Posts by nightmare

یه تحلیل تقریبی و برداشت شخصی هم بخوام اعلام کنم از هر چهار تا ساید

تعداد اکانت :

292 عدد ساید جنوب شرق

جنوب غرب 227

شمال غرب 174

شمال شرق ۱۲۱

مجموع امتیازات پیشرفت بر اساس تاپ تن :

جنوب شرق 50222

جنوب غرب 44700

شمال غرب 19564

شمال شرق 12725

مجموع غارت: جنوب شرق ۱۱۰ میل

جنوب غرب ۸۸ میل

شمال غرب 26میل

شمال شرق ۲۲ میل

با توجه به وضعیت موجود و اینکه اصولا این آمار یه رقم خطی هست مگر اینکه گلد یه ساید تموم بشه یا یه عده حذف کنند بروند !

و احتمال اینکه شمال شرق باز ریزش پلیر داشته باشه و یا اکانتها کلا آپ نشوند

هیچ سایدی توانایی سه به یک کردن نداره متا داخل سرور لازم و ضروری هم هست برای بردن یا صد کردن واندر !

دو تا ساید جنوبی که بخوان متا کنند عملا با این همه هزینه و ادعای برند بودن سر واندر به مشکل خواهند خورد پس این قضیه رو کنار میزاریم

امکان متای دو ساید شمالی هم وجود نداره با توجه به پیشینه سرور قبل پس عملا امکان سه تیم مستقل داخل سرور هم وجود نداره

یک احتمال هم وجود داره که دو تا ساید جنوبی با هم درگیر بشند اون هم با توجه به فشار روانی که روی دو تا ساید از لحاظ بردن سرور وجود داره بعید هست

در نتیجه احتمال قریب به یقین یا متای شرق به غرب خواهیم داشت یا متای ضربدری !

سرور هم سرور آرومی خواهد بود حداقل تا قبل از کتیبه

یه تست سرعت بالا ران کن آخرهفته باگ گیری شه !!

سرور اصلی رو هم با جایزه یک میلیاردی ران کن اول شهریور سه ایکس

دیابلو هم حتما باشه با میلاد 200 تی اینا رو دیفالت اضافه کن به ورژن

تمام این توضیحات بالا صرفا برای این بود که مستند بشه کی برای شمال شرق چیکار کرده برد هزار تا پدر و مادر داره باخت یه نفر هم نداره

کی از جیبش هزینه مالی کرده برای اعتلای سایدش ، کی بیخوابی کشیده ، کی تو گرمای 40 درجه روی سکوی نفتی جای اینکه گان محافظتیش رو در بیاره به اکانتها سر زده ، کی صاحبکارش توبیخش کرده که چرا در مغازه دیر میاد فروشش کم شده ، کدوم زن و شوهری یه وعده غذای گرم نخوردن 70 روز ، کی 4 روز 4 روز رفته ددر دودور هر وقت وقت داشته اومده سرزده این برد مال کیه فروم رو گذاشتن شما ثبت کنید توش هرکسی کاری بیشتری از این چیزایی که من نوشتم کرده برای شمال شرق بیاد قبل بسته شدن فروم بگه

هیچکس حق نداره به کسی بگه تو چیکاره ای توی شمال شرق ! تو کاره ای نبودی ! هرکس دو تا دهکده داشته 10 تا دونه نگهبان خاکستر کشیده حق داره نظر بده پس هیچکدومتون دیگه با این ادبیات با هم سایدیتون حرف نزنید

هیچکس حق نداشت دیسکورد سرور رو بزنه بترکونه دیسکوردی که تک تک لحظات اتک ها لندها بحث ها توش بوده تهش با اونرش مشکل داشتید اون چت ها خاطره های شب زنده داری یه تیم بوده یه جمع بوده مشکل داشت فحش ها و بحث هاتون رو پاک میکردید

اینکه برمیگردید میگید طرف همر کشیده ، خفت شده عرضه نداشت نگهداره و .... بی انصافیه شب زنده داری همون تیم رو ندیدید

تایم کوک کردن و چک کردنش رو واسه شارژ همر ندیدید ؟؟؟ کجا همر خواستیم ندادن دقیقا؟؟ پلن نقشه ها رو مگه با هم نمیزدید توی ویس دیسکورد ؟ اون موقع بد نبودن خوب بودن ؟؟ موقع گندم دادن همرها خوب بودن یا بد بودن ؟؟؟ اکانتهامون رو مگه شیر نکرده بودیم با هم چک میکردیم اتک روشون نیاد اون موقع خوب بودن یا بد بودن ؟؟

تو جمعشون رضا گارد خوبه بقیه اشون بدن ؟؟ سطح درک و منطقتون اینه ؟؟؟

سهیل داداش تروپت 5 کی 5 کی میخورد تو دهکده دشمن بهت میگفتن تقصیر خودت بود از پسوردت حفاظت نمیکردی عرضه داشتی حس خوبی بهت دست میداد ؟؟؟

یه اکانتی خفت شده عالم و آدم داره میگه با هماهنگی خفت شده جنوب شرق داره میگه هماهنگ شده بوده

