Posts by Kolahbardar

بیشتر از اونی که فکر کنی دوست دارم . برو از بزرگترهات بپرس بهت میگن ناصر کیه .

اگر هم دیدی از ساید خودم دف نگرفتم چون اصلا قصد بازی نداشتم این سرور اینو میتونی بری از ممد کینگ و اشکان که الان تو سایدتون هستن بپرسی خودم تکی اومده بودم یه اکانت زده بودم تو ان دبل هر از گاهی یه سر میزدم به اکانت ببین سرور در چه حال هست . همین که خدا رو شکر تو یه انگیزه بهم دادی برای بازی کردن

پ.ن : یه لیست ۵ اکانته دادی ۲ تاش که از بچه های خودمون تو ان دبل هستن 🤣

من مشکلی با ساید شمال غرب ندارم و اینکه شما رو کاتا کردم یک مورد هست بیین من و شما و ساید من و شما . اینکه ساید جنوب از شما حمایت کرده کار درستی نیست مگر اونجا حیاط خلوت جنوب باشه . اکانت سید ممد همان طوری که دوست خوبم آقای ممد توهمی اشاره کرد اتک ها رو ایشون زده که نشون دهنده رابطه قوی پلیر های های ساید غربی با متای جنوبی دارد. ما از جلسه ای که شما سه ساید با هم داشتید و قرار بر این شد که شما در سایه بازی کنید و جنوب به صورت رسمی متا کنه خبر داریم پس خواهشا پشت رفاقت و دوستی مخفی نشو که من با خیلی ها توی جنوب دوست هستم.

اومدی تو ساید من ده زدی رو یکی از لیدرهای شمال غرب کاتا بلند کردی بعد میگی یه چیزی هست بین من و تو .

نه گلم با اینکار رسما اعلام جنگ دادی

گفتم که میخوای از خود شمال شرق دف و پوش بگیرم تا ببینی این حمایت به خاطر رفاقت بوده نه مسایل پشت پرده 🤣🤣🤣🤣

سلام دوست عزیز

فکر کنم چراغ اول رو شما روشن کردی اول اینکه خودت تو خاک ان دبل هستی ولی تو اتحاد ان ای پس نمیتونی بیای به ساید دیگه ایراد بگیری که چرا اومده تو خاک ان دبل

دوم از همه فکر کنم اول شما شروع کردی به کاتا کردن اکانت تو ۳ خونگیت .

سوم اینکه داداش اینقدر اعتبار دارم تو تراوین که وقتی میای کاتا بلند کنی رو اکانت من از جنوب غرب که هیچ از تو دل خود شمال شرق هم بهم کمک کنن .

پس بدون این جنگی هست که تو با شمال غرب آغاز کردی و اگر از سمت جنوب حرکتی دیدی فقط به خاطر حمایت از یه دوست قدیمی بودی .

سلام به همه دوستان

بعد از مدت ها دوری گفتیم بیایم ببینیم چه خبره .

بچه های ان ای عزیز من که یه گوشه نشسته بودم و چیپس و ماستم رو میخوردم چکار من داشتین کاتا بلند کردین پس ؟

دلتون تنگ شده یکی سیخ بزنه به مولتی هاتون ؟

سلام به همه دوستان

این سرور واقعا نمیخواستم باشم ولی فقط به خاطر یه دوست عزیز بدون تیم و با یه اکانت دفساز در خدمت دوستان هستم

بیا داداش جنوب غرب

من شبا هستم جادوگر اونجا پیام بده اسم اکانت هست هماهنگ میشم

فقط مواظب باش پسورد اکانتی که میخوای شب ها روش وقت بذاری موقع کتیبه ها دست ربع دیگه نباشه .

به پایان آمد این دفتر

موقع خداحافظی و آخرین پست منم تو فروم این سرور رسید . اکانتی که پسوردش دست من بود حذف شد و مابقی اکانت ها هم یا حذف شدن و یا تا فردا حذف میشن .

اول از همه یه تشکر ویژه میکنم از بچه های گل شمال غرب که علی رغم کم بودنتون ولی واقعا دمتون گرم خیلی عالی بودین .

