Posts by Kolahbardar

با سلام خدمت دوستان گل تراوینیم

خدا رو شکر این سرور هم زنده بودیم و تا آخرش رو دیدیم .

اول از همه یه عذرخواهی کنم از کسایی که ممکن بهشون توهینی کرده باشم و امیوارم منو ببخشن . باور کنین این سرور اصلا قصد فروم پست گذاشتن نداشتم ولی متاسفانه شرایط جوری شد که نشه که بشه .

بعد از اون تبریک میگم به تیم متا که واقعا عالی بودین و دمتون گرم

بعد از اون یه گله میکنم از متا مقابل که خیلی زود شل کردن و باعث شدن خیلی از انگیزه ها از بین بره برای محکم بازی کردن و بی انگیزه شدن خیلی ها از جمله خودم .

تبریک میگم به بچه های تیم تورین که این سرور واقعا عالی بازی کردین . امیر فایتر تو روحت فقط : دی

تبریک میگم به بچه های تیم چوکور که از نظر من این سرور بهترین تیم و با پتانسیل ترین ربع بازی بودین در شروع و اگر کمی احساسی عمل نمیکردین مطمعنا آخر سرور حرف های زیادی برای گفتن داشتین و میدونین قلبا همتون رو دوست دارم از رضا سورنای عزیز رفیق سال های دور و بزرگتون تا ادی کوچکترین عضو تیمتون همیشه تو قلب من هستین ❤

ایلیا جان دمت گرم که این سرور بودی و هیجان قدیم تراوین رو برامون زنده کردی فقط دوتا نکته

۱- آخه تو که اسکات زیاد داشتی از اکانت فلفل و امیرمون و میدونستی کاملا اکانت ها فول دف هستن پس چرا هی میومدی برای خفت دف 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ باور کن هر خفتی که میزدی خوشحال میشدم که ما رو خفت زدی و این ده خفتر به جای یه ده همرساز از جنوب غرب ما رو خفت کرد .

۲- هر پلنی خواستی بزنی ببین اگر تیم مقابلت بخواد عین همون پلن رو بیاد رو ساید شما چه عواقبی داره و اگر دیدی باعث خراب شدن زحمت پلیرهای سایدت میشه سعی کن تجدید نظر کنی تو اجرای پلن این نصیحت رو از برادر کوچکترت که خیلی دوست داره بپذیر

تشکر خیلی ویژه از مملی عزیز که این سرور خیلی زحمت کشید برای ربع جنوب غرب و واقعا اگه مملی نبود و دعوت اون نبود این سرور احتمالا پلی نمیدادم . ببخش خیلی بهت غر زدم .

این سرور واقعا چراغ خاموش اومدم پلی دادم و به جز یه گروه واتس آپ که بچه های تیم خودمون بودن تو هیچ گروه و دیسکوردی نبودم .

تشکر آخر هم از بچه هایی که رو اکانت فلفل زحمت کشیدن به ترتیب میزان فعالیتشون رو اکانت اسم ها میگم

۱- امیرمون که واقعا یه وزنه سنگین هست هر جا بخواد پلی بده

۲- ابی عزیز و دوست داشتنی که هر موقع بهش احتیاج بود حضور داشت حتی رو تخت بیمارستان و زیر سرم هم که بود حواسش به اکانت بود .

۳- بچه های تیم کاپیتان . خدا قوت و مرسی بابت زحمتاتون

۴- علی زد کینگ گل و دوست داشتنی

۵- مصطفی فلفلی گل که واقعا بعد از ازدواج دیگه فلفلی نیست و فکر کنم باید بهش بگم فلفل دلمه خودم

۶- آرش آرملو عزیز که هر سرور که بهش زنگ میزنم میگه باز قرار سرور شروع بشه یاد من افتادی

۷- آخرین نفر هم خودم بودم که مثلا مسئول پاپ زدن اکانت بودم ولی بعد از کتیبه ها متاسفانه اینقدر مشغله کاری زیاد شد که نتونستم دیگه ده بزنم و به جای ۷۰ تا ده بیست و شش تا ده زدم فقط و همینجا معذرت میخوام از بچه های تیم به خاطر کم کاری که انجام دادم

کلام آخر خسته نباشید و خدا قوت به همه دوستان و پلیرهای اسپیدترا

پ . ن : محمد توهمی عزیز میدونم سایه منو با تیر میزنی ولی دوست دارم یه سرور با هم رو یه اکانت باشیم و همینجا ازت دعوت میکنم اگه افتخار میدی سرور بعد با هم باشیم

اگر متا رو قبول ندارین چرا تو اتحاد متا موندین ؟ خب از اتحادهای متا خارج بشین .

