Posts by Vanguard

بعد از خوندن پست شما فهمیدم این سرور رو se برده و ما در جهل و تاریکی به سر میبریم که فکر میکنیم وینریم.

مارو ببخش که کوتاهی کردیمو همرامون بدون استفاده موند

تنها پلن موفق se این بود که تونست تو شمال شرق واندرزن هارو به انبارزن تبدیل کنه:d

از تناسب نیرو هم که نگم برات

:D

درود .

اس ای چه خار شده که پلنرش شده ایلیا نوب الدین نوب. فروم نویسش فستر متخصص کتیبه احمق 😅

هومن بیا اینارو جمع کن ی کاری نکنید سالها از این سرور یاد کنن.اخه انبار ناتاررررررر😒😒

یه کاری میکنن مام جمع کنیم بریم

پرهام جان چطوره شما روش زدن اون سه تا لانچ صبح رو به ما یاد بدی, ما هم نحوه دف کردن بدون بات رو به شما نشون بدیم. البته که لانچای شما سخت تر بود, دمتون گرم

سلام مجدد، عذرخواهی بابت گرفتن وقت عزیزان، هیچکدوم بچه دوساله نیستیم، ولی دوسداشتم سوء تفاهمات برطرف شه

دوستانمون از اول سرور از هیچ کاری در جهت کثیفتر شدن بازی دریغ

نکردن

این همبازیمون یه توهینی به کل ساید کردند و بنده هم از طرف خودم جوابشون رو دادم

دیگه واقعا دو پست بعدی رو که کل خانواده، محل زندگی، عقده های کودکی، فهم و شعور و... من رو مورد عنایت قرار دادند رو بنده درک نمیکنم (خجالت میکشم اونارو ریپلای کنم;))

حق رو به من میدید

خیر حق رو به شما نمیدم، چه از نظر شروع کننده و چه از نظر کیفیت و کمیت توهین

پست علی رو با دقت هم بخونین میفهمین بی احترامیشونو نیاز به درک و شعور داره

خداییش نیاز به درک و شعور خاصی نبود^^

کی میای؟

هر وقت بگی:*

با سلام خدمت همه

پیرو دسته بندی دوستمون که از بازی کثیف داشتند، احتمالا چند مورد دیگه هم بود که ایشون میخواستن بگن ولی جا انداختند، از جمله کوبیدن همر به واندر ساید حریف، تجمع دف در واندر ساید خودی و رسوندن گندم به واندر از طریق تاجر ... !!!?(

ظاهرا با اومدن کنفدراسیون تو سرور، کتیبه اکانت روی پلیرم تاثیر داره

پ.ن ماقبل آخر: سرور لذتبخشی نبود ولی امیدوارم سرور آخرم باشه (طبق روال سنوات گذشته:))

پ.ن آخر: تبریک به جنوب شرق (اینم پست آخر)

کوچیک همه

سلام خدمت همه دوستان و بزرگواران داخل و خارج سرور.

بنده پلیر کوچیکی از شمال شرق بزرگ هستم که با توجه به اینکه این سرور عزیزان شمال شرق حضور نداشتند و این بدن درد لعنتی نذاشت, با سجاد تصمیم گرفتیم تو یه ساید دیگه مقابل se بازی کنیم. عقل بنده (که به شدت ناقصه) میگفت تو هر سایدی چه شمال غرب و چه جنوب غرب بازی کنیم در نهایت فرقی نداره, چون منطقا بازی باید سه به یک میشد. به همین دلیل رفتیم تو ساید sw و با یه اکانت مصری رجیستر کردیم (که تا همین اواخر هم درگیر تغییر اسمش بودیم که نشد آخرم عوضش کنیم :دی) ولی خب اول سرور یهو در کمال ناباوری دیدیم غربی ها دارن میزنن تو سر و کله هم, هر چی بیشتر سرور پیش رفت این دشمنی ها بیشتر نمایان شد تا نهایتا شد اونچه که همگی میبینند. با توجه به اینکه سه به یک شدن در سرور و اون متا ای که من خیال میکردم (با اون عقل ناقصه) پیش نیومد, و همینطور جنگ غربی ها رو جنگ خودم نمیدونم و حتی در شان خودم هم نمیبینم, از ادامه بازی در این سرور منصرف شدم. اکانت هم در اختیار Sj هست و هر تصمیمی بگیره حتما بهترین تصمیمه :x

پ.ن اول: ما همه تلاشمون رو کردیم که لذت این بازی برای همه دوستان داخل سرور باشه, ولی ظاهرا دوستان غربی کم لطفی میکنند و همه لذتش رو برای خودشون میخواند. انشالله سرور بعد, هم این تیم منسجم se حضور داشته باشه, هم ne با تمام قوا بیاد که یه بازی لذت بخش رو تجربه کنیم.

پ.ن آخر: عمو شاهین شرمندتم. یوسف جان ببخش

کوچیک همگی

علی

سلام و عرض ادب خدمت دوستان و هم بازی های گلم

تبریک میگم این بازی رو به همه، فارق از برد و باخت، چون بازی بود که همه ازش لذت بردیم.

تشکر میکنم از سجاد یونیک عزیزم که باعث شد بیام تو جمع شمال شرقی ها، جمعی که مثلش رو هیچوقت ندیدم و نخواهم دید. دم بچه های ساید گرم که لحظه ای نبوده که بیام تو گروه و خنده رو لبم نیاد. میخواستم از همتون اسم ببرم و تشکر کنم ولی از اونجایی که مطمئنم اسمارو جا میندازم و خداییش هیچکس حقش نیست جا بمونه، از این کار صرف نظر میکنم. یه عذرخواهی میکنم ازتون که با وجود همه حمایتها، اکانت ونگارد اونی نشد که میخواستیم. انقده بگم که کلا یه کتیبه منحصر قرار بود کلین کنه که اونم اشتباهی غارت لانچ شد :D

یه اعترافم بکنم که واقعا شمال شرق زورش به جنوب نرسید، وگرنه برنامه داشتیم آخر بازی همه واندراتون هم سطح واندر تارتاروس باشه :D

امیدوارم همگی تو زندگیتون بهترین باشید

کوچیک همه علی

پ.ن: این که همیشه بعد از کتیبه مارو میزنید یکم نامردیه :D

سلام به همه دوستان

با وجود همه فراز و فرودهای بازی, از همبازی شدن با همه عزیزان در این سرور خیلی خوشحالم. تشکر ویژه از سجاد و مهرزاد عزیز که اجازه دادن بنده هم روی اکانت دوستداشتنی Guns And Roses بازی کنم و با همه خرابکاری ها, باز هم بنده رو تحمل کردند. امیدوارم بابت کاستی ها بنده رو ببخشند. همچنین ممنون از ساره عزیز که با همه توان کمکمون کرد.

این سرور اولین سرور بنده بود و از اون جهت که به قول سجاد یک بهار, یک تابستان, یک پاییز و یک زمستان رو در تراوین دیدم (:دی) احتمالا آخرین سرور بنده هم خواهد بود. موفقیت رو برای همه آرزو میکنم

پ.ن1: باقیمونده همر اکانت Aliii رو امروز زدم به واندر nw که متاسفانه لینک نگرفت :دی

پ.ن2: سید شرمنده بابت فیکای روزای آخر, بیشتر جنبه تمرینی داشت, البته منکر این نمیشم که بعضیا اینجا باهات خصومت شخصی دارن :دی