Posts by Diablo

بعد از پلن هم گفتم بیاین یه جلسه باگهای پلن رو بگیریم برا پلن های آینده! مثلا چرا حداقل یه اسکات نزدین پشت این اتک ها که یه سودی داشته باشه! گفتن نه نمیخواد و کشش نده!

که ایشون بعدش اومدن فروم پست گذاشتن که من دست تنها بودم و اینجوری شده!!

دست تنها بودی یا میخواستی تنهایی تکروی کنی!؟

که باعث شدی ۶ ۷ تا پلیر فعال ساید روی اک کلاسیک از هم بپاشن!

بازم گذشت اون پلن و ایشون فرمودن میرم توی فاز دفاعی و تا ۲۰۰ تا اک میتونم ساپورت کنم و فقط پسورد برسونید!

گفتیم فدای سرت، یه بخش دیگه کمک می کنی

که یه شب برای اولین بار من اومدم پای دفکوردی و حاصلش اینسرت کاتاهای کینگ سایرس روی شارک، کچینگ همین همر و یه چنج کپ و خنثی شدن چیف بود، که همون روز صبح بعد از حدود ۲۴ ساعت بی خوابی من ایشون یه برخورد زننده کرد و بحثمون بیشتر شد! و من سپردم اک ها رو و خوابیدم تا صبح که پا شدم و دیدم دوباره مثل سابق حاصل کار ایشون ۶ تا چیف و ۸ تا دیستروی بوده! خب ۵۰ بار که نمیشه آدم از یه سوراخ گزیده شه! همیشه ۷ الی ۸ صبح میان برای چیف، خب ربات هم باشی میدونی باید ببندی اون تایم رو استاد

بریم سراغ پلن روی کپ نوپو با مختصات قلب ان دبل

اون محدوده ۲ تارگت از ان ای بود

یکی کپ نوپو

یکی نان کپ آتیلا چسب واندر مرکزی ان دبل

با اصرار پیاپی به ادی :))) ازش خواستم بیاد کمک برای پلن!

و خلاصه یه روز رخصت دادن و تشریف فرما شدن، گفتم بیا بین اتیلا و نوپو یکیو بزنیم، روحیه ساید برمیگرده و لازمه این حرکت قبل از کتیبه ها ک شروعی میشه برای پاکسازی ساید و روحیه بچه ها

و همرهای خوبی توی اون منطقه داشتیم و البته پلن یکی دو روزه نبود

با حس کردن خطر این دهکده ها توی این منطقه استراتژیک

اکانتها رو چک کردم و دیدم ضعف رمر تخصصی داریم

و در کنار واندرزنم شروع به ساخت یه رمر کردم

که همون رمر دهکده راسخی بود

و البته قبلش با یه فیک روی ساید ان ای

ریکشن اکانتهای ان ای داخل خاک ان دبل رو چک کردیم

که بلافاصله حدود ۲۰ الی ۳۰ دقیقه! بعد از لانچ فیک ها، شاهد افزایش رید همرهامون بودیم که نشون میداد تایم آنلاینی این اکانت ها به شدت بالاس و با استاپ تیراندازها اماده ارسال دف هستند حتی به تارگت های داخل خاک ان ای!

و یا حتی اتک به اتکرهای ما

که توی این مورد، بعد از شروع فیک های ما، فیک اتک های ان ای هم شروع شد

که بازم کسی پایکار نبود جز خودم، که ادی این تایم مدرسه بود و ایلیا اومده بود کمک از اس ای که با هم ۴ تا تارگتارو بستیم

(یکی از پر تلاش ترین پلیرهایی که دیدم ایلیا بود، با صدای همیشه خسته :)) ولی به شدت اکتیو)

و دلیل این همه هجمه روی این پلیر، چیزی نبود جز تخریب بازی و خنثی کردنش به نظرم، استراتژی تکراری که ان ای برای مقابله با خیلی از پلیرهای فعال داشت!

نهایتا رمر من آماده شد برای پلن به عنوان جلو زن و کلینر

۲ همر اک سورنا

همر ایکس

همر سامان بدبوی

و با توجه به تحلیل هایی که گفتم، باید پلن ما زیر ۳ ساعت به نتیجه می رسید و تایم بسیار مهم بود، پس با توجه به مختصات همرها و تارگت ها، نوپو به عنوان ریل و آتیلا فیک انتخاب شد، علاوه بر تایم کمتر روی نوپو، حدس زدیم آتیلا توسط دفکورد ریل تشخیص داده میشه و حیثیتی بودن دهکده آتیلا کنار واندر بیشتر دفکورد رو قانع میکنه تا اونجارو دف ببنده، و البته همر خوبی که همون زمان داشت و دف ثابت بیشتر نسبت به دف تخمینی ما روی نوپو

اسکات از آتیلا زده شد و نوپو بدون اسکات!

پلن برخلاف سیم سکند لندهای مرسوم فعلی! که به نظرم اکثرا حرکت فولیه، با تایم لند متفاوت انجام شد

اول ریل روی نوپو شروع شد و بعد فیک روی آتیلا که نتیجتا دف نوپو کلین شد با رمر اولی و با لاست بسیار ناچیز کاتا نشست و اما اون داستان باگ که باعث حفظ دهکده شد!

و نقطه عطف برای اولین گام بازگشت روحیه به ان دبل فیل شد!!

ناگفته نماند ما به خاطر عقب نشینی آقای سامان بدبوی از پلن در ساعات آخر، مجبور به جایگزینی کاتای اک مصری و مولتی شدیم که مسلما با نداشتن تروپ مناسب، پاشنه آشیل پلن شد!

و بعد هم شاهد خودکشی همرهای این اک روی دهکده آتیلا بودیم، با تایم لندهای عجیب غریب و تخریب دیوار با رمر و ۲ دقیقه بعد لند کاتا روی دیوار ۲۰!

که حتی قبل از این لانچ ها، از طریق پرهام تلاش خودمو کردم که پتانسیل این اک رو برای ساید حفظ کنم، اکی که میتونست خروجی شبیه به تورین و میگ میگ داشته باشه، نمیگم دقیق تا این حد، ولی با رسیدگی بیشتر بهش میشد ازش استفاده های زیادی کرد، گفتم جنگ رو شارژ میکنم و بیا ببر روی یک همر سنگین ترت و اندگیمیش کن، بقیه رو جنگی استفاده کن برای ساید که قبول نکردن

دلیل ایشونم مخالفت با تارگت کردن نوپو و تمایل به تارگت کردن آتیلا بود!

و هرچی گفتیم آقا تارگت اول خودمونم آتیلا بوده ولی تایم اتک و هزارتا فاکتور دیگه میگه باید اول نوپو رو زد! که ایشونم لطف کردن قبول نکردن!

و در ادامه سرور هم که تایم کتیبه ها چند کتیبه ای که لازم داشتیم زدیم، با توجه به پتانسیل نفری و همرهایی که داشتیم

و بعد از چند ترای از طرف ان ای برای زدن یونیک ها

هولد مرتاض یونیک به اس ای سپرده شد، که هم باعث کمتر شدن تارگت های ما شد و هم اس ای میتونست استفاده بهتری از مرتاض داشته باشه مسلما و باری از ردی دوشمون برداشته شد.

و ادامش هم استفاده از همرهای باقی مونده داخل ان دبل بود، تا کامل وارد فاز دفاعی بشیم

و قبل از اون هم کلا تغییر استراتژی و تمرکز روی تارگتهای داخلی بود، که تا حدود زیادی دف ثابتشون تامین شد، دفسازها سرکشی مداوم شد.