واندرهای شمال شرق با اکانت رونان آی پی داره سکوت میکنیم ! هم ما هم جنوب شرق

حرف آخر با رفقای جنوب شرق این بلا یه روزی یه جایی سر هر تراوین بازی میاد اگه جلوش گرفته نشه دیتا گرفتید نوش جونتون مفت چنگتون بیاید با اسکرین شات مدرک کف چنل نمیخواید بیاید رفاقتتون با طرف خراب میشه رودروایسی دارید ممنون که ما رو آگاه میکنید میدونیم خفت سالم نبوده کار کی بوده رو بدون مدرک نمیتونیم بپذیریم مدرکی هم که بدید بگید به کسی نده مثل مدرک ندادنه پس هر وقت به نتیجه رسیدید خودتون بزارید

7- رسیدیم به مرحله قبل از واندرها، چند تا چالش جدی داشتیم حضور توامان مرتاض یونیک ، استحکام 5 ایکس کم تارگت بودن شمال غرب ، اسکاتهایی هم که از دف سازها کشیده میشد دف توام سواره پیاده بود با رید خودکار ! چالش بسته شدن نقشه ها رو هم داشتیم این رو اضافه کنید به قهر کردن ها و ناز کشیدن ها و حاشیه های جابجایی کتیبه و .... چیزی که به ذهن من رسید پلن لاک کردن واندرها بود عملا شمال غرب شانس گرفتن واندر مرکزیش رو نداشت حضور سه تا همر دوتا نان کپ آتیلا و بروبکس و همر کپ نوپو واندر مرزی مشترک با شمال شرق توسط ادریس مهار شده بود واندر مرزی مشترک با جنوب غرب هم دست اتحاد ویوا ! میموند یه واندر مرزی مشترک جنوب شرق با شمال شرق و یه واندر مرزی جنوب شرق با جنوب غرب قرار بود این ها لاک شن برن زیر کتیبه گیج که جنوب شرق با این حجم از دف شناور و سرازیر کردن همرها در دو واندر با وجود استحکام 5 ایکس دوواشندره نشه تعداد واندرزن های دو تا ساید عملا یه واندر رو جواب میداد حتی اگر کل دف هم سرازیر میشد روی یک واندر با توجه به قابلیت آپ کردن واندر مرکزی جنوب غرب ، واندر مرکزی شمال شرق ، واندر مرکزی شمال غرب که مشکل گندم دهی تا 8 میل گندم منفی رو نداشت واندر مرزی شمال شرق با شمال غرب که هم اکانت میگ میگ اونجا بود هم ساپورتهای خوبی کشیده شده بود دورش زحمت لانچ و همر آماده کردن گردن تریدر ، ادریس ، نیما بود ایده اولیه هم از من بود که پخته اش کردیم بقیه رو هم تفهیم کردیم که راضی شدن با رسم شکل جنوب شرق تک واندره بشه بهتره این تضمین رو هم من دادم تو ناحیه خاکستری نمیزارم ساپورتی زده شده یا واندری ساپورت آنچنانی بشه اینجا فاجعه اتک پوینت رخ داد اکانت اس پیک و کاپیتان 8 تا واندر باقیمانده رو کلین کردن7 تا واندر باقیمانده رو با مصیبت چیف کردیم یه واندر رو هم رونان چیف کرد که سه تا دهکده تری دات واریور کنارش زد که ساپ نتونه بگیره که شل کردن نگیرن ! تز این قضیه که یه شیر پاک خورده ای هم برگشته بود گفته بود کلین کنید بماند که چه فشاری وارد کرد به تیم

8- این رو من همیشه گفتم چه تو ای ار ، چه توی دژکوب ، چه توی دات کام ، شما باید برای تامین گندم یا منابع واندر به تروپ و ساپورتهای زیر چشمان عقاب و .... بیشتر تکیه کنید پلنی که مرسوم و مصطلح هست زدن بازار ، تجارتخونه و انبارها هست درست مثل کاتا کردن انبارهای ناتار میمونه 100 تا همر جنگی یا دمپایی رو دو تیکه کنید 5 جا با هر تیکه فیک و ریل 4 موج بزارید امکان نداره بشه دف کرد این یعنی فلج شدن واندر ایرادی بود که توی ساپورت واندر هر دو تیم مشاهده شد

9- زمانی که اعتماد جای خودش رو به بی اعتمادی بده نتیجه اش میشه سولو کار کردن ذهن یه نفر تحت فشار و خستگی باعث میشه اشتباه کنه مثل قضیه دیوار شدن روی مرتاض یونیک که یه دفعه وسط راه تارگت عوض شد ! مثل قضیه لانچ کپ هایی که جواب شایسته رو داد ولی فکری به حال گندم دهی همرها نشده بود تریدر یه تنه لانچ کرد ادریس یه تنه گندم داد تهش هم باعث بازگشت مرتاض کوچیک زده شده با اون تلفات شد

