Posts by VaGNeS

زیاد پست هارو ندیدم. فقط پست ادریس رو دیدم و خوندم چون از لیدرهای بسیار زحمت کش شمال شرق بود. ادریس من دوست ندارم مثل پست قبلیم که ریپلای کردم جواب بدم ولی در این حد بدون که من حتی ۲ ساعت بعد شروع سرور به امیرحسین زنگ زدم که کجا ثبت نام کنم... گفتم برنامه چیه بگید من همون کار رو بکنم. سرور قبل رفتم اس دبل و برای اس دبل هم بازی کردم و بسیار کشمکش داشتیم با شمال شرق که خیلی از اونارو خودتم در جریانی ولی آخر اون سرور به خیلی از رفیقام که روابط خانوادگی داریم. بارها خونه هم رفتیم و زن و بچه همدیگه رو دیدیم من حتی خارج شمال شرق هم باشم بابا ماها خیلی رفیقیم و یک سوم این رفاقت هم مدیون امیرحسین هستیم. در نهایت من قول دادم که کجا بازی کنم اگه صلاح شمال شرقه من برم یه ساید دیگه اگرم نه که بیام... من به ۴-۵ نفر قول دادم که برگردم شمال شرق.

در نهایت هم من و تو ساعت ها تلفنی حرف زدیم و روزها تو دیسکورد نشستیم با هم همکاری داشتیم. همیشه هم گفتم حرفی هست زنگ بزن با خودم حرف بزن چرا میکشونی به فروم ؟! اینو به فراسایدی هم گفتم. دیگه خودی ها زنگ میزنن.

پارسا پستت رو نخوندم چون زیاد حرف میزنی ولی هر وقت اومدم اعلام آمادگی گفتم تیم ما داره میاد تک به سه میزنیم اون موقع بیا ببینیم واندر میبینی به خودت یا نه... برو پست های قبلی اعلام آمادگی رو بخون بعد بیا بیشتر از خودت حرف بزن. اینجا ایزی مود هست برا ما. اول سرور می‌فهمیم می‌بریم. این سرور هم می‌بردیم اگر وقت اینو بچها داشتن لیدری کنن یا پلنری یا دف کوردی اصن تو بگ‌ یکی می‌بود ۱۵ گندمی پخش می‌کرد ما می‌بردیم. عددی نمیبینم توی این سرور جز پرهام گرین که منو فارم کرده بود. 😂

پی نوشت: ادریس من خیلی بدتر از پست قبلیم که جوابتو دادم میتونستن بدم ولی تو برادریتو ثابت کردی و با اینکه با من مشکل داشتی پرچم شمال شرق تو دستت بود. در نتیجه هدف من با تو یکی بود دلیلی نمیبینم تورو جدا از خودم بدونم. تو خودی هستی

شاد باشید

نقل قول خودم (این که اول بیای بگی ما خیلی خفنیم حریف میطلبیم و غیره بعد ببینی اوه اوه اوضاع خرابه بری رو حذف یا بگی جاست فور فان بازی میکنیم مثال بارز بزدلیه! دو سرور رو ما سه به یک شد با افتخار جنگیدیم و باختیم ولی از بازیمون لذت

با احترام

پارسا

پارسا جان من اول پستت رو خوندم رسیدم به این فهمیدم دادی دنده ۱ قراره تا دنده ۶ تخریب و توهین و بی احترامی رو و جا کنی دیگه بقیشو نخوندم. ایشاله که شما یا جنوب شرق به توتالی آرمان ببره یا پرهام صد کنه سرور بعد به ما گلد شیرینی بده... ولی واقعا من نه اعلام آمادگی پستی گذاشتم و نه توی پست سرور چیزی گفتم. در حد یک خط نوشتم.

بله ایشون درست میگن

اون همه هارت و پورتی که داشتی چیشد ؟؟

ی سرور نتونستی با نفرات کمتر تحمل کنی ؟؟

رو اس ای 3 به 1 کردید ما حذف نکردیم تا آخرش هم بودیم ، باختن چیزی از آدم کم نمیکنه

ولی خب بحثه چیز دیگست

تغییر جنسیتت مبارک باشه خانمه وگنس

خیلی بهم بر خورد. ولی خانم وگنس قشنگ بود همه قبلی ها یادم رفت دیگه بهم بر نخورده. پنج وین پشت هم سخته هضمش...

سلام. وسط دعاهایی که برای هم دارید میکنید اومدم بگم که ما حذف میکنیم به چند علت ولی علت اصلیش این بود که هیچکدوم ما حال بازی کردن رو‌نداره چه برسه به لیدری... واقعا نوشتم توتال میخوایم عین واقعیت بود. از اونجایی هم که سه به یک بسته شده بود (نه اینکه بترسیم یا چی... ما که سه به یک دوبار بردیم) دیگه واقعا تلاش همون موقع هممون رو میخواست. الان هیچکس حتی یه شیت حوصله نداره درست کنه. اگر سه به یک نبود ما میشستیم برای یه ساید دیگه واقعا دف می‌کشیدیم. کسی که نصف ساید دستش بوده ۴۰ تا اکانت برای اتحاد می‌کشید با هزارتا خواهش دفاع ساز مصری اومده. یا اون یکی که یه تنه یه ساید رو جمع می‌کرد میگه من هنوز حال ساخت اکانت ندارم 😂. یا اون پسر خوشگله که روزی سه ساعت باهم استراتژی میچیندیم از صبح پنج دقیقه تونستیم باهم حرف بزنیم. استراتژی حذف رو چیندیم. ما نیستیم.

پی نوشت. اکانت وگنس میمونه بزنید در حد یک دهکده. اینم بات زد 😅

شاد باشید

آقا خدایی اینایی که میگید ر‌و خودتون باور دارید یا فقط میگید؟ به جون خودم ما قبل سرور پلن کل سرور رو می‌چیدیم. الان واقعا کسی نیست اکسل درست کنه ببینیم کیا اومدیم. اصلا مارو با سرور های قبل مقایسه نکنید. از همون نقشه کوچیک و اکانت های ما متوجه میشید ما فقط اومدیم. نه برنامه نه وقت هست. یک توتال نیاز داریم. کسی هست ؟

در مورد بات و وی پی اس و گلد ما تلاش شمارو تحسین کردیم و حتما این سرور برنده ایید ما وقت نداریم. از بازیکنانی که دوست دارن اکانت خفن بکشن دعوت به عمل میاریم‌‌. ما بهتون گلد وی پی اس و بات میدیم. خودتون بیاید بکشید. وقت نداریم. ما اومدیم جوری بازی کنیم که ببازیم. امیدوارم که نبریم‌‌. امیرحسین قول داده کیک با شمع ۱ سفارش بده.

نه حالا جدا از شوخی اون نقشه کوچیک رو بزنید متوجه میشین ما جدی نیستیم.

سلام. ما که از خواب پا شدیم دیدیم اس ایی و اس دبل خیلی زیادن. بعدش رفتیم غارتگران تاپ ۱۰ دیدیم نه اتحاد تگزاس هم توی تاپه متوجه شدیم تعدادشون کمه ولی کیفیتشون (شما بخوانید مولتی) زیاده. به عبارتی کلا ۴۰ تا اکانته داره برای خودش بازی میکنه. بقیه یا دفاع میدن یا شیر پاستوریزه. الان ما دوباره بات اختصاصی ران کنیم یعنی ‌؟ یعنی بشینیم اکانت بکشیم ؟ بندازیم رو وی پی اس و بات بیاره بالا یعنی ؟ راستی میدونی بات من فقط نون نمیگیره ؟

راستی ما از اونجایی که پیر شدیم میخوایم دفاعی بازی کنیم. هر سایدی با ما متا کنه ما قول ۲۰۰ میلیون دفاع رو میدیم براشون... اسم اتحادمون هم قراره ne team نباشه میخوایم بزاریم ne def. اولش می‌خواستیم بزاریم تروریست ولی چون همر نداریم گذاشتیم دف... راستی هرکی با ما متا کنه کتیبه هامون هم برای اوناست. یه دوتا گندم بزرگ و جنگ بزرگ میخوایم فقط. خلاصه بر و رو هم داریم. لگنامون هم بزرگه بچه سر زا تلف نمیشه...

