نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• سلام و درود دوستان

یه فکری ذهنمو مشغول کرده ‌شاید بشه مشکل مولتی جمع بشه.

میگم چند نفر مثلا ۴ نفر امین بچه ها انتخاب بشن و کاملا بی طرف تو هیچ سایدی هم پلی ندن به عنوان بازرس، دسترسی داشته باشن به اکانتها داشته باشن یا همه موظف باشن هر موقع اینا گفتن پسورد بدن که اکانت چک کنن هر کی مولتی رید میداد یا اینکه پسورد نداد درجا جریمه بشن.

اساتید راهنمایی کنن و نظر بدن که شدنی هست یا نه؟

• با سلام خدمت دوستان

ظاهرا بین ساید ها توافق شده که کسی تو ساید دیگه ای دهکده نزنه. این یعنی ساید ها با خیال راحت کتیبه های خودشون رو جمع میکنند. مرحله بعدی چیه؟ به واندر هم دیگه اتک ندیم؟

تراوین یک بازی استراتژیک هست و زدن دهکده در ساید های دیگه جزو استراتژی بازی. اگر سایدی به دنبال راحت بازی کردنه، به نظرم بازی اشتباهی رو انتخاب کرده.

اگر میخواین بازی جوانمردانه انجام بدید از مواردی خودداری کنید که به خاطر ضعف های اسپیدترا بسیار گسترده شده. مانند مولتی بازی و یا به اشتراک گذاشتن پسورد و یا زدن اکانت تک دهکده در ساید حریف. به نظرم حتی داشتن جاسوس هم جزو استراتژی های بازی هست. لطفا قوانینی نگذارید که عملا نمیشه رعایت کرد و یا با رعایت کامل شون بازی بی مفهوم میشه.

درود میثم جان.

خیر چنین توافقی نشده.

توافق شده که اکانت در ساید مقابل رجیستر نکنیم.

ولی با اکانتی که در ساید خودمون رجیستر شده ده زدن در ساید مقابل هیچ منعی نداره.

• با سلام خدمت عزیزان دوست داشتنی از تمامی ساید ها

بنده علی سالاری (alifx) هستم برای دوستان نام اشنایی نیست ولی چند نفری هم مارو میشناسن

سال جدید پیشاپیش بهتون تبریک میگم ایشالله سال پر غارت داشته باشید و کیسه هاتون پر باشه

بنده با کمی تاخیر به تیم قدیم یعنی کاپیتان اضافه شدم و دلم نیومد کنار شما عزیزان بودن از دست بدم

خلاصه بهونه ای بود برای سلام به عزیزان دلم به خصوص دوستان قدیمی در اس ای ساید قدیمی خودم این سرور در خدمت بچه های اس دبل هستم ببخشید سرور جذابتونو با حضورم قرار خراب کنم.

سلام به هومن عزیز و محمد نوب عزیز اگر هست و دیگر عزیزان که تعدادشون خیلی زیاد

مرسی که بازی تراوین با وقت گذاشتن زنده نگه میدارید تک تک پلیرا برای بنده عزیز هستن.

دوستون دارم

alifx

• سالار گرزو عوض میکنی مال خودت 😂😂😂

ما به گرز هیرومون حساسیم

شما بگو شلوارشو در بیاریم درمیاریم ولی گرزو ن

ولی یادم بده چطوری تو ۲۵ دقیقه ۳میل رید رفتی

هر جور حساب کردم باید ۳۰۰ ک رعد داشته باشی😂😂😂

از اتاق فرمان اشاره کردند یه ناتار تو فاصله ۳خونه اییت پیدا شده که انبار بزرگ داشته و ۳میل برات اماده کرده بوده بیای ببری😂😂

• تا اخر سرور گرز میمونه پس 😂😂😂

والا همه تو کف غارت شما بودن خودت تو کف غارت ما 😂😂😂

در جریان ناتاره نیستم پلیرش نبود امروز لیست جدید بزنه مال دیروزه حاجی :))))))

حالا غصه نخور میگیری بنظرم :دی

پ.ن: ما هدفمون چیز دیگست شب رونمایی میشه :دی

• اقا من کی گفتم ناتار های ما منابع اپ میکنه مال بقیه انبار شما باور نکردین بیا اینم سند ;);)

پ.ن .شمال این روزها سرده لباس گرم یادتون نره ایموجی یخ زدن نداره تف تف تفففف

پ.ن. عید همه گی مبارک سال خوب و پر برکتی داشته باشید در کنار خانوادهاتون :love:

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• الان سه تا ساید جنوب شرق ، شمال شرق ،جنوب غرب یه سری اصول رو قبول کردند مبنی بر نداشتن چراغ و اکانت مولتی داخل اتحادها و حتی خاک ساید دیگه

دوستان شمال غربی لطفا نسبت به این توافق اعلام نظر کنید یا میپذیرید یا از نظر شما مورد قبول نیست

سلام مانی جان

محمد پاتریوت سلام رسوند

من کاری به 2 تا ساید جنوبی ندارم

شما از طرف ساید شمال شرق صحبت کردی

و نداشتن چراغ در ساید دیگه رو قبول کردید

چت بنده با اکانت BAR o BAX هست

.

