Posts by Moh3en

درود

به همراه تعدادی از عزیزان در شمال شرق هستیم و به بازی ادامه میدیم

شاید شاکله ی اصلی تیم ان ای این سرور در کنارمون نباشن (یا پلی نمیدن یا سایدهای دیگه رجیستر کردن) ولی خب میدونم که میدونید شمال شرق در ضعیف ترین حالت خودش هم حرفی برای گفتن داره...

-----‐-----------------------

پ.ن: شما هم مثل من هر چند ثانیه لاگ اوت میشین؟ دلیلش چیه؟ روی اعصابه یه جورایی

در مورد تیکت با مملی موافقم

با توجه به کامنتها بنظر میرسه سرعت سرور مهمتر از زمان شروع سروره

منم شخصا سرور اسپید نمیتونم حضور داشته باشم و بعید میدونم از تیم شمال شرق کسی اسپید رجیستر کنه.

حالت جذابترش واسه جمع خسته و پیرپاتال تراوینی، سرعت یک چهارم ایکسه:

شهریور ۱۴۰۲ استارت سرور

شهریور ۱۴۰۳ کتیبه ها

شهریور ۱۴۰۴ نقشه ها

✅ روزی نهایتا نیم ساعت واسه بازی وقت میزاریم.

✅ حریف پلن بیاد یک هفته واسه آنالیزش فرصت داریم.

✅ طرف خفت بزنه ۲۴ ساعت واسه جاخالی فرصت داریم.

✅ مجید پرشیا قهر کنه نیازی نیست نازش رو بکشیم، بعد از دو سه ماه خودش برمیگرده.

8- غارت و کاتای ناتار و پلن مولتی اکانت ها

با توجه به کاتای انبار تمامی ناتارهای سرور نسبت تروپ ساخته شده از منبع ورودی تعادل خودش رو از دست داد و همه سایدها دچار لاست شدید شدند. گمان میکنم اس ای حدود 25 میل گندمخور از دست داد و ان ای اسدبل هم حدود 5-6 میل

سرورهای بعدی سایدی که کوچکترین توافقی سر ناتار و کتیبه و مولتی کنه رجیستر میکنم هم مولتیاشو هم ناتاراشو هم کتیبه هاشو میزنم

ترجمه به فارسی:

درسته که این سرور یه حرکتی زدم که سایدم رو به فنا دادم، ولی این دلیل نمیشه که سرورهای بعد اینکارو نکنم.

ما که نشستیم داریم تخمه میشکنیم.

ولی انگار یه خبرایی هست که لازمه هر روز یکی در میون پست بزاری و این جمله ها رو با خودت تکرار کنی. شاید برای شخص خودت فرقی نداشته باشه اخه گلد دو تا ساید و حتی ساید پنجم رو میدی ولی بنظرم چند نفر از هم اتحادیات بپرس... ایشالا که خیره و واندر جایی که به حق هست صد میشه.

والا هنوز تصمیم قطعی نگرفتیم

شاید اصلا واندر رو وسط خاک ان دبل یا حتی اس ای صد کردیم

سلام .

مازیار دادا شما دیگه چرا .آقافرق داره تک هدفه با دو هدفه این همه سرور بازی کردین .حداقل یه لول کمتر میاره پایین.

به فرض اینکه فرق نداشته باشه هم دو هدفه رو واندر نمی‌زارن که .بحث این موردا بعد این همه سرور !!!!!

ما که شبیه ساز زدیم هیچ فرقی نداشت

شمام یه شبیه ساز بزن حالا، شاید ما اشتباه کردیم

از یک بابت حرفت درسته، تک هدفه زدن واندر تبدیل به عرف شده

ولی دلیل فنی پشتش نیست

پ.ن: فکر میکنم تنها بحث فنی که تابحال توی فروم این سرور شده همین بوده 😅

جریانات یکی دو روز اخیر رو یک مروری با هم بکنیم

- صبح حدود ساعت ۱۰ دفاع مرتاض تارتاروس بک میشه و اون خفت عجیب اتفاق میفته

- ساعت حدود ۵ عصر ۲.۵ میل دفاع از واندر مرکزی ان ای و یک میل دفاع از واندر مرکزی اس دبل بک میشه. ( دفاع واندر در حال کم شدن بود که پسورد عوض کردم)

- شب اتک رونان روی واندر ان ای لند میشه و با اکانت واندر ان ای IP مشترک مینداره

- همر تارتاروس روی واندر اس ای لند میشه و IP مشترک میندازه

من دو احتمال به ذهنم میرسه:

حالت اول: یک نفر از اس ای (که روی اکانت رونان و واندر اس ای لاگین داره) به اکانت تارتاروس و هولدر ان ای دسترسی پیدا میکنه، دف مرتاض رو بک میکنه و عصر هم دف واندر رو بک میده

حالت دوم: یک نفر از ان ای که دسترسی خوبی به اکانتهای حساس هر دو ساید داره، عملا داره توی ساید خودش خرابکاری میکنه و تمام تلاشش اینه واندر اینطرف ۱۰۰ نشه

حالت سومی اگه هست بگین.