اکبر BMW عزیز که از سال ۸۷ یا ۸۸ هر سرور که رفتم کنارم بودی . واقعا مرسی که هستی . مصطفی فلفلی گل که واقعا این سرور شرمنده ات شدم آوردمت تو بازی و خودم رفتم . امیرمون پلیر بی حاشیه و دوست داشتنی خودم که نیزه دارهاش همیشه کنارمون بوده و هست . امیر فایرولف عزیز که این سرور جور منو کشید و کنار مصطفی بود . علی فلوید گل . آبجی گلم مژگان خانوم به همراه پویا و بابک عزیز سه یار جدا نشدنی از هم . علی رضا و سعید دوست داشتنی به همراه عشقشون اشکان پی اس آر . آقا محمد گل که قرار بود اول شمال شرق باشه ولی یهو تو جمع ما اومد . داداش مسعود گلم هم بود . و همچنین دو دوست عزیز از بازماندگان جنوب شرق که آخر سرور به جمع ما اضافه شدن و آقا رضا سورنا دوست عزیز که افتخار دادن این سرور و کنار ما بودن .توتال عزیز و دوست داشتنیمون تو این سرور سجاد گل که با وجود اینکه توتال بود همیشه احترام منو نگه داشت و هر تصمیمی میخواست بگیره با من مشورت میکرد . دوستتون دارم بچه ها و دست تک تکتون رو میبوسم .

خب بعد از تشکر از دوستان بریم سراغ معذرت خواهی ها .

اول از همه از کاوه جان و آقا ایرج گل از بچه های خوب شمال شرق معذرت میخوام که سر جریان کتیبه ها ممکنه تو فروم چیزی گفته باشم که ناراحت شده باشن .

بعد از اون از پارسا و علی آقای گل از ساید دوست داشتنی و وطن خودم جنوب غرب معذرت خواهی میکنم که به خاطر تهمتی که بهم زده بودن یکم عصبی شده بودم و ممکنه چیزی گفته باشم که باعث ناراحتیشون شده باشه

و در آخر هر کسی که شاید تو کل کل های فروم ناخواسته باعث رنجش و ناراحتیش شدم معذرت خواهی میکنم .

و کلام آخر

تراوین برای من فقط بهانه ایست برای در کنار دوست های قدیمی بودن و پیدا کردن دوست های جدید . ولی متاسفانه این سرور دوتا از دوستای قدیم رو برای همیشه از لیست دوستام حذف کردم . یکیشون آقا امید wisp و دومین نفر هم آقا رضا گارد خوب و دوست داشتنی حالا یا من لیاقت دوستی با اون عزیزان رو نداشتم یا اونا لیاقت دوستی منو

واندر زندگیتون صد بشه و همینجا هم به سایدی که واندرش صد بشه تبریک میگم .

دوستدار کل بچه های تراوین به جز ۲ نفرشون

ناصر کلاهبردار

سلام پیمان جان

نمیدونم کدوم اکانت و کدوم ساید هستی ولی یه جمله ات بود که به نظرم جالب بود برای همین گفتم ریپلیت کنم .

نوشتی مثل مرد میموندیم و پلی میدادیم

خب نکته اول بمونیم با کی پلی بدیم ؟ تا حالا جایی شنیدی یه مرد وایسا و مقام خودش رو در حد یه نامرد بیاره پایین و با یه نامرد بازی کنه ؟

اسم مرد که میاری مواظب باش قبلش با نامردها همکلام نشده باشی که بخوای اسم مرد رو خراب کنی .

مرد بودن حرمت داره و کار هر کس نیست مرد باشه . پس در استفاده از کلمات دقت کن .

چون اون کسی که وایساد مردونه بازی کنه شمال غرب بود و اون کسی که نمیدونست مردی و مردونگی چیه هم همه میدونن .

نیم کیلو باش ولی مرد باش ترجمه تراوینیش میشه نیرو نداشته باش ولی مرد باش

سلام مازیار جان

راست میگی اشتباه لیدر شمال غرب سجاد جان این بود که فکر کرد بقیه لیدرها هم مثل خودش اینقدر مرد هستن که رو حرفشون باشن .

تو مرام ما یه مرد وقتی حرف بزنه از صدتا ضمانت و دیگر چیزها با ارزش تر هست فقط مهم اینه مرد بودن خودش رو ثابت کنه

ببین آقا پرهام اسکرین های بیشتر رو خواستی بیا پی وی واتس آپ بهت بدم .

