریز میکنه ، دف بک میخوره ، همرای یه عده خاص میمونه ،

تهشم بهشون بگن تقصیر خودتونه رو اکانت بدون پلیر پارک کردین ،

اوکی قبول ، ولی دف چرا بک خورده ، همر اکانت چرا گریز کرده

یه آدم چقد میتونه بی ارزش و کثیف باشه که زحمت این همه آدم به خاطر هیچ و پوچ از بین بره، وقت و هزینه و اعصاب دیگران براش مهم نباشه و صرفا یه مدال بی ارزش با کلی حرف و حدیث کسب کنه

نظر شخصی:

حالا چی شده مسئولای ان ای ادعا بی اطلاعی میکنن و میگن نمیدونیم چه کسی این کار رو کرده !

اگر بیان بگن مملی بوده و خرابش‌کنن ، مملی ام میاد میگه شما میخواستید منو بزنین و متا رو زیر پا گذاشتید و حقتونه ، و از طرفی وینری هم به اسمشون نمیخوره و ۲ سر باخته براشون ،

پس‌مجبورن ماست مالی کنن تا خودشون به خاطر سومدیریت خراب نشن این وسط و تهشم اسم وینر روشون باشه بدون حرف و حدیث

خب جاوید جان نوبت شماست ،

اگر‌حافظت اوکی باشه ، قطعا میدونی که هر سرور تارگت بودی ، و اینم میدونی که بیشترین اکانتی که از طرف جنوب شرق روش اتک ریل لانچ شده شما بودی ، اگرم یادت باشه دف خاصی ام بهت نمیدادن، درسته؟

مملی اومده روی کار ، شما شدی لیدر ان ای؟😅

بعد از لاگین مملی اینا روی جنوب شرق زنگ زدی به من میگی اونا استفاده خاصی از اون اکانت نکردن؟😅

بازار باشه سلطان

میدونی چیه ، نقشی که الان توش هستی بعد سرور نرمال که گند زدن به سرور و زحمت بچه های ساید و من ، ۲تا سرور پشت سر هم مملی قفلی میزنه که بیا اینور با ما ، ما ادمای خوبی هستیم بیا هرچی‌تو بگی همونه ،

من نرفتم

و روز مرگم باشه بخاطر گلد یا خدنگی بخوام جایی بازی کنم،

از روزی که این اقا اومده توی این سایت تا به امروز در حال گردش در ساید هاست و فقط دنبال جذب پلیر :) یکم دقت کنین متوجه میشین

اینا همه از عقده های برطرف نشده میاد ، بعد میاد اینجا مطلب روانشناسی کپی‌ پیست میکنه ، در‌مورد تخریب دیگران فتوا میده ، خودش دائم در حال تخریب کردن دیگران

بازم میگم ، برد مبارکتون باشه

برنامه ریزیتون برای وینری خوب بود ، ولی برای لذت بردن از تک تک روزای بازی نه ،

برای یکی‌برد مهمه برای یکی بازی زیبا ، جفتشم قابل احترامه ،

ولی انتظار داشتم با این همه همری که دارین و به فکر کلین واندر‌ ما هستین ، قبل نقشه و واندر کلی عشق میکردیم ، و به نظرم اگر میشستیم با پلن همدیگرو محک میزدیم اصلا کار به زدن مولتی و ناتار نمیرسید

مانی جان حواسم هست ، دست و پا نزن کارت دارم حالا :)

بنده خدا خودتو کشتی بتونی یه اتو بگیری یه چیزی به من بچسبونی ، ۶۰تا پست گذاشتی هی گفتی ادرس بده ، ادرس دادم دیگه جواب ندادی،

البته من مخالف این داستانا ام کلا ، قرار باشه هرکی بشینه روزی ۳ بشقاب بخوره قرار دعوا بذاره که نمیشه ، حکایت ایناس که میرن بوکس بخاطر دعوا

بگذریم

جریان از این قراره که رفیق ما ( رفیق😅 ) واسه ۱۰۰شدن واندر اس دبل حرکتایی زده ،

سر جریان خفت تورین ، چند باری‌گفتم هنگم هنوز ! چون هیچ جوره قابل هضم نیست واقعا

دقیقا مثل جریان لیست فارم زدن

از قدیم گفتن ، لیست فارم زن بالا لیست فارم زن زیاده

هیچ شکی توش نیست دف بک شده ، همر اکانت گریز کرده ،

هرچی فکر میکنم نقطه عطف ماجرا اینجاست که یکی از بچه هاتون اومد گفت فرقی نداره کجا صد شه و توافق شده و از اینجور داستانا ( نظر شخصیم این بود یجوری مثلا اومدن ماست مالی کردن که اره نه همچین چیزی‌نبوده ، چون دیگه راهی جز ۱۰۰‌شدن واندر توی اس دبل‌نمونده بود هر طور حساب کتاب شد واندر اس دبل بالا موند)

