_Al0Ne_ کاربر حرفه ای

پسند های دریافتی
2،548
کاپ ها
4
مشاهدات پروفایل
745
  • فرهاد جان دوست داشتی تو واتس آپ بهم پیام بده

09178168052

• forum nevis shodia:)) ye chizaii yad gerfty na khosham omad khob aftabe migiri:D

• تهشین به مولا!!

اینو شک ندارم که هادی اینکارو کرده باشه تا الان به گوشتون رسونده که من کردم بیشتر حرص بده. به گوشتون رسوندن فرق داره با رک گفتن ها

• ایمان جان باور کن من با هادی جوری نیستم بخوام باهاش تعارف کنم شکلات پیچ حرفمو بزنم بهش اگر

هادی نکرده قبول ..شما نبودی قبول...ولی سوز بچه های ما از اینه که دوستانتون و شما یه درصدم این احتمالو نمیدید که یه نفری کرده باشه و بهتون نگفته باشه... یا حداقل شما در جریان نباشید؟و میاید حتی میگید کار ساید خودمون بوده...مرض داریم آیا؟

بعد از اون اتفاق اولین پستیم که گذاشتم این بود اولش که دنبال شخص نمیگردم چون پیدا نمیشه ولی خب کمی منطق و کمی هم ذهنیت قبلی داشته باشید ظن اصلی متوجه تیم مذکور میشه.

کما اینکه اگر خدایی نکرده فردا روزی زبونم لال اتفاقی برای یک دونه کاتا از اکانتای ساید شما بیفته به درستی انگشت اتهام شما روی ساید اس ای هست که آی اینا دنبال تلافی هستن.

• آخه داستان اینه که به غیر هادی اطرافیانش کسی انقدر جدی بازی نمیکنه که اصلا تو فکرش همچین چیزی بیاد.اطرافیان هادی هم اگه کرده باشن به هادی میگن. ببین این شانیز سرور قبل تر زد به سه تا ساید. اونجا زی نفع ش ش بود. متضرر خود شماها بودین. از همون جا از هر سه ساید میتونن کینه کرده باشن. اینا به کنار. اصلا فکرشو نکنین یکی به صورت رندوم به اون وی پی اس دسترسی پیدا کرده باشه. حالا چه عدد وارد کرده باشه چه وی پی اس رو تمدید نکرده باشه و باقی داستانا.

اخرش خیالتو راحت کنم، من تو دیسکورد زیاد میرم نمیگم باهوشم ولی احمق هم نیستم، شک کنم که مثلا هادی یا ارش اینکارو کرده باشن اکانتو حذف میکنم.

• سه تا سایدی که کینه کردن یکیش ماییم یکیش شما(فعلی) و یکیش پارسا اینا...

تو همه ی این استدلال ها شاید به خاطر کار احسان بشه اکانت شانیز رو استثنای قضیه قائل شد

اما نزدیک 28 ک کاتا رو یه اکانت و دو سه تا همر واندر زن دیگه رو ی اکانت دیگه(که هیچ کدوم مال احسان نیست و ربطی هم بهش نداره) صحبت رو بیشتر از یه تسویه حساب شخصی میبره جلو!

اون بحث تمدید وی پی اس رو باهات موافقم ولی خب کرک وی پی اس خیلی بعید نیست(شاید ساید شما نبوده باشه)

سرور پیش یکی پسوردای اکانتایی که رو استراتژی بود رو خرید اگر یادت باشه

شاید این سرورم یکی پول داده آیپی ها ی مصرف شده رو گرفته. (اینم یه حدس دیگس البته نمیخوام راجبش بحث کنیم)

و در آخر

مطئن باشید اگر کار بچه های ان دبل نباشه منم خیلی خوشحال میشم چون تقریبا از اواخر سرور پیش ما فقط اونور جمع میشدیم و بگو بخند داشتیم و واسه ی منم خیلی سخته که کسایی که رفیق قلمدادشون میکردم و شاید رو کاغذ از نظر دف و کتیبه ای از ما بهتر بودن و کمی تو همر ما جلو بودیم (که اونم به قول خودت اصن تو این سایت ملاک برتری نیست) بیان اینجوری غیر فیرپلی بازیو آنبالانس کنن.

• سلام

شما همون امیر الون بوی ش ش ای ؟!