Posts by ALIFx

سلام

با تمام احترامی که دارم براتون فقط کوچیک کردن خودتونه انتظار بیشتری میرفت ازتون.

همر حسین هم من زدم و عذر میخوام که اینجوری شد چیزی جز‌شرمنده بودن ندارم.

پ.ن:گفتم بازم میگم ، میگید ما اینجوری بودیم ما شروع کننده بودیم شما نباوشید شما متفاوت باوشید و رفتار بزرگی داشته باوشید.

در ضمن همیشه واسه ما قابل احترامی محمد جان هیچی از پلیر بودنت پیش ما نمیتونه کم کنه

سلام

با تمام احترامی که دارم براتون فقط کوچیک کردن خودتونه انتظار بیشتری میرفت ازتون.

همر حسین هم من زدم و عذر میخوام که اینجوری شد چیزی جز‌شرمنده بودن ندارم.

پ.ن:گفتم بازم میگم ، میگید ما اینجوری بودیم ما شروع کننده بودیم شما نباوشید شما متفاوت باوشید و رفتار بزرگی داشته باوشید.

سلام محمد جان خیلی عالیه که مثل قدیم هرکاری انجام میدی، به جای انکار و دروغ حقیقتو میگی به نظر بنده جدا بی احترامی دو بهم زنی حرف بردن اوردن تو مرام تراوین نیست انسان باید حقیقت بگه حتی اگه به ضررش باشه منو میشناسی زیاد حاشیه ای نیستم ولی جدا دوست دارم این بحث ها تموم بشه و تفاهم و دوستی جاشو بگیر هرکیم مقصر مهم نباشه.

خودت میدونی حق مارم زیاد دوست اشنا خوردن همین الانم چش دیدن مارو ندارن بدون دلیل یادت باشه اون سرور اول که باهم اشنا شدیم رنک سه سرور مابودیم کلی زحمت کشیدیم پوینت سالم اوردیم همر دادیم ساید رمر دادیم ساید رسید اخر سرور فقط بخاطر اینکه بگن شما خوب نبودید رنک سه رو تقدیم ساید حریف کردن باز من صدام درنیومد حتی داشتن سعید اس همرشو مینداختن جلو که ما رنک یک ساید نباشیم در کل سرتو درد نیارم این چیزا هست ولی جای شکر داره میون اینهمه دروغ و کار کثیف شما کار خودتو همیشه گردن میگیری.

پ.ن:لازم بود یه چیزی بگم چون تو پست قبلی جا افتاد یه تشکر از همه ی بچه ne با اینکه 90 درصد مواقع جلوی ما بازی کردن ولی نشون دادن رفاقتشونو حمایتتون واقعا جای تشکر داره بدون چشم داشت این اخر سروری خودتونو ثابت کردید واسه ما.

مملی وگنس به قول آرش : محمد جان تشکر دارم ازت موقعی که رو خودت اتک بود دف دادی به ما خودت خوردی اتک و ما یادمون نمیره، کاری به روند بازی ندارم که چه اتفاقایی افتاده یا میگن گلد میدی یا پلیر نیستی از نظر من عالی بودی رفاقتو تو سایدت حفظ کردی.

در باره واندر هم به نظر من واندر ان ای اس دبل نداره بچه های ان ای این سرور عالی بودن همه میدونن برنده بازی کسی که بازی دراره نه واندر کجا صد میشه و سیاست تفرقه قشنگ نیست حتی اگه بچه ان ای میگفتن استاپ شه واندر بدون شک من خودم و اعضا تیم کاپیتان هیچ مشکلی نداشتیم چون وقتی دست میدیم تا تهش هستیم.

