Posts by tavahomiroll

میگم مملی منو با داداش داداش گول زده مانی برام نزده به نظرتون بگم یا زوده ؟{پست مجید نه تومن من پنج میگیرم ممل اوکیه به کسیم نگو}

بیخیال باوا هر کی با این سلام کرده باشه میدونه اخلاقش چطوره

خو من تو وضع دوتا هستم که تریدر وضعش از مملی بهتره بعد مملی پول داده به تریدر پشمام

بعد جاوید پول گرفته خودتون مسخره کردین یا منو

بعد من خودم یه هفته پیش به رضا گفتم همر بده من خودم واندر یوسف اینارو میزنم بیایم دیسکورد بخندیم نداد

هر گز به جهان در طلب مال نبودیم لب را به سخن غیر محبت نکشودیم

بودیم کسی پاس نمی داشت که هستیم باشد که نباشیم بداند که بودیم

با کی کار داری باز که کت شلوارتو در اوردی امدی فروم .

باز فرار میکنی میری بیابون ها خود دانی.

برات نوشتم برا چی جوابتو دادم ولی نمیتونی بخونی خلا صه که اگه من چیزی بلد نیستم گردن میگیرم نه برم تو بیابون بگم نه من نبودم حالا من رفتم پیش واندر ne چهارتا ده پرنوندم تو همونم نتونستی که

کیو کجا زدیه تو ساید هم بودیم منو زدیه ؟ عوارض داره استفادش نکن جونی

از ربرو زدیه ؟ اها خفته که وقتی نبودم زدیه به به دست بزنین برا پسرمون

از شرفم چیزی نگو من شناخته شدم تو هم شناخته شدیه ای

حالا که همه کاره رضایی سلام برسون بهش به درد همین کارا بیستر نمیخوری بدو باوا دیگم جوابتو نمیدم زیادیت میشه دست پا نزن

از شما به sw رسیده من کاری به بازی ندارم ولی در حد علی نیستی پارو نزن علی هیچ وقت واسه اسم در کردن بازی نکرده ونمیکنه از پرچم کسیم بالا نرو حیف دوست ندارم حرفی بزنم به رضا بخوره ولی تو ادمش نیستی بشین سر جات تو رو قران رضا خودش زبون دار

درباره اینم که دیدی جوابتو دادم سرت گیج نره علی کسیه که بازی یاد من داده تو کی هستی اخه تو رو قران

بیا پایین تو رو خدا تهش اینه یه جنگ بهت بدن با 5 میل دف بگی خو الان منو کی میتونه بزنه جز ادیم ندیدم تو تیمتون پلیر

گشتم نبود نگرد نیست.

برو شارجتو بزن .

درباره sw وne اینا از قدیم رفیق بودنه با این چیزا خراب نمیشه پارو نزنید

شب سالار یه زنگ میزنه یوسف میاد گردن میگیره تموم میشه میره

سرور خوبی بود

با سلام خدمت همه

با این که همش همون حرفایی تکراری هست بعد با کمال احترام سجاد جان میشه دو تا فقط دوتا نماینده سایدارو بگی که مولتی بازی نمیکنن

پس وقتی بچها خودمون قانون بذارن راه درشوم میذارن

ببینید دو تا حالت داره یک اون سیستم که رفیقمون گفت برا جلو گیری بات ها یکی حرف سجاد برا ناتارا سومیم خودم میگم اکانت غارت گر مگه چندتا هست ادمین به صورت رندوم لاگین کنه اکانت اصلی پانیش اکانت مولتی بن تمام

ببخشید بلد نیودم قلومبه ساومبه صحبت کنم

اگه اینم نیست پس دیگه همون در باغ سبزه و بیخوده

مثلا الان فقط همین مونده بریم تیکت بخریم بعد صد نفر اول مشکلش اینه یارو مولتیش برا دف سازی 15 دهکده داره نیمه پلیرا به قول هومن 7 تا دهکده تیکت گرفت برا مولتیش تموم شد رفت

حالا یه عده نیوفتن پاپ بازی بعد تیکت نفروشن به مولتی بازا صلوات

پارسا تو سرور نیست مجید اگه کسی زده با گلدا رو اکانته که مونده برا ما هم مهم نبوده دیگه

چون ناراحتیت برام مهمه میگمت

خواستم کمکت بدم ولی واقعا این سرور نه تایم داشتم نه تونستم اکانت درستی . درست کنم.

