نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• درود بر همه غیر از طفل هایی که دم در فروم کارت ملیشون رو جعل کردن و وارد فروم شدن و دوال های سرور اولیی که نه تنها حقایق رو وارونه جلوه میدن بلکه دخل و تصرف هم میکنن^^;)                                                                                                                                                                                                                      از اینا زیاده و شوخی شوخی جدی میشه . تصویر جنبه فان داره و منظور رو میرسونه ( امیدوارم که مدیریت سخت نگیره ) ، تصویر واقعی رو پروپاگاندای شوروی تا دوران وجودش نذاشت پخش بشه و این تصویر رو برای رقابت و در اصل تقلید از آمریکا ساخت . ( پارلمان پیشوای ناتزی و بازنده ی اصلی که به زباله دونی تاریخ پیوست ) . ____ دوال ی که داشت تازه بازی رو یاد میگرفته فریاد نمیزنه ، راند قبلش میومدی کنارمو با اتحاد پارس تا با سعید و مهران و مسعود و علی تمپتر و شاهین لایت و تیرداد و البرز بازی بهت یاد میدادیم . مازیار بارها اصل وقایع رو توضیح داده و برای ما که تا روزای پایانی با خبر بودیم سکوت اختیار کن سنگین تری . ____ وااقعا باورتون شده که میتونید در قامت پاول یوزف گوبل ظاهر بشید؟!! تازه خود یوزف ژون هم پاش مادرزاد میلنگید و چنان دروغی گفت که همه باور کرده بودن در جنگ جهانی شل شده ، یه ورشکسته ی عقده ایی که آدولف بهش پر و بال داد تا بوق پروپاگاندای رایش بشه و بدم کار نکرد ^^;)                                  

داریم میریم کام .

مانا باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• استاد من یک سوال داشتم تعداد دهکده با جمعیت صد سه روز مونده به کتیبه به چه دردی میخوره ؟؟؟

• سلام و عرض ادب

استاد من یک سوال داشتم تعداد دهکده با جمعیت صد سه روز مونده به کتیبه به چه دردی میخوره ؟؟؟

اولین دیتایی که ارائه کردم یه سری مبنا داشت و در سایر هفته ها همه ی اونا اپدیت شد و چیزی حذف نشد تا همه چی قابل مقایسه با هفته های گذشته باشه حتی همین چیز بدرد نخور چون نمیخواستم مبنا رو حذف کنم.

فضای خاصیو نمیگیره و منم حذفش نکردم.

به نظرت بقیه دیتا ها به درد بخوره یا نه؟

مانی دادا سوالات سخت نپرس اذیتشون نکن بزار تحلیلشونو بزارن 4 نفر مثل خودشون استفاده میکنن لابد :دی

تحلیل نیست برادر ، دیتاست ، هیچ تحلیلی اضافه نکردم .

ولی خوشحال میشدم که شما تحلیل کنید و دیتا بدید و ما استفاده کنیم .

خوشحالم که اگه یه نفر هم علاقه داشته باشه جای توهین به همدیگه یکم چشمش نمودار ببینه .

پ.ن : یه مراسمی گرفته بودیم دوران دانشجویی و یکی از برادران دانشگاه اومد و در مراسم شرکت کرد و بم گفت یوسف میتونم یه صفحه انتقاد کنم از این مراسمی که گرفتید...

منتظر شدم که خودشون مراسمی که قولشو داده بودن بگیرن تا ازشون یاد بگیرم که برای مراسم بعدی خودمون ازش استفاده کنم . مراسمشون برگزار شد و رفتم شرکت کردم و دیدم میتونم یه کتاب انتقاد بنویسم ! اونجا بود که فهمیدم چقد انتقاد راحته .

پ.ن : قطعا بیکار نیستم که بیام دیتا جمع کنم ، یه سری دوستان گفتن بنویس دوست داریم فروم جای توهین یکم تحلیل و نمودار باشه و منم به عشق اونا میزارم

یا حق

یوسف

• درود به همگی

جو این روزهای فروم که افتضاح هست. آخر الفروم شده. طرف یکی در میون بن میشه تو تمام پست هاش داره بی احترامی میکنه بعد میاد دنبال نداشته هاش میگرده که شعور باشه

تو این جو منفی و سیاه یه نفر پیدا شده اومده آمار سرور را میذاره. قطعا کلی زمان میبره یه همچین پست هایی گذاشتن. حالا این وسط ارزش ها هم داره بی ارزش میشه.