آهان از اتاق فرمان خبر رسید دوستان عقده برنده شدن دارن و اگه از اتحاد متا خارج بشن پشکل هم دستشون نمیدن .

شما که توانایی اینو نداشتین بخواین جلوی آپ شدن واندر تو خاک اس دبل رو بگیرین . فکر میکنین توانایی اینو دارین بخواین یه لول واندر تو خاک ان ای رو بدین بالا ؟

نه گلم ندارین چون بی شرف ها هیچ جایی ندارن و فقط دارن تو باتلاق بی شرفی خودشون دست و پا میزنن و ببشتر در این باتلاق فرو میروند و هر روز بی شرف تر روز قبل . آفرین کوچولو دست و پا بزن

اولا مفت خور خودت هستی . بفهم با کی داری صحبت میکنی . اگر یه مرتاض از ان ای اومد تو اس دبل به جاش جنگ منحصر از اس دبل اومد تو ان ای .

برو از ادریس بپرس بهت میگه که فقط رو دوتا از اکانت های من پنج میل مزدور با یک و خورده ای تیرانداز پسوردش همیشه دست ادریس بود که هر وقت خواست با اینا بزنه یا بفرست دفاع .

راستی شما که شرط گذاشتین برای متا اگه مثلا اس ای داشت واندرش ۱۰۰ میشد میومدین مثل بچه ها پاتون رو میکوبیدین زمین و گریه میکردین که ما شرط گذاشتیم واندر تو ان ای صد بشه چرا تو اس ای داره صد میشه ؟

هیس ... غلط اضافه نمیخورن

با سلام خدمت تمام دوستان خوب خودم .

فکر میکنم دو روز پیش بود که از بچه ها خواسته بودم واندری که در مرکز جنوب غرب هست رو استپ کنن تا واندر شمال شرق بیاد بالا و تا اونایی که عقده دارن بگن واندر تو خاک ما صد شده نخوان برای عقده گشایی هاشون اینکار رو بکنن .

تورج جان من سرور پیش افتخار اینو داشتم که به صورت تلفنی با هم صحبت کنیم و همون موقع بهت گفتم که چقدر از شخصیتت خوشم اومد و خوشحال میشم که یک سرور این افتخار پیدا کنم در کنار تیمت باشم . ولی الان که دیدگاه و عملکرد بچه های تیمتون رو دیدم ...

خوشحالم که عقده ایی ها بالاخره عقده گشایی کردن . تبریک میگم بهتون . مهر بی شرفی هم تا آخر عمر تراوینیتون رو پیشونیتون حک شد با اون جمله که پایین اتکتون نوشته شما نمیتوانید به هم اتحادی خود حمله کنید .

از دوستان خواهش میکنم فقط هر چه زودتر واندر رو وسط ان ای صد کنن تا این سرور تموم بشه بره . این نظر من به عنوان یه پلیر ساده جنوب غرب هست .

سلام نعمت جان

چندتا سوال ازت داشتم

۱- آیا واندری آپ کردنش استپ شد برای اینکه به قول شما واندر وگنس ۱۰۰ بشه ؟

۲- آیا واندرها روی اکانتی از جنوب غرب هست یا شمال شرق ؟

۳- بعد از ۱۰۰ شدن واندر کدوم اکانت و کدوم اتحاد به عنوان برنده اعلام میشه ؟ آیا امکان داره بعد از بردن بگن چون واندر تو اس دبل ۱۰۰ شده پس اتحاد اس دبل برنده شده ؟

اگر قبل از هر پست ۳۰ ثانیه فکر کنیم و همه جوانب رو بررسی کنیم خیلی از پست ها رو اصلا نمیذاریم . فقط بهت توصیه میکنم اون ۳۰ ثانیه رو فکر کن و بعد ببین خودت به افکار پوچ و بیهوده ات نمیخندی ؟

نمیدونم واقعا مشکلتون چیه وقتی جنوب غرب اینقدر به متا خودش پایبند بود و براش مهم نبوده که کدوم واندر بخواد ۱۰۰ بشه که واندر مرکزی خودش رو اکانت هولدر شمال شرق گذاشته .

اگر قرار بود لیدرهای سایدتون خود فروخته گلد مملی بودن به نظرت نباید هولدر واندر از ساید جنوب غرب باشه ؟

سلام ممد جان

این حرف ها رو دو سرور قبل به سایدتون زدم وقتی تهمت زدین قبل از نقشه ها ما اومدین رو واندرتون و دف بک دادیم . خواهشا اول این نسخه رو به هم تیمی های خودت تجویز کن و بگو جریان چی بوده بعد بیا برای سایدهای دیگه تجویز کن . امیدوارم شما هم تو ساید خودتون گشته باشین و اون کسی که رمز واندر که سیو ترین رمز اکانت تو سایدتون بوده رو پیدا کرده باشین .