در مورد اینکه هم گفتی چرا نمیریم پی وی سامان و بگیم چرا رو حرفت واینسادی که دیگه جوک سال بود داداش . اولین پستم رو بخون گفتم ما حذف میکنیم چون اگه بخوایم ادامه بدیم خودمون رو در حد اونا کوچیک کردیم . بعد تو میگی چرا خودت رو کوچیک نمیکنی و بری بگی که فلانی تو چرا مرد نبودی که رو حرفت وایسی ؟

یه مرد هیچ وقت مقام و منزلت خودش رو نمیاره پایین که بخواد بره با یه نامرد صحبت کنه .

به تو هم گفتم بیا واتس آپ و شات ها رو ببین شاید تا الان نامردهای دور و برت رو نشناخته باشی الان بشناسی

شماره واتس آپم

۰۹۳۷۹۳۶۳۷۶۲

اطلاعات بیشتر هم خواستی از یوسف و سامان و بگیر و وقتی چیزی خبر نداری نیا جو الکی بده .

پ .ن : بیاییم یاد بگیرم که خداوند هر سوراخ رو برای کاری در بدن ما قرار داده مثلا دهن برای اینه که حرف از توش بیرون بیاد .

با سلام

به پایان آمد این دفتر و حکایت همچنان باقیست .

طبق صحبتی که با بچه ها داشتیم به این نتیجه رسیدم اگر بخوایم جلوی تیمی بازی رو ادامه بدیم که هنوز نمیدونن حرف از کجای مرد در میاد شخصیت خودمون رو در حد اونا آوردیم پایین . من به نمایندگی از بچه های شمال غرب و باقیمانده جنوب شرق اعلام میکنم که کل اکانت های این دو ساید رفتن رو حذف .

و همینجا هم تبریک میگم به تیمی که واندرش ۱۰۰ بشه .

دیگه ببخشید دوستان بعضی مردنماها نذاشتن بقیه تون از وقت و هزینه ای که کردین لذت ببرین .

یا حق دوستان

خب علی جان

انگار تو کلا متلک پست منو نگرفتی که به پارسا بوده کسی کاری به خفت شدن اکانت m-n-a نداره .

بجای کلاس آنلاین گذاشتن قشنگ جواب میدادی گزینه یک یا گزینه ۲ که بقیه هم سطح بازیت رو یاد بگیرن داداش گلم .

اگر من از اول سرور تا الان با ابی یا هر پلیر دیگه از اس دبل که قبلا تو تیم من بوده حرف زده باشم بی ناموس ترین آدم روی زمینم . پس جای تهمت الکی زدن برین بشین تو اتاق و به کارهاتون فکر کنین .

سهیل جان حرف خوبی زد که رو آبرو نمیشه قمار کرد . تو زندگیم همیشه با همه صادق بودم و روراست و به خاطر یه بازی بی ارزش نمیام آبروی خودم رو ببرم . هر جا هر کس تو تاریخ تراوین یه سند آورد که ناصر تو فلان سرور این بازی کثیف رو انجام دادی بیاد رو کنه کثیف ترین مرد روزگارم اگه دیگه صفحه تراوین هم تا آخر عمرم باز کنم .

پس علی جان و پارسا جان قبل از باز کردن دهنتون و ... خوری اضافه ببینین داری با کی حرف میزنین و بعد بیاین حرف بزنین

من اگه میخواستم بازی کنم تو سرور یادتون رفته از فاصله ۱۷ دقیقه ای اکانت گان هیرو نتونست خفت کنه ؟ من اگه میخواستم بازی کنم تو سرور زیر ۵۰۰ ک دف ثابت رو دهکده همرم نبود . اینارو که خودتون از نزدیک دیدین چرا میگین ؟

سلام خدمت تمام دوستان عزیز

یه چالش دارم در مورد روش خفت کردن و دوست دارم اساتید عزیز اینجا بیان یه توضیح بدن تا من نوب هم یاد بگیرم ببینیم چجوریه .

ابتدا از اکانت اسکاتر اسکات ها رو لانچ میکنیم و بین ساعت ۴ صبح تا ۵:۲۰ دقیقه بازه زمانی لند اسکات ها هست .

حالا روش اول : با دیدن اسکات ساعت ۴ صبح خفتر رو لانچ میکنیم و میگیم بقیه اسکات ها هم مهم نیست .

