Posts by _Al0Ne_

سلام!

با این اتفاق های اخیر بعید میدونم بشه به متایی تبریک گفت به همین خاطر به کسایی تبریک میگم که از صد شدن این واندر خوشحالن.

از اول سرور خیلی اتفاقا افتاد که گفتم مطرح کردنش تو اون زمان یا باعث میشه جنوب شرق تو حاشیه بره یا فاز مظلوم نمایی و بهانه گیری و فرافکنی داره که چون متا کردید دارم میگم به خاطر همین گذاشتم الان و یه طومار غر زدم راجب سرور به خصوص جنوب شرق که تو دلم نمونه ولی واقعا دیدم ارزش نداره همشو پاک کردم.

خلاصش میشه این:

1- بی مورد ترین کار سرور این متا بود که گند زد به بالانس بازی... پلن جنوب شرق رو 10تا واندر زن و 40میل دف بسته شده بود که تهش ازینم کمتر شد، شما میگید برایند متاتون شده 110 میل دف و 60تا واندر زن.

این یعنی یه جای کارتون میلنگه با این متایی که بستید.

4ساله داریم با همین کارتا تو دستمون بازی میکنیم، به نظرم وقتشه که یه بر بخوره کارتا دوباره پخش شه. خسته نشدید از اینکه سرور شروع میشه نتیجه گیری این میشه که خب دو ساید شرقی نباید با هم ببندن(که با توجه به تعدادشون منطقیه)، جنوب غرب دنبال متا میگرده، شمال غربم یه طوری میشه که تهش کلا تیمشون میشه ممد دیابلو و ادی و حسین و حامد و ...

2- قضیه مرتاض کوچیک خیلی حقیرانه بود، چنتا اسم شنیدم که قریب به وقوع در جریان بودن ... با اینکه رقیب بودید روتون طور دیگه ای حساب میکردم و احترام خاصی براتون قائل بودم، این کاری ک کردید مودبانش میشه لاشی بازی. متاسفم.

3- افرادی مث ایلیا و حسین فستر و ممد دیابلو که این سرور تو فروم نا جوانمردانه بهشون تاختید پاکار ترین افرادی بودن که واسه تیمشون زحمت کشیدن، اگر خارج از کلکل بوده برخوردتون باهاشون به نظرم دلجویی کنید. این جریانات که برای این عزیزان پیش اومد با خودم فکر کردم منم تا بحال با کسی چنین برخوردی داشتم یا نه ، نزدیک ترین موردی که به ذهنم رسید برخورد هام با یوسف تو سرور 2سال پیش بود، اگر همچین حسی رو اون موقع بهش القا کردم امیدوارم به دل نگرفته باشه.

4- 2مقطع بازی به من تهمت زده شد، در طول بازی گفتم شاید فکر کنید به خاطر شرایط دارم از زیرش شونه خالی میکنم ولی الان هم میگم که تمامی حرفام اون موقع بدون ذره ای دروغ بود.

5-چند نفر این سرور درخشان بودن تو تیمی که بودیم واقعا از بازی کنارشون کیف کردم: ایلیا عزیز و متین و خفاشش ، ادی درخشان بودید.

پایان.

خب دیگه چخبر؟

سلامتی شما

میسوزیم و میسازیم،تقصیر شما نیستا تقصیر اوناییه که میگن هستیم ، اورداشونو میدن، ترمزاشونو میکشن بعد که هوا پس میشه میگن خدافظ... و این چرخه ادامه دارد

کار شما درسته بزن بنواز شما.

خب سلام

دیروز دوستان حماسه سرایی میکردن برای اون همرایی که با جنگ تایم گرفتن و رفتن مرتاض کوچیک شمال غربو اوردن

امروز من میخوام براتون مرثیه بخونم...مرثیه ای برای یک رویا...برای رویای نگه داشتن اون مرتاض

میگن یه روز 30تا همر از دهکده خارج شدن تا سیمرغو پیدا کنن،وقتی رسیدن بالای سر بادوم دیدن این 30 همر همون 30مرغ نیست و رفتن تو دیوار و قصه ی ما یکم یهویی تموم شد.