نکته اخر : آرش قربانی عزیز دوست واقعی و صمیمی با دلی پاک خیلی ها تو این چند سال گفتن با آرش بازی نکن دوست داشتم یه چیزی بگم آرش هر اخلاق بدی داشته باشه هیچ وقت مارو نفروخته و به اعضای تیمش احترام گذاشته با اینکه سن و سالش و سابقه اش خیل بالا تر از این حرفاس ارش جان اگه یک درصد ما بازی میکنیم بخاطر فقط فقط خودته صد بار دیگه ام زنگ بزنی بگی سرور ران شده میای بنده بدون سوال میام داداشمی بی ادعا

ایشالله که واندر زندیگتون صد شه

سلام دوستان

واقعا عجیبه ادم فروم میخونه حقیقت فر میخوره

من یه سری افراد میبینم انگار دیروز اومدن اسپید ترا بابا شما که چند سال دارید بازی میکنید یعنی واقعا نمیدونید داستان چیه.؟؟

دف بک خوردن والا تو این سرور عجیب نیست به جای بنده بودید چیکار میکردید ابرو یه سریارو اینجا میبردید که من یه چیزایی دیدم از روز اول اسپید ترا که الان شما فردا بیای پاشی ببینی اسم واندر اس دبل با موقعیتش ام عوض شده رفته جای دیگه به من بگی والا تعجب نمیکنم.

من تنها با صحبت یکی از دوستان موافقم که گفت سرور تک اکانت لوگیین کنید بخدا که عمرا لوگیین کنن اینجا همش همینه کسی زد و بند بیشتر کنه بیشتر شگفتی افرین طرف لای 22 لانچ همر جنگی همرو دیوار میکرد اسمش خودشو میزاشت دف کورد بنده میگفتم بهش چشمان عقاب سرور چون قبل اینکه یه ساعت بگذره میگفت بهت کدوم فیکه کدوم ریل خب چطور میشه بعد میان یه عده تو فروم از سختی کارشون مینویسن.

از قدیمیا بعید پوز دادن نداره واقعا سر یه بازی توهیین کردنم نداره بهم اونم همچین بازی و سروری

خلاصه بعید میدونم سایدی وجود داشته باشه که تمیز بازی کرده باشه پس جا نماز اب نکشید مرد اونه که واقعیت بگه

یه حرفی زده میشه در رابطه با گلد و غیره این درست نیست بنده خودم سرمایه دار باشم میام گلد یه ساید و میدم هیچ اشکالیم نداره شاید کسی واقعا تو این اوضاع دیگه واسه تراوین نتونه هزینه کنار بزاره کسی که داره میاد گلدشو میده این کار اتفاقا کمک کردن به ساید بنده هرجایی بازی کردم لیدری بوده که گلد زده باشه.

و در اخر هدف از این بازی دوستی بیشتر نه اخر سرور فوش فوش کاری بهم

مطمعن باشید تمام سایدا زد و بند خودشونو داشتن و کردن و خواهند کرد

اخرین پست بنده اس تا الانشم زیاد پست گذاشتم

هرکی اذیت کردیم از همین جا معذرت خواهی میکنم انشالله تو زندگی تون شاد باشید.

ساکت باش و بشین پک گلدتو بزن.

شعور بازی کردن داشته باش هر اتکی خوردین یه حرف مفتی زدی عباس اقا جاسوسه ،مهدی اقا پسورد داشته، فلانی امار داده اون یکی دف بک داده.

نه من و نه بقیه بچه های تورین نمیخوایم قاطی دعوای خاله زنکی شما بشیم. لینکای همه اتکای ما هست همه چی هم مشخصه. اونی که ناتار و ابادی زده مشخصه. اگه عرضه داشتی دف میکردی حالا برو واندرزنت رو بکش و بسوز که ارش جونت رنک یک حجوم رو نگرفت.

سلام دوست عزیز

کسی اینجا تو اکانت کاپیتان بخیل رنک یک شما نیست نوش جونتون

اگر هم شما این همر تون به گرزی نمیخورد باز ما نمیرسیدیم هرچیزی حساب کتاب داره قبل پوینت ملیونی همر اخر حساب سرور مشخص بود ما 1 میل عقب بودیم که تنها راه رسیدن این بود که بشینیم گرزی و اسکات خفت کنیم که اصلا جالب نیست ما همر هامون واندر زن بود که به واندر شما هم خورد اونم بخاطر دف بالا پوینتی نمیداد پس شما قبل لانچ اخر هم مشخص بود اولی

دو بار هم گفتم اینهم سومین بار مبارکتون باشه نوش جونتون مهم حجم همر که به دل بچه ها بشینه وگرنه همه میدونن تو اسپید ترا همر ها چطور کشیده میشه کافیه بشینی شارژ کنی منابع که تامین تعدیلم که گلد.

