Posts by H.Faster

اگر فکر کردی زمان میگذره همه چی فراموش ..‌. میشه اشتباه کردی مطمعن باش بخاطر بی شخصیتی بخاطر توهین به خانواده ام..‌. نمیزارم تو se بازی کنی ... امروز نشه فردا نشه خلاصه یه روز گیر میفتی اون روز میبینم حکم میکنی یا التماس..‌.

حسین جان شما قبلش بگو ورکشاپ چیف همر با کتیبه احمق رو کی برگزار میکنی من به شخصه میخوام بیام کلاساشو شرکت کنم این هنر رو یاد بگیرم!!

بعدش ما میگیم برناممون چیه برای واندر :)

پ.ن : یه بازه ای زده بودی تو کار پخش موز خیلی وقته خبری نیست ازت موز گرون شده دیگه توان خرید و فروش نداری؟

برو به بزرگترت بگو بیاد

هیس شو دیگه جواب نمیدم

تو که چیزی نیستی فقط حرف میزنی وجودش نداری مدرک بزاری اینجا پس غلط میکنی حرف اضافی میزنی در مورد چیف همر

کدوم همر اخه...=O=O:D:D

اگر مدرک ندازی اینجا وسط فروم من همر چیف کردم...X/X/

عزیزم اون پینوشته, ربطی به شما نداره, مال کسیه که خودش میدونه, شما خودتو مکدر نکن :d

پس بهتره رو من ریپلای نشه...

جدیدا بعضیا یه ذره شرف مردونگی ندارن ...

ما حرف هامون تو فروم هست همه در مورد بازی...

ولی

بخاطر بازی زنگ میزنن اما فحش ناموس میدن

واقعا متاسفم انقدر بدبخت و حقیر و درمونده شدین

که بخاطر یه بازی مزخرف پای خانواده میکشید تف به ذات هر چی ادم بی خانواده نامرد...

عزیزم حالت خوبه میزونی ؟!!

دم ساقیت گرم

چیز خوبی بهت داده پیشنهاد میکنم بازم استفاده کن ما فیض ببریم از جملات زیبای شما استاد

میگما مطمعنی من با کسی اشتباه نگرفتی...

منو میشناسی اصلا ببم جان قربون اون شکل ماهت برم بوس به کله ات

بهت آدرس اشتباه دادن ...

شما میگی شماره منو داری ادرس منو داری مطمعنی من مجیدم...؟

دم ساقیت گرم کلی خندیدم

شبت خوش عزیزم ...

Faster8)

سلام تبریک میگم بهتون بازی رو بردین

SE

اکثرا گذاشتن رفتن من موندم چند نفر دیگه چند روز دیگه ما هم بار بندیل میبندیم میریم...

شما که هیچ کل سایدتون این همه ادعا دارین این همه میگید میزنید... بعد میگین واندرمون چیف میکنید خب حرفی نیست اما میخوام بدونم یه درصد مرد هستین حرف میزنید سر حرفتون بمونید؟!!!

بیاین واندر ما رو چیف کنید ...

من که هیچی ازتون نمیبینم ...

فقط پژ عالی رویای خیالی...

خطاب به کل ne به خطاب به توتال و ne و sw

حرف میزنید مرد باشید عمل کنید اگر مردش نیستین حداقل خاله های خوبی باشید فروم نیاین اینقدر

ادعا نکنید یه شما که از اول سرور تا امروز فقط حرف و شایعه درست کردین... من نمیگم کتیبه نزدین نقشه نزدین واندر نزدین زدین اینها قبول اما اینکه میگین میاین واندرمون چیف میکنید یه حرف دیگه اس...

مردونگی میخواد وجود میخواد...

اگر واندرمون زدین چیف کردین نوش جونتون

من اکانتم میدم بهتون ...

اما اگر نزدین یه ذره مرد باشید دیگه تو فروم اینقدر دروغ نگید اینقدر شایعه سازی نکنید اینقدر ادعا نکنید

من یکی خنده ام میگیره از این حرفهای تکراری الکی...

تریدر تو که هیچی نیستی تو این بازی من ازت هیچی ندیدم و انتظار ندارم ...

پس هیس...