10- اشتباه مرگبار جنوب شرق کاتا کردن ناتارها بود بدون حراست از کپ ها ، تمامی کپ ها رو ما شروع کرده بودیم دف ریختن از مدتها قبل دف ارسالی من روی کپ های دوتا اتحاد شمال شرق ne 1 و ne 3 حدود 4.850 میشد زمان پلن کپ هایی که شمال شرق اومد همرهای اکانتهام هم بیمه ابوالفضل بود بگذریم که همون موقع هم روی ده بغل مرحوم egt با 40 کی شمشیر زن ایشون 8 موج 8 موج میزدن بنده مخفیگاه میزدم میگفتم 60 کی دف بدید میگفتن نیست !!! تهش با همر دوم و سوم تری دات دف کردم

11- زمانی که کپ های جنوب شرق خورد ناتارها رو هم که به توافق نرسیده بودیم کسی نزنه گندمی برای فید کردن تروپ عملا موجود نبود اینجا عملا استارو شدن تروپ دفاعی جنوب شرق استارت خورد تخمین من حدود ده میلیون گندم خور هست از لحاظ دفاعی که تلف شدند

12- رسیدیم به زمان آزاد سازی نقشه ها ، اینکه مسئولیت بستن نقشه ها توی شمال شرق چه کسی بود و .... چه استرسی تیم گرفته بود چه میزان تروپی از شمال شرق پرپر شد سر همین اشتباه ساده و پشت گوش انداختن که بماند توی این قضیه من صرفا پسورد همرها رو دادم به جاوید ، کسایی که برای زدن نقشه ها از ناتار زحمت کشیدن 24 ساعت خودشون رو پاره کردن خود جاوید بود دانیال بود نیما بود ادریس بود ساناز بود تورج بود نوری بود تریدر من کس دیگه رو ندیدم !

13- بعد از زدن نقشه ها به تعداد سه عدد یکیش رو جنوب غرب زد ، یکیش رو ادریس از شمال غرب سومیش رو هم از شمال شرق زدیم تا خود صبح با ادریس بیدار بودیم تا نقشه هشتم رو زدیم و ....

14- بقیه اش رو هم که عملا لانچ همرهای واندر زن بوده توسط تریدر گندم دهی و ساپورت دف و گندم واندرها توسط محسن جامی و ادریس و محمد توشی و جعفر

نوشتن توی این شرایط خیلی سخته ! یعنی وقتی همه کار برای برنده شدن ، مقتدر بودن ، فراتر از توانت انجام داده باشی ولی صرفا آرزو کنی سرور کلا تموم شه

سعی میکنم خلاصه ای از برداشت خودم رو بنویسم بعنوان کسی که در بطن کار بوده از دایره انصاف هم خارج نشم

1- سرور که شروع شد ساید شمال شرق مورد راش شدید شمال غرب قرار گرفت عملا درگیریهای جسته و گریخته ای هم با جنوب شرق داشت توی جلسه ای که برگزار شد همون زمان با توجه به ساختن اکانتهای شمال غرب داخل شمال شرق مثل مانستر ، دوپامین پاتریوت ، پارتیزان ، شارک و .... تصمیم بر این گرفته شده 60 تا اکانت داخل ساید شمال غرب رجیستر بشه یه تعداد رو بچه ها گردن بگیرن که بیاد بالا ، قرار بر این بود که این قضیه چون خارج از برنامه است هزینه گلدش توسط صندوقی که تاسیس میشه پرداخت شه که همه پلیرهای شمال شرق یه هزینه ای رو تقبل کنند اکانتها زده شد یه تعداد اکانت رو ادریس ناتار شروع کرد کشیدن بالا ، نیما آتیلا اکانتش رو کلا برد داخل شمال غرب ، 2 تا اکانت بروبکس و وار وار رو دانیال برادرز کشید بقیه اکانتها رو هم من کشیدم هزینه اکانتها کمر شکن بود شما تصور کنید 23 تا اکانت با فیدرهای بالا این اواخر متوسط فیدر 20 فیدر دف ساز هر اکانت دارای دو تا همر به جز دو اکانت مصری حدودا 300 فیدر رو شما تصور کنید برای حدود دو ماه روزی 2 بار تعدیل گندم برای ساخت دف هزینه سه بار تمدید خودکار رید 45 کی ! مقدار مصرفی گلد حدودا 300 کی گلد نه صندوقی تاسیس شد نه کسی گفت گلد این ها رو کی میده !! گلد گرفته شداستاد مملی به اسم هزینه جنگ و اکانتهای شمال غرب لیست مصرف شده اش هم روی اکانتهای داخلی دف ساز ، کپ های مسیر شده روی مرتاض و غیره بوده شمال شرق هم مشکل کمبود گلد داشت چون یه تعداد پلیر محدود برای خودشون گلد میخریدن مثل بچه های اکانت اس پیک ، سهیل گرندپا ، مهران زرشک ، جعفر ، برادرز ، آتیلا ، و بچه های اتحاد کینگ شمال شرق ! گلد مملی هم که پس داده شد طبق حرفی که تریدر زده پس عملا یه تریدری بوده که حدود 650 کی گلد خریده ، بنده بودم که حدود 350 کی گلد خریدم بقیه هم زحمت خرید گلد اکانتهای خودشون رو کشیدن

