Posts by VaGNeS

سلام

موردهای زیادی اینجا گفته که اگر توسط مدیریت طبقه بندی شه و یک چکیده ایی ازش بیاد بیرون تا یک سرور بدون مولتی داشته باشیم خیلی راحته. فقط باید اجرا شه

فردین زمانه را بشناسید

جای قدیم خودمون رو بدیم به مملی وگنس

من نمیدونم برای من منفور نیستی چون هر سری که تلفنی باهات صحبت کردم ، حس کردم برای خانوادت مرد و پدر خوبی هستی

ولی نگاه بالا به پایینت کار دستت داده

در مورد رید اونور باید بگم که پول بیشتر مساوی با رید بیشتر. پس واقعا نگو اونجا سالم تره. اونجا اتفاقا خیلی بدتره و پول حرف اول و آخر رو میزنه.

در مورد منفور هم باید بگم هر وقت یک سرور باهم بازی کردیم بعد بیا بگو من منفورم. اگر در میان رقیبان منظورته که باید بهشون حق بدم. سخته همش یه تیم بیاد ببره بره.

ولی در مورد هم تیمی ها بگم خیر. اصلا هم منفور نیستم. این رضا گارد و تورج و بقیه شمال شرقی های اصیل هم خواهی دید که کنار هم بازی خواهیم کرد. حضور ذهن ندارم ولی فرهاد وقتی دیدم توی شمال شرق ثبت نام کرد برای من یک واندر ۱۰۰ ارزش داشت. سرور قبل تر دیدم فقط و فقط یک تیم مثل تیم کاپیتان اومد یار وفادار شدن. سجاد و علی گانز از جنوب غرب. این لیست خیلی درازه... اگر منفور بودن به واسطه عقده باشه که بزار باشه مهم نیست. خیلی از رقبا هستن باهاشون تلفنی حرف میزنم. میگم میخندم و بالای ۳۰ نفر فقط این چند سرور بهمون اضافه شدن. این نشونه منفور بودن برای قسمتی از اسپیدترا بازهاست ولی وقتی میبینی ما هی بزرگتر و بزرگتر میشیم آیا نشونه منفور بودنه؟

در مورد جا ب جا شدن جایگاه که قربونت بشم میخوای یه صحبت کوچولو انجام بشه ببینی چندتا لایک میاد رو تمام پست های این تاپیک؟

پی نوشت: ولی تیکه جا ب جایی قشنگ بود شیطون

اکانتتو میتونی بزاری بیرون کنفدراسیون غارتش کنی؟

کس دیگه نمیاد چیفش کنه یا جرش بده؟

اصلا چند نفر توانایی اینو دارن تو دات کام ۱۵ کراپ ۱۰۰ درصد بگیرن ؟؟؟ نمیگم ۱۵۰

پرهام اونجا خیلی بهتر مولتی بازی میکنن. مثلا بازیکن هست هم دف کشیده و هم دهکده میزنه میده زیر رید اینو اون. هر کسی هم غیر مشتری هاش بزنه دفاع میبینه دیوار میکنه. اونجا بر عکس اینجا از اول سرور تا آخر سرور انواع و اقسام دور زدن های خرید سیلور و غارت تفاوقی و خرید و دفاع و و و هست. به کرات آدم و تیم هستن میان اینکارهارو میکنن. اتفاقا اونجا صدها برابر اینجا خاله بازی تره. پول بیشتر اهمیت داره، اگه منظورت خاله بازی از لحاظ پول خرج کردنه آره...

این شر و وراتو ولش کن یا 30 تا اکانتو میدین یا شخصا با تیم 20 نفره در خدمتم اسمشونم میزارم واندرلند کیف کنی

واقعا یه سد بزرگی هست توی مغزت. [ویرایش شد] من تو سرور نیستم. راجع به چی صحبت میکنی ؟! این توهماتت هم بزاری کنار و با واقعیت کنار بیای خوب میشه

قضیه سرور های پیش قطعا ربطی به این سرور نداره و من فقط جواب میدم. اطلاعاتت خیلی نصف و نیمه هست.

در مورد اسپیدترا که میگی چرا همه میخوان مارو بزنن هم واضحه ! شما بیا زارت و زورت بزن و ببر چند سرور پشت هم. همه باهاتون همین میشن.

قبلا اسم اکانت ها تو پست هام هست. بزن پروفایل برو پست ها ببین.

همین پستت تفاوت دیدگاه مارو به بازی تراوین کاملا آشکار کرد. بخاطر همین طرز دیدگاهت به افرادی که سایدشون رو به عنوان امانت در اختیارت گذاشتم تا رهبریشون کنی به این دیدگاه نگاه میکنی

بخاطر همین دیدگاه بچه های شمال شرقه که هر سرور ما شلوغ تر میشیم شما خلوت تر

دات کام شمال شرق اکانت nima sh مال همون سال های ۸۷ هست. نه اکانت برای من بود و نه تیمی داشتیم.

