Posts by Ali Last Hero

سلام .

مازیار دادا شما دیگه چرا .آقافرق داره تک هدفه با دو هدفه این همه سرور بازی کردین .حداقل یه لول کمتر میاره پایین.

به فرض اینکه فرق نداشته باشه هم دو هدفه رو واندر نمی‌زارن که .بحث این موردا بعد این همه سرور !!!!!

سلام دوباره.

اگه نیت دف کشتن هست بزنن به واندر بادوم دف بکشن .

پ.ن یه نقشه بدین این واندرو بکشیم بالا^^^^^^

سلام به همگی .

یه خسته نباشین به هواداری عزیز و همر سازا و دف سازی بی ادعا.

رضا جان با کل کلاتون کاری ندارم ایشالله که مشکلاتتون حل شه.

رضا جان مقایسه رنک دف و رنک همر مقایسه درستی نیست .الان دف رفته رو واندر تلفات دف داریم چنتا از دهای دف سازا چیف شدن بعضیا همر داشتن همراشونو زدن رنک دف اومده پایین.

آیا قبل همر دیابلو همری لانچ شده بود که رنکش 1بوده باشه؟؟؟؟ خیر پس همری که رنکش میاد بالا تا موقع لانچ میشه ۱ معنیش اینه که همر رنک یک سرو بود دیگه چرا خودتونو اذیت میکنین .

تبریک به متای برنده زحمت و تلاش زیادی کردن و مزد زحمتشونو گرفتن.

راستی دوهفته اول رنک یک دف دست من بود که زحمت دوتا دهو کشیدین ^^^^^^

زلزله ۹ریشتری اومده طرف شمالشرق .

اخبار گفت باور ندارین شب تو ۸سی میگه .

این یکی رو من گردن میگیرم. اخرین همرمون هم لانچ شد.

همر جنگی ما که در اواسط سرور به درخواست ساید تبدیل به واندرزن و کاتا شارژ شد. به صورت تک موج روی مرتاض تارتاروس لانچ شد

سلام به شما دوست عزیز .

واقعا حال کردم از نحوه بازیت .هم حال کردی از بازی .خفت زدی صفر کردی کتیبه زدی همرهم کشیدی.

به جز شما ایلیا و ادریسم عالی هستن.

از اونورم میگ میگ (ادریس ناتار همونی که بهش کتیبه نمی‌دانیم ^^ شوخی)هم عالی بود یه عمر هم ازش بیاد بیرون تکمیل میشه کارش.

بقیه ناراحت نشن همتون خوب بودین مخصوصا برنده سرور

سلام به همگی.وا ویلا چه خفتی زده شده .

همری تو شمالشرق باقی مونده ؟؟؟!!!!!

Varمیخواد بفهمیم آمار دادن یا اینکه یه حرکت تمرین شده بوده;(;(^^^^^^

یه خسته نباشید به همه دف سازا و همر سازا مخصوصا دیابلو عزیز.

پ.ن.یه همر تو ان دبل بود با اون ادعا یه خط نتونستن بندازن روش ولی سرور پیش تو کل متاتون یه همر بود ......

سلام علیکم

سنگ جا خودش سنگین هست .

قصدت از این پست چی هست بگی بزرگی تو تراوین با کوچیک کردن کسی بزرگ نمیشی این بنده خدا نیاز به تایید من نداره و با رد قابلیت هاش توسط شما کوچیک و اینکه با حضورت فکر کنم میدون خالی نکردی امدی جات تو سرور مثل لایه ازون سوراخ مونده :D:D:D

نکته جالب پست های اخرت نام حامد عزیز اوردی سلامتو بهش میرسونم <3<3

سلام.

حرفهای شما درست و متین🌹🌹🌹.باکوچیک کردن کسی ،کسی بزرگ نمیشه.ولی دونکته وجود داره :

نکته اول اینکه ۵۰صفحه یه بنده خدارو کوبیدینو تخریب کردین و اسم گذاشتین که کوچیکش کنین اونجا نظرت چی بود؟؟؟!!!

