Posts by Mr.Sajad

final_011_9eoc.jpg

تازه ما توی این سرور واندرمون بدون هیچ اتکی رفت صد شد. نه اینکه واندر ناتارمون 67 بشه بعدش هم بگیم رمر رکوردی :) اینم بگم همر سهیل از این یکی دو ک بیشتر گرز داشت. رمش هم 500 تا بیشتر بود.

<3

سلام

محمد علی جان رکورد در سطح پلیرهای نوبی مثل خودم مد نظر بود وگرنه شما و یکسری از دوستان با حجم مولتی بازی سنگینی که دارین همه مرزها رو جابه جا کردین و این همریم عکس گذاشتین طبیعتا از همون هفته اول چهار موتوره شارژ بوده که اینجور حرکتی لذتی برای من نداره و ترجیح میدم تک اکانت وارد سرور بشم

موفق باشید

عرض سلام خدمت همه عزیزان

امروز صبح که عکس این اتفاق رو توی گروه دیدم،یاد سرور نرمال افتادم که یک فرد نامحترمی از ساید خودی(که هنوزم معلوم نیست کی بود) روز آخر سرور روی دو پارکینگ ما لانچ زد و می‌خواست این رمر رکوردی که رنک یک سرور بود رو خفت کنه که خوشبختانه آنلاین شدیم و خنثی شد

در مورد اتفاق امروز به نظرم وقتی متایی بسته میشه دیگه نباید مهم باشه که کدام واندر ۱۰۰ میشه(اشتباه یک طرف قضیه) و وقتیم اینجور اختلاف نظری به وجود میاد،لیدرها باید با تدبیر مسئله رو حل کنن نه اینکه بخوان اینجوری زحمات شبانه روزی چند اکانت رو به هدر بدن(اشتباه طرف دیگر) تحت هیچ شرایطی با یک همرساز اینجور کاریو نکنین

پیروزی در این سرور رو به متای شرق تبریک میگم،مزد تایم بیشتری که گذاشتن رو گرفتن

در مورد SE فکر میکنم کمبود پلیر مهمترین عامل بود که باعث شد نتیجه لازم حاصل نشه،البته توی دف و همر هم بالانس لازم وجود نداشت و اونقدری که SE دفساز خوب داشت به همون تناسب همرساز نداشت

پ ن : آخرین روزی که روی M S N بودم ،۱۲ فروردین (روز ۲۲ سرور) بود که همر دیفالت، رنک سه سرور و اول اتحاد بود،از مهدی کلت و ایلیا عزیز تشکر میکنم که روی M S N در حد توانشان کمک کردن و شرمنده که به دلیل شروع اورهال کارخانه فرصت ادامه دادن به بازی رو نداشتم

سلام بله کسری درست میگی

تا زمانی من بازی میکردم ،مختصات دهکده هام طوری بود که ناتارهای SE و SW رو کامل، NE مختصات پایین و مختصاتی که ایکس بالا و ایگرگ کم داشتند رو پوشش میداد،توی این محدوده ها به ترتیب زیر بیشترین منبع رو داشتم

۱-بهترین منطقه مختصات بالای -۴۰ -۴۰ در جنوب غرب بود که تقریبا ۹۰ درصد ناتارهایی که میزدم فول میومد

۲-منطقه ایکس بالا و ایگرگ کم در NE، حوالی ایکس =۱۰۰ ایگرگ=۲۰ ،این منطقه هم عالی بود و اکثر ناتارها فول بود

۳-سومین منطقه خوب حوالی واندر مرکزی SE بود

۴-چهارمین منطقه مختصات پایین NE بود که تا یک روز خوب بودن،روز دوم باید حذف میشدن،ظاهراً گرگ ناتار اونجا زیاده^^

اینا مناطقی بود که من میزدم،اما فکر می‌کنم قلب NE و NW هم ناتارهای خوبی باشه و همچنین حوالی واندر مرزی شمال

آرش جان،SE و SW بخاطر مرز مشترک، ناتار مشترک دارن و بعید میدونم از SE کسی اینکارو کرده باشه،چون به ساید SE هم ضرر وارد میشه،چنین کاری فقط توی سایدهای ضربدری ممکنه اتفاق بیفته،البته به نظر من هیچ یک از لیدرهای ۴ ساید چنین موضوعی رو تایید نمیکنن و اینجور کارهایی معمولا خودسرانه و توسط یک سری افراد *مریض* انجام میگیره