و خودم شخصا روی اک ها شروع به دفسازی کردم و آپ کردن زیرساخت ها

و جابجایی چشمان منحصر رو داشتیم به دلیل پتانسیل بالاتر اسکاتر اس ای و البته قول های نافرجامی که پلیر عزیزی میداد و عمل نمی کرد که ۴ تا اسکات پای اک وکس بکشه، کاملا یتیم بود این اک، هیچکس گردنش نمی گرفت نمیدونم چرااا :)))

و توی این بازه چند دیوار دفاعی خوب جلوی اتک های ان ای داشتیم که برآوردشون از هم پاشیده بودن ان دبل بود، که خوشبختانه با ریکاوری اک بادوم و چند دفساز دیگه این اتک ها نتیجه ای نداشت به جز یه مورد اتک سنگین روی مرتاض کوچیک که اون هم با حرکت جسورانه ایلیا برگشت داده شد به متا

و ازین تایم به بعد کل فعالیت من معطوف بود به شارژ دفسازها و همرم و جابجایی دف

یه نمونش با ادی پای اک بادوم بود، که دف و شوال شارژ میکردیم ۳ ۴ موتوره و ازون طرف رید که بیشتر ریدش روی دوش ادی بود و شارژ با من، که این اک به تاپ رید رسید به راحتی

آخرین تلاشمون هم پلن نقشه ها بود تا بعد از سرور نگیم میشد این آدز هم امتحان کنیم ولی نکردیم

که ۹۰ درصد و حتی بیشتر تلاشش گردن ادی بود و فقط تونستم توی لانچ یکی از نقشه زن ها کمکش باشم و مقداری دف دادن به اون دهکده ها

ولی اون روز رو یادم نمیره

رفتیم دیسکورد با ادی و مختصات دات کام رو بهش گفتم

گفت نه اونا اشتباس :))) اینجا یه چیز دیگس

که همون باعث شد خدا رحم کنه به متای مقابل!

کاش اینقدر سفت نمیگفتی نههه

ادیییییی

همه حالات دیگشو سعی کردیم چک کنیم و البته از خیلی ها توی متا هم مشورت گرفتیم

تا باگ های احتمالی و آنتی پلن ها رو بسنجیم، از ریکشن های مقابل مشخص بود بار روانی پلن براشون بالاس، مثل "ادی کوچولو به دنبال شانس ۱ درصدی:)) "

و البته چند روز قبل از بسته شدن کامل مختصات دیگه مسجل شد بعضی مختصات ها اشتباه بسته شده و زیاد کاریش نمیشد کرد

۱۰ نقشه زده شد و ۳ نقشه به متای مقابل رسید

و عملا همونجا کار رها شد از طرف معدود پلیرهای باقی مونده وگرنه جابجایی نقشه های باقی مونده یا دف کردنشون کار سختی نبود!

در مورد چیف واندر ان ای به جای واندر مرکزی خودمون داخل ان دبل هم کاش ادی یکم منطقی تر بودی

بازم خسته نباشید بهت میگم بابت همه زحماتت و تلاشت، خسته نباشی بزرگ مرد کوچک

این بود داستان سرور از دید یک پلیر ان دبل که در جریان اکثر اتفاقات درون سایدی بود

به جز پدیده هایی همچون چوکور ان دبل!

اکانتهایی همچون کینگ ام ام ای!

و موارد دیگه ای که توسط لیدرهای پروازی بسته شده بود و مثلا حل شده بود و خودشونم دلیلشو نمیدونستن! و حتی نمیدونستن واقعا حل شده یا نه! :))

اگه نمیدونیم داریم چیکار می کنیم

خیلی راحت بگیم نمیدونیم چه خبره

نگیم نه حله! این حله رو دیگه نگو دوست عزیز!

ممکنه منجر بشه به فنا رفتن تایم و اعصاب چندین نفر!

* امیدوارم من هم مرخصی تراوینی خودمو تمدید کنم.

** صادق اگه با خبر شدی میخوام پلی بدم، همون جمله معروفتو پی وی بگو حتما

(این متن طولانی و برای افراد بی حوصله مسلما توصیه نمی شود!)

شرح وقایع سرور از دید یک پلیر ان دبل برای آگاهی بیشتر پلیرهای ان دبل که در جریان خیلی از موارد نبودن و

شاید درس گرفتن با بررسی هایلایت های وقایع:

این سرور اسمی که برای ان دبل میشه گذاشت

ساید جوانان مغرور بی پلن بود!

داستان از ۱ الی ۲ هفته قبل از سرور شروع شد

که تصمیم تیم برای حضور توی سرور هم قطعی نبود

تا اینکه اکثریتی که تمایل به حضور داشتن اکی دادن

و حدود ۸ نفر از تیم تایگرز تصمیم گرفتیم پلی بدیم این سرور.

موضوع بعدی انتخاب ساید بود.

که سبک سنگین کردن بین اس دبل و ان دبل بود

و با اعلام حضور یوسف و تیمش و وگنس توی اس دبل و خالی بودن ان دبل تصمیم بر حضور توی ان دبل شد.

البته تصمیم بیشتر با اعضای تیم تروریست سابق بود و ما هم همروند شدیم صرفا

و ناگفته نماند تماس های مملی با اکثر اعضای تیم ما هم انجام شد، که به اتفاق آرا به این نتیجه رسیدیم که هدف احتمالی مملی قطع به یقین بازی زیر پرچم ان ای خواهد بود!

و وعده هایی مثل اینکه همه برابریم و تیم و غیره مطرح نیست و همه پلیر و در عین حال توتالن بیش از حد عوام فریبانه بود که قابل باور برای پلیرهای با تجربه باشه!

چند روز قبل از شروع سرور یه جلسه دیسکوردی برگذار شد

و توی اون جلسه اعضای تیم سرور قبلی مست از باده وین سرور ۵ ایکس، خیلی پر انرژی بودن و برای برد بعدی اومده بودن

که اونجا گفتم دوستان، تیم طوری که من آنالیز کردم، تیم ارلی گیمی و میدگیمی هست، اگر فرض رو بر این بزاریم که بتونیم بازی جنگی اول بازی رو برنده باشیم، پلن و برنامه ای برای اندگیم هم داریم یا خیر!؟

که همه با صدای بلند گفتن بلهههه چرا که نه

گفتم خب چنتا همر واندرزن ساز داریم، چنتا دف ساز تخصصی

که اونجا چند نفر گفتن، من ۴ تا واندرزن میکشم

یکی میگفت من ۳ تا میکشم و یکی هم ۶ تا

منم با خودم گفتم چی بگم حالا، بگم اومدم یه واندرزن بکشم!!!

که تهش تک واندرزن شدم!

و خیلی از عزیزان مدعی اون جلسه، یه همر جنگی میدگیمی هم تحویل ساید ندادن!

خلاصه با صدای آروم گفتم خب منم یکی میکشم کمکتون

و میخوام سرور رو چیپس و ماستی برم جلو

از لحاظ دفکوردی هم روی من حسابی نکنید، اعصاب و وقتشو ندارم

که گفتن نه اکیه همه چیز

گفتم دفساز تخصصی اندگیمی چی داریم، اونجا هم گفتن حلهههه

و بیاین قدم به قدم بریم جلو! فاجعه همین جا شروع شد!

