نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• زلزله ۹ریشتری اومده طرف شمالشرق .

اخبار گفت باور ندارین شب تو ۸سی میگه .

• چه خبرررره؟!!

یه جوری ذوق زده شدین که انگار ورق سرور برگشته و جای برنده و بازنده عوض شده!

دمتون گرم خفت خیلی خوبی بود، ولی در همین حد. چیزی بیشتر از یک خفت خوب نبود. همرهایی که طبیعتا ترشی میشد، خفت شد.

این اتفاق هیچ تاثیری توی روند سرور و نتیجه ی نهایی نداره

• ولی در همین حد. چیزی بیشتر از یک خفت خوب نبود..

فقط احیانا نمیشه بهش بگیم سنگین ترین خفت تاریخ؟ ۱۴۰ک کاتاس

ببخشید اگر خوشحال شدیم ، دوستان همه فاز غم بگیرید بخاطر این غم بزرگ

یوسف عزیز مبارک باشه ، به شخصه خوشحال شدم واندر داخل جنوب غرب ۱۰۰ میشه احتمال زیاد

دمتون گرم

صبر و پشت کارت خوب بود

• لطف کن 100 میلیون بزن به کارتم.

از اونجایی که من با بازی کثیف مخالفم

خودت کثیفی، الان هم داری کثیف بازی میکنی. ادا سالم هارو در نیار.

پی نوشت: این سرور جنوب غرب از جنوب شرق بیشتر واندر زن داشت : همر رنک یک سرور از اول تا آخر

hammer_tp2m.jpg

سه تا همر زیر رنک 10 توی جنوب غرب موجوده، شماره یک رو مشاهده میکنید. سه تا همر دیگه هم 10 تا 20، همینطور در قسمت شمال شرقی سایدمون 25 تا همر دیگه هست که روی واندر جنوب شرق تاثیر میزاره. شادزی <3

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• امیدوارم البته همر موناکو ولف وال استریت این میون نباشه، چون خیلی دوست داشتم حجم همرشو ببینم با این حجم ادعا!

اقا چه خبره واقعااا😂😂

دارم چی میبینم؟؟😝

عجب حرکتی بود

عجب خفتی بود

و عجب بویه سوختنی میااااد😆

تبریک به مهاجم واقعا😁

و تبریک دوم به اونی که حماسه افرینی کرد و یه خفت تاریخی رو رقم زد با انالیز و ...😆

پ.ن:

محمد ریپلایت کردم ولی تو پی ن جواب دادم😁

سرور نرمالو که یادته؟

اکانتی با خفت شدییییید جاسوس و رنک۱ هجوم شدنش و تک ده شدنش اخر سرور واسه دادنه رنک ۱ پاپ به دوست و همسایدیش و نادیده گرفتن زحمات و خرج گلد و خون. و دل خوردن بقیه پلیرا

چه انتظاری داری ازش؟😏

• عزیز تعریف شرف و غیره رو شما نباید یاد ما بدین

ما فقط یه مخالفت ساده کردیم با این کار که قول هم گرفتیم داخل ان ای ۱۰۰ بشه

هر زمان همر رو واندر بلند میشد شما میتونستین ادعا کنین

به زودی سلامتون میکنیم

از بچه ها میخوام که آپ کردن واندر متا که در مرکز جنوب غرب هست رو استاپ کنن که صد نشه و خدایی نکرده شرف دوست عزیزمون به باد نره که واندر جایی جز وسط ان ای صد بشه .

