Posts by patriot

درود بر دوستان خوبم.
    بعد از یه تایم یک وگنس درمیون توی فروم، ضمن تشکر ازش که داره با یه خداحافظی پوشالی، همه رو خوشحال میکنه، امیدواریم این خداحافظیش واقعی باشه،و زیر زیرکی در حال متا بستن با پرچمدارای ؟؟؟ نباشه.(داداش خدائیش فکر نکنی با توئم سربازززز.8o)
    وگنس جان دچار خود بزرگ بینی مزمن شدی که فکر میکنی 3 به یک شدن واست.:D(بچه ها خدائیش بگید 3 به یک شده، دلش شاد بشه.)
    خدا لعنت کنه موتوری که جنس قاطی میده به بچه ها.

5 قهرمانی متوالی یعنی 5 بار پشت سر هم قهرمان شده باشی.
    نه قهرمانیهای نداشته ات رو ردیف کنی بگی متوالی.خخخ

پ.ن1: مانی داداش خدائیش ازت دلخورم، بخاطر وگنس سرورای قبل با بقیه کل کل میکردی داداش؟؟؟!!! چرا آخههههههههههه؟؟
    پ.ن2: ادی واست سورپرایز دارم.خخخ
    پ.ن3: ممد دیابلو، دلمون واست تنگ شده. یه دونه ای.

درود بر دوستان خوبم.

امیدوارم همه رفقا و رقبا ردیف باشن و دنیا به کامشون باشه.

به همراه ادی این سرور در کنار دوستان خوبمون خدمت رفقا و رقبا عرض ادب میکنیم.

بذارین شروع بشه سرور بعددددددددددد.
    خدا بگم چکارت نکنه ادمین، انقد دیر سرورو شروع کردی که همه بچه ها فاز هفت تیر کشی برداشتن.(اول سرور بن نشیم صلوااااااااااااااااااااات)

پ.ن1: شنیده ها هاکی از اینه که یه دوست خوبی قبل از شروع سرور بات راه انداخته. دمت گرم. حرف نداری.خخخ
    پ.ن2: آقا رضا گارد عزیز. خوشحالم که توی این سرور هستی.
    پ.ن3: مانی پارتیزان؟؟!! شمال غرررررب؟؟؟ آقااااااااااااااااااااا. اومدی اینجا مارو بزنی یا با ما اونارو بزنی؟؟؟؟؟!!!
    پ.ن4: مانی داداش اولین ماچ سرور بهت.خخخخ. 1 هیچ.:*
    پ.ن5: خادم جنوب غررررب، جون جدت باز با خدماتت SW رو به فنا ندی.:D(مشغول الذمه اید اگه فکر کنید پرچم NE رو بالا میبرن.).
    پ.ن6: امیدوارم آقا مهدی دانایی عزیزم حضور داشته باشه.

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

اول از همه دوستان عزیزی که برنده سرور شدن تبریک میگم.
    به یاری خدا توی همه مراحل زندگیتون همیشه پیروز و سرافراز باشید.

یه خسته نباشید به همه دوستانی که توی این سرور بازی کردن.

دمتون گرم.

این یکی دو سرور اخیر افتخار آشنایی با دوستای زیادی داشت که از مصاحبت باهاشون لذت بردم.

در مورد اتفاقات توی فروم و این سرور، هرچی بودو هرچی شد تموم شد و رفت، ولی خیلی بده آدم جیره خوار کسی دیگه باشه، همون تهمتی که به برخی دوستانم زده شد، ولی الان خلافش داره ثابت میشه.

دوست عزیزی که داری همه بچه های NE رو میندازی به جون هم، یه ذره به خودت بیا، اونا شاید رقیب من باشن، ولی دور از معرفته که بخوای با یه روش چیپ و ضایع کدورت ایجاد کنی. همه چیو با پول میشه خرید بجز مرام و معرفت. مانی و رضا رقبای ما هستن، ولی آدم به رقیبش باید احترام بذاره، هر دوتاشون واسه ساید شما خیلی زحمت کشیدن، شاید اگه نبودن، الان شما توی هر صفحه فروم 3 تا پست بلند بالا نمینوشتی و الان غیبت زده بود.از من بد بشنو مایه دار بودنت واست جایگاه نمیاره. توی رفتارت تجدید نظر کن.