سلام یوسف جان،ممنون بابت اظهار لطف شما

از شفاف سازی سپاسگزارم،اما یوسف جان اینجوری نبوده که همر جلو اتک گذاشته بشه،هر دو همر از چند ساعت قبل بخاطر پلن استپ شده بودن،اگر کسی روی اکانت بود ،کپ که جاخالی داده میشد،اون یکی دهکده هم من اتکاش را دیدم و جا برای اینسرت داشت،اگه اتک ها رو مجدد نگاه کنی متوجه این قضیه میشی

سلام محمدرضا جان

همانطور که گفتم از ۱۴ ام دیگه در سرور نیستم و تا زمانی که من بودم این اولین پلنی بود که اجرا شد و پلن ساید بود نه من،لانچشم با من نبود و با توجه به اینکه روز قبلش ۱۸ ساعت سرکار بودم اون تایم خواب بودم

من از پلن مقابله با مولتی بازی دفاع کردم و معتقدم باید آنقدر تکرار بشه که مولتی بازی به حداقل برسه،بله در SE هم مولتی بازی زیاده و من کلا مخالف این سبک بازی هستم،به شخصه با این ناتارهای خوب دلیلی برای غارت مولتی نمیبینم،شاید باورتون نشه ولی حداقل پنجاه درصد از ۴۳۰ میل غارت هفته چهارمم توی دیوار بود و کسی نبود استفاده کنه،با این ناتارها نیازی به مولتی نیست،اما کسی اگه مولتی ساخت باید فکر دفشم بکنه

در کل فقط دف ریختن توی مولتی کار چیپیه که اونم به لطف کنفدراسیون امکان پذیر نیست،کاتا مولتی،اونم کپ های مصری یه چیز کاملا طبیعی هست

سلام

نمیخواستم این پست رو بزارم ولی چون اسم اکانت اومد ،مجبور شدم

حقیقتا این سرور قصد و وقت بازی نداشتم به همین خاطر به درخواست چند نفر از دوستان قدیمی از جمله آرش کاپیتان عزیز که فکر کنم شما روی اکانتش بازی میکنین،جواب رد دادم که همینجا از همه عزیزان عذرخواهی میکنم چون نمیخواستم رفیق نیمه راه باشم

بعد از حدود ۲۶ ساعت از شروع سرور اکانت M S N را ساختم،واقعا هدفم صرفا چک کردن سرور بود و روزهای اول وقتی هم روی اکانت نزاشتم،با این حال اکانت روز به روز پیشرفت کرد و گفتم چند وقتی بالا بیارم تا یه اکانت خوب تحویل ساید بدم و یک کار کوچک برای سایدم کرده باشم،از حدود دو هفته پیش از دوستان خواستم اکانت را تحویل بگیرن تا اینکه نهایتا از روز ۱۴ فروردین دیگه هیچ لاگینی در سرور ندارم و الانم نمیدونم سرور چه خبره،در مورد پلن خفت کردن دو همری که در خاک SW کشیدم بهتون تبریک میگم،از قدیم گفتن خود کرده را تدبیر نیست،با این تایم کم نباید وارد سرور میشدم،روز سیزدهم فروردین از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ شب سرکار بودم،دوستان همرها رو استپ کرده بودن برای پلن و شما ساعت پنج صبح روز ۱۴ ام اتک دادین که فقط یک ساعت اکانت آف بوده ،ان شاالله که چراغ نبوده و اتفاقی بوده

کاتا کردن مولتی حرکت چیپی هست؟اتفاقا از نظر من کاتا کردن مولتی با اکانتی که یک دونه منبع از مولتی نداشت، خیلیم کار قشنگ و انگیزشی ای هست که یاد بگیرین بدون مولتی هم میشه تاپ بود

غارت اکانت M S N هفته اول حدودا یک دهم نفر آخر تاپ بود،اوایل هفته دوم، یک دوم نفر آخر و آخر هفته سه میل با تاپ فاصله داشت و هفته سوم رنک شش تاپ ! و هفته چهارم با فقط یازده فارم لیست رنک پنج(چهار رو روز آخر سنگین مولتی زدین گرفتین)