خدایا شکرت که اینقدر زود بقیه رو سیاه میکنی

ماشالا اقا ناصر پیشرفت کردی:D:D:D

بک کردن دف واندر اس ای کجا دستور دادن استپ دادن واندر کجا 8o

مهدی جان اون کسی که بخواد بره دف از رو تارگت حریف بک بده . ناموسش رو ببره بخوابونه زیر پای بقیه شرف داره به این کار . البته این موضوع برای کسی که انجام داده و گردن هم نمیگیره صدق میکنه .

عزیز تعریف شرف و غیره رو شما نباید یاد ما بدین

ما فقط یه مخالفت ساده کردیم با این کار که قول هم گرفتیم داخل ان ای ۱۰۰ بشه

هر زمان همر رو واندر بلند میشد شما میتونستین ادعا کنین

به زودی سلامتون میکنیم

از بچه ها میخوام که آپ کردن واندر متا که در مرکز جنوب غرب هست رو استاپ کنن که صد نشه و خدایی نکرده شرف دوست عزیزمون به باد نره که واندر جایی جز وسط ان ای صد بشه .

بی صبرانه منتظر سلام کردنت هستیم دوست عزیز

از اونجایی که ما بیشرف نیستیم برا ان ای وقت گذاشتیم و خودمون هزینه کردیم مخالف بودیم گفتین باید تو خاکه NE صد بشه

سلام دوست عزیز میشه یه تعریف از شرف و بی شرفی بکنی تا بقیه هم یاد بگیرن و فیض ببرن ؟

اینکه بخوای بزنی زیر حرف و قول و قرار میشه شرف داشتن ؟

من نمیدونم جریانتون چیه یا چه اتفاقی افتاده بینتون ولی این جمله ای که نوشتی اگر واقعا میخواستی اینکار رو بکنی عین بی شرفی هستی .

بذار برات یه داستان بگم تا یکم چیز یاد بگیری بچه جون

در روزگارهای قدیم مردی سواره داشت از بیابانی رد میشد که شخصی بد حال رو دید از اسب خود پیاده شد برای کمک کردن به اون شخص که از قضا اون شخص دزد بود و اسب رو دزدید وقتی داشت با اسب فرار میکرد صاحب اسب فریاد زد که فقط برای کسی نگو که چگونه اسب را دزدیدی چون اینگونه جوانمردی و کمک به دیگران از بین میره .

حالا اگر تو هم اینقدر بی شرف بودی که میخواستی همر رو واندر متا بلند کنی که مثلا واندر خودتون صد بشه دیگه نیا تو فروم داد بزن چون باعث میشه دیگه اعتمادها برای متا از بین بره .

اگر واقعا قصدت بلند کردن همر رو واندر متا بوده که بی عرضگی از لیدرهای سایدتون بوده که خودشون نزدن همرهات رو بپرونن

با سلام خدمت تمام دوستان تراوینی عزیز

در ابتدا تبریک میگم به بچه های شمال شرق و جنوب غرب بابت بازی خوب و همدلیشان در این سرور

یه تشکر ویژه هم از بچه های تیم خودمون که واقعا خیلی زحمت کشیدن رو اکانت ها

۱- امیرمون عزیز که واقعا نیروی جوون تیم بود و اکثر زحمات روی دوشش بود .

۲- ابی عزیز که یه تنه خودش یه ساید هست

۳- محسن روانی عزیز که با وجود شرایطش خیلی کمک بود و بمب روحیه برای تیم بود

۴ - فلفلی عزیز که بعد از اینکه زن گرفت دیگه در حد فلفل سیاه هم تندی نداره :دی

۵- آرش عزیز که زحمت شب های اکانت ها رو میکشید .

۶- ایلیا عزیز که هر وقت حوصله اش سر میرفت میومد مزدورهای دفاعی رو خفت میکرد :دی دقیقا اتک هات رو اکانت فلفل و امیرمون حکم همون کلیپ که برات فرستادم رو داشت

و تشکر اصلی از مملی وگنس عزیز که این مدت غرغر های منو خیلی تحمل کرد

من نه شعور دارم نه حرف زدن بلدم مقابل شمایی که فقط دنبال اینه از اب گل الود ماهی بگیری

الان کجا آب گل آلود هست و کجا ماهی داره بگو تا بریم . واقعا معلومه ارباب هات بهت گفتن بیا فقط یه چیز بگو و خودت نمیدونی چی داری میگی .