باگ دیوار عهم نه چیزه ببخشید باگ لانچر

خسته نباشید به دست اندرکاران داستان علی الخصوص حسین نکست که واقعا نکست لول داره بازی میکنه و ایلیای عیزیز

خود پلیر اکانت برگشته گفته دف ثابت نداشتم ناز شصتت که زدی

اینا میگن نه حرف نزن تو دف داشتی در جریان نیستی

واضح گفتم گزارشو ارشیو نکردم به خاطر همین لینکاش نیست

دنبال ریکاوری ریپورت ها هستم ولی در این حین حتما شما ریپورت نیرو های کمکی ای که برای اون ده فرستادید رو دارید که اینطوری مدعی شدید

لطف کنید یه مدرک از دف هایی که فرستادید بفرستید تا ما هم در تقلاییم که گزارشا برگرده.

قبلنا ملت یه مدرکی میوردن به بقیه اتهام میزنن... الان برعکس شده یه حرفی میزنن میگن اگر مدرکی دارید بیارید.

به عنوان لیدر سایدت خیلی زشته که اینجوری میای ناتوانیت از حفظ یه همرو تو بقیه جست و جو کنی ولی واسه اینکه یکم دوز توهم توطئه ات بیاد پایین حداقل به شعور خودت و همسایدیات احترام بذاری میگم:

اسکاتی ساعت 3:36 همون شب ازون اکانت زدم و ساعت 3:38 اولین لانچ رو انجام دادم ولی متاسفانه همونطور که میدونی سایت هر 2 3روز گزارشارو پاک میکنه و الان هم نیست

حقیقتش هم این 2 3 روز نبودم که ارشیو کنم الان پریده به ادمین هم نامه زدم ببینم میتونه برگردونه یا نه

باز هم جهت بیشتر ضایع شدن شما این اسکات هایی هست که مرتب ازین اکانت کشیده شده و رصد شده و تو تمام این مدت یک بار هم اون دف خیالی شما که پرواز میکنه رو ندیدیم به جز یک بار که روش کتیبه بوده

لیست زدنتون معلومه همه شاخه ها دسترسی نداره ...حلال خوری کار نمیکنه واستون:)))))))))))))))))

بحث به نظرم مختومس و منتظر عذر خواهی شما بابت دروغی که به ما نسبت دادید هستم

ولا تبریک میگم به شما زیبا

به هر حال دست های غیب به داده شما رسید و پرش جادوویه دف و بک خوردن های ماورا طبیعه باعث شد شماهم حداقل چیزی برای گفتن داشته باشی

قشنگیه موضوع اینه تا ساعت ۵ صبح دف رو اکانت بوده

بعد اون دف چموش حوصلش سر میره و پرواز میکنه برمیگرده دهکده ی مبدا

یهو شمام با همر ۳۰ کا مرسنری از راه میرسید و تمام

درست متوجه شدم؟

شما دارید میگید همون شب دف بک خورده و اکانت هک شده و همر چیف شده؟

عکسم تزیینی

کنتور نمیندازه ولی شما رعایت کن علی جان

سطح منطق و برهانت خیلی پیشرفت داشته بهت تبریک میگم احتمالا از این به بعد سقراط صدات کنم

مساله پیچیده ای نیست اصلا یه سری توافقات اولیه بوده ساید شما یه لیدری داشته که الان نیست اون توافق رو قبول کرده !

یه دونه لینک از کاتا کردن ناتار توسط شمال شرق ندارید ! شمال شرق این کار رو نکرده !! اومدید این کار رو کردید لینک هاش در اومده در نمیومد هم که قبول نمیکردید

الان هم جای عذرخواهی نمیکنید چون کار اشتباهی نکردیم مومن اگر اشتباه نکردی دیگه چرا منو بازه !!!

مانی جان همونقدری که من میدونم چقدر فروم برات مهمه که الان اینطوری سریع ریپلای میزنی تنور داغ بمونه، شما هم میدونی که چقدر این جا مخصوصا تو این فروم یه طرفه اونم تو این سروری که اوضاعشو حداقل تو خب میدونی برای من کم اهمیته به همین خاطر سقراط که سهله شما اصن پارتیزان صدا بزن منو، من یه لبخندی میزنمو رد میشم.

درباره هر توافقی که اول سرور بوده اگر این هم جزو توافق بوده قطعا ما اشتباه کردیم که نقضش کردیم محبت کن چیزی راجع به این موضوع بیار من شخصا همینجا از همتون عذر خواهی میکنم.

