Posts by Witcher

ورودت به خاک اس رو خوش اومد میگم سوتوون😁😁ایشالا گیرا باشه واست🤪

خیلی حس عجیبیه که باز باید غر غراتو بشنوم🤣🤣

در کل خیلی خوشحال شدم از این تصمیمت و هر کمکی از دسته تیم ما بر میومد رومون حساب کن

پ.ن:سرووش یزیدتو که اون خاطره ۱۵کراپارو یاد آوری کردی😂😂جدا یکم حافظم قویتر بود از ای ار و شناختم بیشتر بود ازت هیچ موقع پافشاری نمیکردم❤️ و خوش اومدی داداش به خونه خودت

پ.ن:اقا انقدر تو سرو کله هم نزنید😁دوست باشید فعلا خبری نیست😉

اقا دوباره سلام به همگی سروران و بزرگانم

از اونجایی که در جریانید 😁ما هم همراه چند تن از دوستان و عزیزان فوقالعاده با معرفت برگشتیم خونه خودمون😁

صحبت از اونجایی شروع شد که ما فهمیدیم ان ای خیلی قوی داره میاد این سرور و حتی از قبل تو فکر دو بخش کردن با توجه به پتانسیل و تعداد نفرات بالایه ساید ان ای هم هستن و کم کم رو شده 'که شده' اون قضیه متاسفانه🙂نیمه شرقی و نیمه غربیه شمال🙂

اقا ما که بخیل نیستیم

بریم جلو ببینیم چی میشه دیگه امیدوارم سرور پر زد و خوردی باشه کما اینکه ما هم به این نیت وارد گود شدیم🙂

در رابطه با بات و گلد و وی پی اس

اون دسته عزیزانی که استفاده میکنن نیازی به توضیح به کسی یا اجازه گرفتن نمیبینن در خودشون🙂و کارشونو همیشه به همین منوال ادامه دادن

مثه اینه که یه بچرو با باباش میفرستی بیرون بعد که باباش تنهاش میزاره حتی واسه چند دیقه بقدری سر افکنده و بی اعتماد بنفس میشه که میخواد یجارو پیدا کنه بره قایم شه🙂

حکایت بعضیاس متاسفانه

در کل

امیدوارم سرور خوب و فوق العاده ای رو پیش رو داشته باشیم و واسه همه سایدا خوب میخوام تا وقتی که نوسان نکنن😜

پ.ن:میگم خوب شد علی کینگ عزیز اومد وگرنه توتالی موقت رفته بود تو پاچما تا خدا میدونه کی😂😂

امیر کیلر دهنتو سرویس با این حرفات😂

پ.ن:ای پرهام ای پرهام من که سروره اخرم بود دوست داشتم پیشم باشید شما هم طبق رواله این چند سرور که با هم بودیم دات کام و ای ار

ولی تو اونوریارو بیشتر دوس داشتی مثکه🤪بترکونید همونجا

پ.ن: مهدی کلت پاشو بیا دیگه نشستی تو فروم همش😝😝

پ.ن آخر:ایلیا میدونی که چقدر دوست دارم پسر؟؟😍😁 تنها کسی هستی از وقتی آشنا شدیم مداااام چه تو یه ساید بودیم چه مقابل ولی همیشه با هم در ارتباط بودیم

خیلیی خفنی

بابا به به جونم اسپیدترا که هیچکسو ناامید نمیکنه😂

اقاااا

سلااام ساله نوتون مبارک باشه

امیدوارم بهترینها واستون رقم بخوره از امسال به بعد و ۱۴۰۳ بترکونیم همگی

امید به خدا هرکس نزدیکه ازدواجه ازدواج کنه هدفمندتر شه ' هرکس کاریو میخواد شروع کنه شروع کنه و بترکونه ' و ...