بی صبرانه منتظر سلام کردنت هستیم دوست عزیز

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• اخرین تلاش های متای nw,se برای جلوگیری از باخت و کم کردن فشارشون

تمام حرفارو خوندم و ۲ تا نتیجه گرفتم:

۱. یا دارید تمام این کارارو میکنید که متارو به هم بزنید شاید یه فرجی شد و بردید (احتمال زیر ۲ درصد)

۲.یا دارید این جو رو راه میندازید که یکم از فشارارو جبران کنید

تبریک به اکانت تورین

پ.ن: ممد دیابلو خوشم اومد که رفتی از کیریلویدم حتی اسکیرین گرفتی تایم دراوردی که تمام تلاشتو کرده باشی :))

ولی نمیتونی اونم به ۳ دلیل

۱.شاگرد رضا سورنایی

۲.رضا سورنا نتون بود

۳.توام نتونی

پ.ن: از قدیم میگن هروقت خواستی ببینی داری راهو اشتباه میری ببین دشمنت ناراحته یا خوشحال

شمام بری لایکو دیسلایکه پستارو ببینی میبینی که دشمن شاد شدی یا نه :)

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.
    تبریک میگم به همه دوستانی که با بازی توی اسپیدترا، هیجان رو به هم هدیه میدن(هم دوستان خودم و هم سایدهای رقیب).
    خسته نباشید میگم به همه پلیرهای 4تا ساید.

خفت زیبایی بود. تبریک میگم به آرمین عزیز.8o8o8o

به هیچ عنوان دوست نداشتم توی فروم دهنم به بی احترامی کردن باز بشه، ولی چون به ادی حرف زدی باید جوابتو بدم.
    ادی کثیف نیست و کثیف بازی نمیکنه.
    سرور قبلی که نقشه داد بهتون تا سرور یه ذره جذاب بمونه کثیف نبود، الان کثیف شد؟؟؟!!!!!

کثیف اونیه که میاد توی دیسکورد واسه اینکه خودشو مهم جلوه بده میگه رمز هر اکانتی رو بخوام توی NE در اختیارم میذارن، میخواید بگم چقد دف داره؟؟!!!
    کثیف اونیه که واسه خودشیرینی جلوی رفقای من زنگ میزنه به یکی از بچه های NE و توی رودربایستی قرارش میده که رمزو بگیره ازش.
    کثیف اونیه که توی تراوین با پول خودشو بزرگ کرده و فکر میکنه همه نوکر ارواح عمه اش هستن.

استاد اعظم بچه های ما درس پس میدن.اگه شاگردای خوبی نیستن به بزرگی ظاهریت ببخششون.

سرور قبلی نقشه ها پرید و توی تاریخ تراوین ثبت شد. دمت گرم ادیییییییییییییی.(نمیشه اینجا بگم سگ بزنت.8o8o)

این سرور واندر هم 100 بشید بازم یه آیتم توی تاریخ ثبت شده.

پ.ن1: ممد دیابلو همرت عالی بود. من کم کاری نکردم. نصف کارای ادی رو من انجام دادم.خخخ

پ.ن2: NE بیاید ببینیم کدومتون میتونه SW رو بگیره.خخخ

پ.ن3: مانی پارتیزان خداییش یه بستنی با هم زدن این همه بدقولی نداره.هنوزم دوستت داریم.ماچ.:*

پ.ن4: ادی من تا کی زنده ام هی خرابکاریاتو جمع کنم. آخرش منو سکته میدی :D:D:D

پ.ن5: خدائیش یکی بیاد بگه این همه همر یه جا خفت شدن چه حسی داره. تاحالا تجربه اش نکرده هیچکی.:D:D:D

پ.ن6: خداشاهده ما هم همین صبح جمعه فهمیدیم.

پ.ن7: این خفت نبودا خِفَت بود.||||||

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• عرض سلام خدمت همه عزیزان

امروز صبح که عکس این اتفاق رو توی گروه دیدم،یاد سرور نرمال افتادم که یک فرد نامحترمی از ساید خودی(که هنوزم معلوم نیست کی بود) روز آخر سرور روی دو پارکینگ ما لانچ زد و می‌خواست این رمر رکوردی که رنک یک سرور بود رو خفت کنه که خوشبختانه آنلاین شدیم و خنثی شد