2- در زمان درگیریها با شمال غرب یه تیم هجومی چیده شد برای مقابله با شمال غرب که یک گروه هم زدیم ادریس ناتار ، آتیلا ، دانیال برادرز ، تریدر ، من عملا تمام کپ های اتحاد کوکور در خاکستری جمع شد تمام اکانتهای داخل شمال شرق که توسط کوکور رجیستر شده بود فاقد کارایی شد ، اکثر کپ های کوکور تا قبل از رسیدن به واندر یا صفر شد یا کراپ لاک شد حتی مختصات 300 در 300 تمام اسکات زدن ها ، لانچ ها ، پلن های جسته گریخته ، توسط من ادریس نیما تریدر انجام شده نه هیچ کس دیگه شما تصور کنید امروز روز 77 ام سرور هست 70 روز حداقل شب تا صبح ادریس ناتار باید اکانتهای همردار رو چک میکرد من باس اسکات میکشیدم لانچ میکردیم وسط لانچ ها هم یه دفعه ادریس میگفت فلان جا تورین اتک زد با یه مرورگر دف جابجا میشد با یه مرورگر لانچ صورت میگرفت این وسط به سهیل زنگ میزدیم برای جابجایی دف بنده خدا ساعت سه شب میومد جابجا میکرد میرفت

3- رسیدیم به زمان کتیبه ها ، زدن کتیبه ها رو شمال شرق عالی انجام داد شاهکار جنوب غرب هم زدن جنگ اموز کوچیک جنوب شرق بود یه چکمه بزرگ ؛ یه جنگ بزرگ ،یه مرتاض بزرگ ؛ یه چشم کوچیک از شمال غرب زده شد یه جنگ کوچیک رو پرشیا از جنوب شرق،بچه های ان ای کینگ هم یه مرتاض کوچیک از جنوب شرق زدن ، دو هفته تمام بعد از اومدن کتیبه ها التماس میکردم اون استحکام کوفتی رو از ناتار جنوب غرب بگید بردارن اینقدر برداشته نشد که جنوب شرق برداشت معنی و مفهومش هم خیلی ساده بود اگر جنگ پایاپای پیش میرفت حداقل 5 میل دف باید لاک میشد روی استحکام سه ایکس ،

4- در زمان چرخش کتیبه ها هم جنوب غرب یه چکمه به شمال شرق داد یه مرتاض کوچیک گرفت جنگ یونیک رو هم چرخشی کرد همکاری تو این زمینه بین دو تا ساید عالی بود زدن یه احمق از جنوب شرق توسط بکس ان ای کینگ ، یکی رو هم علی ونگارد زد فکر کنم از جنوب شرق ، لا دادن کتیبه جنگ آموز کوچک شمال شرق لانچ شدن همر از جنوب شرق زمانی که داخل دهکده کتیبه نبود ، بیشترین چالش های کتیبه ای سرور بود

5-گذشت عملا وارد مرحله میدگیم شدیم حفاظت از کتیبه ها ؛ اتک هایی که میومد جابجایی ها بیشترش هم زحمت ها تو این قسمت روی دوش مجید پرشیا بود ، ادریس بود ، تریدر بود ، وضعیت لانچ کردن های شب و نصفه شب ما هم خنده دار بود بنده بعد از دیستروی کردن بیش از 50 تا تارگت یه دفعه ممنوع الپسورد شدم ! کار هر شبمون هم همین بود به ادریس و تریدر میگفتم پسورد آتیلا رو بدید پسورد واروار رو بدید پسورد خورشید رو بدید ! میدادن میگفتن نگو تو زدی ! نگو از ما گرفتی ما هم میزدیم نمیگفتیم ما زدیم یا گرفتیم ! دی همه هم میگفتن گفتن ندیم ! ولی اونیکه گفته بود ندید معلوم نشد ما که کارمون رو راه انداختیم موفقیتش هم برای شمال شرق نوش جونشون کل تلفات لانچ های من یه 30 کی گرز میگ میگ ، یه 100 کی گرزی همر سوم نوپو بود در قبال بیش از 70تا کپ و همر و انویلی که شخصا پروندم خدا رو شکر دعوتنامه هاتون برای حضور در شمال شرق هم موجوده هرچند انگیزه شخصی هم توش دخیل بوده سرخود نیومده بودم که پسورد برای لانچ رو هم دریغ میکردید

با این که بعد این سرور دیگه تراوین پلی نمیدم ولی اگه اون سرور باز بشه ... فقط سرور باز میشد ۷۰ درصد دفتونو اینجا لاست دادید اونجا ۸۰ درصد لاست میدادید

اون سرور رو که قطعا میباختید ایلیا دو ایکس با شما بود ! در ضمن 200t هم مشکل پزشکی داشت اون سرور نبود همین دو فاکتور نشون میده شمال شرق هیچ شانسی برای صد کردن نداشت !!!

این بحث قبلا تو ای ار شده

دو هدفه قدرت کمتری برای تخریب میده

شما فرض کن یه تعداد مشخص کاتا با یه پوینت دو جا رو بزنه همون قدرت تخریب کلی که موجود هست باید تقسیم شه مثال واضحتر فرض کن یه تعداد کاتا بتونه تو تک هدفه برات یه لول بندازه ! تو دو هدفه برات چی میزنه نیم نیم ؟!

