Posts by patriot

آقا همش کل کل بوده و کری خونی.
    این یه پست رو صرف شوخی عرض میکنم.
    پیشاپیش از همه دوستای خوبم عذرخواهی می کنم.

دربی بود. دقیقه 80 استقلال 2 بر صفر جلو بود.
    یکی از طرفداران عزیز و فهیم استقلالی رفت قضای حاجت کنه. وقتی برگشت نمیدونست خودش..... یا تیمش..... .

جای خالی رو با کلمه نامناسب پر کنیم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

درود بر دوستان خوبم.
    من اومدم.

کسی از دوستان نیست؟
    الو؟
    الووووووووووووو؟
    مرتاض یونک رو زمین افتاده واسه کیه؟
    صاحب نداره؟
    زشته بخدا؟
    خوبیت نداره ها.
    از طرف بچه های گروهمون سعی میکنم که سرور بعدی نیایم، تا دوستانی که فان باز هستن، شاخ سرور بشن.

خدائیش فروم هم یه طرفه شده.

یه طرف میاد عکس و پلن و چیف و کتیبه میذاره.
    یه طرف هم میاد تبلیغ واکسن برکت میکنه.

کوو برکت نیاد تو فروم صلوااااااااااااااااااااااااااااااااات.
    این وقت صبح مارو از دعای خیرتون محروم نکنید.

بچه ها کسی نیاد تو فروم چندتا عکس الکی بذاره بگه مرتاض یونیک زدیما.این مرتاض یونیک خودش روی زمین بوده. صاحبم نداشته.

من نمیگم. شما هم نگید. بخاطر شاخای NEEEEEEEEEE.

آب قند گوشه فروم هست.

پ.ن1: پرهام، ستونی بخدا ستوننننن.
    پ.ن2: عرفان یه دونه ای. خدا ادی رو ازت بگیره.
    پ.ن3: ادی واسه لیسانس خودم نوکرتم.
    پ.ن4: جون جدتون انقد پشت بند هم پیام نذارین تو گروه، نمیرسم همه رو بخونم. فحشتون میدم بجاش.گفته باشم.

پ.ن5: ادی نخند ..........بزنت.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

چیزی واسه گفتن ندارم.:(:(

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.
    البته زیاد مسدع اوقات شریفتون نمیشم.
    فقط خواستم عرض ادبی خدمت همکیشان در عرصه تراوین داشته باشم.
    در کنارش هم جویای احوال دوستان خوب NE باشم.
    آقا حالتون خوبه. لیدراتون همه اوکی هستن؟
    گرگی چیزی به گله نزده؟
    دوستای خوبم جای نگرانی نیست.
    ما نمیگیم چی شده.
    شما هم نگید که چیف شدین. خوبه؟
    تازه امروز یه آیتم جدید از تراوین یاد گرفتم. البته اونم از صدقه سری شما سروران گرامی بود. جاداره همینجا تشکر کنم.
    همش میگفتم، چرا بعضیا توی قلب دشمن یه دهکده چیف میکنن، تبدیلش میکنن به پایتخت. نمیترسن پایتختشون تسخیر بشه و سقوط کنن؟
    امروز متوجه شدم توی تراوین پایتخت رو نمیشه تسخیر کرد.
    وای چقد از این بازی خوشم میاد.

پ.ن1: عرفان داداش نگو. منم نمیگم. خودشونم که نیستن که بگن.
    پ.ن2: ادی یه دونه ای.
    پ.ن3: داش پرهام سرت سلامت داش.
    پ.ن4: آرمان داش پلیرش نیست، خود دهکده به صورت خود جوش دف زائیده و رشد کرده.

تو خفنی برو دنبال بازیت

پ.ن5: یه بچه محل تخص داشتیم، وقتی کم میاورد میگفت برید در خونه خودتون بازی کنید.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

میتونم از آقا امیرحسین عزیز یه درخواست داشته باشم؟!!
    دوست عزیز و گرامی آقا امیرحسین عزیز اگه امکانش هست بفرمائید کدوم اکانت پلیر روش بازی میکنه و مشکلی نداره. که بچه ها برن سرااغ همون.
    آخه هرکیو میزنن شما میگی نبوده و نیست. ما نمیشناسیمو گوسفند و ببعی کیه.