آی آر:

سرور ۵ راند یک شمال شرق

سرور سه راند یک شمال شرق

سرور بعد فیلترینگ کلاسیک شمال شرق

سرور آخر قبل فیلترینگ دور اول شمال شرق

دو سرور هم توی آی آر باختم

یک سئوالی برای لیدرهای ۳ ساید که دارید چنگ می‌زنید دارم.

۱. متا ببره وین نیست؟ 😂 سطح بازیتونو...

۲. الان من بازیکن بیام تو ساید شما بازی کنم ببرم وینر نیستم فقط شما لیدر ها وینرید؟

من از اولش وگنس بودم. از قبل اینکه تراوین بیاد ایران هم وگنس بودم. شما با نیک نیم آواتار آشنا شدی با من و مال سال ۸۷ بود فکر کنم.

۱ و باقی شماره ها همین جوابشونه:

واقعا فکر کردی هر سرور غیر اینه ؟ بشین بخون میبینی هر سرور همه میان بزنن ولی تهش می‌بازند. زیاد برای تیم شمال شرق فرق نمیکنه دو ساید بخواد مارو بزنه یا سه ساید، ما هر سرور میایم جلو سه ساید بازی کنیم. در مورد مولتی و غیره اگر فکر میکنی ساید های دیگه مولتی نکشیدن هیچ وقت سخت در اشتباهی. هم باتش بوده براشون هم پولش. تهش باختن

پی نوشت. شما طبق اطلاعاتت کاملا مشخصه نصف و نیمه یه چیزایی میدونی. تنها کسی از لیدر های ۳دات و کلاسیک و آیس و والس بنده کنارشون بازی کردم، لیدری کردم نیما خدابیامرز بود چارتا چیز بهم یاد داد. در ضمن از اولین سرور ایران خودم لیدری کردم. ۳دات توی اولین سرور هم بود و باز خودم لیدر بودم. مثلا زنگ بزن پیمان اگر جواب بده یه خورده رگ و ریشه کسایی که با هارت و پورت اومدن بالا رو در بیار. بعد بیا اینجا سند صادر کن. مثلا بپرس سرور یک کی لیدر ۳دات بود. میگه شمال غرب با ۱۰ یا ۱۲ تا اتحاد و کلی همر و دفاع ممل و جنوب شرق بیستا لیدر عوض کرد با ۳ تا اتحاد. حتی نتونست ساید خودش رو جمع کنه.

همینکه میبینم شلوغ میکنید و توهین ها شدت میگیره و مدیر فروم نگاه میکنه نشون میده خیلی حال میده یه سرور دیگه بیایم یه سری ها رو بشونیم سرجاشون. فشارا داره زیاد میشه. تمام حرف هار‌و دقیقا خوندم. جواب همه رو تو پست های قبلی و سرورهای قبلی دادم. بقیش هم دروغ و تحریف واقعیت بود. مهم اینه ما هر سرور وینر بودیم. در مورد آی آر وینر بودیم. لوزر هم بودیم. اینجا فقط وین بود.

تو پست های من بگرد. قشنگ نام بردم با تاریخ...

فکر کنم یکیش رو ایمیل جنوب شرقه. متا وینر شدیم. دو یا سه تاش رو ایمیل سهیل و سامانه. از سرور قبل هم افتاد رو ایمیل ساید. که گلد وینری ر‌و برای اولین بار تو شمال شرق پخش کردیم. جهت اطلاعت حدود ۳۰ک رفت رو یه اکانت تو شمال غرب... بازم جهت اطلاعت مگه ایمیل باید شخص باشه؟! مگه من نباشم تو شمال شرق و بعد شمال شرق ببره حساب نمیشه ؟ دارم فارسی میگم تیم شمال شرق برنده شد. چهار سرورش رو من بودم. سرور قبل دست مانی و ادریس و امیر و جاوید و کلی آدم دیگه رو بوسید و باز وینر شد. میدونی مسئله رو هر وقت تیمی دیدی میتونی پیشرفت کنی‌. شخصی نبین. جوابتون فقط جهت اینه که بگی تو شخصا هیچی نیستی. نه نیستم. تمام این ۴۰-۵۰ نفری که دور هم جمع شدیم توی تمام برد ها سهیم هستیم. حالا تمام تحقیراتون جوابش توی همین پست ها هست باز مثل تک سلولی میای باز حرف خودتو میزنی.

افرین ایلیا یه جورایی داری میگی خوشی خوب و خوشی بد داریم. خوشی که از راه بد اومده و خوشی که از راه خوب اومده. از راه خوب بیاد خوبه ولی از راه بد بیاد آخرش تنهاییه. اینارو من ۴ یا پنج سالگی فهمیدم. حالا درس بعدی اینه که نون نمک خوردی ، نمک دون نشکونی‌. این خیلی بدتر از اون یکیه. سن و سالم نداره. وصف حال شما یک پست گذاشتم سیوش کن تو یه جایی گمش نکنی‌. بگرد تو پستام پیدا میکنی. خیلی بالا پایین میپریدی اون موقع جوابتو دادم سرورم بردیم.

مثلا یکی مثل پرهام باهم میریم بیرون، میگیم میخندیم. زنگ میزنیم خارج تراوین حرف میزنیم. مسائل خصوصی همدیگه رو میگیم. درد و دل میکنیم بعدش میاد وسط فروم گاز میده.

