Posts by S.Italiano

سلام و درود به همه دوستان

چه خبره تو شمال شرق آخه، یه سرور اومدیم درست بازی کنیم پلیر جمع کردیم دور هم، سرمون رو انداختیم پایین فقط بازی کنیم، شاید باورتون نشه ولی سالار داره عالی بازی میکنه( با مهاجر غارت نمی کنه)و بقیه دوستان که دارن زحمت میکشن....

ولی اشتباه کردم گفتم فروم نیام تا تو گروه شمال شرق هم نباشم فقط متمرکز بازی باشه تیم که یه چند تا همر آبرومند تقدیم به شمال شرق کنیم، اما یهو اومدم فروم دیدم ای بابا شمال شرق پر پر شده، نمی دونم باید حذف کنیم یا ادامه بدیم واقعا عجیبه شرایط، اميدوارم جاوید عزیز بتونه شرایط رو فراهم کنهه بتونیم بازی کنیم واقعا نمی خوایم حذف کنیم ولی کلا روحیه نموند برامون،.،.

درل امیدارم بقیه دوستان سرور خوبی رو تجربه کنن چون واقعا پلیرهای خوبی تو همه ستیدها هست.

شاد و پیروز باشید همگی

سعید ایتالیانو

درود دوستان

قابل توجه دوستان محترمی که فیک با برده گذاشتن، هر چقدر شما دارین لاست برده رو این فیکها میدین باور کنید سالار دو برابرش رو داره رو همرش از تلفات بی گندمی میده شایدم بیشتر میگید چرا؟؟؟ برده می‌سازه می‌فرسته رو همرش که گلد نزنه تعدیل کنه کجای کارید......

از ما گفتن خو دانید.

پ. ن: مهدي اینفینیتی شنیدم بازم تو ساید جنوب شرق لاگین داری.

پ. ن:سالار بی معرفت یه سرور باهات نبودم همه رو دعوت کردی باغ جز من؟؟

پ. ن: مازیار کجایی دقیقا کجایی شمال اینترنت نداره؟؟؟

پ. ن:مجيد پرشیا آخرش گلابگیری کی شروع میشه با کاوه بیایم؟؟؟

پ. ن: مملی به خدا تو مسلمون نیستی. بازی هم که بلد نیستی این کتیبه که از ساید دیگه برداشتی بیا بزار سر جاش ببین همین کارها رو کردی الان جنوب غرب رفتی دیگه خخخ.

پ.ن: یوسف ریتالین گردن گیر مگه نبودی؟ چرا سر گردنه گیر شدی شنیدم از شمال غرب خراج میگیری؟؟

به امید موفقیت ساید همیشه پیروز شمال شرق

سلام و درود مجدد به همه دوستان

میلاد شما عشق منی و دوست داشتنی امیدوارم ک از من ناراحت نشده باشی، فقط در همین حد بهت بگم چرا از مهدی دفاع می کنم و چقدر شناخت دارم ازش...

تو یه سرور دجکوب که تیم ما همه رفتن رو حذف و ما مقابل تیم لگاسی که مهدی هم توش بود( من مهدی رو از قبل می‌شناختم فقط نمی دونستم این سرور روبروم وایساده) بازی می کردم، من که با دوستم اکانت شاخ سرور بودیم موندیم و یهو مهدی پیام داد سعید خودتی؟؟؟ من که اول نشناخته بودم بعدش معرفی کرد و احوالپرسی و اینا....

خلاصه سرتون رو درد نیارم مهم اینه با اینکه پسورد اکانت منو داشت و هر کاری که می خواست می تونست بکنه ولی تا من اجازه ندادم حتی آمار اکانت منم نداد( پیام فونیکس اگه باشه شاهده) اعتماد بهش دارم چون دیدم که می تونست کثیف بازی کنه ولی نکرد.

پ. ن: مهدی با این حرفت که میلاد پلیر خوبی نیست به شدت مخالفم چون اکانتاشو دیدم همرهایی که داده بیرون دیدم نزن دیگه این حرفو

سال نو رو به همه تبریک میگم امیدوارم سال خوب و پر امیدی داشته باشید.

دم همه بچهای شمال شرق گرم دفاع بی نظیر دست مریزاد به همتون.