ولی اینکه کی و چی باعث شده که دف بک بخوره علامت سوال بزرگیه ، البته برا من کوچیک:)

خلاصه که پلن و محاسبه گر اصلی سرور اینجا بود

داداش شماره کارت بدم مانی هم به ارزوش برسه یا ادامه بدم زیباتر شه؟ ....

واقعا انتظار نداشتم از یسریا...

حالت سومی اگه هست بگین.

به جرات میتونم بگم کثیف ترین و حال بهم زن ترین سروری که بازی‌کردم همین بود

سرکارم ، عصر میام یکم روشن گری میکنم حالت سوم رو

حالت سوم رو خرده نمیگیرم بهش چون همیشه همین بوده و هست و خواهد بود ، چقد حال بهم زنی‌تو اخه

شاید شماره کارت بدم سهم منم واریز شد بیخیال شم

واسه وقتی که گذاشتیم متاسفم

دیگه کسی که پست میزاره و میانگین 7 نفر توی سایدش نیستن لایکش کنن ( بقیه سایدا پیشکش) بفهم چجور آدمیه دیگه.

حالا کاری ندارم ، من این چیزا ام قبول ندارم اخر سروره اصلا خیلیا بخاطر لجن بودن سرور ، فروم رو باز نمیکنن و این چیزا ملاک نیست

تازه ادی هم باید کم کنیم ازش

فقط یه سوالی ذهنمو درگیر کرده ، میری توی پروفایلت تعداد لایک هاتو تقسیم بر پستات میکنی؟

نری بگی ۲ ۳ نفر دیگه لایک کنن حدنصاب بیاری:دی

افشین جان کلا اس ای توی این سرور هر کاری کرده با تقلب بوده ، اینو همه میدونن

حتی حذف اکانت منصور man.j هم ما زدیم ، پسوورد عوض کردیم ، ایمیلشو هک کردیم چنج میل دادیم حذف کردیم اکانتشو ، هرچی گفتم بیاین ترومشو استفاده کنیم قبول‌نکردن

حتی نصف تورم مملکت هم تقصیر جنوب شرقه

تراوین اینجا به درجه ای رسیده که بخاطر اینکه فیدر چیف نمیکنن باید تشکر کنیم

یه گپ دوستانه زدیم با دوستمون ، مثل اینکه گفتن هدف کشتن دف هست ،

منم پیشنهاد دادم گفتم راهکار بهتر اینه که شما یه لینک بده من دفمو بزنم اونجا ، که دوستمون دوست داشتن پوینت هجوم بگیرن و زحمت کشیدن و وقت گذاشتن حق هم دارن ،

که اگر قرار بود اینجوری دفم حذف شه دوستای خودم ناراحت میشدن و پیشنهاد دادم لینک بده من بکوبم راحت شی

الانم میگم ، اگر دف من قراره کاره خاصی کنه تو سرور کنه یا اذیت کنندست ، شما لینک بذار توی فروم من همین الان هرچی هست و نیست رو بکوبم بهش ، لینکشم بذارم همینجا که زحمت شما کم شه

دف روی نقشه من از خودم نیست به جز اون ۱۰ک گارد که به صورت کثیف باهاش کتیبه زدیم

از روزی که ناتارا کاتا شد کلای روزی ۲ ۳ بار لاگین کردم ، خدا شاهده ۱ تروپم شارژ نکردم حالم بهم خورد از سرور مثل همیشه !

شما یه پلن نتونستی بزنی ، ته سرور اومدی منت میذاری چیف نکردیم فیدرتو؟

دمت گرم سلطان جبران کنیم ایشاله ، اگر افتخار حساب میشه بزن یا بگو من بزنم دفمو

رید خودکار و ناتار شیرده و مولتی بازی بدون محدودیت و تعداد ۱۵کراپ بیشتر با واحه بهتر چه اسطوره هایی ساخته از این بازی

به نظرم هرکی وجودشو داشت تک اکانت ریجستر کنه ، میتونه ادعا هم داشته باشه

وگرنه لقب بیکار ترین و متقلب ترین و گنده الکی ترین پلیر برازندشه

اینکه از روزی‌که اومدی اسپیدترا کلا زیر پای همه نشستی و گوشی ملت رو سوراخ کردی بیا پلیر ما شو گلد میدم مولتی میدم

حق ادعا در‌مورد بازی‌نداره ، اسم پلیراتم گلدیه

من لقب عقده ای ترین پلیر رو به اینجور افراد میدم که برای یه بازی همه کار میکنن

اول سرور دنبال سرپناه ، اخر سرور گنده لات

ولی در همین حد. چیزی بیشتر از یک خفت خوب نبود..