نکته بعدی اینکه سرور پیشم اکثر همینا حضور داشتن و اسمشو تو سر در اتحاداتون بود ومیدونو خالی نکرده بودن وجاشونم ۳ایکس لایه ازون تو سرور سوراخ شد ..:D:D:D

پ.ن حتما سلام برسون .♥️♥️♥️

پ.ن داداش من همیشه تو شمالغرب بودم و خواهم بود انگار به اینستا و تلگرام سرمیزنم به اینجا هم سر میزنم عادت روزانه هستش دادا

سلام رضا جان.

دادا فکر می‌کنی من دارم بازی میکنم ؟؟!!!!یا بازی داره با من بازی میکنه؟؟؟!!!

رضا جان اون موقع که تو تیم حامد لرد ویکی بازی میکردی می‌تونستین بگین این ۳تا اکانت ماله منه؟!؟؟

رضا جان بازی عوض شده انتظار نداری که یوسین بولت بیاد با مارسل جاکوبز مسابقه دوی ۱۰۰متر بده.

سلام به همگی.

سلام به همگی.

شما همونی نیستی که تو شمالغرب بهت کتیبه .....نمیدادیم 8o8o8oزیاد جو گیر نشو .

وقتی میدون خالی باشه خیلیا فاز گندگی برمیدارن.

متای بی نقشه و بی واندر.

سلام به همگی.

چون گفتی از قدیمیا هستی ودیدم داری اشتباه میکنی جواب میدم .

اون 90کی مزدور رو من زدم و مسیولیتش به عهده کسی نیست .

در ضمن بعد فیلتر روش بازی من شده جنگی با این نژاد هون .دیگه دمپایی میاریم بالا میدیم ساید بزنن حالا با هیرو بدون هیرو یا هرجور که خواستن بزنن .

سرور باگ داره دیگه اتک از یه ده همزمان زده شده باشد دفا نشسته !!!!!دف یا باید اول بشینه اگه زودتر اینسرت کرده بودین یا بعد اتک اون ده اگه همزمان دف فرستادین این دیگه چونه زنی ندارن دادا.

علیرضا

سلام دوباره.خلاصه کلام،این جماعت مشکل با مولتی اکانتی ندارن مشکل با تعداد مولتی دارنD.

ای ار هم مولتی بازیو بات بود دروغ چرا ما خودمون هر سرور با ۳چهار تا شروع میکردیم

تی ام بات هم داشتیم .

الان مشکل جماعت با صنعتی بازهاست که بالای ۳۰چهل تا مولتی هر نفر ثبت میکنه یهو یه تیم بالای ۱۰۰تا مولتی داره .

مولتی هانتر نمیتونه جلوشو بگیره کسی که بخواد بسازه میسازه.

سلام به همه

ماهم اگه عمری بود در خدمت ساید بزرگ Nwهستم .

جدی بازی کنیم ولی بازیو جدی نگیریم.

به امید 100شدن واندر در Nw و حضور بازیکنان قدیمی در سرور

کارو چپ دست و دارودستش D

آرش 10و زیوسیا

و باقی دوستان .

دربان Nwعلیرضا D

سلام به همه

من به نوبه خودم به بچه های ساید خودم که از اولین سرور 3ایکس تا امروز تو این ساید بوده و خاکشو خوردم تبریک میگم .تشکر از تک تکشان که پرچم Nwرو بالا نگه داشتن آشنایی کامل نداشتم باهاشون و شرمنده از بردن نام.

یه خسته نباشین به همه بازیکنان تو همه سایدا میگم .( ایلیا خسته نباشی سرور قبلی بیشتر حال داد).جدی بازی کنید ولی بازیو جدی نگیرید.

بازی بردو باخت داره یه روزی میزنی یه روزی میخوری .

یه زمانی 20*20اکانت ماخط قرمز مابود ولی الان از ترس بغل دستی صدامون در نمیادD .

الان هم هر سروری اومدیم بی سرو صدا یه گوشه میشینیم بازی میکنیم برای Nw کل کل و رجز خوانی جز بازی هستش .

این مولتی بازیو جم کنین تا ما پیرا زیر دست و پا نمونیم.D

علیرضاA_s