هیچ شخص و سایدی رو متهم نکردم، صرفا اتفاقات و احتمالات رو مطرح کردم

چه خبرررره؟!!

یه جوری ذوق زده شدین که انگار ورق سرور برگشته و جای برنده و بازنده عوض شده!

دمتون گرم خفت خیلی خوبی بود، ولی در همین حد. چیزی بیشتر از یک خفت خوب نبود. همرهایی که طبیعتا ترشی میشد، خفت شد.

این اتفاق هیچ تاثیری توی روند سرور و نتیجه ی نهایی نداره

و این سرور ان ای به نظرم فارغ از چند پلیر خوب، بقیه متوسط بودن و کمیت بالااااا و کیفیت پایین بیشتر به چشم میخورد

دیابلو جان

حریفی که بهش باختی رو نباید سعی کنی ضعیف جلوه بدی. اونم حریفی که بارها و بارها بهش باختی.

اینجور مواقع بهتره بگی: ما تلاشمون رو کردیم ولی بهرحال نتیجه ای که میخواستیم رو نگرفتیم.

اینو یه جا یادداشت کن سرورهای آتی که جلو این تیم بازی کردی به کارت میاد حتما.

یه حسی بهم میگه همری که با قبضه کردن تنها جنگ آموز متا ساختی رو در نهایت روی یک واندر فیک با مثلا دو میلیون دفاع لانچ میکنی (از ترس اینکه با گزارش "به شگفتی جهان آسیبی نرسید" مواجه نشی)

با رنگ قرمز جواب دادم داخل‌ پستتون

به نظرم با وجود باخت به احترام حریف باید تا اخرش بازی کنیم ، امیدوارم دوستان هم تجدید نظر کنن

میلاد جان در رابطه با ناتارهایی که انبارش خورد و اس ای قول داد صفرشون کنه، حقیقتا این موضوع باعث خوشحالی خود من بود که داریم به روال عادی بازی برمیگردیم.

ولی دو تا موضوع هست:

اول اینکه تعداد زیادی ازون ناتارها کامل دیستروی نشد، من یه فارم لیست از ناتارهای انبار خورده درست کرده بودم که صفرشون کنم، خیلی ازونا الان پاپ حدود ۴۰ دارن. یعنی اس ای واسه دیستروی ناتارها اقدام کرد ولی کامل صفر نشد. نمیگم عمدی در کار بوده ولی بهرحال در نهایت زحمت صفر کردنشون همچنان با خودمونه

مورد دوم اینکه زدن انبار ناتارها هیچوقت متوقف نشد. من وقت زیادی واسه فارم لیست ناتار میزارم و هر روز مجبورم یه تعداد از ناتارها رو منتقل کنم به لیستی که انبارشون خورده.

اگه لازم باشه اسکرین های مرتبط با این دو مورد رو میتونم توی فروم بزارم.

این سرور بسیار پر زد و خورد و مهیج بود، کاش از شکل متعارف خودش خارج نمیشد تا خاطره قشنگتری واسه دو طرف بسازه

قطعا توی این قضیه هر دو طرف مقصرن و امیدوارم اتفاقات این سرور تجربه ای باشه برای سرورهای آتی.

امیدوارم همه ی سایدها به این نتیجه برسن اقداماتی مثل زدن انبار ناتار و عمل نکردن به توافقات اولیه، در نهایت ضررش واسه هر دو طرفه و لذت بازی رو کم میکنه.

امروز توی گروه تلگرام شمال شرق کلی اسکرین اومد از ناتارهایی که اس ای داره انبار ناتارهای ما رو میزنه

حقیقتاً این بازی که شروع کردین در نهایت خیلی بیشتر به ضرر شماست. حتی اگه از نتیجه ی بازی ناامید شدین و فقط میخواین بمونید و کار رو واسه ما سخت کنید، بازم اینکارتون توجیه نداره.

ما بخوایم بطور جدی پاسخ متقابل بدیم هم پلیر پاکار بیشتری داریم و هم تعداد چکمه ی بیشتر...

حرف آخر: همینجا از پلیرهای هر ۴ ساید خواهش میکنم کاتا کردن انبار ناتارها رو متوقف کنن.