خسته نباشید و آفرین به شمال غرب بابت بازی جسورانه امیدوارم حذف نکن و دوباره ادامه بدن که ما هم که بیرون سرور و از طریق فروم داریم دنبال می کنیم لذت ببریم ببریم.

پ ن:عید امسال اصفهان بودم لعنت بهت سالار چرا همه شبیه تو بودن؟؟؟

پ ن1:رضا سورنا عزیز پست آخرت واقعا عالی بود از خوندش لذت بردم مخصوصا از اینکه اینقدر جالب جواب دادی کمتر پیدا میشه کسی که بتونه تا این حد خودشو کنترل کنه( منتظر جواب خشن حتی بد وبیراه بودم)فقط نمی دونم چرا پست قبلش اینقدر سطحش فرق داشت.

پ.ن ۲: در مورد مهدی اینفینیتی لازم دونستم بگم این وصله ها بهش نمی چسبه

سلام و درود دوستان

یه فکری ذهنمو مشغول کرده ‌شاید بشه مشکل مولتی جمع بشه.

میگم چند نفر مثلا ۴ نفر امین بچه ها انتخاب بشن و کاملا بی طرف تو هیچ سایدی هم پلی ندن به عنوان بازرس، دسترسی داشته باشن به اکانتها داشته باشن یا همه موظف باشن هر موقع اینا گفتن پسورد بدن که اکانت چک کنن هر کی مولتی رید میداد یا اینکه پسورد نداد درجا جریمه بشن.

اساتید راهنمایی کنن و نظر بدن که شدنی هست یا نه؟

درود و خسته نباشید به سالار عزیز

با قدرت به کارت ادامه بده هر کی ندونه من که میدونم شما و احسان دارید چیکار می کنید و چقدر زحمت می‌کشید برا این غارت به حرفهای دیگران هم توجه نکن فقط سر جدت خواهش میکنم حرکات خلاقانه از خودت نزن..... هر کار و ایده ای خواستی اجرایی کنی قبلش اصلا فکر نکن چون کارهای بی فکرت خیلی خیلی بهتره.

پ. ن: بابا سالار اصلا مغزش جواب نمیده مولتی داشته باشه همه رو به فنا میده( مازیار شاهده)

سلام رفقا

با توجه به مشکلاتی که پیش اومده و عدم بازی تیم های شمال شرق این سرور ما به صورت تک اکانت دفاعی در یکی از ساید های جنوبی بازی میکنیم.

تاس میندازیم برا شرق و غربش

درود سالار جان برو پیش میلاد قشنگ معلومه به شدت مشتاقه، اصلا برا همین دیسلایکت کرده که شرق و غرب نگی و بی درنگ بری پیش خودش

شنیده ها حاکی از حضور یه تیم قدیمی تو شمال شرق داره امیدوارم حقیقت باشه و نه شایعه ما هم به عنوان یه تماشاچی لذت ببریم از پلنهای دفشون...

سلام و درود به همه دوستان عزیزم

خدا روشکر حال همگی خوبه (حداقل از لحاظ جسم، روحی که احتمالا همه مثل من داغونید به خاطر شرایط ایران عزیز).

به امید خدا منم این سرور اگه شرایط فراهم باشه در حد یه پلیر کوچیک یا دفساز در خدمت شمال شرق هستم اگه شمال شرق شرایط فراهم نباشه که دیگه ساید های دیگه ریجستر میکنم امیدوارم سرور خوب و جذابی همراه با کل کل های مودبانه و در راستای بازی داشته باشیم.

روزگار همتون خوش

ارادتمند سعید ایتالیانو

ما با یه سری از دوستان چه دوست چه دشمن این سرور رو شروع کردیم و حالمون خیلی با الان فرق داشت اینو همه که موافقیم که خیلی از دوستان نباشن این سرور لذت نداره درسته؟؟؟

دوم اینکه چه این بازی چه هر بازی دیگه ای دل خوش می خواد جای همگی خالی ما با مازیار و مملی و کلی از دوستان که اکثرا می‌شناسید جمع میشدیم مافیا، همین هفته پیش رضا پیام داد که دوباره جمع شیم اما تقریبا هیچکس جواب مثبت نداد و فکر کنم کنسل شد.