شما میگی روش بازیت اینه ته مپ بازی میکنی. در جواب این حرفت باید مخاطبمو ادمین محترم در نظر بگیرم، آقای ادمین محترم میشه بفرمائید اون ته مپ سمت ساید شمال شرق، اون یه ذره زمین اضافه رو چرا چسبوندی به نقشه؟ واسه همین دوستمونه؟؟؟؟
    بخدا میترسم یه شب دوستان خوبم (داش عرفان، داش مهدی، داش آرمان و گل سرسبد شمال سوز گروه، داش ادی) اکانت TRaDeR رو بزنن بعد شما تشریف مبارکتو بیاری و بگی نههههههههههه. من نیستم. این تریدر یکی دیگه است.خخخخخ

راستی این عکسا چیه؟
    خوبیت نداره کسی که نوشتینش King NE اینجوری مورد عنایت قرار بگیره. واسه روحیه مابقی کینگ های NE بهتر نیست یکی از اون ته اتحادتون بذارین بالا؟
    اینجوری اگه بچه ها زدن، شما میگی داش کوچیکه بوده. ما هم میگیم داش کوچیکه بوده.8o8o8o

راستی واکسن برکت، میای تو فروم صحبت میکنی مواظب باش، اینا همه یا مورفینن یا رباکسین. گفتم بدونیا.خخخخ

عرض آخرم خدمت اون دوستی محترمی که گفت واسه تست بوده.<X<X

داداش اولین بارتون بود اومدین خاکستری،خب میگفتین. نوبترین نفر ما هم توی خاکستری حرفه ایه.تعارفی که با هم نداریم، بهتون آموزش میدادیم.

اگه از نژادی نمیتونید استفاده کنید،نگید بده، مثه این می مونه نتونی برقصی و بگی زمین کجه.:D:D:D

از اینکه موجبات شادی و خنده مارو فراهم میکنید،واقعاً سپاسگزارم.

پ.ن: ادی این تن بمیره انقد اذیتشون نکن. بخدا خوبیت نداره.

پ.ن: عرفان دوره آموزشی زیر مبتدی نداری واسه دوستامون.خخخ

پ.ن: پرهام تو یه دونه ای.افتخار میکنم که به واسطه تو، با ادی و عرفان و آرمان ومهدی و حسین و فرهاد وبقیه ی بچه ها آشنا شدم. خودت میدونی تا جهنمم باشه پشت سرتم رئیس.

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

ضمن تشکر از دوستان، من یکی دو روز نرسیدم فروم رو بخونم،کولاک کردین.چقد پست بوددددددددددد. ااااااااااااااااااااا. 8o8o
    در خصوص یه دوست عزیزی که مثه واکسن برکت پرید وسط و زحمت کشید، فروم رو شلوغ کرد، داداش گلم. شما که هیچ، من به بزرگتر از شما گفتم اگه بخواید واسطه میشم بچه ها کاریتون نداشته باشن و بذارن بازی کنید.بخدا رومو زمین نمیندازن. هرچندمیدونم شما تو میدون نیستی و میترسی بیای. اگه هم هستی که قایم شدی اون پشت مشتا.خخخخ.
    راستی کتف شما خوردن نداره. ما همون قلقلکتون میدیم که واسمون بخندین.
    باور کن خودم واسطه میشم داش پرهام کاریت نداشته باشه. پشت سر دوستات قایم نشو و بگو نه نمیخوام، نمیام. بیا جلو و خودتو معرفی کنی، مجلس بی ریاست.

در خصوص دوست خوبمون آقا امیر عزیز. وقتی شمای عزیز و دوستان محترمتون صحبت میکنن یاد صحبت یه ریش سفیدی افتادم که گفت به هم احترام بذارین، بدترین آدما وقتی به هم احترام بذارن میشن شاخای یه سایدی(بخاطر تحریف در نصیحت اون ریش سفید ببخشید).آخه میبینم یکی میاد میگه ما چنان بودیمو چنینیم. اونیکی میاد میگه نه خودتو واسه اینا نمیخواد معرفی کنی. چقد هندونه زیر بغل همدیگه میذارین بابا.
    این همه رفتین سر منبر که نه ما نیومدیم، فقط 4تامون اومد.5 تامون رفت اون اکانتمون نبودش. خب داداش گلم من یه خواسته ازت دارم:
    آقای امیرحسین تریدر توی همین فروم و از طریق همین پست به عنوان یه نوب ازت درخواست دارم با دوستات صحبت کن و موافقتشونو جلب کن،یه سرور ران بشه شما با تمام قوا بیا وسط. یعنی از مملی و آخیل و این واکسن برکت و اون دوست عزیزی که هندونه تقدیمتون کرد و خلاصه همه و همه. بیا وسط.
    منم همینجا از همین دوستام میخوام آمادگیشونو اعلام کنن.
    از پرهام و عرفان و ادی گرفته تا آرمان و مهدی و دیگر دوستان عزیز.
    میایم توی میدون.
    اینجوری دیگه حداقل واسه شما مشخص میشه که هندونه هارو زیادی کود دادن که ردای بزرگی به تن شمال، گنده نشون داده، وگرنه تهش یه هندونه نرسیده است.