خلاصه که خیلی ارزوهایه خوبی واستون دارم جدا از کل کلایه بازی

اقا منم به شرطه ها و شروطه ها این سرور استارت میزنم احتمالا هم برگردم خونه و اس ای بازی کنیم

خیلی خوشحال شدم که یسری از دوستان قدیمی اعلام حضور کردن و هدف صرفا صرفا دور هم بودنه حضور تویه این سرور وگرنه که دیگه نه وقتی برامون مونده و نه حوصله کراپ بالاکشیدن😁

از دوستانه قدیمی هر کس تمایل داشت بازی کنه پیام بده واسه هماهنگی

پ‌.ن:اخه مجید جون تو کی اومدی اس ای همش حرف همش وعده همش ...؟😂😂

در آخر استارته سرور خورد اکانتتو تو شمال شرق میبینیم😆

پ.ن:ایلیااااا پیام بده واستاپ یا تلگرام دلتنگتم:دی :x

اقا چقدر دلم تنگ شده واسه کل کل با مجید و بچهایه ان ای🥲🥲🥲

اصن برا همه چی و همتون دلم تنگ شده شدیییییید کاش یجایی بود همدیگرو داشتیم یکم سرو کله هم میزدیم🫠

سلام خدمت همه دوستان

بنظر من:

اقا بدلیل مشغله زیاد هم اینکه ترجیحم اینه که سرعت سرور تا حد ممکن بالا باشه )۳ ایکس یا ۵ ایکس( که زود تموم شه بازی و به زندگی برسیم و همه تویه سرور بمونن و مثل سرورایه طولانی مدت نشه که اولش ۱۰۰۰ نفر استارت میزنن اخرش هر ساید ۷ ۸ نفر میمونن😁

و از طرفیم پیشنهادم واسه برگردوندن اون شور و شوق به اسپیدترا ران شدنه همچین سروریه که پلیرا از تب و تاب کل کل بازی نیوفتن

پیشنهاد بعدی

یکسان بودنه شرایط برایه کله سرور

یعنی اگر باتی قراره باشه واسه همه یک بات در نظر بگیرید که همه ازش بتونن استفاده کنن و خواسته هارو براورده کنه

یا اگه قراره نباشه )طبق تجربه این قضیه به نفع یکسریاس که شرایط استفاده از بات هایه بخصوص رو دارن( واقعا واسه هیچکس هیچ بات کمکی کار نکنه و ای پی همه ی باتها بسته شه بلا استثنا

امیدوارم مفید بوده باشه

از دوستان اگر کسی خواست بازی کنه چه تویه پیام اینجا چه تویه واتس اپ یا تلگرام پیام بده که بتونیم با هم هماهنگ بشیم و یه گپ و گفتی کنیم

۰۹۳۷۸۶۷۷۵۲۲

امیدوارم البته همر موناکو ولف وال استریت این میون نباشه، چون خیلی دوست داشتم حجم همرشو ببینم با این حجم ادعا!

اقا چه خبره واقعااا😂😂

دارم چی میبینم؟؟😝

عجب حرکتی بود

عجب خفتی بود

و عجب بویه سوختنی میااااد😆

تبریک به مهاجم واقعا😁

و تبریک دوم به اونی که حماسه افرینی کرد و یه خفت تاریخی رو رقم زد با انالیز و ...😆

پ.ن:

محمد ریپلایت کردم ولی تو پی ن جواب دادم😁

سرور نرمالو که یادته؟

اکانتی با خفت شدییییید جاسوس و رنک۱ هجوم شدنش و تک ده شدنش اخر سرور واسه دادنه رنک ۱ پاپ به دوست و همسایدیش و نادیده گرفتن زحمات و خرج گلد و خون. و دل خوردن بقیه پلیرا

