Posts by Alizkng

عرض ادب خدمت خوشگلای سرور

تبریک میگم بابت ۱۰۰ شدن واندر متا

حالا که حوصله دارم میخوام به صورت جدا از یکا یک دوستان و زیبارویان سرور تشکر و قدردانی بکنم

۱.مبحث لیدری ساید اس دبل:

مملی عزیز که قبلا باهم تو فروم داستان داشتیم ولی بعد از اشنایی تو این سرور و تو ساید اس دبل کاملا نظرم نسبت بهش عوض شد بسیار کار بلد و متین و متواضع

خیلی وقت بود که اس دبل به صورت یک دست و بدون حاشیه وارد سرور نشده بود که خوشبختانه به خاطر شخصیت درست مملی این سرور یکی از بی حاشیه ترین سرور های جنوب غرب بود و بسیار با برنامه

همینطور یوسف عزیزم که جیگر منه از قدیمی ترین دوستان تراوینیه من ،شخصیت گل و زیبا و جیگر این بشر هنوز باعث میشه تراوین برای خیلی از عشاق جنوب غرب جذاب باشه و با متانتو انرژی مثبتش خیلی در روند بازی تاثیر میذاره

۲.مباحث تیم پلی :

تیم تگزاس :این تیم رو خیلی دوس داشتم خیلی افراد کار درست توش بودن میلاد تگزاس و میلاد یاکوزا که از اواسط سرور بهمون پیوست و مهدی عزیز جز حرفه ای های ساید بودن و البته همه یک دستو کار بلد واقعا دمتون گرم

تیم چیپس:احمد و یوسف و خودم که واقعا به معنای واقعیه کلمه دم احمدو یوسف گرم (مخصوصا احمد :)) ) با اینکه میدونستن من سربازم و تایمم محدوده افتخار دادن به ما اجازه دادن رو اکانت حرفه ایشون پلی بدیم و جز افتخاراتمون ثبت شه

تیم وگنیتی: مملیو که زیاد باهاش حال نمیکنم :)))

ولی مهدی ادم کار درستیه اینم از عکس پروفایل فرومش فهمیدم :)) (مهدی داداش قبلا پشت تلفن گفتم بازم میگم دوست دارم هزارتا هزارتا کارت درسته شدید)

تیم ناصر اینا :))) :مصطفی و ناصر و ابی و امیر جزو کار بلدای سرور بودن و واقعا من هر دفعه رو اکانتاشون لاگین داشتم ذوق میکردم از برنامه ریزی و کارایی این اکانتا دست مریزاد دارینو حلال اولسون (یعنی میشه بیام شیراز ناصر تو مارو یه قلیون مهمون کنی همراه با مخلفات؟:)) )

تیم کاپیتان :اقا یا اباالفضل فقط میتونم بگم یا اباالفضل :))) دمتون گرم واقعا ارش با اون همه مشغله من اخر نفهمیدم تایم افلاینیش کیه

رضا رویالو من برگام ریخته بود که با اینکه اواسط سرور دختر گلش به دنیا اومد (داداش بازم تبریک میگم ایشالله بزرگ شدنشو همراه باخوشبختیش ببینی )بازم یه خیلی وقت میذاشت و با دلسوزی یه سری مواردو پیگیری میکرد .حلال اولسون دارید

تیم hoi :هادی و حسین عزیز با اون اکانت حرفه ای که کشیدن و جزو بهترین اکانتای جنوب غرب بود من شناخت قبلی نداشتم ولی از میزان بی حاشیه گی و متانت شما رفقای گلم و سطح پلیتون تا اخر سرور هر روز برگامو جم میکردم دمتون گرم

تیم زولتریکس: شایان و خسرو عزیز که من به نوبه ی خودم جایزه ی اقای اخلاق ساید جنوب غربو به این تیم میدم

لول جدیدی از ادبو متانت و تواضع برام باز شد این سرور با این عزیزان فقط میتونم بگم یا علی اقا :)))

اکانت شزن:مهدی عزیز به تنهایی این اکانتو بالا کشید دمش گرم همیشه ی خدام حواسش جمع بود من خیلی حال کردم ایشالله ردیف شه بشینیم یه دس دوتا ۲ بزنیم باهم

اکانت sigar :ممد سیگار رفیق شفیقم دف کورد اس دبل که هر سرور وقتی دید سایدش بهش نیاز داره هیچوقت نه نگفت و چه شبایی با اینکه صبش باید میرفت سرکار ولی نشست پای اکانتا و دف جا به جا کرد (بعدا از مزایای شیرازی بودن بازم میگم براتون :))‌) )از همین تریبون میگم که داش ممد پیشیه منیو میاوو ،پس عشوه نریزو ؟؟چی؟؟