امیدوارم عمری باشه یه سرور دیگه یا به عنوان رقیب یا به عنوان رفیق در کنارتون باشم(بیرون سرور فقط رفیق، توی بازیه که رقیب محسوب میشیم.)

پ.ن1: ممد دیابلو یه دونه ای.;)

پ.ن2: ادی سگ بزنت.که هرچی میکشیم از دست تو میکشیم:cursing:

پ.ن3: مهدی دانایی سلطان معرفتی

پ.ن4: مانی پارتیزان بازم دوستت دارم. ماچ.:*

پ.ن5: حالا به نظرتون کی گلد گرفته و کی جیره خواره و کی باج میده.8o8o

پ.ن6: طرف بپا خرج زیادی باعث نشه بچایی.

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.
    تبریک میگم به همه دوستانی که با بازی توی اسپیدترا، هیجان رو به هم هدیه میدن(هم دوستان خودم و هم سایدهای رقیب).
    خسته نباشید میگم به همه پلیرهای 4تا ساید.

خفت زیبایی بود. تبریک میگم به آرمین عزیز.8o8o8o

به هیچ عنوان دوست نداشتم توی فروم دهنم به بی احترامی کردن باز بشه، ولی چون به ادی حرف زدی باید جوابتو بدم.
    ادی کثیف نیست و کثیف بازی نمیکنه.
    سرور قبلی که نقشه داد بهتون تا سرور یه ذره جذاب بمونه کثیف نبود، الان کثیف شد؟؟؟!!!!!

کثیف اونیه که میاد توی دیسکورد واسه اینکه خودشو مهم جلوه بده میگه رمز هر اکانتی رو بخوام توی NE در اختیارم میذارن، میخواید بگم چقد دف داره؟؟!!!
    کثیف اونیه که واسه خودشیرینی جلوی رفقای من زنگ میزنه به یکی از بچه های NE و توی رودربایستی قرارش میده که رمزو بگیره ازش.
    کثیف اونیه که توی تراوین با پول خودشو بزرگ کرده و فکر میکنه همه نوکر ارواح عمه اش هستن.

استاد اعظم بچه های ما درس پس میدن.اگه شاگردای خوبی نیستن به بزرگی ظاهریت ببخششون.

سرور قبلی نقشه ها پرید و توی تاریخ تراوین ثبت شد. دمت گرم ادیییییییییییییی.(نمیشه اینجا بگم سگ بزنت.8o8o)

این سرور واندر هم 100 بشید بازم یه آیتم توی تاریخ ثبت شده.

پ.ن1: ممد دیابلو همرت عالی بود. من کم کاری نکردم. نصف کارای ادی رو من انجام دادم.خخخ

پ.ن2: NE بیاید ببینیم کدومتون میتونه SW رو بگیره.خخخ

پ.ن3: مانی پارتیزان خداییش یه بستنی با هم زدن این همه بدقولی نداره.هنوزم دوستت داریم.ماچ.:*

پ.ن4: ادی من تا کی زنده ام هی خرابکاریاتو جمع کنم. آخرش منو سکته میدی :D:D:D

پ.ن5: خدائیش یکی بیاد بگه این همه همر یه جا خفت شدن چه حسی داره. تاحالا تجربه اش نکرده هیچکی.:D:D:D

پ.ن6: خداشاهده ما هم همین صبح جمعه فهمیدیم.

پ.ن7: این خفت نبودا خِفَت بود.||||||

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.

یه خسته نباشید میگم به رفقا و رقبا(بجز اونایی که تو دایره تفکراتم نیستن.خخخخ)

امیدوارم تصمیم حذف جنوب شرق اشتباه باشه رجعت میدم به شرایط سرور 5 ایکس و شرایط شمال شرق که توی لول 99 هم داشتیم دف میساختیم !!

باختن یک بحث هست ، حذف کردن نا امید شدن یک بحث دیگه

اگر از تصمیمتون برنگردید من میمونم ، داداشمون نوری ، تریدر ، 48 تا واندر زن و دیابلو !!!

آقا مانی ضمن اینکه ما دوستت داریم، خودتو کنار این دوستان عزیز نذار، حیفی بخدا. بینشون سابقه ی قایم شدن توی پستوی دیسکورد هستا. خدائیش من به شخصه تو رو جدای خیلیا میدونم. طرز فکرمو به چالش نکش جان من.