توی 2x خدمت دوستان محترمتون عرض کردم، اینجام عرض میکنم:

مائیم و نوای بی نوایی** بسم الله اگر حریف مایی

پ.ن: ادی داش این لامصبو غیر فعالش کن. واسه یه ادی .... بزنت دلم تنگ شده.

پ.ن2: پرهام داش دیدی که بهم دیگه میگن نمیخواد خودتو به پرهام معرفی کنی، نگفتم میترسن.خخخخ

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

عرایضم یه ذره طولانیه. ببخشید.

توی فروم صحبت از مولتی بازی میشه. توی این دو سرور اخیر من یه اکانت داشتم. اسمشم تابلوئه.
    هیچوقتم وقت بیشتری نذاشتم که بخوام چندتا اکانت بزنم و مولتی بازی کنم.
    اگه بخوایم مولتی بازی رو از سرورها برداریم بهتره از خودمون شروع کنیم. نیازی نیست خط و نشون واسه دیگران بکشیم.
    دوست خوبی تشریف مبارکشونو آوردن و مدعیه به دوستام بگم رومو زمین نمیندازن ولی نمیگم؟؟؟!!!!8o8o
    داش پرهام الان اعلام کنه هیچکدوم از دوستاش مولتی نمیزنن.حتی مطمئنم بعضی از رقباش هم مولتی رو کنار میذارن. اما....

اما شما اگه به دوستات بگی حرفتو میخونن؟؟؟!!!!:D:D
    بگذریم.خخخ8o8o

خدایی نکرده قصد جسارت ندارم اما در مورد تکنیکال پلن و برنامه های ساید ترجیح میدم به کسی توضیح بدم که به عنوان پلیر و پلنر قبولش داشته باشم تا در نهایت یا من اون رو قانع کنم یا اون منو چون غیر این باشه وارد دور تسلسل باطل میشیم و سر بقیه درد میگیره فقط از یه کسی مثل فرهاد یا هومن درخواست کنید که این سوال رو بپرسه تا جواب بدم

۱ درصد که نه ۱۰۰ درصد شانس برد با NE بود بازم اگه کسایی که جز se قبولشون دارم درخواست کردن با آمار و ارقام میتونم ثابت کنم

در خصوص برد 100 درصدی NE در سرور قبلی، خدائیش در حد خوردن نوشیدنی 100 در100 بدون الکل شاید برنده میشدن. که اونم براشون سنگین بود.
    از اینکه انقد اعتماد به سقف داشتی راجع به برد NE، خدائیش مشتاق شدم ساقیتو زیارت کنم. ساقی نیست پیامبر اولوالعزمه. راستی آدرسشو نداری؟

بخدا سرور قبلی جوری مولتی میزدین که اگه همون مرز Ne میخواستیم یه دهکده رو بزنیم، باید ارتش پاورچین پاورچین قدم ورمیداشت که یه دهکده دیگه رو خراب نکنه.

وقتی میبینی طرف مقابلت دکتر(داش عرفان عزیز) و شما هنو سیکلی، بایدم بیای بگی واسه تو توضیح نمیدم، واسه یکی دیگه توضیح میدم.
    آقااااا شما واسه من نوب توضیح بده، توضیح دادنت واسه حرفه ای پیش کشششششششش.

پ.ن1: بخاطر داش مهدی عزیز که گفت به یه بابایی نگیم از بچه های NE هستی، ناراحت میشه. داش مهدی نگفتم. خوبه؟؟؟؟

پ.ن2: داش عرفان جان ممد از این سوالات سخت ازشون نپرس، سوالت 2+2=4 میشه بپرسی اونا راضین. خدا ادی رو از جفتمون بگیره.

پ.ن3: پرهام داش چالش رو میزنم مولتی نزن واسشون سنگینه.ازشون اینو نخوا.

پ.ن4: عمو رضا سورنای عزیز دلتنگتیم سلطان.

آقاااااااااااااااااا. ||||||||||||
    به جون خودت من فقط گفتم قاطی کردیم که فازت چیه لامصب. جون من خیلی سرپا نمون تو جنوب شرق. یه ذره بشین استراحت کن.
    منکه نوبم کاری از دستم برنمیاد. بچه های دیگه هم هرکی سرش به کار خودش گرمه. باور کن دوستانه دوستانه ایم.:D:D:D