شب شد

بنده خدا اشاره به شماره کارت هم داشت دو خط پایین ترش چی کار داری !

در مورد اتک به همر من، قطعا ان ای با دودوتا ۴ تا و سبک سنگین کردن وضعیت خودش تصمیم گرفته، زحمت پلیر نخواستیم هدر بره که کشکه!

ببین ایستاده در باد جان !

حق داری فشار روت باشه رفتی یه ساید رو مسیر زدی رو خودت ! از جنوب شرقم مسیر زدن روت !!

پا شدی رفتی واندر دوم متا رو زدی که یک ثانیه هم برد رو به تاخیر ننداخته درسته ؟؟

کل روزایی که از ترس همرهای شمال شرق در عمق استراتژیک دستشویی هم میخواستی بری با لب تاپ میرفتی رو در آرزوی این بودی از دمپاییت رو نمایی بشه

همه بگن همر چقدر قشنگه ایستاده در باد مبارکش باد !! ماشالله به چشم و ابروش و در ادامه خرس های واحه شمال غرب بگن شله شله شله دیگه !!

اینجور که تو داری هلیکوپتری میزنی وسط فروم هیچ جا سرور بعدی رات نمیدنا !! شمال غربی ها که نوب بودن ، شمال شرقی ها هم که سطحشون پایین بوده ، جنوب غرب هم که کتف و لا کتفی و از این داستانا ، به نیما گود کیل می پلیر ثابت جنوب شرق هم که میگی خرزو خان

آرامشتو حفظ کن ،صفحه تراوین رو ببند برو دنبال زندگیت

تمام نقطه نظرات من بصورت شخصی است مواضع ساید توسط لیدرها بیان میشود

1- زدن جنگ کوچک از شمال شرق جای شک و شبهه داشت همری که روی دهکده لانچ شده بود قبل از وجود کتیبه در اون دهکده بود باید جابجا میشد پلیر تا بیست مین قبل از اتک حاضر بود داخل اسکایپ یه دفعه غیب شد ! ولی با توجه به برتری بالای کتیبه ای و پتانسیل سایدی کسی بهش نپرداخت خوشحال هم شدیم صادقانه جنوب شرق صاحب جنگ شد بازی جذابتر میشد

2- خفت اخیر متین جان رجوع کنیم به پی ام که داخل تلگرام دادی بهم تا ساعت 12 شب برنامه ای برای لانچ روی اون مرتاض نداشتی هر پلیری هم این رو میدونه که اتکی که برای خفت زده میشه نهایتا با رم زده میشه نه با کاتا شما اونقدر خیالت راحت بود که با کاتا لانچ کردی اون دهکده بالای 4 میل دف داشت که دفش برگشت داده شده بود حتی همر همون ده هم رفته بود هواخوری

3- راجب به قضیه متا و ... از نظر من بصورت شخصی متا اندگیم یعنی کشک ! ولی انتخاب تیم شمال شرق بوده که با تیم جنوب غرب متای اندگیم ببنده دو طرف هم به این متا پایبند بودند چرخش کتیبه ها چه جنگ یونیک ، چه چکمه ای که برای پلن در اختیار شمال شرق قرار گرفت چه واندر مرکزی که در اختیار تیم هولدری شمال شرق قرار گرفت چه سرکشی و شب بیداری دفکورد شمال شرق روی اکانتهای جنوب غرب چه ارسال دف از هر دو ساید به هم نشون میده متای سودمندی بودی برای راحت تر تموم شدن بازی

4- سرور 5 ایکس واندر تیم کوکور در خاک جنوب غرب صد شد پس با این تفاسیر از نظر شما برنده اون سرور ما باید باشیم !!چیزی که مشخص هست واندر هرجا صد بشه اون اکانت هولدری و اون اتحادی که صد میکنه اولویت داره حتی اگر نظرتون خلاف این حرف بدیهی باشه میزاشتید واندر مرکزی شمال غرب صد شه که خودتون برنده سرور باشید !!

5- شمال شرق همیشه یک سری پلیر در خدمت ساید داشته که کاری به حواشی و منم منم و خاله بازی ها نداشتن برای همین همیشه تو ای ار با اختلاف مقتدرترین ساید بوده امیدوارم این سرور برگی باشه که شمال شرق به دوران اوج ای ار برگرده هرچند ما یه مدت تو خونه خودمون نبودیم ظاهران یه عده دیگه صاحبخونه شدند و ما میهمان

6- رجوع به بند 1 و 2 ، هر زمانی از شروع تراوین تا الان حرکت کثیف محکوم میشد حتی اگر توی دلشون خوشحالی بود دادار دودور داخل فروم انجام نمیشد درسته آقای 200 t ??? ولی پست ها رو که میخونم عملا دارم میبینم هر حرکتی که به سود ساید ما باشه خوبه حلاله ! رعایت اصول رو ظاهران برای سایدهای متخاصم خوب میدونیم

7- راجب به زدن یا نزدن همر اکانت دیابلو کسی که مخالف زدن بود و نزاشت تصمیم جمعی یه سری پلیر با تجربه شمال شرق بود این هم یه قانون نانوشته هست که سایدی که داره میبره بردش قطعی شده اصولا نمیاد زحمات یه پلیر یا یه ساید رو برباد بده همونجور که از ادامه چیف شدن فیدرهای 200 تی جلو گیری شد

