نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• سلام استاد سورنا

اسم اکانت 3dot warrior هست

البته شما تونستی جانشین کنید من میپذیرم غارتتون سالم هست ولی بعید میدونم بتونید چون سمت شمال شرق میگه اتحادها باید کنفدراسیون باشند

هر وقت جانشین کردید خبر کنید ممنون

عه مانی دیشب جانشین بودیا

جفتمونم تو شمال شرقیم

گلدمونا بده 😂😂😂😂

• اسم اکانت رو اشتباه نوشته بودی

3dot.warrior هست

مشکلی نداره 1 اکانت با پاپ 2 هرجا دوست داری رجیستر کن دعوتت میکنم به اتحاد 8 ساعت بعد جانشین میشی

اکانت monster هم که رنک 3 هست جانشینت میکنم برو چک کن

اکانت بساز دعوت بدم

سلام خیلی دلم میخواد این کار رو بکنم ادی جان ولی از نظر من مولتی بازی کار بسیار زشت و ناپسندی هست من حتی اکانت جهت جانشینی هم نمیسازم بعد توی شمال شرق اکانت با جمعیت 2 نه میتونه جانشین کنه نه نامه بده فکر کنم سمت شما چرا با سمت ما فرق داره فکر کنم تقصیره اون باده باشه که از جنوب شرق وزید سمت شمال شرق

از نظر من هم تو سروری که 10 اکانت رید مجازه امثال خودم دور از جون شما اسکلن رید نمیرن تهش همر با غارت حلال مگه پوینت بیشتری داره ! یا کسی میگه آفرین

پ.ن. پاتریوت شیطون بلا من که خونده بودم چی نوشته بودی بعد پاک کردی کجاش تعریف از من بود فکر کنم جای بوس رو لپات باس لپاتو بکشم

• سلام خیلی دلم میخواد این کار رو بکنم ادی جان ولی از نظر من مولتی بازی کار بسیار زشت و ناپسندی هست من حتی اکانت جهت جانشینی هم نمیسازم بعد توی شمال شرق اکانت با جمعیت 2 نه میتونه جانشین کنه نه نامه بده فکر کنم سمت شما چرا با سمت ما فرق داره فکر کنم تقصیره اون باده باشه که از جنوب شرق وزید سمت شمال شرق

از نظر من هم تو سروری که 10 اکانت رید مجازه امثال خودم دور از جون شما اسکلن رید نمیرن تهش همر با غارت حلال مگه پوینت بیشتری داره ! یا کسی میگه آفرین

پ.ن. پاتریوت شیطون بلا من که خونده بودم چی نوشته بودی بعد پاک کردی کجاش تعریف از من بود فکر کنم جای بوس رو لپات باس لپاتو بکشم

من یه اکانت مصری از بچه ها میدم بهت 24 ساعت مال خودت

ایدی تلگرامی بهم بده بهتر صحبت کنیم

• سلام استاد سورنا

اسم اکانت 3dot warrior هست

البته شما تونستی جانشین کنید من میپذیرم غارتتون سالم هست ولی بعید میدونم بتونید چون سمت شمال شرق میگه اتحادها باید کنفدراسیون باشند

هر وقت جانشین کردید خبر کنید ممنون

اشکالی نداره.

چرا خودمون رو وارد پیچیدگی های کنفدراسیون و این چیزها بکنیم!

من رمز اکانت رو به محض پذیرش شما پیامک! می کنم تشریف بیارین رو اکانت و لذت ببرید هر وفت هم کارتون تمام شد بهم اطلاع بدین از همون پیامک که رمز رو تغییر بدم‌.

مانی جان خودت من رو خوب میشناسی می دونی که تو هر بازی رفتارم کاملا سالم هست. این حرفها از جانب شما خیلی بعید بود.

قبوله دیگه؟

امر کنید تا رمز خدمتتون ارسال بشه.

پایدار باشید

SOURENA

پ.ن: در مورد محدودیت رید هم شخصا ابتدای سرور تصور می کردم مفید باشه ولی الان باگ هاش مشخص شده و باید تدبیری دیگر اندیشید. از ادمین محترم خواهشمندم لطفا بررسی مجدد نمایند.

• نقشه کوچیک رو هرکسی باز کنه متوجه میشه کجا مولتی هست و کجا نیست

زیاد محاسبات عجیب غریب نیاز نیست.