اکانت body guard :حامد طوطی عزیز پلیر حرفه ای که این سرور افتخار داشتم کنارش بازی کنم با وجود کمبود وقت بازم تا اونجایی که در توانش بود برای ساید گذاشت و حلالش باشه

یه تشکر ویژه هم بکنم از ممد توهمی و متین و میلاد یاکوزای عزیز که با وجود اینکه از سرور رفته بودن ولی وقتی دیدن ساید مادر(سایدی که پلیر نسبت بهش تعلق خاطر داره) نیاز به کمک داره بازم برگشتنو یه جای کارو گرفتن دمتون گرم سلاطین کارتون درسته حبستونو میکشم با شورتکو رکابی :)))

(اگه کسی از قلم افتاد به بزرگیه خودش مارو ببخشه)

یه دست مریزاد و تشکرم میکنم از رفقای گلمون تو ساید متا که همه جوره برای ما گذاشتن و دمشونم گرم خیلی جاها معرفتو در حق ما تموم کردن و من همینجا میگم افتخاری بود کنار شما عزیزان پلی دادن دمتون گرم (درسته این اخرش بعضیا بی معرفتی کردنو با اون حرکت ناشایست لانچ روی واندر ساید متا سعی در تخریب جلوه ی کلیه یه ساید کردن ولی حساب شما عزیزان از اونا جداس و ما شمارو قلبا دوس داریم )

اینم لازمه که ذکر کنم همینطور که مرام و معرفت شما تو قلب ما جا داره و فراموش نمیشه اون حرکت ناشایست اون عده ی کم هم فراموش نخواهد شد مگر اینکه بعدا شما عزیزان خودتون برای اون عده سند بذارید تا شاید زیر سند شما کارای اداریشون انجام شه

در اخر یه معذرت خواهیم از ایلیای عزیز بکنم بابت شوخیام

زیبا ما نه خصومت شخصی باهم داریم نه چیز دیگه اون پستا و عکسا هم شوخی بوده صرفا جهت خاموش کردنت تو فروم (خداییش سرویس کرده بودی یه پست درمیون پستای تو بود تو فروم :)) )

خلاصه که امیدوارم چیزی به دل نگرفته باشی ،جیگرتو

پ.ن:میخوام خدافظی کنم و بگم دیگه بازی نمیکنم ولی میدونم باز تو دو سه ماه اینده نسخیه تراوین سراغم میاد و ممکنه باز لاگین داشته باشم اینو مینویسم به یادگار که اگه تونستم به نسخیه تراوین غلبه کنم و ایشالله اگه بشه که دیگه بازی نکرد اینو بدونید که همتون رفیقای خوب منید و این همه مدت پلی دادن کنار شما رفقای خوبم چه به عنوان رقیب و چه به عنوان رفیق برای من افتخاری بوده (بغیر از رضا سورنا و ممد دیابلو :)) )

ممنونم ازتون بابت این سرور زیبا و کم حاشیه امیدوارم در تمامی مراحل زندگیتون موفق باشید

باید تو و امثالت حالا حالاها پارو بزنید ۱۰ درصد شبیه سورنا باشید، سعی کن اسم های در حد خودتو بیاری!

زیبارو واقعا درست گفتی

من حالا حالا ها هم بدوام نمیتونم اندازه ی ایشون کتک خور سرور ها بشمو وسطاش بذارم برم مسافرت

اخرین سروری که رضا سورنا وسطش نرفته مسافرتو تا اخرش تموم کرده مربوط میشه به زمانی که برانکو سرمربی ایران بود

واقعا الان که حساب کردم دیدم منو دوستام حتی فامیلامم جمع کنم اندازه ی ۱۰٪ ایشون تو این سرور کتک خور نبودم تو طول تاریخ تراوینیمون

افتخارات شما و رضا سورنای عزیز رو همینجا میذارم که ایندگان هم ببینن با چه پلیر های بزرگی ما داریم کل کل میکنیم شاید رزومه شه برامون بعدا فک کنن مام شاخیم

۱.بازی در سرور تست مازندران سال۲۰۰۱ (اخر سرور گویا تیم میرزا کوچک خان جنگلی با مگس کش واندرتونو میزنه و میرید مسافرت)

