Posts by 33yed

سلام رضا جان ما چند سرور پیش تو جنوب شرق بودیم با اکانت کاپیتان که بزرگترین همر ساید رو زدیم . سرور بعدیشم هم همینطور تو جنوب شرق بیگ همر مال ما بود ، سرور بعدشم تو جنوب غرب سنگین ترین همر ساید رو کشیدیم ولی متاسفانه به غیر از همین سرور پیش که جنوب غرب بودیم هیچوقت نتونستیم مدال مهاجمین رو بگیریم و حقمون رو خوردن ، فقط سرور پیش با پیگیری های مملی بود که ما تونستیم به حقمون برسیم ، امید عزیز رو‌ من خیلی دوست دارم ولی دو سرور ما واندرزن خوبی برای ساید کشیدیم ولی بجای اینکه هوای ما رو داشته باشه دف واندر رو سبک کرد که یکی از دوستان که نمیخوام نام ببرم بیاد واندر رو بزنه که پوینت حجوم رو بگیره ، فقط مملی بود که پشت ما در اومد و نذاشت حق ما ضایع بشه و بخاطر همین هم بود این سرور گفت بیاید شمال شرق قبول کردیم ، چون جور اکانت ما رو کشید و بخاطر ما جلو چند نفر ایستاد ، نه مثله لیدر قبلیمون که مدال مهاجمین ما رو گرفت تقدیم لیدر ساید مقابل داد ، من با این رفتار مملی تو این سرور کاری ندارم ولی سرور قبل برای ما از هر لحاظ صد رو گذاشت ، قول هر چه داده بود رو انجام داد

چاکرم دایی جون فک کنم بودم اون سرور رو ، من خاطرات هر سرور رو فراموش میکنم و سعی میکنم رفیق خوب پیدا کنم ولی تو تراوین چیزی که همیشه دیدم این بوده که جنوب شرق همیشه از اول سرور یه دست و مرتب بوده از اون اولش همین بود ، جنوب غرب بخاطر پلیرهای زیاد و پررو همیشه جنگ داخلی داشته تا قبل کتیبه ها ، شمال شرق هم همیشه دوتا تیم قوی بوده ولی خیلی زود اوکی میشن باهم ، ولی شمال غرب خیلی وقته که دیگه پلیری نداره و چند سال گذشته رو دست تیم های جنوب غرب و شمال شرق بوده ، اخرین باری که شمال غرب رو قوی دیدم سرور یک راند دوم بود اگر اشتباه نکنم که اکبر اینا بودن اگر حافظم یاری بده فک کنم تو مایه های اسکلتون تیم یع همچین اسمی بود خیلی خوب بودن من اکانت sh-d با مهدیار بودم

تراوین یه زمانی تیم پلنری داشت ولی الان با وجود دف های میلیونی فقط باید اندگیمی بازی کرد و از نظر گرافیک شبیه هم هستن وگرنه این بازی جنگ تاکتیک نیست فقط جنگ گلد هست ما هم بخاطر اینکه این جمع رو دوس داریم ثبت نام میکنیم

من با همه سازش میکنم ولی نتونستم سامان رو متقاعد کنم برای ساید بازی کنه ، ولی رو پرهام میشه حساب کرد خیلی منطقیه ،

حالا شایدم ناراحت بشن ولی من حرکتی که باعث کیف کردنم بشه از پیشوا ندیدم لااقل تو سرور های که بودم

سلطان من در مورد سامان حرفی نزدم دوتا مطلب تو جمله هام بود

یک گفتم خودتو ترجیح میدم ، تو بازی گروهی بهتر از سامانی و این بازی گروهیه

دوم هم خواستم بگم اسطوره ها نیازی به معرفی ندارن پس اسطوره سازی نکنیم

خودتم خوب میدونی بالاتر از سامان خیلی هست

من که از سامان جز بی نظمی و تنش تو ساید چیزی ندیدم ، لا اقل تو سرورایی که من بودم ، توی اکثر نرمال ها بودم

پ.ن: حالا فهمیدی فرق تو با سامان بدبوی کبیر اسطوره فراموش نشدنی چیه؟

جدی میفرمایید ، والله بخدا من این اسمی رو که میگی فراموش کرده بودم الان یادم اومد که بهش اشاره کردی:)

من خودتو بیشتر میشناسم تا این سامان خان گل و گلاب .