مانی جان انشالا که توی تراوین شبیه بازی مافیا نباشه رفتارت که دنبال خفت کردن لابی باز بودی ولی ... :))

و اما ولی های دیگه

هرکسی که توی تاپ غارته لزوما مولتی رید نمیده!

هرکسی از ما بهتر مافیا پیدا میکنه لزوما لابی نمیکنه!

هرکسی ماشین و خونش از ما بهتره لزوما دزد نیست!

هرکسی ۱۵ ۱۶ سال تراوین پلی میده لزوما پلیر خوبی نیست!

هرکسی کم سن و ساله توی تراوین لزوما پلیر بدی نیست!

• من بهش عمل میکنم نه فقط حرفشو بزنم اکانتم تحویل ساید میدم میرم
    یا پارسا شما هم بمونید با هم دعوا کنید که کی سالم میره رید کی با مولتی میزنه تراوین خیلی شبیه جایی که خونه صداش میکنیم هممون
    همش با خودمون درگیرم استفادشو یکی دیگه میبره کی میخواین بفهمین باوا شما همه چه بد چه خوب یکی باید باشید چه فرقی میکنه کی ریدش سالمه یا نه الان بیشتریتون داره ضرر میکنه

یاد یه شعریی افتادم که میگفت
    عده ای متفکرند ان در ره دین عده ای به گمان فتا ده در راه یقین میترسم از ان روز که بانگی اید ای بی خبران راه نه ان است و نه این
    به خدا میسپارمتون

• آقا میلاد 200 تی یه خط در میون مینوشتی گلد گرون شه مشکلات حل میشه بیا حل شد دیگه فقط خرج ما رو زیاد کرد

سلام اقا مانی چرا بزرگنمایی میکنین بزرگوار

اون همه حرف زدم ، شما گیر دادی به قیمت گلد، نظرای منم کامل نیست و فکر کنم ۱۰ باری تکرار کردم باید با لیدرا و بزرگای سایت باید جلسه تشکیل شه و تصمیم گیری جمعی انجام شه،

چی گرون نشده؟ بخشی از درامد سایت از مولتی هست و هیچکس نمیتونه منکرش باشه ،

سوال من از شما اینه که شما خودت باشی میای درامدت رو کم کنی با توجه وضعیت اقتصادی جامعه! خب من تا حدودی حق میدم پیگیر عدم مولتی بازی صنعتی باشن ،

هرچند بارها گفتم اگر کیفیت بره بالا ، رفته رفته پلیر ها برمیگردن به بازی و در اینده میتونه درامد به اصطلاح کم الان رو جبران کنه ،

بارها تفننی کام ثبت نام کردم و چندین بار پلیر های ایرانی رو دیدم که در صورت استاندار شدن تراوین ایران ، قطعا برمیگردن تا گلد با دلار۵۰ تومنی نگیرن یا بدون گلد بازی نکنن

خلاصه که شما ام یک خط درمیون گفتی میلاد گفته قیمت گلد گرون شه مولتی بازی جمع میشه ، ولی ما دوستت داریم،

بات بسته شه ، ای پی مشترک درجا بن اتوماتیک شه ، قیمت گلد بشه دونه ۲۰۰ ۳۰۰ ببینم چند نفر میرن چند تا وی پی اس بگیرن از روی وی پی اس اکانت دستی بکشن بالا و گلد اپ کنن ، قطعا تعداد محدوده و داخل بازی تابلو میشه ، ۲بار بن بشن دیگه سمت مولتی نمیرن یا اگر جرأت بازی بدون مولتی ندارن بای تراوین میگن و میرن

• با سلام ؛

متاسفانه با ایجاد اختلال های شدید از صبح بر روی اینترنت کشور ، شاهد کند شدن و لگ بودن سایت شدیم

در انتها مجبور به تغییر دیتاسنتر شدیم تا مشکلات لود برطرف شوند .

هم اکنون می توانید با سرعت بالا سایت رو لود کنید .

با احترام

• س🤔🤔🤔

کدوم سرور

ایلیا اسم ۱۰ تا اکانت تو nw بده که روشون فیک برم ببینی که هر ۱۰تا رو میزنم بدون خطا😅😅😅

سلام سالار جان

مقداری فرصت آزاد پیدا کردم تا اکانت و غارت شما رو بررسی کنم

اولین نکته که به چشم اومد فاصله 25 خانه‌ای کپ (2.5 ساعت با مهاجر) از اسپاونتون بود که موجب شده استارت به مراتب قوی تری برای اکانتتون داشته باشید.