چه انتظاری داری ازش؟😏

قربونت بشم من تو خوبی؟😆😆

اره راست میگی😂۱۸ اسفند شروع سرور بود

دقیق بگم تا یک هفته قبل از اینکه همر دیفالت classic stars زده بشه بودم

که در کل واسه همین که بچه ها نمیرسیدن بعد از من اون همر زده شد مثکه

حالا ملا لغتی نشید دیگه😁 اومدم این مطالب و بگم و برم و یه سری بهتون زده باشم😘

ایشالا کامتون همیشه شیرین و دلتون شاد باشه

پ.ن : آرمان ویچر تحویل اعضای سایدش شد.بی زحمت هواشو داشته باشین😂

😆😆😆

میری تو فاز برد بازی،خیلی فان میشیا رضا 😂

من نیستم تو بازی قشنگم از یکی دو هفته قبل از عید دیگه لاگین نداشتم نه تو بازی نه فروم

بابته قشنگ کردنه بازی هم دمتون گرم میزنید میخورید کلا بازی همینه دیگه🙂

اقا من مملی رو دیدم قبل از عید باهم صحبت کردیم رو بوسی کردیم ازش عذر خواهی کردم بابته حرفایی که تویه عصبانیت در موردش زده بودم

و واقعا مملی یدونس بخدا

کاری به کاراکتر تویه بازی و فرومش ندارم 😂

در کل خیلی رفیق دوست داشتنی و مهربونیه تویه واقعیت و ادمیه که میشه روش حساب کنی به عنوان دوست❤️

اینجا هم باز هم ازت معذرت میخوام بابته حرفایی که پشتت زده شد از سمته من😘

خیلی مخلصیم

شاد باشید

خبر امد خبری در راه است...

ایز لودینگ...

فقط ادعا و حرفین! همین

بدرود

نیم کیلو باش ولی مرد باش!

سلام منه بیرون به شمایی که توشین هنوز😁

اقا یه سر اومدم فروم بعد ۲ ۳ ماه دیدم اوه اوه شهر بد جوری مثکه شلوغ شده و قورباغه )همراه با s آخرش :)))))( هفتیرکش شده🤦‍♂️🤦‍♂️

نکشی مارووووو بروسلی اسپیدترا😂

بدرود😘

آرمین😂😂 کل کلتو دوس داشتم

کاش ماام ۴تا عکس میگرفتیم از همرامون با تاریخ دقیق و حجماشون تا یکم سقف ذهنیت بالاتر میرفت😂

حالا خارج از شوخی

ایول داشت دمتون گرم

زحمت کشیدین واسش👌💪

پ.ن:بهترین سالاره تراوین😁داشتم اینو مینوشتم یاده تو افتادم که نوع حرف زدنمو رمزگشایی کرده بودی و کامل میدونستی چجوری شروع میشه و چجوری تموم میشه😂😍

سلام به همه

یعنی کجا رجیستر میکینم ما؟😆

هر کی یه سایدو گردن گرفته😂 چه جالب چه پیشرفتی کردن بچه ها ماشالا

دوستان اعلام آمادگی کنن ببینیم چند چندیم و کجا بازی کنیم بهتر باشه

تا به اینجا و طبق این روال که نه ان ای نه اس دبل جایه ماس🙂

و اینکه هرکس منو میشناسه واسه هماهنگی و تیم بستن یه پیام بده تا با هم هماهنگ شیم

سلام به همه دوستان

اقا صد شد که🥲

تبریک به همه

به جرئت میتونم بگم یکی از سرورایه پر هیجان عمر تراوینیم بود این سرور

دمه همتون گرم واقعا لذت بردیم

چه تیم حریف و چه تیم خودی +متین جان ساید پنجم بازی😁

خب

اینم لینک آخری که عکسش گزاشته نشد

فقط اینکه اگه این شیطنت اخر بازی نبود درست لانچش میکردیم😕

همری که هیچوقت رنکش از ۱ پایین تر نیومد جز ۳ ساعت اول بازی

ماحصل اکانته ما شد این

امیدوارم که شما هم لذت برده باشید

و جا داره تشکر کنم از هم تیمی هایه این سرور

سامان لوت عزیزم

عرفان طلایی پلیر فوق خفن تیم

و حامد عزیزم که افتخاره همبازی شدن باهاش و تا چند هفته اخر بازی نداشتیم

که خیلی خیلی زحمت کشیدن و منم به عنوانه عضو کوچیکی از تیم کمکشون کردم

واقعا بعد از چند سرور بازی کردن با تیمایه مختلف بعد از تیم افسانه ای اسکری بهترین همبازی هایه دوران تراوینیم بودین و بی دغدغه ترین سرورو به اتمام رسوندیم