صحبتی هست بین ادی برو مستقیم واتس اپ پیامش بده البته اگه جوابتو بده

ببخشید جواب پستی که تو فروم داده رو بهش دادم .

جالبه کل زندگیت هرچی میشه تو واتس اپ اینو اونی قولو قرار میبندی پشت پرده

تا حالا چند بار این ... رو خوردی هیچی بهت نگفتم . برو از حسین کینگ بالا بپرس کی تو واتس آپ به کی پیام داد برای قول و قرارهای به خودت واتس آپی . صرفا جهت اطلاعت از سایدی که الان میپری وسط و داری ... میخوری پیام دادن که برای کتیبه ها میخوای چکار کنی ؟ خب الان به نظرت من شروع کننده این قول قرار واتس آپی هستیم یا شما ؟ هر چند شعورت به این چیزها نمیرسه و فقط میخوای یه چیز بگی که گفته باشی .

خود امیر فایتر جونت اسم ناصر میشنوه راهشو کج میکنه بعد اقا واسه ما شده بزرگ تراوین

باز تو الکی شدی وکیل وصی کس دیگه ؟ ما دو روز پیش با هم حرف زدیم . احتمالا برای همین هست که رفیق هاش از تو سایدتون هر کی گلد میخواد میفرستش سراغ من

انقدرم به زمینو اسمون خودتو نزن با این سن میفتی رو دستمون یه کاریت میشه

فعلا معلوم کی خودش رو به زمین و آسمون میزنه و از هیچ دروغی هم کوتاهی نمیکنه که بخواد خوش خدمتیش رو به ارباب های جدیدش نشون بده . آفرین حالا در مورد ناصر پست بد نوشتی و دوتا هم بد و بیراه و چرت و پرت براش نوشتی حالا میتونی بری جلوی پای امید رو زانو بشینی دست ها به صورت جمع تو سینه باشه زبونت هم بیرون باشه تا دست نوازش بکشه رو سرت . بدو برو که وقت نوازش کردنت هست آفرین

# حرف بلد نیستیم بزنیم شعور حرف نزدن رو داشته باشیم

ادریس نیازی به اجازه یا اموزش یا توضیح کسی نداره که دوباره اومدی بالا منبر

اتحاد ترور دستشه مختاره میخواد بزنه به ان ای بزنه به اس ای بزنه به ناتار هرکار کنه

مادر عروس هر داستانی میشه میاد وسط خودشو قاطی میکنه

بفرما تو غارتون

مرسی :)

احیانا ادریس زبان نداره خودش حرف بزنه ؟ این یه صحبتی بود بین من و ادریس اونی که میپره وسط حرف دیگران میشه مادر عروس.

وکیل وصیش هستی ؟ قبل از حرف زدن از جانب کسی اول وکالت نامه ات رو نشون بده بعد بدو بیا وسط .

تا الان اگه با احترام باهات حرف میزدم به احترام امیر فایتر عزیز بود .

ولی دو زار شعور نداری که بدونی با بزرگترت چطور حرف بزنی .

حرف زدن بلد نیستی شعور حرف نزدن هم نداری ؟

پ . ن : میلاد تگزاس عزیز بیا تحویل بگیر بازی کثیف از کجا شروع میشه

ساقی هستم نمونه کار

.

.

.

به زودی در سراسر ان ای

سلام ادریس جان

تو تربیت شده تیم تایگرز هستی و با این کارت فقط داری اسم اون تیم رو خراب میکنی .

اینهمه سرور قبل برات توضیح دادم این کار اشتباه هست و انجام نده رفتی جای دیگه بازی کنی همه چیز فراموش شد ؟

ادریس جان فرق تو با جایی که الان داری باهاش بازی میکنی اینه که تو برای لذت بازی میکنی و اونا برای برد . نذار ارزش هات برای بازی عوض بشن .

پ . ن : متین جان یادم اومد احتمالا یکی از زیر رو کشیدن هام تو سرور قبل این بود که به تو و ادریس گفتم حق ندارین ناتار ساید دیگه رو کاتا کنین .

سلام یوسف جان

ممنون بابت فروتنیت ولی در مورد سرور نرمال همه ما اشتباهاتی داشتیم و همه به یک اندازه مقصر هستیم .

ولی در مورد متا با جنوب شرق که بهم خورد دقیقا بهت میگم اشتباه کردی اونم فقط به خاطر وفا نکردن به عهد نه چیز دیگه داداش .