به بقیه هم نامه دادم که جواب هیچ بعد یه روز امد خواستم چکمه بگیرم که اونم نشد .دیگه تصمیم گرفتم واندر sw بزنم اگه میدونستم ادامه میدی واندر nw میزدم برات

اکانتم رو حذفه کمتر 24 دیگه حذف میشه

مجید ادریس حکم دادش کوچیکمو داره اصلا با طرز تایپت حال نکردم .در حد تو نبود حداقل اون بی احترامی به کسی نمیکنه پلیر قابلیم هست برا خودش مسخره کردن نداره عزیزم اینم من از تو ناراحت شدم

سلام همگی

خسته نباشید

نوری جان حالا یه سوال برا ما پیش میاد که تو جدال دو تا ساید جنوبی شما رفتی اون سمت گرفتی ایا ne تیرانداز sw هست یا بلاعکس

متا پشت پرده نمیدونم شاید

نکنه قولی گرفتینه به جا تراکتور ماشین سنگین قول دادن بهتون شاید

خلاصه که هر چی به ما گفتی الان داری همون کارو میکنی در صورتی که ندیدم بچها ما تو پست دفاع کرده باشن از se

حالا ایشالا که ماشین سنگینه چرخش بچرخه

این پستم ربطی به ساید خودم نداره چون خیلی وقته لاگین ما روزی یه بار شده و زحمت اون اکانت کوچیکم گردن خودشون افتاده

پ.ن: من عاشق ذهن مریضتم که فقط این سمتو میگیره اوستا ایشالا اونورم بگیره

پشت سر هم پست گذاشتم بهش گفتم دوست عزیز نکن نگو اینو میگن احترام گذاشتن تربیت خانوادگیم برو بپرس من جواب فوش هم نمیدم اینو تو همین فروم جلو یکی از پلیرا سایدتون ثابت کردم تربیت خانوادم همون بوده که فوش خانوادگی سر خفتی که خورد داد نیومدم فوش خانوادش بدم بپرس بهت میگن میگم اب بخورید بعد بیاید فروم برا همینه

الان علیرضا پلیر SW امده جواب منو داده شوخی هم کرده باهام بهش بگم مثلان بالا خواه NE یالا مثلان چیز دیگه نمیگم چون رفیقمه داداشمه خودش میدونه حالا اگه فارمم بوده که اون جایی خود داره

خدا بزنت سالار اقا مازیار با تو بهشتم نمیاد . اونجا هم جیبشو میزنی XD

گارد بخدا من هر شب زد خورد دارم یه دونه تو فروم نمیام بگم چون جو فروم الان خوشم نمیاد ولی زیاده روی کردین شعر اخرم از اول بلد بودم وقت شوخی میکردم میگفتم با کلاسه

الانم چیزی بهش نگفتم فقط گفتم که بدونه همین به

سرور بعد میتونی بچها تیرانداز اس ای خفتر اس ای صدام کنی خیالت راحت

ولی الان پلیر تیم چوکور میتونی صدام کنی

بازم سلام

کلی میگم نه اینکه منظورم خودت باشی امیر نه میدونم کیه نه برام مهمه که کیه من هر کی احترام بذاره احترام میذارم جایی ننوشتم جواب بی احترامی احترام بذارم

حالا اگه اون نمیدونه تو بهش توضیح بده کی چی بگه کجا بگه

در باره اس ای اینا هم که گفتی برا من مهم نیست تو چی فکر میکنی ولی کسایی که میشناسن میدونن من برا خودم بازی میکنم

حالا زیاد عصبی نباش امیر بهش یاد بده احترام بذاره که لازم نشه تو بیایی فروم ازش دفاع کنی من اب نمیخورم خودت میدونی چی میخورم

راستی از ناها ر معلومه شام چیه میدونی که ؟

با سلام خدمت

دوست عزیز و خوبم مانی جان من اخطار برا کلمه مزدور داده بودم

پس دیگه کسی از من ناراحت نشه وقتی ne از فروم نویس مثل اقا مازیار میرسه به فروم نویسی در حد اندازه شما که نه چیزی میفهمه نه چیزی حالیشه فقط دنبال

دیدنه شدنه میشه همین

نمیدونم بچها کارشون رسیده به کجا که شما شدی فروم نویس من حتی نمیدونم کی هستی از کجا هستی ولی اگه همون مانی سرور فریز شده ای که ne وضعش خیلی داغونه که تو شدی سردم دار شهر

