Posts by RoNaN

سلام خدمت همه دوستان

آقا تبریک میگم به تیم برنده سرور ما میگی متا کل متا

بالاخره خیلی ها زحمت کشیدن واندر ۱۰۰ شد

تیم NE تبریک میگم با برنامه تعداد بالا و دست پر

رضا گارد من واقعا بهت تبریک گفتم سرور تموم شد ما کدورتی نداریم

یه تبریکم میگم بهت بابته همرت خیلی وقت بود همر گول سنگین ندیده بودم

ادریس ناتار دمت گرم آقا عالی بودی

اون دسته که با ما حال نمیکنن ما هم حال نمیکنیم باهاشون ولی تبریک 😂

تیم NW آقا دمتون گرم با این که همه رفتن دو سه نفری سایدو جمع کردین محمد دیابلو ادی و محمد پاتریوت 😂 دمتون گرم

تیم SW ناصر عزیز تبریک میگم متا پیروز ولی خاکه SW ایراد داره دیگه میبینی توش واندر ۱۰۰ نمیشه هیچوقت 😂

اما وقت گزاشتین دمتون گرم

یوسف جان بالاخره همر به واندر رسید ولی چوب زد 🤦🏻‍♂️

ولی دمت گرم.

این دوستی که واندر دو هدفه میزنه اینو اذیت نکنین گناه داره این بنده خدا تا سرور قبل فکر می‌کرد بازارو خراب کنه نمیتونه دیگه تعدیل بزنه شارژ بگیره اذیتش نکنین 😂

و اما تیم SE

ایلیا جان دمت گرم همه جا بودی حاجی دمت گرم خدایی هر همری رفت تو پشتش یه دستی داشتی خفت اتک همه کار کردی داداش دمت گرم به ما هم خیلی لطف داشتی مشتی هستی

متین عزیز و خفاشش که به معنی واقعی کلمه جنگی بازی کردن اون خفت از ذهن ها پاک نمیشه

محمد نوب دمت گرم خیلی زحمت کشیدی هم شما هم رضا به ما لطف داشتین

میلاد عزیز خیلی پیگیر بودی خیلی زحمت کشیدی مرسی

حسین فستر هر سرور میای کارتو میکنی خیلی هم خوب انجامش میدی فقط کل کل زیاد میکنی خسته نباشی دادا

آقا فرهاد بلاچو که نبودشم ۱۰ هیچ به نفع ماست خسته نباشی با اینکه زندگی بیرونت مهم تر بود ولی همراهی کردی 😂

و تیم خوب رونین

رییس بزرگ آقای دوانی با مشغله ای که داشتی لطف کردی به ما

حصین شدو دمت گرم دادا

بچه های اکانت سامورایی رضا سورنا لطف کردین اخلاق گند منو تحمل کردین

خیلی گله دارم خیلی حرف دارن ولی نه میخوام با حرف هام به تیم برنده الکی زخم بزنم چون بازی تموم شده ما تبریکم گفتیم نه میخوام با بچه های NW SE تو زاویه قرار بگیرم واگرنه حرف زیاده برای گفتن

مجس سامورایی دارم میرم کام میای ؟ 😂

خسته نباشید به همه

مهدی RoNaN

تورو کی گذاشت این وسطپ

پسر‌خوب من کلا ۳ تا پست گذاشتم تو سه تا هم تاکید دارم مودب باشین ما که داریم بازی میکنیم شما ها عاشق فروم بازیین

قربونه ادبیاتت برم

با تو مشکلی ندارم راحت باش دکترت گفته فقط لبخند بزنین بهش 😂

خیلی دارم سعی میکنم کلماتمو کنترل کنم نگیرم روت

ادبتو حفظ کن

احتمالا بخاطر بوی مجسمه هاییه که داری و زیادی شر و ور میگی

یه اخطار جزئی بود بهت فقط

کنترل نکنی چی میشه ؟

بگیر روش بینم چه خبره ؟

تو منشی دفتری به هر کی هر چی میگم تو جواب میدی ؟

خشک شه میفرستم

هر بیلیط فروشی پرو شده دیگه تو به اخطار نمیخوری اخه

۲ تا پست گذاشتم دو بار گفتم مودب باشین میتونی مودب باش نمیتونی بگو ردیفت کنم مودب بشی

۳ بار گفتیم احترام دسته خودتون نه سنی به ما میخورین نه عددی

در این مورد من مدرکی ندارم ولی مدرک داریم از شما که زنگ زدی به رضا گارد که مهدی رونان رفته دستشویی بیاد خفتش کنه این رو اگه اجازه میدی من بزارم حتی آب رو قطع کردی کارش طول بکشه رعدهای رضا گارد برسن هم تماست موجود هست هم در حال بسته شدن شیر فلکه آب ازت عکس گرفتن

