Posts by Mohammad reza

این قضیه تروریست رو که مدام عنوان میکنید امیدوارم تا آخرش رو حرفتون باشید وبا همین ادعاهای پوچ و بی اساس مورد خشم و غضب جنوب شرق قرار نگیرید . اصولا میگن سنگ بزرگ علامت نزدنه ، اینکه تو فروم بیاین مدام کل کل کنید و کری بخونید و رو اعصاب بقیه برید یه کم به داشته هاتون فکر کنید مطمئن باشید همینجوری هم نیست که ساید ها بشینن گروه تروریست رو تماشا کنن که هر کاری خواستن بکنن. امیدوارم بتونین تا کتیبه ها دوام بیارید . حقیقتا نمیخواستم چیزی بگم ولی اینقدر دیگه سر هر چیزی گفتید تروریست یه جورایی حالم داره بد میشه نتونستم بیخیال بشم. بعد شروع سرور منتظر حضور گرمتان هستیم البته اگه فقط ادعا نباشه . اینم بگم سکوت کردن دلیل بر ترسیدن نیست و تنها دلیلش بی اهمیت بودنه در ضمن آی دی های فیک هم پاک کنید خیلی زشته همه میدونن اونوقت خودتون موجبات خنده بقیه رو فراهم میکنید.

موفق باشید.

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز حاضر در فروم.

تا اینجای کار که فقط تهدید و تهمت و بی احترامی از دوستان شاهد بودیم این تاپیک برای اعلام آمادگی هستش نه برای شاخ و شونه کشیدن برای همدیگه.

دم رفقای همسایدی خودم (جنوب شرق) گرم که همیشه بدون حاشیه و در کمال خونسردی و مهمتر از همه بدون در گیری درون سایدی تو سرور حضور پیدا کرده . امیدوارم این بحثهای فرومی رو که تهش هیچی نیست رو تموم کنید و اینهمه تلاشی که میکنید تا تو فروم فعال باشید رو برای سایدتون تو بازی بزارید تا سرور قشنگتری شاهد باشیم و مطمئن باشید از بی احترامی به هم فقط دیدگاه بقیه دوستان به شما عوض میشه تو پستها اولش اسم طرف رو با کلمه (جان) میارید بعد شروع میکنید به تخریب . ایشالله این بحثها هر چه سریعتر تموم بشه تا بتونیم از فروم لذت ببریم.موفق باشید.

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی سروران عزیزم

این سرور هم با تمامی فرازو نشیبهاش بالاخره به پایان رسید و در نهایت باعث شد این پیروزی برای ما رقم بخوره . البته که تمام این بالا و پایینها همش بهانه ای هستش برای دور هم بودن و لذت بردن از بازی .

اینکه تو هر سروری که بازی میکنیم تعداد دوستانمون بیشتر میشه باعث افتخاره و برای تمامی دوستان آرزوی موفقیت میکنم.

جا داره همینجا از تمام دوستای عزیزم کمال تشکر و قردانی رو داشته باشم که زحمات بسیاری تو این مدت کشیدن.

از امید عزیز شروع میکنم که خودش میدونه چقدر دوسش دارم بماند که این سرور به خاطر مشغله کاریش کمتر دیدیمش مگر تو زمانهای سختی که همیشه بود دمت گرم.

بچه های رونین که واقعا سنگ تموم گذاشتند ممنونم ازتون ببخشید که اینهمه بیخوابی و منفی بالا رو به خاطر همر ما تحمل کردید و خم به ابرو نیاوردید مهدی دانایی عزیز که با شوخیاش کلی حال میکردیم مخصوصا روز تولدش که خودش خوب میدونه چه اتفاقی افتاده:D . حسین عزیز و دوست داشتنی و سروش جان واقعا زحمت کشیدید ممنونم ازتون.

عزیز دلم فرامرز افسانه ای که واقعا گل کاشت و زحمات زیادی رو کشید و خودش میدونه چقدر دوسش دارم ممنونم که بودی.

اشکان گلم که بودن کنارش افتخاری بود که نصیبم شد.

عمو کامل عزیز مرد با ادب و با اخلاق که احترامش برام واجبه.

سعید شادو , امیر جان و آقا ایرچ عزیز و دوست داشتنی که دف خوبی به ساید دادن.

مهدی کلت عشقم که همیشه و همه جا حضور داشت و نمیزاشت تایمی خالی بمونه .

آقا فرهاد عزیز که قلبا دوسش دارم فوق العاده با اخلاق که همیشه با آرامش بهترین تصمیمهارو میگرفت.

امام بزرگوارمون آقا هومن عزیز و دوست داشتنی که سرورهای زیادی در کنار هم بودیم و کلی چیز ازشون یاد گرفتیم.