سرور شروع شد و کراپ ها تقسیم شد در مرحله اول و ریدرها کارشونو شروع کرده بودن

و تقریبا شرایط مناسب بود، چون پلیرها اکتیو و پاکار نشون میدادن با توجه به رید خوب از ناتار و قبلش آبادی

تا اینکه حس میشد توی بخش دف و پاپ مشکل داریم

پاپ که از روی تاپ پیشرفت مشخص بود و البته کمبود تعداد اکانت نسبت به بخش شرقی مشهود بود

و دف هم نیازی به بازرسی نداشت، وقتی همر توتن میشه رنک ۶ دف اتحاد، یعنی دف ارلی گیم اصلا جالب نیست

و با توجه به پاپ نزدن، یعنی دفسازها عملا عملکرد بسیار ضعیفی داشتن، به جز استثنائاتی مثل اک بادوم، لاقونچر و ...

که همون زمان هشدارهای لازم به لیدرهای اون زمان داده شد که جدی گرفته نشد!

رجیستر اکانتهایی از ان دبل داخل خاک ان ای و البته دهکده های ۲ داخل ان ای اوایلش برگ برنده ان دبل توی جنگ مرزی با ان ای بود

و تقریبا یک هفته ای اوضاع به نفع ان دبل بود با چیف ها و خفت ها و درگیری های لب مرزی

ولی پلیری که میخواد این سبک جنگی رو انتخاب کنه، نمیگم ۶ دانگ باید باشه ولی حداقل ۳ دانگ باشه

سطح پلی و سبک پلی حداقل بالانسی باید داشته باشه و به شدت اکتیو باشه

یه مهارتهایی از دفکوردی( اینسرت، حفظ دهکده و غیره) رو بهش تسلط داشته باشه

و خصوصیات تهاجمی خوبی داشته باشه، تا حدودی بتونه پلن بزنه، کانتری بزنه

که متاسفانه وقتی اکانتهای این عزیزان رو بررسی کردم، خیلی ها حتی وفاداری ۱۲۵! و تعداد لوح قانون مناسب برای مقابله با چیف نداشتن!

و الا صرفا ریدری کردن توی اون مختصات مزیتی محسوب نمیشه و خصومتی که با ناتارهای ان ای نداریم که بخوایم اونو خالی کنیم، و حتی از ساید خودمون میشد لب مرزی ناتار همه جارو رید کرد

و اگر پلن این بوده که پلیر فقط صرفا همر آماده کنه و بسپره به تیم پلنری، این ضعف برمیگرده به تیم پلنری که بدون کاور و پشتیبانی مناسب، پلیرها رو فرستاده داخل خاک ان ای

خلاصه یه مقدار برتری هفته های اول کمرنگ و کمرنگ تر شد به دلایلی که گفته شد و البته مسافرت های یهویی ممبرهای تیم!

سفرهاتون بی خطر :)) یکی شمال، یکی شرق، یکی غرب

و تقریبا همون بازه ای که باید فشار اتک حفظ میشد، تا به نتیجه دلخواه برسیم، خیلی از اکانتها رها شده بود!

و حاصل اکانتهای هون داخل ساید ان ای هم خلاصه شد توی چنتا خفت از اک هون اورهن که من زدم و بقیه اکانتها تقریبا بی برآیند بودن و پلن مسترمی براشون نداشت کسی! چه بحث همرسازی و چه خفتری حتی!

و البته محدودیت ۱۰ اکانت برای غارت هم این زمان یکی از مشکلات توی درگیری های مرزی بود، که ریدرهایی از ما که بخشی از پلنشون مقابله با مولتی اک های ان ای بود، با ارور محدودیت غارت مواجه شدن وگرنه اون تراکم ریدر در یه منطقه مرزی هیچ جوره قابل توجیه نبود برای رید از ناتارهای مشترک!

و بعد از مدتی به خاطر کم شدن تایم آنلاینی اکانتهای مرزی ما و نبود زير ساخت حمایتی مناسب، ورق جنگ مرزی به نفع ان ای برگشت

و البته دف حاصل از مولتی اک های ان ای که خیلی زود استارت زده شده بودن

آنتی پلن ان ای به ثمر نشست

با بازررسی که از اکانتها انجام دادم، اولین و مهم ترین نکته ای که به چشم میخورد،

ضعف در بخش دف سواره و نبود میدون تمرین بین اکانتهای مرزی بود که با توجه به فاصله کم تا تارگت اولویت با همون دف سواره بود و نه میدون تمرین

این تذکر هم متاسفانه کارساز نبود و انگار نه انگار

بعضی پلیرها شبیه ربات اصرار داشتن به ادامه راهشون به همون شکل و همون فرمون!

تفاوت اصلی تراوین با خیلی از گیم ها

همین انتخاب استراتژی و مهم تر از اون تغییر و اصلاح و تعدیل استراتژی هاس!

حداقل فوتبال که می بینید

تیم از چپ میزنه اگه راه بسته بود میزنه راست

راست نشد میزنه عمق

اگه همه راهها بسته بود یه مقدار عقب نشینی میکنه و شرایط رو حفظ میکنه و دنبال راه جدیده

و توی تراوین عقب نشینی استراتژیک میکنه تا ضعف هاشو رفع کنه، و باگ گیری پلن و تغییر پلن

نمیشه به یه در بسته هزار بار کوبید که

مرده نیست توش داداش رهاش کن

بعد هم بگیم زمین وسطش کجه و شیب به سمت افقه! ما هم میریم!

خلاصه رسیدیم به تایم برگشت آقای اسمشو نبر از سفر و تلاش برای برگردوندن ورق بازی و رووو کردن آس بازی!

اونم به‌شکل کاملا احساسی و اور اکت

و تصمیم گرفتند ایشون که اولین پلن گسترده بین سایدی در کل سرور اگه اشتباه نکنم از طرف ساید ان دبل روی ان ای زده بشه

و واقعیت منم مخالفتی با اجرای پلن نداشتم ولی نقدهای جدی با شکل اجرای پلن داشتم

۱. انتخاب تارگت به صورت مشورتی که تکی بود!

و انتخاب تارگت سیف تر به عنوان اولین پلن جدی

۲. اجرای ساپورت به شکل تیمی با استفاده از پلیرهای فعال که اونم تکی انجام شد!

۳. اول اجرای فیک و اسکات و برآورد دف که اونم کور زده شد!

که شات هاش موجوده!

(مثل اینکه بگم فقط قسمت چت خودمه مشکل نداره ادمین گرامی!)

این تایم رمر کلاسیک رنک ۱ بود، همر دیابلو رنک ۳، همر ایکس دقیق یادم نیست ولی زیر ۱۰ بود فکر کنم و همر بدبویز رنک ۱۴ سرور.

که آقای ایکس گفتند نه رمر ۱ سرور رو دارم و ۳ ۴ تا پلن موفق حداقل میشه زد باهاش!

که من و یکی از بچه ها گفتیم آقا بیا با پلن فیک اسکات بکشیم و برآورد کنیم دفشونو، این همه مولتی دف زیادی میده اگه استارت خورده باشه

و اون زمان تصمیم بگیریم پلن بزنیم یا نه و اگر میخوایم بزنیم، مثلا پلن رو قدرتی بزنیم و همر منم بیا بزن، دستت بازه

کارها رو تقسیم کن تا تنهایی بهت فشار نیاد و درصد خطا بیاد پایین که گوش ایشون کلا بدهکار نبود!

و تکروی از صفات بارز این پلیر!