دمتون گرم واقعا خوش گذشت کنارتون❤

همیشه تراوینو بازی کردم واسه رفاقتاش

این سرورم باعث افتخارم بود که در خدمت بچه هایه خفن تیم کوکور (یا همون تروریست ثابق و دوستان😁 ) باشم

و یکی از بهترین تیمهایی بودن که باهاشون بازی کردم دمه همتون گرم واقعا گل کاشتید😍

پرهام عزیزم که دعوت کننده هممون به تیم بود

دمت گرم واقعا از شخصیت باحال و پر انرژیت و زحماتی که کشیدی

همیشه فکر میکردم متنفرم ازت ولی بر عکس شد😆🌹

ادریس کبیر پیشوایه جهانیان😂

واقعا یکی از بهترینایی پسر دمت گرم هرجا هستی

اگه نبودی خیلی کمبودت حس میشد واقعا😍

هر چند چند بار پیش خودم گفتم کاش زنگ نمیزدمش بهش قبل سرور که بیاد😂

مهدی کلت عزیزم همبازی قدیمی که آچار فرانسه هر تیمی هستی که بازی میکنی باهاش

محمد پاتریوت باحال و دوست داشتنی

با اینکه اونقدر که باید وقت نداشتی ولی بازم ترکوندی دمت گرم

فرامرز عزیزم

فرهاد مسترز عزیز

شهریار عزیز

متین عزیز و شیطون😂

با اینکه زدی ولی دوست دارم دکتر جان😁

مهدی دانایی عزیزم

ایلیا دوست و رفیق گلم و سلطااااااااااان پاپ بازی سنگین😆 نیست رو دستت تو پاپ نه تو ای ار نه تو .کام نه هیچ جایه دیگه😍😁

البته که همه جورشو ثابت کردی تو این چند سرور چه حجوم چه دف و ..‌.

یوسف ریتالین

میلاد یاکوزا و تگزاس

و تموم دوستانی که بودن و باعث شدن این مدته دو ماه سرگرم باشیم و لذت ببریم ❤(حتی اون ینفر😂)

در کل

امیدوارم زندگیتون به شیرینیه لحظه ۱۰۰ شدنه واندرتون باشه:)

پ.ن آخر: مانی جان تو پست اخر نمیخواستم چیزی بنویسم ولی شما همچین خوبم صحبت نمیکنی و کلا تو صحبتات تهمت زدن بود و تخریب شخصیت

هم ایلیا و هم عرفان جز خفنترین پلیرا هستن تو این دوره جدید که ما جزعی ازش نیستیم واقعا با سنایه بالایه ۳۰😁 باید بریم سراغ کارو زندگی

در کل کوتاه بیا داداش

عرفان جاان عرفان جااان

نزن این بنده خداها رو یا نیستن یا واسه فان اومدن یا واسه تست اومدن یا ...