والا من در جریان حواشی سرور نیستم شماره منو داری هرچی که فکر میکنی بفرست من میام اینجا مثل مرد نظرمو راجبه کاری که ساید ها کردن میگم همیشه ام گفتم الانم میگم بنده میخواستم کثیف بازی کنم دنبال اسم و رسم بودم تعدا پستام اینطوری نبود.

اس ای نیاز به دعوت نداره من هروقت حس کنم سایدم نیاز بهم داره میرم اونجا پلی میدم این سرورم اتفاقا سرور عالی بود کنار دوستان خندیدیم سوتی دادیم غر زدیم هرکیم ببره برای من مهم نیست چون لذت بازی تو چیزی دیگه میبینم اس ای خونه ماست ساید های دیگه ام دوستان ما بنده هیچ وقت دشمنی ندیدم هرچی ام بوده تو قالب بازی بوده بیشتر رفیق داریم از شمام ناراحت نیستم شما وقتی ان دبل رو مدبویز بودیم کمکاتو کردی به ما دستتم درد نکنه،😜

دوست عزیز منظور منو زوده بفهمی از سالم اینجا مولتی قانونی شده خیلی وقته که هست جنگم که بنا به تعداد همر وگرنه ما بلدیم با یه احمق ۴ واندرزنم تحویل بدیم و دادیم ناتار و یا هرچی که پوینت داره زده میشه دوست داشتی جاش تورو میزدیم الانم میبینی اتک از ما اومده اس ای واسه دیوار شدنه کلا همر از نظر من واسه دیوار وگرنه من هیچ وقت همر رو اس ای بلند نکردم و نمیکنم با احترام به تمام دوستان تو سایدا دیگه

هرکیم اول نوش جونش زحمت کشیده همر کشیده بحث من اینه تو قبل اینکه کسی مخاطب قرار بدی باید سطح پلیریت تو اون سطح باشه بعدشم حرف حق بزنی نه حرف بی ارزش

شما میگی رنک دو بدو برسه نیاز نیست بدو هرحرفی ادم جا نداره بزنه هرجا

بازی ناسالمم ندیدی نمیدونی منظور من چیه بنده خودم دستت الوده بوده جا نمازم اب نمیکشم ولی واسه ادمش نباید بیاید هرکیم میگی ما نکردیمو فلان حرف مفت شاید بازم تو امار نداری خلاصه از سایدی که من توش بزرگ شدم علیه خودم حرف نزن.

با سلام خدمت عزیزان

بنده زیاد فروم باز نیستم ببخشید اگه متن بده یا هرچی

دوست عزیز افتخاری داری بیا ببینیم من اندازه روزای تراوینت عکس همر تو ای ار دارم یه بارم جوابتو رو اکانت دادم باز پیچیده به اکانت ما.

جونم برات بگه اونوقت که تیم ما تو اس ای همر سالم میکشید شما مدرسه میرفتی گله ام از بچه های اس ای که چرا جلوتو نمیگیرن چون واقعا زشته نفر دوم که میگی لیدرا های اس ای میدونن رنکش تو اس ای چند بوده بعدشم ما سالم طبق قول قرار همر زدیم به واندر یا ناتار کلین کردیم بدون لابی خواستی بیا نشونت بدم

در کل ایشالله به چیزی که از تراوین میخوای برسی.

ما داخل اس ای که همر میکشیدیم سالم بوده الانم سالمه هم رنک هم همر . افتخارم میکنیم تو سروری که هستیم دو همر رنک دار تو 10 اول داشتیم اخرشم زدیم واندر لذتشم بردیم.

از بچه های اس ای ام به جز این دوستمون تشکر میکنم که همیشه به ما لطف داشتن.

بچه های اس دبل عالی بودن تجربه خوبی بود دوسشون داشتیم.

بجه ان ای واقعا عالی بازی کردن

ممنون از همه تون که هستید و تراوین زنده نگه داشتید

خفت شدن واندر زدن بردن رنک گرفتن اینا همش بهونه اس مهم لذت دور هم استرس شبای لانچ

در اخرم تشکر میکنم از بچه های تیم کاپیتان که رفاقت واسشون حرف اول میزنه تا بازی

داش آرش بزرگ تیم رضا جان مسعود سجاد پویا برادرم و هرکی که زحمت ما رو دوشش بود تا الان دوستتون دارم.