پی نوشت: شمال شرق تا دو روز آینده تمام پیشنهادات رو برای متا می‌پذیرد. اگر متایی حاصل نشد میریم روی وی پی اس اکانت بات گلد.

بازیکن ساده شمال شرق. شاد باشید

درود

ما که نمیدونیم این ۴.۶ چی هست اصن. من شخصا طبق تجربه هایی که دارم میگم هرکاری ضد مولتی بازی انجام شد جواب نداد. بالانس سرور رو بهم زد و خیلی ها رفتن. توی هر سرور تعداد هر روز کمتر از دیروز میشد و هر سرور کمتر از سرور قبلی... این روند باید یکجا تموم بشه و صعودی باشه ولی متاسفانه این اتفاق هیچ وقت توی این سرورها نمیخواد بیفته... تا کی مدیریت میخواد به این روند نزولی خودش ادامه بده خدا میدونه.

اومدید ایمیل تکراری رو گرفتید ما پنل 100 ایمیلی گرفتیم.

اومدید جلوی بات هارو گرفتید ( چون عمومی بودند تونستید بگیرید) ما بات خصوصی (یک سرور) استفاده کردیم. صد برابر بقیه بات ها بهتر...

اومدید آی پی تکراری رو جلوشو گرفتید. ما رفتیم 10000 تا آی پی پورت اختصاصی گرفتیم.

اومدید رید از مولتی رو کم کردید و هر اکانت مثلا ده اکانت میتونه رید کنه. ما بجای یک اکانت 6 همره، 30 اکانت 2 همره کشیدیم :D بهترم شد.

همینجوری هم داریم از تراوین اصلی دور میشیم. شنیده ها میگه ناتار کلا تروپ میسازه دیگه ! والا ناتاری که منابع نداشته باشه سربازخونه و اصطبل نداشته باشه نباید بتونه تروپ بسازه ! این رید دادن فقط از 10 اکانت هم در نوع خودش خیلی منحصر به فرد بود. این دور شدن از تراوین اصلی واقعا من رو خیلی زده کرده... نمیگم توی تراوین اصلی مولتی بازی نمیشه... میشه خیلی بیشتر از اینجا هم میشه :love: ولی همون تراوین بین المملی هم میخواد یک سرور پاک داشته باشه (سرور مولتی هانتر ها و ادمین ها) میاد یک سرور با تیکت ران میکنه. هم مدیریت اینجا همه رو میشناسه هم پلیر ها و لیدرها همه رو میشناسن... با یک همت کوچیک تیکت پخش بشه بشینیم بازی کنیم. به شخصه من یکی اگر تیکتی نشه غیر ممکنه بیام. فقط با تیکت میام.

میخوام تراوین بازی کنم نه اینکه کلیک کنم.

شادزی

بسیار عالی. این قسمت رو نگه میدارم به عنوان کسی که به من داره میگه شمال شرق وکیل وصی نیاز ندارد. درسته؟ میگی سرت تو کار ساید خودت باشه درسته؟ خود شما که کمترین تماس رو با من داشتی بالای ۱۰ بار به من زنگ زدی که بیام گندی که زده شده رو جمع کنم. وقتی هم توی دیسکورد میومدم میگفتی چشم چراغ NE اومد. وقتی خودتون من رو قاتی مسائل ریز و درشت شمال شرق میکردید انتظار این رو نداشته باش الان بیای اینجوری حرف بزنی جوابی نشنوی. در ضمن مانی بازار مشترک بوده. خبر داری که حدود یک میلیون دفاع کشید ؟! 5-6 تا همر جنگی هم تحویل داد. کاسه داغ تر از آش شمایی نه ما...

نقل قول

به نظرم به جای اینکه دنبال این باشید تو شمال شرق اسم کی از قلم افتاده، در جمع کردن دیتای ساید خودتون دقت بیشتری داشته باشید.(البته امیدواریم صداقت داشته باشید و دیتا فقط اشتباه بوده باشد) در مجموع 2 پلن روی مولتی های SE اجرا شد.الحمدالله پلنر و لانچرش از شمال شرق بود. شیت پلن رو هم که ما چیدیم و شیت پلن موجود هستش. مجموع پایتخت هایی که جنوب غرب در این 2 پلن تخریب کرد 16 پایتخت می باشد.

خوب خدارو شکر آمار مارو آپدیت کردید. پس 16 تا بوده که امیرحسین زحمت لانچ و پلنش رو ریخت دیگه. من واقعیتش 10 تا حساب کرده بودم. با این احتساب ما 58 تا پایتخت زدیم. واقعا فکر کردی ما منتظر شمال شرق میشینیم پلن بره؟ خود اکانت Brice بالای 16 تا کپ زده ! اکانت RAVANI بالای 7-8 تا کپ زده. اکانت Kenji حاصل دست رنج مانی و ممد بالای 12 تا کپ زده. تازه من ننشستم بقیه رو حساب کنم بیام اینجا عدد بگم. راستی مانی یه سری کپ با اکانت Brice و یا RAVANI زد که اونارو اصلا حساب نکردم. حالا اینا مربوط به آمار ساید ما میشه. مگه خودت تو پاراف بالایی نرفته بودی روی ممبر که آقا دخالت توی ساید ما نکن و... ؟! الان خودت که داری دخالت میکنی که.

نقل قول

امیدواریم از این به بعد در جمع آوری دیتای ساید تون دقت و صداقت بیشتری داشته باشید

آره نداشتیم 58 تا بود. ممنون که مارو روشن کردی. ما هم امیدواریم شما هم صداقت داشته باشی و بجای حرف زدن پشت دیگران و بد دیگران رو گفتن و زحمت حتی صمیمی ترین رفیقت رو هم کوچک شمردن با مسائل واقعی تری روبرو بشی و صداقت و شرافت و وجدان بیشتری داشته باشید.

نقل قول

(البته آمار 25 30 میلیون دفاع جنوب غرب که داخل شیتتون نوشتید شامل کل تروپ پیاده و سواره واندرزن ها و همر های جنگی تونم بوده در صورتی که تروپ واندرزن به عنوان دفاع حساب نمیشه)

باز هم دخالت در امور جنوب غرب. داداش ما خیلی وقته از اون شیت استفاده نمیکنیم. باز هم توی همون شیت که مربوط به ده روز بعد از کتیبه ها میشه باز آمار دقیق 23-24 میلیون گندم خور دفاعی هست. دیگه بچه های شمال شرق میدونن من و نیما با کمک های روحیه ای کاوه و جعفر چطور دفاع میکشیم. اینجا یک درصدش اجرا شد که ماشالا اگه ادامه داشت بالای 40 میلیون میرسید. به قول سجاد عزیز برای شماها اینا قفله !

نقل قول

در صورتی که از پاپ بازی خسته شده اید و از سرور های آینده قصد دارید تک ده نظاره گر سرور باشید، به دخالت خود در امور داخلی سایدهای دیگر ادامه دهید.

به قول مهران زرشک بعضی از این قدیمی ها وقتی باهاشون حرف میزنیم میگیم داریم اینجا تراوین بازی میکنیم انواع و اقسام فحش هارو میشنویم ازشون. حالا میگم پستت رو نگاه میکنیم میبینم اونا راست میگن. از لحاظ رنگ آمیزی نمره خوبی میگیری. آبی و قرمز و سبز و یه زرد و نارنجی استفاده میکردی کارت صد آفرین بهت میدادم. در مورد تهدید هم زمانی که تراوین توی ایران نبود ما تهدید میشدیم. شما هم تهدید کن. زیاد برامون مهم نیست. ما با همین وقت کم و زن و بچه و کار و زندگی از پس نوب هایی مثل شما بر میایم. به قول چندتا از بچه ها این ادریس ایلیای پیشرفته است.

