ModeratoR ادمین انجمن

پسند های دریافتی
152
مشاهدات پروفایل
817
  • چت؟ سوال پرسیدن جواب دادم. 2 تا عکس پیام های خودم بودن که به خودم مربوطه پخشش کنم یا نه. مورد سوم هم اگه خلافه فقط عکس رو پاک کن چرا کل پست رو پاک میکنی؟ یا مملی تورو هم خریده؟

• سلام لطفا پست یکی مونده به آخر منو حذف کنید

• با سلام و خسته نباشید

میشه توهینی که من انجام دادم و بن شدم رو بدونم

با تشکر

• خداوکیلی اسپم نبود جمعه صبح فهیمیدیم😂😂

• چرا پست منو پاک کردی؟ دلیل منطقی ندی بهت توهین میکنم

• سلام اقا زود ادیتو بستیدا:))
    این پست من زیر همر بست اون 67 رو بکنید 63 دوستان میان اذیتمون میکنن

• چرا پست منو حذف کردی ؟؟؟

پستای منو دست میکردی یعنی چی ؟؟؟؟

• عزیزم من دلیل اخطار رو ازتون خواستم شما حاشیه رفتین و همینطور دلیل بن نشدن و اخطار نگرفتن سامان رو صحبت از ارفاق کردید پست های من دقیقا جملاتی بوده که این بنده خدا توی پستش نسبت به من گفته بعد شما به من اخطار دادید و بقیه هیچ متشکرم از توضیحاتتون واقعا مجاب شدم

• از متل بقیه بالا رفتن اخطار و بن نداره جالبه

• چرا من اخطااار گرفتم دلیل اخطار چی بوده

• ی مورد دیگه من به شما بگم میشورمت میذارمت رو بند بن فور اور نمیکنی؟

آیا بنی نداره؟

اینم ممنون میشم جواب بدی شما با تشکر و احترام

• درود

بستگی داره کجا بکار رفته باشه. توی کل کل های فرومی حد اگر بگذره صد در صد اخطار دارد ولی بن خیر.

• خب پس من اگر بگم میشورمت میذارمت رو بند ناراحت نمیشی و توهین نیست؟

واقعا چیز جالبیه نه عزیز شما خودتم میدونی توهینه اگر نه من هر روز یبار بیام این جمله رو بهت بگم ببینم ناراحت نمیشی؟

پس خودتم میبینی زیاد حرف بی راهی نزدم قضاوتم به عهده ی وجدان شما

• شما در تمام پست هاتون در حال توهینید. خیلی از توهین های شما هم اشکال گرفته نمیشه. مثل ماله کشی
      برای اینکه اگر بخوایم خیلی دقیق عمل کنیم دیگه فضای کل کلی باقی نمیمونه.

• این که شما میگید در تمام پست ها دارید توهین میکنید این نشون از دید منفیتون به طرفه مقابل داره در صورتی که تو همه اینطور نبوده و شما بنظرم با دید یکسان باید به همه نگاه کنید

در مورد ماله کشیدن کافیه یه سرچ بزنید تو گوگل معنیش میاد

ماله . [ ل َ / ل ِ ] (اِ) افزاری که بنایان بدان گل اندایند و گل ماله نیز گویند. (فرهنگ رشیدی ). افزاری که گلکاران بدان کاهگل و گچ و آهک بر دیوار مالند. (برهان ). افزاری است که بنایان بدان کاهگل مالند و به گچ دیوار خانه را سفید کنند.

حالا ماله کش کنایه از چیع به کی میگن اینم تو سرچ :

سرپوش گذاشتن بر خطاها و اشتباهات

تلاش برای توجیه کردن اشتاباهات

یا ماست مالی کردن حقایق

هیچ توهینی نیست شما روزی 30 بار بگو تفاوتش با میشورم میذارم رو بند زمین تا آسمونه یا توهینا دیگه ای که شد

من جواب خودم رو گرفتم ممنون از وقتی که گذاشتین

• این هم دید منفی شما به مدیریت هست که اینطور برداشت میکنید. ماله کشیدن باز بستگی داره کجا برداشت میشه. اگر در جای مناسب باشه و در ساخت و ساز باشه معنی مناسبی میده ولی اگر توی کل کل باشه فرقی با میشورمت میزارمت روی بند نداره.

موفق باشی

• میخوای ببندی اکانت بهانه الکی خواهشا نیار من چه دخالتی تو امور مدیریتی سایت کردم که تو اینو نوشتی

اخطارم میدی گفتم بعد 15 سال بازی بن شدم امیدوارم دید مدیر واسه همه اینجور باشه این دخالته؟

بعدشم نوشتم به دیدگاه شما احترام میذارم چیز بدی نوشتم ما جرات نباید داشته باشیم تو فروم اهم کنیم چه آزادیه

تو کجای قوانین نوشته این حرفایی که من زدم دخالت تو امور مدیریت هست؟

• - صحبت در مورد بن و یا اخطار دریافت شده توسط مدیران انجمن مجاز نیست.