این نصیحت رو از من برادر کوچکترت بپذیر که همیشه به قول و عهدی که میبندی پایبند باش حتی اگه اون وفای به عهد به ضررت باشه . درسته این فقط یه بازی هست ولی اگر اینجا عادت کنی به عهدشکنی تو زندگی واقعی هم برات عادی میشه و اونجا بد چوبش رو میخوری .

خلاصه امیدوارم همیشه تو زندگیت موفق و سربلند باشی ❤

خب متین جان کی ما رو زده که میگی ما گفتیم به خاطر کتک خوردنمون زمان بدین تا ریکاوری کنیم ؟

حالا تو قول و قرارها و وفای به عهد رو اسمش رو هر چی دوست داری بذار ؟

خب نپ کتیبه چه ربطی به بعد از کتیبه ها داره متین جان ؟ اومدن پلن رفتن کتیبه جنگ رو زدن دستشون درد نکنه .

متین جان داری اشتباه میزنی اونی که کفری شد و همرهاش رو جای اس ای روی اس دبل لانچ کرد همین رفیق شفیقت ادریس بود نه من . انگار حافظه ات رو از دست دادی ؟

متین جان اگه چیزی در مورد زیر و رو کشیدن من هست بگو تا خودمم هم بدونم . بهت هم نمیگم با مدرک بگو فقط اعلام کن فلان کار رو کردی یعنی زیر و رو کشیدی تا خودمم هم بدونم تو چطور از کاری که من انجام ندادم خبر داری

بازی سیمز نیست پویا جان . بحث در مورد عهد و پیمان و وفای عهد هست . وقتی چهارتا بزرگتر میشینن سر یه مسئله توافق میکنن دیگه یه بچه نمیاد بگه بابا بابا اینی که گفتی میشه سیمز نه تراوین .

برو از حسین کینگ بالا بپرس بگو چرا توافق کردی ؟ نه اینکه بپر وسط و بگو این که سیمز هست . آیا کسی حسین رو مجبور کرد که قبول کنه ؟ نمیتونست بگه نه من قبول ندارم و میزنم ؟ دقت کن بحث سر وفای به عهد هست نه چیز دیگه

شمال زرنگ تر از شماست توی سیاست

2تا کتیبه بهتون داده قشنگ به روند بازی و پست هاتون جهت داده

بازی هم که همتون میگفتین 3 به 1 نمیشه خیلی زیبا این اتفاق افتاده

فقط چون 3 به 1 هم حریف نمیشید دیگه زدید جاده خاکی

چه جهتی به روند بازی و پست من داده ؟ اینکه میگم جناب جنوب شرق اختیارات اتحاد جنوب غرب رو بده به پلیرهایی که دارن برای ساید بازی میکنن یعنی جهت برای شمال شرق ؟ منطقت منو کشته .

3 به یک رو شما ؟ الان که دارم میگم جنوب شرق خودش 1 اتحاد جنوب غرب که در اختیار جنوب شرق هست این میشه یک به اضافه یک مساوی 2 (1+1=2 ) ببخشید چون گفتی ادبیاتت ضعیفه با عدد هم نوشتم . خب تا اینجا که دو به دو هست انگار علاوه بر زبان فارسیت ریاضیت هم خرابه پویا جان .

کتیبه رو با هزار تا بررسی و کیریلوید و ... بچه ها زدن باز دارید با تهمت زدن نتیجه کار رو بد جلوه میدید

دستشون درد نکنه که با این همه بررسی و ... زدن . خب حالا من چه تهمتی زدم ؟ اینکه گفتم حسین قول داده ما کتیبه رو نمیزنیم شده تهمت ؟ واقعا متوجه نشدم تهمت زدنم چی بود ؟

سرور قبل سر 10 دقیقه اختلاف و شانستون مرتاض یونیکی که روی ناتار بود نیومد ساید ما... فقط 10 دقیقه زمان کم اوردیم.

شما کتیبه های ساید خودت رو جمع کن نمیخود بری سراغ ساید های دیگه

این سرورم یه جنگ بزرگ لازم داشتید همونم بلد نبودید کاتا ببرید مختصاتش بلندش کنین

نداشتن همر و ... بهانه اس

خب مثل اینکه الان تو تراوین رو با سیمز اشتباه گرفتی . ده دقیقه که تو تراوین یه عمر هست . تو اصلا بگو یک ثانیه دیرتر آیا کتیبه سرور قبل بلند کردی از رو خاک شمال غرب که ادعا میکنی من کتیبه های ساید خودم رو جمع کنم ؟

تو تراوین شده حتی بین تایم کاتا و هیروت کتیبه رو کس دیگه بلند کرده بعد تو اومدی در مورد ده دقیقه صحبت میکنی ؟

پارسا به توانایی هات شک داشته که اکانت بهتون نداده احتمالا

خیلی دوست دارم پارسا بیاد جواب حرفایی که بهش میزنید رو بده خیلی چیزا روشن میشه

باز تو پست رو نخونده بدو بدو اومدی ریپلی کردی ؟ من گفتم اکانتش شخصی بوده و دوست داشته داده به شما و این فقط معرفتش رو نشون میده . بحث من سر اختیارات اتحاد هست که هیچ اجازه ای نداشته بخواد بده به جنوب شرق .