ادریس خیلی ها میگن این سرور خیلی زحمت کشیدی ما هم به چشم خودمون دیدیم کل ساید رو تنهایی شب ها بعضی روزها میگردوندی. دمت هم گرم، همونطور که گفتم امثال تو و آرش برای هر ساید غنیمته. بازیکن فعالی هستی و تا حدودی تراوین سر در میاری ولی متاسفانه بدی های زیادی هم با خودت حمل میکنی. این بدی ها به خوبی هات میچربه. جدا من حاضرم با ایلیا سر کنم ولی با تو نه ! ایلیا نمیره در گوش آقا و خانم بشینه بد امیرحسین تریدر به اصطلاح رفیق صمیمیشو بگه... ایلیا نمیاد جلوی من بگه چشم چراغ شمال شرق بعدش بشینه فحش بده بهش. والا من حاضرم با ایلیا هم تیمی باشم با یه آدم سمی مثل تو هم تیمی نباشم. اگرم باشم در حد لانچ و بازی روی یک اکانت باشی وگرنه مسئولیت داشتن تو مثل دادن قدرت تلویزیون به آدم های سیاسی هست. این قدرت مدیا رو نباید تو داشته باشی.

و اما در مورد مجید بامرام. بزار اینجوری بهت بگم یک سرور با مجید نشستم بازی کردن. از روز اول در تمامی امور ساید بود. از روز سوم آنالیز ساید کرد و با اکانت ها و تمام گلدی که پای اون اکانت ها زده بود ساید رو پاکسازی کرد (اولین سرور تارتاروس) با هزینه شخصی و وقت تمام از روز دهم کارای کتیبه ها رو کرد. مرز هارو لاگین میکرد و تمام کارای ساید رو میکرد. این بزرگمرد حتی یکبار نشد کاری سرخود انجام دهد یا به کسی بی احترامی کنه و یا پشت کسی حرفی بزنه. تمام کارایی که میکرد با تفکر و عقل جمعی انجام میداد. برای ساید 60 انویل دفاعی کشید (اون زمان سهیل و سیما و سامان هم 60 اکانت دفاعی کشیدن) به عبارتی وقتی اتک میومد نیمای دوست داشتنی و جیگر اصلا نگاه نمیکرد کجا دفاع داره میشست دونه دونه با همین انویل ها کل ساید رو دفاع میداد تازه اضافه هم میومد. یک اکانت اسکاتر کشید (حدود یک میلیون اسکات) و یک اکانت جنگی اند گیمی بالای 10 اند گیم و 10 جنگی ! اوایل بازی هم که کلی همر جنگی تک دهکده ای کشید. در تمام جنگ ها و دفاع ها حضور مستقیم داشت و در واندر جز هولدر ها بود. میخوام بدونم آیا خودتو میتونی با این مقایسه کنی؟ عملکرد این سرورت رو میتونی با همچین شخصی مقایسه کنی؟ این تازه یک سرورشه که برای بزرگتر شدن شمال شرق تلاش کرد. حالا جالبیش میدونی چیه؟ نه تنها در طول سرور کسی ازش تشکر نکرد بلکه از هیچ کس هم اینو نمیخواست. دنبال بزرگتر شدن اسمش نبود که. دنبال سربلندی شمال شرق بود. بر عکس تو که امیرحسین پلن مولتی هارو رفت از صبح تا ظهرش نشسته بودی پشت امیرحسین بد و بیراه میگفتی. بعدشم دیدی ملت چشم دارن و میبینن تو کاره ای نبودی و امیر حسین تکی 110 تا همر بلند کرد و پلن رفت یهو شروع کردی جاوید و امیرحسین و بچه هارو تهدید کردن که باید برید از من وسط فروم تعریف کنید. پست جاوید هنوز هست. میخوای ریپلای کنم بقیه ساید ها هم بفهمن این پست چرا گذاشته شد؟ چون این آقا حسودی میکرد امیرحسین ترکونده. آیا مجید پلن های امیرحسین رو به نام خودش بزنه و یا دفاع دفکوردی رو بگه من کردم؟ در صورتی که خود نیما اینجا هست که 50% دفاع هارو حضور مستقیم داشت و صد البته دفاع سایدی کشیده شده ی مجید بود. نه تهدیدی کرد و نه به کسی بی احترامی کرد. روزها و ماها ساید های دیگه به پاش نشستن که بیا پیش ما ولی با تمام بی محبتی ها و بی مهری های ما باز هم پای شمال شرق ایستاد و تلاش کرد. یعنی مقایسه کردن تو با مجید مثل بزرگراه تو راهی قم - کاشان با خیابان اندرزگو است.

به تو فرصت ها داده شده که درست شی... نمیشی. نخواهی شد. شادزی برای همه <3 تو هم خواستی ازش استفاده کن ولی با این همه کینه و نفرت بعید میدونم بتونی خودت رو دوست داشته باشی چه برسه امیرحسین

درود خدمت تمام خوانندگان فروم

این هم نتیجه بازی ما کلا همین یک همر اند گیم بود و باقی همرها همه جنگی :

final_hun_0np4.jpg

اقا عددی که خودم لانچ میکردم میشد 700007 مزدرو - 190009 مهاجم - 27007 کاتا - لانچر بزرگ اگر دو ساعت صبر میکرد همه تروپ بر میگشت اوکی بود. البته بازم بعید میدونم اونم خوشگل میزد. همینجوری تا خشتک هرچی بود رو لانچ میکرد. در هر صورت تلاش ما کیلین چند کتیبه و شرکت در چند جنگ و کیلین واندر و نقشه بود که با مهدی دوست داشتنی به این نتیجه دست یافتیم. (دو تا همر جنگی خوب هم لاست بی گندمی شد)

و اما بریم سراغ عملکرد جنوب غرب در این سرور. جنوب غرب تشکیل شده از :

ناصر و مصطفی از اکانت Felfel من همیشه میگفتم این ناصر چرا اینجوریه تا اینکه دوبار باهاش تلفنی حرف زدم (سهیل گرندپا راست میگفتی) گفتم ناصر چرا اینجوریـــــــــــــــــــــــــــــــــه؟ بسیار مرد مهربون و بی حاشیه. بسیار پلیر قابل و تیم ورکی هست. خیلی دوسش دارم :love:

یوسف و احمد و علی از اکانت C H I P Z که به شدت من از علی خوشم اومده. این بشر چقدر آدم مثبتی هست و چقدر دوست داشتنی است، تمام ساید رو میگردوندن و تمام کارای ساید رو علی و محمد و مهدی میکردن. واقعا جنوب غرب بدون شما سه نفر نه دفاعی میتونست بکنه و نه حمله ای ! دمتون گرم، ستون ساید شما بودید. در مورد یوسف هم که میدونید همه چی خوبه، همه رو دوست داره، عشق فوران میکنه همیشه و بسیار پسر خوشگل و مخصوصا خوش هیکلی است :love: البته وقتی یک پسر میگه اون پسره خوش هیکله متوجه هستید که منظورش کجاشه ! مسلما سیکس پکش نیست. اونایی که یوسف رو دیدن متوجه میشن. احمد هم که مرد ادب و احترام این اکانت، پلیر خوب و پا کاری بود.

شایان گل. مرد مودب و محترم، پلیر فوق العاده قوی و حرفه ای که هر سرور که کنار هم بازی میکنیم بیشتر ازش خوشم میاد. از اکانت Papa Zoltrix چقدرررررر این بازیکن قوی هست. جهت اطلاع عموم Ashen one اکانت مولتی شایان بود. =O

مهدی از اکانت Dadash که زود از بین ما رفت و متاسفانه اگر بود حتما جز رنک های بالا و با دفاع خوبی بود.

حسین و هادی از اکانت HOI از کلاسیک بازهای قدیمی که این سرور افتخارشو داشتیم کنارشون بازی کنیم.

