Posts by Legolas1

داداش گلم نه پلیر سایدی هستم و نه قصد من بی احترامی بود و نه چیزی نوشتم که بی احترامی به کسی باشه عزیزم ،نوشتم ما که هر موقع اومدیم دیدیم اول از همه دوستمون رو حذف بود بعد یکماه و اگه پیام رو هم کامل خونده باشی متوجه میشی داداش که من نوشتم فقط برام سوال پیش اومده بود که تاحالا تا آخر ادامه داده پرهام یانه ...

ما که هر سرور فروم رو نگاه کردیم داداش شما بعد یکماه که از بازی گذشت اکانت رو گذاشتی رو حذف سلطان ، تا حالا تا آخر هم بازی کردی داداش؟فقط می‌خوام بدونم همین ،یکبار بد برداشت نکنی عزیز من فقط برام سوال پیش اومده همین که تا آخر ادامه دادی یا نه

مرسی از آقا یوسف عزیز بابت آمارهای که همیشه ارائه میده ،نمیدونم چرا روی نقل قول میزنم کادر نمیاد تا بنویسم؟چندین ساله تراوین بازی کردم و وقتی که آی آر بسته شد دیگه بازی نکردم تا اینکه با این سرور آشنا شدم و سه چهار باری اومدم و اکانت ساختم که اونم همه میدونن تنهایی نمیشه تراوین پلی داد اونم با گوشی،اینجور که آمار رو دیدم بازم se جلوتر هستش و اونجوری که تو سرورهای قبل دیدم و هماهنگی که ازشون دیدم بازم seبرنده بازی هستش ،میخواستم اینو بگم دوستانی که لیدر هستن خواهشا یه گروه تو واتساپ بزنین برای خودتون اگه هم دارین که هیچی تو همون گروه بشینین و صحبت کنین قبل از شروع هر سرور ساید ها رو بالانس کنین بعد سرور رو شروع بکنین نه اینجوری مثل الان و سرورهای قبل که دوتا ساید همیشه قوی از آب دربیان دوتا ساید دیگه بشن زنگ تفریح و اینجوری دیگه بازی لذتی نداره که تا آخر دنبالش بشه ...

از اونجای که کسی منو نمی‌شناسه فکر نکنم اصلا خونده بشه پیام تا اخر😂😂😂😂

والا بخدا من از کسی نشنیدم ،یادمه اونموقع تو کافی نت که بودم کار میکردم و درس میخوندم یه پسره امیر نام تهرانی برام یه اکانت درست کرد بعدش از کافی نت اومدم بیرون و بخاطر همین موضوع و بازی یه گوشی نوکیا گوش کوب گرفتم که روش اینترنت داشت و با همون بازی میکردم بخدا قسم که شماها اونموقع بدنیا نیامده بودی اگه هم به دنیا اومده بودی شلوار پات نبوده😉،

یاحق دوستان خلاصه کینه از ما به دل نگیرین،هرچی میگیم جنبه فان داره بخدا قسم،تبریک هم بگیم به دوستان se بابت بازی قشنگشون هرچند با مولتی بازی😉

من یادم نمیاد چنین پیامی داده باشم!صد به هزار کار اکبر هستش ،اره رمز اکانت رو خودم عوض کردم دلیلش رو هم گفتم بچه جون هزار بار من همر نمی‌دم شات هاش هم گذاشتم ،برای بار هزارم شماها چکار کردین که انتظار همر هم داشته باشین انبار رو چرخوندین روی اس دبل به من که تو سایدتون بودم انبار ندادین انتظار دارین همر هم بهتون بدم؟هرموقع فهمیدین بازی گروهی چی هست بعد انتظار داشته باشین...