باقی بحثاییم که دوستانت کردن در ادامه مغلطس و بی جواب میمونه به احترام خودت پستتو جواب دادم در باره لینک کاتا هم من گفتم لینک کاتا از گذشته اینو که ایلیا گفت زده، زیر بغل مارم سمت ما پیدا نمیشه چون میدونیم ماری که دست نداره زیر بغلم نداره پیدا کردنش کار خودتونه:)

پ.ن: مخاطب خاص...هنوزم نه پایینو دیدی نه بالا،تو فقط سوژه کن گل آقا:)

تایم ادیت تموم شد.

ذرخواهی کنید پسرجان سرور 2 ایکس تو جواب کاتا کردن های ناتار جنوب شرق ، اومدن از سمت جنوب شرق اعلام کردن که داریم کاتا میکنیم تو وجود همین کار رو هم نداشتی

عذر خواهی نمیکنیم چون کار اشتباهی نبوده ولی اگر نمیخواید ادامه پیدا کنه تنها پیشنهادی که داریم اینه که میتونیم اون ناتار هارو با هماهنگی کاتا کنیم.

میخواید قبول کنید نمیخواید هم مختار به انجام هر کاری که به صلاحتونه هستید ازین به بعد بازی هر سازی کوک کنید ما تا صبحش براتون میزنیم موردی نداره:)))

.فقط احترام خودتونو نگه دارید.

اس ای اینقدر بدبخت شده که میاد ناتار کاتا میکنه؟

چه خبرهههههههههه

پیاده شو با هم بریم سالار

دمش گرم هرکی ناتار کاتا کرده اینم یه سبک بازی هست دیگه حتی به نظرم جو فروم هم عوض کرد

ایشون پلیر شمان دیگه؟

اون موقع که ناتارای ما کاتا میشد و پلیراتون خوش نمکی میکردن که اینم یه سبک بازیه، خاله بازی نیست باید جلشونو میگرفتید

الانم یه کوچولو ایلیا زده، شاخ و شونه نداره، میخوای ناتار کاتا کنی بکن میخوایم همون حرفی که ایلیا زد اجرایی شه،منو بازه عزیزم هر کدوم خودت راحتی.

دیگه کاتای ناتار که سیس پهلوونی نداره که حرفم زمین نمیمونه ، میخوای اکانت بده خودم برات کاتا کنم اصن که یه وقت حرفت زمین نمونه:)))

در باره کاتای ناتار از سمت ما حرفاتون از دهنتون در بیاد،هر کی میگه قبل از این جریان اس ای جایی ناتار کاتا کرده پاشه بیاد عکس بذاره وگرنه بیخودی هشویات ننویسید کف فروم.

پ.ن: متاسفم واسه سطح ادبیاتتون...بدبخت سایدیه که با 10 تا کتیبه کاهشی تایم جنگ پلیرش رو اکانت ما نامه میذاره از اوضاع بغرنج لیدری سایدشون میگه و از لیدری شکایت میکنه نه بچه های ساید ما که 4نفری دارن سایدو میچرخونن.

پ.ن:برای بازی ای که نتیجش تقریبا مشخص شده اینقدر بی ادبی نکنید، دوزار بهتون احترام میذارن فک نکنید بلد نیستیم مث خودتون حرف بزنیم بازی برامون بی ارزش تر از این حرفاس. فرومم که صاحاب نداره پستای ما ممیزی میشه، پستای اون سمت همینجوری مث حرفاشون ول میشه به امون خدا.

درود

تبریک به اعتماد به نفسشون !!

تبریک به ارزش کردن بی ارزش ها !!!

منم بهتون تبریک میگم بابت بی ارزش کردن ارزش ها...

ضعیف ترین ساید در جمع کردن کتیبه میاد یه کتیبه بون دفاع و با گریز دستی همر بر میداره میبره بعد افتخارش میشه !! و ......

وقتی از ضعیف ترین ساید در جمع کردن کتیبه میاید کتیبه سبز میزنید میشه درایت ممد اقا،رشادت اصغر اقا، عیدی حاج علی ولی وقتی ضعیف ترین ساید در جمع کردن کتیبه ها میاد ازتون جنگ کوچیکی که وسط تو فروم پز میدادیدو میزنه و پس میگیره میشه اه و پیف و بو میده دوس ندارم؟

چطوری دوس دارید کتیبه بزنن ازتون بچه ها؟همونو اینجا بیان کنید من ازشون خواهش میکنم همونطوری بزنن که شما بهتون بر نخوره؟

خیلی زحمت و انرژی داره چه کاریه 2*2 کافی بود!