فقط احیانا نمیشه بهش بگیم سنگین ترین خفت تاریخ؟ ۱۴۰ک کاتاس

ببخشید اگر خوشحال شدیم ، دوستان همه فاز غم بگیرید بخاطر این غم بزرگ

یوسف عزیز مبارک باشه ، به شخصه خوشحال شدم واندر داخل جنوب غرب ۱۰۰ میشه احتمال زیاد

دمتون گرم

صبر و پشت کارت خوب بود

من هنوزم هنگم خدایی

ولی به احتمالا اس دبل داشته برای ان ای لیست فارم میزده

زمین گرده

وقتی از لیست فارم زدن حمایت میکنی

یه روزی لیست فارمتو میزنن

سیاه سفیدش‌کن بده بره

یکم از مملی یاد بگیرید ، سرور نرمال واندر مرکزی اس ای ۱۰۰شد ولی مملی شمال شرق‌رو پیروز‌میدان اعلام کرد ، چرا چون متا بود

حسادت نکنین به اس دبل

ما خودمون واسه ان ای لیست فارم میزنیم

متای برابری و برادری :))))))) نده ۲ _ بده ۸

دفساز تخصصی همیشه بوده ولی اینجا استارت دفسازیش از زمانی میخوره کپ مولتیا خوب بیاد بالا ، یا از غارت ناتار نامحدود

اگر غیر این باشه ، نه انقدر میشه فیدر زد نه انقدر میشه دف دربیاد ، اونم با جی بی جی اس!

وقتی این دف دربیاد پلن ها و زد و خوردای بازی حذف میشه و جذابیت از بین میره

من در‌مورد این سرور صحبت نمیکنم، جایی ام نگفتم ما نداریم یا شما زیاد دارید ،

به صورت کلی دارم نقد میکنم ولی انگار احساس کردین دارم دلیل باخت رو میگم :) اونو که تبریکشو از قبل گفتیم چند بارم در طول سرور اشاره کردم حقتون بوده ، شرایط برای همه ساید ها یکسان بوده

نکته عجیب که گفتین منابع ناتار رو چرا جز نکات منفی در نظر میگیرم !

احساس میکنم حرفای منو یا کامل نخوندین یا کامل‌متوجه نشدین

اصلا این حجم از دفاعی و همر برای ۱۰۰ ۱۵۰تا پلیر سرور خیلی فضایی میشه و منطقی نیست، از کجا درمیاد؟ از ناتار، از مولتی ، از غارت خودکار ناتار نامحدود

حالا چجوری جلوش رو میشه گرفت ، این سرور قفلش کامل بازه

از طریق کاتا کردن ناتار و کپ مولتی

کلا از ریشه مشکل داره ، کسی ام که قدرتش بیشتره میتونه درستش کنه

ولی سودش توی اینه که درست نشه ، تعدیلش بیشتر شه :)

درود

پرهام جان بهانه که نیست ،

خدایی بهتر بودین

به قول ایلیا نقشه ام کامل‌میزدیم بازم حقمون نبود

این بحث به کنار

در‌مورد کاتا کردن ناتار و کپ و این‌چیزا ام اینور میگه اول اونور زده ، اونور‌میگه اول اینور زده :)

کلا هیچ وقت هیچ طرف گردن نمیگیره

پس اینم به کنار

برسیم به بازی ،

شما نگاه کن ، این بازی اوایل سرور قشنگ بود ، و زد و خوردای خوبی داشت ، زمانی که دف مولتیا و دفساز تخصصیا در‌نیومده بود

ولی دف میاد بالا با ناتار و غارت خودکار ، خود به خود پلن زدن حذف میشه یا باید بیاید ۱۰تا همر قطار‌کنی ، اگر دیستروی کنی میگن ۱۰تا همر زدی‌اگر دفاع شی میگی دفاع کشتی

به نظرم ۲تا عامل اصلی باعث خراب شدن و بی روح شدن بازی شدن ،

اول ناتار غیر استاندارد که نسبت به سرور های گذشته خیلی بیشتر منبع میداد و موقع اسکات کشیدن و دیدن‌گزارشا فهمیدم خیلی وقتی حتی منابع توش ظاهر میشه

دوم همین مولتی بازی‌که به ظاهر‌ قرار شد ۱۰تا بشه رید داد ولی از اونور ناتار رو زیاد کردن ،

اینکه اول بازی اطلاعیه اومد با هر سیستم فقط یک اکانت میشه ساخت باعث شد استارت بزنم.