من اصلا کاری به نحوه بازی ندارم ولی مثله خیلی های دیگه از سرور های کلاسیک با همین یدونه اسم هم مشغول بازیم توی جنوب غرب

اسطوره زیاد دیدم مخصوصا تو جنوب غرب و شمال شرق ، این سامان خان شما رو نمیخوام تخریب کنم ولی این که هی میای میگی اسطوره تراوین به نظرم جالب نیست ،

به قول شایان شانگفی عزیزم از لیدارای خوب جنوب شرق

پیروز و دنباله دار باشید

درود فراوان خدمت همه دوستان عزیز خیلی خوشحالم که دوباره این جمع کنار هم دیگه هستیم دلتنگ همتون بودم حتی اونایی که دلتنگم نبودن;)

فارغ از نتیجه امیدورارم هر چهار ساید لذت بازی رو ببرن

پیروز و دنباله دار باشید:*

سلام رفقا

یه مدت یه بازی بود با همین گرافیک اسمش هم مثل همین بود (تراوین) . اکثرا فک کنم یادشون باشه اون بازی رو ، فرقش این بود دف های میلیونی و سوپر همر نداشت ولی تا دلتون بخواد پلن چیدن و کراپ لاک و یه عالمه ترفند داشت ،خیلی وقته که اون بازی مرد شایدم کشتنش فقط یه یادگاری ازش مونده بود به اسم فروم که همون حال و هوای سابق رو داشت که اونم..... لطفا در حفظ آن کوشا باشیم

سلام رفیق من همین الان دارم تو کام بازی میکنم و همین سرور تازه تموم شده اسپید ترا رو هم شرکت کردم از کپ اکانت دفساز که فقط سرباز خونه و اصطبل کوچیک روشن بود نزدیک بهد۲۰۰ ک گرزی و ۱۵ ک رمر ساختم وقتی مولتی نباشه و دف ها میلیونی نباشن این رقم هم میتونه واندر زن باشه ، ولی الان با این حجم دف ۸۰۰ ک گرزی ۴۰ ک رم ۱۵۰ ک تی کی هم واندر زن به حساب نمیاد

یه حساب کتاب کنیم اگر همه بدون مولتی بازی کنن و دف کمتر باشه همر ها ریز تر باشه ، به نفع بازیکن ها نیست اولا هزینه وی پی اس حذف میشه گلد کمتری مصرف میشه و انلاینیه کمتری میخواد و شاخترین بازیکنا نهایتا ۳ تا همر بتونن شارژ کنن ، اینجا کی ضرر میکنه ادمین بازی😂 ، و بازی برای همه یکسان میشه ، الان چند نفری رو میشناسم که بازی نمیکنن چون نمیتونن تو هر سرور یک میلیون هزینه کنن ، یک میلیون کمترین هزینه یک اکانت واندر زن فعلی اسپید ترا هست

سلام

اشکان عزیز منم در رکابتم

خیلی جالبه :)

چت های واتساپ یه چی دیگه بود اینجا یه چی دیگه شد

الان داری سیاست های سرور بعد رو مشخص میکنی

داداش من خودم جایزه بگیرم منو به چالش نکش :) به سعید گفتم فلان شه فلان میکنم که لطف کرد فلان نکرد که فلان کنم :)

حالا تو میخوای یه کاری کنی جنوب درگیر شه که بری با شمال شرق متا کنی یه چی دیگس ولی اینجوری که بوش میاد نمیان :)

بیانم فک نکنم با شما متا کنن انقدر هستن که به شما نیاز نداشته باشن:)

