Posts by norollah

چهارتا عکس بزارید از تاپ و اتحاد ها نقشه

یکی بیا یه تحلیل بکنه برای قدرت ها

باز دمش گرم مانی یه امار دسته پا شکسته ای داد

اخ اخ میبینم این سرور پلیر های ان ای یا بازی نمیکنن یا رفتن سایدهای دیگه هر کی از راه میرسه میخواد ان ای شخم بزنه

به نظرم زدن هاتون نگه دارید برای وقتی که حداقل ۴تا پلیر یا اون شخص مورد نظر توی ساید باشه این جوری قشنگتره

پ.ن . فکر کن ذولفعلی از یالگوزاباد سوفلا داره بازی میکنه توی ان ای از همه چی بی خبر هی میزننش میگن مملی شاخ نشی ها

پ.ن ودر اخر این بازی دوستی ها و جنگ هاست یه روزی وقتی یه جا جمع میشدیم اسم یکی میومد میگفتن فلانی عمرا الان با هم بازی میکنن خلاصه داستان این که زیاد پته هم نریزید رو اب شاید سرور دیگه با هم بازی کنید

پ.ن عمو رضا یه دوتا قورباقه بزار برگرد به اوج

پ.ن خدا ازت نگذره مملی ببین ان ای شکافتی اون کادو تولد من بود میگفت تقدیم به نوری دست ما نرسید ها 😂😂🤣

پ.ن .این فروم مجی سامورایی کم داره

پ.ن. اگر ۳ ساید باقی پونده مستقل بازی کنن سرور هیجانی در پیش دارید برای بعد کتیبه ها

سلام پرچمداران

چقدر فروم معنوی شده بعد خوندن ایه ها دو بار گفتم خدارحمت کنه 😂😂

قبلا توهین بود فقط 😂😂

میبینم به تو پ بستین مملی رو 🤣😂😂😂

تیم های خوبی امدن که پلیرهاشونم حرفه ای هستن اگر کسی حذف نکنه و سایدی خالی نشه سرور قشنگی میشه به احتمال زیاد

کلا امدم یکی گیر بیارم انگول خودم دیدم خودتون یکی پیدا کردین دارین انگول میکنید

😂😂😂🤣

خوش بگذره

من که فعلا نیستم تا باز حسش بیاد

ولی راه برای رسیدن به خدا زیاده مولتی باز تصادفی و چپی دور رنگ هم براش جواب گو نیست

نیاز به تصادفی نیست حتما سری بعدی که بخوام بازی کنم با ارباب تاریکی ها وگنس بازی میکنم 😍

فکر کن تریدر نمیبینی دیگه چقدر سرور زیبا میشه 🤣😂

پ.ن .وگنس اون همر موناکو جنگی بود توی لویال ۲ده پروندیم بعد دیگه ۴۰ کی گرزی مونده بود شما هم دوتا همر ۸۰و ۶۰ کی زدین همر سوم هم نصف تلفات داد بعد رد شدین دیگه نزنید توسر مال 😁😁

میتینگ بدون من اصلا حال نمیده واقعا براتون متاسف ام ویسکی من پست کنید لطفا 😋😋

وقت ویراش تموم شد ادمین پاک نکن این رو یا بچسبون به قبلی

عمورضا استیل یهدونه ای سلطان هرجا که باشی باحرفات و بازیت باعث دلگرمی هستی دوست دارم <3مثل همیشه عالی

تف بهت تریدر تا من رفتم سرکار 5شنبه میتینگ گذاشتی من از دست تو چیکار کنم چرا تو هیچ خیری برای من نداری اخه ;(;(;(;(;(

سلام و خسته نباشید خدمت همه

اول از همه برد این سرور رو به متای ان ای و اس دبل تبریک عرض مکینم

وخسته نباشید به به اس ای و ان دبل که با هر زحمتی بود بازی کردن و به جذاب شدن سرور کمک کردن

امیدورام همه دوستان در مراحل زندگی موفق باشن و واندرهای موفقیتشون 100بشه

یک بخش بازی همین فروم هستش که ما سعی کردیم با دست گرفتن فروم فشار روحی و عصبی رو پلیر ها ایجاد کنیم تا به نفع ساید خودمون استفاده کنیم که تا حدود زیادی تونستیم وفقط برای ما جنبه بازی داشت وسیاست داخل فروم بازی . البته بجز کسانی که جنبه بازی نداشتن و بحث به فوش و بی احترامی میرسوندن وگرنه کار که ما میکردیم بازی با احساسات و کل کل و استفاده از اینها بر علیه تیم مقابل بود نه چیز دیگه ای به جز افراد خاص که باید مثل خودشون برخورد میکردیم