محمد نوب عزیز مرد اخلاق تراوین

a%3E1_49jf.png

با سلام خدمت عزیزان دوست داشتنی از تمامی ساید ها

بنده علی سالاری (alifx) هستم برای دوستان نام اشنایی نیست ولی چند نفری هم مارو میشناسن

سال جدید پیشاپیش بهتون تبریک میگم ایشالله سال پر غارت داشته باشید و کیسه هاتون پر باشه

بنده با کمی تاخیر به تیم قدیم یعنی کاپیتان اضافه شدم و دلم نیومد کنار شما عزیزان بودن از دست بدم

خلاصه بهونه ای بود برای سلام به عزیزان دلم به خصوص دوستان قدیمی در اس ای ساید قدیمی خودم این سرور در خدمت بچه های اس دبل هستم ببخشید سرور جذابتونو با حضورم قرار خراب کنم.

سلام به هومن عزیز و محمد نوب عزیز اگر هست و دیگر عزیزان که تعدادشون خیلی زیاد

مرسی که بازی تراوین با وقت گذاشتن زنده نگه میدارید تک تک پلیرا برای بنده عزیز هستن.

دوستون دارم

alifx

باسلام

تبریک میگم ایلیا جان بله این همر ما هست از دهی که وسط ne داشتیم یکی از همر ها متاسفانه اشتباه از خود تیم ما بوده که این اتفاق با تراپ پایین براش افتاده ولی خب اشتباه پیش میاد و بازی همینه این همر طی پلن قبلی لو رفته بود و همون طور که میبینید دف ثابت زیادی روش نبود در هرصورت شروع کننده درگیری ها ما نبودیم ولی تموم کننده مطمعن باشید ساید شمال غرب هست .

سرور خوبی باشه واسه تمام پلیرا

M A D B O Y S<3

با سلام به دوستان قدیمی و جدید

اول تبریک به پلنر ها که یه تکونی میدن به سرور دوم تبریک به همه دوستان که وقت میزارن بازی میکنن اونم تو این وضعیت زندگی

دوستای خوبمون در اس ای که با خیلی ها همبازی بودیم وقت گذروندیم تفریح کردیم امیدوارم سرور با سطح بالا پیش بره شاهد برابری ساید ها باشیم عدالت علی همیشه در نظر بگیرید 8o

گفتم یه سلامی بکنم به دوستان هومن محمد نوب امید و خیلی از دوستان که هستن دارن پلی میدن موفق باشید.

alifx (capitan se)

M A D B O Y S TM

سلام خدمت دوستان

اول از همه خسته نباشید میگم به همه بازیکنان.سرور خوبی بود حداقل نسبت به سرور قبل به بچه های ان ای هم خسته نباشید میگم به دور از کل کل ها بالاخره همیشه بازی برد باخت داره همر های خوبی وتنها پلن ممکن.

یه خسته نباشید هم میگم به همه هم سایدی های عزیز و سایدهای متحد که زحمت کشیدن به خصوص بچه های اکانت کاپیتان ک کنار هم بازی کردیم ارش سجاد و پویا برادرم و تشکر از امید عزیز بابت همه کمک هایی ک به اکانت ما کرد و همه دوستان تو اس ای محمد نوب هومن علی کینگ توتن حسن فرهاد و دوستانی ک بودن رو واندر زحمت کشیدن بیخوابی کشیدن در اخر از سیاوش اکانت اسپارتاکوس بابت کلیپ گروه تشکر میکنم. (-::saint:

یه تشکر از دوستی ک دف ریخت تو مولتی های ما همرای مارو خراب کرد از با سابقه های ان ای ک سبک خوبی دمت گرم دات کام همین طوری بازی میکنید؟؟

در کل فدایه سرتون شما باختتون صد در صد بود مهم چیز دیگه اس ما دنبال رنک و رکورد نیستیم