پارسا اگه مردش باشه و یک درصد بدونه اشتباه نکرده تو واتس آپ جرات میکرد جواب پی ام بده تو فروم پیش کش .

اگر هم به توانایی من شک داشت پس چرا اومده دعوت کرده از من که این سرور بیام تو جنوب غرب ؟ تو از حرف های من سر در نمیاری چون فکر نکنم بویی ازش برده باشی . بذار یه مثال ساده برات بزنم شاید عمق فاجعه رو فهمیدی .

فکر دوستت میاد بهت پیشنهاد میده میگه بیا با هم بریم فلان جا زمین بخریم و خونه بسازیم . بعد یهو وسط کار پشیمون میشه دوستتت و بدون اینکه به تو بگه میره سهم خودش رو میده به یه غریبه به نظرت اینکار درسته ؟

جهان پهلوان ناصر جان عزیز

کل تاریخ رو بررسی کردم تختی چپ و راست تهمت نمیزد یا یه جمع بزرگ رو با الفاظی که به کار بردید (ابجی و صف رژلب و ...) خطاب قرار نمیداد و توهین نمیکرد به کسی...

اولا پویا جان باز برگرد به عقب من هیچ توهینی بهتون نکردم اون الفاظی هم که میگی فکر کنم همه ریپلی کردن پیام های خودتون از فروم سرور قبل بود و من فقط جهت یادآوریتون بلدشون کردم برات .

اگر دیدگاهتون اینه پس هیچ سروری نباید برنده داشته باشه

هر سرور باید بیایم ببینیم کی ضعیف تره دستش رو بگیریم و ضعف هاش رو بپوشونیم

اخر سرورم چون ناتار از همه ضعیف تره واندرش صد بشه

وجدانا یه سوال ازت میپرسم راستش رو بگو تو واقعا آی کیوت اینقدر هست یا داری ادا در میاری ؟

ا زبانمون ضعیفه ناصر جان

جمله ها و ضمایری که به کار میبری از این به بعد مشخص کن با خود شخص ریپلای شده هستی یا بنویس ساید جنوب شرق

که یه حرفی توی هوا نزنی بعد بیای تفسیرش کنی

خب پس تو هم تمرین امشبت ده بار از روی میدی مفرد هست و به یک نفر اشاره دارد و میدید جمع هست و به بیش از یک نفر اشاره داره بنویس برات خوبه .

نمیدونم واقعا این کجاش حرف رو هوا بوده یا احتیاج به تفسیر داره فکر میکنم کلاس چهارم دبستان باید یادت میدادن این چیزها که امان از این کرونا که کلاس هاتون آنلاین شده و اینقدر دانش آموزان بی سواد تحویل جامعه داده .

نتیجه تفسیراتت از جملات و قدرت زبان فارسیت هم سرور قبل دیدیم که به جای قشنگی منتهی نشد

حتی دوستانت هم حق رو به ما دادن

جای قشنگ نبودنش این بود که تراوین برای من فقط یه بازی هست و جایی که ببینم حریفم بیشتر از یه بازی بهش نگاه میکنی با توهین و ... داره قاطیش میکنه معلومه شخصیت خودم رو مثل اون پایین نمیارم و نمیمونم تو بازی و میرم .

کدوم دوستام حق رو به تو دادن ؟ میشه بهشون بگی اگه حق با تو بوده نظرشون در مورد خداحافظی فرهاد و امید تو فروم و بازگشت دوبارشون چی بوده ؟ نظرت خودت چیه ؟ تو فروم که هیچی حداقل تو پی ویشون نرفتی بهشون بگی شما مرد نیستین که گفتین میریم و الان هستین ؟ چون به قول خودت مرد و حرفش هر چند که هنوز بزرگ نشدی معنی این جمله ات رو بفهمی . یا فقط مرغ همسایه غاز هست و مرد و حرفش فقط برای تیم حریف کاربرد داره ؟

بازم میگم ناصرجان

من ابتدای قضیه جنگ بزرگ جزو موافقین برگشت کتیبه به شما بودم...با اینکه سر اتفاقات به وجود اومده هم جفتمون کلا میونه خوشی با هم نداریم ولی نظرم این بود

از دوستانت در جنوب شرق میتونی این قضیه رو بپرسی که تایید کنن...البته اگر هنوز دوستی برات مونده باشه

ولی هرچقدر جلوتر میریم به کسایی که گفتن طرف مقابل ناصره و هرکس دیگه بود پس میدادیم حق میدم

خب ناصرت چکار جنوب شرق کرده که اینقدری فشاری هستن ؟ و طبق صحبت خودت تا اسم ناصر میاد ...