8-اینکه کلاس آموزشی چگونه باخت رو بپذیریم در فروم سرور 5 ایکس برگزار شده ! میتونید ملاحظه کنید به خودتون ارزش بدید از زحمات و تلاش ساید مقابلتون قدردانی کنید تلاش کنید عیب هاتون رو رفع کنید سرور بعد هم جذابتر باشه هم بالانستر

9-اینکه یک اکانت از جنوب شرق مسیر منابع بگیره ، کل اکانتهای ساید رو خودش مسیر کنه ، تموم اون اکانتها هم لینک سبز بخوره ، جنگ رو هم بلوکه کنه بعد بیاد به همر رنک 3 سرورش بنازه ، همرش رو هم به واندر دوم ساید مقابل بزنه که عملا 1 ثانیه هم تاخیری در برد نزاره قطعا شایسته احترام و ستایشه

10- کسی که اون شاهکار هنری رو داخل اکانت تارتاروس زده قطعا پیدا میشه قول میدم داخل سرورهای اسپید ترا اگر خواست بازی کنه هر سرور تک ده با جمعیت صفر باشه

یه شعار همیشگی داشت تری دات

باهم رشد میکنیم

باهم میجنگیم

باهم پیروز میشویم یا میمیریم

شب زیبا !

تقابل خودمون رو بررسی کنیم ؟؟

مثالت مثل این میمونه تیم بسکتبال با ویلچر دامداران دشت مغان بیان به تیم لوس آنجلس لیکرز پیشنهاد مسابقه بدن ولی ایرادی نداره دلتو نمیشکونم !!

اکتو اسم داره اک مولتی من هم اسم داره نوپو !! اک تو در حد و اندازه ای نبود که کسی بیاد سمتش !! دلایلش رو هم برات توضیح دادم آدم نمیره اکانتی که یکی از دو تا جنگ کوچیک متا رو لاک کرده بپرونه که اون جنگ بره سمت جنوب شرق که باهاش 5 تا واندر زن شارژ کنن منابع و ریسورس ورودی اون اکانت رو میزنه که همینجوری اون اکانت جنگ رو نگه داره هنوز هم در مقابل فهمیدن اینکه جنگ کوچیک تابع دو تا عامل زمان و ورودی منابع هست داری مقاومت میکنی ته سرور زمان نگهداری کتیبه و میزان اون لنگه دمپاییت رو با همر رنک 1 سرور و میزان داشتن جنگ بررسی میکنیم !!

در مورد کتیبه چشمان ! کتیبه غنیمتی از ساید شمال غرب بوده عرضه اش رو داشتی میزدی از ناتار !! از شمال شرق مگه چشم آوردم !! شونصد بار هم گفتم ببرین رو همرای شمال شرق گفتن لازم نداریم !

2- روز دوم فروردین دیفالت اکانت نوپو رو که 8 کی گرزی بود زدی ! سه بار هم لانچ کردی دوبارش جاخالی شد 13 روز از سرور گذشته بود زمان ساخت گرزی مشخصه میزان روز از استارت مشخصه اون اگر هم بود اون تایم باید حداقل 60 کی گرزی بود کنارش هم تی کی و کاتا تو ساخت بود ! اینا رو میدونم نمیفهمیا ولی زکات علم نشر اون هست !

3- رنده شدن 1 کی تی کی !! بعد از پلن شاهکارت رو کپ نوپو 40 کی رو آباده کپی که صفر شده بود دیوار کردی اینقدر هم افق دیدت کوتاهه جایی که دعوا سر همر جنگی و واندرزن هست خوشحالی تونستی نعل شوالیه های نوپو رو گاز بگیری ؟ خوشمزه بود حالا یا نه !!!

4-اکانت sia سه بار خورد دوبار کراپ لاک یه بار صفر شد !! در سایه پلن شمال شرق چه حرفیه ! لامصب نوپو تو شمال شرقه ! sia رو گردن گرفتی خدا رو شکر دیگه ! کدوم اکانتی رو دیدی سه بار کپش بخوره 2 کی نگهبان خاکستر حداقل برای بار سوم روش نریزه !!!

5- قضیه لانچ متهورانه شما با 17 ثانیه اختلاف بین اولین لانچ و آخرین لانچ و نبود رم در اتک های موج های آخر و اینکه دیوار پاپ بده باید رم بزنی تا صفر شه رو شغال های تو آباده هم فهمیدند تو هنوز نفهمیدی پلو پلیر !

مورد 6 و 7 رو با هم مرج کنیم ! در ابتدا اون ساقی که بهت جنس میده حلالش باشه ما نفهمیدیم تو رو مولتی ها لوگین داشتی یا نداشتی اگر داشتی آفرین به تو 17 تا کپت تو رید بالای 20 روز اکانت تری دات و نوپو بوده ! بعد از 20 روز دف ریختی 2 کی گرزی تلفات گرفتی و 1 کی استپ ! اونا هم که لینک زرد گرفتن فرداش صفر شدن !!