درود بردوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    این سرور فکر کنم قسمت نبود آقا مجید آخیل رو زیارت کنم.
    از شروع سرور دوست عزیز تشریف مبارکشونو بردن سر منبر و دارن صغری کبری میچینن و منم منم میکنن.
    چندتا مطلب:
    سرور قبلی که ترنس و آخیل و بعضی دیگه از دوستان، آقای ساید بودن و شما میگفتین بزرگ ما هستن، الان شدن ترنس مرنس و آجیل ماجیل؟؟؟!!!! عجبااااااا.
    جالب اینجاست شجاعترین نفری که اومد وسط بچه های ما، فقط اومدا، تا سرور تموم شه تو حمایت بود.8o8o8o
    این سرورم که دوست خوبم رفته سر منبر که همر دستش بوده زده. بابا بخدا من همش توی گروه سر این بچه داد زدم که ادییییی سگ بزنت انقد این دوستانو اذیت نکن. سرور یه طرفه شده فاز نمیده. گوش نمیداد.
    راستی این زدن دقیقاً منظورت چیه؟
    ما تا بودیم که خوردین، وقتی هم همه حذف کردن، فقط ادی میزد، داش عرفانم بنده خدا همش دنبال ادی بود خرابکاری نکنه. بچه ی شیطونیه لامصب.
    ای تک نفره ساید بگردون، ای مرد تنهای شب و روز و وقت و بی وقت.
    ای همر بلند کن، ای بدون مولتی بازی بازی کن.
    جون جدت از سر منبر بیا پائین، آدرس ساقیتم بده، فقط امیدوارم از موتوری جنس نگرفته باشی. چون موتوریا جنس خوب تحویل آدم نمیدن. از مغازه دار جنس بگیر. خودشو واسه یه مشتری خراب نمیکنه. جنس خوب میده. خخخخ
    داداش گلم بذار این 4،5 آیتمی که فرمایش کردی رو کنار هم بذاریم و جمع بندی کنیم ببینیم دقیقاً فازت چیه، بعد راجع بهش صحبت کنیم. خوبه؟
    آخه فاز تهدید، کل کل ، متا، قهرم نمیامو، همه با هم قاطی شده. بخدا نمیدونم کدومشو باید مد نظر قرار بدم.
    اصلاً یه کاری میکنیم. داش پرهام، دوست خوبمون آقا ایلیا مستمر آزاده توی سرور. کسی چیزی بهش نگه. کاریشم نداشته باشه. ادی تو هم نری طرف ایلیا ها که من میدونم و تو. افتااااااااااااد؟
    8o8o8o

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.;);)
    ضمن آرزوی ساعاتی خوش برای همه دوستان خوبم در عرصه تراوین، امیدوارم داش مجید آخیل هم بر بنده منت بذارن و توی این سرور مفتخرمون کنن.
    رسماً از دوست خوبم آقا مجید عزیز دعوت میکنم بیاد و چند صباحی با دوستان دور هم خوش بگذرونیم.

درود بر دوستان خوبم.
    خسته نباشید به همه دوستانی که تا الان توی سرور موندن.
    چند مورد جالب دیدم، گفتم خدمت دوستان عزیز عرض کنم.
    مورد اول: یه عده از دوستان، نظرات شخصیشون رو راجع به سرور داشتن و یه سری درخواستها داشتن، از بچه های شما و جنوب تقریباً 17،18 نفری لایک کردن(یعنی هر دو طرف نظر دوستمون رو تأیید کردن)، جالب اینجاست رضا گارد، دیسلاک کرده بود.
    خدائیش برید حال کنید که ساقیه من اینه.
    فازش جوریه که وقتی ازش جنس میگیرم، تا یه هفته نوار خالی گوش میدم.
    موتور ساقیمون پنچر شده، خبری ازش نیست. فقط دیسلایک میکنه.خخخخ

مورد دوم: آقا محمد عزیز نگران اکانت تنسره.
    داداش گلم اگه این اکانت الان به فنا رفته و در غیبت کبری به سر می بره، بخاطر ادی مصیبته.خدا ازت نگذره ادی که اینجوری داستان درست کردی واسمون.
    الان همه نگران تنسر هستیم.خخخخ.
    یه دوستی هم سنتی و صعنتی رو با هم زده و میگه سرور بعدی.داداش گلم. اینجا همه شاخای شمال کنار هم بودین، دو سوم حریفاتون هم بیخیال سرور شدن(بخاطر سبک بازی جالب شما.)فکرشو کن سرور بعدی همه نباشید، رقبا هم بیان و بمونن.خخخخخخ. چه شود.
    پ.ن1: سبک بازی رو بخاطر این عرض کردم، که ادمین عزیز مجبور شد واسه اینکه مولتی هاتون جا بشه، مجوز آپارتمان سازی به ساید شمال بده. وایه چیف یه دهکده. فکرشو کنی به اندازه 10 تا دهکده چیفر ارسال میشد تا یه مجتمع بگیریم.8o8o8o

پ.ن2: گزارشا حاکی از اینه دوستان SE سری قبلی که رفتن، چندتا پلیر به جای کتیبه آوردن. لطفاً برگردونید به شمال،خوبیت نداره، بزرگترشون نگرانشونه.;(;(;(

پ.ن3: پرهام و عرفان. حرف ندارید، خدا ادی رو از هممون بگیره.