این ک بیشتر شبیه فیلم ترسناک میشه

چون تی کی هم سیاه رنگ هست

اینا شاید واسه یه سری دوستان فیلم ترسناک محسوب میشه، واسه ما ژانر درام به حساب میاد. ممد دیابلو هنو یه نفره نشده، هروقت یه نفره شد بیشتر ازش بترسید.

پ.ن1: آقا مانی بازم دوستت دارم. ماچ.:*

پ.ن2: ممد داداش، بخدا کم کاری نمی کنم.اونورو زدم رو حذف. که متهم ردیف اول نباشم.خخخخ8o

پ.ن5: مورد داشتیم توی فروم نوشته سرور 2x ران بشه چنین میکنم و چنان میکنم، تو پستوی فروم به ادمین گفته، جون مادرت ران نکن.
    آقاااااااااااااااااااااااااااااااااااا نیم کلیو هم ن. 200 گرم باش، ولی خدائیش باش.همین.

درود بر دوستان خوبم

من بازم اومدم.

خفت با رم هم تقدیم حضورتون میشه

2023-05-01_15-19-38.png

خسته نباشید میگم به مهاجم. اتک خوبی بود.
    ادی دیگه روی اکانت لاگین نمیکنه. فقط من سر میزنم.
    این موردم کوتاهی از من بوده. از دوستای خودم عذرخواهی میکنم که کوتاهی کردم.
    به مهاجم هم تبریک میگم.

پ.ن1: ادی سگ بزنت که تنهام گذاشتی.

پ.ن2: مانی پارتیزان، ما دوستت داریم. ماااااچ.
    پ.ن3: بخدا اگه امروزم بد نبود، حتی لینک نمیگرفتی دوست خوبم.

پ.ن4: پرهام داداش، متهم شدم به دات کام بازی کردن.خخخخ.

درود بر دوستان خوبم.
    بعد از مدتی پست میذارم که اول:

به تیم دفکوردی شمال تبریک بگم. دمتون گرم بابت دفاع زیبا.

تبریک دومم به دوستای خوبم که دیشب پلن ریختن و اتک دادن. بچه های خوب SE و چندنفر دوستان خوبم که توی NW موندن.(همینکه کنارتونم یه افتخاره).
    به شخصه واسم خیلی جذاب بود. هرچند نتونستم خیلی بهشون کمک کنم.

بابت پست نذاشتن توی این مدت معذرت میخوام. دلیلش ادمین محترم بودن(:/)

توی این مدت خیلی از دوستان اومد سر منبر و هرچی دلشون خواست از افاضات دینی عنوان کردن.
    داداش جنستو عوض نکن. ایراد از جنس نیست. تو جنبه نداری. باور کن.

پ.ن1: مانی پارتیزان. دلم واست تنگ شده بی معرفت. خدائیش تو نباید توی اون تیم باشی. حسابت جداست رفیق.

پ.ن2: ممد دیابلو ادی خسته شده، جان من بهش گیر نده. من گردن میگیرم.خخخ

پ.ن3: سروری که حتی نقشه نداشتن دوستان، بعد از اتمامش سرزده رفتیم مهمونی، تریدر جون، توی پستو قایم شده بودی و استرس داشتی بیای باهامون همصحبت بشی. الان خوب جولان میدی عزیزم.

پ.ن4: طرف لات کوچه خلوته، اینجا فراری حساب میشه.خخخ. بابا خطرناااااااک.

پ.ن5: بازم آقا مانی دوستت داریم.;);) ماچ.

درود بر دوستان خوبم

من بازم اومدم.

ضمن احترام به تمام دوستان توی فروم (بجز موارد معدودی)

این پست رو به این دلیل میذارم که طبق روال معمول دوست خوبم آقا پرهام بن شدن.(فکر نکنید ادمین عزیز شده آقای قهرمانی داور فوتبال ایران. نه اصلاااااااااااااً)

یه آقا رضایی دوستان رو دعوت به آرامش میکنه، دوست خوبم، شما همون سرور 2 ایکس که کلاً در مقابل تروریست چیزی واسه گفتن نداشتین، لحن تندی داشتی. پست هات یادت رفته؟؟؟!!!

هلاک این دعوت کردنتم اونم به آرامش. کارت دعوت ما یادت نره سلطااااااااااااااااااااااااااااااان.