مورد دوم دیرکردتون در ثبت نام بوده که گمان کنم بدلیل پلن اسپاون دیفالت انجام شده و موجب شده برخی از واحه های اطرافتون در هفته اول خالی باشند.

مورد سوم امتیاز مهاجمین و همچنین آیتم هیروی شماست (گرز گرزدار برای نژاد گول :دی جهت افزایش قدرت هجومی قهرمان) که کاملاً بیانگر بازی سالم و نوب وارانه (شوخی) شما و پاکسازی واحه های اطراف هست.

و مورد چهارم اولین سِتِل دهکده 3 بازی هست که باز هم به راندمان استارت شما کمک کرده. (با اینحال اکانت های گول داخل سرور از شما دهکده های بیشتری دارند و رنک پاپ رو از دست میدید)

من یکسری از مزایا و معایب پلن اکانتتون میگم که اگر صلاح دونستید استفاده کنید.

مزایا:

دسترسی دو طرفه به ناتارهای شمال غرب و جنوب شرق که موجب افزایش دو چندان حجم غارتتون میشه

شناور بودن دفاع در مختصات میانی نقشه: که فعلا برای قضاوتش زود هست و شاید برنامه داشته باشید.

معایب:

کپ 100 درصد. که خب برازنده چنین اکانتی نیست.

استارت رعد داخل تمامی دهکده ها که برای این مورد هم زوده قضاوت ولی اگر چنین قصدی دارید پتانسیل شناوری دفاع اکانت از دست میره.

و مورد آخر نزدیکی دهکده ها که باعث میشه غارتتون طی زمان کاهش پیدا کنه و چند راه پیش روی شما بگذاره

1- بازی و ساخت دفاعی در چند مختصات

2- استفاده از مولتی

3- حذف اکانت

جمعبندی: با توجه به عکس پایین (6444 های مصری نزدیک کپتون)، تفاسیر بالا و استارت خوبتون بنظرم تا اینجا غارت سالمی داشتید نوش جونتون! اما به مولتی بازی روی می‌آورید یا شاید هم آوردید.

پ.ن: سالار جان درکل مراقب باش. گوشت بره لذیذ هست و دوستان ببرهای درنده :دی

پ.ن2: قصد داشتم اون یکی سمت چالش غارت سالم هم بررسی کنم دیدم به سلاطین برمیخوره ما بررسی کنیم.

درودی گرم به شما

ایرج جان پس از بررسی نقشه کروی تراوین شاهد دو دستگی احذاب به Flat و Round Earthers هستیم.

بیانیه شما در این مورد چیست؟ :دی

بگذریم

من هم دو سوال برام پیش اومده که گمان میکنم پاسخ من نزد شما باشه

من یک ناتار با فاصله 22.2 خانه از خودم رو با میدان تمرین سطح 4 غارت میکنم

زمان رسیدن به مقصد هنگامی که از چکمه 25% قهرمان استفاده میکنم برابر است با 40 دقیقه و 47 ثانیه.

در صورتی که بدون استفاده از چکمه قهرمان زمان کمتری نیاز هست : 39 دقیقه و 48 ثانیه

ممنون میشم دلیل این اختلاف رو به من بگید ! :)

سوال دوم اینکه ایرج جان اسم اکانتتون رو میخواستم بپرسم با کسری بیایم عیددیدنی :دی

ارادت

• درود

این چند صفحه ی آخر فقط بحث ها در مورد محدودیت های غارت از 10 اکانت شده و تعداد زیادی از پست ها هم طبق‌گفته ی ادمین حذف شده،دوستانی که میخوان به این بحث ادامه بدن لطف کنن یه تاپیک جداگانه برای این موضوع باز کنن و اونجا نظراتشون رو ارسال کنن،اینطوری هم از ارسال اسپم تو این تاپیک جلوگیری کردید و اگر کسی دنبال پستی مربوط به اتفاق ها و نظرات قانون سرور باشه راحت تر میتونه به مطالب مورد نظرش دسترسی پیدا کنه ، با باز کردن تاپیک جداگانه شاید بیشتر توجه ادمین رو جلب کنید

داخل این تاپیک هم چیزای مفید تری‌ارسال کنید...