داداش محمد نوب عزیزم که پلنهاش حرف نداشت و خیلی از بازیش لذت میبرم هر دفعه.

سجاد و مجید عزیز که زحمت دف ساید رو کشیدن.

احسان , پویا , کسری , بچه های گلی که خیلی بهشون زحمت دادم دمتون گرم.

حسین فستر عزیز که محو پشت کارش بودم و تا لحظه آخر فعال بود ممنونم ازت.

پارسای عزیز که خیلی زود مارو تنها گذاشت .

امید گاد , آرش افکت عزیزم که زحمات زیادی کشیدن .

ماشالله دوستان تعدادشون اینقدر زیاده که همش آدم میترسه کسی از قلم افتاده باشه به بزرگواری خودتون ببخشید اگه اسمی روفراموش کردم.

از دوستانمون تو سه ساید دیگه هم تشکر میکنم که باعث شدن سرور از یه نواختی در بیاد و یه کم هیجان داشته باشه.

آقا ایلیا عزیز هم که واقعا این سرور زحمات زیادی کشید و نمیزاشت ما یه کم بخوابیم . این که شوخی بود قلبا دوست دارم پلیر قابلی هستی . ممنون که بودی.

جالبه حالا که سرور تموم شده همش یه حس خلعی میکنم انگار یه چیزی کم دارم :D

در انتها برای همه دوستان عزیز و دوست داشتنی آرزوی سلامتی و شادکامی را از خداوند منان خواستارم امیدوارم همیشه خوب و خوش و سلامت باشید.

ارادتمند

محمدرضا

میلاد جان من ادعای ندارم تو تراوین همه جا هم جار زدم اینو ،ولی داری میگی زیر اسم اکبر رشد کردی شماره اکبر رو داری تو واتساپ بهش بگو پیام بده بهش بگو دوتا ناتار چیف کرده یانه برای اکانت؟داداش تراوین بازی هستش که باید توش همکاری درسته؟روم اتک گذاشتن گفتم دف می‌خوام دیدم هیچ کسی نفرستاد،هرموقع دف خواستم یکیتون یه دفی نفرستاد یکبار شهریار 400دونه نیزه دار داشت فرستاد که بازم دمش گرم..گفتم کتیبه احمق بدین جنگ کنیم رم بکشیم همر جنگی رو بالا بیاریم ندادن،گفتیم بابا انبار بدین که با انبار 240 و480 گندم،نمیشه اصطبل بزرگ و سربازخانه بزرگ رو پر نگه داشت یا تعدیل می‌زدیم سر گندم هرچی هم میموند می‌زدیم به سربازخانه کوچک و اصطبل کوچک،من تو اتاق عمل کار میکنم خودت میدونی میلاد جان که سر عمل نمیتونم گوشی دستم بگیرم هر عمل رینوپلاستی حداقل دوساعت طول می‌کشه هر موقع اومدم با انبارهای پر مواجه شدم...گفتم اکبر رو از قدیم میشناسم شایدم ناراحت بشه از این حرف من و این شات ها ولی میذارم تا بفهمین که من این سرور تنها پلی دادم اکبر از همون اول گفت من نیستم ولی خوب اینو هم بگم که اگه روی اکانت برای همون تعدیل زدن نمی‌آمد اکانت اکانت نمیشد...

دوست عزیز من نمیدونم کلا منظور شما از این کارا چیه و چیرو میخواین ثابت کنین ولی اینو بدون اینجور اسکرینهای شخصی که بین دو تا رفیق میگذره درست نیست اینجابازگو بشه سعی کن همیشه پشت رفیقات باشی نه روبروشون . البته بماند که شما کلا توهم دشمن فرضی دارید و فکر میکنید همه با شما مشکل دارن .

اون از چند وقت پیش که به ما میگفتی مولتی بازا و الان کاشف به عمل اومده شما خودت استاده مولتی رید رفتنی .

بعد از اینهمه سال که عمرمونو تو تراوین گذروندیم اینو فهمیدم که اگه کتیبه ای به شخصی داده نمیشه دلیل بر مشکل داشتن با خود شخص نیست بلکه احتمالا پتانسیل لازم برای بردن کتیبه رو نداشته و گرنه کدوم لیدری میخواد به ضرر ساید خودش کار کنه پس یه کم به عملکرد خودتون فکر کنید تا مشکل شما در آینده حل بشه.

اینکه تو بحث شما دخالت کردم علتش این بود که وقتی خارج از فروم باشه به خود طرفین مربوط میشه ولی وقتی بحث به فروم میکشه دیگه بحث شخصی میره کنار و عمومی میشه .خیلی قشنگتره اینجور بحثهارو درون سایدی حل کنید نه مشکلات رو علنی کنید که کار درستی نیست. تمامی پلیرهای یه سرور با هم رفیقیم پس بی احترامی به بقیه اعضا ، بی احترامی به کل جمع هست ممنون میشم رعایت کنید و این بحث رو که میدونم به نتیجه ای هم نمیرسه تمومش کنید . دمتون گرم.