.

حرف زدنش که تابلو بود حتی 1 شماره تلفن فیک هم نمیتونست بده به ما

اما دیشب بعد از اتمام حمایت و خوردن چندین اتک یهو از اتحاد NE.ARMY سر در اورد

لطفا اگه نمیتونید پای قولتون وایسید قول ندید

اگر هم بگی اکانت شما نیست پس چرا راه دادید اتحادتون؟ با خودت نگفتی شاید جاسوس باشه؟

اگر چراغ میخواید مثل مرد بیایید بگید

• سلام ادریس جان خوبی اولا عیدت مبارک 120 سال زنده باشی

دوما من پلیر ساده شمال شرق بودم سیاست های شمال شرق رو جاوید عزیز مطرح میکنه

تا اونجایی هم که یادمه شمال غرب هیچ توافقی رو با شمال شرق و سایر سایدها اعلام نکرده پس وقتی توافقی وجود نداره و نداشته جای ایرادی نیست

سوما اون پلیر از طرف ساید شمال شرق نبوده چراغ هم توی اتحادهای شما موجود هست نیازی به چراغ اضافه نیست

ظاهران پلیر سولو بوده آوردیمش تو اتحاد

تازه قرار عید دیدنی بریم خونه پاتریوت هم لپاش رو بوس کنیم رفت برامون چایی بیاره همرش رو هم بکوبیم تو ناتار

اذیتم کنی شاید یه سر هم بیام خوزستان

• سلام رفقا

پیشاپیش عیدتون مبارک انشالله سالی پر از سلامتی و پول پیش روی هممون باشه

درصورتی که خاستید ناتار چیف کنید بگید براتون چیف کنم

شانس دارم در حد لالیگا

جوری این چیفرها ما رو از پاپ عقب انداخت که مغول ایرانو عقب ننداخت

• با سلام خدمت دوستان عزیزم برای همتون سالی پر از شادی به همراه سلامتی رو ارزو میکنم

امیدوارم سال خوبی رو چه در زندگی واقعی چه در بازی تراوین تجربه کنید

عیدتون مبارک باشه

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام دوستان عزیز

پیشاپیش سال نو را خدمت شما و خانواده گرامی تبریک عرض میکنم،برایتان تندرستی و نیک ورزی در سال نو آرزو دارم، باشد که سالی سرشار از شادی

و کامروایی داشته باشید

-دوستان توتن چقدر زود از تاپ عقب کشیدین:rolleyes:

-سالار جان هفته قبل با اقتدار رنک یک غارت،امروز صبح رنک ده و الانم کلا تاپ نیستین !علت خاصی داره؟

-یکم آروم تر مولتی بزنین:/

-من توی تاپ چکار میکنم؟=O

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• ادی جون بیخیالشون

بزار هرجور میخوان بازی کنن

اینا که ۲ روز دیگه چادر سر می‌کنن میگن ما نبودیم

(البته مانی که سرور و تاج سر ماست )

منظور من سالار بود چون خیلی باهم‌شوخی داریم

یعنی اخلاق پرهام چقدر گنده که شب عیدی

هم تنش تو فروم ایجاد می‌کنه

پ.ن: کسی نمیخواد عیدی ،، به من بده؟؟؟

پ.ن: این سرور افتخار آشنایی با یکی از

بچه های گل شمال شرق از اکانت آس پیک رو داشتم

هرچند کوتاه ولی دلنشین که اگر واسطه بشه

واسطه میشم پیشوا ادریس کبیر دست نوازش به سر شمال شرق بکشه

اینم بگم که با این اکانت هایی که اینور ساختید

انگار معجون موز و پسته و مویض و خرما و ....