در مورد اکانت iran هم پستت موجوده که اکانت مال خودت هست لوگین روش داری مثلا 50 درصد واحه نوپو رو انداحتی و غیره ما آخرش هم نفهمیدیم چرا انویلش رو گذاشته بودی رو گریز !!

اومدیم دیوار به دیوار خونه طرف تو 200 خونه اونورتر 10 تا ده زدیم طرف برگشته میگه ! چرا اومدید تو خونه ام جا خوش کردید نزدید تو گوشم این چک نخوردن جزو افتخاراتشه دی

من توی بازی تعارف ندارم با کسی، خیلی از هم سایدی های خودمم بهشون میگم نوب :)) اگه درست پلی ندن!

از اونجایی که باز با کت و شلوار اومدی تو فروم الان هم در شباهنگام با عینک آفتابی اومدی فروم ! به چند تا سوال جواب بده ما از نوب بودن در بیایم

1- از نظر شما یک کپ دو بار کراپ لاک بشه یکی آپش کنه دفعه سوم صفر بشه اسم پلیر نوب هست یا خیر ؟؟

2-از نظر شما یک کپ مصری 60 کی نگهبان خاکستر بکشه ! 20 کی ریشف ! روی گریز باشه با جلو زن 2 کی شوال کپ سطح 18 صفر بشه پلیر نوب هست یا خیر ؟؟

3- از نظر شما یک بنده خدایی بیاد مسئول دف کوردی یک ساید بشه کلا 2 تا جا بتونه دف کنه اون هم با دف خود اون اکانت بالای 150 تا تارگتش سبز بخوره نوب هست یا نه ؟؟

4- از نظر شما جنگ آموز کوچک نباید تابع ورودی منابع و زمان باشه !! بطور مثال زمان استفاده از جنگ رو روی همر رنک 1 سرور میتونیم بررسی کنیم با اکانت سوپر پلیر شما !!

5- واقعا فکر میکنی ترسیدیم بزنیمت ! زدن کپ ها و ریسورها برای این بود اون کتیبه رو زمان بیشتری نگه داری !! چقدر ذهن یه آدم میتونه تو دیوار باشه !!! کل یه ساید رو مسیر کردی روی خودت ! تاثیرت تو این سرور از ده کی گرزی اون اکانت پست من سرور اولی کمتر بوده و هست

6- هلیکوپتر باز جیگرش رو داشت لانچ کرد سیاستش بد بود ولی سطح پلی اش با تو قابل مقایسه نیست

با این همه شاهکار هنری تو نوب !! به ملت میگی نوب هستن یا نیستن !!!

چند تا سوال فنی از سایر دوستان

اساتید به نام ایلیا ، 200 تی ، دیابلو ، ادی بچه هست قبول 10 تا نقشه رو لاک کرد شما نفری یه نقشه رو لاک میکردید اصلا لاک نمیکردید اون ده تا نقشه رو حفظ میکردید دو تا نقشه میزدید !!

ادریس اکانتهام ساپورت واندره لول 99 میام دعوت بفرست بستنی هم حاضره کی میاید تهران ؟

ببین سلطان یه جایی بالاخره باید این سرورت با سرور قبلت فرق کنه !!

یه اکانتی بوده آنویل شوال محافظ داشته چه کتیبه میومد چه نمیومد آنویل سواره قویش پر شد ! بازیکن بودی باس بهش دف ثابت قوی میدادی که ندادی !!

اون پلن هم ده صفر شده بدون تلفات با کتیبه نگه داشتی آورین خسارتی به همرهای لانچ شده زدی خیر

شاعر اینور میگه به هنگام شنا مثل یه دست و پا چلفتی بپا به مسیر دهن کوسه نیافتی !!

کلا چرا فکر میکنی این که تو بگی ما خفنیم یا نیستیم برامون مهمه !! آتیش بازی ما باشه لول 50 واندر

توی خلوتت فکر کن اگر ناتارهای شمال شرق رو نمیزدی شاید این صد تا کپ نمیخورد ناتارهاتون هم نمیخورد این وسط کی هزینه بیشتری داد !!

برد و تبریک گفتیم همرا داره قطاری میاد 80 ساعت به نقشه اینا هنوز یه پلن رو تارگت ریل نیومدن باز مولتی میزنن :دی

5 ایکس کلا یه تارگت گذاشته بودین همونو زدیم. خاک تو سرتون با سبک بازیتون.

تا 6 ساعت دیگه پلن اومدید اومدید نیومدید تنها حرکتی که این سرور قشنگ بود از مجموع شونصد پلیر ان یی و اسدبل و 200 تا همر و 160 میل دفتون دیستروی همر تو راه و چیف بک واندر بوده و از سرور میرم دیگه کسی نیست جلوتون باس قاب کنید.

پ.ن: چنج نیم هولدر چی میگه :دی روز آخر چنج میدن

5 ایکس کلا یه تارگت بود افتخارتون این بود گزارش گرفتید !!! یادش بخیر

راجب به پلن زدن و .... فروم رو یه بار دیگه بخون تعداد همرهایی که دیستروی شده توسط شمال شرق رو با تعداد همرهای دیستروی شده توسط جنوب شرق رو بپرس نتیجه رو به ما هم اطلاع بده !!