تشکر میکنم از همه بچه ها که تشویق کردن مارو تحمل کردن و خیلی خوشحالم که بعد مدتها با هاشون هم بازی شدم

اسامی ترتیب خاصی نداره ولی میخوام همگی در یک قاب کنار هم باشیم

رضا گارد و مصطفی دوتا دوست همشگی چه دربازی چه در بیرون بازی خسته نباشید <3

ادریس ناتار عزیز که 3تفنگدار یه بار دیگه زنده کرد عسل خودمی دمت گرم عالی بودی :*

تریدر جاوید مجید پرشیا هر کدوم در جایگاه خاص خودشون با مشکلاتی که بود عمل کرد خوبی داشتن خسته نباشید<3

عمو تورج و زن عمو خسته نباشید خوشحالم بعد حدود 2سال یه باردیگه با هم هم بازی شدیم خسته نباشید :*

مانی پارتیزان عزیز دوست همشگی دمت گرم عالی بودی و در همه زمینه ها به ساید کمک میکردی خسته نباشید<3

مهران و نیما و سهیل و سیما خانوم و سامان گرس ومحمد توشی دنی و ارین و ارگین عزیز که تایم میزاشتن چه در دفاع کردن چه در پلن ها و کمک به بچه ها خسته نباشید<3

نعمت و محمد لول و رضا دمتون گرم خسته نباشید

دوستای جدیمون که این سرور اشنا شدیم مجی سامورایی و خانم الناز دمتون گرم اکانت هایی خوبی کشدین و همکاری تیمی خوبی داشتیدخسته نباشید <3

از ساید اس دبل

اول از همه کسانی که من افتخار همکلامی نداشتم و دو رادور میشناسم و از بازی و اکانتهاشون لذت مبردم

خسته نباشید<3

ناصر و مصطفی با این که هم سایدی نبودیم ولی همیشه کنار هم بودیم خارج از متا و ساید مثل همیشه عالی <3

مملی وگنس با این که خیلی فشارروت بود ولی باز هر کاری برای متا انجام دادی خسته نباشید<3

ارش کاپیتان و رضا رویال و مهدی اکانت های عالی داشتید و کمکتون روی اکانت بچه ها ووقتی که میزاشتین دمتون گرم خسته نباشید<3

منصور عزیز که بعد ای ار ندیده بودم خیلی خوشحال شدم کاش از اول سرور بودی تکرار خاطرات شدبرام بادیدنت خسته نباشید<3

ودوستانی که حضور داشتن و ما افتخار اشنایی نداشتم دم تک تکتون گرم و خسته نباشید همگی

که حاصل بازی وقت و هزینه که گذاشتید این وینری شیرین و با تمام قدرت بود

درکل سرور خوبی بود جذابیت خاصی داشت

اکانت موناکو هم 3همر واندر زن با2همر جنگی داشت و اکانت اسپایدر که اکانت دوم و فول جنگی بود در مرز که در حد توانومون از لحاظ وقتی اکانتی یا هرموردی به ساید کمک کردیم

دوست ندا شتم بیشتر این اتفاق ها بیفته و لی افتاده جلوه خوبی نداره کاری هم نمیشه کرد من پست هفته پیش نوشتم واقعا الان نشستم از اول دوباره عوض کردم وکلی ناراحت از تفاوت دوپست خودم دیدم :(

پی نوشت های اخر

پ.ن . مملی ازت ناراحتم مجید گفت بهت ارباب 3میل زدی به کارتش من بهت گفتم ارباب تاریکی پس من چی هان :/:/

پ.ن هونی که مدال دف بگیره فلفلی میشه:love:

پ.ن . ایلیا از نظرت برای انبار یونیک به شدت خوشم امد معلومه ذهن گیمری خوبی داری ایلیا اسپایدر من بودم چلنج اول بازی خوبی بود 8)حالا اسمم یادت میمونه یا چی ^^

پ.ن مانی پارتیییزززززززان کجایییییییییییی لعنتی تا کی اخه تاکی :?::?::*

پ.ن . گارد میگه اگر گل بشی برات خار میکشم تورو دست نمیزنم تو رو بو میکشم<3

پ.ن. منم با شعار نه این وری نه اون وری همگی دوستانم هستید از اتحادها میام بیرون که توی این بحث نباشم و به هیچ وجه دخالت نمیکنم و دوستم ندارم درموردش حرف بزنم یا نظر بدم

پ.ن بهتره این بحث هارو کنار بزارید و داخل فروم نیارید واقعا خوب نیست هرکسی بهتر میدونه که چیکار کرده

دقت کنید اینجا فقط بازیه فقط بازی یک نفر میتونه نفوذی باشه یک نفر میتونه سیاست داشته باشه و.....