2در 2 که بماند، مورد داشتیم طرف احمقش چکمه شده بود اومد دهی که کنارش زدن برا صفر کردنشو بپرونه، همر خودش پرید دهه نپرید پلیرمون دیگه خودش دهو صفر کرد.

پلیر سایدتون این همه وقت و انرژی و هزینه میکنه کمترین انتظار اینه که کتیبه سایدی بهش داده بشه ولی خبری نیست! چرا! چون اومدید کتیبه های ساید های دیگه را بزنید حواستون به کتیبه های ساید خودتون نبود!

کجای کارو اشتباه رفتیم که سخنگوی رسمی شمال شرق شده مثل سخنگوی وزارت امور خارجه، حرف شما دقیقا مثل اعتراض دولتمردان به عدم مساوات و برابری در غرب و ظلمی که به خانم ها در غرب میشه هستش...یه دو کلمه هم راجب مردم مظلوم فلسطین اب و نونشون میگفتی جاوید جان:)

الان نپریدن یه ده به قول خودتون بدون همر و بی ارزش خوشحالی داشت!! ناتار پاپ 300 بجاش چیف میکردید کلی جلو افتاده بودید.

عزیزان من در جنوب شرق....این ها نمیخوان اینسرت کتیبه یاد بگیرن...به روشون نیارید دیگه مرسی اه.

پ.ن:عمیقا ناامید شدم جاوید جان نتظار چنین نوار خالی ای رو حداقل از شما تو این فروم نداشتم.

درود

مجید جان اینم جزو 50تا بود؟

هن؟نشنیدم؟اخی الهی

ممنون ازین که دلت به حالمون سوخت و سفارش کردی بچه ها همرو جاخالی بدن که بی جنگ بازیو تموم نکنیم.

یعنی رو اکانت بودنو این شکلی اومد؟همرو میذاشتن بهتر بود که این صحنرو تصور کن که مثل دکترا میومدن از اتاق عمل بیرون میگفتن ما همه تلاشمونو کردیم ولی همرش زیاد و نتیجه دفاع فیل بود.

دیگه تا پلنمون فیل نشده اینم بگم و برم که برای پروندن یه دهکده 90 موج و پاپ صفر شاید لازم باشه ولی کافی نیست:))))

درود

یه خاطره بگم برم...

یه عزیزی سرور پیش جنوب شرق بود زحمت پلن های ارلی گیم باهاش بود...انصافا هم خوب میزد لینکاش رو هم خودش میذاشت فروم.

یه شب یه گروه دیگه یه پلنی زدن که دیوار شدن... ساید مقابل اومد گرفت رو این بنده خدا که دیوار شدی و کلکل فرومی ... این رفیقمون تو گروه و هم اگر اشتباه نکنم تو فروم گفت که من اصن در جریان نبودم و فلانی زده ...نمیخواست برندش خراب شه چون برندش فکر کنم در حد همون 2 3تا پلن بود و نقطه سیاه نداشت مثل اینکه:) ما یه روم دیسکورد راه انداختیم فقط این بزرگوارا رو با هم اشتی بدیم که اقا اصن چه حرفیه چه بزنید چه دیوار شید اصن بگید ساید بوده فرد اینجا معنی نداره.

گذشت و اومدیم این سرور... ایلیا چیزی که ازش خبر نداره هم گردن میگیره چون پوستش تو فروم کلفت شده...در این حد که اصن حتی خفت کاتای بلا هم تقصیر ایلیاس میخواید باور کنید یا نه:)

خیلی ازین تیپ پست گذاشتن خوشم نمیاد که زبون کسی بشم و ازش تعریف کنم...ولی دارید راجب کسی این طوری حرف میزنید که به جرعت بیشترین وقتو واسه سایدمون گذاشته هنوزم چیزی دیوار نکرده که شلوغش کردید اگر بخواد واندر زن واسش میخوابونیم بزنه تک تارگت تو دیوار، الان که اینطوری ذوق زده اید اون موقع از ذوق مفرط ناقص میشیدا یکم تجدید نظر کنید پستاتونو در حد همون ایلیا دیواری نگه دارید کسیم ناراحت نمیشه ولی دیگه چخبرتونه...چند نفر به یه نفر.