امیر عزیز و فعال و همیشه در صحنه از اکانت AMIREMUN که خالصانه تمام تلاشش رو برای اتحاد کرد.

محمد از اکانت SIGAR که وقتی بهش زنگ میزدی جوری برات دفاع جا ب جا میکرد که نگو و نپرس. چند بار همر رنک یک اکانت مارو هم فرستاد برای دفاع. انقدر قاتی بود این بشر. دمت گرم محمد خیلی تلاش کردی.

بریم سراغ عشقولی های خودم آرش و رضا از اکانت Capitan که واقعا این سرور در حقشون نامردی شد ولی چقدر خوب عمل کردید. دمتون گرم. گفتن یک همر جنگی میدیم بجاش سه تا دادن. گفتن یک کتیبه کیلین میکنیم بجاش سه تا کردن. گفتن دو واندر زن میدیم بجاش سه تا دادن. دوتا همر زیر رنک ده داشتن. بابا دست مریزاد. سوای همه اینا رضا چقدر تو اکتیو بودی دمت گرم واقعا و کل کارای کل اکانت های ساید رو آرش عزیز در شب میکشید. تمام اکانت های مهم ساید جلوش باز بود. چند بار فقط برای من شارژ گرفت. این آدم به نظرم برای هر سایدی غنیمته و بودنش یک آرامش خاطر که هیچ جوره نمیتونی کسی رو جاش بزاری. قلب مهربونی داره و با همه خوبه. دمت گرم آرش یه رفیق به ما اضافه شد. دمت گرم رضا یه رفیق دیگه هم به ما اضافه شد.

ابراهیم از اکانت Brice مرد روزهای سخت که هرچی در موردش گفته بودن رو تغییر داد و یک جوره دیگه ظاهر شد. این بشر با کمک تیمشون هم همر کشید. هم چندین و چند پایتخت زد و هم کتیبه زد و هم جالبیش اینه که در کشیدن بیش از 10 میلیون دفاع نقش مستقیم داشت.

میلاد از اکانت The great Texas برای من نه بازی و نه اکانت میلاد مهم نبود. تنها چیزی که مهم بود این تلفن هاش بود که بعضا میشد یک ساعت حرف میزدیم و یهو میدیدم یا خدا یک ساعته داریم تلفن حرف میزنیم اصلا نفهمیدم! انقدر لذت بخش بود. علم بازی این بچه خیلی بالاست و میشه گفت به تمام اصول اخلاقی و فنی تراوین واقفه ولی وقت کم باعث میشه اونچیزی که باید ازش دیده بشه نمیشه. با همون وقت کم بیش از 5 میلیون دفاع برای ساید کشید و دو همر جنگی و دو همر اند گیم. بچه خوش قلب و احساسی هم هست. رفیقمون بود و خواهد بود.

مهدی Shezen هم که باید معرف حضور اساتید باشه. با اون همر رومن حرفه ای که کشید. همیشه بود. بهش میگفتم این کاتا چرا تو بیسه گفت ممل هر وقت خواستی زنگ بزن. اگر جواب ندادم بزن کاتامو خفت کن. لامصب همیشه بود.

و تمام ! بله دوستان کل جنوب غرب همینا بود، آمار عددی:

15 اکانت اصلی

26 نیروی انسانی

33 میلیون گندم خور دفاعی

15 همر اند گیم

38 همر جنگی

و اما در جنگ:

چیف 8 همر نان کپ از جنوب شرق

خفت 3 همر نان کپ از جنوب شرق

صفر کردن 6 همر نان کپ از جنوب شرق

زدن جنگ آموز کوچک از خاک جنوب شرق

دیوار کردن 41 همر جنگی و رنک دار از جنوب شرق

در پلن پایتخت ها زدن بیش از 50 پایتخت توسط جنوب غرب

در پلن ناتارها تقریبا 70% ناتارهای جنوب شرق در سه راند کامل (1200 ناتار) توسط جنوب غرب

جمعا 58 همر از جنوب شرق گرفت + 52 پایتخت زد + کتیبه جنگاموز استراتژیک

آدم ها میتونن با وجدان خودشون خلوت کنند. این خلوت کردن ها و روبرو شدن با واقعیت ها باعث پیشرفت در تمامی مراحل زندگی میشه. از میلاد دویستی و ایلیا و کسانی که بیشترین تنش رو باهاشون داشتم اگر حرفی زدم و یا کاری کردم ناراحت شدید ازتون عذر میخوام. از بچه های ان ایی کینگ هم که فحش ناموسی بهم ندادن مثل ساناز خانم و رضا گارد که باهاشون تنش زیادی داشتم عذرخواهی میکنم و امیدوارم واندر زندگیتون صد شه. کسانی هم که فحش ناموسی دادن امیدوارم ایراد کارشون رو جایی در خط اول (وجدان) پیدا کنند. تا دیداری دیگر بدرود

معنی شادزی = شاد زندگی کنید. آرزوی شادی در زندگی برایتان دارم.

شادزی <3

درود

از مانی عزیز تشکر میکنم که 0 تا 100 اتفاقات این سرور رو بدون دخالت دادن نظر شخصیش و دفاع و طرف کسی گرفتن توضیح داد.

درود، مخالفم. حداقل زحمت 50% افراد رو نادیده گرفته و صحبتی ازشون نکرده و برعکس زحمت یه سری ها رو زیاد جلوه داده. صد البته این برمیگرده به اینکه 50% اوقات نبوده و این نقطه قوته این بازیکنه! یعنی کسی که 50% مسائل ساید رو درش دخیل بوده!!!!! (دمت گرم) حتی یه سری ها زنگ میزدن به من میگفتن مانی جاسوسه؟ میگفتم همین حرف رو توی جنوب شرق براش زدن و گذاشتنش تنها... شما بهش پر و بال بدید همه کار میکنه که همین سرور هم دیدیم چه کرد. در کل پستش به مراتب از پست های خیلی ها عادلانه تر بود ولی 0 تا 50 بود و 100 نشد.

خسته نباشید سوم به تیم تورج و اتحاد NE King که بنظر من بهترین همرهای سرور رو کشیدن

۹همر از ۲۰همر اول سرور توی این اتحاد بوده!

داداش از همرهای 0 تا 10 چهارتاش دست جنوب غرب بود. حتی از جنوب غرب هم بهتر عمل نکرد اون اتحاد. جو نده

نقل قول

دقیقا کدوم جنگ؟

کسی میگه میجنگیدیم که پلن رفته باشه یا روش پلن اومده باشن.یدونه ایلیا با اکانتای خودش داشته شمارو میزده یا نمیزده رو میگی جنگ بین سایدها؟

یه ادریس با اکانت میگ میگ کل همراش روی ان دبل و اس ای خورد اونوقت تو میگی شمال شرق با شمال غرب بوده و کمی جنوب شرق؟

معنای کم و جنگ کامل رو فهمیدیم دیگه

حدود 35 همر از اس ایی ما دیوار کردیم. بگذریم چندتا چیف و صفر کردیم. عدد دقیق آخر سرور از رزومه جنوب غرب کبیر اینجا مینویسم. اینکه دروغگو و هوچی گر و بزرگ کن همه رو مثل خودش ببینه مهم نیست ولی مارو مثل خودت نبین. ما با سند و مدرک + اعداد حرف میزنیم. شما با باد و کینه و نوبیت.

نقل قول

اخرین متایی که داشتی با امرداد بوده و واندر جنوب شرق صد شده اما تو برد متا رو بنام خودت زدی

عکس چت اشکان و بهنام رو گذاشتم داخل فروم که این حرف های یاوه گونه رو رد کرده بودن. حالا تو هم حرف نداری بشین بگو به قول اشکان کاکو همه حرف میزنن و هرکاری هم کنی باز میگن، جلو دهن این جماعت تک بعدی رو نمیشه گرفت.