رو به بچه ها دادید ، کله ها باد کرده

بچه ها هدف گیری کردن دارن میان

سوراخ رو مپ ایجاد کنن

به ضررتون شد به نظرم

حالا بازم اگر تا قبل از سال تحویل خراج + پسورد

این اکانتایی که تو خاک ما ساختید رو دادید که دادید ، ندادید و عیدی هم به ما ندادید

کلامون میره تو هم

حالا بازم خود دانید

بیاین تحت حمایت بزرگ ترین تیم دنیا

بععععع رهبری بزرگترین پیشوای عالمیان

بعد از سامان بد بوی کبیر استاد بزرگ تراوین

و نویسنده مقاله هنری شبی با گرز گرزدار در شمال شرق و نویسنده ۹۹ عنوان کتاب هجومی و دفاعی

به خصوص کتاب هزار یک روش دفاعی

اینک پیشوای جدید ادریس عادل بخشنده

دست خود را پیش روی شما عزیزان شمال شرقی

گرفته است تا تعظیم کنید و بوسه بزنید

باشد که از لطف پیشوا جدید و مهربان بهره مند شوید

پ.ن: سال نو مبارک

پ.ن: شمال شرق خراج رو شوخی نگیره

پ.ن: اکانت گرین منتظر اسکات خفتر شماست 💋

• ایرج جان پس از بررسی نقشه کروی تراوین شاهد دو دستگی احذاب به Flat و Round Earthers هستیم.

بیانیه شما در این مورد چیست؟ :دی

سلامی گرم‌تر به شما ایلیای عزیز

در مورد سوال اول شما و بحث جالب میان طرف‌داران نظریه‌ی کُره بودن زمین و طرف‌داران زمینِ تخت، من فکر می‌کنم زمین نه کروی هست و نه تخت! بلکه در فضای شش بعدی باید زمین رو به شکلِ واقعی خودش تجسم کرد. البته از لحاظ هندسی بسیار بسیار پیچیده‌ هست موضوع. من ساده عرض می‌کنم:

بیانیه که ندارم :دی اما فکر می‌کنم زمین در حقیقت یک مارپیچ حلقوی بسیار پیچیده و بلند در امتداد مسیر حرکت خورشید در کهکشان راه شیری هست، اما این شکل (یعنی شکل واقعی زمین) که ابدا کروی نیست رو باید در فضای شش بعدی تصور کرد نه سه بعدی.

در مورد بعد‌ها به بیان ساده: اگر فضای صفر رو ابتدا یک نقطه در نظر بگیریم، کشیدنش در یک جهت مشخص یک خط رو می‌سازه که فضای‌ست یک بعدی در یک جهت، کشیدن این خط در محور قائم بر جهت خط یک صفحه رو می‌سازه که فضایی هست دو بعدی، کشیدن این صفحه در محور Zها (مثلا به سمت بالا) هم تشکیل یک مکعب در فضای سه بعدی رو می‌ده.

از این جا به بعد تجسمِ هندسی بسیار دشوار هست، اما تصور کنیم مکعبی که شکل گرفته رو در جهتی با زاویه 45 درجه نسبت به محور Z حرکت بدیم تا به فضای چهاربعدی برسیم (فرضیه جهان چهار بعدی با در نظر گرفتن بعد "زمان" به عنوان بعد چهارم رو الان کار نداریم) و همین روش رو ادامه بدیم تا به فضایی بسیار بسیار پیچیده برسیم که شش بعدی هست.

حالا اگر مسیر حرکت زمین به دور خورشید رو ترسیم کنیم و اون رو در جهتِ این حرکت امتداد یا "کِش" بدیم به چه شکلی می‌رسیم؟ بعد حرکت خورشید در بازوی کهکشان راه شیری که اون هم حرکتی مارپیچی هست. یعنی زمین در حال حرکت به دور خورشید هست، اون هم خورشیدی که خودش در حال حرکت در کهکشان راه شیری هست، اون هم کهکشانی که خودش در حال حرکت در فضای کیهان طبق قانون هابل هست.

اگر بتونیم شکلِ حاصل از امتداد یک شئِ سه بعدی در این سهِ محور حرکت رو تصور کنیم و بعد در فضایی شش بعدی ببینیمش، به شکل واقعی زمین می‌رسیم که نه Flat هست و نه Round، بلکه یه مارپیچِ فوق‌العاده پیچیده در حال کِش آمدن در سه محور مختلف در امتداد زمان و در فضایی شش بعدی‌ هست.

این شکل شاید ده درصد از منظورم رو نشون بده، حالا همین فُرم حرکت رو اگر برای خورشید و کهکشان هم بسط بدیم، به واقعیت نزدیک‌تر می‌شیم.

earth_copy_e6pu.jpg

من یک ناتار با فاصله 22.2 خانه از خودم رو با میدان تمرین سطح 4 غارت میکنم

زمان رسیدن به مقصد هنگامی که از چکمه 25% قهرمان استفاده میکنم برابر است با 40 دقیقه و 47 ثانیه.