۲.توتال لیدری در اس دبل در سرور فیک فنلاند سال ۲۰۱۰(به دلیل مصرف و محمل گویی در جلسات دیسکورد دکمه ی پرتابتون از سرور خورد)

۳.این وسط مسطام کتک خور بودین خلاصه طولانیه یادم نیس

۴.تا رسیدیم به سرور ۱ایکس نرمال اسپیدترا که ما اولین بار شمارو دیدیم ولی چه دیدنی (تنها چیزی که یادمه اینه که بر اثر مصرف بیش از حد این بنده جلسات ما گاها تا ۲ روز ادامه داشت )بعدشم که خمار میشد میرف مسافرت (انگار کاسبش تو شهرستان بود)

۵.بعدشم خدا قسمت کرد و دیگه شمارو ندیدیم تا این سرور که بازم دیدیم دارید کتک میخورید

اگه یه مدال مسافر برتر بود برازنده ی رضا سورنا بود و کتک خور یا خدنگ برتر برازنده ی خودت ای زیبا

ما که بخیل نیستیم، اتفاقا نظر ان دبل اینه که اس دبل صد کنه

گلم شما به عنوان کتک خور برتر سرور قابلیت نظر دهی راجب این موضوع رو نداری

این موضوع رو متای برنده مشخص میکنه

اگر توافق بشه هر واندری ۱۰۰ بشه لازم باشه بقیه ی واندر ها استاپ میشه

این موضوعات رو برنده ی های سرور مشخص میکنن

بازنده ها میشینن عقب صحبت نمیکنن تا ببینن کجا میبیرنشون

به هرحال ساید اولیه خودمونه

ممنون که این سرورم مارو از وجود خودتون محروم کردین :)) لطفا بازم ازین کارا بکنید

اسامی افراد ممنوع الورود به اس دبل رو اخرین پست میذارم

پ.ن:زیبا رویان با تبریک های منظور دار به افراد خاص و یا ساید خاصی سعی در گرفتن ماهی ازین اب گل الود نکنید

اخرین تلاش های متای nw,se برای جلوگیری از باخت و کم کردن فشارشون

تمام حرفارو خوندم و ۲ تا نتیجه گرفتم:

۱. یا دارید تمام این کارارو میکنید که متارو به هم بزنید شاید یه فرجی شد و بردید (احتمال زیر ۲ درصد)

۲.یا دارید این جو رو راه میندازید که یکم از فشارارو جبران کنید

تبریک به اکانت تورین

پ.ن: ممد دیابلو خوشم اومد که رفتی از کیریلویدم حتی اسکیرین گرفتی تایم دراوردی که تمام تلاشتو کرده باشی :))

ولی نمیتونی اونم به ۳ دلیل

۱.شاگرد رضا سورنایی

۲.رضا سورنا نتون بود

۳.توام نتونی

پ.ن: از قدیم میگن هروقت خواستی ببینی داری راهو اشتباه میری ببین دشمنت ناراحته یا خوشحال

شمام بری لایکو دیسلایکه پستارو ببینی میبینی که دشمن شاد شدی یا نه :)

حماسه ای دیگر از سلطان دیوار ایران :
    SW entertainments با افتخار تقدیم میکند (تقدیم به تمام پارسی زبانان جهان)

screenshot_2023-05-12_at_09-56-33_تراوین_tx3_wew.png

screenshot_2023-05-12_at_09-56-10_تراوین_tx3_h719.png

screenshot_2023-05-12_at_09-55-24_تراوین_tx3_15o6.png

screenshot_2023-05-12_at_09-54-47_تراوین_tx3_t8n.png

screenshot_2023-05-12_at_09-54-08_تراوین_tx3_rag4.png

screenshot_2023-05-12_at_09-53-27_تراوین_tx3_p3f6.png

اینو واقعا میگم ایلیا داداش

سلطان دیوار خاور میانه خودتی با اختلاف

هنوز هیچکس نتونسته اندازه خودت همر دیوار کنه زیبارو

شرح واقعه :لانچ ها بامداد جمعه صورت گرفت و تعدادی از همر جنگی های اس دبل تارگت قرار گرفتن که نتیجش شد بوسه بر دیوار طبق معمول

چند تا نکته رو لازم دونستم بگم :

۱. اولا از تمامی دوستانی که پسوورد در اختیار ایلیا عزیز میذارن که همراشونو دیوار کنه تشکر میکنیم تا اینجای کار که خیلی حال داده امیدوارم ایلیا عزیز هم بتونه رکورد اسیا رو بشکنه و واسه طلای جهانی اقدام کنه