هر اتفاقی ممکنه بیفته

مخصوصا توی بازی که کاملا استراتزیک و جنگی هست

تراوین یک سری قوانین داره که باعو ض کردن یا دستکاریش به هم میریزه

مثال با نیرو نساختن و اپ نشدن ناتارها نزاد هون باگ شده

با یک سری از قوانین مسخره که خودمون گذاشتیم و فکر میکنیم که کار درستی هست بیشتر لذت بازی بردیم

حالا فقط فکر کنین سروری باشه بدون این همه قوانین مسخره

همه مجبورن از همه نظر مراقب اکانت ها ومتاها و پسوردها و دفاع هاو.......باشن

نه اینکه بگی فیدر زنی مردونه نیست :D:D

اکانت زدن تو ساید حریف مردونه نیست :D:D

امارگرفتن درست نیست^^

و هزاران قانون مزخرف که میزاریم

والا وسط جنگ نمیگن تو جاسوس داری توی وزارت کشور این مردونگی نیست یا چرا تو موشک داری ما کلاش

به جای این همه بهونه و قانون کارخودت سفت بگیر ولی نه دیگه ماراحت طلب هستیم یعنی ذات انسان همینه

کلی از این قوانین و چیزهای مختلف هست که همه میدونیم ولی درتلاشیم که این بازی کاملا جنگی تبدیل به گل بلبل بکنیم

اخرین پستم بود داخل این سرور

خسته نباشید همگی <3

میبینی دیابلو باورش هم سخته برات میگی شوخیه خخخخخخخخ

ولی ما با هم خیلی فرق داریم

من کتیبه از سایدم نگرفتم با این که سوپر کاتا بودم اون موقع که دیفالتها کاتون اندازه نان کپ من بود رفتم خودم کتیبه زدم

حتی از منابع سایدم هم استفاده نکردم مولتی ساختم

حتی از دف سایدم استفاده نکردم 200کی از دف مولتی ها تریدر

و.......

تو برعکس بودی

تازه واقعا فکر میکنم این سرور اصلا بازی نکردم کسانی که میشناسن میگن مثل سرور های قبلی بازی نکردی که دلایل خودش داره

فکر کنم مال یک هفته پیش باشه تاریخ اون زیره

از دیروز که فهمیدن من همرم اونجا نبوده کلی اسکات دیوار شده :D:D:D

حالا برو حساب کتاب بکن :*

پ.ن . بله بازی برد باخت داره ولی همیشه جزو بازنده بودن سخته و ما خسته از برنده شدن

پ.ن . ترس برای ما توهم هست

پ.ن . دقیقا من از حرکات دوستام خوشحال میشدم وقتی دیوارتون میکردن و شما فکر میکردین بات هست وقتی پلن میزدن ده میپرید یاچیف یا زدن کپ ها و......

منم دست میزدم براشون ^^^^^^

:D:D:D:D:D:D

متسفانه توی این گزینه هم باید نا امیدت کنم من یک هفتس شارژ نمیزنم

متسفانه جوی که میدی توی پاچه من نمیره متایی هم که میگی همه دوستانم هستن چرا باید بزنیم :/:/

در مورد زدن تو هم که من 4میل نیم گردن گرفتم 1میل محافظ 1میل نیزه 1میل پیاده 1میل خاکستر 250 کی دلاور 250کی هم کاهن سطح 20 دیوار معماری سنگ تراشی

دیگه نزدن گفتن واندر کیلین کنیم یکی میگفت با هرواندرزن یه تارگت بزنیم یکی میگفت کلین کنیم ولی ده بمونه مجبور بشن باز دف بریزن

خلاصه نیازی به اثبات کردن خودم ندارن

پ.ن عطر ان است که خود ببوید نه انکه عطار بگوید

پ.ن . از اول گفتم من شاخ نیستم شاخ شکنم توی چند مورد دیدیم اخریشم انشالله میبینیم

پ.ن کلی پست گذاشتی ولی گزینه انتخاب نکردی

پ.ن دست پا زدنهاتونم به خاطر اینکه درد باخت براتون کمتر کنه وگرنه توی نتیجه تاثیر نداره