روش دوم : صبر میکنیم همه اسکات ها بشینن و بعد از آنالیز کردن اسکات ها هدف ها انتخاب و لانچ میکنیم .

واقعا من یک نوب سرور اولی هستیم و خوشحال میشم دوستان بتونن تو این مورد منو راهنمایی کنن تا از گمراهی در بیام .

کوچیک همه

ناصر کلاهبردار

پارسا جان شما پیام دادی که چرا چراغ اتحاد ما رو نگاه کردی و بعد خفت کردی مثل ما مردونه خفت کن .

پرسیدم با کدوم اکانت چراغتون رو چک کردم . گفتی زنگ زدی به ابی و جواب نداد بهت یعنی باهاش چراغ چک کردی .

پارسا جان یه تهمتی زدی به من و تو چت هایی هم که با هم داشتیم فکر کردم توجیح شدی که متاسفانه بحث رو کشوندی تو فروم پس یا باید مثل مرد حرفت رو ثابت کنی و یا مثل مرد اشتباهت رو بپذیری و عذرخواهی کنی تو فروم .

پ. ن : واقعا این افتخار نصیب هر کس نمیشه که اکبر خفتشون کنه . واقعا هم باید بری تو پروفایلت بزنی

سلام به دوستان گلم .

از ظهر فقط دارم میخندم نه به خاطر خفت هایی که انجام شده به خاطر صحبت های پارسا جان عزیز .

ظهر به من پی ام داده که چرا با دیدن چراغ اومدین خفت کردین .

بهش میگم خب با کدوم اکانت چراغ رو دیدم ؟

میگه تو زنگ زدی به ابی و اونم جوابت رو نداد و با همون میس کال تونستی چراغ اتحاد ما رو چک کنی . عجب قدرتی دارم من که خودمم خبر ندارم .

از اول سرور تا الان برای اینکه خدایی نکرده حرف و حدیثی نباشه با یک نفر از رفیق هام که تو جنوب غرب هستن حرفی نزدم . صرفا جهت اطلاع

در ضمن پارسا جان زنگ زدن من به ابی به خاطر این بود که تو اون لحظه داشتم با یه پرسپولیسی کل کل میکردم و میخواستم ازش یه کلیپ کل کل بگیرم .

چشم از این به بعد برای اینکه خاطر دوستان مکدر نشه قبل از اینکه بخوام به دوستام زنگ بزنم از شما اجازه میگیرم .

پارسا جان بعد از این همه سال که تراوین بازی کردم اگه کسی رو پیدا کردی که بهت بگه تا الان ناصر یک بار نامردی کرده تو بازی بیا یه جایزه ویژه پیش خودم داری

سلام داداش

نظرت در مورد اکانت خریدن تو ساید دیگه و به صاحب اکانت هم که رفیق بچه ها هست میگه تو بگو که خودم هنوز رو اکانت هستم و بعد هم با همون اکانت ها دوتا کتیبه از ساید زدن چیه ؟

واقعا کدوم کار کثیف تر هست ؟

کار اول به عنوان یه پلیر ناشناس از اول سرور بری تو یه ساید دیگه و بعد کتیبه بزنی ؟

کار دوم روز ۲۰ یا ۲۵ سرور بری اکانت که میدونی بچه های ساید بهش اعتماد دارن رو بخری و به صاحب اکانت هم بگی بگو خودم رو اکانت بازی میکنم که به اکانت شک نکنن و موقع کتیبه ها بیای با اون اکانت کتیبه بزنی ؟

قضاوت با کسایی که تو سرور نیستن و فقط خواننده هستن .

سلام به دوستان عزیز

مثلا نمیخواستم تو این سرور پست بذارم نمیذارین که :دی

چندتا نکته رو لازم دونستم بگم .