۲.روی صحبتم با عزیزان و دوستان خود بندس که داخل جنوب شرق دارن بازی میکنن؛رفقا یعنی شما واقعا حاضرین برای زدن هر کپ مولتی ۱ همر هون دیوار کنید ؟؟؟

اینجای کار دوتا حق انتخاب میاد وسط

الف)بزنید رو مولتیا دیوار شن یا قطاری بزنید دیوار شن مثل لینکای بالا(حاصلش میشه ۹۰ ٪‌دیوار شدن همرای هون شما و نهایتش خوردن چندتا کپ از ما که اونم تو ۵ روز دوباره میسازیم میاد بالا ولی ایا همر های شما هم تو ۵ روز ریکاوری میشن؟)

ب)بریزید رو واندرتون و استفاده ی دفاعی ازش ببرید و دفاعتون رو سنگینتر کنید (نتیجش میشه با سنگین تر شدن دفاع واندرتون عملا قدرت همر های واندر زن حریفتون پایین میادتر و عملا رابطه مستقیم داره با برد تیمتون )

یعنی این ساید لیدر نداره کنترلو از دست این داداشمون بگیره بگه بسه ابرومونو بردی؟

بازم با لینکای جدید دیوار خدمتتون میرسیم زیبارویان

به امید لانچای بیشتر بزرگ پلنر تراوین ایران اقای :

3_wrvp.jpg

گویا بعد از پلن های اخیر و وضعیت گندم اکانت ها ،متای رقیب به این شکل درومده :)))

(لینک دیوار های جدید متای ((جنوب شرق- چکور)) بزودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت )

picsart_23-05-10_01-57-13-180_57cy.jpg

اینو میخوام ۳*۴ چاپ کنم بدم تیم جنوب شرق بذارن تو کیف پولشون هر روز نگاش کنن :))

3_hrgx.jpg

پ.ن:دارم کم کم به این نتیجه میرسم که شما دارین واسه سلامتی بازی میکنید :))

پ.ن: با اختلاف ضعیف ترین تیم لیدری-پلنری جنوب شرق رو این سرور شاهدش بودم

سلام و عرض ادب خدمت خوشگلای فروم

شرح وقایع روز های اخیر :

۱. کاتا کردن انبار ناتار های متای (NE-SW) به دست متای (SE-CUKUR)

۲.برگذاری جلسه بین سایدی و قول گرفتن از لیدر ها برای اخراج هر بازیکنی که اینکارو کرد (زدن انبار و انبار غذای ناتار ساید مقابل)

۳.بی ارزش کردن حرف های داخل جلسه توسط ایلیا دیوار عزیز (ادامه دادن به زدن ناتار ساید های مجاور) و ۰ نکردن ناتار هایی که قبلا قول داده بودن صفرشون میکنن از روی فاز زرنگی(زرنگ افتابس )

نتیجه گیری موقت : از بین رفتن خط قرمز های بازی در سرور ۳ ایکس فینال

تبعات :

۱. تجهیز ارتش و برگذاری رزمایش مشترک متای (NE-SW) روی تمامی ناتار های متای مقابل و کراپ لاک کردن بیش از ۸۰ کپ از ساید جنوب شرق

۲.در نتیجه این حرکت انتقام جویانه خبر ها حاکی ازینه که حتی پیگیر ترین پلیر های جنوب شرقم ول کردن و رفتن و تقریبا ۸۰٪ اکانت ها بعد از دیدن لاست سنگین اکانت و نبود گندم بدون پلیر رها شدن

۳. بعد ازین که چشمه های گندم جنوب شرق کامل خشکید پلیر ها متفق القول پسوورد هارو دادن به ایلیا دیوار عزیز و گفتن سلطان برو همون کاری که توش مهارت داریو برامون انجام بده (اینو میذاریم خواننده محترم خودش حدس بزنه :))) )

در نتیجه شاهد این لینک ها بودیم

img_20230509_210401_031_g0ie.jpg

img_20230509_210405_564_txrr.jpg

img_20230509_210408_655_ke88.jpg

img_20230509_210413_177_v5r4.jpg

img_20230509_210418_512_3o6t.jpg

img_20230509_210420_996_n8sn.jpg

این بزرگ پلنر تاریخ تراوین ایران بعد ازین که روی اتحاد مولتی ها دیوار شد طبق اخرین شنیده ها تو بیابون های جنوب شرق داره میدووه و جیغ میزنه

گویا به هرکیم که میرسه میگه بیا باهم بازی کنیم تولو خداااا :))))