آقا مهدی رو شما حساب بیشتری داشتم کلا با این پستت نا امیدم کردی زیاد!!

والا ما همر ساید های دیگه را هم لایک میکنیم بخاطر وقت و انرژی که برای ساختشون گذاشتند بعد شما میایی تمسخر میکنی!!!

آقا یوسف دمت گرم من همه پست های هفتگی شما را با دقت میبینم. خیلی آقایی. دمت هم گرم

پ.ن : دوستان خوبمون در اکانت وارمستر دمتون گرم. نهنگ ها به سمت شمال شرقند.

ارادت

جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• درود به همه تراوین بازای عزیز

معلوم نیست چی توی این بازی هست ما معتادش شدیم اونم تا این حد که زندگیمون رو ول میکنیم میشینیم تراوین بازی کنیم.

این همه بازی با گرافیک قشنگ امدن حتی رو موبایل

بازم تراوین بازی میکنیم جالب ماجرا اینجاس یه تعداد خاص هم هستیم بهمون اضافه هم نمیشه هرکس این سطح گرافیک رو میبینه جمله آشنایی که هممون شنیدیم که میگن

چه لذتی داره این بازی؟

این سرور به دعوت آرش عزیز همبازی شدیم

کنار مسعود و آرش و سید خوش گذشت دوستان

متاسفانه به دلیل اتفاقات اخیر ساید تیممون تصمیم به حذف گرفت و همر رو هم روانه دیوار کردیم.

امیدوارم سرور جذابی باشه برای همه دوستانی که باقی میمونن.

پ.ن:قدر همو بدونین حتی قدر رقباتون رو

وجود تک تکتون باعث میشه این بازی برامون هیجان و لذت داشته باشه باهم دوست باشیم و سعی کنیم هدف بازی که لذت بردن کنار هم هستش رو درک کنیم.

پ.ن:عکس کپ به دلیل اینکه اینجانب پلیر کشاورز اکانت بودم گذاشتم:P8o

دوستون دارم

ارادتمند دوستان

رضا رویال

• سلام به همگی

تو این چند روز یه عده از ادب صحبت کردند

کار ندارم پاش بیفته همشون بد هستن

و زمانی که ما لینک میذاشتیم شروع کردن به تخریب

با کلماتی مثل مزدور و ساید خراب کن و ...

دوستان اون زمانی که به ما توهین می‌شد و هر زمان که به ما توهین شده سکوت کردند

و در عین حال هر زمان ما پاسخ بی ادب هارو دادیم

امدن متن ادبی گذاشتن

نمونش همین سیروان رونین که پست بی احترامی خانوادگی یک نفر رو لایک می‌کنه در عین حال میاد از بد بودن بی احترامی میگه

نمونش آقای محمد توهمی که یک سرور رکورد خفت زدن رو گرفته و یک سرور رکورد خفت شدن

هرکی هم رد میشه ادعا رفاقتش میشه که نشه بهتره

این دوستمون زیاد لفظ موتور براش استفاده کردند

الان خودش برای دکتر مملکت استفاده می‌کنه

بعضیا شاید یادشون رفته بار اول که کتیبه امده رو اکانتشونداز دست ما گرفتند

کاری به این حرفا ندارم

خوش‌بگذره بهتون

ما که رفتیم

اکانتامونم حذف نمیکنیم

شما بیاین کاتا کنید

برای فروم‌سرور های بعدیتون لینک جمع کنید

شما که خدای شانتاژ و صحنه سازی هستید

پ.ن: از همینجا تبریک میگم به ایلیا که رکورد خفت توهم زدگان خود شاخ پندار رو زد :دی

طرف میگه یه سروری رکورد خفت ایران رو زده

رکوردا مال زمان اسپید ترا :دی

همین کارارو می‌کنید که طرف تو قلیون فوت می‌‌کنه میگه حاجی گرفت منو ، بیخیال شید تا بیخیال نشید بیخیالتون نمیشیم

گرده جهان

تنگه زمان

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: توهین به اقشار زحمت کش جامعه. توهین به جمعی از کاربران - اخطار آخر ().