- صحبت در مورد بن و یا اخطار دریافت شده در بازی مجاز نیست.

توی قوانین بین المللی تراوین این قانون ذکر شده است.

• حاجی سخت نگیر توهین که نکردیم والا من کسی بهم اون جمله رو بگه فوش یا توهین نمیدونمش مگه فوشه سانسورش میکنی حداقل خودت ی چیز میذاشتی جاش کارت زرد میدی نمیذاری فروم یکم فعال باشه اینجوریا از من گفتن

• داداش گلم این چه تخریب شخصیتی هست یکسری پست ها کلا توهین و تخریب شخصیت هستش اونوقت امدی یک ضرب المثل رو تخریب شخصیت برداشت کردی دمت گرم این چه سمی داداش نوشتی

• پست من چه توهینی داخلش بوده که پاک کردین و نوشتین توهین میشه توضیح بدید

• سلام عزیز

میتونم بپرسم چرا تمام پست های من ریپلایش بسته میشه؟🤔

• سلام

ریپلای نیست قربان. همه میتونن شمارو ریپلای کنند. فقط امکان ویرایش پست ها باید بعد از 15 دقیقه بسته شود. همین. قبلا اتوماتیک بود ولی الان مجبورم دستی اینکارو بکنم.

• سلام شب شما بخیر

آیا قرار دادن عبارات انگلیسی به طور کل خلاف قوانین هست؟

یا در صورت طولانی یا خیلی معنادار بودن، ابهام معنا، شعر گونه بودن یا جمله‌ی کامل اگر باشه..

ممنون میشم بفرمایید.

• سلام

به طور کلی خلاف قوانین است. البته در بازه ای از زمان ها ما چشم پوشی میکنیم. بعضا ممکنه در یک صفحه یک یا دو خلاف دیده شود که بسیار هم نمایان نیست و برای آزادتر شدن و راحتی و حس صمیمت بازیکنان با تیم مدیریتی چشم پوشی میکنیم چرا که توهین و یا ناسزا نیست، ولی بعضا پیش میاد که در یک یا دو صفحه پشت هم تخلفات زیاد میشه که باید با همه برخورد شود. متن انگلیسی شما هم پاک شد به دلایل زیر:

طولانی بودن شعر
      ابهام و مفهومی بودن نوشته
      توضیحات برای خواننده نداشت (مثلا حداقل ترجمه)
      تخلفات در دو صفحه اخیر زیاد شده بود.

تیم مدیریتی

• متوجه شدم.

ممنون از توجه و پاسخ شما

• جسارتا رباعی پاک شده از خیام بود

و حتی بنده هم اونو فیلتر کرده بودم

• سلام جسارتا امکان ویرایش پست اخر من بسته شده می تونم علت رو جویا بشم

• سلام
      هر پست بعد از 15 دقیقه دیگه امکان ویرایش نداره. اگر خواستید بعد از زمان مقرر ویرایش کنیدبفرمایید تغییر میدم.

البته قبلا اتوماتیک بود ولی الان من مجبورم خودم ببندم.

• چرا پست های من حذف شدن عزیزم دلیلش چیه ممنون میشم بفرمایید

• سلام بر شما

داداشم داری اشتباه می زنی ها !

من ادمین رو مورد خطاب قرار ندادم من علی اصغر رو مورد خطاب قرار دادم که گفته بود ادمین دخالت می نماید !

شما که مدیریت نمودندی هنر خوب خواندن را بیاموز

اورین

• کاملا متوجه شدم... شما یک چیزی به مزاح گفتید که در جواب اونا میخواستند بیاد بگن نه ما فکر میکردیم ادمین بوده و... بعدش یکی یهو پیداش میشد میگفت مگه ادمینم دخالت میکنه ؟ یکی هم بیرون سرور بی خبر از همه چی میخواست بیاد ثبت نام کنه یهو میدید حرف از دخالت ادمینه و صحبت های حاشیه ای که دور از واقعیت هست.

در هر صورت چه شوخی چه جدی نباید ادمین و مدیریت رو خطاب کرد.

• salam chera reply post mano mibandid?

• عزیزم شما پست منو قشنگ خوندید من مولتی یا ادمین رو مورد خطاب قرار ندادم دقیقا بر عکس تصور شما توی اون پست از ادمین و مولتی دفاع شده بهتر نیست پست خونده بشه و صرفا به گزارش دروغ داده شده توجه نشه ممنون