اون بابایی که این همه نوراله و خیراله و شمس اله و بادیگارد پشتش جمع شدین، اگه خودش ادب داشت اول داستان مؤدبانه حرف میزد، نه اینکه رفتار خودشو(دلقک بازی) به دیگران نسبت بده.

جون جدتون یه ذره بزرگ بشید بابا. این رفتار خاله زنکی رو بذارید کنار و حداقل حالا که موی دماغتون با موی لبتون پیوند خورده، تیریپ مردونه هم داشته باشید. خوبیت نداره ها.

پ.ن1: از دیگر دوستان فروم بخاطر ادبیات تندم عذرخواهی میکنم.

پ.ن2: خدائیش اینا توی کدوم لپ لپ پیداشون شده از ادب حرف میزنن

پ.ن3: آقا مانی داداش. من نوکرتم. ماچ.خخخخ

پ.ن4: این کمیته انضباطی فروم نمیدونم چرا همه اش رو به اونور غش میکنه.

پ.ن5: توی بازی که چیزی ازتون ندیدم، حداقل توی اخلاق خودتونو خراب نکنید لامصبا.

پ.ن6: ناتارم رفته طرفشون.خخخخخخخ

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    چند روزی بود از فروم دور بودم، کلی پیام رد و بدل شده.
    قبل از هرچیزی سپاس از آقا مانی عزیز بابت بوس روی لپام.:*:*
    خب هر سایدی واسه خودش قشون کشی کرده. بریم ببینیم این سرور چندچندیم.
    فقط سرور تازه شروع شده، جون جدتون اگه بازم واسه فان بازی اومدین بگید که خبر داشته باشیم، آخر سرور طبق روال معمول سورپرایز نشیم.
    اون دسته از دوستانی که سرور قبلی رجز خونی میکردن، ازتون میخوام این سرور نذارین اونجوری ضایع بازی بشه، نقشه های خودتونو محکم بچسبید همسایه هاتونو دزد نکنید.

یه سری دوستانی که زیر چادر اون ردیفای عقب نشستین. نمونید آخر سرور اگه به کامتون بود، بیاید بیرون و رجز بخونید.زیر و رو بازی نکنید. رو بازی کنید ما هم یاد بگیریم.خخخخ.

پ.ن1: عمو رضا این سرورم مؤدب میرم جلو. خوبه؟
    پ.ن2: عرفان واسم دعا کن از دستش سکته نزنم.

پ.ن3: پرهام داداش هرکدوم از رقبا رو کسی گردن نگرفت، بگو خودم گردن میگیرم.خوبه؟

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

آقا خدائیش قصد ندارم روحیه تون رو خراب کنم، ولی....
    این سرور دوستانی اعلام آمادگی کردن که کنار هم بازی کنیم.
    سرور قبل 1 سوم اینا نبودیم، نقشه هم گیرتون نیومد. الان این بچه ها اومدن، اوضاع خیلی قمر در عقرب میشه واستون. از من گفتن بود.
    خدائیش آخر سرور(البته فکر نکنم به آخر سرور برسید خخخخ) نیاید بگید که چرا بهمون نگفتی.

پ.ن1: عرفان داش خوش برگشتی. چه شودددددددددددد.خخخخخخ

پ.ن2: داش آرمان عزیز باید بمونیم ببینیم کی مارو گردن میگیره.8o8o

پ.ن3: جایزه سگ بزنت میرسه به اون دوست عزیزی که خودش میدونه.

پ.ن4: مهدی نیک روش حداقل بذار اول سرور نفس راحتی بکشن.8o8o

پ.ن5: پرهام داداش، این دوستان خوبمون، این سرور که هیچ 10 سرور بعدشم بخورن، بازم از رو نمیرن. میگی نه نگاه کن.

پ.ن6: آقا مانی بازم ما دوستت داریم.;)

درود بر دوستان خوبم.

من اینورم اومدم. خخخ.

آقا مانی دوستت داریم. ;)

من توی سرور قبل فقط یه اکانت patriot رجیستر کردم و ازش استفاده کردم.

نیازی نیست بیایم توی فروم بزنیم تو ساز و کرنا که با مولتی بازی مبارزه کنیم، بعد اونور بریم 50 تا مولتی بکشیم.