نقل قول

درصورتی که هرکس از سرور نرمال یادش باشه میدونه یدونه اکانت نوری رو نتونستین بزنین!

درسته، هرکس یادش باشه میدونه که همر رنک سه نوری صفر شد. خودش هم اینجاست. نوری یک بود ؟ دو بود یا سه ؟ ولی تو یادت نیست. بگذریم چه بلاهایی سر لویال آوردیم. عکساش موجوده.

نقل قول

کسی که میگه واندر متا فرق نداره کجا ۱۰۰ بشه توی دیسکورد نمینویسه واندر جنوب غرب ۱۰۰ میشه برین آب خنک بخورین! حالا آب خنک رو شما بخور مملی عزیزم که واندرت از ۹۹ اومد رو ۶۸

آخر ما فرقشو نفهمیدیم. آخر اگه متای ما صد کنه اوکیه؟ یا متای امرداد ؟ یا متای شمال شرق؟ تکلیف خودتو روشن کن. سطح بازیت به 4تا کلیک روی اکانت میرسه. به اخلاق حرفه ای تراوین که میگه متا یعنی یک ساید نمیرسه. شعورشم نداری. به قول بچه ها تو رضا گارد نیستی

نقل قول

رفیقات میدونن برای این که سرور رو تموم کنی و هیچکسی دیگه پوینت دف و هجوم نگیره شبانه داشتی واندر میدادی بالا؟یعنی عملا تمام تلاش های این همه اعضای شمال شرق رو به سخره گرفتی تا فقط بتونی واندر خودتو برنده کنی

تقریبا سه شبانه روز واندر رو هولد کرده بودیم و فرصت اینو داشتیم صد کنیم. ولی بنا به دلایلی که یکیش همین همرهای رفقا بود 100 نکردیم. این قسمت رو خیلی ها میتونن تایید کنن. یکیش محسن جامی، به نظرم با دروغ و تغییر دادن واقعیت نه تنها خودت و حرکات خودتون رو توجیح نمیکنی بلکه خودت رو بیشتر تو باتلاق نوب بودن فرو میبری.

نقل قول

در تمامی سرورهای گذشته کارنامه تک تک افراد اتحاد NE King و رزومشون مشخص بوده و هست!

بله کاملا همین سرور قبلی جاش برای پارسا هنوز درد میکنه. کاملا کارنامشون رو ما دیدیم. اصن از چند نفر هم پرسیدیم گفتن اینا هنوز همینن؟! :D

نقل قول

کارنامه شما هم مشخصه کامل دوست عزیز

بله کارنامه من همش توی همین فروم هست. وین - وین - وین - وین - وین خسته شدم. اینم یه جور خاصی وین میشه. صد البته اینا برای من مهم نیستا. برای یکی مثل تو خیلی مهمه... مگه من همر زدم واندرم بره بالاتر؟ یا تو؟ کارنامه من با اضافه شدن رفقام هست. حتی همین سرور دو سه نفر از تیم شما با من رفیق صمیمی شدن. حتی از جنوب شرق سرور بعد میان پیش من بازی میکنن. یکی دوتا نه! چندتا از خوباشون. اینا کارنامه منه. نه اون وینا.

نقل قول

طبق توافقات من با لیدر ساید NE ، هرموقع واندر جنوب غرب روی لول ۹۸ اومد من باید لانچ میکردم و اینو به خود و تمام رفیقات گفته بودم.خودکرده را تدبیر نیست.

بله دیگه... وقتی بازیکن میاد تعیین تکلیف میکنه که آبروی ساید رو میبره اونم به نا حق باید فاتحه اون .... و .... خوند. سطح شما هم دقیقا توی همین جمله مشخص میشه.

پی نوشت: ادریس بهش نگفتی ساعت 5 بهت زنگ زدم گفتم برو روی اشن وان اتکه؟!

چالش خودت بود تو پستای اول

الانم انقدر نوبی اومدی یه حرکتی زدی واندر داون بشه همرتو رکوردی کنی دهن سرویس 😂😂😂

داداش چالش با خودم. نه با تو نوب که. آخه هرکی رد شده توی این تراوین یه جاتو سوراخ کرده. ما هم که این سرور دیگه کاری نمونده بود باهات نکنیم. دیگه دنبال چی هستی؟ در مورد همر هم که خیر. حتی شارژ هم نداشت. 700ک مزدور شد و امیرحسین زحمت کشید 695684 لانچ کرد. انقدر این بچه خستست که حاضر نبود عدد رو رند کنه یا دو ساعت صبر کنه بشه 700ک. 27ک کاتا هم 26ک لانچ کرد. حالت عادی هر سرور دوبار واندر 0 تا 100 رو میطلبه که این سرور چندین روز کمتر طول کشید.

پی نوشت: مانی پست هاتو دوست داشتم. بر عکس پست های این خدا زده دیابلو

پی نوشت: نوری پستت پختگی یه آدم 45 ساله رو داشت. دمت گرم.

پی نوشت: بعد از این پست اومدم برم یه دست دوتا بزنم که با این صحنه مواجه شدم
    joker_jtqg.jpg

خلاصه دوتارو بستم دارم میرم اینستا چک کنم :D:D کسی نمیدونه کیه چیه. مخاطبش خیلی خاصه و میدونم داره میخونه :love:

شادزی <3

ممل اسدبل صد نشه چلنجت فیله ها

خدایی خیلی اعتماد به نفس داری. اگر روزی برسه که توی تراوین من بخوام با یکی در سطح تو توی چلنج برم خدا منو بکشه :D

تورو سننه قربونت برم؟!؟

رضا جان این دویستیه دوزاریه چیه نمیدونم ولی کلا دنبال اینه که هر اتفاقی میفته بچسبونه به من! الان گندی که خودشون زدن رو داره میندازه گردن من و جالبیش اینه توهم توطئه های شمال شرق هم باورشون میشه. حالا میدونه چیه ؟ بعد از تمامی اتفاق هایی که افتاده اعضای اصلی شمال شرق میگن اگه کار تو بوده دمت گرم ! کار خیلی خوبی کردی... اینا خیـــــــــــــــــــلی

اولا مفت خور خودت هستی

ناصر جان درود بر تو... میخواستم بهت زنگ بزنم صدای قشنگ و روحیه بخشتو بشنوم ولی خالی از لطف نیست اینجا چند کلامی حرف بزنم. عزیزم داری با کسی و یا کسانی حرف میزنی که در متا میگن من ! هیچ شعور و فرهنگی از اصول اولیه اخلاقی تراوین ندارن و در متا شرط و شروط میزارن. در متایی که شکل گرفت جنگ ما کلا با جنوب شرق بود و شمال شرق با شمال غرب و کمی با جنوب شرق. توی این مسیر ما ساید ضعیف سرور بودیم که با ساید قوی جنگیدیم ! قول میدم آخر سرور گزارش داشته های جنوب غرب و عملکرد جنوب غرب رو بزارم تا متوهم هایی که فکر میکنن جنوب غرب نشسته چیپس و ماست خورده کمی وجدان نداشتشون تکون بخوره ! (بعید میدونم)

وقتی ایمیل شمال شرق روی واندره و اکانت شمال شرق واندر جنوب غرب رو چیف کرده دیگه کجا صد بشه معنایی نداره که صد البته اگر این اتفاق ها نمیفتاد باز هم معنایی نداشت چرا که موضوع اصلی متا بودن هست. یعنی یکساید بودن است.

در ضمن اسامی برندگان این سرور حتما اعلام میشه که اینا توش نیستن ! اتحادشون هم لغو کنفدراسیون شده !

javid_ekhraj_8hdu.jpg

داخل اتحاد برنده هم دیگه نیستن :)

خوردنیا رو 5 روز پیش خوردین یه آبم روش

اولا در مورد 240 ک گلدی که من به صندوق متا دادم که صد البته داخل جنوب غرب هم خرج شد امیر زحمتشو دیشب کشید !