• بات بسته شه ، ای پی مشترک درجا بن اتوماتیک شه ، قیمت گلد بشه دونه ۲۰۰ ۳۰۰ ببینم چند نفر میرن چند تا وی پی اس بگیرن از روی وی پی اس اکانت دستی بکشن بالا و گلد اپ کنن ، قطعا تعداد محدوده و داخل بازی تابلو میشه ، ۲بار بن بشن دیگه سمت مولتی نمیرن یا اگر جرأت بازی بدون مولتی ندارن بای تراوین میگن و میرن

سلام میلاد جان

شخصا اگر گلد بشه دونه ای 1000 تومن هم میخرم... همینجوری که برای مولتیم الان دارم خرج میکنم اون موقع هم خرج میکنم. اگر بشه هر آی پی و مک آی دی یک اکانت شخصا 20 تا وی پی اس میگیرم و میکشم بالا. برادر من توی خود دات کامش هم راحت میتونم مولتی بکشم. 10 تا گوشی و دوتا لپ تاپ و یک سیستم و هر دو روز به خودم با صدتا برده حمله میکنم و بعضی موقع ها روی مولتیم 200 تا برده میکشم میرم وسطشون. تند تند هم اسکات میکشم ازش و کلا مولتی هانتر هیچ غلطی نمی تونه بکنه. چندتا تیریک دیگه هم هست که خیلی راحت میشه شما هرچقدر دلت خواست مولتی بکشی و بزاری زیر لیست ریدت. پس هیچ فرقی برای حال بعضی ها نمیکنه که شما قوانینی حتی سخت تر از دات کام بزاری. بزار اینجوری بهت بگم که قشنگ بدونی. تمام تیم مولتی هانتری و ادمینی و ساپورتی و مدیریت فروم کل سرورهای جهان هر سال یک سرور ران میکنن بین خودشون که باید پاک ترین سرور باشه و هیچ مولتی توش نباشه چون آبروی خودشونه ! میدونی چیکار میکنن؟! تیکت میدن برادر من. تیکت تنها راه یک سرور زیبا و بدور از حاشیه هست که هیچ سایدی نمیتونه به اون یکی ساید زور بگه چون مولتی بیشتری داره...

حالا شماها بشینین در مورد فلسفه و یا باید از خودمون شروع کنیم (این یکی که ته خندست) حرف بزنید و یا بگید آقا باید قوانین مثل دات کام بشه. هیچ راهی جز تیکت نیست. تمام

درود

داخل این تاپیک هم چیزای مفید تری‌ارسال کنید...

کاملا موافقم. با اینکه خیلی عذاب آوره که دو ساید شرقی بدین شکل دارن مولتی میکشن درحالی که از دو ساید غربی به مراتب تعداد کمتری هستند ولی اینجا جای این صحبت ها نیست. یک تاپیک دیگه بزنید یا همونی که من استارت کردم رو ادامه بدید.

پی نوشت: سالار مولتی نمیزنه. رفتم دیدم

شادزی<3

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام ایلیا جان

موارد را خوندم و سعی میکنم در ادامه بازی استفاده کنم

ولی ۳مورد رو توضویح بدم

در مورد اون مصری ها که اطراف کپ ماس والا نمیدونیم کی ثبت نام کرده مال هر کی هست بیاد گردن بگیره وگرنه کاتا میکنیم 😂😂😂

در مورد گرز دست هیرو هم که طبیعیه ما هر سرور با هر نژادی بازی کردیم گرز گرزدار دادیم دست قهرمانمون

نمیدونیم عادته یا مرضه ولی خب از بچگی دوست داشتیم‌گرز بدیم دستش

مورد سوم هم پلن اسپاون دیفالت که اون قدرها هم پلن نبوده حاجی😂😂😂

• سلام ، درست میگی مملی جان

اگر کامل خونده باشی نوشتم که یه تعداد محدودی این کار رو میکنن ،

هرچند ۲۰تا وی پی اس رو بری داخلش و دونه دونه دستی بکشی بالا یعنی یا باید ۵تا پلیر داشته باشی یا صبح تا شب بشینی پاش،

هرچند برای ۵ ۶ نفر پلیر ، پلن های خیلی بهتری هست نسبت به مولتی بازی که نتیجه بهتر بده، البته اگر کسی دنبال اسم و رسم نباشه و هدفش بازی‌ تیمی باشه،