اگر عمری بود آخر سرور از روزهای ابتدایی اکانت M S N اسکرین میزارم،جالب هست

از دوستان عزیزم در SE بابت اینکه نتونستم ادامه بدم عذرخواهی میکنم،هدفم فقط این بود یک اکانت خوب رو تحویل ساید بدم،امیدوارم سرور خوبی داشته باشید

پ ن خطاب به یک آقایی :که زحمت M A R S با بقیه بود و سجاد کاری نمیکرد؟ با Gaul Teacher جوابتو دادم، M S N هم که کامل تنها بودم و با وقت کمم یک پنجم اون چیزیم مد نظرم بود نشد،حالا فهمیدی رنک یک غارت سالم کیه؟ برو همون اکانت توتنت رو بزن که هر سرور کلا ۶ تا دهکده داری و یه خرده نیزه ^^

سلام دوستان عزیز

پیشاپیش سال نو را خدمت شما و خانواده گرامی تبریک عرض میکنم،برایتان تندرستی و نیک ورزی در سال نو آرزو دارم، باشد که سالی سرشار از شادی

و کامروایی داشته باشید

-دوستان توتن چقدر زود از تاپ عقب کشیدین:rolleyes:

-سالار جان هفته قبل با اقتدار رنک یک غارت،امروز صبح رنک ده و الانم کلا تاپ نیستین !علت خاصی داره؟

-یکم آروم تر مولتی بزنین:/

-من توی تاپ چکار میکنم؟=O

سلام

ببینید دوستان من قبلا اینجا گفتم که اگه واقعا دنبال یک سرور بدون مولتی هستین باید یک جلسه بزارین و با همفکری جمعی به نتایج واحد برسین و بعد قوانینی که نهایی کردین به ادمین اعلام کنین،چند سرور هست که ادمین داره تلاش میکنه ولی پلیرا تلاشی نمیکنن،این سرور هم همه بات ها رو غیر فعال کردن،محدودیت مولتی اکانت گذاشتن،حالاهم محدودیت غارت با اینکه یه جاهایی مشکل ایجاد میکنه ولی در نظر بگیرید که بار اولی هست که اجرا شده و طبیعتا نیاز به زمان بیشتری برای بازنگری داره ولی در کل قدم مثبتی برداشته شده که بنظر میاد خیلیا هم مشکلی نداشته باشن با این قضیه،لطفا بجای پست های تکراری و اسپم

چند تا پست تحلیلی بزارین فضای فروم عوض شه و از این حالت خارج بشه

سلام اگر از ابتدای سرور تا الان هیچ گونه مولتی بازی ای(خالی کردن واحه،غارت از مولتی و ...) انجام نداده باشین،واقعا کارتون عالی بوده و بهتون تبریک میگم،اگه همین کیفیت رو حفظ کنین با توجه به افزایش لیمیت غارت و همچنین محدودیت غارت مولتی،تا هفته های آخر هم میتونین جزء سه تای اول غارت باشین و حداقل پنج شیش میل دف هم آخر سرور داشته باشین و اینگونه عملکردی شایسته تقدیر خواهد بود

در حال حاضر هم فکر میکنم از سه تا ده غارت دارین که احتمالا دوتاش میدان تمرین بالای لول ۱۵ داره و تا ۱۵۰ خونه ناتار میزنین

سلام سجاد جان. از اونجایی که من شمارو میشناسم (برعکس نعمت) به خاطر قولی که به حسین دادم مجبورم چندتا سئوال ازت بپرسم. توجه داشته باش فقط بخاطر قولی که دادم هست. آیا شما خلاف ساید اس ایی بازی میکنید؟ چرا به صورت بازار مشترک لایک شدید؟ میشه ابهامات رو مرتفع کنید (نکردی هم مهم نیست چون میشناسمت) خلاصه جای خالی شما توی تاپ غارت خالیه. در مورد خط دوم هم بله با نظر شما کاملا موافقم که در پایین خدمت ایلیا یه توضیح کوچیک میدم.