دوما کاری مونده نکنید که به عنوان بدترین و بی اصول ترین و غیر حرفه ای ترین تیم تراوین تاریخ ازتون یاد نشه ؟! کارنامه این سرور شما:

- شرکت نکردن در امور ساید برای کمک و مسئولیت درون ساید

- حرف زدن پشت تمام اعضای ساید خودی و متا جهت تفرقه افکنی

- پلن توتالتون با رفیق های من جهت درست کردن دعوای سوری و جدا شدن از متا و زدن واندر جنوب غرب

- ندادن همر در جنگ ها و پلن های فرا سایدی و متا

- زدن واندر متا (جهت اطلاعت تمام واندرها استاپ میشه تا واندر متضرر بیاد بالای همه)

- بی ادبی و انواع فحش های ناموسی به اعضای اصلی شمال شرق

سرور های قبلی که کارنامتون کامل موجوده و همه میدونن. این سرور هم ترکوندین و در جهت خرابکاری و بدترین تیم تاریخ تراوین به قله افتخاراتتون اضافه کردید. خیلی سطح بازیتون پایینه !

gaurd_anti_6peu.jpg

nemat_anti_tfg4.jpg

پی نوشت: ماها یه سری دوستیم که بعضا ممکنه بهم پشت کنیم ولی دم هامون بهم گره خورده و همیشه و همه جا پشت هم هستیم. این تیم پر قدرت و همیشه وینر اعضای سالم و حرفه ای و اخلاق مداری داره. هر سرور چند نفری به ما اضافه میشن (مثل همین دارو دسته کثیف) یکی دوتاشون میشینن و دمشون رو گره میزنن ولی بقیه تحمل این همه خوبی رو ندارن و خودشون رو کوچک میبینن که در نهایت با فحش و ناسزای ناموسی نفرت خودشون و همچنین حقیر بودنشون رو نمایان میکنن. و اما تیم همیشه وینر متشکل از (اسم ها بدون ترتیب) امیر - جعفر - مهران - سهیل و سیما - مازیار - مهدی عشقی - مجید - علیرضا - کیارش - آرین و آرگین - نیما - جاوید - دنی - علی - سجاد - نیما - رضا - امین - مهران - مسعود - محسن - مسعود - پرهام - سالار - مسعود - سعید - علی - ممد - امیر - آرمین - کاوه - بابک - هادی - سهیل - ایرج - سامان - حامد - علی - سجاد - رضا - سعید - شایان و مصطفی و... کلی اسم دیگه. این سرور هم دو سه نفر هستن که دارن به این جمع یکدست و یکدل اضافه میشن. یک نفر هم هست دو دل هست و داره فکراشو میکنه که مسیر قبل رو ادامه بده و یا مثبت بشه ! خوشبختانه دل های ناپاکی مثل شما جایی ندارن.

شادزی <3

انقدر مزخرف گفته میشه که طرف حتی حاضر نیست دیسلایک کنه :whistling:

درود

نمیدونم این سیاست های نخ نما و چیپ رو در این نفس های آخر چرا دارید اجرا میکنید. صد البته این موضوع رو پیش بینی کرده بودیم، کسی که ناتار کاتا میکنه اسمشو میزاره پلن، ازش توقعی نمیره. به دلیل اینکه 5 واندر روی اکانت متا و ایمیل متا هست هیچ دلیلی بر این نمیبینیم که واندری ارجحیت داشته باشه به واندر دیگر. پس هر واندری 100 شد بشه. دیگه ما همه جورش رو دیدیم. این هم شما ادامه بدید. هیچکس گول این سیاست های دهه 40 هجری رو نمیخوره، حالا کجا به این نتایج میرسید؟ یه اتاق بخصوصی هست؟ مثلا اتاق فکر در حد گروه سنی الف؟

دوستان، همراهان، رقیبان، دشمنان اینو مطمئن باشید هرکاری بخوام میکنم و این سرور هم همونطور که میخوام تمام میشه. چند نفری توی این سرور میدونن چطور برنامه ریزی شد و چطور داره تموم میشه. حالا شما بالا بپر، چپ برو، کلتو بکوب تو دیوار. دروغ بگو. صفحه بزار و... هرچی دوست داری بگو در مورد من. مهم اینه من به چیزی که میخوام 100% میرسم.

0101010_mhg.jpg

کینه از تمام وجودت داره میزنه بیرون دیگه :D خیلی ریزی، خیـــــــــــلی، اینجور آدما همیشه هستن و خواهند بود. مهم اینه تو راهتو بری و برای چیزی که میخوای بهش برسی تلاش کنی. اونا تو تنفر خودشون میسوزن و تو هی میرسی. بعد یه مدت هم دیگه یادت میره اینا وجود داشتن اصلا... ولی اونا هنوز از تو بدشون میاد :D بسوز 8) به قول بانو Lina که میگه Burn Baby, Burn... البته منظورم بردن توی تراوین نیستا. کلا دارم میگم وگرنه این سرور و تراوین کلا با 5تا زنگ همونطور که خواستم داره تموم میشه.

پی نوشت: علی خندتو دوست داشتم، تحلیل نمیزاری؟ یا چی؟

شادزی <3

سرور 5 ایکس که ما فقط ایمیل و گلدمون بود. آیا اومدیم اعلام آمادگی کردیم؟! هر سروری که اومدیم اعلام آمادگی کردیم که بردیم. بیا در مورد اون صحبت نکنیم پس. (سرور فان که هر 4 ساید روی هم 20 نفر نبودند)

خوش گذشت

به ما که خیلی خوش گذشت، به دلایل زیر:

این سرور که میشه گفت اولین سروری هست جلوی هم هستیم، منابع دست تو یک ساید بسیار پر قدرت با پلیرهای بسیار با تجربه و دوست داشتنی مثل هومن و مهدی و امید و خیلی های دیگه، یک ساید با قدرت حداقل پنج برابری نسبت به جنوب غرب.

دوتا دهکده ای که جمعا ۴۰ک گندم خور دفاعی نداشتن رو پروندی که بجاش بالای 300ک گندم خور هجومی دیوار کنی. همر زیر رنک 20 دیوار کردی! هر پلنی روی جنوب غرب اجرا کردی FAILED شد.

- پلن های VaGNiTY همه دیوار

- پلن های Ashen ONE چندین بار دیوار

- پلن Texas هم دیوار

- پلن SIGAR هم دیوار

- پلن زدن کتیبه از جنوب غرب FAILED

- پلن زدن مولتی نصف دیوار و در مقابل = ده برابرشو زدیم

- پلن زدن ناتار = 10 برابرشو زدیم

- و موارد دیگه که پست رو طولانی میکنه فقط !

تمام همرهایی که از اکانت های Got You و MSN و Warmaster دستت بود یا دیوار کردیم یا چیف کردیم (بالای 10 تا همر و نان کپ چیف کردم و خفت) داداش چی میگی تو؟ دیگه کاری بود توی این سرور با تو نکنیم؟ اون هم با حداقل 5 برابر ضعیف تر از سایدت. اون منابع ساید جنوب شرق رو دست هر کوری بدی ساید جنوب غرب رو شخم میزد. حالا میگی کاری باهات نکردیم؟! خشتکتو کشیدیم رو سرت. دیوار اصن لقبته. کتک خورت کردیم بـــــــــــــــــــــــد. زدیم تو سرت دکمتو زدیم. بعدش تو میای میگی کاری باهات نکردیم. مثل اینکه قضیه اون خوش گذشت هم برای اینه که شل کردی لذت بردی عمو جون، در اینصورت بایدم بهت خوش بگذره. عامل اصلی باخت جنوب شرق دقیقا شخص تو بودی که اون بنده خداهارو با کارا و ندونم کاریهات میذاشتی توی منگنه و بهشون چپ و راست ضرر میرسوندی. اعتماد به سقفتم که دیگه نگو... حتما بعد از پلن VaGNiTY و دیوار کردن همر Lazybee رفتی گفتی آقا دوتا دهکده پروندم... 40ک گندم خور دفاعی پروندم :) واقعا از تمام اشخاصی که تورو میشناسن تقاضا دارم برات دعا کنن چرا که وقتی دیوار توهم و خودشاخ پنداری و شادی های لحظه ای رو بزنی کنار و با واقعیتت روبرو بشی چنان افسردگی برات میزنه بیرون که نگو و نپرس. تا الان دیوار توهم تورو نگه داشته.