تا یادم نرفته خفت بلا به امیر رولبک میرسید خدایی... دمتون گرم:)

پ.ن:دیگه پست بعدی اومد نخواستم پست جدید بذارم زدید دمتون گرم ولی خیلیه 3 سال منتظر باشید هومنو کوت کنید...حتما تیکشو تو ویژنای امسالتون بزنید اگر اینقدر یادتون بوده.

درود مجید جان

پوزش بابت تاخیر در جواب

با توجه به حضور پلیرهای قابل وتوانای 24 ساعته تو سایدتون که تا اتک رو دهی میاد دف باقی دهکده هارو میفرستن رو دهی که روش اتکه و همچنین ملاحظات دیگه ای که خودمون بهش رسیدیم ، اجازه بدید ما یکم بازی رو حداقل برای شما چالشی تر کنیم ، هرچند که با توجه وقت و قدرت شما ضررش بیشتر برای ما میشه...همین میلاد شاکی میشه که چرا قبول نکردید دهنمون داره سرویس میشه:))

لذا با احترام به شما و عذر خواهی از دوستان مشغله دارتون از طرف ما همین روند تو بازی ادامه پیدا میکنه.در پاسخ به عزیزان خوش ذوق و شوخ طبع هم که میگن همینو بریزید رو واندرتون سوراخ نشید میگم که ما تا سر نقشه هستیم بعدش میخوایم بریم و دف واندر برامون مهم نیست.

همچنین با توجه به جلسه ای که دیشب داشتیم و با توجه به مشغله هومن عزیز، تصمیم بر این شد تو ادامه بازی مثل همیشه:)) امید عزیز مسئولیت های ساید رو برعهده بگیره به همین خاطر اگر موردی بود میتونید خارج فروم با امید حرف بزنید.

پ.ن:بات

درود

post_04_cfn6.jpg

محمد علی جان کلا کاتا کردن ناتار یه عمل 2 سر باخته

واقعیت امر وضع منبع دهی ناتارها تو مرکز ساید ماهم به شدت بده و احتمالا شما که جلوی مپی و ناتار هر 2 ساید رو میزنی متوجه این داستان خصوصا سر ناتار های جدید شدی.

هیچ وقتم مشخص نمیشه کی شروع کرده، تا به اینجا من لینکی از بچه های خودمون ندیدم رو ناتار های شما اگر چیزی بود محبت کنید بفرستید بسیار مشتاقم اون عزیزی که حرف مارو زیر پا گذاشته تو سایدمون بشناسم و باهاش برخورد کنیم.

ما این لطفو در حق شما کردیم و کسی که به حرف شما گوش نداده بود معرفی کردیم امیدوارم شما هم این لطفو در حق ما بکنید.

در هرصورت چه ناتار های ما کاتا شه، چه نشه ما فعلا راه حل رو برای ساید خودمون کاتا کردن ناتار های حریف نمیبینم، هر وقت خواستیم کاتا کنیم اول تو فروم یه یاالله میگیم بعد میزنیم که کسی ناراحت نشه^^

در ادامه پست قبلیم منظورم از مدرک یه همچین چیزی بود

ما نون خودمونو اجر نمیکنیم ولی... ایشالا نبینیم ازین لینکا از هیچ سایدی

تف

میلاد داداش چون رفیقمی میگما... قضیه تف سر بالا بود یه دستمال بده به بچه ها

پ.ن:اون عزیزی که ناتارای سالارو فقط انبار غذاشو کاتا میکنه یادبگیره...کار تمیزو عمری، هم سطح انبارا میاد پایین هم انبارا نمیفته...ناتارم کاتا میکنید از راهش برید

عزیزان من نمیفهمم دنبال چی هستید واقعا؟

1- 2تا دلیل بیارید برای اینکه ما ناتار کاتا کنیم با توجه به موقعیت ریدر هامون.

2- اگر خودتون با دلایلتون قانع شدید 2تا مدرک بیارید دال بر اینکه کسی از سمت ما ناتار کاتا کرده!

3- اگر مدرکی مبنی بر این حرف اوردید، برخوردیم از سمت ما صورت نگرفت مختارید که هر برخورد شایسته و ناشایسته ای که فکر میکنید درسته انجام بدید.

4- این حق رو برای ما هم قائل باشید که اگر چنین موضوعی پیش اومد طبق همین موارد عمل کنیم.