دوست خوبی که میگی مولتی بده. تو خودت نساز، بذار یه سرور ببازی.
    از خودمون شروع کنیم بعد بریم سر منبر که دیگران رو نصیحت کنیم.

میدونم بعضی از پلیرهای دوست و رقیب تک اکانت بودن. و دمشونم گرم.

هروقت مثه من اون پلیرهای تک اکانته تونستین یه اکانت بسازید، میتونید بگید با مولتی بازی مبارزه کردین.

درود بر دوستان خوبم

من بازم اومدم.

اول از همه تبریک میگم به هم دوستانی که این سرور بازی کردن.

تبریک میگم به آقا مهدی دانایی و تیمش.
    تبریک میگم به پرهام عزیز و تیم چکور
    تبریک میگم به همه بجز اوی که سگ بزنش.(مصیبت هنو ازت دلخورم.)

این سرور افتخار اینو داشتم با دوستان عالی و رقیبان خوبی آشنا شدم.(هرچند چندتا پیام بازرگانی بدموقع هم توی فروم بود، که البته به چشم نمیان).

ما که افتخاری نداشتیم جز یه افتخار، اونم دوستی با پرهام و عرفان و ادی(سگ بزنت) و مهدی نیک روش، ایلیای عزیز، آرمان دوستداشتنی، آقا مهدی دانایی عزیز، فرامرز وطاها و داش حسین عزیز. آقا فرهاد دوست داشتنی و خوش صدا(یه دونه ای).
    اگه دوستی از قلم افتاده همینجا معذرت میخوام.

از تیم رقیب هم تشکرمیکنم که تونستن تا آخر سرور بنده رو تحمل کنن.

پ.ن1: آقا مانی عزیز، به جون خودم دهن لق نیستم، یکی از بچه ها نامه رو دید.خخخخ. تو خو بستنی نخریدی، قبضارم خودم پرداخت کردم. دیییییی.

پ.ن2: ایلیا انقد معرفت داره، که حاضر نشد آقای محمدعلی رو بزنه که رنک یک رو بگیره. تلاش کرد و گرفت(آقامحمدعلی یاد بگیر گفته نمیزنم، نزد، شما یه سروری گفته بودی نمیزنی و زدی.خخخخ)
    پ.ن3: آقا مانی، سرور بعدی بیا با هم بازی کنیم، کنار پرهام و بقیه بچه هابهمون خوش میگذره، سؤتفاهم های این سرورم حل میشه.

پ.ن4: یه بار دیگه آقا مانی عزیز. نقشه دوم رو نزدن بچه ها، کلاً اون بندگان خدا نمیتونستن نقشه بزنن. از روی ترحم نقشه رسید دستتون.خخخخ

پ.ن5: یه تشکر ویژه دارم از اون دوست خوبی که از اول سرور تا آخر سرور اسکات کشید،وقتی گفتم دیگه رو اکانت نیستم. بزن حالشو ببر. لاستم نمیدی، دوتا اتک زد.(یه دونه ای اسکاتر.خخخ).

در آخر عرایضم:

ما بردیم بچه های NE

8o:D8o

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

آقا مهدی دانایی عزیز، برادر من. شما ببین این دوستان عزیز ساید NE همه فان بازی میکنن. و اینم نشون میده که منو شما سرور اشتباهی اومدیم.

برادر من بجای اینکه بخوای زحمت بکشی و نحوه ورود به کام رو بهشون آموزش بدی، یه زحمتی بکش ببین میتونی آدرس ساقیشونو واسه من پیدا کنی. خدائیش ساقیه معرکه ای دارن.دمش گرم. نون حلال میخوره بخدا.

راستی این دوستان فان بازی میکنن چرا همه همرهاشونو به واندر آقا مهدی میزنن؟؟؟!!!! این حجم از فان بودن عجیبه هاااا. فانه ها حرص واندر زدن نیست. باور کنید.

یه خبر خوبی واسه دوستان عزیزمون در ساید NE دارم.