دوست عزیز بازی تراوین اولین اصلش بازی گروهی و تیمیه! نمیشه هیرو وار ورق بازی رو برگردوند اونم به شکل احساسی و نسنجیده!

و در آخر نتونستم از پلن اون شکلی منصرفش کنم

گفتم این موارد رو حداقل رعایت کن:

۱. دف و اسکات بریز پای همه اتکرها

۲‌. همر اسکات نخوره توی بیس زمان فیک ها و هیرو رو بپا

۳. ساپورت گندم همرها

۴. حتی فکر میکنی با لاست پایین برمیگرده همر، فکر کانتر و کچینگ اتک باش

که نتیجه چی شد!؟

۱. تایم دقیق و تارگت پلن رو حتی ایشون اعلام نکردند!

فقط من مثل همیشه جانشین اک سورنا بودم و با چک اک سورنا، دیدم همر روی ناتار لانچ شده بعد از فیک ها برای فرار از اسکات

و همر روی لاسته! یه تعدیل زدم و لاگ اوت کردم

چند دقیقه بعد چک کردم از اسکاتای اتحاد و دیدم همر داخل بیس اسکات خورده (۱۶ک استپ اون زمان)

پس میشه لو رفتن چند تارگت فیک!

که این اتفاق برای چنتا همر اتکر تکرار شد!

۲. همر ایکس به خاطر نداشتن دف مناسب کانتر اتک خورد

(کانتر منظور اتکی که همزمان با اتک مهاجم انجام میشه، چه زدن انبار گندم و چه چیف و دیستروی و کچینگ همون کانتری که خودمون میگیم و افتادن پشت مهاجم توی راه برگشت)

و نتیجه چیزی شد که همه شاهدش بودیم، فاجعه دیوار! دیوار چشم بسته!

من مخالف اینم که همر خودمه حال کردم زدم!

وقتی همری از سایدی بلند میشه، آبرو و روحیه تیمی رو باید در نظر بگیره و کلی حساب کتاب پشتش باشه

پلن دهم هم نبود بگیم ۱۰ تا موفق زدی و اینو بزن دیوارم شد مهم نیست!

بزار روشنت کنم با یه مثال

یه تیم میبازه یکی میبره این که طبیعیه

ولی بازیکن نیمکت نشین که یه دقیقه هم توی بازی نبوده و هیچ تاثیری توی بازی نداشته و تقریبا بی مصرف بوده، فقط میتونه از روی نیمکت بالا پایین بپره نه بیشتر!

حرف من خیلی واضح بود، قبل از لانچ گفتی همرت هیچی نیست، میخواستم از بیگ همر رکوردت رونمایی کنی، هر مدلی دوس داری! بیام ورکشاپ های همرسازیت شرکت کنم، شات بده قبوله، از توی شات خفت نمیشی نترس خخخ

این ۱ میل ۱ میلی که گفتی شوخی بود دیگه!؟

میدونی که همون ۱ میل محافظ پشت دیوار توتن و معماری و ... چه حرکات موزونی با گرزی ها میزنن دیگه!؟ حرف که استخون نداره بزن راحت باش.

دوستیاتون پایدار،

یه سرور NE Army و ایکس آرمی و طالبان و گروه جهاد اسلامی و حماس و این چیزا بتراشی، خودتو خفه کنی و آخرش توی خاک ساید دیگه ۱۰۰ شه، جدی جدا از تمام بحث ها، سیاست اس دبل عالی بود

بهش میگن سیاست پیروزی بدون جنگ! اثر ریچارد نیکسون! از پیروان مکتب هرکه نان دهد فرمان دهد!

ما که میگیم آزاده و رها باختیم خوبم باختیم که شرف داره!

ک

خب به پایان آمد دفتر این سرور هم

امیدوارم حکایت دیگه باقی نباشه

این از تاثیرات فاجعه امروز فقط میتونه باشه که فراموشی گرفتی!

۲ هفته که بن بودم، ویراژ میدادین توی فروم

بعد از بنی این تعداد پست قبل از لانچه دقیقا

کمه یزید؟ :))) دیگه عملا داشتم میگفتم بزنید که میخوام لانچ کنم، نزدین که دیوار شین!

با توجه به دف ۲۰ میلی واندر مرکزی ان ای و تزریق مداوم دف همرهای لانچ شده روی واندر، تصمیم بر این شد روی لول حول و حوش ۷۰ حداکثر واندرزن لانچ بشه که بیشترین بازدهی و تاثیرگذاری رو داشته باشه، وگرنه اگه همر به اندازه کافی بود، همرمو تا روز آخر لانچ نمیکردم اگه دنبال رکورد و نگه داشتن رنک ۱ بودم، ترسی هم از کسی نداشتم، زدن همری که

۱. معماری کوچیک داره

۲. کپه و سنگتراشی داره

۳. مورال بونس ۵ دهکده ای با پاپ پایین داره

چیزی شبیه جنونه که متاسفانه لیدرهای اصلیتون تصمیم درستی گرفتن و لانچ نکردن!

تازه با این اتفاق امروز، فرض کن چنتا همر میخواستین خرج کنید!؟ الان چی میشد!؟

نمیخوای لانچ کنی دیگه ببین شیطنت میخوای بکنی بزنی واندر متا :))

ما که خییلییی ضعیف بودیم، تقابل رقابتی همر کشیدن رو میخوام ببینم الان ۲ روزم بیشتر از من شارژ کردی، چون قبل از لانچ مسخره کردی همرو میگم، ببینم لابد هیولا شارژ کردی ولی رنک نداره!؟

اکانت من دیابلو نبود تنها

که قطعا اگه انرژیمو روی یک اک میزاشتم، نتیجه اون اک بهتر بود، ولی منطق میگفت ساید دف و ساپورت هم نیاز داره!

اک من بادوم هم بود، شوال محافظ

هاکان هم بود، پیاده و کاهن

وکس بود، اسکاتر و اشواردن و ارابه

لاقونچر بود، و... و ...

لیستشو پایین ببینید، شاید دوستان نیمه راهی که میخونن فرومو یکم خجالت بکشن! شاید! و شاید این کارشونو تکرار نکنن! شاید! اینم بخشیش بود تازه

حالا سبک دیگه جواب دادن به این پست و البته بیشتر مخاطب آزاد و بی طرف

بارها گفتم، بازم میگم

با هرکسی با ادبیات و سبک گفتار خودش برخورد میکنم

من کارم ترجمست و سر و کارم با واژه هاست

کارم مقاله نوشتن توی ژانرها و سبک های مختلفه و ترجمشون!

پس نسبت به معنا و بار واژگانی که به کار میره حساس ترم و در همون حد ریکشن نشون میدم

فروتن باشه طرف منم خاکیم، گرد و خاک کنه منم در حد خودشم

الان این نه کلاس گذاشتنه نه چیزی، یه حرفست و شغل مثل همه حرفه های دیگه

خیلی ساده و رسمی پست خداحافظی گذاشتم و برآیند سرورم تنها روی اکانت خودم اکی؟

بعد خفت اتفاق افتاد و پست تبریک گذاشتم بدون توهین! توهین ها شروع شد و تهمت ها! که با پسورد زدی!

زدم!؟ اتکر من بودم!؟ روی مدافع لاگین داشتم!؟

الانم این بحث های حاشیه ای و بولد کردن همر من و مدت زمان بودن جنگ روش، صرفا به نظرم مغالطه برای سرپوش گذاشتن روی داستان های دیگس! و البته از تایم کتیبه ها به بعد، خوده دوستان اس ای برآوردشون کمبود همر نسبت به دف بوده تا جایی که در جریانم و این که کل نتیجه بازی رو ارتباط بدیم به یه جنگ کوچیک چیزی شبیه مضخرف محضه!