:D:D:D:D

خب حال کردم باهات طررررف.
    اگه ساقیم تو بودی مطمئن باش، یکی از فازام نوارخالی گوش دادن بود.
    ضمن احترام به بچه های SE هنو حتی یه پست رو با هماهنگی کسی ننوشتم.
    همه اش صرف جلز و ولز کردن شما بوده.خخخخخ
    آها راستی یادم نبود. از قدیم گفتن به سر آمده حکیم است.
    من تو سرور نیستم که بخوان ازم به عنوان پلیر استفاده کنن.
    توی این فروم چند روزی یه بار میام یه تست روح روان از شما میگیرم و میرم.خخخخخخ
    بچه های SE دمشون گرم کارشون شده تایم تریل انفرادی. دیگه پلن هم نمیریزن. نفری خودشون میان کتیبه، دهکده، پلیر، خلاصه هرچی دم دستشون بیاد ورمیدارن میارن اینور.

مشخصه کل فازت دیدن عمو پورنگه بازم خداروشکر.
    نری زلال احکام نگاه کنیا. ممکنه استاد 2C شرمنده ات بشه.خخخخ
    اینو عرض کنم که روح روانت بیشتر شاد شه، شما در حد عمو پورنگ بودی ، واست برنامه اینجوری اجرا کردیم.
    ایشالا سنت بالاتر رفت، قول میدم کنار صفحه تی وی واست بزن +12 ولی مواظب باش صبح نگاه کنی، چون شب ببنی ممکنه ترس ورت داره .
    آقایون داداشم از اینکه این بنده خدا اینجوری ناراحت شده، جلوی جمع ازش عذرخواهی میکنم. روحیه اش حساسه. نباید چیزی بهش بگین. من نمیگم، شما هم نیگد.
    دم همتون گرممم.

خواستم یه مقداری از خجالتت در بیام آقا رضاگارد عزیز ولی خبببب به همین اندازه بسنده کنیم. به هر حال شما هرکاری میکنی نمیتونی حرکتی بزنی.از همینم ناراحتی که میای اینجوری صحبت کنی.
    اگه باعث خنده بقیه میشم که خدائیش دست گلم درد نکنه. اگه بقیه مارو اسکل میکنن بازم دممون گرم که سرگرمشون میکنیم.هرچند به پای این همه روان شادی که شما و برخی از دوستان توی این سرور واسه بقیه داشتین نمیرسه. ولی خب کاچی بعض هیچیه.
    هلاکتم رضا گارررد که خدائیش ناراحتیتو تو متن پستت میشه دید.خخخخخخ یه دونه طررررررررررف.
    پ.ن: ادی و عرفان دریابید رضا گارد رو.خخخخخخخخخخخ

یا کف همین فروم عذرخواهی میکنی بابت پستت

یا یه کاری میکنم دوباره ۱۰ نفر از فروم نویسای ترور بن بشن

خود دانی حالا

اخطار رو جدی بگیر

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    آقا یه برنامه دارم. از این به بعد هرکی از شمال کتیبه بیاره بی معرفته. گفته باشم.
    زشته بخدا. ببینید الان آقا رضا چقد ناراحت شده که تهدید میکنه.
    راستی آقا رضا کف فروم عذرخواهی کنه؟
    آخه بعضی از بچه ها قدبلندن، نمیشه سقفش عذرخواهی کنن؟
    داداش بخدا ساقیت آدم نامردیه. جنسش قاطی داره، ازش جنس نگیر نوکرتم.
    خب کتیبه از دست دادین. چرا آمپر میچسبونی برادر من.
    خودتو ناراحت نکن بابا. بچه ها شوخی میکنن. بهت قول میدم سرور بعدی بازم کتیبه ها میرن سرجای خودشون. خوبه؟
    تو خودتو ناراحت نکن، بخدا دماسنج(از تب سنج گذشتی نوکرتم) لازم میشیا.
    بچه های محترم SE ایندفه اگه کتیبه بیارید، بخدا میگم کوفتتون بشه.:D:D:D:D
    با روح روان آقا رضا بازی نکنید. گناه داره بخدا. زشت نیست واسه یه کتیبه اینجوری حرصش دادین.