آقا یه واندر دارم سطح 11 و 2 نبش ویو عالی روبروی هایپرمارکت و کلی امکانات لوکس بر خیابون اصلیه. کلی دفم داره. 2 تا نقشه ساخت داره. همرهای توپی داره. یه چکمه بزرگ داره، واندرزنای عالی. یه دف خرکی هم داره.واسه یه آقا فرهاد خوش صداست که خداییش همه دوستش دارن. نصف قیمتم میتونم واستون معامله رو جوش بدم. قیمت پایه اش 600k گلد به قیمت روزه. که البته بخاطر اینکه آقا هژبرشون داره با بیماری سخت سرطان دستو پنجه نرم میکنه،واسه درمانش میخوان نصف قیمت رد کنن بره.

عزیزانی که تمایل به خرید دارن لطفاً به بنده اطلاع بدن.

پ.ن1: آقا من یه تنه الان با ساید NE و SW برابری میکنم. واندر من صفره. واندر اونام صفره. 8o8o

پ.ن2: آقا یوسف که خریدار نبود، چون غیبش زده. آقا امیرحسین، آقا محمدعلی شما نظرتون چیه.

پ.ن3: نقشه ساخت دارم، به صورت گلریزون تقدیم میشه. ولی اینکه کمک کنه واندر بره بالا رو مطمئن نیستم. چون ساخت کشور چین.

پاتریوت در جواب 20 خط پستت تبریک میگم بابت بردن این سرور

دف داشت محمد جان نگاه کنی جلو زن زدن عزیز دلم دف شناور هم بوده ولی نه تعداد واندر زن هامون میرسه که بخوایم نقشه بزنیم 6 تا واندر رو بزنیم استارت کنیم دو تا از اکانتهای جنوب غرب هم با واندر زن هاشون ناتار زدن رنک هجوم بگیرن روی کاغذ هم نمیشه برد سر همین ول کردن اکانتها رو منم تو دو روز 3 بار لوگین کردم بیشتر کسی که باهام بازی میکنه لوگین میکنه

درباره شمال شرق هم سرور بعد واقعان نظری ندارم خودم بالشخصه اگه تیم سابق جنوب شرق همون تیم بیان جنوب شرق میرم با فرهاد و مهدی کلت و امید و میلاد بازی کنم اگر ایلیا بره جنوب شرق میرم جنوب غرب یا شمال غرب !!

اینا رو ول کن پاتریوت جونم بوس رو لپات

اصلا واسه لپات چند کی گلد بزنم رو اکانتت ؟

نوکرتم آقا مانی.خخخخخ

لپام گل انداخت.خخخخخ

قربونت داش. سرور دیگه تموم شده است. همینکه معرفت تبریک رو داشتی یه دنیا می ارزه.

امیدوارم سرور بعدی کل کلمون ادامه داشته باشه، البته اگه برخی دوستان بازم فان نشن.8o8o

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

ضمن تبریک به آقا ایلیا بابت بووووووووووم بوووووووووووم هاش که انقد زیاد شدن فرصت تبریک بهمون نمیده.

ایلیا جان خب اینکه دیستروی کردی خوبه، ولی وقتی پلیر روی اکانتی نیست که دیستروی معنی نمیده، راستی ایلیا چرا پلیراشون روی اکانت نیستن؟؟؟!!!!!8o8o

نظرت چیه از خود آقا مانی عزیز بپرسیم؟؟
    آقا مانی دوست خوبم چرا پلیرها روی اکانتهاشون نبودن و واندرزنی که این همه واسش وقت صرف شده تا آماده بشه اینجوری دیستروی بشه؟؟؟؟؟
    سوالیه که ذهنمو درگیر کرده. واقعاً چرا؟

یه سوال دیگه هم دارم. شما نمیخواید واندر آپ کنید؟

این همه واندر گرفتین. این بت من حداقل یه لول بده بالا دلمون خوش باشه بگیم رقیب داشتیم.

پ.ن1: پرهام داش، بیرون گود همه رستم دستان هستن، توی گود میشن.... خب گزینه بعدی.

پ.ن2: ایلیا داش واسه کی داری بوووووووووم بووووووووووم میکنی. ایناکه همه وا دادن.

پ.ن3: دوستان NE اگه نمیترسید، لطفاً توی این فروم اعلام کنید برای سرور بعدی برنامتون چیه؟
    بازم فان میخواید بزنید یا با تمام قوا میاید؟؟؟
    به هرحال تکلیف ما هم مشخص میشه که بازم میخوایم وسط سرور بگیم اه اینم که نشد، در رفتن که. یا چی؟؟؟؟؟

پ.ن4: پیشنهاد میکنم خراج سرور بعدی رو با من هماهنگ کنید. بقیه بچه ها سختگیرن. من باهاتون کنار میام و رعایت حالتونو میکنم.