ولی حسم اومد و می نویسم چه شد، با یه اسکرول هم قابل رد کردنه!

ببین کسی که یک بار توی عمرش همر کشیده باشه، میدونه که همر رنک ۲۰۰ رو نمیشه توی سرور حتی متوسط رنک دار کرد با جنگ، برای این همر، من برای اولین بار ۳ تا مولتی کشیدم، اونم ۱۲۵ ۱۵۰ و ۷۵ درصد که بهره برداری ازشون مدت ها زمان برد چون مولتی باز نبودم!

و بدون مولتی تا رنک ۷ رسوندمش و بعد جی بی جی اس با مولتی که میشه عقب افتادن همر، باز هم درگیر بحث دفاعی بودم تا همر کشیدن، و شارژهای ۱۰ دقیقه ای نیم ساعتی و غیره

حتی زمان کتیبه ها چون ساید روی حذف بود تقریبا، منم تایمینگ کتیبرو در نظر نگرفتم و شارژ رو ادامه دادم (من که سر بونس اتحاد ثانیه ای شارژ میزدم) تا ۲ الی ۳ روز به صورت متنوع توی کارگاه یا جی بی جی اس، و بیشتر کارگاه که علت کمبود کاتا هم همینه، لابد این ریزه کاری ها رو متوجهی!؟ و این لابلا لاستهای مختلف روی ناتارهایی که ناشیانه یا عامدانه چیف میشد!

روز کتیبه با ادی و حسین تصمیم گرفتیم نزاریم ساید بی آبرو بشه حداقل، من و ادی و حسین و حامد ماراوا، و یکی از بچه های چوکور ان دبل سابق! توی دیسکورد مشغول شدیم، و کتیبه ها رو در حد آبروداری حداقل زدیم یونیک ها اول، بعد بزرگ و جنگ، تک آپشن واندرزن ان دبل هم همر خودم بود، به خاطر کمبود منابع و نبود حتی زیرساخت مناسب برای پوش همر، و همزمان درگیری های مرزی و داخل سایدی و

نبود عمق استراتژیک داخل ساید ان دبل و نزدیک بودن اتکرها به اکانتهای مدافع ما، باید به بحث دفسازی هم رسیدگی میکردم، تقریبا تک و تنها با کمک های موقتی بعضی از دوستان، و جابجایی دف به همراه ادی، هولد کتیبه های داخل ساید، همر خودم، جنگی های داخل ساید، روحیه دادن به پلیرها در حد توان، من از خودم زدم این سرور، از انرژی و زندگیم، اطرافیانی که موندن و دیدن میتونن شهادت بدن، تسلط من به اکانتشون از خودشون بیشتر نباشه کمتر نیست، الان میدونم اک بادوم کدوم دهکدش کدوم مختصاته و ممکنه چه ساعاتی روی لاست باشه، و از اک ۵ دهکده ای خودم میرفتم پای اک ۴۰ دهکده ای، شارژ محافظ شوال و سزار

اینا درد دلهام بود که نمیخواستم عمومی بگم، گاها مختصر اشاره کردم و رد می شدم

سروش استورم یک بار بهم گفت سلام دیابلو ایستاده در باد :))) خیلی به دلم نشست، واقعا طوفان بود اس دبل و منم اهل جاخالی دادن نیستم، نیومده بودم که ول کنم راحت!

گفتم به هم سایدی ها و ساید متا، بازم میگم شاید وسواسم بیش از حد بود روی همر و شارژش، ولی اونم نمیشد ول کنم به امان خدا!

خودم باید رید رو اکی میکردم، بازار میزدم، تجارتخونه، میدون تمرین، اکی کردن رید، مسیر، دف، و شارژ همر سخت بود، تا اینکه یه مقدار پوش از اس ای رسید و قبلش کمی استفاده از مولتی کپ های بچه هایی که رفته بودن که اونم فاصله زیادی داشت و برای همر من طراحی نشده بود، و ناتارهای ان دبل زبر رید تیراندازهای ساید و ساید ان ای بود و مسلما اگه کسی مقدار کمی از همر کشیدن با توتن بدونه، متوجه میشه که رقابت ریدی تی کی و گرزی در برابر تیرانداز و استپ و شوال جوک قرنه بیشتر، و به خاطر شدت مسئولیت و زیادی کارها حتی رمقی برای بک دادن دف و جابجاییش نداشتم! دست تنها! و این جابجایی کتیبه رو سخت میکرد.

کسی میتونه در مورد واندرزن نظر بده به نظرم که یک بار حداقل توی رزومش واندرزن کشیده باشه، یک بار گندم منفی چند میل رو تجربه کرده باشه، یک بار تعدیل ریسکی گندم زده باشه روی ۱ ۲ میل و مثلا ۲۰ دقیقه، یک بار از دیوار شدن ۲۰۰ تا تی کی یه جا روی ناتار حرص خورده باشه! نه هر کسی که از راه میرسه یه لگد پرت کنه! باید پلیر حد خودشو بدونه!

امیدوارم ازین صحبت ها دیگه سواستفاده ای نشه، منتی سر کسی ندارم، خودم ترجیح دادم بمونم و اونایی که موندن دمشون گرم، آدم توی سختی ها میشناسه اطرافیانشو.

جنگ روی اک من بوده تو رو سنن خرزو خان؟ مال تو بوده!؟ ارث پدریت بوده!؟ ماتحت هرکیم بخوام پاره میکنم! مشکلیه!؟

میخواستم جوابتو مودبانه بدم ولی دیگه پاراگراف آخرتو دوباره خوندم دیدم سوختگیت زیاده و نیمشه ازش گذشت

مهمل یا هرچیزی اسکرول کن و رد شو، پست اسپم مضخرف نده، پماد از بازار بخر استعمال کن!

رقبا شکر پنیر میخورن با هم با تو بخوان همچین کاری بکنن، که بارها هم کردن

بیشتر شلنگو بگیرم!؟ یا بسه!؟

خوشکل ماچ کردنی

سورنا که هیچی، پسر ۱۵ سالش بیاد سراغت یه چک افسری میخوابونه توی گوشت که رب و ربتو یاد کنی!

حالا خوده سورنا سر خزعبلاتت میاد سراغت

ولی تا جایی که یادمه تو و دوستات قرار شیشه کشیدن میزاشتی! و سورنا و بقیه ازتون قول میگرفتن این بار رو شیشه نکشید، توهم نزنید یهو کار دست ساید بدین :)) یهو ۳۰ ک استپ لب مرزیت خفت نشه، پلیر باید فوق نوب باشه لب مرز استپ بکشه، و جلو چشاش خفت شه!

این شیشه که میگم دیگه شوخی شیشه نیس، چسب و شیشس :)) برگام ریخته بود چطوری با چسب رازی میشه های شد بنااازم!

و اینکه

هرجا بودیم که با هم بودیم متاسفانه این سرورا توی یه ساید اکثرا، ما کتکشو خوردیم تو جای دیگشو خوردی!:)))

این سرورم که مثل بچه یتیما یه گوشه نشستین و بقیه درگیر شدن، وقتی همرا و تروپا خرج شد و دیوار شد دم در آوردین!