پ.ن1: عرفان داداش گناه دارن اینا. بخدا قهر میکنن از سرور میرن، باور کن دیگه آیتمی واسه خنده پیدا نمیکنیم.
    پ.ن2: عرفان داداش، ادی رو سگ بزنه.
    پ.ن3: دوستان محترم تیم ترور جوب مجیدو بدین دلخور میشم. گناه داره. بذارید خودشو تخلیه کنه.
    پ.ن4: ببینید چقد فشار(روحیا، جسمی نه.) روی آقا مجیده که اینجوری داره حرص میخوره. نگرانشم
    پ.ن5: عمو رضا سورنای عزیز ببین ما چقد بچه مثبتیم. بازم اینا فاز ادبیاتی نگیرنا. نوکرتم سلطان
    پ.ن6: پرهام داداش دریاب مارا. هنوزم رئیسی بخدا.
    پ.ن: ادمین محترم، لطفاً یه قراداد با فوریتهای پزشکی ببندین، ممکنه انواع سکته رو مشاهده کنیم.
    چقد زیاد شدن. اووووووووووو.8o:D:D

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    آقا رضا گارد عزیز و محترم میشه خواهش کنم، شما نحوه اتک، خفت و یا هر موردی که مد نظرته رو بگی بچه ها بدونن به چه شکلی اتک بدن که شما بهانه نیاری؟
    میخوای یه پیشنهاد بدم:
    بچه ها اینجا بنویسن ساعت 12 و 2 دقیقه ظهر روز فلان، با یه قهرمان(با مشخص کردن میزان قدرت قهرمان) و تعداد مشخص شده سواره و پیاده(نوع و تعداد، به همراه سطح آهنگری برای هر نوع نیرو)، مشخص کنن که چطوری و کجا اتک میدن،(البته قبلش رضایت نامه شما نیازه، که بگی میتونی دیوارش کنی یا ن.). فکر کنم اینجوری اتک بدن به شما، سالم ترین و زیباترین اتک باشه؟
    اگه موافقی لایکو بزن.
    البته مد نظرت باشه ها اگه با این حجم از اطلاعات، بازم اتک رد بشه، یا خفتی انجام بشه، خیلی بده هاااااااااااااا. گفته باشم نگی محمد patriot نگفت.

خدایا از تمامی اخلاق و روحیات شمالیا، این اعتماد به سقفشونو بهمون بده.8o8o8o
    لال از دنیا نری بلند صلواااااات بفرست.

به به سلام به روی گل آقا مجید.
    خوش اومدی رفیق. دلم واست تنگ شده بود.
    بخدا بازم معرفت خودت که اومدی تو خاکستری و تا قبل از خداحافظی از سرور، تو حمایت موندی. راستی داداش، هنو اکانتت توی حمایته؟؟؟
    حیف شد نرسیده به دهکده، اکانت من حذف شد. به هر حال اگه گزارش میومد و به نفعت میشد، فروم رو گلبارون میکردی از عطر حضورت.
    ولی خب نشد، همون یه حرکت رو زدی،میتونستی با زدن یکی از نوب های سرور، اسمی واسه خودت در کنی.
    خدائیش دمت گرم که خداحافظی کردی از سرور. چون رفیقات دارن همدیگه رو میفروشن. یکی میشه جاسوس، یکی میشه نفوذی. یکی میشه جنوبی شمال اومده و و و.
    اگه نمیرفتی و خدای نکرده، اینا بهت تهمت میزدن، خدائیش ناامید میشدم.
    خب از قدیم گفتن کافر همه را به کیش خود پندارد.
    داش پرهام گفت خراج بدین راحت تاآخر سرور باشین. خودتون نخواستین و سنگینتر از توانتون سنگ برداشتین.
    الانم من پیشنهاد میکنم همه روی یه اکانت جمع بشید، اون ته ته مپ، به جای 24 ساعت شبانه روز، 25 ساعت کار کنید شاید تا آخر سرور همون یه اکانت دوووم آورد.خخخخ.

پ.ن1: ما هنوز نوبیم ها.8o8o8o

پ.ن2: آقا مجید، تمام مطالب بالا، و همه پستهایی که مرتبط با شما بود، صرفاً کل کل این بازیه. شخصاً واست آرزوی موفقت و بهروزی میکنم.هرجا هستی شاد و خرم باشی.

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

توی تمام پستهایی که گذاشتم، چه از طرف دوستان خودم، چه از طرف عزیزان رقیب پیامهایی داشتم که متن پست ها جالبه و خوشمون اومده.

تلاشم اینه لبخند روی چهره دوستان بیاد. از این بابت خوشحالم.

ولی الان مسئله یه چیز دیگه است. همه اش دیگران رو میخندونم. الان:

بخد 1 ساعته دارم میخندم.

دقت کردین توی زمان آرامش سرور کلی رجز خونی میشه.که خاک اندازیتون میکنیم. میایم خاکستری و نشونتون میدیم.

نوبین و در حد ما نیستین و از این معقول سخنان گوهربار.