Faster8)

جایزه منو بده حسین جان این پایینی نقل قول از کسی هست که روی اکانتت بوده فتو شاپ هم نیست

ما نه لیست زدن اینفینیتی رو از یاد میبریم نه اسکات زدن گارد از چشمان یونیک رو !!

بفرما اینم جایزه ...:*:*بوسس به لپت همری تو سرور قبل چیف نشده در واقع اصلا همری در کار نبوده که بخواد چیف بشه ...

میلاد هم یه چیزی گفت که بیخیال بشین ...

سرور قبل هم کتیبه احمق دستم بود همر واندر زن بنده رو دیدی ..‌. تو حمله اول لینک گرفت تو حمله دوم لینک نگرفت ... تا وقتی اون شخص بی وجودی که این حرف انداخته وسط نیاد شفاف سازی نکنه مدرک نذاره اینجا ... من دیگه جوابی در مورد پست تکراری نخواهم داد مانی جان...

این اخرین پست من هست در مورد چیف دیگه جواب نمیدم چون شما نه مدرک دارین چیزی فقط یه حرف انداختین وسط میخواین رو اعصاب بچها برین...

من برام اصلا مهم نیست این چیزا چون چیزی که واقعیت نداره دیگه ارزش جواب دادن نداره تهش به جایی نمیرسه ...

این موضوع دیگه بسته شد

ما رفتیم

خدانگهدار...

Faster8)

بزار انقدر بگن خودشون به در دیوار بزنن بسوزن این حرص و فشاری که اینها میخورن هیچکی نمیخوره...

همیشه ریلکس باش نون ماستت بخور ...

مزه ای که نون ماست داره پست های بی ارزش تکراری اینها نداره ...

فکر کنم یکی دو روز دیگه باید برم ne با فشار سنج ببینم حالشون خوبه یا که آب با کله قند براشون تجویز کنم شاید ۱ درصد این حجم سوختی و سوزش واقعا کم بشه!!

گلم یه جوری حرف میزنی از خودت مطمعنی پس با این مطمعن بودن نوووب بودن و حرف دروغ خودتو تایید کردی

شما انقدر مطمعن حرف میزنی که انگار ۱۰ سال رو اکانت بنده بودی ... گلم این فشاری که میخوری واقعا برات ضرر داره...حداقل یه لیوان آب پرتقال باهاش بخور

کمتر ضرر ببینی...

من نمیدونم کی هستی از کجا اومدی

اصلا من میشناسمت:

جناب مادریتور!!!

خطاب به کل بلزیکنان ne خطاب به کل نوب های ne که سعی دارین از آب گل آلود ماهی بگیرین...

شما رو به چالش فرا میخوانم ...

هرگونه مدرک از جمله عکس ... فایل فیلم و ... دارید ارائه کنید 1 درصد مرد باشید ثابت کنید ...

که بنده همر نان کپ خودم چیف کردم یه جایزه خاص بهش میدم...

هیچگونه مدرک ساختگی ... فتوشاپ و ... قابل قبول نبوده...

در صورت مشاهده رد خواهد شد و دیگر هیچ پستی در مورد جواب نخواهم داد...

شب خوش

جناب:

مادریتور...

Faster8)

سلام .

کلاس آموزشی فشرده برای نوب هایی کار با کتیبه احمق بلد نیستن برگزار میکند...

مگه میشه مگه داریم... قهرمان بزنی احمق بشه جنگ یونیک!!!

قابل توجه‌ اون دوست عزیزی که میگفت ممکن نیست..

مجدد این کار تکرار شد...

تا آموزش بعدی خدا نگهدار...

Faster8)

سلام شما تو پست های قبلی ات بیان کردی دهکده خالی رو اینسرت کردین بهتر نبود بپره و جاش ناتار چیف کنی!!! فکر کنم همون دهکده خالی انقدر ارزش داشت که مقدار توجهی دفاعتون رو بترکونه..‌ برای بنده مهم نبود که همرم دیوار بشه یا رد بشه چون بعد از کتیبه ها وضعیت اکانتم مشخص شد... تصمیم گرفتم یه همر دمپایی فدای ساید کنم... فدای سر بچهاهمون که دیوار شده بازیه دیگه چیزی از ارزش هامون کم نمیکنه...

شما گفتی کلی پلن زدین خفت زدین کتیبه زدین دیستروی کردین...

باشه حرف شما درست...