۲تا چیزم حس کردم نمیدونم درسته یا نه ، یکی‌اینکه تولید امتیاز فرهنگی بیشتر بود ، یکی‌دیگه ام اینکه تعداد تخم ریزی ناتار بیشتر شده بود

این سرور کاتا کردن ناتار و کپ مولتی که ۲تا سرور بولد شده ، اگر در باقی سرور ها اجرا شه آیا واقعا دیگه میشه بازی‌کرد ؟

هر ساید پلنش این باشه ، همه هون کل فیدرا همر و کاتا واسه زدن ناتار و کپ مولتی ، ۴نفرم واندرزن بکشن ، یا علی مدد

سلام جاوید جان

ممنون

امیدوارم همه پستای فروم به این سمت بره که مثل شما در‌کمال ادب باشه

کارتون خوب بود ، تنها امید ما نقشه بود که دیشب عملکردتون خوب بود و خنثی کردین ، دمتونم گرم واقعا جذاب بود

همون ۱۰ ۱۵ دقیقه نقشه انداره کل سرور‌ که هیچ پلنی تو بازی اجرا نشد به جز حرکتای چیپ ارزش داشت ، یا روز کتیبه ها هم همینطور

حالا هرچی بود تموم شد ، مبارکتون باشه

نقشه ها

یسری باگ ها داشت که ۵۰ ۵۰ بود ، ولی خب ادی دست تنها بود و عملکردش قابل تحسین و خدایی جز خفن تریناس ادی

میشد ۱۲تا نقشه بزنیم ، ولی نشد که بشه

دم بچه های خودمونم گرم ، واقعا هر کدومشون یه مشکلاتی در‌جریان سرور براشون پیش اومد که وقتی مطرح میشد ، همه با هم میگفتیم حتما برو مشکلت رو حل کن ، ولی باز دمشون گرم که داخل‌گروه بودن و حضورشون دلگرم کننده

تشکر اخر بازی هم بمونه انشاله بعد پیام اتمام سرور

سلام نیما خوبی

دقیقا باهات موافقم که رفاقت ها میمونه و تا الانم از تراوین رفیقای زیادی داشتیم

ولی یه موضوعی هست شخصیت و منش منو خودت میدونی

قصد توهین نداشتم به حسین فستر ، هدف یه طنزی بود در قالب بازی همه ازش لذت ببریم حالا چاشنی این طنز کل کل ش زیاد شد و میلاد اومد اون پست رو گذاشت و ما هم جوابشو دادیم و همینجوری داره هم میزنه و موضوعاتی هم که یکی دیگه توش بوده و من هیچ دخالتی توش نداشتم هم به من ربط میده

موضوع رو نپیچون ،

همتون ریختین سر یه نفر و مسخرش میکنین و توهین میکنین ،

یکی اومدم گفت اسم کتیبه احمق رو بذارید فستر!

از اول سرور‌ تا حالا ۱۰۰تا پست فقط در‌مورد چیف همر خودش‌گذاستین همش تکراری

اینکه درخواست ادب کردم ، و شما در جوابش اومدی گفتی میلاد به سندروم داون مواد داده ، خیلی جالب بود برام

اومدم بررسی کردم که ببینم این حجم از وقاحت از کجا میاد که یه نفر به خودش اجازه میده چنین چیزی رو که در قالب دعوا یکی به یکی دیگه زده رو بیاد بولد کنه !

تنها چیزی که به ذهنم رسیدفقط همون سرور بود که انتظار جاسوسی داشتین ، چیز خاصی پیدا نکردم

اصلا اون جریان رو ولش کن

من درخواست ادب کنم و جوابش بشه این حجم از تهمت و ...

واقعا زشته

هرچند شما اومدی به خودت گرفتی ، ولی ۱۰نفر دیگه داشتن چند صفحه مسخرش میکردن و توهین کردن و بیشتر برای بی احترامی ها پست گذاشتم و اینکه ۱۰۰ بار‌گفته شد چیف همر خودش!