ولی وقتی از اتحادهای SE ، SW و یا تروریست اتکی روی اکانتها میشه با این مطالب جذاب رو برو میشیم:

اتک به تنسر:
    این دهکده رو خودمون نمیدونیم کی زدیم. اصلاً واسمون مهمم نبوده، حتی پلیرهای تنسر سالی یه بارم بهش سر نمیزدن.8o8o

اتک به رضاگارد:
    شما که کاری نکردین، یه میل دف بوده چون گشنشون بود و نمیتونستیم گندمشونو بدیم، گفتیم شما بزنیدشون. دهکده هم اضافه بود همون بهتر که چیف شد. کتیبه به چه دردمون میخوره. همه اش واسه خودتون.

اتک روی مجید آخیل:
    آقا این مورد از اشتباهی اومده تو این متن، چون مجید خیلی وقته اومد تو خاکستری و یه اتک ریز داد، که دیر رسید. دلم واسش تنگ شده.(مجید آخیل هرجا هستی خوش باشی دوست خوبم.)

اتک روی پلیرهای دیگه:

این اصلاً تو اتحادهای ما نیست که ، خودتون ببینید، به همین برکت قسم تا روش اتک اومد، فوری از اتحاد انداختیمش بیرون و پشتشو خالی کردیم.

کتیبه هم که نگم براتون.

کتیبه چی هست اصلاً
    کلاً تکذیب میکنیم. ما کتیبه ای از دست ندادیم.=O=O=O=O

این سرور دوتا ورژن قاطی زده، یکی واسه سایدهایی که میخوان کتیبه بگیرن و واندر 100 کنن و برنده بازی بشن، یکی هم واسه شمال که میخوان کشاورزی کنن و کتیبه هم اصلاً به دردشون نمیخوره و دوسشم ندارن.

در کل خدائیش انقد بهانه های الکی نیارید. بچسبین به بازی یا حذف کنید برید. زشته به زمین و زمان تهمت میزنید. جنوبیارو ناجوانمرد میخونید، هم اتحادیهای خودتونو جاسوس خطاب میکنید. راستی خودتون چی هستین؟
    الهه ی پاکی ها؟ :D:D:D

پ.ن1: ادمین محترم، لطفاً جایزه بیشترین توجیه شکست رو بدین به شمال، جای تقدیر داره واسه هر ضایع شدنی یه بهانه دارن.

پ.ن2: بازم ادمین محترم، لطفاً پست قبلی منو حذف کنید، نصفه کاره ارسال شد. نشد ویرایشش کنم.

پ.ن3: پرهام داداش دمت گرم که گفتی از سرور بریم بیرون، وگرنه نه ما و نه بچه های جنوب نمیتونستیم این حجم از مطالب جذاب شمالیارو بخونیم و بخندیم. لامصبا روح و روانمونو شاد میکنن. دمشون گرم.

پ.ن4: ادی بخدا چیزی تو شمال نیست، ول کن بیا دات کام.

پ.ن5: عمو رضا بازم پست منو ببین. بخدا هیچ توهینی توش نیست.

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    توی تمام پستهایی که گذاشتم، چه از طرف دوستان خودم، چه از طرف عزیزان رقیب پیامهایی داشتم که متن پست ها جالبه و خوشمون اومده.
    تلاشم اینه لبخند روی چهره دوستان بیاد. از این بابت خوشحالم.
    ولی الان مسئله یه چیز دیگه است. همه اش دیگران رو میخندونم. الان:
    بخد 1 ساعته دارم میخندم.
    دقت کردین توی زمان آرامش سرور کلی رجز خونی میشه.که خاک اندازیتون میکنیم. میایم خاکستری و نشونتون میدیم.
    نوبین و در حد ما نیستین و از این معقول سخنان گوهربار.
    ولی وقتی از اتحادهای SE یا

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    پیشاپیش از همه دوستان بخاطر پر حرفیم عذرخواهی میکنم.
    اول عذرخواهی میکنم که یه چند روزی نبودم.
    باور کنید گفتن شمالیا برنده سرور شدن، فکرکردم سرور تموم شده واسه این نیومدم. وگرنه زودتر خدمت میرسیدم.
    باور کنید خودمم خبر نداشتم همین امروز صبح فهمیدم گرون شده؟!!!!!
    چند مطلب خدمتتون عرض کنم.
    مورد اول روی صحبتم با محمد diablo هستش:
    برادر من دوست خوبم رفیق نکن اینکارو. آقا این بندگان خدارو اذیت نکن. واسه خودشون توی این سرزمینهای شمالی دارن کشاورزی میکنن. برادر من شما اشتباه اومدی اینجا،همش به اونا گیر میدی. اینجا تراوین نیست، farm twon (از این بازی های مزرعه داری و پرورش مرغ) هستش. همین بازیا که یه دختر خانم میاد گندم درو میکنه، یه ببعی میاره تو مزرعه اش. تازه مشتریاشم میان شیر میخرن می برن. چون رنگ نقشه اش مثه تراوینه، اومدی اینجا به اینا گیر میدی؟
    بخدا خوبیت نداره داداش.8o8o8o8o

برو تراوینتو بازی کن و با مزرعه بازی اینا کاری نداشته باش. من ازت خواهش میکنم.