در مورد اتفاق امروز به نظرم وقتی متایی بسته میشه دیگه نباید مهم باشه که کدام واندر ۱۰۰ میشه(اشتباه یک طرف قضیه) و وقتیم اینجور اختلاف نظری به وجود میاد،لیدرها باید با تدبیر مسئله رو حل کنن نه اینکه بخوان اینجوری زحمات شبانه روزی چند اکانت رو به هدر بدن(اشتباه طرف دیگر) تحت هیچ شرایطی با یک همرساز اینجور کاریو نکنین

پیروزی در این سرور رو به متای شرق تبریک میگم،مزد تایم بیشتری که گذاشتن رو گرفتن

در مورد SE فکر میکنم کمبود پلیر مهمترین عامل بود که باعث شد نتیجه لازم حاصل نشه،البته توی دف و همر هم بالانس لازم وجود نداشت و اونقدری که SE دفساز خوب داشت به همون تناسب همرساز نداشت

پ ن : آخرین روزی که روی M S N بودم ،۱۲ فروردین (روز ۲۲ سرور) بود که همر دیفالت، رنک سه سرور و اول اتحاد بود،از مهدی کلت و ایلیا عزیز تشکر میکنم که روی M S N در حد توانشان کمک کردن و شرمنده که به دلیل شروع اورهال کارخانه فرصت ادامه دادن به بازی رو نداشتم

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• با سلام خدمت عزیزان

بنده زیاد فروم باز نیستم ببخشید اگه متن بده یا هرچی

دوست عزیز افتخاری داری بیا ببینیم من اندازه روزای تراوینت عکس همر تو ای ار دارم یه بارم جوابتو رو اکانت دادم باز پیچیده به اکانت ما.

جونم برات بگه اونوقت که تیم ما تو اس ای همر سالم میکشید شما مدرسه میرفتی گله ام از بچه های اس ای که چرا جلوتو نمیگیرن چون واقعا زشته نفر دوم که میگی لیدرا های اس ای میدونن رنکش تو اس ای چند بوده بعدشم ما سالم طبق قول قرار همر زدیم به واندر یا ناتار کلین کردیم بدون لابی خواستی بیا نشونت بدم

در کل ایشالله به چیزی که از تراوین میخوای برسی.

ما داخل اس ای که همر میکشیدیم سالم بوده الانم سالمه هم رنک هم همر . افتخارم میکنیم تو سروری که هستیم دو همر رنک دار تو 10 اول داشتیم اخرشم زدیم واندر لذتشم بردیم.

از بچه های اس ای ام به جز این دوستمون تشکر میکنم که همیشه به ما لطف داشتن.

بچه های اس دبل عالی بودن تجربه خوبی بود دوسشون داشتیم.

بجه ان ای واقعا عالی بازی کردن

ممنون از همه تون که هستید و تراوین زنده نگه داشتید

خفت شدن واندر زدن بردن رنک گرفتن اینا همش بهونه اس مهم لذت دور هم استرس شبای لانچ

در اخرم تشکر میکنم از بچه های تیم کاپیتان که رفاقت واسشون حرف اول میزنه تا بازی

داش آرش بزرگ تیم رضا جان مسعود سجاد پویا برادرم و هرکی که زحمت ما رو دوشش بود تا الان دوستتون دارم.

محمد نوب عزیز مرد اخلاق تراوین

a%3E1_49jf.png

• دفعه آخرت باشه با ادی اینجوری صحبت میکنی، عنان از کف نده و به کارهای ناپسندت برای وین بیشتر فکر کن

و البته شرمنده اخلاق مزدور پروریت

همر رنک ۱ بودی! تلاشتم قابل تقدیر بود

ولی این شات یه چیز دیگه میگه

و قطعا میدونی همر توتن که سبقت بگیره دیگه با اسنپ هم نمیتونی بهش برسی!!

forum.speedtra.com/index.php?attachment/9106/

forum.speedtra.com/index.php?attachment/9109/

با گلد میشه پلیر، نفوذی، ساید، تیم، واندر خرید

ولی رنک ۱ نه! شرمنده :)))

با این پستت به من تهمت دروغگو بودن هم زدی که پیگیری های قانونیشو بعدا انجام میدم.