متسفانه دیابلو باید بهت بگم که

1.من گفتم روی واندر که همر جنگی صفر میکنه همر نمیزنم

2.متسفانه همر من روی مرتاض نبود حیف شد پینت دف میگرفتیم

3. همر زدی شاخ شدی باز دیابلو

تا همرت بود فروم نمیومدی

چیزی هم عوض نشده خیلی ضعیف بودین خیلی بیشتر از اون چیزی که خفت شد شایدلانچ نمی شد اصلا

این داستان فستر در تنگ نا

فستر حس ندارم من کلین میکنم خودت خودت صفر کن مرسی

این برگشت یه بار دیگه زدیم به جنگ

گفتیم که این سری دیوار میکنن

اخه سلطان ای احمق باز قهار ای سوپر پلیر تایم نمیبینی من نوب با رم زدم جنگ جابه جا میکنی جاخالی میدی :(:(:( حجم همرم که داری

بعد نمیبینی من کتیبه احمق دارم خودم جنگ یونیک نمیکنم بعد جنگ کوچیک میخوام چیکار اخه :D:D:D

اگر ناراحت نمیشی الان همر برگرده رو میزنم بهت با رم هم میزنم اگر دف نداری نامه بزن جای دیگه رو بزنم

مهدی من دیگه همر نمیزن به این واندر 10کی کاتا میزنن لول میاد پایین اصلا زشته

یکم دف بریزید دیگه

کپ ناتاررو هم که مولتی هانتر بسته

دیابلو رو هم که میگن نامردیه بزنیم

واندر اس ای هم که کلین نکردیم فستر هم گفت ترسیدیم

دیابلو کار کار خودته دف سنگین کن بگو بزنم یا من بزنم تک موج بعد باز دف اوکی کن باز تک موج میزنم

چرا واندرا س ای بالا نمیاد چی شده :?::?::?:

اقا همر کمتر مصرف کنید دیابلو چشم به راهه

چرا ساکتی دیابلو چرا خیس چشمات بیا پرو بازی دربیار دیگه

3تاراه داری

1. بزاریم همرت بزنی تا ببینی اگر کل سرور هم جنگ اموز داشته باشی هیچی ازت درنمیاد 8o8o

2.بزنیم بپرونیمش تا بعدا ادعا کنی اگر میموند میزدم بازی میبردیم :D:D:D

3. یه تارگت انخاب کنی بزنی که اون موقع دیگه سرکارت میخوره به بات ان ای که بازم دیوار میشی

یکی انتخاب کن

پ.ن . واقعا چطوری روتون شد جلوی این همه پلیر های ان ای که هرکدوم خودشون یک ساید هستن ثبت نام کنید

پ.ن. اخ اخ اخ همر جنگی ها دارن واندر صفر میکنن افرین به متای دیوار رکورد زدین ^^^^;);)البته تقصیر شمانیست پلیرهای ان ای خیلی خوب هستن

درکل دم تک تک بچه ها گرم کاری کردن تا 10تاسرور بعد هم صداتون درنیاد البته شما پروتر از این حرفا هستید سرور بعدی میاین میگید همهرو زدیم مساوی هم ندادیم

این پستم بمونه هروقت خواستید باز پرو بازی دربیارید این ریپلای بزنم براتون یاداین روزهای پر از سکوت بیفتید

فیلتر شکن باز نمشه عکس واندر بزارم

واندرهای متای ان ای و اس دبل 5تا لول 43

واندر مانی پارتیزان لول 15 تازه بعد 2روز اپ کرده برای فان اینم از واندر متای اس ای بالاتره^^^^^^^^

ودر اخر واندر متای اس ای و اندبل لول 12:D:D:Dبا اختلاف بسیار بالا از اخر اول هستید مبارکه:*:*

ناتار کاتا کردین

مولتی زدین

ابادی گرفتین دف ریختین

رو اکانت ها لاگین زدید

خب که چی:?::?::?: الان چی شد :?::?::?:

ضرر این حرکت ها که 2برابرش به خودتون رسید

چرا انقدر دست پا میزنید اخه شل کنید لذت ببرید ^^^^^^

پ.ن . از اول این کارهارو نمیکردین میگفتین ما 2تا همر میزدیم تو دیوار

پ.ن . دیابلوووو خوووووووووووووووووو اوووووووووووووو =O=O=O

پ.ن . گارد اعر میگه اگر رعد بکشی برات کمان میکشم رعدات دست نمیزنم باهاش همر میکشم<3