پ.ن5: تصور کن توی روز تمام سایدNE رو بگیری. شبم بری دیسکوردشونو بگیری. حس تعجب توی صورت بعضیا بد رقم سنگین بود. توتال لیدرا که رفتن توی پس توی دیسکورد. دلسوزای یه سایدم که 5 مین بعد کلاً غیبشون.خخخخخ

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

توی یه مدت زمان کم کلی پست توی فروم بود. خداییش همه رو خوندم. روی صحبتم با چند تن از دوستان عزیز NE:

دوست خوبی که میگی نصف نصف نصف نصفمون اومد فان زد، جون جدت اگه میخوای سرور بعدی، حالا هرچی میخواد باشه، بازی کنی، بگو ما همگی با هم نیام.
    آخه انقد نصف نصف کردی، میترسم سرور بعدی که تهدیدمون کردی، منقرض بشی(البته دور از جونت دوست من.)

دیشب سرزده اومدیم توی دیسکورد شمال شرق، آقای محترمی که تا دیروز شاخ تراین بودی، وقتی مهمون میاد خونه ات واسه ترس از پذیرایی نرو اتاق خواب قایم شو.
    زشته بخدا، خوبیت نداره.

دم اون دوستی گرم که گفت تبریک میگم.
    دم اون دوستی گرم که هیچ کم نمیاره. و هی میگه فان اومدیم فان اومدیم. چند سرور خوب و بده که هی میگی فان اومدی این فانت بود این همه گلد خرج کردی، جدی بودنتو عشقه.

خدائیش خسته نمیشی انقد میگی فقط 4 تا بودیم. دیشب که اومدیم دیسکورد، حداقل 10 تا مخاطب خوش برخورد و محترم بودن که اکانت داشتن.اونا پلیر دیسکورد بودن؟؟؟؟!!!!
    دیسکورد بازی خوبیه؟؟؟؟ ما هم بیایم؟
    در خصوص نقشه ها، من به همه بچه ها گفتم، حتی یه نقشه هم بهتون ندن. نقشه رو باید به کسی بدی که تو زد و خوردش یکی باشه، نه اینکه وقت زدن بزن بهادر، وقت خوردن شاکی دادگاه. خوبیت نداره کتک بخوری بری شکایت کنی ها. زشته بخدا.

در آخر عرایضم، آقا مانی شماره کارت بده هزینه 1 کی گلد رو تقدیم کنم، یه وقت ازم دلخور نشی، قبضارو خودم پرداخت کردم، بوستم پس.خخخخ;);)

پ.ن1: شنیده ها حاکی از اینه که دیشب بچه های NE وقتی وارد دیسکورد شدن، حس کردن هنو تو سرورن که تسخیر شده، باور نکردن، که هم سرور و هم دیسکوردشون توی یه سرور تسخیر شده.

پ.ن2: دیشب گفتم من مهربونم با من معامله کنید، دیدین نپذیرفتین. حالا بی نقشه موندین.

پ.ن3: میدونم الان دارین تمام تلاشتونو میکنید که واندر بالای 90 رو بزنید. که بگید نذاشتیم. ولی بترسین اگه اونم نشه خیلی ضایع میشه.

پ.ن4: آقا من فان بازی کردن بچه های NE رو گردن میگیرم.8o8o8o

پ.ن5: پرهام، رئیس میگم به اینا یکی دو روز دیگه میان پای معامله، هنو تو شوک نقشه ها هستن.

درود بر دوستان خوبم

من بازم اومدم

اول اینکه آقا پرهام عزیز. دوست خوبم، برادر عزیزم، ازت دلخورم که اکانتو زدی رو حذف.انتظار نداشتم بخاطر اینکه NE بیشتر از این نابود نشه، اکانتتو بذاری واسه حذف.

در ادامه ی عرایضم، ضمن تشکر از آقا محسن عزیز،بخاطر معرفتش که اومد و تبریک گفت.
    روی صحبتم با تمامی دوستان توی فروم هستش. یه مسابقه دارم(آقا مانی عزیز گفته بود مسابقه بذارم):
    دوستان هرکسی بتونه یکی از دوستان NE (بجز آقا محسن که تبریک گفت و مستند هستش.) رو پیدا کنه، من 1k گلد از اکانت آقا مانی(دوست خوبم، خودت گفتی پیش غریبه نرم.یه بوسم واسم فرستادی. مستنداتش هست.) واسش میزنم.