کتیبه زدین درست خفت زدین درست دیستروی کدوم هم کردین درست یه دهکده که وسط سایدتون بود فکر نمیکنم کار سختی باشه دیستروی کردنش...

برسیم سر موضوع اصلی... این پلن ها که میگی کی انجام شده...

فکر کنم یه هفته شاید بیشتر میگذره ...

بیشتر پلن هایی که شما داشتین تک نفره بوده پلن گروهی از متای دو ساید شمال شرق و جنوب غرب ندیدم بنده...

پلن گروهی که باعث تغییرات فروم بشه ...

جاوید جان شما خودت هم جای من باشی هی پست تکراری و بحث و بی احترامی بخونی تو فروم حوصله ات سر میره از فروم میکشی بیرون...

پس بهتر نیست برای جذاب شدن بازی هم فروم یه مقدار تغییرات ایجاد بشه؟؟؟

این پست یه پیشنهاد ساده اس

فقط بخاطر اینکه فروم یه کم تغییر کنه هم اینکه در ادامه روند بازی همه از این سرور تهش چه برد باشه چه باخت با رضایت و خوشحالی گذر کنیم...

امیدوارم روند ادامه سرور یک طرفه نباشه...

تا الان صفحات سرور به 51 صفحه رسیده...

1 صفحه کم میکنم بابت پست های خودم...

10 صفحه کم میکنم بابت پست های حق بچهای nw و se زدن با مدرک اما نه جوابی گرفتیم نه توافقی انجام شد نه ادمین انگار وجود داره پیگیری کنه...

40 صفحه = 40 پست تکراری 40 پست توهین آمیز و بی احترامی و... برای ne و sw و خاله های چادر گل گلی ...

من که هنوز هنوز پست زیبا و منحصر به فردی پیدا نکردم تو فروم این سرور

سرور چند روز دیگه ادامه داره ببینم 40 تا دیگه اضافه میکنید این حرفهای تکراری و... رو

خدایا منو بکش این چیزا نبینم...

هی روزگار با کیا شدیم 80 میلیون نفر ...

گلم فشار به من نمیاد اصلا من همرم زدم گندم خور ازاد کردم کارم هم کمتر شد رو اکانت...

اونی که داره فشار میخوره تویی تو داری میسوزی از همونجایی که فشارش زیاده...

من پلنی ندیدم ازتون تایم کتیبه ها گذشت الان تجهیزات جدید وارد حراجی شده چند روز دیگه هم نقشه ها میاد ...‌میدونم پلنتون چیه میخواین چیکار کنید...

ازتون این سرور با اینکه تعدادتون هم از نظر اکانت هم از نظر پلیر هم از نظر اینکه متای شما قوی تر هست انتظار بیشتری داشتم اما میبینم در حد یه خاله چادری هم نیستین ... چون یه درصد وجودش نمیبینم در ساید متای شما که بخواین پلن سنگین بزنید ...

دیگه جوابت نمیدم احساس میکنم برای یه ادم نادون ...

وقتم هدر میدم ...

شما هم برو جای دیگه دنبال روزیت بگرد اینجا هیچی گیرت نمیاد...

اگر ۱ درصد فکر کردی میتونی رو اعصاب من بری اشتباه فکر کردی ...

پ.ن.پ

همیشه صبور باش پادشاهی کن ...

Faster8)

الان خوشحالی نه ننه قربون اقدس شکل ماهت قربون غلام سبیل قربون چشمای بادمجونی سیاهت بره

میشه خراج بدیم ما رو بزنید؟

دریغ از یه حمله ...

تولو خدا اینقدر حرکات چیپ نزنید رو دیوارهامون خط میفته ...

شب خوش گلم

ما همر هامون زدیم هیچکس هم از اینکه همرش دیوار شده پشیمون نیست درسته دیوار شدیم نتیجه ای نگرفتیم ولی دفاع زیادی ازتون پرید...

ولی این سرور هر روز که میگذره من چیزی جز حرفهای تکراری جز تحقیر کردن نمیبینم واقعا میخوای به کجا برسید با این حرفهاتون ته این سرور پوچ هست هیچی گیرتون نمیاد...