پ.ن : برادران شمالی شما جنوب غرب رو بردید و نتونستید جنوب شرق رو شکست بدبد . شانس آوردید با ما متا کردن اگر تنها بودن صد در صد وینر بودن ( اینم خلاصه حرف جنوب شرق )

سلام عزیز دلم توی گروه اون مشکل رو حل کردیم و منم پستم رو پاک کردم یه چیزی بین من و سعید خان بود که رفع شد و هر دو اصلاح کردیم پستمون رو

بله من رفته بودم swکه بزنمشون ولی بخاطر روی گل شاهین و یوسف و امید موکولش کردم به سرور دیگه ای ، امید ازم خواست و ازش بپرسی توجیهت میکنه . من پلیری هستم که ساید رو به خودم ترجیح میدم نزدنم به صلاح متا بود

منم فقط گفتم بازی سعید رو خراب میکنم نه جنوب شرق رو که اونم حل و فصل شد رفت

یه مورد دیگه من رو اکانت اونجرز بودم تو جنوب شرق و اکانت 33yed هم از ۲۰ تا دهش ۱۵ تاش تو جنوب شرق بود و تو تیم پلنری جنوب شرق بودم و هیچ مسئولیتی تو جنوب غرب نداشتم حالا به نظرت من تو کدوم ساید بازی میکردم😂

من جزو کسانی هستم که ۳ جا رو با هم قاطی نمیکنم فروم ، بازی ، رفاقت

اما در مورد جنوب غرب بله یکم ضعیف ظاهر شد ولی بی دلیل هم نبود و ۲۸ میلیون پوینت دفشون شد این در حالی بود که جنوب شرق ۴۰ میلیون پوینت دفش بود

من به عنوان پلیر جنوب شرق پست گذاشتم که حق رو ناحق نکنید ، تمام تقصیرات رو گردن جنوب غرب نندازیم و واژه خیانت بسیار ظالمانه و بدور از انصاف بود برای جنوب غرب که سعید تصحیح کرد و منم پستمو پاک کردم .

در کل من رقیبامم دوس دارم شما که جای خود دارید

این بشه تجربه که همیشه پلن b داشته باشید اگر لیدر هاتون لیدر بودن بعد از دیدن وضعیت sw سریعا اقدام میکردید خوشحالم که این سرور تجربه ای کسب کردید

جنوب شرق مدعی هست که 40 میلیون فقط اشکان دف داشت و sw هیچی نداشت از مدیریت خواهش میکنم در قسمت مدافعین اتحاد ما رو از رنک یک بردارن گویا ما دفی نداشتیم

یه سرور بدون مولتی تست کنید بعد قضاوت کنید

برو خنده ام نیار😂😂😂یعنی ۵۰۰ کا دف فرستادین رو واندر ما منت هم سرمون میزارید تف به این متایی که با ما‌ کردین ...برو روزیت خدا جای دیگه بده ...

در مورد چیف هم دلیلی نمیبینم به تو جواب بدم هر کاری دلم بخواد میکنم به کسی هم جواب نمیدم ...من کارم همینه هر جور دلم بخواد بازی میکنم تمام.

دیگه جوابت نمیدم هر چی میخوای بنویس ببینم به کجا میرسی !!! اخرش بن بسته!!!

داداش من خودم از اکانت 33yed که فقط بخاطر اسمش ریجستر کرده بودم و روش بازی نمیکردم بیشتر تو ساید جنوب شرق رو اونجر وقت میگذاشتم ۳۰۰ ک نیزه فرستادم

به نظرم درست نیست اینطور قضاوتت

۵۰۰ ک دف اصلا عددی نیست تو اسپیدترا

پ.ن: خیلی دوس دارم سرور بعدی رو تو neریجستر کنم تا آشنایی که با بکس ne دارم رو از فروم به داخل گپ واتساپ و داخل بازی ارتقا بدم و در رکابشون تجربه کسب کنم ، آخرین بار به دعوت میلاد ولف لند فک کنم سال ۸۸دبود رفتم ne هیچوقت قسمت بر این نشد که در رکابشون باشم ولی احساس میکنم اگر در اینجا همنشینی با مجید پرشیا عزیز رو از دست بدم ضرر کردم