اینکه یک سایدی به ساید دیگه کتیبه میده اصولا واسه بالانس کردن سرور هست. احتمالا شمال شرق هم به خاطر این کتیبه جنگ بزرگ داده که شما رو به عنوان یک رقیب جنوب شرق نگه داره و احتمالا چند همری ازشون بگیره. البته بر اساس اصول بازی تراوین. ولی خوب اگه شما بر مبنای مرام معرفت بازی میکنید اون بحث جدایی می طلبه. البته یک سری اصول بازی جوانمردانه تو هر بازی باید وجود داشته باشه ولی خوب اینهایی که شما میگید فرای اونه.

نظرات متفاوت هست در مورد عللش و هر کس نسبت به ذهن خودش قضاوت میکنه . بعضی ها واقعا این بازی شده براشون فراتر از یه بازی و برای هر کار دنبال یه علت میگردن که بخوان ربطش بدن به اون بعضی ها هم بازی فقط براشون بازی هست .

اینکه مثلا من کتیبه مرتاض بزرگ که یکی از پلیرهای ساید قول داده پس بدم رو تو اون سرور پس دادم فرای بازی جوانمردانه بود ؟

اینکه جابجایی کتیبه از ساید دشمن با تک هیرو جز اخلاق ما نیست و بهشون پس دادیم فرای بازی جوانمردانه است ؟

اینکه اجازه ندادم رفیقم بر خلاف قول و قراری که من گذاشتم عمل کنه فرای بازی جوانمردانه هست ؟

خب اینهای که از نظر شما فرای بازی جوانمردانه بود میشه شما تعریفی از اون یک سری اصولی بازی جوانمردانه که میگی باید وجود داشته باشه بگی ؟

بازی جوانمردانه از نظر شما اینه که با در اختیار گرفتن اختیارات اتحاد یه ساید انگیزه رو از پلیرهای اون ساید بگیرین که به بازی ادامه ندن ؟

بازی جوانمردانه از نظر شما اینه که یه قول و قراری بدین و بعد موقع عمل وایسین بخندین و بگین یه حرفی زدیم شاید کلاه گذاشتیم سرت شاید کلاهت رو برداشتیم و ...

میشه یه تعریفی از اصول بازی جوانمردانه ات بگی و بعد ببینی به کدومشون سایدی که داری توش بازی میکنی عمل کرده .

1-از اونا چرا بپرسم از خودت دارم میپرسم گفتی اکانت من باهات آی پی خورده گفتم گزارش بده یا عکس !

پس یا داری که میدی من میفهمم جریان چیه ! یا میای عذرخواهی میکنی و پستت رو حذف میکنی

2- کلا علاقه ای هم ندارم وقتی با همچین منطقی حرف میزنی کلا پستت رو جواب بدم

3- پارسا ساید رو فروخت ؟؟؟؟؟ پارسا رو من از قدیم میشناسم زمانی که تو تیم ماهان هلسیکر بود تا اونجایی هم که یادم میاد اون بیشتر میخره نه اینکه بفروشه گلد کسی رو هم بالا نمیکشه

شبت خوش

خب مانی جان من کی گفتم اکانت تو ؟ من حتی نمیدونم اسم اکانتت چیه ؟

دقت کن گفتم اتک میدین

آموزش زبان فارسی :

زمانی که شما از فعل جمع استفاده میکنید منظور یک نفر نیست منظور تعداد بیش از یک نفر هست که در اینجا میشه تیم اس ای .

سوال و تمرین شب :

کدام گزینه فعل جمع میباشد

الف : میدی

ب : میدین

آفرین مانی جان ده بار از روش بنویس تا خوب یاد بگیری .

اینم شات که خیلی اصرار بهش میکنی . بهت گفتم برو از دوستات بپرس گوش ندادی و بحث معذرت خواهی کردن رو کشیدی وسط . امیدوارم حالا اینقدر پای حرف خودت باشی که بیای بگی ببخشید .