خب حالا فرض میگیریم ۹۰ الی ۹۵ درصد ، مثل شما گلد ۱۰۰۰ تومنی و ۲۰تا وی پی اس نخریدن و تک اکانت هستن ،

خیلی تویه بازی تابلو میشه هرکی باشه و هر ساید میتونه اعلام کنه توی سایدش کسی حق مولتی بازی صنعتی نداره ،

و هر ساید خودش مقابله کنه با اینجور افراد و راه نده توی سایدش ،

پس همون که گفتم یا مثل باقی افراد یا یکی ۲تا اکانت میسازه ، یا خداحافظی میکنه میره دات کام همون هزینه رو پای اکانتش میکنه با یک دهم بازدهی ،

• سلام

ببینید دوستان من قبلا اینجا گفتم که اگه واقعا دنبال یک سرور بدون مولتی هستین باید یک جلسه بزارین و با همفکری جمعی به نتایج واحد برسین و بعد قوانینی که نهایی کردین به ادمین اعلام کنین،چند سرور هست که ادمین داره تلاش میکنه ولی پلیرا تلاشی نمیکنن،این سرور هم همه بات ها رو غیر فعال کردن،محدودیت مولتی اکانت گذاشتن،حالاهم محدودیت غارت با اینکه یه جاهایی مشکل ایجاد میکنه ولی در نظر بگیرید که بار اولی هست که اجرا شده و طبیعتا نیاز به زمان بیشتری برای بازنگری داره ولی در کل قدم مثبتی برداشته شده که بنظر میاد خیلیا هم مشکلی نداشته باشن با این قضیه،لطفا بجای پست های تکراری و اسپم

چند تا پست تحلیلی بزارین فضای فروم عوض شه و از این حالت خارج بشه

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• با سلام

ظهر همگی بخیر

هیچوقت فکر نمیکردم اینطوری یاد مملی بیوفتم

جهت اسپم نشدن پست😂

هیچوقت فکر نمیکردم اکانت گوسفند وقتی اسمشو عوض کنه این همه تغییرات توی بازیش انجام میشه

واقعا دست خوش

• ساعت: ۱۳:۲۳

تاریخ: ۲۷ اسفند

خب با فرا رسیدن روز ۸ سرور، فصل بهار و گل دادن مزارع گندم، به زودی شاهد کره کردن گرزی ها و حمله به کراپ های بی دفاع خواهیم بود و توربو شارژهای سنگین با نیسان های آبی.

پس جاداره خسته نباشید بگیم به دوستانی که با رید سالم، مروج بازی سالم بودن و هستن.

بچه های اکانت

Monster

ClassiC StyleS

SOURENA

BadBoys

و بقیه پلیرهایی که توی تاپ ۱۰ هستن و رید سالم دارن.

و همه پلیرهایی که حامی بازی سالم هستند.

امیدوارم بازم همچنان در تاپ ببینیمیتون، البته تقریبا غیر ممکنه ولی تا اینجاشم عالی بودین.

* عرفان اون واحه های امانتیت ۲ تاشونو دشمن تصاحب کرد گفتم ۱ ساعت دیره.

** ادی اینقدر محمد پاتریوت رو اذیت نکن، قلبش ضعیفه

*** جدی نیسان آبی چرا توربو شارژ نداره!؟

• با سلام خدمت دوستان

ظاهرا بین ساید ها توافق شده که کسی تو ساید دیگه ای دهکده نزنه. این یعنی ساید ها با خیال راحت کتیبه های خودشون رو جمع میکنند. مرحله بعدی چیه؟ به واندر هم دیگه اتک ندیم؟

تراوین یک بازی استراتژیک هست و زدن دهکده در ساید های دیگه جزو استراتژی بازی. اگر سایدی به دنبال راحت بازی کردنه، به نظرم بازی اشتباهی رو انتخاب کرده.

اگر میخواین بازی جوانمردانه انجام بدید از مواردی خودداری کنید که به خاطر ضعف های اسپیدترا بسیار گسترده شده. مانند مولتی بازی و یا به اشتراک گذاشتن پسورد و یا زدن اکانت تک دهکده در ساید حریف. به نظرم حتی داشتن جاسوس هم جزو استراتژی های بازی هست. لطفا قوانینی نگذارید که عملا نمیشه رعایت کرد و یا با رعایت کامل شون بازی بی مفهوم میشه.