در صورتی که بدون استفاده از چکمه قهرمان زمان کمتری نیاز هست : 39 دقیقه و 48 ثانیه

حقیقتا چیزی که شما گفتی رو بهش برنخوردم! شاید دقت نکردم یا حضور ذهن ندارم.

اما در کریلوید دقیق شبیه سازی کردم با سرعت سه ایکس و استپ سوار هون، با سطح میدان تمرین، زمانی که شما گفتی بدون چکمه دقیق همین هست، با چکمه اما کمتر هم می‌شه! نه بیشتر.

با اکانت خودم با همین شرایط تست کردم، باز هم اتفاقی که شما می‌گی رخ نمی‌ده و تاثیر چکمه قهرمان و میدان تمرین هر دو با هم هستن و زمان رو کم می‌کنن.

طبیعتا تاثیر افزایش سرعت (هم میدان تمرین و هم چکمه قهرمان) هر دو از 20 خانه به بعد شروع می‌شه، و فقط اون 2.2 واحدی که از 20 خانه فراتر هست متاثر از میدان تمرین و چکمه می‌شن.

احتمالا یا باگ باشه، یا احیانا در فواصلِ بسیار نزدیک به 20 (و فقط کمی بیشتر از 20) که تاثیر در حد زیر یک دقیقه هست رو به نزدیک‌ترین زمانِ قابل محاسبه در نقشه‌ی فلت گِرد می‌کنه! چیزی دیگری واقعا به ذهنم نمی‌رسه الان..

سوال دوم اینکه ایرج جان اسم اکانتتون رو میخواستم بپرسم با کسری بیایم عیددیدنی :دی

والا چیزی در بساط ندارم جهت پذیرایی :دی اما نام اکانتم اسم یک داروی بیهوشی بسیار قوی‌ست که مایکل جکسونِ فقید رو به خواب ابدی فرو برد..

ارادت

عید رو به همه‌ی عزیزان تبریک می‌گم، و آرزو می‌کنم به زودی روزهای بهتر و آینده‌ی روشن‌تر و آزادتری رو ببینیم..

• سلام خدمت همه عزیزان و بزرگواران

پیشاپیش سال جدید رو خدمت همه پلیرهای سایت و مدیران و دست اندرکاران پشت صحنه تبریک میگم و امیدوارم دلتون خندون باشه تو سال جدید :)

پ.ن ایرج یک عدد نوب است به صحبتای کروی و ۶ بعدیش کاری نداشته باشین :))))

• این که عملیات فریب بود (البته اون یه چیز دیگس)

میخواستیم تستت کنیم، که ازین آزمون الهی سربلند خارج شدی و تونستی پروتکلهای امنیتی رو کامل رعایت کنی، فقط نمیدونم چرا با همون فرمون رفت توی اون اتحاد!

یزید خب پاتو از توی موتور در بیار، نمیای توی تاپ

عصر پای اک سورنا بودم، ۲ ۳ جا سرپیچ گرفتمت باز رد شدی، ۳ ساعت اک رو سپرده بود.

واشر سرسیلندر میسوزونی آخرش

* هون باگه توی اسپیدترا خواستار حذف این نژاد و جایگزینیش با اسپارتان هستیم.

** سلامتی بیابون نشینایی که بدون میدون تمرین هم میتونن رید کنن.

• <3<3عـیـد را بـهـانه نـمـیـکـنـم تـا یـادتان کـنـم چـون بـیـادتان هـسـتـم

خـوبـی هـایـتان را بـهـانـه مـیـکـنـم تـا عـیـد را بـه شما شـادبـاش بـگـویـم

عـــیـــدتان مـــبـــارک<3<3

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• سلام به همگی اولین روز بهاریتون به کام<3

🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹شماره حساب دلتون ❤️رو نداشتم🍃🌹🍃

🌺تا شادی ها😁رو براتون واریز کنم8o;)🍃🌹🍃

;)رمزش رو هم نداشتم;)🍃🌹🍃

🌺تا لااقل غم هاتون رو برداشت کنم🍃🌹🍃

:love:ولی از خودپرداز دلم❤️ براتون آرزو کردم...🍃🌹🍃

🌺روز و روزگاران لحظه هاتون به کام دلتون❤️🍃🌹🍃

:love:عیدتون مبارک:love:🍃🌹🍃

🌺سال خوبی در پیش داشته باشید<3🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃

Faster8)