اون تایم که جهت کمک بهتون بود برای توافق :))) و چک کردن اینکه همرهای گادفادر و دیابلو چقدر واندر ان ای رو عقب انداختن.

باید تو و امثالت حالا حالاها پارو بزنید ۱۰ درصد شبیه سورنا باشید، سعی کن اسم های در حد خودتو بیاری!

و البته ناگفته نماند از تیم دفکوردی سرور نرمال که باعث فاجعه چرنوبیل شد! و دف و همر رفت توی دیوار! دو نفر حداقل تا جایی که خبر دارم الان حضور پر رنگ در اس دبل دارن که یکیشون خودتی، ما نتون تو بتون نخوری به ستون! :)) بد به دلتون راه ندین انشالا که گربس!

ما که بخیل نیستیم، اتفاقا نظر ان دبل اینه که اس دبل صد کنه، به هرحال ساید اولیه خودمونه

بچه های اس ای میگن ان ای صد کنه

ما که تماشاگریم، در حد کامنت بود، این نیز بگذرد.

• ماشالا اقا ناصر پیشرفت کردی:D:D:D

بک کردن دف واندر اس ای کجا دستور دادن استپ دادن واندر کجا 8o

مهدی جان اون کسی که بخواد بره دف از رو تارگت حریف بک بده . ناموسش رو ببره بخوابونه زیر پای بقیه شرف داره به این کار . البته این موضوع برای کسی که انجام داده و گردن هم نمیگیره صدق میکنه .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• مهدی جان اون کسی که بخواد بره دف از رو تارگت حریف بک بده . ناموسش رو ببره بخوابونه زیر پای بقیه شرف داره به این کار . البته این موضوع برای کسی که انجام داده و گردن هم نمیگیره صدق میکنه .

واقعا خیلی بده درست میگین :D:D:D

تبریک به متای ضربدری بابت 100 شدن واندرشون در این سرور

• واقعا خیلی بده درست میگین :D:D:D

تبریک به متای ضربدری بابت 100 شدن واندرشون در این سرور

خدا رو شکر اتفاق امروز باعث شد دوستان در متای مقابل از دخمه هاشون بیان بیرون

ب شخصه کم کم داشم نگرانشون میشدم

خوبید؟!

• علی جان من جایی از "ناسالم" بودن کار شما صحبت نکردم

با این سابقه طویل از شما بعیده برای امتیاز مهاجم تقلا کنید.

در مورد لابی هم که به وضوح مشهوده جنگ یونیک چرخشی و مولتی جایگزین و ...

به هر حال کارتون خوب بود 2 بار مولتیاتون خورد دیفالتتون هم که تبدیل به جنگی شد و همچنان 2-3 واندرزن ساختید. #ایزی_مود

موردی که مد نظر صحبت من بود لیاقت هست.

صرفا با اضافه کردن آبادی با بات و اتورید کسی نباید بتونه رنک مهاجم بگیره اصلا :))) چه برسه دومین نفر مهاجمین بشه

باز اگر همینا رو شما دستی اضافه میکردی جای بحث داشت :دی ولی تورین همونطور که میبینی تمام همرهاش داخل پلن استفاده شد.

پ.ن: در ورژن 4.6 پوینت هجوم به دست آمده از آبادی و ناتار از نیروی کشته شده جدا شده و در PVE قرار میگیرد.

• خدا رو شکر اتفاق امروز باعث شد دوستان در متای مقابل از دخمه هاشون بیان بیرون

ب شخصه کم کم داشم نگرانشون میشدم

خوبید؟!

خوب شد الان از نگرانی در اومدی؟؟؟

حداقل جنبشو داریم بعد باخت وسط فروم نمیایم فش ناموسی بدیم بن شیم