حرف زدن بلد نیستی؟ حرف نزدن بلد باش. مثل خیلی هایی که الان سکوت کردند.

پی نوشت: در مورد سایز همرت هم دروغ نگو. توی شیت روز کتیبه 196 ک گرزی ثبت شده. رم هم که آبروریزیه. در ضمن تو روی اون اکانت نبودی کلا. داشتی با گلد من و اکانت های مولتی و دفاع ساز آرمین ساپورت آپ میکردی. مرتیکه کلیک کن تمام اکانت ها رو به نام خودش میزنه! تا حالا اکانتی نداشتی برای خودت... اکثرا فارم بودن.

شادزی <3

سلام به همگی .

آیا قبل همر دیابلو همری لانچ شده بود که رنکش 1بوده باشه؟؟؟؟ خیر پس همری که رنکش میاد بالا تا موقع لانچ میشه ۱ معنیش اینه که همر رنک یک سرو بود دیگه چرا خودتونو اذیت میکنین .

جهت اطلاع شما میگم که هرکی اومد اینجا هارت و پورت کرد و به هر کس و ناکسی بی احترامی کرد دلیل به درست گفتنش نزاری. خیلی ها هستن حاضر نیستن با این آدم حتی هم کلام بشن حتی اینو نقل قول کنن اصن آدم هایی رو میشناسم حاضر نیستن در مورد این توی دیسکورد حرف بزنن و اسمش رو به زبون بیارن. دیگه خودت تا تهش رو بخون !

همر هون ما رنک یک بود و هفته دوم یا سوم بود که همر توتن رمر که همه میدونیم اگه رمر توتن بیاد رو کار، پوینتش خیلی فرق میکنه ! از اکانت Classic Star (اگه اسمش درست باشه) اومد شد رنک یک. بعد از 4-5 روز هم دیوار شد و دوباره ما شدیم رنک یک. چیزی حدود 40-50 روز همر ما رنک یک بود. تا اینکه اکانت Thorin همر مارو (5000 مزدور + 1600 مهاجم) خفت کرد. درست زمانی که همر رنک دو این شخص توی راه بود. توی راه به مدت 8 الی 12 ساعت رنک یک شد :) سطح سروری که هون رنک یک باشه رو دیگه خودت بدون.

درس اخلاقی: هرکسی داد بیداد کرد دلیل بر درست گفتنش نیست. یا هر کسی زیاد حرف زد دلیل بر خفن بودنش نیست. از این به بعد هرکی پست میزاره رو تعداد پست رو تقسیم بر لایکش بکن. عدد بدست اومده از 20 نمره حساب کن. اگر زیر 7-8 شد تا تهش رو بخون دیگه... دیگه کسی که پست میزاره و میانگین 7 نفر توی سایدش نیستن لایکش کنن ( بقیه سایدا پیشکش) بفهم چجور آدمیه دیگه. بعد تو حرف اینو باور کردی اومدی میگی رنک یکه ؟! اون پتانسیلی که این استفاده کرد من و خیلی های دیگه 10 تا همر میکشیدم که همشون بالای 20ک کاتا داشته باشن.

سلام

حجم مولتی بازی سنگینی که دارین

موفق باشید

درود بر تو ای پاک ترین پاک ها. ریپورت رید شما هم از مولتی اون سرور کف فرومش اومد عزیزم. در مورد حجم مولتی بازی سنگین حرف زدی. من کلا 9 تا مولتی میکشم همیشه. اون هم بعضا نمیکشم. مثلا سرور بوده رنک یک پاپ و رنک دو دفاع شدم بدون مولتی. با فرامرز هم تو کل بودیم. ولی همون سرور که دیدی هم 9 تا مولتی داشتم. با 9 تا مولتی اینارو کشیدیم ببین لذت ببر :

final_011_vrdc.jpg

final_001_re6e.jpg

به پایین همر جنگی و خدمت سایدیه :

final_002_auai.jpg

final_003_pizd.jpg

final_004_4boa.jpg

final_006_9qbm.jpg

از اینا زیاد بود. دیگه نمیزارم

ما مولتی بازی میکنیم ولی نه اتحادی... دو رقمی هم نمیشه. در مورد ساخت اون همر هم برای همه توضیح میدم و حساب میکنم. یکبار برای شخص سبکی به نام ایلیا توضیحاتی داده شده و هی میخواد ریپلای کنه هی بگه منم هستم. هر وقت پستی که از گند کاریهات گذاشتم رو جواب دادی حق داری ریپلای کنی و یا حرف بزنی وگرنه همین سرور کتک خور و تو سری خور ضعیف ترین ساید بودی حرف نزن. در مورد حساب کتاب رید اول بازی هم که جوابتو دادم باز هم رفتی دو هفته تو افق محو شدی. اسم دیواری کمته ! دیواری (بخاطر تمام همرهایی که دیوار کردی) ، نوب (بخاطر پلن های مسخره ای که میزنی و یا استراتژی های مزخرفی که میزنی، بلایند اتک فقط خیلی خفنه. دوتارو میریزن تو تراوین. بلایند هوک شده بلایند اتک) ، پرو (اگه هر کسی توی تراوین ایران یک دهم تو گندکاری داشت بخدا سمت هیچ مجمعی و یا سوشیالی پیداش نمیشد. نمیدونم تو چجوری روت میشه) ، بیکار (دیگه اینو هم میدونن) ، یاوه گو ( میانگین لایک پستهات 5تاست :) اگه ادریس رو حذف کنیم میشه 4تا) و صفات زیادی هست درخورت میشه بهت داد، مثل نمک نشناس. در هر صورت حساب کتاب رو برای بقیه میزارم. تو که وقتی ضایع میشی جوابی نداری بدی فرار میکنی. جدی من اگه جای تو بودم می رفتم یه چند سال روی خودم کار میکردم که انقدر سبک نباشم.

سه روز اول بازی چیزی حدود 3600 گرزی داشتیم. هفته دوم هم 10% اتحاد هم پر بود. از روز سوم هم 5 موتوره تو شارژ بودیم.

01_agj4.jpg

تا روزی که کلاه خود ها بیاد:

02_jpza.jpg

`از کلاه خود تا کتیبه ها:

03_tifs.jpg

از کتیبه تا کلاه رنک 3:

04_dixf.jpg

از کلاه خود رنک 3 تا نقشه:

05_5bv.jpg

چیزی حدود 14 روز هم فکر کنم واندر طول میکشه. حدود 14 روز هم خودمون واستادیم که واندرای متا نزدیک شه، بعضی هاش صفر شده بود.

06_1kwu.jpg

عدد بدست آمده 920.000 گرزی میشه. اگر میخواستیم تا لول 67 ناتار واستیم. چیزی حدود 1.700.000 میشد. اون 41 ساعتی که از دو ایکس به ده ایکس تغییر پیدا کرد باعث شد 80 ک بیشتر بشه همرمون که اون هم نیازمند 4.5 روز نگه داشتن واندر بود که باز هم ناتار لول یک نمیشد حتی!

آموزشی: هرچه میزان پوینت هجومی همر بیشتر باشد تاثیر گزاری کاتا و رم آن بهتر خواهد بود. بالاترین میزان پوینت هجومی همر هون به ترکیب مزدور و مهاجم میرسد.

شادزی <3

این رمر رکوردی

final_011_9eoc.jpg

تازه ما توی این سرور واندرمون بدون هیچ اتکی رفت صد شد. نه اینکه واندر ناتارمون 67 بشه بعدش هم بگیم رمر رکوردی :) اینم بگم همر سهیل از این یکی دو ک بیشتر گرز داشت. رمش هم 500 تا بیشتر بود.