تایم ادیت تموم شد

رضا استیل جان ، اینکه یکی داخل فروم درخواست ادب و فیرپلی میکنه و به این شکل طومار و قصه میبافی براش تا بی ادبی خودت و دوستان دیگه رو توجیه کنی ، حتی به قیمت بدنام کردن خودت و دروغگویی و قضاوت در مورد زندگی شخصی دیگران

گویای همچی هست ، زیاد دست و پا نزن ، دلیل این‌حرفا که زدی ، فقط و فقط این بود که ازتون درخواست ادب شد

ادعا میکنی سالمی و من داغونم ، ولی خب مرور کنی داستان رو چیز دیگه ای نشون میده

فقط یه چیزی ، اگر ذره ای دروغ گفته باشی و قضاوت اشتباه،

امیدوارم بدترین بلا ها توی زندگیت بیفته

نحوه پست گذاشتنت و الفاظی که استفاده میکنی مشخص هست چی به چیه و چقد داری اذیت میشی از اسمی که برای خودت گذاشتی

وقتی بی ادبی میکنی و یکی‌میاد میگه ادب داشته باش ، بهت بر میخوره ! مثلا میلاد نگه ادب داشته باش فلانی بگه :دی

بگو ذاتم همینه ولی فیلم بازی میکنم جلو ملت خودتو راحت کن

کلا سر موضوع قبلی هم ریختی رو امین،

این موضوع هم ریختی رو امین ،

مرد باش از خودت حرف بزن ، مثلا سن و سالی ازت گذشته مرد حسابی

اون اسم رو گذاشتی رو خودت نوش جونت دمتم گرم به تو میرسه ،

اگر مایلی شانستو امتحان کنی ، من ۲۰ ام تهرانم ، بریم یه تست بدیم ،

اگر تو درست بگی اسمت ماله من

اگر من درست گفتم اسم تو به توان ۲ برسه؟

قبوله؟

امیدوارم بزرگان ساید شمال شرق بزرگی کنن مشکلات درون سایدی حل بشه همه کنار هم سرور رو تموم کنن

دلیلش کاملا مشخصه ، نمیتونی حرف بزنی مجبوری یچیزی بگی ، الباقی حرفت توجیه کار زشتته با این سن و سال

من هم خیلی واضح گفتم ، و یه صفتی رو نسبت دادم به هرکی که دروغ میگه، چه من چه تو!

بیا داخل فروم ثابت کن این قضیه رو ، وگرنه همون اسم برازنده خودت هست ، با خانوادت کاری ندارم فشاری نشو ،

یه بکتاش منو میشناسه ، یه امین

بیارشون توی فروم اعلام کنن ، ولی خب زخمای رو دستم و جای‌چنگ و گاز دیدن روی بدنم نه این چیزا !

میدونم از کجا ناراحتی که چند سال پیش توقع داشتی من امار جاسوسی اس ای رو بکنم و کتیبه بیارم شمال شرق ! ولی برنامه هات نقش براب شد و وسط فروم رسوا عالم شدی و سریع رفتی چت تلگرام پاک‌کردی ، فهمیدی اسکرین دارم رفتی ای دی تلگرام پاک کردی گفتی من اصن تلگرام ندارم ،

و اینکه عزیزم سندروم دان کار نمیکنم ، اتیسم کار میکنم

اتیسم طیف شدید بزرگسال که کسی جرات نداره ۵ دقیقه کنارشون بشینه ،

محل کار من ۱۸تا دوربین داره حتی توی دستشویی ،برای قرارداد سخت ترین تست اعتیاد میگیرن هر ۶ ماه که ۱۰گانست ! تازه ازدواج کردم ، آزمایش های قبل ازدواج ! یکم تحقیق کن اطلاعات بدست بیار که نیای وسط فروم برای خودت صفت بسازی ، البته گله ای ندارم ، شاید دوست داری

رضا گارد جان صفحه قبلی تبریک‌گفتم از همه‌نظر بخدا

در‌مورد حمزه

ببین زشته اسم کسی رو مسخره کنین و خیلی چیپه!

دوم اینکه داخل‌گروه اومد گفت کپ مولتی زدن و گله داشت و ...

به خودش گفتم وقتی فیدر زدی و کپ زدی ، نباید الان اعتراض کنی و حق دارن بزنن

در‌مورد ناتارم به اندازه کافی بحث شد