تبریک مجدد به شمال شرق ، بریم ببینیم میتونن سرور بعد هتریک کنن😂

سلام آرش گلم

داداش من که میدونم شما کارت درسته حتی زمانی که تا روز آخر چراغ داشتی ولی کثافت کاری نکردی داداش حالا هم جریان جا خالی رو شنیدم و از کار سهیل ناراحت شدم و راستش رو بخوایی به صداقتش هم شک کردم تو این سرور

سلام داداش فکر نکنم سهیل چنین اخلاقی داشته باشه و حتی نمی تونم فکر کنم که پسورد از اول دست مجید بوده باشه اما با داستان الان ریختم به هم

در ابتدا سلام و در انتهای پست خداوند یار و یاور خودتون و خانوادتون باشه

۳ تا مورد رو خواستم عرض کنم که اولیش از همه مهمتره تبریک به شمال شرق که واندرشون داره ۱۰۰ میشه ، دمتونم گرم

مورد دوم تا لحظه ای که میخواستم این پست رو بنویسم میخواستم ۱۰ خط بنویسم که وقتی این همه همر میخوره و واندر تکون نمیخوره خیلی مسخره هست اینا همش بخاطر گلد و منابع نامحدود هست بعد کلاهمو قاضی کردم دیدم سرور بعد عین همین مبلغ رو به من بدید بازم حسش رو ندارم انقدر دف بکشم ، دم این همه حس و حالتون گرم ، دم مدیریت دفتونم گرم

و اما مورد سوم در مورد جنوب

خیلی خیلی میخوامتون از نظر من شما برنده اید فرامرز عزیزم رنک یک دف هست تا به اینجا و نشون داد که میشه از یه اکانت دف کشید ( به کاوه هم یاد بده که انقدر ای پی عوض نکنه بره رو این اکانت رو این اکانت)😁

و در قسمت حجوم هم میلاد عزیرم رنک دو سرور هست تا اینجا که میدونم ربع هزینه خیلی از بچه های neهزینه کرده بود دمش گرم

۲ تا لیدر مشتی یوسف و فرامرز عالی بودید همین که چندین نفر حاضرن بخاطرتون هر کاری کنن گویای این هست که رهبران خوبی هستید

انشالله اگر عمری بود بازم سرور بعد در کنارتون و در خدمت شما هستم که دنیا دیگه مثه شما نداره😁(شمال و جنوب نداره)

برادر اگر نصف این تعریفایی که میکنی حقیقت داشته باشه اصلا این پست رو نمیگذاشتی ، برای متا با se هم زحمت کشیدی البته خودم باید انجام میدادم که الان شما منت سر ساید نذاری ، من خودم اعتراف میکنم هیچ کمکی به غیر از اکانتم به ساید نکردم بخاطر دلایل خودم

سهیل عزیز اصلا دنبال همچین سروری نباش ، اصلا چرا تراوین رو با اسپید ترا مقایسه میکنی این دو فقط گرافیکشون یکیه والسلام . مت درسته خودم چند تا پست قبل تر جمله یکی از دوستان رو تو ne تصحیح کردم ولی در کل منم اشتباه گرفتم ، مولتی اکانت و پلن نرفتن و کشاورزی کردن و همر و دف میلیونی جزوی از اسپید ترا هست و حتی شاید عضوی جدا نشدنی،

سرور بعد هم جنوب غرب باید مولتی بکشه که توازن برقرار باشه بین ساید ها .

تراوین میخوای بازی کنی بسم الله دات کام بیا الانم خیلی از دوستانی که اینجا بازی میکنن اونورم مشغولن ، اسم این بازی اسپید تراست و سختی های خودشو هم داره😂

بازی هنوز ادامه داره پس پیام اخرم رو که پیام تبریک به تیم برنده هست رو فعلا نمینویسم