شات رو نمیخواستم بذارم که کلاس آموزش نشه برای بقیه تو نوع فیک دادن

۲۱ پیاده ۱ سواره ۱ کاتا . حالا کاری به اون ۲۱ پیاده ندارم میشه یه توضیح در مورد یه دونه سواره بدی ؟

مانی جان شما فروش ساید رو تو چی میبینی ؟ تو اینکه حتما یه پولی بگیره و ساید رو بده ؟ همینکه آش رو با جاش ( اکانت هاش با اتحاد ) رو تحویل جنوب شرق داده میشه بگی چه چیزی میشه بهش گفت ؟

اکانت خودش مال خودش بود و دوست داشت بده به شما و این فقط بی معرفتیش رو میرسوند . ولی اتحاد چیزی هست که مال پلیرهای اون ساید هست . این پلیرها هستن که منبع هزینه کردن برای بونوس اتحاد و حق دادن اتحاد رو به جنوب شرق نداشته چون مال خودش نبوده . اگر به این کار نمیگن ساید فروشی تو بگو چی میگن تا من همون اسم رو از این به بعد استفاده کنم .

چه بی منطقی کردم که علاقه ای به جواب دادن پست هام نداری ؟ من و تو یه سرور کنار هم بودیم تقریبا . و یه نصیحت از یه برادر کوچکتر بهت داری مسیرت خیلی اشتباه میری سعی کن یه بازی برات فقط در حد بازی بمونه .یه چند تا مثال از سرور مشترکمون برات بگم .

البته قبلش یه چیز یادم رفت بگم . ما ادعا میکنیم که ایرانی هستیم . ایرانی از نظر من یعنی یکی مثل جهان پهلوان تختی که وقتی میبینه حریفش پاش مصدوم هست اصلا به سمت پای مصدوم حریف نمیره برای زیرگیری .

حالا شما اخلاق و رفتارتون رو مقایسه کن و ببین چقدر از مسیر خودت منحرف شدی به خاطر یه بازی .

و اما چند مثال از سرور مشترکمون

۱- تو اون سرور هم ساید شما تقریبا اکثرا حذف کردن مثل الان جنوب غرب . ولی آیا پلیرها و لیدرهاتون اومدن اکانت هاشون و اتحاد رو به یه ساید دیگه دادن و یا احترام گذاشتن به شماهایی که گفتین میمونیم و اکانت ها رو تحویل شما دادن ؟

۲- اون سرور آمرداد در اصل در چنگ بود با ساید شما ولی اومد بهتون گفت ما به شما اتک نمیدیم تا ریکاوری کنین و برگردین به بازی . با وجود اینکه میدونست دف رو ساید جنوب غرب از سمت شما میاد .

۳- موقع کتیبه ها مصطفی فلفلی به علی فلوید گفت ما از ساید شما کتیبه میزنیم و هر موقع خواستین کتیبه رو بگو بهتون میدیم . اگر یادت باشه کتیبه مرتاض بزرگ رو از رو ناتار تو ان دبل بلند کردیم که ۳ روز بعدش خود تو به من گفتی که مرتاض رو لازم داریم و همون موقع برات خالی کردم و گفتم با تک هیرو بیاین ببرین .

حالا ممکن بگی خب چون اون سرور با هم دوست بودیم من اینکار رو کردم . بذار چند تا مثال دیگه برات بزنم

سرور ۲۹ آی آر معروف به سرور خاک و آتش که اولین سرور ۵ نژاده تراوین بود همون بچه های لویال تو اون سرور تو اس ای بودن که با وهاب به مشکل میخورن و وهاب میاد کتیبه احمق منحصر رو میده به یکی از بچه های جنوب غرب و بعد از اینکه حسین با من صحبت کرد اون کتیبه به اس ای با تک هیرو برگشت داده شد .

حالا نمیخواد اینقدر دور بریم همین سرور قبل صادق پارتیزان که فکر میکنم الان تو ساید خودتون بازی میکنه مسئول جمع آوری کتیبه ها بود . که ده روز قبل از کتیبه ها تو جلسه ای که با رضا سورنا داشتیم گفت ناصر جنوب غرب نمیتونه کتیبه هاش رو بلند کنه و همش میفته دست اس ای بذار برم تو مختصات کتیبه هاش ده بزنم که بهش گفتم تحت هیچ شرایطی با توجه به حرفی که زدیم اصلا به جنوب غرب فکر هم نکن بذار اس ای بلند کنه کتیبه هاش ولی نباید قول قرارمون از بین بره . برو از صادق بپرس بهت میگه .

این بازی فقط یه بازی هست و آخرش فقط یه متن میاد که در تاریکی شب فلان اکانت آخرین خشت واندر رو گذاشتن . پس ببینین این جمله چقدر ارزش داره که بخوای به خاطرش روی چه ارزش هایی از خودت پا بذاری

ببخشید یکم طولانی شد