پ.ن: رضا گارد عزیز جایی از فروم نیومده که ملت باید فوتوکپی شناسنامه ارائه کنن تا حرفشون سندیت پیدا کنه، که اگر اینطور هم بود اصل و ربط میلاد با ساید ما مشخصه، هر چند که شما اصن مخاطب نبودی و میلاد صرفا برای شفاف گری پست گذاشت که اینم از حسن نیتش بود ولی اگر باز هم لازمه که بیشتر از این اصل و ربط میلاد رو با جنوب شرق نشون بدیم بفرمایید که اسم اکانتشو بذاریم بالای اتحاد تا شما زحمت کره گیری به خودت ندی.

پ.ن: کسی که انبار غذارو میزنه ولی انبارو نمیزنه نووووبه نوووووب

2 3 بار لاگین لاگ اوت کردم که پستو بذارم نذارم ولی اینکه اینقدر راحت از صداقت ادما سواستفاده میکنید فشار به هزار جای ادم میاره

پهلوون شما تو لایه لذت بازی موندی ولی تا اسکرین نمیاد کف این فروم گردن نمیگیری لاگینت رو اکانتای اس ای رو ازونور لیدرت(عمدی یا سهوی که هر دوش برای بنده خدا باخت بود) میاد فلسفه ی ایپی عنکبوتی رو برای ما توضیح میده.

گنده تر از تو با بدتر از این درگیریا چه تو فروم چه تو بازی با احترام جلو ما بازی کردن حالا چه باختیم چه بردیم جز احترام هم از ما ندیدن بعد تو برمیگردی میای میگی اس ای فلانه؟قدرنشناسه؟ یه سرور اس ای بودی انتظار داشتی دیگه چکارت کنیم که قدر شناس باشیم پهلوون.هرکاریم کردی ،هر حرفیم زدی گفتیم اقا این زحمت کشیده نمیاد اینکارو کنه کسی چیزی نگه...الان مو به مو تموم اون حرفا داره تعبیر میشه

منو از جمع پلیرای جنوب شرق کنار بذاری اینجا یه سری ادم دارن بازی میکنن که تو اگر جلوشون بلند شی اقا صداشون کنی بازم با اکراه جوابتو میدن.

کم پیش میاد اینقدر واضح راجب کسی حرف بزنم ولی بخوام بر خلاف تو مودبانه بگم، تو ادم بی چشم و رویی هستی از صداقت یه سری ادم نهایت استفاده رو میکنی بعدت که کارت باهاشون تموم میشه میشن کصخل!

اما در مورد مانی پارتیزان

مانی جان خیلی صریح و واضح میگم شما 2 ایکس قبلی اینجا خیلی زحمت کشیدی..دمتم گرم

شخصی هم بهت گفتم اینجا هم تاکید میکنم از دید من یک سری از پست ها که توسط بچه های ما در باره شما گذاشته میشه خارج از انصافه کما اینکه خیلی از پست هایی که شما راجب بچه های ما گذاشتی به دور از انصاف بوده.

متاسفانه فضا یه طوری شده دلخوریامون از هم زیاده اما به نظرم بهتره هر دو طرف ماجرا احترامشون حفظ بشه...چون مطمئنم یه روزی دوباره کنار همیم و چه بهتر که حرمتا باقی بمونه به خاطر همین هم از شما هم از بچه های خودمون میخوام که لطف کنید پرونده این قضایارو همینجا ببندید و اگر کلکلی هم تو ادامه بازی میخواید باهم داشته باشید رعایت حال منو که هر دو طرفتونو دوست دارم بکنید و بذارید در حد کلکل بمونه و دلخوری پیش نیاد.

ادمین جمع کن فرومو دوباره پهن کن، چیه این خداوکیلی حال خودمم بد میشه.

در ادامه ی چرت و پرتایی که گفتی عزیزم این شماره شماره ی فریده(فرید اشنای پلیر اکانت کینگ رضاس که میخواس بین شما مشکلو حل کنه)

تاریخ 12 مارچ بهت زنگ زده که شما هنوز ده 2ت ان ای نخوره و روزی بوده که شما شاکی بودی چرا کسی جای ده 2ت لانچ کرده

منم به فرید گفتم باهات حرف زد که قرار شد اون ده تخریب شه مهاجر لانچ کنی شما که رفتی پی سرنوشتت

پ.ن:اگر امکانش هست به پست قبل اضافه شه.