سلام محمد جان در واقع من بازی نمیکنم که بخوام خلاف سایدی باشم صرفا یک اکانت فان هست،هیچ وقت خرابکار نبودم و اون قسمت حرفم مزاح و شوخی با دوستانم در SEبود،SE همواره خونه من بوده و خواهد بود

سلام مجدد سجاد جان درست میفرمایید.

اگر استارت درست باشه الان حدود 1200 گرزی باید داشته باشند اما به گمانم ایشون 300-400 تا دارند

شاید بخاطر مدالش باشه :دی

از لحاظ کلی بخوایم به موضوع استارت نگاه کنیم با افزایش لیمیت غارت و تعداد فارم لیست اکانت های هون و بعضا گول به مراتب استارت بهتری خواهند داشت

بله ایلیا جان، نهایتا تا هفته سوم چهارم(این سرور چون لیمیت افزایش پیدا کرده شاید بیشتر) توتن میتونه رنک یک غارت بمونه(گرزی تا قبل لیمیت بی رقیبه) اما بعد از اون ،لیمیت و همچنین آسیب پذیری گرزی در برابر دیوار و اقامتگاه کار توتن رو سخت میکنه

با لیمیت 50K بدون هیچ گونه مولتی ای،میشه چنین اکانت هایی داشت :

توتن با چهار الی پنج سوپر همر جنگی

هون با ده همر جنگی

گول با حداقل پنج میل گندمخور دف در اندگیم

1- رنک بالاتر همر نسبت به قدرت هجوم در اندگیم تفاوتی ایجاد نمیکنه سجاد جان.. اینو از ما بشنو که رنک یک سرور پیش (2ایکس) بودیم.

سلام ایلیا جان صحبت من راجب اندگیم و قدرت تخریب همر نبود،قبلا راجب این موضوع بحث شده و تفاوت خاصی بین همر نژادها نیست

خیلی از همرهای دیفالت جنگی میشن،اما در کل منظور من استارت خوب بود،زمانی ناتارها آزاد بشن اکانتی که بیشترین نیرو رو داشته باشه ،بیشترین غارت رو خواهد داشت نه اکانتی که با تلفات بالا دل به تاپ اتک بسته باشه

استارت خوب مسئله این است

سلام

امروز عصر یک اکانت جهت تماشای سرور و ایجاد خرابکاری های گسترده در SE :evil: رجیستر کردم،علی رغم تنظیم قوانین جدید،تغییر خاصی در مولتی بازی مشاهده نمیشه و طبیعتا توی این شرایط اگه دلتم بخواد،انگیزه بازی نمیاد

جای خالی یک هون در تاپ غارت حس نمیشه؟(صرفا یک سوال هست و چیز دیگه ای برداشت نشه)

پلیرهای اکانت Ron : رنک یک هجوم و پاپ اما رنک ده غارت و احتمالا رنک همر حدود ۱۵ !

به شخصه این تایم سرور رنک یک غارت و همر و رنک ۴۰ پاپ و نبودن توی تاپ هجوم رو ترجیح میدم

عرض سلام خدمت همه عزیزان

به نظر من استارت همزمان دو سرور با سرعت یکسان اما با قوانین متفاوت، میتونه کمک کنه

یک سرور با قوانین سابق و یک سرور با قوانین جدید

واسه سرور با قوانین جدید از هر ربع و تیم چند نفر نماینده بشید و طی یک جلسه قوانین مد نظرتون رو نهایی کنید و زمانی که به یک توافق کامل رسیدید با مدیریت سایت در میان بزارید و از مدیریت بخواهید که با هرگونه نقض قوانین به شدت برخورد کنه(حتی نوع مجازات ها را هم میتونین از قبل تعیین کنین)

وقتی دو سرور همزمان استارت بشه کسانی که بخوان مولتی بازی کنن سرور با قوانین سابق رو انتخاب کنن و مخالفین مولتی بازی هم سرور با قوانین انتخابی خودشون رو واسه بازی انتخاب کنن

من فکر میکنم اکثریت دوستان *مولتی باز* هم از این روش تکراری خسته شدن و دنبال تنوع و سبک جدید هستن،ولی چون اراده جمعی وجود نداره میترسن بدون مولتی وارد سرور بشن