تایمتون از همین الان شروع شد(عمراً پیداشون کنید.خخخخخ)

پ.ن1: بچه ها دارین واسه کی بازی میکنید، اینا که همه محو شدن.خخخ

پ.ن2: ادمین جان میشه یه سرورجدید (با آپشن آوانس واندر 50 و بدون نیاز به نقشه، از ابتدای سرور برای NE) ران کنید، بچه ها از این یکنخواتی بخدا خسته شدن.فردا همه تراوینو میذارن زمین، خودت بی پلیر میشیا. نگی نگفتم داداش.

پ.ن3: پرهام ازت خواهش میکنم، بخاطر NE برگرد به سرور. این حرکت خیلی داغونشون میکنه.

پ.ن4: مهدی داداش من به اون یه نفر چیزی نمیگم، چون ممکنه به اندازه اش دست زده بشه و خودشو گم کنه.

درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.

آقا هیچی واسه گفتن ندارم. نظر دوستان رو میشنونم.

در خصوص نقشه های ساخت. با توجه به اینکه تنها نمایندگی نقشه های ساخت در این سرور اینجانب(به عنوان نماینده دوستانم) می باشم. از قیمت پایه ی هر نقشه 400k شروع میکنیم. لطفاً همدیگه رو هول ندین، به همتون میرسه.
    آقا مانی عزیز. در کنار 400k مبلغ پایه، هزینه های قبوض آب و برق هم محاسبه میشه(البته من واسه شما یه تخفیف ویژه میگیرم.).

پ.ن1: مهدی داداش هیچ قولی به کسی ندیا. با خودم هماهنگ میکنن.خخخخخ
    پ.ن2: بچه ها واسه این همه نقشه ساخت، شما خزانه دارین. زشته بخدا. می مونه رو دستتون خراب میشه ها.

پ.ن3: ایلیا داداش بووووم بووووم اکانتت اگه خراب شده، مطمئن باش ایراد از بوووووم بوووووم شما نیست، گیرنده اونا مشکل داره.

پ.ن4: دوستان عزیز NE با توجه به اینکه ایلیارو یه خفت زدین، تو این سرور رضایت دارین دیگه؟؟؟؟؟!!!!!!

درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

آقا تبریک میگم به مدافع بابت دفاع خوبشون

بچه های NE میدونم الان قند تو دلتون آب میشه. واسه همین شادیتون رو بهتون تبریک میگم.

آقا خدائیش توی این چند رو باقیمانده بیاید و از توانمندیهای چند قرن گذشتتون نگید. همینی که امروز صبح دیوار کردین خودش کار خوبی بود. از همین بگید.

آقا محمد عزیز ضمن تبریک بهت،باید عرض کنم اینجا ما کاری که بقیه هم میکنن گردن میگیرم.خخخخ. حداقل میخوای یه گوشه کارو کمک کنی، کاری که کسی انجام نمیده رو شما زحمت بکش.

آقا مانی عزیز دلتنگتم داداش، آخرین باری که گفتی قبضارم پرداخت میکنم، رفتی خبری ازت نبود نگرانت شدم.;);)

آقا محمدعلی عزیز الان میتونی تشریف بیاری توی فروم و بگی اوضاع چطوریه.

یه دوست عزیزی هم توی سرور تشریف داره که روزی 15، 20 تا اسکات از دهکده های من میزنه.

بابا لامصب تو خو دیدی خیلی دف ندارن این دهکده ها، دیگه وقتی اسکات میزنی اتکتم بزن، حداقل بگم طرف نترسید و اتک داد.8o8o

بازم بابت دفاع خوبتون، بهتون تبریک میگم.

پ.ن1: عرفان داش دمت گرم بخدا. حال میکنم با سبک بازیت.

پ.ن2: ایلیا داش اون یه نمره رو پاک کردم.تو فکرش نباش.8o8o

پ.ن3: توی یکی از پستهای قبلی گفتم در هر صورتی میام و بهتون تبریک میگم.اصلاً من اینجام که بهتون تبریک بگم.:D:D