• درود، خسته نباشید،

فضای فروم بسیار چیپ شده، پر از خاله زنک بازی و..، درسته جذابه ولی با اختلاف یکی از بدترین فروم هایی هست که دیدم

اینکه یک فردی میاد با شما به صورت خصوصی حرف میزنه باید احترام متقابل رو حفظ کنید و صحبت رو به صورت خصوصی نگه دارید، مگه به بلوغ عقلی نرسیدین که کف فروم همچین حرفی میزنید ؟

طبعا دو طرف شمال و جنوب بی احترامی کردن به هم دیگه، که نمونه اش تا این صفحه پر بوده، لذا کاربرانی فحاشی کردن که تایم رجیسترشون برای همین ۱-۲ هفته پیشه. بنابراین از دوستان خواهشمندم که از این لحظه به بعد، احترام رقیب و خانواده و زن و بچه رقیبتون رو نگه دارند، و رقابت رو به حسادت و دشمنی تبدیل نکنند.

پرهام جان، شما شاکی هستین که چرا بهتون میگن مزدور

کلمه تروریست رو برای اتحادتون درنظر گرفتین، کلمه ای با اصالت فرانسوی که در انگلیسی وارد و سپس به کل زبان ها وارد شد.

معنی کلمه تروریست: کسی که از اقدام خشونت آمیز برای رسیدن به اهداف سیاسی استفاده می کند.

معنی کلمه مزدور: مزدور به کسی گفته میشه که بتونه دارایی رو از یک موقعیتی کسب کنه، شما از روز یک بازی رجیستر کردید و پیشنهاد دادید که اگه گلد بدن بیخیالتون میشن، دقیقا مطابق معنی مزدور.

منبع:

فرق شما با تروریست اینه که تروریست ب گرفتن گلد و سرمایه و .. از ساید دیگه یا تیم دیگه، به اهدافش نمیرسه بلکه از راه خشونت آمیز استفاده میکنه تا به اهدافش برسه. تروریست از اهدافش درخواست اخاذی نمی کنه، و اولویت اول برای همون اهداف سیاسیه. تروریست اهدافشو زیر سوال میبره، و صرفا اجیر نشده که اهدافشو بدون تفکر مورد هدف قرار بده.

پس این یک توهین محسوب نمیشه، بلکه یک آنالیز از سبک بازی شما بوده که به نظرم بهتر بود اسم اتحادتون رو به mercenary تغییر میدادید، با روشی که تا امروز بازی کردید بسیار هم سو تر بود.

در خصوص رفتن پلیر به ساید دیگه، اشاره میکنم به دوست عزیز علیرضا اونجرز که اسمش داخل پروفایل اکانت clark هست، بنظر من شخصا مشکلی نداره چون صراحتا از ساید رفته و اکانتشون رو تحویل دادند. حتی دوستان شمالی با وجود دونستن این موضوع، مطرح نکردن چون ارزش بدی نداره که بخواد مطرح شه.

دوستان جنوبی که حرف از بازی تمیز و پاکیزه میزنند، مراجعه کنند به اکانت هایی که داخل خاک شمال رجیستر کردن و چراغ میگرفتند، پخش انواع بات هایی که رمز میفرستن ، و لانچ شمشیرزنی که چند روز پیش ایلیا عکسش رو داخل فروم قرار داره. دیگه از چه بازی تمیزی حرف میزنین؟

از فرار رو به جلو استفاده نکنید، این سیاست ها قدیمی شده، هر تیمی اکانتاشون داخل بازی مونده یعنی همچنان بازی میکنه، اگر قرار به رفتتون باشه باید اکانت حذف شه، وگرنه رو اکانت هنوز پلیر هست و هنوز روش بازی میشه.

به شخصه شل نمیگیرم بازی رو تا روزی که واندر ۱۰۰ نشه.