جوونی و خام و جویای نام !! آتیش بازی اصلی این تایم سرور مربوط میشه به اینکه لول واندر بره بالا ! دف بره تو واندر تو دو راهی حفظ واندرها و 4 تا واندرزنتون بمونید

بقول گارد الان هستی یا نیستی ؟؟؟ میبینی بکس جنوب شرق چقدر خاکین هرکدوم به نوبت میان لینک قرمزاتو گردن میگیرن !!

پ.ن. مورد داشتیم طرف 4 خونه ای نوپو کپ 19 کرده آنویل کشیده از اول سرور گذاشته رو گریز با لینک سبز پریده اول سرور خوشجال بوده جنگ واحه رو از نوپو برده !! دیابلو قهرمان تو رو به چالش رسیدن همرت به واندر دعوت میکنم

پ.ن. با اون دات کام پلیرتون هم صحبت کنید ریدش رو آف کنه ست ما تو تاپ تن رو ناقص کرده 9 تا از شمال شرق و جنوب غرب یکی از متای اونوری !!

امیدوارم تصمیم حذف جنوب شرق اشتباه باشه رجعت میدم به شرایط سرور 5 ایکس و شرایط شمال شرق که توی لول 99 هم داشتیم دف میساختیم !!

باختن یک بحث هست ، حذف کردن نا امید شدن یک بحث دیگه

اگر از تصمیمتون برنگردید من میمونم ، داداشمون نوری ، تریدر ، 48 تا واندر زن و دیابلو !!!

هرگونه مدرک از جمله عکس ... فایل فیلم و ... دارید ارائه کنید 1 درصد مرد باشید ثابت کنید ...

که بنده همر نان کپ خودم چیف کردم یه جایزه خاص بهش میدم...

هیچگونه مدرک ساختگی ... فتوشاپ و ... قابل قبول نبوده...

در صورت مشاهده رد خواهد شد و دیگر هیچ پستی در مورد جواب نخواهم داد...

جایزه منو بده حسین جان این پایینی نقل قول از کسی هست که روی اکانتت بوده فتو شاپ هم نیست

نمیفهمم واقعا چرا این همه بازیکن که ادعاشونو تریلی نمیکشه گیر دادن به حسین

بنده خدا حسین چیف همرش توی سروری بود که ۹۵درصد زیر آب بودن میگفتن بازی نمیکنیم ، الباقی ام زیادی مرد بودن بدون نقشه موندن ،

ما نه لیست زدن اینفینیتی رو از یاد میبریم نه اسکات زدن گارد از چشمان یونیک رو !!

من اگه فیر پلی ندم اشکتون در میاد متاسفانه نمیزارن ما هم به تصمیم لیدرها احترام میزاریم

حالا که اولین اینسرت ایپی تراوینو زدم رمز بده اینهمه کاتا داری اینور 12 ساعت تایمشه

هر کاری عرضه اش رو داری انجام بده من خودم اجازه ات رو از لیدرت میگیرم قله ای بوده فتح نکنی تو این سرور لوگین روی اکانتهای شمال شرق داشتن چراغ ؛ دیوار کردن همرهای سایدت ، کاتا کردن ناتار !!

اومدی ناتار رو که همچنان کاتا میکنی !! عکسش رو هم محسن گذاشت

اومدی عکس از کاتا کردن فیدر بادوم میزاری بصورت کج و کوله !! ظرفیت انبار سطح صفر که اطلاع داری 800 هست اومدیم انبار غذا زدیم با آجر سازی یادمون رفته انبار رو بزنیم

تعداد دهکده های ما تو شمال غرب از خود شمال غرب بیشتره بیایم ناتار شمال غرب رو کاتا کنیم چی بشه !!

اولین اینسرت با آی پی رو کی زده تو تاریخ تراوین جهان؟

اولین اینسرت با آی پی از اکانت kgb بصورت کاملا ناخواسته زده شد توسط استاد ایلیا

در سرور سه ایکس اسپید ترا

من موندم الان کی برای اکانت kgb لیست فارم میخواسته بزنه !!

چرا دوستان جنوب شرقی معترض نیستند!!

ما که داریم از طریق مدیریت پیگیری میکنیم ایشالا اکانت گارد حذف شه !!! نه kgb

همری که دیوار شده رو دوستان شما عرضه نداشتن با 90 موج و 700ک همر بدون دفاع بندازن

همون همر لانچ شده 250ک پوینت گرفته

پس بله یاد بگیرید داخل همرهاتون خزانه 10 کنید ازین به بعد

هرکاری بخوایم میکنیم نگران همرای ما نباش

سلطان اولین اینسرت کتیبه تاریخ تراوین ایران توسط تیم تری دات انجام شد توی سرور هشت راند اول

اون موقع شما احتمالا راهنمایی بودی !

ما نگران اون همرها نیستیم اصلا قراره ما پوینت دف بگیریم شما لینک قرمز !

کل افتخارتون تو این سرور این هست فستر صفر نشد بهتون تبریک و تهنیت عرض میکنیم