اصن تو ان ای گردن گیرا بد خرابه🙂

مثه اون همری که پرید از تنسر و دنباله مقصر میگشتن اخرشم گفتن خوب ارمان که رفته بریزیم سرش😆

شما یه مورد نشون بده که خورده باشن و فقط اومده باشن تبریک گفته باشن و معذرت خواهی از همسایدیا و ... از سمته بچه هایه شمال شرق🙂

گشتم نبود نگرد نیست🙂

فقط یه مورد ایرج اسلیم شیدی عزیزم بود که همیشه سرش پایین واسه همسایدیاش و سینش سپر واسه رقیباش

ولی خوب کی به این چیزا توجه میکنه اونجا 🙂

باز تاکید میکنم طرف صحبتم با بزرگان ان ای که همه میشناسنشون و ثابت شدن نیست اصلا

پ.ن:سوال:

اینسری از کجا صدایه B O O O O O M B میاد؟

😆

اقا یکم اروووووووم تررر😆😆

قطعا پلیر اون اکانت چندوقت بوده بازیو ول کرده و رفته😆

این که دیگه صرو صدا نداره☺️

پ.ن:همینجوریش اینا غزل خداحافظیو دارن میخونن و مجبور شدن با ایدی فیک بیان و سرور و فان بخونن و ...

توتالو بزنی حذف دسته جمعی میشه؟😆

پ.ن:شمارو سرور رسمیتونم دیدیم

با همین فانم فرقی ندارید

سلام به مانیه عزیزم

حاله شما؟

مانی جان بکل نمیخواستم دیگه صحبتی کنم در ارتباط با سرور پیش چون ناگفته هارو گفتم و کسی که میخواست بفهمه فهمیده و کسی هم که نه تکلیفش مشخصه!!

ولی شما زیادی صحبتهایی از جایگاه مانیه مهربون و مظلوم (پسری که به هیچکس بدی نکرد!!!) کردی در صورتی که شخصیت شما برایه من و دوستانم شناخته شده هستش

زیراب زنی و سعی در تصاحب نظرات دیگران و استفاده از اونها به عنوان نظر خودت و بد گویی از کسی در غیابش و ...

اینارو نه اینکه خدایی نکرده در شما دیده یا شنیده باشم

البته طبق نظر شما و پستی که در اینده خواهی گذاشت:))

خدمت دوست عزیزم عارضم که

من فقط پیام دادم و حال و احوال پرسی کردم باهات و اصلا حرفی از چیزی نزدم باهات پیاما هست میتونی اسکرین بزاری اینجا:)

انقدر متاسفانه شخصیت لوووو لولی داری که اومدی اینجا داری جوری میگی که یچیزیو بندازی گردن من مثلا:)

سامان اگه پیامی داده بوده بهت صرفا میخواسته رانش کنی داستانو بعیدم میدونم گفته باشه بیا با هم بازی کنیم:)

شما هم که گفتی نه نمیکنم و ...

الان از کجا نتیجه گرفتی که داریم استفاده میکنیم؟

وقتی کاریه که جز خودت کسی نمیتونه درستش کنه

ما چجوری تونستیم استفاده کنیم ازش ؟؟؟:))))

پشمی نمیمونه واسمون آخره این سرور خدایی یکم ملاحظه کنید مارو

کسایی که توی شمال شرق باید بشناسن میشناسن من کیم. کسی هستم در حلقه های مرکزی این ساید ولی جالبه برای هیچکدوم از حرف هام هیچ جوابی نداشتی و مثل اون آرمان دوزاری آبنبات به لب غنچه شده و ابروهای کج فاز مظلومیت برداشته و خود را با شخصیت و تنفری که در اعماق وجودتون بخاطر باخت های پیاپی بدست آوردید جملات زیر رو گفتید. یعنی وقتی میخونمشون دقیقا لب غنچه ایه ابرو کج آبنبات تو دهنتون جلو چشام ظاهر میشه.