مورد دوم:
    اون بابایی که میخواست به ادی و عرفان پلن یاد بده. میشه منم یاد بگیرم عمووووووووووووو.:D:D:D:D:D
    و اما مورد سوم:
    ادمین محترم شفاف سازی نکردی، که آیا توی این نسخه از بازی کارخونه ساخت کتیبه توی شمال هست؟
    آخه این جنوبیا سرویس شدن از بس رفتن کتیبه آوردن. به همین برکت قسم سری قبلی یکی از بچه های جنوب یه نمیدونم بادیگارد یا همچین اسمی بود، با خودش آورد، گفت دهکده کتیبه نداشته، ریش سفیدشو آوردیم.
    یه مطلب دیگه هم اضافه کنم:
    دوستان محترم جنوب ازتون انتظار بیشتری داشتم. فکر میکردم روی مطالب توی فروم بیشتر تأمل میکنید.آقااااااااا الان دوست عزیزمون آقای رضا گارد محترم به حالت شوخی داره پرچم تسلیم می بره بالا. ولی شما توجه نمیکنید. خواهش میکنم احساسات آقا رضا رو توجه کنید. خوبیت نداره.

پ.ن1: از همه دوستان تقاضا دارم هرجایی نشستن و صحبت از تراوین شد، بگین شمالیا اومدن و زدن، ما هم میگیم زدن. خوبه؟؟؟؟؟

پ.ن2: دوستان محترم شمالی، بخدا برین بگید توی یه سرور 100 نفریم داریم با جنوبی مبارزه میکنیم که 2/3 حذف اکانت کرده، خیلی از اکانتها بدون پلیر هستن، تازه روزی چندتا کتیبه و دهکده و پلیرو(این آخری رو کجای دلم بذارم) از دست میدیم، باور کنید تست مخدر ازتون میگیرن. نگین محمد پاتریوت نگفته.

آی خدا چرا اینا انقد روح و روانمونو شاد میکنن. خدائیش شما از سرور نرید. بخدا حیفه. از کمدی بودن سرور خیلی کم میشه. باور کنید.

ارادتمند همه دوستان خوب
    محمدPatriot

درود مجدد بر دوستان
    من بازم اومدم.
    دیگه یکی من در میون شده پستهای فروم.
    خدائیش حیف شد اینو نگم.
    دمتون گرم که دیوارم میشید بازم همدیگه رو لایک میکنید.
    خدائیش الان باید حداقل چندتایی ازتون زیر سروم می بود.
    یه موردم هست خطاب به دوستان SE عرض میکنم:
    - آقایون محترم، بخدا زشته، از 5 دقیقه یه کتیبه اومدین روی 5 ثانیه یه کتیبه. خدائیش این همه کتیبه میخواید چکار. بذاری بچه های شمالم یه ذره ذوق کنن بگن کتیبه داریم(البته کتیبه واسشون سنگینه. همون دفتر مشق بگن بهتره.)
    - مورد بعدی دقت کردین از وقتی شمالیا حرفی تو فروم واسه گفتن ندارن، پست های من لایک میخوره و سبز میشه.خخخخ
    خدائیش هلاکتونم.
    الوووو. بله، جانم، خودمم، آره آره. خب. اوکی گرفتم.
    دوستان از دفتر ادمین تماس گرفتن و میگن دوتا از همرهای شمال روی یه دهکده اتک زده، بنده خداها با صورت رفتن توی مشت های همدیگه. مدیونید اگه فکر کنید این خودزنیه. احتمالاً این حرکتشونم بخاطر ترور بوده و سرورم کجه.خخخخخ
    بخدا انقد خندیدم به این همه حرفه ای بودن شمالیا که رد دادم.
    خدایا هیچی نمیگم، جون خودت یه ذره فکر کن ببین هدفت از خلقت اکانتهای شمال چیه؟
    پ.ن1: عمو رضا همه پستهای منو ببین. هیچکدومش توهین نداره، فردا نیان واست معرکه بگیرن که چرا جلوشونو نگرفتی.;):)
    پ.ن2: داش پرهام. نموندی تو سرور این حالو روزشونه، می موندی چی میشد؟8o8o
    پ.ن3: همه دوستان فروم، خیلی آقایید.