دفعه آخرت باشه با ادی اینجوری صحبت میکنی

ادریس کثیف بازی میکنی. ادریس کثیف بازی میکنی ادریس کثیف بازی میکنی، دفعه آخر که هیچ سه دفعه دیگه هم گفتم. الان میخوای کتفمو بخوری ؟! تو یه سرور کتک خور و لوزر نباش ما به شما میگیم آقا ممد... تهدید کردنات برای رضا گارد و نوری هنوز هست کف فروم. تهدید هم نکن. تو عددی نیستی نه اینجا نه دنیای واقعی. صدتای تو هم عددی نیست.

پی نوشت: سطح سرور انقدرررررررر پایین بود که همر رنک یک سرور در 99% اوقات سرور یک هون بود. اگر ما توتن بیایم قول میدیم از روز دو تا ته سرور رنک یک همر باشیم و هیچ احدی نرسه ! یکروز همرش رنک یک شده خوشحاله !

جز ادیم ندیدم تو تیمتون پلیر

با اینکه امروز بخاطر پستش خیلی ناراحت شدم ولی این حرف کاملا درسته ! اس ایی ان دبل 31 بار دیگه واندرتون میتونه بیاد پایین :) شما یکبار هم نمیتونی 5 واندر مارو بندازی زیرت! این دست و پا زدن ها و شوق و شورتون خیلی جای تقدیر داره. جدی اینکه یهو از زیر خاک و عقب و جلو و تو گلدون و زیر بغل کبوتر یهو پیداتون میشه پست های خوشحالی میزارید و شروع به تخریب به دروغ و غیره میزنید خیلی جالبه... این سرور زیاد توی فروم نبودم چون واقعا سطحش خیلی پایین بود. همیشه گفتم یه جوری در طول سرور پست بزارید که آخرش باختید روتون بشه بیاید تبریک بگید. همیشه میگفتیم هم اخلاق و هم بازی رو نبازید. اتفاق امروز 38 باری که قرار بود واندرتون رو بزنه شد 31 بار... همین.

خلاصه خودتون رو با خوشحالی های لحظه ای و استدلال های منحرف راضی نکنید. مسئله اینه که ما بردیم و شما باختید ! مثل همیشه. اینکه طرف میاد چشمان میزنه میگه ما زدیم ما بردیم و ما خوردیم که نتیجه رو تغییر نمیده. اینکه طرف مدال مهاجمین رو با پسورد میگیره که دعوا بندازه و خوشحالیش این باشه که آرش نتونه بگیره این که برد نیست. اینکه شما بیای وسط ساید ما دهکده بزنی بعد سایدت بشه حیاط خلوت برد نیست که، اونم سایدی که 5 برابر ساید رقیب پتانسیل داره، این خود ذلته. این شادی های لحظه ای و برنامه ریزی های نوب وارانه و بدون آینده نگری نامه آخر بازی رو به نفع شما تموم نمیکنه که... واقعا بردن جلو شماها دیگه هیچ مزه ای نداره. در حال مذاکره هستم انقدر واندرتون رو بزنیم تا واندر مرکزی شمال شرق صد کنه تا به شماها نشون بدیم اختلاف سطح بازی و اخلاق ما باهاتون انقدر زیاده که دیده نمیشین و سنگ اندازی های شما برای بدست آوردن شادی های لحظه ای در نتیجه تاثیری نمیزاره.

پی نوشت: دوستانی توی جنوب شرق دارم که باهم میگیم و میخندیم. هرکدومشون یک ساید هستن و احترامشون واجبه. مثل امید، فرامرز، هومن، مهدی و... منظور من از خطاب کردن جنوب شرق کل اون ساید نیست و باعث و بانی این روزهای جنوب شرق این دوستان نیستند. خودشون میدونن کیان :)

شادزی <3

لطف کن 100 میلیون بزن به کارتم.

از اونجایی که من با بازی کثیف مخالفم

خودت کثیفی، الان هم داری کثیف بازی میکنی. ادا سالم هارو در نیار.

پی نوشت: این سرور جنوب غرب از جنوب شرق بیشتر واندر زن داشت : همر رنک یک سرور از اول تا آخر

hammer_tp2m.jpg

سه تا همر زیر رنک 10 توی جنوب غرب موجوده، شماره یک رو مشاهده میکنید. سه تا همر دیگه هم 10 تا 20، همینطور در قسمت شمال شرقی سایدمون 25 تا همر دیگه هست که روی واندر جنوب شرق تاثیر میزاره. شادزی <3

هرچی باشه تف سر بالاست.

ایام به کام.

سلام مجید جون... خاک بر سرت که یه نهار به ما تو کاشون ندادی. خانمم میگفت رفیقت این بود؟ این که پیچوندت و تلفن رو روت قطع کرد. در مورد پستت من هم دوست دارم اینجا جوابتو بدم و میدونم بعدش میگی چرا به خودم زنگ نزدی ولی خوب دوست داشتم اینجا بگم. ما سال های دوری کنار هم بازی کردیم (اون موقع من لیدرت بودم تو فارمم) و بعد از سالیان همدیگه رو اینجا دیدیم. شمال شرق امروزی حاصل زحمات امثال شماست. شمال شرق امروزی رو مازیار و مهدی عشقی استارتشو زدن و دیگه نیستن ولی این تیم و شالوده کار خودشو داره ادامه میده. این تیم با بردهای پیاپی و مقتدرانه ای که کسب کرد هر روز شمال شرق رو بهتر از دیروزش کرد. سرور اول که ما تنها بودیم و شاید به 20 نفر هم نمیرسیدیم و با امرداد متا بودیم و وینر شدیم. سرور بعدش حدود 10 الی 12 نفر از بچه های فونیکس به ما کلاسیک بازها اضافه شدند و باز هم بردیم و تیم رو بزرگتر کردیم. سرور بعدش چند تا از سایدهای دیگه اومدن و تیممون بزرگتر شد که باز هم بردیم. سرور بعدش که از جنوب غرب هم به جمع ما اضافه شدن و این تیم نه تنها جمعیتی از دست نداد بلکه هر روز از روز قبل ترش بزرگتر و بزرگتر میشد. تمام اعضای این تیم با تلاشهای شبانه روزی که داشتند تونستند این اقتدار رو به این سرور بیارن و سکان هدایت این تیم در این سرور دست تیم مدیریتی جدیدی با نام های جاوید و امیر و ادریس بدن که باز هم شمال شرق رو سربلند کردند و باز هم پیروز از میدان بیرون خواهیم آمد. زیبایی شمال شرق همینه که هر روز داره به این تیم اضافه میشه تا جایی که حتی کسانی که استارتشو زدن دیگه نیستن ولی داره کارشو ادامه میده. در نهایت هرجا که باشی گوهری بسیار ارزشمند برای اون سایدی و با تو یا من (نیستم) یا مازیار(نیستش) و بقیه دوستان و یا بدون ما این تیم و شالوده کار خودشو به بهترین شکل ادامه خواهد داد. به جرات میگم در کنار باقی بهترینها و دلسوزترین های شمال شرق، شما و علیرضا ویسی عزیز هم هستین.

جهت اطلاعتون آمار زیر رو میزارم:

یک واندر اصلی و یک واندر فیک در متای ج.ش و ش.غ در مقابل 4 واندر اصلی و 7 واندر فیک

کمتر از 30 همر جنگی در مقابل 145 همر جنگی

کمتر از 15 واندر زن در مقابل 60 واندر زن

کمتر از 50 میلیون دفاع در مقابل 160 میلیون دفاع

تنها 1% امید متای جنوب شرق و شمال غرب نقشه ها هست. ^^

پ.ن: مجید هر سروری خواستی جلوی شمال شرق بازی کنی بگو من بیام شمال شرق ببینم چه غلطی میتونی بکنی. :D8o

شادزی <3