پ.ن: من یه آدم خواننده فروم. بر اساس خواندن این فروم تمام این حرف هارو زدم. همش هم درسته. میخوای از همین فروم مدرک بزارم وسط فروم؟ دوزاری

ممل گفتن منو به فکر اینکه یا جعفر داره پست میزاره یا مملی انداخت:))

شایدم سامان گرس که میگف ممـــــــــــــــللل:)

یا معرفی کن و جنم داشته باش و جسارت ( هر چند میدونم نه تو بازی داری اینارو نه تو واقعیت وگرنه که تو بازی دنباله شخصیت و اوام فریبی و معتبر شدن نبودی:)

یا چادرت و در نیار دیگه تا آخرش:))))

چون دیگه خیلی ضایعس بفهمن همه کی هستی:))))

غنچه هم دوس داری شماره بفرست تو شخصی یا رو اکانت نامه بده تا شخصا واست بیارم تقدیمت کنم:)

از الفاضی که بکار میبری میتونم حدس بزنم کدوم بچه سالی نشسته و داره تایپ میکنه

مشخصا در حدی نیستی که بخوام جوابتو بدم چون اگه جرئت میکردی یا معرفی میکردی علنی یا با ایدی فروم خودت میومدی پست میزاشتی ترسوووووو

تا فردا هم میگم الفاضی که بکار بردی مناسب خودت و امثال توعه

مگه نمیگی دروغه؟

غیرشو ثابت کن

مدارک موجوده و پشیزی کسی برایه این حرفایه شما ارزش قائل نیست

لطف کنید اگه هستید تو بازی اعلام کنید اگه نه که بیرون گود همه عقابن 🙂

بازم تاکید میکنم

دیگر جوابی نخواهم داد به خزابلات شما دوستان شمالیه کم سن و کم شخصیت🙂

اولا مگه لقمان بات داره؟

تا جایی که من خبر دارم باته ادد ناتار داره لقمان نه چیزه دیگه ای حالا اگه شما دارید ببین شما چقدر پیگیر این داستان بودید که اطلاع دارید و استفاده هم میکنید و ما حتی روحمونم خبر نداره

یا اینکه اگه منظورت همون ادد ناتاره که ایولا شما حتی ناتاراتونم دستی ادد میکردین مثکه🤣🤣🤣

دوما اینکه

اگه راجع به نداشتنه بات از استارته سرور خودتون میخوای دفاع کنی هم اسکرین شات پیامام با کبوتر نامه برتون هم هست واسه قبل استارت سرور و استفاده از استراتژی🙂 و حتی قرار بود با هم بگیریم که یهو سرو کله مانی پیدا شد🙂

و راجع به تعداد اکانتی که داری میگی دستی اوردید بالا سه نفری

اولن که اگه پلیری بیشترین وقت و میزاشت تو تیم ۴ نفرتون شما دوتا از همه کمتر تایم داشتید و تایم میزاشتید🙂امیر که درگیر شرکتش و تو هم درگیر عشق و حال و کافت

فلش بک به دعوا و جدا شدنه ادریس ناتار و بعد از مدتی هم محمد توهمی بخاطر نبودنه فرد شما🙂 حالا باز امیر یه نیمچه تایمی از تو بیشتر میزاشته

میگم که مشکل اینجاس گه در جریانات کامل همه اتفاقا هستم🙂 چه قبل از استارت سرور چه در حین و چه بعدش🙂

گلم شما رو حتی هم سایدیات در جریان نمیزارن

حق میدم که قبول اینکه از ریز و درشت همه اتفاقا و ماجراها باخبرم یکم برات سخت باشه

مشت محکمی باشه تو دهن کسی که میگه عزت نفس و ...😉

شعورم میرسه و جسارتشم دارم اگه یه کار اشتباهیم کنم هم به اندازه خودم گردن بگیرم ومعذرت خواهی هم کنم

پس سعی نکن با حرفایی که کسی ازشون خبر نداره بیای جو فروم و عوض کنی و به خود شاخ پنداریتون ادامه بدین🙂

تو پیام هم نوشتم که فکر میکردم دف بیشتر بیاد رومون🙂 یعنی اشتباه از جایه دیگه بوده گلم نه من وگرنه به اندازه میبستم تارگتو🙂

بنظرم بسه دیگه جواب تورو دادن و تلف کردنه وقتم

تا جایی که لازم بوده مشخص شده داستانها ما بقیش اضافه کاریه

روز خوش