با احترام،

مانی

• و لانچ شمشیرزنی که چند روز پیش ایلیا عکسش رو داخل فروم قرار داره. دیگه از چه بازی تمیزی حرف میزنین؟

سلام مانی جان

پس از پیگیری مشخص شد کار عوامل خارجی نبوده

عوامل داخلی گردن نمیگیرند :دی

ارادتمند

• سلام

اون قدیما شلوار گشاد مد بود بعد شلوار لوله تفنگی مد شد بعد شلوار کوتاه یه مدت موی بلند یه مدت موی چتری ظاهرا الان هم حذف اکانت مد شده ده لامصب تو الان یه 15 روزه هی میگی ما که حذف کردیم پس چی شد اخه؟

• نه میشناسمت مانی جان نه افتخار همبازی شدن با شمارو داشتم ولی مثل شمارو تو خیلی از سرورا دیدم

همه‌ حرفهای شما از بالا تا پایین فقط داره توجیح میکنه که چون شما کردین ما هم انجام دادیم

اولا چرا باید کلمه ای استفاده بشه که بعد بیاد معنیش سرچ بشه و بگید بد نیست حالا شاید لغوی بد نبوده اما مطمئن باش اون شخصی که استفاده کرده به منظور گفته و این معنی شما مدنظرش نبوده

دوم اینکه اکانتی داخل ساید شمالی رجیستر نشده و ما که هرچی گشتیم چیزی پیدا نکردیم اگر شما پیدا کردی با مدرک نشون ما بده ببینیم داستان چیه

مورد سوم هم خداروشکر ایلیا اومد گفت اون شمشیری ها کار جنوب نبوده

پس بهتره اول از همه قبل از تهمت و حرف بدون سند به خودمون نگاه کنیم و ببینیم که ایا واقعا این عملی که انجام میدیم حتی در صورت اشتباه و خطای ساید مقابل درسته؟ دنبال توجیح الکی نباشیم

• بعد از واترگیت، حسن گیت، جعفر گیت

هم اکنون شاهد وگنس گیت هستیم.

شمایی که اینقدر پتانسیل داری میخوای ۴ نفری بیای ۲۶ نفر رو قلع و قمع کنی، یه رزومه کاری برای لیدرتون بفرست حتما، شاید به جز لایک و دیسلایک سیم سکند به قول بچه ها، قابلیت دیگه ای هم داشته باشی و لیدرت دنبال تروریست های مزدور نباشه.

تجربه ثابت کرده پلیر پر ادعا زیاد توی تراوین هست، که وقتی از نزدیک بازیشونو می بینی توی یه تیم یا روبروت، متوجه میشی طبل تو خالی بیش نیستن.

#طبل تو خالی نباشیم.

• متین جان،

۱. من چیزی رو توجیح نکردم، بازی کثیف هیچ توجیحی نداره، درخواست دادن به بازیکن به شرطی که دف کورد نباشه یا اطلاعات خاصی نداشته باشه، مشکلی نداره از نظر بنده، به شرطی که اکانتش تحویل داده شه یا از اکانتش در جهت منافع سایدی که داخلش رجیستر شده استفاده شه و صراحتا اعلام شه که جا به جا شده. اگه این موضوع اشکال داشت، قطعا ۲۰ روز پیش وقتی علیرضا اونجرز تغییر ساید داد دوستان شمالی اشاره میکردن ولی همونطور که قبل تر اشاره کردم، حتی در حد اشاره کردن هم نیازی نبود چون بالاخره ممکنه یک نفر دلش با ساید نباشه یا تو یک ساید رفیق بیشتری داشته باشه.

۲. اکانت prance of turk داخل اتحاد nw crows رجیستر کرده بود که بعد اینکه آرمین متوجه شد و اخراجش کردن، داخل اتحادی با تگ se رفتند که کپ هاش نزدیک کلونی اکانت گادفادر هست، حالا اینکه اکانت به این تیم مربوطه یا صرفا دعوتش کرده معلوم نیست ولی ارتباطش با se قطعا تایید شده با این حرکت. لطفا توضیح بدید چطور این رجیستر کردن داخل یک ساید دیگه نیست؟ یا شما و دوستانی که لایکتون زدن در جریان نیستید یا به روی خودتون نمیارین :دی

۳. معنی کلمه توضیح دادم، دقیقا هم همون معنی رو میداد. مگه مثل پرهام پارادوکسی صحبت میکنیم ؟ :دی

۴. اکانت پرنس اف ترک فکر نکنم نیازی به اثبات داشته باشه :دی. در خصوص سایر مواردی که اشاره کردم میتونم براتون مدارک رو بفرستم تا خودتون ببینید.