پ.ن:حداقل میزدی قطاری شاید یه همر جنگی میپروندی :))رو مولتیم اخه مگه ادم دیوار میشه لعنتی :))))

پ.ن:ممنونم از دوستانی که همر در اختیار ایشون قرار میدن و پسوورد میدن :)) بازم بدین دمتون گرم :)))

پ.ن:برای دریافت سهمیه گندم کد ملیتونو اس ام اس کنید بررسی میشه اگه اندازه کافی همر داده باشید ایلیا براتون مسیر میزنیم :)))

زیبا رویان بحث مختومس

قرار نیس بگیم ما یه چیزی بوده شما بگین نبوده و ۲۰ صفحه فرومو اینجوری ببریم جلو

حقیقتش هم این 2 3 روز نبودم که ارشیو کنم الان پریده به ادمین هم نامه زدم ببینم میتونه برگردونه یا نه

قرار شد فرهاد عزیز از ادمین ببینه میتونه ارچیو اسکات بگیره یا نه بگیره یا نه (پست بعدی ایلیا بازی در نیارید الکی تو فروم منو کوت کنید در صورتی که عکس ندارید قربونتون برم از جواب دادن این پست شدیدا پرهیز کنید)

باز هم جهت بیشتر ضایع شدن شما این اسکات هایی هست که مرتب ازین اکانت کشیده شده و رصد شده و تو تمام این مدت یک بار هم اون دف خیالی شما که پرواز میکنه رو ندیدیم به جز یک بار که روش کتیبه بوده

داشتم عکسو نگاه میکردم خندم گرفت :))‌زیبا از ۳۱ فروردین لینک اسکات هست ازون دهکده بعد ۱۲ اردیبهشت گزارشاش پاک شده؟ :)))

قضیه همون قضیه ی ایستاده تشویق کردنس یا صورت دوم (قبلا ذکر شده)

پ.ن:نرم بیام ببینم ۲۰ صفحه فروم جلو رفته:))) چون واقعا از حوصله ما خارجه

چیزی داشتین ستونا یه عکس کافیست

شما که حرفه ای بازی میکنید سعی کنید فروم سرورتونم حرفه ای باشه

بوس

زیبا اون نامرو خودم خوندم عشقولک

پیشنهاد دوستانه اول :از کلکل و بحث های پر حاشیه دوری کنیم

پیشنهاد دوستانه دوم :از گفتار و رفتار حرفه ایه منصور عزیز سو استفاده نکن

پیشنهاد دوستانه سوم:قرار نیس اینجا با حرف همو خراب کنیم که دور سرت بگردم من یچی بگم بعد تو یه چی بگی (اونوقت فرقمون با ایلیا چیه؟)

اولا من به شما تبریک گفتم

دوما از پرواز دفاع صحبت کردم

شما میگی من اشتباه کردم دور سرت بگردم؟

شاید واقعا اشتباه کردم پس یه لطفی کن یه عکس از اسکات اون دهکده بدون دف قبل از ۵ صبح اون روز لند اتک بذار که من واقعا مطمئن شم که اشتباه کردم زیباروی من و بیام اینجا ازت به صورت رسمی معذرت بخوام قربون شکلت برم

ماشالله چشمان کوچیکم که زیاد دارین و چپو راستم که دارین اسکات میکشین

فقط ازم نخواه باور کنم که شما بدون داشتن لینک اسکات اون همر گوگولیو لانچ کردین :))

عرض ادب

شرح وقایع :

javabe_bi_adabi_zn22.png

این اکانت دیروز تو مرز داشت بی ادبی میکرد که در جواب بی ادبیش کانتر شد

یه عکس دیگه هم هست که تو اون فول کانتر صورت گرفت از همین اکانت ولی حوصلشو ندارم بذارم

دیشب که شهرواندای بازی خواب بودن مافیا فرصتو غنیمت شمرد و با یه پلن گوگولی اومد به قصد یکی از همر جنگی های ما که اینجوری شد

kashki_mishod_s11p.png

مافیای کلک اومده بود همر جنگیه مرزیه مارو چیف کنه که یهو با پیام (پایتخت را نمیتوان تسخیر کرد )مواجه شد

نکته:پوینت حجوم همر اتکر از همر مدافع فک کنم حداقل ۱۰ میل بیشتر بود :)))

و اینگونه بود که بیگ همری که چکمه کوچیک داشت الان باید بره تو صف اون یدونه جنگ اموز وایسه تا شاید بدن شارژ کنه :))