پسر خوب میای از مولتیای من عکس میزاری من که خودم علنن اعلام کردم یه اتحاد ۲۵نفره مولتی داشتم ،کتیبه رژیم کلین کردم خفت زدم ،پلن. رفتم یه همر دادم به واندر ۴۰۰ک دف زدم هرکس گفت گندم ندارم مولتی ندارم بهش دادم بزنه نمونش خودت ،شهریار امپایر،امیر فایتر عزیز که یه لطف درحقم کرد و من سعی کردم جبران کنم ،اکانت صادق رو مولتی گذاشتم رید بده ک دف بکشه ،خود ناصر ، ساپورت گندم واندر و ۱میل تعدادی ک گندمخورش روی ۲,۵۰۰بود دف علی فلوید ،اکانت زولتریکس ،چیتا رو روی یه نان کپ جا داده بودم چون گندمشون قفل بود منت نیست سر دوستان و عزیزان ،همر خودم در امان بود اما گندم میدادم ، من میتونم عکس بزارم از لیست فارم های ناتار ک ببینید من محدودیت اتک داشتم رو ناتار ،خلاصه که من کسی بودم که اول سرور ناصر. گفت بیا یه همر بکش برو اما این کارارو هم کردم عزیزم شما زیر اسم اکبر bmwرشد کردی اسم اکبر رو هم خراب کردی ،خیلی زوده بخوای در مورد من اظهار نظر کنی

میلاد جان من ادعای ندارم تو تراوین همه جا هم جار زدم اینو ،ولی داری میگی زیر اسم اکبر رشد کردی شماره اکبر رو داری تو واتساپ بهش بگو پیام بده بهش بگو دوتا ناتار چیف کرده یانه برای اکانت؟داداش تراوین بازی هستش که باید توش همکاری درسته؟روم اتک گذاشتن گفتم دف می‌خوام دیدم هیچ کسی نفرستاد،هرموقع دف خواستم یکیتون یه دفی نفرستاد یکبار شهریار 400دونه نیزه دار داشت فرستاد که بازم دمش گرم..گفتم کتیبه احمق بدین جنگ کنیم رم بکشیم همر جنگی رو بالا بیاریم ندادن،گفتیم بابا انبار بدین که با انبار 240 و480 گندم،نمیشه اصطبل بزرگ و سربازخانه بزرگ رو پر نگه داشت یا تعدیل می‌زدیم سر گندم هرچی هم میموند می‌زدیم به سربازخانه کوچک و اصطبل کوچک،من تو اتاق عمل کار میکنم خودت میدونی میلاد جان که سر عمل نمیتونم گوشی دستم بگیرم هر عمل رینوپلاستی حداقل دوساعت طول می‌کشه هر موقع اومدم با انبارهای پر مواجه شدم...گفتم اکبر رو از قدیم میشناسم شایدم ناراحت بشه از این حرف من و این شات ها ولی میذارم تا بفهمین که من این سرور تنها پلی دادم اکبر از همون اول گفت من نیستم ولی خوب اینو هم بگم که اگه روی اکانت برای همون تعدیل زدن نمی‌آمد اکانت اکانت نمیشد...

زمانی که من بازی میکردم تراوین (موش صحرایی داشت)

نگاه کن صادق شاهده هستش روز اولی که من سهند از اس دبل رو خفت کردم صادق اومد و گفت ابراهیم من سه دونه مولتی بهت میدم تا بزنی که یکدونه هم ناصر داد...که بعد از اینکه بین منو ناصر بحث شد سر کتیبه همون یکدونه رو هم گرفت...دوما؛اکبر در حد تعدیل زدن با من بود و من اکبر رو فکر کنم از سرور هشت راند دوم دات ایر میشناسم و بیاد قسم بخوره که یکبار درستی سر اکانت بوده بیاد قسم بخوره که یکدونه ناتار اون یا مژگان خانوم که الان گوشیش رو دزدیدن و نیستش بیان بگن که یکدونه ناتار اینها برای اکانت چیف کردن ... خفت رو تنهایی میزدم ناتار تنهایی چیف میکردم سربازخانه و اصطبل ها رو هر موقع به اکبر و مژگان میسپاردم که پر کنن میامدم خالی تحویل میدادن....وقتی که صادق از سرور رفت و پشت سرشم رضا سورنا رفت من فاتحه این ساید رو خوندم که چهارتا بچه مثل تو اومدن روی کار...اینم مولتی هاتون که باید همون موقع میزدمتون