فقط جلسه بین نمایندگان تیم ها میتونه یک بستر جدید رو فراهم کنه

این مواردی هم که دوستان اشاره کردن در سرور با قوانین جدید میتونه باعث جذابیت بشه :

- سرعت سرور دوایکس باشه که حد وسط نرمال بازا و اسپید بازا باشه

-از دسترسی تمامی بات ها به سرور جلوگیری بشه

-مقابله با مولتی اکانت صرفا با استناد به آی پی یکسان نباشه

-مپ ۲۰۰ در ۲۰۰

-ناتارها مشابه دات کام نیروسازی و ارتقا اقامت و دیوار داشته باشن

-تعداد ۱۵ کراپ ها استاندارد بشه

-از آنجایی که این سرور با قوانین مد نظر پلیرها ایجاد میشه ،ثبت نام محدود و با تیکت انجام بشه

در نهایت باید عرض کنم که اول باید خودمون فرهنگ سازی کنیم و بعد از مدیریت توقع داشته باشیم

پ ن : فعلا که فرصت بازی ندارم اما اگه چنین سروری ایجاد شد در یک زمان مناسب جهت چلنج رنک یک غارت سالم در خدمت دوستان خواهم بود8o

سلام خدمت همه عزیزان

چندین صفحه از فروم اختصاص یافته به اتفاقی که برای اکانت T E N C E R حادث شده،که از نظر بنده نیاز به این همه توجه نبوده و زیاد پیش میاد که بین پلیرهای یک اکانت اختلاف نظر و بحث بوجود میاد و ما نمیدونیم که دقیقا چه اتفاقایی افتاده،پلیرهای اکانت چه قول و قرارهایی قبل سرور داشتن،چه انتظاراتی از هم داشتن،هر کدام قرار بوده چه مسئولیت و تعهدی روی اکانت داشته باشن

بنابراین بهتر هست بقیه نسبت به طرفین دعوا قضاوت یک طرفه نکنن

از نظر من تمامی پلیرهای اکانت T E N C E R قابلیت ها و رزومه خوبی دارن و به توانایی هم واقف بودن که حاضر شدن روی یک اکانت بازی کنن(دو طرف الان همدیگرو نوب میدونن ولی قبل سرور از دید هم نوب نبودن)

کسانی که با من بازی کردن،دیدن که روی اکانت حساسیت خیلی زیادی دارم و زیاد پیش اومده با هم بازیام سر اکانت بحث کردیم،خداروشکر هیچ وقت به چنین اتفاقی ختم نشده ولی اگر میشد. هم من هم طرف مقابلم به یک اندازه مقصر بودیم چون هم بازی شدنمون از اول اشتباه بوده که منجر به اختلاف شده

انتخاب هم بازی خیلی مهمه،باید سبک بازیتون،اخلاقتون بهم بخوره و در کل اکانتی که بیشتر از سه پلیر داشته باشه،امکان اختلاف نظر زیاد میشه

این سرور از هر چهارساید ،عزیزانی به بنده لطف داشتن و پیشنهاد بازی روی یک اکانت را دادن،علاوه بر اینکه وقت بازی نداشتم،نسبت به اختلاف نظر و اختلاف سبک بازی هم دغدغه داشتم و قسمت نشد که در خدمت دوستان باشم که مجدد از حضورشون عذرخواهی میکنم

در مورد اکانت T E N C E R من طرفین دعوا رو تقریبا به یک اندازه مقصر میدونم و بعضی وقتا آدم پیش میاد هیجانی یک تصمیم میگیره که شاید اگه قبلش فکر میکرد این مشکل بوجود نمیومد،اما در کل اینکه شما ایمیل اکانت دستت باشه با هم بازیت بحثت بشه و رمز رو عوض کنی و هم بازیتو کامل کنار بزاری چیز جالبی نیست و اینجاست که هم بازیتم بخاطر زحماتی که کشیده حالا هر چقدرم کم باشه ممکنه ناخواسته دچار اشتباه بشه و با اون کار به ساید هم آسیب برسه(وسط این دعوا ساید که مقصر نیست)

دوستانی که هر سرور با n تا مولتی n تا همر میسازین،واقعا از این کار تکراری خسته نمیشین؟من چند سرور اینکارو کردم واقعا دیگه برام جذابیتی نداره و تصمیم گرفتم اگر زمانی مجدد خواستم بازی کنم طبق رویه دو سرور آخرم فقط تک اکانت بازی کنم