امشب که هیچ

از فردا صبح به محض مشاهده ی اولین مورد از کاتای انبار ناتار، خودم شخصا بهمراه چند نفر از دوستان پایه، مقابله به مثل رو شروع میکنیم

باور کنید تهدید نیست، یک نوع اطلاع رسانی در نظر بگیربن

ارادت

محسن

هر اتکی دو هدفه میاد واسه آمبار شما نیست که غیر اینه؟

بیشتر ازین خرابش نکن دیگه

بشین کنار اجازه بده بزرگترات قضیه رو حل و فصل کنن

میگن یه دیوونه یه سنگ رو میندازه تو چاه، ۱۰ تا عاقل نمیتونن درش بیارن

اومدی انبار ۳۵۰ تا ناتار ان ای رو کاتا کردی، سنگی رو انداختی توی چاه که لیدرای اس ای از درآوردنش عاجزن

ازون دست پلیرهایی هستی که وجودت برای هر سایدی که توش پلی میدی مصیبته، اس ای اگه هنوز متوجه این قضیه نشده باشه به زودی طعم این مصیبت رو میچشه

عرض کنم خدمتتون که امروز صبح یک ناتار کنار اکانت ما (چند خونه ای واندر مرکزی ان ای) در اومد

ما هم چیفش کردیم و دیدیم یک حمله عادی از جنوب شرق تو راهه

ساعت 15:36:51 لند شد و این هم نتیجه:

۸۸ تا کاتا، دو هدفه به قصد کاتا کردن انبار و انبار غ ناتار، بدون رم

چون گیج بزرگ فعال بود هدف ها تصادفی شده

لیدرهای اس ای از یک طرف اعلام میکنن که کاتا کردن انبار ناتارها متوقف شده و از در مذاکره وارد میشن، از طرف دیگه پلیرهای اس ای همچنان در حال انجام این کار چیپ و مسخره هستن.

شمال شرق تابحال هیچ اقدامی نکرده ولی فکر میکنم با این سند تکلیف مشخصه و ثابت میکنه اس ای قصد داره بازی رو به شکل نامتعارف پیش ببره.

جاوید اوکی نهایی رو بده، نهایتا ۱۲ ساعت زمان میبره...

نه عزیزم این پست ارتباطی به شما نداشت.

کلاً ازین به بعد پست های مرتبط با اتفاقات سرور مخاطبش شما نیستی، چوکور تمام شد

این ۶ ماه آخری ول کن این تراوین رو

حتما زندگی چیزای مهمتری هم داره که بخوای بهش برسی

گسترده ترین و خفن ترین پلن تاریخ تراوین:

گام اول: با استفاده از قابلیت رید اتومات دهکده های مهم رقیب رو وارد لیست غارت میکنیم و با یک نیرو فیک میزاریم

هدف: عادت کردن چشم رقیب به شمشیر قرمز

گام دوم: چند دهکده ی دیگه هم از رقیب وارد لیست میکنیم

هدف: عادت کردن اون یکی چشم رقیب به شمشیر قرمز

گام سوم: تمام دهکده های رقیب رو وارد لیست میکنیم

هدف: کار از محکم کاری عیب نمیکنه

گام چهارم: بعد از صد شدن واندر حریف، برد رو بهش تبریک میگیم

هدف: خب کار دیگه ای نمیشه کرد

گام پنجم: آماده میشیم سرور بعد مجدد این پلن رو اجرا کنیم

هدف: عادت کردن چشم رقیب به شمشیر قرمز

خدا وکیلی حساب کردین روزانه چند تا برده و مزدور و پیاده ی گول دارین دیوار میکنین؟

بهتر نیست همینا رو نگه دارین بفرستین روی واندرتون؟

اصلا نشستین با خودتون مرور کنید سرورهای قبل که این پلن خارق العاده رو پیاده کردین چه دستاوردهایی واستون داشته؟

حلال کنید من نفسای آخرمه

امروز آزمایش دادم دکتر گفت ۶ ماه دیگه بیشتر نیستی ، نهایتا ۱ سرور دیگه در خدمت شما باشیم

اگر بیماری شدت نگیره

امروز آزمایش دادی

همین امروز هم جوابش اومد

همین امروز هم تونستی از دکترت نوبت بگیری و ویزیتت کنه....

تا الان با چند نفر که شخصیت مهرطلب و توجه طلب داشتن برخورد داشتم، تو دیگه تهشی پرهام گرین

ازونایی هستی که برای جلب توجه دیگران حاضری هر کاری بکنی

اینکه هر سرور بیشتر از ۵۰ درصد پست های فروم مال توئه بهمین دلیله

اینکه محتوای پست هات هیچ حد و مرز و چهارچوب اخلاقی نداره به خاطر همین شخصیت توجه طلبته

اینکه واسه اطرافیانت گاهی اوقات دوست داشتنی هستی و گاهی اوقات منزجرکننده، اینم بخاطر همین موضوعه

بهرحال امیدوارم یک روزی به این نتیجه برسی که خودت به خودت توجه کنی و خودت رو دریابی

زنده و سلامت باشی

پایان چوکور: تمام ان دبل، دقیقا وسط ساید ان دبل (دیوار به دیوار واندر مرکزیش) دیوار شد

خسته نباشی چوکور

همینکه تا کتیبه ها دووم آوردین کار بزرگی کردین

خدا قوت به تیم دفکوردی و دست مریزاد به همه ی کسانی که در ساخت این دیوار بلند مشارکت داشتند.