اول از همه در مورد این صحبتت یوسف جان که گفتی شما تو فروم پست گذاشتین در مورد نهضت حق علیه باطل و ... و فرمودی که بعد از اون پستت شمال غرب باهات تماس گرفت و گفت که منم هستم دوتا نکته رو باید بگم . اول از همه تو اسپیدترا اولین گروهی که اهدافش مبارزه با مولتی بازی بود گروه کلاهبرداران بود که همه میدونن سرور ۲ ایکس قبل تا آخرین روز سرور هم رو حرفمون موندیم و از ۴ تا ساید هم همر دیوار کردیم ( پس اگر به قول خودت یه نهضتی رو شروع میکنی تا آخرین قطره خون سربازهات باید به اون نهضت پایبند باشی . میگی اس ای هم مولتی کشید خب طبق نهضت شما اس ای و ان ای میشن دشمن نه اینکه بگی خوب تا الان با این تیم مولتی باز بودم از الان میرم با اون یکی مولتی باز و میگم نهضتم نهضت ضد مولتی بازی هست ) .

و اما نکته دوم تماس شمال غرب با شما و علی جان از طرف من بود و درست زمانی بود که بحث ما تو فروم داشت بالا میگرفت و ادب حکم کرد با وجود اینکه بزرگتر هم بودم ولی به خودت و علی جان زنگ بزنم و بگم بحث فروم مال فرومه . که همون موقع هم تو و هم علی گفتین ان ای خیلی اکانت داره و ما اگه بخوایم با هم بجنگیم نمیتونیم کاری انجام بدیم تو این سرور . و بعد از اینکه یوسف جان جلسه ۳ تا ساید برگذار شد شما گفتی برای اینکه مثلا متا ما ۳ به یک نباشه من میرم تو فروم پست میذارم مبارزه حق علیه باطل

با اون پستی که ازت دیدم یوسف جان یاد یه دیالوگ ماندگار از بیخودی تو قهوه تلخ افتادم که میگه ما یک دروغ گفتیم و اینقدر پرو بال دادیم بهش که الان خودمونم باورمون شد .

هر موقع خواستی ببینی مبارزه حق علیه باطل چیه برو فروم سرور ۲ ایکس رو بخون تا بفهمی علی رغم اینکه کل اکانت های تیم ما به اندازه یک سوم مولتی های فقط اکانت تریدر ناتار هم نبود ولی باز هم وسط راه کم نیاوردیم و تا آخر سرور رو شعار خودمون بودیم .

با سلام خدمت دوستان گلم

یه تبریک بگم به بچه های شمال شرق بابت پلنشون و زدن کتیبه انبار .

از امروز به امید خدا دوباره برگشتم . و در کنار دوستان هستم . عجب پا قدمی :دی

دوستان شیرازی تراوین باز تمام سایدها و کسایی هم که تو بازی نیستن به مناسبت برگشتم به بازی پنجشنبه هفته دیگه افطار دعوت خودم هستین کسایی که مایل به شرکت هستن تو واتس آپ بهم پی ام بدن ۰۹۳۷۹۳۶۳۷۶۲

سلام به همه دوستان .

دوستان عزیز مخصوصا بچه های شمال غرب واقعا ببخشید که این مدت اینقدر کار داشتم که وقت نکردم کنارشون باشم . به امید خدا از امروز تو واتس آپ کنارتون هستم :دی

یه معذرت خواهی دیگه هم به بچه های شمال غرب به خاطر اینکه من اعتماد کردم به مثلا یک دوست و اونم خیلی قشنگ از پشت بهم خنجر زد . دوستان ببخشید که گفتم اون دوتا اکانت دست خود امید هست و نمیدونستم که سامان عزیز رو اون اکانت ها بازی میکرده . حلالم کنین .

ایرج جان ، آقا کاوه گل ، رضا گارد دوست داشتنی خودم هر روز پیام میدادین و دم از رفاقت میزدین بعد پشت پرده اینجوری داشتین لجن میزدین به اسم رفاقت . من که از اول سرور گفتم بهتون شمال غرب دنبال کتیبه و اینا نیست هر چی میخواین به خودم بگین بهتون تقدیم میکنم احتیاجی به کثیف بازی نبود سامان جان . واقعا یه بازی ارزش اینو داره ؟

باز هم میگم دوستان عزیزم واقعا شرمنده که فکر میکردم امید دوست ماست نمیدونستم که ....

ببخشید اگه طولانی شد .

پ . ن : سامان جان هر کتیبه ای خواستی تو واتس آپ بهم پی ام بده نامردم خالیش نکنم با تک هیرو ببری ولی یاد بگیر از کثیف بازی دست بکشی

پ. ن : رضا جان من همیشه تو قلبتم

یا حق دوستان