گرفتن رنک یک غارت،گرفتن مدال مهاجمین و مدافعین آخر سرور،رکورد بیشترین همر و بیشترین دف،همه اینا با مولتی هیچ افتخاری نداره دوستان

این سرور با تعداد پلیر واقعی زیادی که داشت میتونست جذاب ترین سرور تاریخ اسپیدترا بشه اما مولتی سازی بی رویه باعث شد اکانت های خوبی از SW توی رقابت مولتی سازی کم بیارن و بعد یک مدت خسته بشن و نهایتا حذف

من فکر میکنم تیم فشار یه دفعه ای همشون بی وقت نشدن..

نعمت جان بازی همو دیدیم قبول دارم که جزو انگشتایی

ولی

کی اصولی بازی میکنه اینجا؟

یعنی باورت میشه کسی بشینه بین 4000 تا دهکده ناتار فارم لیست دستی درست کنه بخوره به لیمیت اتک؟

سلام.

ایلیا جان سه سرور با سه نژاد مختلف(توتن،هون و گول)شش هفته ابتدایی سرور بین سه نفر اول تاپ غارت بودم(فقط غارت ناتار و رتبه های بالاترم مولتی میزدن) هر سه سرور هم تمام لیست فارم ها را دستی ادد کردم،البته برای سرچ ناتارها از داخل پروفایل ناتار ابتدا خودم با اکسل انجام میدادم و بعدا که لقمان جان روش سریعتری گذاشت از این روش استفاده کردم ولی این فقط سرچ ناتارها بود،ادد کردن ناتارها و ویرایش ناتارها کاملا دستی انجام میشد.

از سرور قبل یک بات برای ادد کردن ناتارها اومده ولی من اگه زمانی خواستم بازی کنم از این بات استفاده نمیکنم و به نظرم ادد کردن دستی ناتار خیلی بهتر از آب در میاد

در مورد لیمیت غارت، نژادهای هون و گول این تایم سرور نباید به لیمیت برسن و اگه رسیدن بخاطر ادد کردن فله ای ناتار بوده،آپدیت و بهینه کردن لیست ناتار خیلی مهمه که این فقط دستی قابل انجامه،با همین لیمیت، M A R S هون هفت همر جنگی ساخت بدون هیچ مولتی ای، و Gaul Teachers گول هم پنج میل دف

لیمیت دهکده که ده هزار هست خوب و منطقیه ولی لیمیت اکانت به نظرم باید از 30 هزار به 50 هزار برسه،با لیمیت حال حاضر در بهینه ترین حالت یک اکانت هون بدون هیچ مولتی نهایت هفت همر جنگی میتونه بسازه،توتن نهایت سه همر جنگی و گول هم حداقل 2 میل دف و نژاد گول و هون حتما میتونن تا کتیبه ها در تاپ غارت حضور داشته باشن و بعد از کتیبه هم اگه کتیبه چکمه داشته باشن بازم میتونن

این سرور یک اکانت صرفا برای چک کردن سرور ساختم و چند باری باهاش تعدادی ناتار غارت کردم و جالب اینجا بود که اکثراً کامل پر برمیگشتن و واقعا حیف شد این سرور وقت بازی نداشتم.این سرور با این همه ناتار واقعا برای کسی که بخواد بدون مولتی بازی کنه خیلی فرصت خوبی بود،بخاطر تعداد زیاد صنعتی بازها،تعداد ناتارها خیلی زیاد هست و تعداد کسانی که ناتار غارت میکنن هم کم هست و یک هون یا گول با لیست های بهینه میتونست این سرور داخل تاپ باشه(علاوه بر شیرده بودن ناتارها،غارت مولتی های صنعتی بازها هم این سرور خیلی راحت تره هم بخاطر کنفدراسیون هم اینکه بخاطر تعداد زیاد مولتی ها ،دست واسه انتخاب بازه)

هر ده عزیزی که داخل تاپ غارت هستن غارتشون مولتی هست(به سالم بودن ریدشون در پروفایلشون توجه نکنین) و من فکر میکنم اگه تاپ تا 15 نفر هم ادامه داشت بازم 15 نفر اول غارتشون مولتیه