تا امروز من عکس های زیادی دیدم از nw و se ولی پلن خاصی از ne و sw ندیدم ... واقعا این همه مثل مرغی که تخم مرغ داره قد قد میکنید تو فروم ولی ۱ درصد وجودش ندارین یه پلن مشترک برین متاسفانه تسلیت میگم به متای sw و ne ...

این بازی یه طرفه اس واقعا با این کارهاتون ارزش و جذابیت این سرور از بین بردین با این کارهاتون متاسفم براتون...

که اینقدر ناتوان شدین همگی ریختین فروم... هی لایک دیسلایک همه رو به تمسخر گرفتین واقعا خجالت هم خوب چیزیه ...

تبریک میگم به متای nw و se همر های زیبایی بود لذت بردم دمتون گرم

من قبل از اینکه همرم بدم دست بچها میدونستم همرم دیوار میشه... گاهی فداکاری نشان دهنده افتخار هست!

همیشه حرف تلخ جواب نداره!!!

میتونستم همرم خودم لانچ کنم بازم دیوار میشدم

اما بازی گروهی هست همر دادم بچها بزنن... دیوار شدن نشدنش برام مهم نبود فقط میخواستم همرم استفاده بشه چون دیگه حوصله خودمم ندارم چه برسه بازی ...

شما هنوز به اون نقطه درک و صبر نرسیدی که متوجه حرفهای من بشی ... مواظب باش با این پریدن های یهویی نیفتی تو چاله یهو چیزیت میشه حیف میشی این وسط...

اون فشاری که تو میخوری هیچکی نمیخوره...

روزت خوش گلم بوسسس به کله ات:*:*

جالب بود

تهش هم جالب تر ولی کنجکاو شدم اون بهههه بههههه

بشنوم ... :love::/

سلام به همگی

سرور های قبل تر قبل فروم هر چند کل کل ها بود اما بیشتر بحث های جالب عکس و لینک های بازی بود تا بحث و حرفهای تکراری ...

این سرور من کل کل کردن نمیبینم بیشتر بی احترامی .

توهین به همدیگه و حرفهای غیر بازی میبینم‌...قدیما ادم میامد فروم تا پست میخوند دو تا عکس حملات و خفت میدید لذت میبرد این سرور واقعا مرز کل کل که نه در واقع باید بگم مرز توهین و بی احترامی به یکدیگر جا به جا کردین ... برای یک بار هم شده این کدورت ها این بی احترامی ها این توهین ها این کثیف بازی ها رو کنار بزاریم ... من میدونم اکثرا باهم غیر از بازی باهم آشنایی دارین با هم دوست ، رفیق هستین...

این سرور هم دو فردای دیگر تموم میشه یه طرف سرور برد هست یه طرف سرور باخت برام مهم نیست تهش چی میشه... فقط بیاییم در لحظاتی که چه در کنار هم در چه دور از هم خوش باشیم..

چه در بازی چه در از خارج از بازی با هم دوست و رفیق باشیم ... این بازی هم یه روز میشه خاطره...

یه روز میای برای یکی تعریفش میکنی ولی فکر اون روز کردین...؟؟؟ که یه دورهمی با چند تا دوست و رفیق بیشتر خوش میگذره تا تنهایی!!!

امیدوارم ته این سرور به گند نکشید

این سرور هم مثل سرور های دیگه به خوشی تموم بشه

با همتون هستم دوستی و رفاقت ارزشش بیشتر از یه بازیه پس با یه بازی خرابش نکنیم...

امیدوارم کاتا کردن ناتار و این حرکت چیپ برده زدن با فارم لیست رو برای جذاب شدن ادامه سرور و حذف کنید ... چون اینکار به ضرر همه اس اصلا لذت و هیجان به اضافه نمیکنه فقط اینجوری بیشتر همدیگر اذیت میکنیم ... بخاطر من نه بخاطر خودتون بخاطر ادامه بازی که دو روز دیگه دو سرور دیگه کنار هم یا مقابل هم بازی کنید از ادامه این حرکات خود داری کنید با تشکر...

پ.ن.پ

( دوستی و رفاقت )

رو جایگزین توهین و بی احترامی و دعوا نکنیم...

برای جذاب تر شدن فروم و ادامه بازی ازتون درخواست دارم عکس حملات و تحلیل های زیباتون ارائه کنید

دوست دار همگی ...

H.Faster8)