نکته:لطفا مارو از علم تارگت شناسی خودتون بهره مند کنید اساتید

نکته بعدی: زیبا رویان این همرا حیفه بدون هیچ دستاوردی میزنید ۷۰٪ دیوار میشه رفاقتانه میگم سلاطین شما که میزنید دیوار شید

بزنید حداقل واندرارو پس بگیرید دو تا ساید یه واندر خداییش ستمه اذیت میشید

کاش رنک همر رو هم دوستان بگن بهمون

اولا تبریک میگم به شما زیبا

به هر حال دست های غیب به داده شما رسید و پرش جادوویه دف و بک خوردن های ماورا طبیعه باعث شد شماهم حداقل چیزی برای گفتن داشته باشی

قشنگیه موضوع اینه تا ساعت ۵ صبح دف رو اکانت بوده

بعد اون دف چموش حوصلش سر میره و پرواز میکنه برمیگرده دهکده ی مبدا

یهو شمام با همر ۳۰ کا مرسنری از راه میرسید و تمام

فقط کاشکی جای ۳۰ کا مرسنری حداقل یدونه ازین بیگ همرا خرجش میکردین هم ما باورمون شه هم خودتون :)))

از دفاع جادوویه خودمون هم در خواست میکنم لطفا ایندفعه به صورت کامل بک نخورین و حداقل برای گمراهی هم شده یه ۲ کا ازتون داخل دهکده باقی بمونید ما به خودمون شک کنیم

همر من جی ۸کا کاتا داشت که مبارکتون باشه (همر رنک ۴۹ سرور )

پ.ن:اگه با جنگ اموز شارژ میشد هفته دیگه پوینت حجومش میرسید به پوینت حجوم اکانت گادفادر و تورین (حیفه یکی کنترلو از دست اون داداشمون بگیره)

متاسفانه یه جوری داری قضیرو رو وارونه جلوه میدی و جوری داری با دروغ اوضاع رو میپیچونی (عذر خواهی میکنم گفتم دروغ ولی کلمه ی جایگزینی پیدا نکردم)

که حس میکنم ادامه این صحبت توهین به شخصیت خودمه

جهت روشن گری:

۱.ما ۳ دهکده فقط از اکانت got you چیف و دیستروی کردیم :))

(بماند اکانت هایی دیگری که خوردنو اومدن تو فروم گفتن ای ما این سرور وقت نداریم ,زیبا وقت نداری اشتباه میکنی میای وسط اس دبل )

ما نصف کراپ دیستروی ها یا دیوارو خفتامونم نمیایم تو فروم بذاریم چرا که به نظر ما اون لینک ها در حد اندازه ی سرور فینال نیست(یا خسته ایم )

(بر عکس شما که که تا ۱۰ کا کماندار میبینی لانچ میکنی میای میذاری کف فروم بعد میگی اینارو جواب بدین :)) مگه بتل رپه یزید)

راستی از اتق فرمان میگن دیروز دوباره رو احمق دیوار شدین :))

۲.ساید اس دبل پیشرو در جمع اوریه کتیبه ها

screenshot_2023-04-21_at_10-56-32_تراوین_tx3_pj7d.png

اولین کتیبه ای که در سرور جمع اوری شد جنگ اموز جنوب شرق، توسط جنوب غرب بود دور سرت بگردم(اکانت brice بلندش کرد خوابوندش کف اس دبل)

این یعنی ما حتی واسه کتیبه های شما هم برنامه داشتیم چه برسه به کتیبه های خودمون (اگر کتیبه ای روی زمین موندو شمام زدین هم نوش جونتون)

کلا کتیبرو میبرن که باهاش بازی جذاب تر بشه (شما که هر چی زدین دیوار شدین لازم بود بیا پیوی بگو بازم کتیبه میدیم قربونت برم تو فقط لانچ کن )

۳. راجب پلن که دیگه واقعا حرفی ندارم بزنم :))

قربونت برم تو سرور برات لقب گذاشتن داری راجب چی با من حرف میزنی؟:))))

هر چند که کلا با این قضیه ی لقب و تخریب شخصیت کلا مخالفم ولی این شخصیتی که ازت دیدم و میزان مغلطه و حاشایی که داری به نظرم فردا روزی میای اینجا میگی مشتیا من اینقدر همر دیوار کردم بهم میگن ایلیا دیوار :)))

۴. حس میکنم خیلی نوشتم پس کوتاهش می کنم

زیبارو همون همر استفاده شده که خفت شد تا اینجای سرور بزرگترین خفت سرور بوده (از لحاظ گندم خور همری)