برآیند اکیپ فخیمتون تا به حال تا جایی که یادمه:

۱. معجزات دیوار کردن دف و همر با عنوان تیم دفکوردی و سواستفاده از اعتماد پلیرها و گرفتن پسوردها

۲. استفاده از باگ منابع و آپ کردن کراپها در ۱ ساعت با عنوان تیم سااایزندگی

۳. استفاده از باگ تروپ و شارژ ۶ موج کاتای سیم سکند در کارگاه

۴. لو دادن و اکانت فروشی به سایدهای دیگه

فحش ... میزارم برا کسی که پسوردهارو اون سرور لو داد و اون فاجعرو راه انداخت، داری تو هم بزار!

این که یکی بازیش کثیفه تا اینکه کثیفه خیلی فرق داره! کتفتم بده دوستات خواستی بیا لا کتفی هم هست بدم دستت، قول بده داغ داغ بخوریش

آب را بریز آن جایی که باید!

یک ساعت یا ۲ ساعت یا ۱۰۰ روز!

همرت رنک ۲ سروره، باهاش کنار بیا :))

اگه توتن برمیداشتیم و اینا که حرفه

اگه منم هون برمیداشتم الان خیلی کارای دیگه میکردم، خاله هم اگه داشت خالو میشد از قدیم گفتن، ۸ نفره روی یه اک رنک ۱ رو دادین رفته دیگه، من کنار اون همر ۴۰ تا دفساز چرخوندم، مسلم بدون خروجیم ۱۰ برابر تو بوده!

سرور نرمالم یادش نمیره کسی، چجوری مثل مار میپیچیدی به خودت! ۲ ایکس چجوری تنسرت به ... رفت!

خفت تاریخی زدن ما هم حال کردیم، ارتباطی داره بهت!؟ کلانتر فرومی!؟ همه برگاشون ریخته به جز اس دبل که انگار براش خیلی طبیعی و عادیه، بایدم عادی باشه!!

الانم فرافکنی بسه! پرپگانی به قول اون بنده خدا

پیگیر گند جدیدت باش، نکش به حواشی :)) همش بزنی شیک کنی یه طرف دیگه بیشتر بوش بلند میشه از قدیم گفتن!

* متوهمی دیگه اسمت برازندته، هم خفت شدی، هم از کنف مثل نوبا زدی بیرون و درجا صفر شدی، هم اومدی خفت کنی نیزه خوردی! ولی در کل مال زدن نیستی، گفتم در حد مکالمه و دیالوگم نیستی! برو بگو اصل کاریتون بیاد، اگه بعد از ممل کیاس چرچیل کسی هست!

تو ولی از پرچم هرکی خواستی برو بالا!

حرف زدنتو بفهم تا ۴ تا کلفت بارت نکردم

اینقدر هول بودی خودت اومدی از طرف یکی دیگه پست گذاشتی!

سورنا و من حرفمون یکیه، هرکی ما دوتا رو بشناسه اینو میدونه، ربطشو به تو این وسط نمیدونم

کسی که میاد ساید ان دبل رجیستر میکنه، میره بغل واندر ان ای لگد زدن و دف سایدو میکشه اونجا، بعد حذف میکنه میره یه جا دیگه، شرررف هرچی پلیره به فاااا... داده و حق حرف اضافی زدن نداره

خوشبختانه چه هم سایدی بودیم، چه ساید مقابل بودیم زدیمت، و سوزت یحتمل برا همینه

دمپایی ساز در حدی نیستی که در مورد همر رنک ۱ سرور نظر بدی، میدونی لولت نمیخوره که کامنت بدی!

اسپیدترا و رید خودکارش ببین کیارو شاخ کرده!

جنگم کسی به من نداده هر وقت جنگ روی همرم بوده خودم زده بودم

برو خدا روزیتو جای دیگه بده، تا دیروز املا و دیکته فارسی باید بهش میگفتی امروز شده فروم نویس!

بدووو بینم بچه

دفعه آخرت باشه با ادی اینجوری صحبت میکنی، عنان از کف نده و به کارهای ناپسندت برای وین بیشتر فکر کن

و البته شرمنده اخلاق مزدور پروریت

همر رنک ۱ بودی! تلاشتم قابل تقدیر بود

ولی این شات یه چیز دیگه میگه

و قطعا میدونی همر توتن که سبقت بگیره دیگه با اسنپ هم نمیتونی بهش برسی!!

forum.speedtra.com/index.php?attachment/9106/

forum.speedtra.com/index.php?attachment/9109/

با گلد میشه پلیر، نفوذی، ساید، تیم، واندر خرید

ولی رنک ۱ نه! شرمنده :)))

با این پستت به من تهمت دروغگو بودن هم زدی که پیگیری های قانونیشو بعدا انجام میدم.

اون تایم که جهت کمک بهتون بود برای توافق :))) و چک کردن اینکه همرهای گادفادر و دیابلو چقدر واندر ان ای رو عقب انداختن.

باید تو و امثالت حالا حالاها پارو بزنید ۱۰ درصد شبیه سورنا باشید، سعی کن اسم های در حد خودتو بیاری!

و البته ناگفته نماند از تیم دفکوردی سرور نرمال که باعث فاجعه چرنوبیل شد! و دف و همر رفت توی دیوار! دو نفر حداقل تا جایی که خبر دارم الان حضور پر رنگ در اس دبل دارن که یکیشون خودتی، ما نتون تو بتون نخوری به ستون! :)) بد به دلتون راه ندین انشالا که گربس!

ما که بخیل نیستیم، اتفاقا نظر ان دبل اینه که اس دبل صد کنه، به هرحال ساید اولیه خودمونه

بچه های اس ای میگن ان ای صد کنه

ما که تماشاگریم، در حد کامنت بود، این نیز بگذرد.

یه ۲ ماه به ان دبل و چوکور میگفتن مزدور مزدور

الان مثل اینکه گلدارو یکی دیگه گرفته

مزدوری ها جای دیگس!!!

بنازم به این تدبیر و خرد

حالا واقعا اس دبل استاپ نمیکنه تا ان ای بهش برسه!؟

یه ۱۵ لول و ۴۰ ساعت تایم ساخته این حرفارو نداره دیگه

اگه اشتباه نکنم

#ما هم ازین مدل وینا میخوایم

# اصلا کی گفت نریم اس دبل پیش مملی و بریم ان دبل!؟

# نوری چرا لانچ نمیکنی؟

# نوری چند حالت داری انتخاب کن:

یا میتونی بگی همرم بین همین خفتیا بوده

یا صبر کنی همرت یکم تپل شه شاید بعد لانچ کنی

یا صبر کنی سرور تموم شه بگی یادم رفت لانچ کنم خواب موندم

# منتظرم

من که وااالا بی خبرم گردن نمیگیرم

یه شات دیدم و باورم نشد گفتم فتوشاپه

دیگه با لفظ اسکول خودتونید رفتم لاگین کردم و تاپ هجوم رو دیدم، دیدم نه واقعیه انگار

اون قسمت بی شرفی هم با دوستان خودتونی دیگه!؟

امیدوارم البته همر موناکو ولف وال استریت این میون نباشه، چون خیلی دوست داشتم حجم همرشو ببینم با این حجم ادعا!

اول یاد بگیر کاتاهاتو تک هدف بزنی رو واندر بعد پلنر شو

دیر گفتی سامورایی زده :)))

با الگو برداری از حضرت ناتاره فکر کنم

اینارو سرور بعدی میشه با بات لقمان پیدا کرد؟ بندازیم زیر رید با ۲ تا گرزی یا نه!؟ البته اقامت دیوارو باید بزنیم قبلش.