دوست عزیز نه پلنی لو رفته بود نه هیچ چیزی که تو فکرتون میگذره . فرهاد جان تو چند تا پست بالاتر کامل توضیح دادن.

فرامرز هم که رنک 1 دف بود و بعد از پلن هم با حجم دفی که داشت هیچ تغیری تو رنکش داده نشد پس هیچ دسیسه ای در کار نبوده . در مورد جنگ

یونیک هم کلا دیگه پروندش بسته شد خواهشا دوباره بازش نکنید ناراحتی بین دوستان پیش بیاد . فقط جهت اصلاع بگم قبلش اسکات کشیده شده

بود فقط همین که اونم خدارو شکر بین دوستان حل شد . این آخر سروری بیاین به جان تهمت رفاقتهارو بیشتر کنیم نه کینه و ناراحتی رو . دمتون گرم.

واقعا بعد از کلی اتفاقات خوب و بد که تو این سرور افتاد ظاهرا دیگه داریم به پایان این راه نزدیک میشیم سرور خیلی خوبی بود و لذت بردیم ایشالله

سرورهای بعدی تیمهای بیشتری به جمع ما بپیوندن و شاهد سروری با هیجان بیشتر باشیم و اینکه باز بتونیم با رفقای بیشتری در ارتباط باشیم و

در کنار هم لذت ببریم.

ایشالله چه تو بازی و چه در تمامی مراحل زندگی موفق و پیروز باشید.<3

واقعا چقدر قشنگه وقتی یه پلنی انجام میشه همه خوشحال باشن دم همتون گرم تمامی پلیرهای سرور که با اخلاق پسندیده با نتیجه این پلن برخورد کردید.

همه سرورها زد و خورد داره مهم اینه جوری برخورد کنیم که اگه روزی کنار هم بازی کردیم از هم خاطره خوب داشته باشیم.

ایلیا جان بابت حرکت قشنگ و جوانمردانت قبل این پلن که خودت میدونی چیه خواستم یه تشکر ازت کرده باشم . پلیر قابلی هستی دمت گرم <3

آخر سرور داره بازی جزابتر میشه پلن خوبی بود ولی یه پلیر فوق حرفه ای به اسم فرامرز عزیز تو ساید هست که وجودش برای هر سایدی نعمته .<3

جا داره از تیم لیدری هم بابت تشخیص درستشون تشکر کنم که باعث شدن پلن به نفع ما تموم بشه و همچنان تو اوج باشیم . :*

مهمترین نکته این پلن این بود که فرامرز بعد از اتمام پلن همچنان رنک یک دف سرور رو به خودش اختصاص داده که باید یه تشکر اختصاصی ازش کرد دمت گرم فرامرز جان یه دونه ای:love:

به به دمتون گرم بچه های RONIN (حسین,مهدی,سروش) همر زیبایی بود ایشالله زودتر از سوپر همر رونمایی بشه <3

همر دوم هم که مهدی کلت عزیز (StunninG) زحمتشو کشیده بود مثل همیشه عالی بود.

مهدی جان برای شما هم ایشالله زودتر سوپر همرتون رو نمایی بشه ببینیم و لذت ببریم<3

دم همتون گرم نتیجه زحماتتون رو شاهد بودیم مرسی.:love::love:

پرهام جان محمدرضا هستم بعد اینکه متن ایشون رو شما با دقت بخونین متوجه میشید چی گفتن و حق رو به من میدید اون

قسمتش که گفتن ( ظاهرا با اومدن کنفدراسیون تو سرور، کتیبه اکانت روی پلیرم تاثیر داره).

کتیبه رو اکانت من احمق هستش پس لطفا قبل هر سخنی یه کم ایشون رو ارشاد کنید که وقتی یکی با احترام صحبت میکنه این

فهم رو داشته باشه که بی احترامی نکنه و از همه بدتر هم شما لایکش میکنی این برام خیلی ناراحت کننده تره . لطفا قبل لایک

کردن ممنون میشم بیشتر به صحبتها دقت کنید سپاس از شما.

متاسفانه این دوستمون هر چی لایق خودش هست رو داره به دیگران نسبت میده.

من وقتی دارم با احترام با شما صحبت میکنم توقع بی احترامی ندارم لااقل این آخر سرور نشون ندید که تو چه محیطی بزرگ

شدید ، شخصیت هم خوبه آدم داشته باشه و بدتر از همه اینایی هستن که لایک کردن . خدایی عقده های درون خانواده رو اینجا

پیاده نکنید کار خوبی نیست. در ضمن خدمتتون بگم کتیبه دست من ظاهرا لقب برازنده شماست البته از نوع منحصرش .:D:D

با صفتت حال کن ایشالله تا سرور بعد :D

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز

یه نکته بود که خواستم قبل از اتمام سرور خدمتتون عرض کنم.