۵. دست گل جدید :)

نکته بعدی اما میرسه گرفتن پسوورد از آرمان ویچر!

دیوار کردن ۲ تا از همر های گولی که شخصا کشیده بودم. دفشو هم بک دادن از رو دهم :)

رمز تمام مولتی ها هم تغییر دادم. آرمان جون اگه باعث و بانیش خودت بودی، هر سروری هر جایی بازی کنی تمام دهکده هاتو با مولتیات صفر میکنم. میتونی با ۲۰۰ اکانت دفساز بیای، کلا سعی کن تراوینو ببوسی بذاری. البته الانشم بازیم نمیکردی فقط لبو دهن بودی ولی خب ظاهرا کیک شدنت فشار زیادی بهت اورده بود :دی

این سرور به دلیل حضور تو تیمی که سابقه کثافت بازی و خرید کتیبه و اکانت داخل ساید های دیگه و جیره کردن مزدور نداره، نمیتونم از خط قرمزی که ساید کشیده رد شم. امیدوارم یک سرور دیگه، زمان و وقتشو داشته باشم تا بهتون نشون بدم هر جور بردنی ارزشمند نیست. این بار تهدید نیست، وعده هست !

با احترام،

مانی

• صفر کردن لول کپ، بدون کاتا با ساختمون اصلی :)

آرمان جون با بد کسی در آوردی. خودت که منو میشناسی میدونی بخوام چه کارایی میکنم :)

مولتی هایی که ایمیلشو آرمان و سامان کشیدن، چنج پس شدن دارن دف میدن به بقیه کراپا :)

این پلن تماما با هماهنگی ترور بود، شاید سایز واندرزن من کمی کوچیک تر شه ولی برام دیگه ذره ای اهمیت نداره، چنان دفی میکشم از رو مولتی که با کل همر زن هاتون نتونید رد شید.

احترامی باقی نمونده براتون،

مانی

• در خصوص رفتن پلیر به ساید دیگه، اشاره میکنم به دوست عزیز علیرضا اونجرز که اسمش داخل پروفایل اکانت clark هست، بنظر من شخصا مشکلی نداره چون صراحتا از ساید رفته و اکانتشون رو تحویل دادند. حتی دوستان شمالی با وجود دونستن این موضوع، مطرح نکردن چون ارزش بدی نداره که بخواد مطرح شه.

با احترام،

مانی

مانی جان سلام

علی رضا اونجر از ساید شمال شرق رفته بود تو فروم خداحافظی کرده بود که مصطفی بهش زنگ زد اگه دوست داری بیا رو اکانت clark این با اینکه پلیر تو ساید داره بازی میکنه و بهش زنگ بزنی و وعده وعید بدی که بیا با ما بازی کن فرق داره .

بذار برات یه مثال دیگه از همین سرور و اتفاقا اومدن پلیر یه ساید دیگه باز هم رو اکانت clark بهت بگم .

یه رفیق داشتیم به اسم امیر که وقتی بهش زنگ زدیم میای بازی کنی گفت من الان تو سرور هستم و تو شمال غرب دارم بازی میکنم و اگه بخواین میام با خودتون . و من بهش گفتم چون داری تو ساید دیگه بازی میکنی صبر کن پس اول با لیدر اون ساید هماهنگ کنم و اگه اوکی داد بعد بهت میگم بیای . که همون موقع به مجید جان زنگ زدم و ازش اجازه گرفتم و اونم گفت مشکلی نداره .

به نظر شخص من کلا صحبت کردن با پلیری که داره تو ساید دیگه بازی میکنه که بیا با ما بازی کن اشتباه هست چون بالاخره هم لیدر رو اون پلیر برنامه ریزی کردی و هم پلیر تا الان از امکانات ساید استفاده کرده .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام

تیم ترور یکی از کثیف ترین تیم هایی بوده که جلوشون بازی کردم. صد در صد مهری زدن به حرفهایی که پشتشون هست در مورد ساید فروشی کتیبه فروشی و فحاشی... خواهشا داستان ادی هم بزرگ نکنید. ما اینجا بزرگترین پلنر ها و لانچر های تراوین رو داریم. نیازی به امثال اون نداریمو فقط زمانی که گفت من دیگه بازی نمیکنم بهش پیام دادم و گفتم بیا...