خب به پایان آمد دفتر این سرور هم

امیدوارم حکایت دیگه باقی نباشه

تبریک به متای ان ای اس دبل

حاصل کار منم پای اکانت دیابلو یک همر جنگی دهکده راسخ بود با یک بار لانچ روی نوپو، برگشت و لانچ توی پلن بعدی و بعد هم لانچ روی واندر فیک ان دبل

همری که به خاطر رضا راسخی کشیدم که در کنارمون نبود این سرور به خاطر از دست دادن پدرش، امیدوارم خدا بهش صبر بده و این سبکی خواستم یادش باشم.

و همر واندرزن دهکده سورنا

که ازش راضیم به جز بحث کاتاش که میتونست بهتر ازین باشه، و باید کارگاه رو زودتر استارت میکردم.

از روز ۸ به بعد رنک ۳ سرور بود، و بعد از دیوار شدن رمر دیفالت اکانت کلاسیک، رنک ۲ بود تا ۱ روز قبل از لانچ که رنک ۱ شد (البته قبل از این هم یه مقطع کوتاهی بعد از کتیبه ها رنک ۱ شد ولی باز به خاطر لاست ۲ شده بود) رقابت خوبی بود با همر رنک ۱، تبریک میگم به رنک ۱ فعلی، برام جالبه بدونم لاست میداد یا مسئله شارژ بود و یا کلا شاید هونه نمیدونم.

هیرو هم لطف کرد یه مقدار خرت و پرت نیزه اسکات دلاور آورد و 2023 هم حک شد روی همر، شناسنامه دار شد.

ای بابا تو که مولتی باز نبودی، حالا نوپو شد اک مولتیت!؟

یکی دو هفته قبل از کتیبه ها چک خوردی که، حالا ربطش میدی به جنگ آموز؟

البته نوستراداموسی و میدونستی قراره جنگ رو بزنم! و روی اکانتم بمونه مدت زیاااد :)))

برو تشکیلاتت رو جای دیگه پهن کن!

خوردی خوبم خوردی، صفرم شدی، پریدی، ریلم اشتباه تشخیص دادی، بدون هیرو کلین شدی، الانم فقط داری وقت منو میگیری و چشم بقیرو آزار میدی با پستای بی محتوات.

لانچ ها رو که ادی زد، ولی تری دات جان، دیوار لول ۱ که پاپ نمیده، دیوار تا لول ۶ پاپ نمیده برا نگه داشتن دهکده، اون چیزی که دهکدتو نگه داشته باااگ بوده، باااگ، تکرار کن بااااگ، چقدر باید اینجا بهت آموزش بدم، ورکشاپ بیا ثبت نام کن.

هنوزم همچنان منتظر آموزش تکنیک اینسرت سیم سکندت هستیم ها، همون که میگفتی خودم میدونم و بچه های ان ای :))))

و یک هفته کامل حداقل وقت داشتی جبران کنی، ولی حرکتی ندیدم ازت!

انتظار داری روی همر لنگ دمپاییت واندرزن لانچ کنم!؟

اون مولتی کپ ها هم هیچکدوم مال من نبود، بچه هایی که رفتن پسورد داده بودن، گفتن استفاده کن و منم انداختم زیر رید، اگه اونقدر مولتی داشتم از اول سرور ۱۰ تا همر داشتم و به نظرت میتونستی نفس بکشی اصلا!؟ آپ کردنشم یکم گلد میخواست، یکم به خرید گلد سایت کمک کردی صرفا

در مورد کتیبه ها هم ۳ نفری کتیبه هایی که لازم داشتیم جمع کردیم

میدونم خیلی دوست داشتی اون تایم ما هم نبودیم، کتیبه ها رو میزدی! یا به دوستای نفوذیت میسپردی بزنن ولی خب نشد دیگه، ۴ بارم روی کتیبه ها دیوار شدی!

اک ایران رو من لاگین داشتم!؟ من فقط زدمت توی آبادی که ولش کنی، آخرشم ولش کردی، بعد اومدی کاتاش کردی، توی پست فرومت فهمیدم کاتا شده، چون لاگینی روش نداشتم

گفتم که اک من اسم داره، وجودشو نداشتی اتکی روش لانچ کنی جز یه فیک بی در و پیکر!

کسی که میگه میزنم میزنم بعد کتک میخوره که دیگه ازین حرفا نمیزنه مستر پتانسیل

خب چکمه هم از ان دبل زدی، اونو مینداختی روی کپ باگیت چرا چشمان!؟ سوال من اینه :))

سیاست های آقای پتانسیل:

درود به دوستان قوی و خوبه اس ای و ساید تیکه پاره ان دبل :)))

چرا خودتو اینقدر باهوش فرض کردی و بقیرو گاگول؟

روی تیکه پاره ها ۸ بار دیوار شدی!؟

خب توی روستای ما به اینکه یه همچین سایدی رو طوری جمع کنی که گنده گوهایی مثل تو ۸ بار روش دیوار شن میگن استفاده کامل از پتانسیل، نمیدونم طرفای شما چی میگن.

برو همونجاهایی که بهت احترام میزارن که یا سرتعارف باهاته یا بی وجود بودن طرف! اینجا چیزی برات نداره!

اطرافیانت رو نگاه کن، یه مشت آدمای درجه ۲ ۳ که فقط روی وفاداریشون حساب کردی، نه مغزشون!

فرق من با تو همینه، اطرافیانم در درجه اول باید آدم های اهل فکر باشن، بعد ...

پستای پر پتانسیلتو تموم کن به نظرم، هم شمارمو داری هم آیدی تلگرام و دیسکورد

بیا همونجا کمتر آبروت میره از فرط پتانسیل بالات.

این حجم از عقده رو چجوری توی خودت جادادی و هنوز منفجر نشدی!؟

برام سواله واقعا

باید بگم نظر و کامنتت در مورد سبک و سطح بازی من پشیزی برام ارزش نداره! صرفا جوابتو میدم که بیشتر دور خالی برنداری!

تقابل خودمون دوتا رو بیا بررسی کنیم گام به گام:

۱. اوایل سرور اومدی دیسکورد با خنده تهدید کردی که اومدم اذیت کنم و به اک سورنا هم کاری ندارم و اولین اتک از من!

۲. خفت ۱۰ ک گرزی دیفالت اک نوپو که اون زمان تاپ گرزی ۳۰ ک بود

۳. رنده شدن حداقل ۱ ک تی کی و کلی دف دیگه از نوپو توی آبادی

۴. اتک نوپو به اکانت مولتی SIA در سایه پلن ان ای!

۵. صفر شدن کپ نوپو، و چنگ زدن به باگ برای حفظش!

که یه مدل سیلی خوردی که تا الانشم داری سکندری میخوری توی ساید :)) چی بود برآیند اون اکانت؟ مولتی کپ کاتا کردن!؟ کاتا اک ایران که من کلا روش لاگین نداشتم!؟ و اتحاد اصلی هم نبوده!؟

۶. دوباره و مکررا اتک به مولتی ها و دفسازهایی که من روشون لاگینی نداشتم

۷. دف گرزی های نوپو و استپ های تری دات روی آبادی مولتی ها

به حدی نوب بودی که گزارش رو چک نمیکردی! و بیشتر ازون نوب بودی که تایم رید اتومات رو طوری ست نمیکردی که اینجوری نشی، ۴ موج دف میکردم، ۱ موج سبز میگرفتی و باز رید اتوماتت ۵ موج دیگه میفرستاد و من تفریحات سالممو ادامه میدادم :)))

۸. دیوار شدن کپ نوپو اسقاطی روی مرتاض یونیک

۹. دیوار شدن نان کپ نوپو روی اکانت warrior

دیوار روی چکمه، دفش از کجا اومد؟

دیوار روی چشمان دفش از کجا اومد!؟

دیوار چندین باره روی ایکس و کرونل!