پ.ن . سرور داره تموم میشه اگر کسی مونده که بخواد اس ای و ان دبل تحقیر کنه جا نمونه . حتی از بیرون سرور هم مورد قبول هست

طریقه زدن کپ به سبک اس ای

اول اسکات میزنی و میبینی 7کی دف داخل کپ هست

بدوبدو میری روی اکانتهایی که بهت سپردن و اتک میدی

وبعد دیوار می شی به همین راحتی کلی کاتا دیوار میشه^^^^^^

پ.ن . فقط اون رومن وسطش اینسرت شکن هم زده بود مگه قرار بود رد کنی :D:D:D

پ.ن. گارد اگردف بکشی روت حصار می کشم<3

پ. ن. دیابلو اخر نگفتی تکرار روزهای غریبانه ات دربیابان های ان دبل چگونه گذشت ;);)

خب سوال نداره که با ترس :D:D:D

پ.ن. خواستم یاد اوری کنم فردا جمعه 22 اردیبهشت هست انشالله که اکانت هارو از حذف برنداشته باشید 8o8o8o

پ.ن . چرا کسی فروم نمیاد یکم فشارش بدیم حوصلمون سر رفت :evil::sleeping::sleeping::sleeping:

پ.ن . من مطمعا هستم همه یادشون رفته که شما روی اکانت های اس ای لاگین کردین خواستم یاد همه بیارم فراموش نکنن 8)8)

یه سوال از دوستان اس ای

مگه کسانی که میخوان حذف کنن ناتار کاتا میکنن:D:D:D:D:D

مگر کسانی که به اصطلاح در ذهن خود زرنگ هستن :D:D^^ولی نمیدونن که زرنگ زنبوره میدونی چرااا:/:/:/

الان میان میگن ما به خاطر دیابلو حذف نکردیم 8o8o

پ.ن .تنها پلن موفق متای دیوار کاتای انبار ناتار بوده ;)^^^^ از اتحادتون اسکرین گرفتم بعدن شاخ نشین:*:*

پ.ن . ایلیا که خدافظی کرده اینسری خود امید دست به کار شده:?::?:

پ.ن . اسم های انتخابی واندر اس ای . متای دیوار . اگر بزنی حذف میکنیم . گنده گویان به بهشت نمیروند.

ععع الان میخوان حذف دسته جمعی بکنن از کدوم حذفا از مدل چوکور که از اول سرور داشتن حذف میکردن ؟ لعنتی ها هنوز هستن ^^^^

اس ای که هیچ وقت سر حرفش نمونده این بار انشالله بمونه و حذف بکنه

اقاحذف کن برو به فکر حریف هم نباش از الان 72ساعت با یه روز انفاق اگر خدا بخواد22 اردیبهشت نباید اکانتی توی اس ای بمونه ارزوی پیروزی و سربلندی در مراحل زندگی برای شما عزیزان <3<3:*

پ.ن دیابلو برو دست به دامان اس ای شو حذف نکنه وگرنه تیکی که هیچ با سرباز پیاده گارد میزنم صفر میکنیم:D:D:D

پ.ن. مانی طرح جدید اینه با هر واندر زن یه ساختمون دیابلورو بزنیم عذاب بکشه ولی صفرش نکنیم :D:D

پ.ن . ادریس اکانت بگیر ازش 100کی دف داره طرف با کلی امید و خیانت و....... بهت نامه زده نزار فکر کنه که این چیزاییی که ننوشتم نیست:D:D

خفت رو‌ من زدم نه چراغی بوده نه آماری نه شانسی اشتباه خودت بوده یه اشتباهی کردی پاش وایسا دنباله بهونه نباوش.

یا شایدم حرفت درست باوشه مثل اون سرور که احمق ات رو زدیم دیوار ده احمقتم من ۷ کردم همر ام رد شد

راست میگی

پ.ن:گاهی جور دیگر باید فک کرد.