یه مثال دیگه من عاشق دیدم فوتبالم ولی وقتی می‌بینیم تیم محبوبم یکی مثل مهدی ترابی داره حالم از فوتبال بهم میخوره حالا عجیب اینکه بازی‌های اروپا هم حال نمی کنم خودم باورم نمیشه ولی.....

با تمام این تفاسیر موافق باز شدن سرور هستم با احترام به همه دوستان امیدوارم آینده بهتری داشته باشیم و دوباره در کنار هم تراوین بازی کنیم اما الان من شخصا نه این سرور نه هیچ سرور دیگه ای حال بازی ندارم مگه اینکه حال کشور و مردم کشورم خوب باشه و همه با هر عقایدی کنار هم خوش باشیم.

درود به همه دوستان

اول از همه جا داره منم یه تشکر از بچه های تروریست کنم که باعث زیباتر شدن بازی و بیدار شدن بچه های ما شدن خیلی وقت بود همچین سرور زیبایی رو شاهد نبودیم، با عدم اعلام حضور بچه‌ای آمرداد و زئوس فکر نمی کردم سرور جالبی رو شاهد باشیم ولی بنظرم هر کی این سرور نیومد ضرر کرد. دمتون گرم بچه های تروریست که فقط سمت شمال شرق نشونه رفتین ولی عیب نداره من و احتمالا همه بچه ها داریم لذت می‌بریم از این زد و خورد.

به این میگن تراوین

اما دلیل پست گذاشتنم این دیستروی شدن ایلیای عزیز بود اول جا داره یه خسته نباشید به سپهر بگم که این دیستروی زیبا رو انجام داد و از یه خسته نباشید و تبریک بگم به ایلیای بگم که با پستی که گذاشت جنبه بالای خودش رو نشون داد و به ما خیلی ها ثابت کرد که خیلی با جنبه س،واقعا یاد بگیریم اخلاق رو که چجوری تبریک بگیم به حریف و چجوری پست بذاریم تو فروم دست مریضاد.

مخلص همه دوستان با جنبه سعید ایتالیانو

درود مصطفی خان کدوم ساید؟؟؟

سلام و درود به همه دوستان و همبازی های عزیز

آقایان دو تا مسئله رو خواهشا دقت کنید چه مملی یا مازیار چه تیرداد:

اول اینکه اینجا پست در مورد سرور جدیده نه قدیم

دوم اینکه خواهش می کنم بهم دیگه توهین و بی احترامی نکنید اصلا مهم نیست که داره راست میگه مهم اینه احترام همدیگرو حفظ کنیم به خدا جز ما چند نفر دیگه پلیر تراوین نمونده نکنید اینجوری.....

یه خواهش هم دارم دیگه در این مورد پستی نذارید تا اینکه اشکان و بهنام بیان توضیح بدن و ختم ماجرا ممنون میشم از هر سه دوست عزیز. سوای بازی هر 3 تا دوست انسانهای با شخصیت و قابل احترامی هستند لطفا به خواهش این برادر کوچیکتون لبیک بگید ممنون

کوچیک همگی سعید ایتالیانو

سلام و درود خدمت همه بزرگان و دوستان

میلاد داداش به سلامتی مبارکه فقط چرا مارو دعوت نکردی؟؟؟ امید خدا خوشبخت بشی

اما خداییش نگو این چیزها رو مملی بسیار پسر خوب و با شخصیتیه شما هم خیلی با معرفتی فقط دید متفاوتی نسبت به تراوین دارید فکر می کنم اگه باز هم بیای در کنار بقیه و کدورت ها رو کنار بذاری هم شما از بازی بیشتر لذت میبری هم ما، پیشنهاد کمک لیدری رو درکنار سالار بهت میدم...