هر وقت گفتی هر جا گفتی بیا میذارمت در بون اکانتمون وایسی خرج خودت که هیچ یک سال بعدی اکانت تو امثال توام میدم که بفهمی به کی چی بگی به قول شوخی خودم دوتا رفیقام میدمت نامه ها اکانتو پاک کنی

دفکوردم من باهاش کار کردمه نیما دست طلاه بوده ادم لذت میبره ازش عالی بودی نیما

ادریسم خو مریضه مثل خودم کلان مرسی از دو طرف که بازی جذاب میکنن

سلام خدمت همه

ببینید من کار به کسی ندارم ولی ما هم داریم nw بازی میکنیم احترام نگه دارید هی میگید مزدور مزدور من تو سایدتون بازی کردمه تیم ما گلد که از کسی نمیگیره که هیچ گلدم میده به بقیه پس احترام نگه دارید که ما هم احترام بذاریم دفعات اول فک میکردم میخواین فشار بیارین به بچها اینور ولی دیگه شورش در اوردینه والا چی بگم سر یه بازی نمیخوام ناراحتتون کنم از خودم

نعمت جان مختصات 100 100 که گفتی من هر سرور من پیش واندر حریفمون دهکده میگیرم نمیدونی سرورایی که بازی کردم ببین این واسه شما بقیشم امیدوارم تو فروم ایقد بهم حرف نچسبونین تهش هیچی نیست

میشه یکی بدون این که ادمین ناراحت بشه ازش بپرسه مارو سه روز بعد پیام بن میکنه چرا ؟

من بهش عمل میکنم نه فقط حرفشو بزنم اکانتم تحویل ساید میدم میرم
    یا پارسا شما هم بمونید با هم دعوا کنید که کی سالم میره رید کی با مولتی میزنه تراوین خیلی شبیه جایی که خونه صداش میکنیم هممون
    همش با خودمون درگیرم استفادشو یکی دیگه میبره کی میخواین بفهمین باوا شما همه چه بد چه خوب یکی باید باشید چه فرقی میکنه کی ریدش سالمه یا نه الان بیشتریتون داره ضرر میکنه

یاد یه شعریی افتادم که میگفت
    عده ای متفکرند ان در ره دین عده ای به گمان فتا ده در راه یقین میترسم از ان روز که بانگی اید ای بی خبران راه نه ان است و نه این
    به خدا میسپارمتون

با سلام خدمت همه
    چون ادی اذیت کردینه پست میذارم والا تراوین خیلی وقته دیگه برام مهم نیست
    ببینید شما برای این بازی دارین هزینه میکنید و در قبال اون ادمین محترم یه وظیفه ای داره که باید انجام بده
    کل اکانتهایی که غارت بالا دارن 100 تا بیشتر نیستن که بایه چک روزانه میشه فهمید کی مولتی میزنه کی نمیزنه به همین راحتی و بن کنه بره وقتی 100 تا بن بشه دیگه کسی نمیره دوباره هزینشو بده اگه داد بازم چک کن بن کن تموم شد رفت
    ولی از اونجایی که اکثر کسایی که مخالف مولتی بازی هستن فقط حرف خالی میزنن وبا کمال احترام سود ادمینم از همین راه پس الکی قانون نذارید باگ گیری یعنی چی ادمین رمز کل اکانتا رو داره تو یک ساعت امار کل مولتیایی سایدارو در میاره و بن میکنه {اگه بخواد}
    نتیجه گیری اینجا سودش کجاست ؟ چون مولتی بن بشه یارو حذف میکنه اینم شده اهرم فشار رو ادمین چون گلد مصرف میشه براشون یارو تهدید میکنه
    اگه اینجا پلی میدن باید با مولتی پلی بدین اگه نه هم حذف به همین راحتی
    بقیش همش میشه مقلطه و شعار الکی کل جمع ما 150 نفر نمیشیم ناراحتیم نداره این سبک جدید بازیه فقط این قانون هایی دست پا گیر تر برا ادم هایی بدبخت
    یارویی که هزینه سی تا مولتی رو داره هزینه باتی که بن نشه هم داره فقط باتی که همه داشتن بن شد
    ضرب المثل هر چی سنگ مال پایی لنگه یادم امد
    داداش های خط قرمز ماست مخصوصا اگه کوچیکه باشه
    عزیزم من داداش من نمیخواد بن کنه چرا الکی تابش میدین دیگه واسلام