اره حاجی فرهاد هی میگفت مجسمه هارو کامل بده من مخالفت کردم ابو قطع کرد مجبور بشم کامل بسازم

سوال دیگه داری بگو جواب بدم

این دوسته عزیزی که میگه فرهاد ۴ تا پیک زده فرهاد کلا مشروب نمیخوره 😂😂😂😂😂 نشون به اون نشون

کلام آخر نخارین منو مجبور نکنین بیام فروم بزارین من نیام 😂😂😂😂😂

واقعا من تبریک گفتم درباره چراغم حرف نزدم ۱۰۰ نفرم گفتن چراغ ما گفتیم اکانت باز بوده رو پی سی

خیلی رو راست اومدم تبریک گفتم

چکاپ رفتم گفته ۱۰۰ به حرفای یکی گوش دادی یوبس شدی پیدات کردم دمت گرم گفتی من زورامو زدم میخوای بیا بقیشو تو بزن داشتم مجسمه گول میساختم

واقعا ادبم ارزوست

اقایون من نمیدونم بالاخره چجوری حرف بزنیم با شماها یکم فیتیلو بکشین پایین شوخی میکنیم همتون ناراحتین جدی … همتون ناراحتین تبریک میگیم بارم ناراحتین

والله بی ادبی کاری نداره همه بلدن سری بعد مودب باش

مودب جواب بگیری

ببخشید لطفا این عکس را هم به پست قبلی پیوست کنید

خفت اکانت Ronan توسط اکانت گارد

سلام خدمت همه دوستان

سال نو رو به همه تبریک میگم سال خوب و پر برکتی باشه

آقا تبریک ویژه ما یه دستشویی رفتیم اومدیم دیدیم نیست 😂

ایشالا که خیره

😂

دکتر گفته بهت بخندم همه دارن جوابتو میدن دیگه واقعا از من جواب میخوای یا هارد 😂😂😂😂

دلار بشه ۱۰۰ تومنم خوبه یعنی میتونم پولتو بدم بشینی برام فارم بکشی دات کام جایی گنده اومدی بگی من خارج خونه هم داشتم

عسلم سرچ کردن بلدی یا باید فارسی باشه این پستای دوستانو بخونی جواب همه سوالات هست 😂😂😂😂😂

باختید اینو که دیدی یا فارسی هم نمیتونی بخونی ؟

با یه روان‌ پزشک حرف بزن

آقای افتخار تو الان افتخارت چیه ؟ ۱ دونه کتیبه زدین اونم ادی واستون زد ۶۰ تا واندر داشتین بدونه نقشه بعد تو الان داری به ما بازی یاد میدی

اصلا واندر قرار بوده رو اکانت میکاسا باشه گفتیم شما لگن فروشی کاری از دستت بر نمیاد واندرو بیاریم رو رونان چشتو باز کنی میبینی همرو ما اولیشو انجام دادیم

تو بیا به سرور عرب که نه یه سرور عشایر یه اکانت بساز رنک بگیر من دیگه حرف نمیزنم درباره بازی

سرور فان ۵۰۰ ک گلد 😂

پسر خوبی باشی بی ادبی نکنی واسط وی پی ان میگیرم با خودم میبرمت سرور دات کام جایی داشتی گنده میومدی بگی من خارجم دیدم 😂

پارتیزان هم معنی کلمشو نمیدونی فکر کنم تو سیم خاردارای دور اکانتتو وصل کن نمیخواد پارتیزان باشی

آقا تبریک میگم به تیم se دمتون گرم خیلی خوب بود بازی کنار شما

تبریک میگم به بچه های nw بازی با تیم cukur افتخاری بود حیف حریف نداشتیم تو سرور واگرنه بیشتر حال میداد

میلاد تگزاس عزیزم رفتی بی انگیزه شدیم داداش

آقا من یه مافیا دیگه پیدا کردم من به سامورایی تارگت میزنم قبضش میاد دره خونه مانی 😂

من چی هستم از بزرگترات بپرس بهت میگن 😂

به مشت اسم حفظی یاد گرفتین میاین میگین فلانی فلان سرور

چرا بی ادبین نمیفهمم هرچی میگم تربیت چیزه خوبیه شما به ما بی ادبی میکنین بعد ما بن میشیم شما ول میگردین 😂😂