من خیلی اهل فروم نویسی نیستم و حقیقتا خوشمم نمیاد زیاد وارد اینجور بحثهای پوچ و بی اساس بعضی دوستان بشم .

فقط نکته ای که خیلی دلم میخواست خدمتتون بگم اینه که دوستانمون از اول سرور از هیچ کاری در جهت کثیفتر شدن بازی دریغ

نکردن اعم از ده زدن کنار واندر ، کاتا کردن انبارهای ناتار ، وقت گذاشتن برای کاتا کردن مولتیایی که خودتونم دارید و نمیتونید دم

از بازی پاک و بدون مولتی بزنید و خیلی کارای دیگه ، که به نظر من اگه یه قسمت کوچکی از این تایم رو برای سایدشون گذاشته

بودن الان لااقل یه چیزی برای گفتن داشتن و اینم بدونین اینهمه بحث کردنهای الکی تو فروم و گذاشتن چند تا لینک کاتای مولتی

چیزی رو عوض نمیکنه چرا که برنده بازی کاملا مشخصه اونم سایدی هستش که همیشه سعی بر این داشته که به دور از حواشی

باشه وخدارو شکر موفق هم بوده امیدوارم تو سرورهای بعدی شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم .

جاداره همینجا از رفقای عزیزم تو ساید SE اسم نمیبرم که مبادا کسی از قلم بیوفته تشکر کنم انصافا سنگ تموم گذاشتن چه

قسمت پلنری، دفکوردی، لیدری همه و همه عالی بودن و باعث این شد که این سرور رو با اقتدار تو صدر باشیم .

با آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی عزیزان .

محمدرضا

ایشالله که سرور بک بشه و گرنه راهی جز حذف کردن نداریم چون اون دسته از دوستان که خارج از کشور هستن اکانتها رو دارن بالا میکشن و خیلی های دیگه فقط در جا زدیم امیدوارم ادمین محترم با بک کردن سرور به قبل قطع شدن نت شرایط رو بین تمامی پلیرها عادلانه برقرار کنن

بالاخره انتظارها به پایان رسید

باعرض سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی
    بنده محمدرضا هستم و در ساید جنوب شرق در کنار بچه های گل این ساید قراره بازی کنم ایشالله یه سرور خوبی رو همگی داشته باشید و با یه خاطره خوب دیگه سرور رو به پایان برسونید.

عجب سروری شده انگار قرار نیست تموم بشه آخرشم ناتار 100 میکنه . وقتی تو یه سرور مولتی بازی آزاد باشه معلومه اینهمه همر میشه کشید امیدوارم از سرورهای بعدی یه کم نظارت رواکانتها بیشتر باشه تا بازیکن ها بر اساس تجربه و ابتکارعمل خودشون بازیشونو پیش ببرن نه باهزینه کردن برای مولتی ها و خراب کردن بازی برای بقیه دوستانی که دارن سالم بازی میکنن .

باگش چیه ,ما که سرور بعد میخوایم بازی کنیم بدونیم خب

والا من که با ادمین صحبت میکردم به این نتیجه رسیدم که تو طول سرور قبل باگها کم کم اصلاح شده و اگر باگی هستش بگید برطرف میکنن این چیزی نیست که زود درموردش قضاوت بشه .
    البته حق میدم سروری که باگ داشته باشه حال نمیده مگر اینکه برطرفش کنن که این بندگان خدا حرفی ندارن .
    ایشالله تو سرور جدید همگی دور هم یه سرور باحال و بدون باگی رو پشت سر بزاریم مهم رفاقتهاست که پا بر جا بمونه که بی شک همینطوره با ارزوی موفقیت برای همگی.

سلام به همه دوستان.
    این هفته شاهد همر های بسیار خوبی از دوستان بودیم واقعا هر سه تا ساید لایق برد هستن ایشالله همانطورکه تا الان به خوبی سرور رفته جلو از این به بعدشم همینجور باشه و باز هم شاهد همرهای زیبا باشیم.
    همگی موفق باشید.

دوستان عزیزلطفا تو نظر سنجی که برای سرور جدید گذاشته شده شرکت کنید یه سرور جذاب با کلی پلیر که قراره از دات کام بیان برگزار خواهد شد امیدوارم با حضور خودتون جذابیتش رو بیشتر کنید.
    اینم لینکش واسه راحتی کار:

https://forum.speedtra.com/ind…%D8%AF%D8%AA%D8%B1%D8%A7/