با سلام خدمت همه .شما هم مثل من از فروم خسته شدین یا نه ؟
    چه وضعشه خدایی
    به شدت دوست دار برگشتن اقا مازیار و محمد اوردالک{اگه اشتباه شد شرمنده } عزیر هستم
    در عین حال که میزدن همو ولی خبری از تخریب نبود
    ایشالا پستا بعدی نه راجب مولتی باشه نه سرورا گذشته فقط لینک اتک باشه ما هم لذت ببریم
    یکی به من یاد نداد اخر این شعر اخر پستو چجور میذارن منم دوست داشتم با کلاس باشه پستم xd

با سلام خدمت همه یه سوال داشتم چرا اینهمه ماجراجویی میریم نه قفس میاره نه کلاه خودی نه سپری داستانش چیه
    حتمان باید بخریم ؟
    خوب ماجراجویی رو دیگه ور میداشتین جا تجربه برا قهرمان کتیبه میخریدیم خلاص میشدیم ؟
    این اخرش چجور شعر مینوسین حس میکنم با کلاسه شما هم همچین حسی دارین;XD
    قصد توهین نیست انتقاده مرسی از ادمین و خریداران قفس اه

با سلام خدمت همه
    این سرور بعد یه مدت امدیم یه حالی بکنیم این مولتی بازیا که تموم نمیشه
    ما هم مثل بقیه انجام دادیم بقیه هم انجام دادن گردن گیر خرابه فقط
    این سرور تنها امدیم زیاد تایمم نمیذاریم به صورت دف ساز کمک بچهای NW هستیم بچرخه ببینیم خفتر گیرمون میاد یا نه؟
    خاکستری دوست دارم این سرور شدید
    پست سالارم خوندم .واقعا بعد یه مدت خندیدم دمت گرم سالار این سری 10 تا گپ بده بسازن برا امتحان اخر ترم XD
    مولتیم نه میسازیم این سرور نه استفاده میکنیم
    ها جان برار

این که مال دیشبه خوشگله پسر

شما فعلا بزن دیوار شی میترسیم زنت نزاره بازی کنه فعلا همین گوشه موشه ها باش

اینکه ربطش میدین به خانواده یه نفر اسم میبرین نشون دهنده شخصیت خانوداگی شماست عزیزم نه اشتباه من .

شما که چرکته خوب دستته ببین تایمشو پنج صبح میشه دیشب ؟ من حتمان اشتباه میکنم چرکته خرابه

جواب یه همچین پستای رو نباید بدم ولی تو دهنی خوب بلدم بزنم به کسی که حدشو رد کنه این از شما

محمد عزیز وقتی از تیز بودن نیزه اسم میبری فرض بر این بگیر طرف روبروت احترام به سنت نذاره و جوابتو بده که کلان من ادم جواب دادن همچین پستایی نیستم وقتی ادعایی بزرگی دارید باید به همون اندازه هم رفتار بزرگانه نشون بدین

زد خورد جز از این بازیه اگه تحملشو ندارید بازی نکنید

ما هر جا دیوارم شدیم امدیم گفتیم نیزش تیز بوده اقا محمد ترسی از کسی جز خدا نداشتیم

😂😂😂😂منتظر پست owldark عزیز هستیم که از ببرون طبق معمول محافظت میکنه از سایدش

تو این رفت امد اینم از ما قبول کنید

از اتاق فرمان اینورم میگن دانش اموزا خواب موندن نیومدن برا ورزش بعد میفرستیم خدمتتون 😂😂😂

هر جا نگاه میکنم که خودمونیم این منطقه مال کیه واقعا ؟

دنی دمت گرم داداش

چون داداشمی جوابتو میدم ❤

داداش گلم تو میدونی جون خودتو دروغ نمیخورم جان خودت اون تایمی که زدین من رفته بودم از سرور.

بعد زدید کوری خوندید تایمم ازاد شد برگشتم زدم جاش خوشکل داداش.

خیلیم قراره بعد از این بزنم که میدونم هم تو خوشحال میشی هم من .

اگه بخورم خودت میدونی میام میگم خوردم من حداقلش ادم اینجور کارا نیستم

خیلی پیشرفت کردی داداشمی کوری چی بخونم اخه با تو بچه خوشکل زشت 😂😂

اگه تو بگی بگو خوردم من مینوسم هر کی خفت بشه هم گردن من چون ارزش داری پیشم