متاسفم برای تیمی که توی چنل هاشون در مورد دختر و زن من انواع و اقسام فحش هارو میدن و بعد متاسفم برای تیم هایی که توی این سرور این قبیل آدم هارو فالو و لایک میکنند. متاسفم برای شخصی به نام آرمان و سامان که اومدن روی اکانت ما. اکانتی که کل پلنش رو من و مانی با محاسبات دقیقی که میریختیم انجام دادیم. اکانتی که تمام ساپورتر هاشو ما خودمون کشیدیم بالا و در آخر هم گلد روی تمام اکانت ها میزدیم تا هرچه سریعتر اکانت به تاپ اکانت سرور تبدیل بشه. نزدیک به 450ک گلد به همراه روزی 8 ساعت مداوم پشت سیستم نشستن من و روزی 8 ساعت مانی روی اکانت ها و ساپورترها وقت میذاشت. تمام پلن اکانت و تمام هزینه اکانت و 95% کارای اکانت رو من و مانی میکردیم. متاسفانه اسم بعضی ها بود و بعدش هم که رفتن شروع به فحاشی و دروغ به انواع و اقسام کردند. در آخر هم تنها 15 اکانتی که با ایمیل این به ظاهر انسان ها ساخته شده بود دیشب چینج شد و به کمک تیم ترور دفاع ارسال کردند و همرهای مارو زخمی کردند. پایتخت ها عوض شد و کراپ های 18 به 10 تنزل پیدا کرد.

متاسفانه آرمان قبل سرور با حرفهایی من رو خام خودش کرد و من به داشتن صداقت این آدم رو آوردم. قبل سرور بارها میگفت اکانت Mr.Scary رو من کشیدم بالا و تمام پلن و وقت و گلد اون اکانت رو من دادم. من همیشه فکر میکردم آرش کاپیتان و مهدی کلت بیشتر زحمت کشیده باشند ولی حرفهای آرمان من رو گول زد و بهش پیشنهاد دادم بیاد روی اکانت. دوستی ما نزدیک تر شد که حتی یک سری توی رستورانی در تجریش (یک میلیون هزینه غذات شد) مهمونش کردم و با هم بیشتر صحبت کردیم. میگفت آرش کاپیتان که نوبی بیش نیست و فقط شب ها میشینه نامه نگاری میکنه. مهدی کلت رو که کلا من بهش بازی یاد دادم و اصلا روی اکانت بازی نمیکرد و فقط روی اکانت دیگران بود. مهرشاد واقعا تک شاخ نیست و مثل گاوی دو شاخ داره... در هر صورت من هم هی میگفتم ا ا ا نه بابا !؟ (تمام کسایی که به صداقت من کوچکترین شکی دارن بهم پیام بدن. تمام اسکرین ها و ویس هاش هست) تا اینکه اومدیم روی اکانت و دیدیم به به... آقا آرمان کلیک هم نمیکنه. مثلا یک روز صبح بهش گفتم آرمان دیشب چیکار کردی توی زمانی که باید بازی میکردی ؟! گفت تو ندیدی و اصلا کارهای من رو نمیبینی. گفتم خوب بگو، گفت:

- آهنگری دهکده 8 رو از 5 کردم 17

- گزارش هارو دسته بندی کردم (اینو یکی معنی کنه یعنی چی؟)

- مپ رو چک میکردم

خلاصه اون شب چندتا جی اس خوابیده بود. منابع هم تو دیوار بود... بارها توی تایمش اکانت میخوابید و تروپی نمیساخت. میشه گفت عمر مفید بازی آرمان روی اکانت 25 دقیقه بود. گذشت و گذشت تا اینکه آرمان از جاسوسی هاش برای اس ایی زمانی که توی شمال غرب با ناصر کلاه بردار بازی میکرده گفت. مثلا پلن استحکام... یا نذاشتن متا کردن سه ساید در مقابل اس ایی ! و خیلی موارد دیگه که گفتنش فایده ای نداره.