تو نصف همر مارو میکشیدی من واقعا نمیومدم دیگه بازی کنم

سری بعد بی ادبی حس کنم منم بد میشم یهو خب ؟ احترام بزار بهت احترام بزارم گل پسر

شما بگو کی کجا من بسازم اکانت یوزر پس بدم خودت مدال نصب کنی پروفایل 😂خوبه ؟ قبلتو

آقا هی نگین گلد ساپورت ما گلد ۲ تا اکانت رو دادیم رونان و بانو شریل که نمیتونست بخره

بچه ها هم احترام میزارن به ما چون هم ما احترام نگه میداریم هم سنو سال رو رعایت میکنیم

ایلیا خدا بگم چیکارت کنه گفتم نزنیم پوینت بگیرن گفتی گناه دارن 😂

آقا من اشتباه میفهمم با این بنده خدا واقعا بی ادبه پست هاشو نمیفهمم اصلا من

بعد تو کی هستی که ما باید به تو ثابت کنیم مدال های بالا ماله ماست یا نه

تشکر میکنم از آرش افکت که همر بالای ۵۰۰ ک گرز لانچ کرد شما دیدی همر خوب چیه

کل ساید ۱ تارگت بیشتر نداره نه واندری نه چیزی بعد میخواستین دف نکنین

دوتا پست قبل میگیم بازی رو ما بردیم ۱۰۰ نفر میان میگن فان بودیم بازی نکردیم ۴ تا همر دیوار کردین همه اینجان 😂

شما تراوین بازی میکنی دوست عزیز

کی گلد میندازه

رکورد کدوم سرور

دقیقا چی میخوای بگو تقدیم کنیم

قسمت اولشو که ادمین اعلام میکنه قسمت دومشم نگران نباش خدا بزرگه یا خودش کمکت میکنه یا چون با نمکی برات گلریزون میکنیم

عزیزمممممممم

شما گلریزون کن بودین پولشو میدادین بهتون یه نقشه بدیم ۰ نباشه همرامون ترشی شه 😂

ادمین محترم من چیزی نگفتم ها نیای مارو بن کنی باز

اونم بن نکن پسره خوبیه

اگه سرورهای فان رو حساب کنی در ۱۰ سرور گذشته ۶ بار ne واندرش ۱۰۰ شده

اگه سرورهای فان رو حساب نکنی در ۵ سرور گذشته ۳ بار ne واندرش ۱۰۰ شده

هر سروری بودیم تاپیک اعلام آمادگیش هست امیدوارم سرور ۵ ایکس خالی از سکنه خستتون نکرده باشه و تو سرور ۲ یا ۳ ایکس بعدی ببینیمتون

خب پس حتما بگو کی شروع میشه ما پول جمع کنیم بیایم من دات کام بازی میکنم ولی این سرور هایی که اسپید ترا بازی کردم فکر کنم همش فان بوده 😂

سخت نگیر

سلام به همه دوستان

تشکر میکنم از همه دوستانی که مارو همراهی کردن

آقا سروش دوانی .ایلیا مهدی کلت حصین شدو فرامرز شهروز آرش سروش استورم ارمان رضا علی کسری محمد عرفان ادی پرهام فستر از همه

میلاد تگزاس تو روحت حاجی بعدا بهت میگم چرا سرور تموم شد 😂

ناموسا من فکر کردم کلا دوتا تیمیم تو دوتا ساید که متا کردیم 😂

مگه دشمن داشتیم

دژمن شمایی ؟

شما دژمن به من نشان بده 😂

هر سرور هم میگین سرور بعدی دادا ما اندازه شما پول نداریم هر سرور بیایم

بگین کدوم سرور پولامونو جمع کنیم که بتونیم بیام بازی کنیم

در انتها یه تشکر میکنم از ایلیا و جناب دوانی و عرفان مهدی کلت حصین شدو که بار به دوش کشیدن واقعا دمتون گرم

بووووم بوووم اینجاس

شما درگیر خفت بودین ما نقشه هاتونو بردیم

خراجتونو بدین پرهام گرین بگم یه نقشه بده بهتون

سعی کنین ایلیا رو هم جذب کنین ولی نمیاد 😂

عرفان به این بنده خدا چیزی نگو حاجی اینو دکترش گفته فقط بهش لبخند بزنین 😂

بوم کافیه یا بازم میخواین

در انتها تشکر میکنم از مهدی کلت سروش دوانی ایلیا عرفان ادی فرامرز و آقا فرهاد و هومن امام بانو شریل

😂😂😂😂😂😂😂😂