حساب کردم ۷۳۵۱ کاتایی که خفت خوردو رو با امتیاز ۱۰ ٪ اتحاد و کتیبه جنگ اموز کوچک حدود ۱۵ روز و ۱۱ ساعت طول میکشه دوباره ساخته شه

ولی میگن جنوب شرق جنگ اموز نداره دلبر

بفرس براش

مسیر ما مستقیم به سمت دیزینه زیبا

مسیر شما کجاست ،شابدوالعظیم؟

پیش بینی شخصی:احتمالا این سرور همر های باقی مونده رو جمع کنند دست شما بدن ایلیا جان شمام با دیوار کردن ما بقی همر ها اس ای رو به حذف دسته جمعی نزدیکو نزدیک تر کنی

اینارو جواب بده تا بعد

قشنگ بود :))

هر چی عکس از اول سرور تو دستو بالتون بود رو اپلود کردین که بگین مام اره :))

طبق امار دیشب تنها حرکت رو اکانت got you زد که نیزه هارو از نزدیک ماچ کرد(حال ندارم عکس بذارم دیگه خیلی خسته ام)

ولی این حرکت شما که از روز ۱۱ سرور تا قبل کتیبه ها از دستاورداتون(بنازم به این همه دستاورد) عکس بذارین میتونه چندتا دلیل داشته باشه

۱. فرار رو به جلو بعد از بوسه به دیوار ها

۲.فرار رو به جلو بعد از پرواز کتیبه ها

۳.فرار رو به جلو برای فرار از زیر فشار هم تیمی ها (طبق شنیده ها بعد از پلن های دیواریه زیبایی که رفتی گویا اختلافاتی پیش اومده که انشالله زود حل شه)

۴.روحیه دادن به هم تیمی ها برای اینکه بگین درسته ما همش دیوار میشیم یا دارن میزننمون ولی بجاش نگا کن روز ۱۱ سرور ما خفتشون کرده بودیم:))

۵.ایجاد فضای شادی و دیپلوماسی :))

پ.ن:جنوب غرب موفق شد با مدیر برنامه های ممد توهمی به نتیجه برسه و این بازیکن چقر بد بدن قراره در شب های پیش رو در کنار ابی لگولاس مهمون اکانتای شما باشه

پ.ن مهم:ما هیچ وقت لاگین مهدی روی اکانتای جنوب شرق رو فراموش نکردیم ,نمیکنیم و نخواهیم کرد :))))))

اینم جواب ماست

فک نمیکنی در مقابل اون همه دهی که دیستروی شد و چیف شد و همرایی که از اس ای دیوار شد و جنگ اموزا و احمق هایی که پرواز کردن

یکم بیش از حد جوابتون دندان شکنه؟:))

میشه مالو نخولین؟تولو خدا:(

دوستای گل شمال غربیم این داستان نام گذاری دهکده به صورت (مثال:0RR_2T) چیه؟

خیلی باحاله به نظرم

اینجور که به نظر میاد کپ ها ،همر های ارلی گیم ،مید گیم ،اند گیم و همینطور فیدر ها و ده های انویل ساز هر کردوم یه کد مخصوص دارن مثل شماره پلاک میمونه :))

به هر حال خیلی روش جالبیه ولی اگه درست گفته باشم میتونه در صورت انلاک شدن کدش خیلیم خطر افرین باشه (لو رفتن تارگت ها)

البته نمیدونم درست گفتم یا نه چون به هر حال همه از همچین روش کد گذاریی استفاده نکردن (شاید روشی علامت گذاری واسه جمع کردن کتیبه هاس)

به هر حال خیلی جالبه تو اوقات فراغتم حتما بهش میپردازم (اگه کسیم در جریانه بیاد بگه مارو ازین تاریکیه جهل نجات بده)

پ.ن:این داستانا فقط از یه ذهن مریض برمیاد :))

پ.ن:ما هنوز لاگین مهدی رو اکانتای جنوب شرقو فراموش نکردیم و نخواهیم کرد :)))))))

یا علی اقا :)))

یا اباالفضل :)))))

قشنگ فقط فوش خار مادری داده نمیشه تو این فروم وگرنه به صورت سوم شخص مردونگی همو زیر سوال میبرید :))

لقمان جان اگر هستی یه لطفی در حق اینجانب و این فروم بکن باز دوباره با پستات یه حالی به هممون بده