بله اشتباه خودم بود که گفتم نیروهارو از مرتاض بک زدم

البته گفتم که مهم نیست خمس زکات همر بود

توی همون سرور 2تا احمق زدم با لینک سبز 8o

هفته اخر امدی کتیبه زدین چه کاریه اخه این سرور بیا هفته اخر احمق بدم بهت لذت ببری ;)

توی این سرور هم که باز با لینک سبز 8o

هر سرور اس ای یه احمق به ما بدهکاره باید بده البته پیشرفت کردین ها اونسری با 500گرزی با15کاتا این سری 100تا کاتا زدم :D:D

از سرور های بعد اگر عمری باشه میگم کلین کنین من بردارم

دیگه واقعا بیشتر از این لازم نداریم وگرنه چیز خاصی بخوایم میایم برمیداریم:*

ما که ترسی نداریم 8)8)8)

نحوه بازی درست جنگ کوچیک میبری روی دهکده بزرگ هارو شارژ میزنی بعد از ترس ده کپ میکنی و بعد معماری میبری و کل دف میریزی رو خودت :D:D:D:D

همین حرکت برای ما کافیه :D:D

پ.ن .همون خفت هم شانسی یا اماری یا چراغی بود چون همون شب هم جنگ رفت هم نیروی بک خورده از مرتاض خفت شد :D:D اینا میشه خمس زکات همر :D:D:D

پ.ن .

توی بازی مافیا بعد باخت شهر همه میان میگن ما میدونستیم مافیا کی هست برای همین وقتی مافیا به خودش اطمینان داره و میدونه برنده بازی هست شروع میکنه سرکار گذاشتن و بازی با شهروندها برای این که بعدا پرو نشن8o

داستان این روزهای ماست:D:D

این بنده خدا فستر هم مونده دیگه چی کار کنه که تحریک کنه ان ای همر بلند کنه دلم براش سوخت اوکیه فستر برو یه جارو دف بریز بگو من دوتا دمپایی بزنم لذت ببری :*

هرچیزی وقتی داره حتی اگر بخوای حجم دفاع رو کم بکنی =O=O

این حتما بخونید بدردتون میخوره

پ.ن.

چگونه از خود در برابر گرگ های شمال محافظت کنید8)

گرگ ها گروهی مسافرت می کنند. و اگر یکی را دیدید، بقیه آنها احتمالاً در بوته های اطراف پنهان شده اند. بنابراین، اگر در فاصله قابل توجهی قرار دارید، به آرامی دور شوید. اما اگر این برخورد اجتناب ناپذیر باشد، آنچه باید انجام دهید این است:

به آرامی به عقب بروید و نگاه خود را به عقب برنگردانید.

اگر گرگ عقب ننشست، شروع به فریاد زدن به همان اندازه که ریه های شما اجازه می دهد، کنید. هر چیزی را که می توانید پیدا کنید به آن بیندازید و به عقب برگردید. گام های خود را تماشا کنید، هر چند اگر روی زمین بیفتید، گرگ موقعیت حمله را خوب تشخیص می دهد.

در این صورت، به سختی مقابله کنید. به گرگ نشان دهید که شما نیز خطرناک هستید و با شما سر و کله زدن تصمیم خوبی نیست.(الان اس ای می خواد نشون بده که خطرناکه ولی در اصل چیزی نیست)

پ.ن . فستر اوج نگیر چند روز دیگه دف میره رو واندر اون موقع چیزی ازت نمیمونه ها;););)

پ.ن . با این جمله معلومه کی داره فشار میخوره

همیشه ریلکس باش نون ماستت بخور ...

مزه ای که نون ماست داره پست های بی ارزش تکراری اینها نداره ...

وای لعنت بهت فستر الان با این جمله از میلاد تعریف کردی یا تخریب

میلاد همیشه ریلکس باش نون ماستت بخور ...:D:D:D:D:D:D:D:D^^

پ.ن. سوال اگر انبار یونیک داشت چه عملی انجام میداد :?::?:

ععععع مگه هنوز بازی میکنید فکر نمیکردم هنو بازی کنید چه جالب :!::!:

بله پلیر ان ای هستم اگر فشار خون دارید نمکش کم کنم براتون که اذیت نشی

توی بازی که به قول شما نتیجه معلومه شما میخواستین 1200تا ناتار کاتا کنید که چی بشه :?::?:تازه بعد 1ماه یادتون افتاده ناتارهاتون کاتا شده:?::?:

نه عزیزم امدین زرنگ بازی دربیارین و خودی نشون بدین همیشه ادم های جو گیر به خاک میرن

پ.ن .قدم بعدی چیه کاتای مولتی :D:D:D

پ.ن . لیدر اس ای جمعه صبح خبر دار شده که ناتار ها کاتا شدن:D

پ.ن تلفات ما روی ناتار و فیک ها بیشتر از این خفت ها هست چطور امدی خفت 2کی نیرورو گذاشتی اخه :!::!::!:

پ.ن . دیابلو تکرار روزهای غریبانه ات در بیابان ان دبل چگونه گذشت8)8)