در هر صورت نه علنی کردم چیزی رو نه حرفی پشتش به کسی زدم. فقط اون بود که توی خصوصی این و اون میدویید فحش های ناموسی به من میداد و دروغ هایی که به همه میگفت و باز هم من مسیر راستین خودم رو میرفتم بدون اینکه سطح خودم رو بیارم پایین. تا اینکه دیشب ضربه ای دیگر به اکانت ما زد. در هر صورت هر جا که هست موفق باشه و آرزوی آرامش براش میکنم. چون بچه ای آشفته و سرتاسر دورغ است.

پی نوشت: چون ممکن بود سئوالات زیادی بیاد همینجا نوشتم بخونید دیگه. از هم ساید های عزیزم عذر میخوام که نتونستم آدم هارو بشناسم. من و مانی و جعفر پرقدرت تر از قبل بازی خواهیم کرد. از ساید خودم و تمام کسایی که این قبیل کارهارو (فحاشی و از بین بردن زحمات دیگران) محکوم میکنند خواهش میکنم به چالش IGNORE کردن این افراد بپیوندند. من خودم اولین نفر هستم و عکس زیر بیانگر این است. شاید این راهی باشد تا این افراد در این Community ها کمتر دیده شوند.

capture000_knkv.jpg

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• اولا واقعا زشته توهین به ناموس کسی کردن این فقط یه بازی هست و مثلا اومدیم لذت ببریم .

در مورد آرمان هم مملی جان میدونم چی میکشی و هنوز داغ حرکتش تو سرور قبل رو سینه ام سنگینی میکنه و به عنوان یه رقیب تو این سرور از ادمین میخوام اگه امکانش هست تایم سرور رو به عقب برگردون چون واقعا من خودم از مخالفان سرسخت بازی کثیف هستم . الان واقعا مگه کلا چند نفر از ما تراوین بازها مونده که بخوایم اینجوری به هم خیانت کنیم .

امیدوارم به خاطر یه بازی هیچ وقت شرافت خودمون رو از دست ندیم

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• امیدوارم به خاطر یه بازی هیچ وقت شرافت خودمون رو از دست ندیم

مرسی ناصر عزیز... ممنون میشم با این مسیر دوستانی که بازی میکنن از سایدهای دیگه همراه بشن و از ادمین بخوان جلوی بازی کثیف باشه و عدالت رو برقرار کنه. پست بزارید و همچین چیزی رو بخواید.

پی نوشت: همین الان پرهام داره زنگ میزنه و فحش میده. حتی کوچکترین فحشی بهش ندادم.

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• مرسی ناصر عزیز... ممنون میشم با این مسیر دوستانی که بازی میکنن از سایدهای دیگه همراه بشن و از ادمین بخوان جلوی بازی کثیف باشه و عدالت رو برقرار کنه. پست بزارید و همچین چیزی رو بخواید.

پی نوشت: همین الان پرهام داره زنگ میزنه و فحش میده. حتی کوچکترین فحشی بهش ندادم.

شادزی

بازی کثیف همیشه محکوم بوده‌

و خب متقابلا هم یک عده ی نفهم ، همیشه بخاطر عقده های درونی دست به بازی کثیف زده اند.

تا جایی هم که میدونم شعار رسول و مدیریت این بازی مخالفت با بازی کثیف بوده.

بدلیل همین شعار با وجود اینکه من از شمال خداحافظی کردم و دیگه پلی نمیدم و یجورایی کل سرور هم میدونن

از جنوب شرق جنوب غرب و حتی دوستانی کا توی سرور هم حضور ندارن تقاضای اینو دارم دراین مورد نظر بدن و اگه موافق سالم بازی کردن هستند این حرکت چیپ رو محکوم کنند و با ریکاوری همرهای تنسر موافقت کنند.

همین بلا حتی ۱۸۰ درجه بدتر و سنگین‌تر سر من اومد یادم میاد کل امرداد و ش غ آکسفورد موافقت کردن همر بک بشه.

پلیرهای امرداد اکثرا همینجا هستند.