تعدیل رو خوب اومدی آره تو بهم یاد دادی 🤣🤣🤣🤣،حاجی دستمون رو بگیر لطفا نوب اینجا مشخص میشه با اون همه مولتی که داشتین با جنگ اموزی که روتون بود این بودتون همرتون 🤣🤣🤣🤣،ای خدا کیا ادعا بازی میکنن ،جالبه سه نفر هم بودن لول🤣

اولا نمی‌خواستم صحبت کنم تا پایان بازی چون

اولا نمی‌خواستم صحبت کنم تا پایان بازی چون نمی‌خواستم حاشیه درست بشه براتون آخر بازی ،نوب جان اگه برای من همر مهم بود که پسورد نمی‌دادم به الیا از neخفت کنه .سوما ساید ان دبل برای من چکار کرد که من بهش همر جنگی بدم ؟کتیبه انبار یکماه بعد اومد روی اکانت من که همر جنگی داره هرچی داد می‌زدیم بابا با انبار 240 و 480 نمیشه پر کرد اصطبل و سربازخانه اونوقت انبار میچرخید رو اکانت های اسکاتر نمونه اکانت خود امیر من این درجه از نوبی رو به هرکس بگم پشماش فر میخوره بچه جون فهمیدی که من همر جنگی دارم انبار نباید تا یکماه گیرم بیاد ولی اکانتی که اسکات می‌کشه باید انبار گیرش بیاد🤣.خوب هرکس جای من باشه بیلاخ تحویل تو و ساید مسخرت میده فهمیدی چه برسه به همر .درضمن من تو گروه که اگه عرضه داری اونها رو بذار که من نوشتم من همر به شماها نمیدم،اقای ناصر عزیز چند بار بنده تو گروه اعلام کردم همر برای ساید نمیدم میذارم از بی گندمی تلف بشه ولی به سایدی که برام هیچ کار نکرده همر نمیدم ،هرچی داد زدیم بابا یه احمق بدین ندادن داد زدیم چکمه رو بدین به ما خفت بزنیم از se که فاصله زیاد چکمه می‌رفت رو اکانت رومن 🤣 خوب این درجه از نوبی رو کجا دیدی ؟!امیدوارم سرور های بعد ببینمت بچه جون...،

خاک تو سر من بشه که بیام خودمو به یکی مثل تو مولتی باز بچسبونم که منم منم کردنت از روی مولتی بازی هستش ،گفتم بهت بچه جون هر موقع تونستی بدون مولتی همر بکشی بعد حرف بزن تمام،با مولتی بچه پنج ساله هم میاد همر می‌کشه فهمیدی...دیگه ریپلی نکنی که حوصله جواب دادن به مولتی بازها رو ندارم...

داداش گلم،حرفتون درسته کامل،من میگم کسی که الان یک میلیارد غارت داره تو بازی قطعا از ناتار اینو بدست نمیاره از مولتی بدست میاره و چنین کسی دیگه نباید بیاد تو فروم منم منم بکنه چون همه میدونن داره مولتی میزنه و ساختن همر با این تعداد مولتی هنر نیست،فوقش سه چهارتا مولتی نه اینکه صدتامولتی بسازی و رید بدی و بعد ادعا هم بکنی،اینجا یه آقا رضا سورنا پاک بازی میکرد چون من اول بازی بهشون گفتم دوتا اکانت میسازم شما رید بده بیار بالا اکانت رو که گفت نه ابراهیم جان من مخالف هستم با مولتی...

.

من یکماه پیش اینو گفتم داداش که اگه چهارتا ساید بالانس بشن عالی میشه ،حتی گفتم قبل از شروع سرور همه (منظورم لیدرها هستش و لیدرهای تیم ها) جمع بشن یکجا و ساید هارو بالانس بکنن و بعد استارت کنن تا یه سرور زیبا رو تشکیل بدن اینجوری نه اینکه یک ساید اونقدر قوی بشه یک ساید هم ضعیف بشه

اره اتفاقا میلاد اومد گفت که منم بهش گفتم نزن که اینها روی حذف هستن و الکی همرت رو خراب نکن اگه از روی حذف برداشتن می‌زنیم که دیگه برنداشتن