اقا یوسف شمام قبلا تو کار امارو نمودار بودی سلطان پس بیا و با اون امارای خوشگلت مارو حالی به هولی کن :))

پ.ن خیلی مهم :متاسفانه با خبر شدیم بانو لانا رودز دیشب در تصادف جان خودشونو از دست دادن ;(

به همین دلیل از بکس اکانت vaginity درخواست میشود دهکده ی بعدی خود رو به نام این بانوی راستجو و راستی طلب مزین کنند

باشد که خاطرات وی همیشه در قلب ما زنده بمانند

پ.ن:رفقا سعی کنید حتی اگه همو دیس میکنید حالت فان باشه ادم میخونه لباش بخنده حال کنه

نه اینکه ازون اول تخریب شخصیتو با شیلنگ بپاچی تو صورت طرف مقابل

اینا هیچ لذتی برای خواننده نداره بلکه نشون دهنده کودکی سخت شما دوست عزیز هستش ;)

سلام علی جان

فکر کنم خوب منظورم رو نرسوندم

گفتم دفی که تخمین زدم نصف این چیزی بود که توی تارگت جمع شد و انتظار نصف این دف رو داشتم با توجه به لانچ روی تعداد تارگت بالا

متاسفانه چون داشتم دفاع جابجا میکردم ، اسکات بعد لند هم نشد که بزنم از چند تا از فیک ها ولی حدس میزنم روی تارگت های دیگه هم دف خوبی جمع شده بود

اگه اینطوره که اولا به شما بابت پلنتون خسته نباشید میگم

و به تیم دفکوردی شمال شرق هم دست مریزاد باید گفت

همچنین ازت ممنونم که با ذهن باز و بدون اینکه از سوالات خرده بگیری جواب دادی (منشی که این روز ها در فروم کمتر دیده میشه)

سلام و عرض ادب

اولا تبریک میگم به شمال غرب بابت بازی جسورانه (ایول داره همون تیپ بازییه که خودم دوس دارم)

همچنین تبریک متقابل به شمال شرق بابت دفاع دلاوراانه (دست اون دف کورد رو باید بوسید)

یه تبریکم میگم به ساید اس ای بابت سکوت معقولانه (معمولا فروم نویس این ساید ساعت ۵ صبح ۴ تا پست اسپم میذاشت عجیبه تا الان پیداش نشده)

هرچند بعد از دیوار شدن ۳ همر از ما, پریدن یا نپریدن اون ده زیاد مهم نبود دیگه

(دف احتمالی تارگت ریل نصف چیزی که بود تخمین زدم)

سوالی که ذهن این خواننده ی فروم رو الان به خودش درگیر کرد اینه که

ایا با اینکه دفاع تخمین زده شده نصف براورد شما بوده چرا باز هم اون همه همر (دو همر رنک دار سرور) رو به کام دیوار فرستادید؟

یعنی از اول قصد شما دیوار کردن این همر ها بوده ؟

الان چند تا سناریو میاد وسط که ذهن بنده چند تاشو محتمل تر میدونه

۱.لانچ در جهت منافع سایدی (که خب منفعتی هم نداشت ازونجایی که میدونستین از اول اون همه دفاع اونجاس و قراره همه دیوار شه)

۲.لانچ در جهت منافع ساید رو به رویی (دفاع رو شما بکشید یکی دیگه کارو تموم کنه)

۳.لانچ در جهت ایجاد فضای شادی و دموکراسی

بیا حرف‌های سنگین و قشنگ بزنیم بقیه هم توی رودربایسی با وقارتر و سالم‌تر حرف بزنن و پست بذارن : )))

ایرج داداش تمام صحبت های سنگینت با گفتن این جمله پایین دیسکوالیفای شد =))

من خاکم

داداشم ایرج مرادی از خوبای سالن سه تهران بزرگ :))

جاده ساوه اوشاخلاریم =))

پ.ن:میتینگ خرید شلوار کردی قبل عید داریم (برای هماهنگی دایرکت)

پ.ن:تورو خدا سطح فرومو افزایش ندین بذارین بخخندیم=))

پ.ن اخر: واقعا قضیه ی این سرباز قداره زن نژاد مصری چیه؟

بر اساس صحبت کارشناسان این سربازان در خاک سفید مصر باستان اغلب سکونت داشتن و در مواقع تماس بچه محل ها (داداش تو نمیری کنار نیل داسانم شده) قداره هارو از زیر زمین ها بیرون میکشیدن و با ارابه هاچبک سفید به سمت حریف حمله میکردن