راستی مازیار ممکنه دیکتاتور بزرگی باشه اما فحش و توهین به بچه ها رو من نشنیدم

پ. ن:امیدوارم سرور خوب و بدون حاشیه ای باشه با زد و خورد بالا

پ. ن2: خدایا چرا باز قبول کردم با سالار هم تیمی شم؟؟؟

درود بر شما دوست خوبم خیر گویا اشتباه پست را خواندید، اشکالی نیست که یک خانم پست گذاشته اشکال اسکرین ها و صحبت های دو سرور پیش البته طبق فرمایش خود حضرت عالی و دوستان که گفتن این کار حرام و عندحرام است و خودداری کنید

درود مجدد

بنده هیچوقت و هیچ جا همچین حرفی نزدم و همیشه با تساوی حقوق بانو و آقا موافقم در مورد دیگران هم خودشون اظهار نظر کنن بهتره

درود علیرضای عزیز

با باقی فرمایشات شما کار ندارم فقط اینکه چون یه خانم داره پست میذاره باعث خوار شدن سایدش میشه؟؟؟؟

درود به همه دوستان

تبریک به هم بازیان جنوب بابت زدن کتیبه احمق امیدوارم به بهترین شکل ازش استفاده کنن، جسارتا اگه ماشین حساب به بنده نسبت داده نمیشه عرض کنم اون کتیبه برای شمال شرق ارزش آنچنانی تو این موقع سرور نداشت، دفی که روش بود خودش نمایان کننده کم اهمیت بودن اون کتیبه هست ولی بازم به جنوب تبریک می گم.

خب چند روز بیشتر از سرور باقی نمونده و کمی صبر به همه نشون میده که چه سایدی بهتر بازی کرده و بهتر به اهدافش رسیده تو این سرور. تو اون لحظه ای که داریم واندر بالا میدیم و چپ و راست همر به واندر می خوره اونجاست که تکلیف روشن میشه و به قولی می‌فهمیم کت تن کیه، اونجاست که می‌فهمیم آیا اون کتیبه احمق واقعا بدرد ما نمی خورده یا ما به خاطر اینکه زیر فشار از دست دادنش نباشیم این جملات رو استفاده کردیم، فقط امیدوارم آخر سرور از این حرفها پیش نیاد که تیم حریف با دست خدا بازی رو در آورده و این جور حرفها... مرد و مردونه بهم دیگه تبریک بویم و هرکی بهتر دف و همر کشیده بود برنده بشه.

پ.ن: تبریک به بچه های خوب دف کورد شمال بابت دیوار قشنگ دمتون گرم از نظر ما چند تا پلن چیف قشنگ بچه های جنوب زدن که بخوبی دفاع شد و حالا کتیبه احمق هم از بزرگ سایدمون زده شد که جای تبریک به جنوب داره

بهم دیگه احترام بذاریم این یه بازیه فقط

درود دوستان

یه چند وقت بود لینک نمیذاشت کسی گفتم از این حال و هوا در بیایم

سر صبحی اومدن برا چیف :

این جلو زدن و در ادامه چیفرا پشتشون

درود به همه دوستان با همه حرفات موافقم یه بازی ارزش هیچ توهینی رو به هیچکس نداره حتی با اون حرفت که غلط املایی اما اما غلط املایی یه بار دو بار شما برو اون پست رو دوباره بخون چندین بار تکرار میشه که دیگه نمیشه گفت غلط املایی...

اما من به شخصه قصد اهانت نداشتم و ندارم فقط یه شوخی ریز در حد بازی بود که بعید می دونم باعث رنجش شده باشه چون همه ما دیگه حداقل سن و سالی داریم و با اینجور شوخی ها ناراحت نمیشیم حتی اگه به قول شما غلط املایی .

پ. ن:لطفا لطفا چه شمال چه جنوب بعد از دیوار شدن یا هر حمله و دفاع موفق از ساید مخالف از ایجور جملات که همر بی ارزش بود.،نون خور اضافه بود و.... استفاده نکنن خیلی قشنگ و شیک بهم تبریک بگیم حتی به دمپایی کهنه چون احترام به رقیب احترام به خود ماست هر چقدر رقیب بزرگتر باشه باخت یا برد ما با ارزشتر میشه همتون رو دوس داریم مخلصم همه خوبان.

درود مجدد به دوستان

خب محمد عزیز همین رو قبلا به پلیراتون یاد می‌دادید که پلن گراپ لاک کردن مارو نچینن بنده های خدا کلی زحمت کشیدن اونم برای کاری که شما خودت فرمودی بی حاصله، ای بابا