یک پیشنهاد :اگه میخواین از بازی لذت ببرین یک اکانت هون یا گول بسازین،نقاط مختلف سرور (حتی در سایدهای حریف) ده بگیرین و مولتی و ناتار غارت کنین،تک اکانت هم از بازی لذت میبرین هم توی تاپ غارت حضور خواهید داشت

یکمم فضولی کنم :

--------------------

اکانت omg laghooncher

من دفساز نیستم و Gaul Teachers اولین تجربه دفسازی تخصصیم بود،به عنوان یک پیشنهاد خدمتتون عرض میکنم

پراکندگی دهکده هاتون مقداری زیاد هست و این باعث میشه در جابه جایی منابع برای ساخت دف و همچنین ارسال دف به پارکینگ و ... یکم اذیت بشین،پراکنده دهکده ساختن برای گرفتن واحه برای نژاد گول توجیه پذیر نیست

----

اکانت T E N C E R و تا حدودی T A R T A R U S

با این همه مولتی و مختصات پایین،توتن بهتر نبود؟

عرض سلام خدمت همه عزیزان

امروز اسکرین تاپ تن غارت سرور قبلی رو داخل گوشیم دیدم،عکس مربوط به روز هشتم سرور هست و امروز هم روز هشتم سرور جدید هست

مقایسه دو تصویر نشان از افزایش قابل توجه میزان غارت اکانت های حاضر در تاپ داره که سه دلیل داره

دلیل اولش اینه که سرعت حرکت تروپ در سرور قبل ۱.۵ برابر سرور نرمال و اینجا دو برابر هست،دلیل دوم به علت افزایش قابل توجه تعداد اکانت ها و در نتیجه تعداد زیاد دهکده های ناتار هست(در حال حاضر ۱۷۶۱ که این تایم سرور فوق العاده هست)

دلیل سوم هم افزایش تعداد اکانت هایی که از غارت مولتی استفاده میکنن، نسبت به سرور قبل هست،در خوشبینانه ترین حالت حداقل هشت نفر از ده عزیزی که داخل تاپ هستن،غارت دیفالت ها رو شروع کردن

از اکانت NORTH EMPIRE گفتن که غارتشون سالم هست

میزان پوینت هجوم این اکانت برای هفته اول عدد ۴۷۸ هست که فکر میکنم خودشون هم موافقن برای خالی کردن واحه ها از مولتی استفاده شده،پوینت هجوم نسبت به رنک یک غارت هفته اول، یک سوم بوده ولی غارت فقط پنجاه هزار کمتر بوده،کم بودن تلفات باعث میشه همر این اکانت بعد از اتمام حمایت با یک فاصله مناسب رنک یک باشه و با آزاد شدن ناتارها طبیعتا داشتن نیروی بیشتر یعنی غارت بیشتر،علی الخصوص اگر امیر رولبک همون ظرافتی که من روی لیست ناتارها دارم رو اجرا کرده باشه;)

در کل این اکانت استارت خیلی خوبی داشته و تبریک میگم بهشون،فکر میکنم الان غارت دیفالت ها رو هم شروع کردن و با توجه به تعداد مولتی زیادی که ساختن فکر میکنم بتونن تا آخر سرور رنک یک رو حفظ کنن(البته که این سرور دست بالا دست زیاده)

با آرزوی موفقیت برای SE عزیزم

ببخشید که حضور در این سرور مقدور نبود

سلام پرهام عزیز

اگر منظورت از سجاد من هستم که من سرور قبل همرساز نبودم،دفساز بودم و مجموع دف اکانتم چیزی حدود 5 میل گندم خور شد و رنک دو سرور

در مورد غارت هم هفته های دوم تا چهارم رنک دو غارت و هفته های پنجم تا هفتم رنک سه غارت(فقط و فقط ناتار) رو گرفتم

من فکر میکنم دو عامل بیشترین تاثیر رو در مولتی بازی داره : عامل اول سطح توقع پلیرها و عامل دوم کل کل های بی موردی که داخل فروم به وجود میاد