یکی هم مثل امیرحسین یا جعفر یا خیلی های دیگه بالای ۴۰ یا ۵۰ نفریم که پشت و رو نداریم. دعوامون بشه بدترین چیزارو ممکنه بگیم ولی برای شمال شرق بازی میکنیم. چیزی هم میخوایم بگیم با هم هماهنگ میکنیم. مثلا واقعا فکر کردی مجید الان رفت جنوب شرق؟ تمومه ؟ نه داداش. یا مثلا خیلی های دیگه سر مسائل خیلی کوچیک جا ب جا شدن دلشون با شمال شرق نیست ؟ یا مثلا ما این سرور نیومدیم الان شمال شرق پاشید ؟ نه داداش.

پنج تا سرور گوشی رو برداشتم به همشون زنگ زدم اومدن. همشو بردیم. همه سهیم بودیم. خودشون رفتار منو دیدن. خیلی ها مثل دانیال و جعفر و جاوید و امیر و سامان و سهیل و مازیار و مسعود و بخوام اسم ببرم پست طولانی تر میشه از اولش بودن. ما اولش با ۸ نفر شروع کردیم. بعد تلفنی اضافه کردیم شدیم ۲۰ نفر. اون بیست نفر از اولش بودن.

حتی سرور قبل رفتم جنوب غرب دیدن چقدر صاف نشستم بازی کردم و تو همه چی همه سهیم بودن‌. چقدر همکاری تیمی داشتیم. و خیلی های جدید دیگه. حتی افتخاری بود فرهاد اومده بود. بهش قول دادم یک سرور تیم قوی شمال شرق دوباره میاد برای اولین بار اون موقع بیا در خدمت باشیم. آرش کاپیتان و رضا و خیلی از دوستای گلی که سرور قبل و این سرور به تیم شمال شرق اضافه شدن. ما کوچیک همشون هستیم‌. من این قول رو میدم یک سرور کنار هم در اوج نظم بازی کنیم و تک به سه بزنیم. کدورت ها هم سو تفاهم هایی بیش نیست که از خستگی و کم‌کاری دو طرف اتفاق افتاد.

پرهام این رپ گوش کردنات باعث شده فاز اگرسیو برداری. من تنهایی بدون دوال و بدون وقت از هفته دوم سوم با نژاد رومن اومدم شدم رتبه سه با کلی دفاع... ول کردم بازی رو وسط سرور. اگه هم تیمی نبودی اون سرور بعد میومدی این حرف رو میزدی قبول. ولی تو که یه نیم چشمه دیدی. وقت بزارم دات کام همه یک هارو درو میکنم. خودتم میدونی. پس یه خورده از فاز خشونت بیا پایین، یه لیوان آب خنک بخور

داداش ما هرچی میشمریم 5 تا نیست یه لطفی کن میل واندرتو باز کن مدالاشو ببینیم

ایلیا جون من یه خاطره برات میگم دقت کن. من بچه بودم همسن های تو ۱۴ -۱۵ سالم بود. دقیقا یادم نیست. ولی از لحاظ عقلی مثل الان تو بودم. ما یه مربی داشتیم که تیم امید رفته بود کارش ردیف بود خارج رفته بود. تحصیلات خوب دیگه ازدواج کرده بود اوقات فراغتش میومد مربی زمین بزرگ فوتبال مربی گری میکرد‌. یه سری این رفیقاش اومدن شدن تیم اونا شد علیه تیم ما. یه سری آماتور... بازی شروع شد و دقیقه اول زارت گل خوردیم. توپ و اومد پاس بده گرفت زارت گل دوم. یه خورده به هم نگاه کردیم خیلی جدی شروع کردیم بازی کردن و سفت بازی کردن پاس و انداخت منم مثلا هافبک چپ و فاز روبرتو کالرلوسی و علی نوک ما هم فاز رونالدو نازاریو برداشته بودیم بدو برسم سانتر کنم دیدم یارو اومد زارت کشید زیر توپ زارت افتاد جلو مهاجم زارت گل سوم. دیگه ماها اینجا بی حس شدیم‌. خلاصه زارتان زورتانی کردن با ما... ما دیگه نمیشمردیم. گل که می‌خوردیم می‌گفتیم کو ؟ دوربین بیارید ۳ هیچ عقبیم. جاهل بودم. به فکر بهتر شدن نبودم. خلاصه سعی کردیم با واقعیت کنار بیایم. اون مسابقه فوتبال باعث شد بفهمم وقتی واقعیت رو ببینی میتونی تو زندگیت پیشرفت کنی‌.

امیر پستت حاضر نشد ؟

ولی خدایی خیلی اذیت شدید چند سرور. حالا این سرور رو ببرید حال کنید. من اگه بازی می‌کردم میگفتم دارم بازی می‌کنم اینم اکانتم. در هر صورت خوش باشید. هر وقت اومدم اعلام کردم تیم ما میاد اون موقع قد علم کنید تا واندر ۱۰۰ کنیم باز...

پی نوشت: ما همیشه تک به چهار بودیم.