بازی کردن کنار شما افتخار بزرگی بود که این سرور نصیب بنده شد و امیدوارم تو سرورهای دیگه ببینمتون آقا رضای عزیز،هرچند این سرور بخاطر مشغله کاری و تک نفره بازی کردن نشد درستی اکانت بیارم بالا ایشالا سرورهای دیگه ...🌹🌹🌹🌹

از اونجای که بازی آقا مجید رو دیدم و دو سروری باهاش تو ای ار بازی کردم به نظر من به گرد پاش هم نمیرسی ،هرچند فکر نکنم اونموقع شلوار پات بوده باشه،تو این سرور هم که ماشالا بشه تو و سایدت زدین تو کار مولتی فقط.و با مولتی اکانت ساختن،و همر ساختن هنر نیست فهمیدی،هر موقع تونستی بدون مولتی یه همر صد هزارتایی بسازی بعد بیا تو فروم منم منم بکن عزیزم...

اینم دوتا شات که یکی ماله دیشب هستش و یکی هم مال دو سه هفته پیش هست که چیف شده و هیچ کدوم انبار نداشتن که اونی که مال دو سه هفته پیش بود رو تو گروه هم گذاشتم و گفتم که se داره انبارهای ناتار رو میزنه ،دیگه فکرشو نمی‌کردم اینجوری ناجوانمردانه بیاین و بازی بکنین،شما که بازی رو تموم میکنین ولی دیگه این ک....کاری ها چیه که انجام میدین،چند سرور قبل که بودم se شروع کرده بود از باگ استفاده کردن،این سرورم که انبارهای ناتار nw رو دارن میزنن....⁦☹️⁩

دوست عزیز شماها دارین میزنین اتفاقا یک هفته یا دو هفته پیش دقیقا یادم نیست که من تو گروه گفتم که se داره انبارهای ناتار رو میزنه ما چیف میکنیم میبینیم انبار ندارن که دیگه قرار شد ما هم بزنیم

به آقا مجید عزیز ،شما مارو یادت نمیاد ولی ما شمارو یادمون هستش کامل😂،اره یادم میاد داداش دودقیقه بعد همرها خورد بخاطر اشتباه سارنگ،چیز زیادی از اون سرور یادم نمی‌آمد و نوشتم (اگه اشتباه نکنم),ولی چه همرهای که نخورد و چه بیدار خوابی های که اونموقع که نکشیدیم

منم موافق پیام این دوستمون آقا علی با اون قسمتش که گفته سرور بعد se و ne با تمام قدرتشون بیان و همینطور nw و sw هم با تمام قدرتشون بیان تا یک سرور رو با هیجان خیلی خیلی بالا شروع کنیم و هیجان بازی چندین برابر بشه،اینجاهم که همه همه رو میشناسن و بهتر هستش قبل از ریجستر شدن اکانت ها اول لیدرهای ساید ها با هم یه صحبتی بکنن و ساید ها رو بالانس بکنن اول بعد ریجستر بکنن اینجوری تا تمام ساید ها بالانس بشه نه اینکه اینجوری یک ساید قوی بشه و یک ساید ضعیف بشه. و این مدل بازی اصلا برای هیچ بازیکنی دلچسب نیست،وقتی ساید ها بالانس باشه هم آدم بیشتر هزینه می‌کنه هم بیشتر وقت می‌ذاره برای اکانتش وقتی نباشه نه آدم هزینه ای می‌کنه نه دوست داره وقت بذاره...

یه سرور بود تو .ir یادمه یکسال خورده ای طول کشید سرور هشت راند دو بود از جنوب شرق دوتا اکانت بود دراگون و عارف که واندر هم داشتن ،سه تا سایدnw,ne,sw روشون بودن اگه اشتباه نکنم ولی بازم این دوتا با اینکه هی صفر میشدواندرشون بازم دست نمی کشیدین و بازم میاوردن بالا تا اینکه آخرم دراگون صد کرد در عین ناباوری ،ولی نمی‌دونم چرا اینجا بعد از کتیبه ها ملت میذارن روی حذف یا اینکه دیگه تلاشی نمیکنن برای دوباره ساختن اکانتشون...