در مورد عامل اول که سطح توقع هست،من یادم میاد اون اوایلی که تراوین وارد ایران شد اکثریت اکانت ها فقط یک همراندگیمی داشتن که همین یک همر هم سایزش یک سوم همرهای اندگیمی الانم نبود،به شخصه ما اون زمان فقط سربازخونه و اصطبل کوچک و کارگاه رو فقط با جنگ آموز میتونستیم شارژ کنیم اونم توی اون صف های طولانی واسه کتیبه و خبری از شارژ بزرگا با جنگ آموز نبود،اما الان اگه یک نفر یک همر مثل اون زمان بده بیرون،هم ملت بهش میخندن هم خود طرفم براش قابل هضم نیست و سطح توقعاتمون رفته بالا

به نظرم بحث نکوهش مولتی بازی به جایی نخواهد رسید و باید قبول کنیم این تراوین اون تراوین قدیم نیست،خیلیا این چند سرور سعی کردن در گفتار با مولتی بازی مقابله کنن ولی نشد،وقتی با گفتار نشه طبیعتا با عمل هم نمیشه،با توجه به کمبود پلیرها نسبت به قدیم بهتر هست به تمام سبک ها احترام بزاریم و سعی کنیم بدون توجه به بقیه در سبک بازی خودمون بهترین باشیم

پ ن :برای اینکه کسانی که تک اکانت هستن و از غارت ناتار استفاده میکنن بتونن شرایط بهتری داشته باشن برای چندمین بار از ادمین بازی تقاضا دارم لیمیت مجموع اکانت که 30 هزار هست رو بیشتر کنه،فکر میکنم عدد 50 هزار منطقی باشه،همچنین تعداد فارم لیست ها هم 70 عدد

سجاد جان سلام

ممنون از نظرات درستت من کاملا با شما موافقم.

البته من غارت هون و ناتار را مقایسه کردم که اگر شرایط یکسانی داشته باشند(کیفیت لیست فارم) قطعا هون غارت بهتری داره ولی وقتی اسم رعد میاد که حرفی برای گفتن نیست دیگه

سلام مجدد در تصویر اول برای سواره عدد 27970416 نوشته شده،خب این عدد رو اگه تقسیم بر تعداد شوالیه توتن ها که 146000 هست کنی عدد 191.57 بدست میاد که این اتک شوالیه توتن لول 20 هست،همچنین واسه پیاده ها که مجموع رم و گرزی میشه نیز همین محاسبه قابل انجام هست

در تصویر دوم (شبیه سازی) برای سواره عدد 21.900.000 هست که تقسیم بر 146000 میشه 150 که این قدرت شوالیه توتن بدون آپگرید هست،داخل شبیه سازی با عوض کردن لول تاثیری در اون عددها ایجاد نمیشه و این اشتباه کیریلوید در نمایش هست ولی در محاسبه میزان تلفات، لول تروپ تاثیر داره

سلام جاوید جان

تفاوت در لول تروپ هست،اگه لول بیست تروپ در نظر گرفته بشه ،نتیجه تصویر اول درسته

توی تصویر دوم با اینکه لول بیست هست ولی اتک پوینت لول صفر رو نشون داده

★★★★★★

در مورد انتخاب نژاد برای اندگیم قبلا یک پست گذاشتم و عرض کردم از آنجایی که میزان دفاع روی واندر سنگین هست تفاوت خاصی از لحاظ تخریب واندر برای نژادهای روم،توتن و هان وجود نداره

★★★★★★

در مورد غارت از آنجایی که لیمیت وجود داره من بهترین نیرو برای غارت رو رعد میدونم اما این به این معنی نیست که توتن وضعیت غارت بدی داشته باشه،چند سرور اخیر با نژادهای توتن و گول و هان تاپ غارت بودم(با غارت ناتار) و فکر میکنم تاثیر وقت گذاشتن روی لیست از نوع تروپ مورد استفاده در غارت مهمتر هست،یک لیست که مرتب آپدیت و بهینه بشه فوق العاده نتیجه خواهد داد

پ ن :بخاطر تعطیلات دو روز در سرور تست رجیستر کردم و از شنبه شب هم دیگه لاگین ندارم و اکانت روی حذفه،همچنین سرور اصلی به هیچ عنوان امکان حضور ندارم و لطفا کسی برای بازی پیام نده تا شرمندش نشم