سرور اخری بود ک اکانت کاپیتان شرکت کرد و تصمیم بر استراحت شد

سرور قشنگی بود ممنون از همه<3<3

capitan se

سلام مجدد خدمت دوستان
    خیلی ها تون خبر ندارید بعضی ها هم خبر دارن من به دعوت ناصر اومدم تو تیم کلاه برداران و توی تیم قبلی خودمم توse هستم (اکانت کاپیتان) . تا به امروز تونستم تو هر دو ساید پلی بدم اما حالا که دارم جلوتر میرم خودم احساس غریبگی با هر دوساید میکنم . نه تو تیم لیدری se هستم نه کلاهبرداران . بنابراین تصمیم گرفتم که روی اکانت کاپیتان و در ساید se از این به بعد خدمت دوستان باشم . اکانت 33yed رو هم تحویل دوالم مهدی میدم .
    پ.ن : هر دو ساید رو دوس داشتم اما اکانت کاپیتان هزینه بیشتری داشته واسم و اکانت 33yed تفننی بود
    پ.ن: میدونم مطلب برای خیلی هاتون بی ارزش بود و وقتتون رو گرفتم .اما حرفی بود که باید میزدم چون تو فروم منو به عنوان کلاهبرداران میشناختن.
    پ.ن: به امید خدا با تیمم در سرور بعد میایم sw

سلام به همه دوستان بنده کم پست میزارم ولی لازم بود این سری
    همین طور ک میدونید سید یا سجاد خودمون روی اکانت کاپیتان هست ابتدای سرور ما سجاد ازاد گذاشتیم تا انتخاب کنه برای بازی ک به تیم کلاهبردارا پیوست و الان به طور کلی رو اکانت کاپیتان هست
    اکانت کاپیتان مال شخص خاصی نیست و کلا فلسفه اش اینه ک هرکی روی اکانت بازی میکنه حق تصمیم گیری داره این اکانت سرور پیش برای اولین بار شکل گرفت و پلیرا ارش اشکان بنده و سید بودیم ک طبق رای گیری و شرایط موجود ساید اس ای رو انتخاب کردیم و رای اکثریت این بود بعد ک جلوتر رفتیم فهمیدیم ک خیلی انتخاب خوبی کردیم نسبت به اس دبل و ان ای
    اکانت ما هیچ وقت خودشو دیگه داخل تیم لیدری نمیکنه و مستقیم از توتال ساید حمایت میکنه ما خداروشکر دشمنی نداریم داشته باشیمم غمی نیست
    این سرور تیم ما قوی تر هم هست و سامان پویا و علی اضافه شدن و به همون طور ک گفتم تیم ماله کسی نیست و هرکس سهم یک سان داره و بعید میدونم بنده شخصا خودم تو اس دبل پلی بدم به هزار دلیل شخصی ک یکی از این دلایلم هم رفتار تیم لیدری با پلیری مثل سید هست ک سال ها واسه جنوب غرب زحمت کشیده سرور قبل شاهد برخوردشون بودیم ولی درهرصورت دوستان زیادی هستن تو جنوب غرب ک واسه ما عزیزن ببخشید سرتون درد اوردم

capitan se

با سلام خدمت دوستان

تیم کاپیتان طبق گفته دوستان در se میمونیم بنده ک هیچ سروری به جز یک مورد داخل ساید دیگه ای نبودم تو تمام سرور ها اینم طور بوده
    این سرور امیدوارم مثل سرور قبل نباشه زد خورد داشته باشیم البته در کل تمام بچه ها دوست ما هستن در هر ساید این سرور با وجود تیم ها توساید های مختلف به نظر عالی میشه اس ای تیم های قوی مثل همیشه داره این سرور دوست عزیز رضا انزلی اس ای و سرور اخرشه ماهم به رسم یادگاری سرور براش قشنگ میکنیم اخر از همه هم پیشبینی میکنم ک کفه ترازو به تعادل برسه ایشالله ک دوستان تا اخر باشن و شاهد حذف کسی نباشیم تشکرم میکنم از بچه های اس ای: ارش . سجاد . امید . هومن .اشکان . محمد . سعید . و.... خیلی از دوستان هستن
    سرور خوبی ارزو میکنم برای همه در عین حال عادلانه

علی : CAPITAN se alifx svin romanbaazz FAP