حالا شاتاشو نمیزارم دور خالی برندار با اون سطح لانچ خنده دارت، شات گزارش فکر کنم پاک شده

ولی شات لانچت موجوده، منتظر گردن گیر بعدی برای این لانچ هستم

این دیوار که چیزی ازش نگذشته، یادته!؟ :))

اک من اسم داره

DIABLO

که در حد و اندازه ای نیستی که بخوای سمتش بیای! و درست حد خودتو شناختی و نیومدی سمتش!

برو مولتی کاتا کن، با چراغ

در سطح پلن زدن نیستی هنوز!

واقعا در حد و اندازه ای نیستی که بخوای اینجوری توی فروم پست بزاری

کسی که هنوز نمیدونست اینسرت سیم سکند باگه دیگه از سطح و این چیزا نباید حرفی بزنه به نظرم!

میگن نوب چووو نوب بیند خوشش آید! تو هم نسبت به هرکی دوس داری مجیز گوییشو بکن

جیگر رو اونی نداره که روی کپ کتک خوردش میاد چشمان میندازه

مثل این طفلان خردسال که میره باباشو میاره میگه حالا جرات داری منو بزن :))) در جلوی چشمان پلیس که نمیتونم بزنمت، میگفتی زودتر بدون هیرو لانچ میکردم زیر چشمان، قطعا این بارم صفر بودی، حیف دیر گفتی

مولتی کپ کاتا میکردی که من جنگ رو نتونم شارژ کنم و جابجا کنم! بعد اونوقت برای فهمیدن این که جنگ جابجا شده یا نه نیاز به ۳ بار اسکات در روز بود!؟ :)))

برو عامو به قول شیرازی ها، سرور بعدی یه ورکشاپ برو بعد بیا یه نیوپلیر میارم باهاش چلنج کن، چون در حد چلنج هم نیستی!

بدرود.

سلام

من هم نگفتم اس ای مولتی نداشته و رید نمیداده، از نقشه کوچیک اول بازی هم همه چیز مشخص بود

منظورم هفته دوم تا سوم و اختلاف فاحشش بود، غارت دو ساید شرقی نسبت به ان دبل!

در مورد کاتا کردن ناتار هم، ناتاری از سمت ان دبل کاتا نشده تا جایی که در جریانم، اتفاقا ادی و خودم کلی زمان گذاشتیم برا اک بادوم تا با رید ناتار به تاپ رید رسید، و خیلی از ناتارهای ان ای اول شوال های رومن ازش لینک میگرفت تا تیرانداز و رعدهای ان ای! با سرعت بیشتر و فاصله کمتر! انبارهای پرش زمان اسکات اینو نشون میداد.

در مورد کاتا کپ مولتی هم، باز ان دبل کاتایی نزد

فقط بعد از دیدن اتک روی کپ مولتی های ان دبل

خودم ۳ ۴ تا تارگت کاتایی که توی بیس بود لانچ کردم که سبز برگشت، و بعدشم هرجارو کاتا کردم که شاید ۱۰ تایی شد کلا سبز برگشت، پس حرکت عجیب غریب و سختی نیست، یکم تایم میخواست که تنهایی نمیشد انجام بدم!

در کل شما از عملکرد خودتون راضی هستین دیگه چرا شک می‌کنید!؟

با این وجود من از عملکرد خودم راضیم، کم کاری نکردم که بخوام آخرش ناراحت باشم

همیشه تک همر بودم، حالا به توصیه صادق یه جنگی طور هم کشیدم، که تجربه خوبی بود.

و کم کاری دوستان باعث شد به جای تمرکز روی بخش هجومی، ۹۹ درصد وقتم صرف دفسازها و جابجایی دف شد و فرصت کافی برای رسیدگی به همر و پوشش نداشتم.

حالا دوستان شما بفرمایند من تک جنگ آموز انداختم روی همرم، همرم رنک ۲۰۰ بوده با جنگام سعی کردم بکشمش بالا، ولی کسی که این حرفو میزنه قطعا از همر کشیدن چیزی بارش نیست یا داره حرف رایگان میزنه که در هر دو حالت فاقد ارزشه.

انشالا سرورای بعدی، ما هم بتونیم مولتی بیشتری بکشیم، در کنارش بیشتر وقت برای رید و دف بزاریم، پلیرهای یهویی و هلیکوپتری کمتری داشته باشیم، نتیجه قطعا بهتر میشه

به قول یکی از دوستان تیم جمع کردن کاری نداره، ولی وقتی تیم جمع کردین پاش وایستین! ایده آل گرایی رو بزارید کنار، کاری که شروع کردین رو تموم کنید، نه بقیه بیان بیس چیده شده شما رو جلو ببرن.

اینکه هی مولتی کپ کاتا کنید که از فشار گندم دفو کم کنم

هی اسکات بزنید

هی کپ دفساز بزنید

هی اسکات بکشید که همر رو اونجا بخواین خفت کنید

هی اسکات بزنید ببینید دفش کم شده، ولی ببینید بیشتر شده

اینم جز تفریحات بود!!؟ :)))

یا یکی بهتون گفته بود بریم دیابلو رو بزنیم وگرنه من آروم نمی گیگگگیرم!؟

دوست عزیز

دیابلو جان شما سنت و تجربت خیلی بیشتر از خیلی پلیر های این سروره به نظرم رفتار حرفه ای تر این بود که پست آخرتون رو با همون تشکر ها تموم کنید به نظرم خراب کردن یه ساید با دو تا جمله خراب کردن خودتون بود

انشالا در سرور های آینده کیفیت بالا رو بتونیم از ساید شما ببینیم که بازی به ما هم بچسبه

ارادت

سلام این حرفت منطقی بود

بهتر بود پست تشکر و کل کل جدا باشه

توی گزارش پست از ادمین خواستم ادیتش کنه، ولی حالا دیگه با هم مرج شدن

اگه بازی پر هیجان میخوای، خیلی راحت میتونی کمتر مولتی بکشی، پست های ۲ هفته اول هست که رید به چه شکلی بوده، همه تقریبا یکسان بودن و ان دبل بالاتر هم بود، ولی با ورود رید مولتی بالانس بهم ریخت!

به نظرت برگ برندتون همرهای اول بازیتون بود توی درگیری ها یا دف حاصل از مولتی دف اکانت ها!؟

در مورد کیفیت و کمیت هم، چرا به خودت گرفتی، تو میتونی از دسته پلیرهای با کیفیت باشی، با هم پلی ندادیم تا حالا ولی به هرحال اونقدر کیفیت داشتی که دنبال خریدت بودن دیگه!

من توی بازی تعارف ندارم با کسی، خیلی از هم سایدی های خودمم بهشون میگم نوب :)) اگه درست پلی ندن!

ولی خب کسی که پوینت اتک روی ناتار مینازه و اون یکی پشت دستش به به کنان پست میزاره و وضعیت لانچاشو همه دیدیم، واژه ای به جز نوب برازندش نیست، حالا ۲۰۰ک رعد هم با رید اتومات بکشه، همون نوب خودمونه!