Posts by Matincw

با سلام

الان که صحبت سرور قبل زده میشه و پای اکانت تورین وسطه به عنوان کسی که بهش تهمت زده شده که کتیبه خریده و کسی که با وگنس هماهنگ کرده همرهای ان ای رو خفت کرده باید بگم که:

ارمین و من که روی اکانت اصلی یعنی تورین بودیم تمام لانچ ها رو خودمون زدیم و حتی یه دونه همر بدون هماهنگی ما لانچ نشد.

هر دفعه حتی اگر به کسی پسورد دادیم جهت ورود به اکانت بلافاصله پس از پایان کار رمز عوض شد پس هر همری که زدیم یا من بودم یا ارمین و نه کس دیگه ای

پلن اکانتمون فقط جنگی بود و برای رنک یک حجوم دندون تیز کرده بودیم جوری که 12 تا همر شارژ کردیم. با توجه به گندم خور بالای گرزی من هر روز به ارمین میگفتم همر بزن حتی بکوب به دیوار گندم خورمون ازاد بشه که بتونیم باز شارژ کنیم. پس همه تارگت ها خیلی حساب کتاب دقیقی پشتش نبوده راستش خیلی ها رو عشقی لانچ کردیم. هرجا ارمین شک داشت میگفتم بزن مهم نیست.

در مورد کتیبه جنگ اموزی که از اکانت لرد کریزی زدیم ارمین چندین بار قصد لانچ روی کتیبشون رو داشت که هر سری یه داستانی پیش میومد و میگفت بزار سری بعدی که اومد رو اکانتش بزنیم. این هم بخاطر تجربه و هوش بالای ارمین بود که شبانه روزی اسکات میزد و میدونست کی قراره کتیبه جابجا بشه و البته در کنار حجت سرورهای قبل بازی کرده بودیم و با مدل بازیش اشنایی داشتیم همانطور که گفته شد حتی اول سرور با تیم ما اومد ولی به هر دلیلی به ان ای کوچ کرد.

پس نه کتیبه ای خرید و فروش شد و نه جاسوسی وجود داشت یه تارگت عشقی زدیم و البته با حساب کتاب ارمین و اشنایی با نحوه بازی حجت و اینکه برامون مهم نبود دیوار بشیم. زدیم و گرفت

ولی در مورد خفت همرها روی مرتاض هم من گفتم

اخر سرور بود و رقابت سر رنک 1 حجوم زیاد بود. همر اصلی اکانت که به پیشنهاد لیدرهای جنوب شرق از جنگی تبدیل به واندرزن شده بود بنابر تصمیم خودمون گفتیم به واندر نخوره چراکه واندر معمولا دف سنگینی داره و رمری هم نداشتیم که دیوار مصری رو پایین بیاره. از طرفی رقابتی بین واندر وجود نداشت و بازی عملا تموم شده بود.

از بین تارگتهای موجود دوباره من و ارمین دو سه روز مشورت کردیم. فقط و فقط من و ارمین از تارگتها خبر داشتیم و با هیچ کسی صحبتی نکردیم. حتی تمام لانچ ها رو خودم زدم. اما وقتی همر رسید و اون گزارش رو دیدم برای خودمم خیلی عجیب بود که چجوری میشه مرتاض دف نداشته باشه هم من و هم ارمین انتظار دف خیلی بیشتری داشتیم.

با پیگیری هایی که بعدا کردم مشخص شد که اقای وگنس با یکی از دوستانش در جنوب شرق تماس گرفته بودن و از ایشون تاییدیه خواستن که ایا تارگت مرتاض تارتاروس هست یا نه و این دوستمون هم از طریق جانشینی چک کردن و گفتن بله اونجا رو زدیم

پس پلن و لانچ و تارگت و همر همه با نظر من و ارمین بود تنها جایی که بهش شبحه وارده این بود دقیقا نمیدونم چقدر مونده به لند (شب قبل/ یک ساعت قبل / ده دقیقه قبل) لند اقای وگنس تارگت ریل رو فهمیدن

من سعی کردم خیلی رک و بی پرده صحبت کنم و دوست داشتم از طرف ما هم این موضوع مطرح بشه

پ.ن: با تشکر از مدیریت فروم که در لحظه اکانتم رو برگردوندن :)

پ.ن: ادی پست قبلی دلتنگت بودیم ولی الانم دلتنگتیم :)

تبریک به تیم ان ای که بنظرم این سرور نمایش قدرت بی نظیر و ترکیب اکانتی جالبی داشت. بردن این سرور حقتون بود.

اما واقعا نمیدونم خودتون رو زدین به کوچه علی چپ‌ یا اصلا براتون اهمیتی نداره. از این رفتارهای عجیب ادم میمونه چی بگه.

از زمانی که اون خفت میلیونی رو زدیم بار ها از من سوال شده که پسورد داشتم یا هماهنگ شده بوده؟ حتی خود مملی تو فروم اومد به من گفت پسورد داشتم و توافقی زدم. این چند روز از چندین نفر پرسیدم. و داستان های جالبی رو شنیدم.

داستان اول:

مملی زنگ زده‌ از یکی پرسیده که ایا اتک ما روی مرتاض ریل هست که دفشو بک بده یا نه. ولی خب رمز اکانت ما رو کسی نداره و نمیدونستن کجا لانچ کردیم. دوستان جنوب شرقی رفتن رو رونان لاگین کردن. از اونجایی که همر رونان ۲ ساعت بعد از ما میخورده، ریل ما رو هم حدس زدن و به مملی اطلاع دادن و در ادامه دف مرتاض بک‌ میشه. همر خود دهکده تاتاروس جاخالی داده میشه و واندر زن عده ای بک داده میشه ولی همرهای خاصی جلو اتک‌ گذاشته میشه و خفت میشه. با پر رویی خود مملی تو فروم اومد به من تهمت زد که پسورد داشتم و توافقی زدم.

جالبتر از اون چندین پست بعد دیدم مملی ناراحت بود چرا لانچر اکانتش ۶۹۷ک مزدور زده و صبر نکرده ۷۰۰ک بشه و ۳ک مزدور براش مهم بوده اما دخالت مستقیم در خفت ۲.۵ میل گرزی و ۱۴۰ک کاتا بقیه عددی نیست‌.

داستان دوم:

یک روز قبل از اون خفت داخل تلگرام داشتم با مانی و میلاد تگزاس صحبت میکردم که اقا کاپیتان چقد پوینت گرفته اسکات خفت میکنه؟

در ادامه به مانی گفتم شاید لازم بشه گرزی های شما رو خفت کنیم. بعد لند اتک مرتاض مانی اومد پرسید متین کجا رو زدین و من لینکو گذاشتم. اولین چیزی که پرسید گفت توافقی بوده؟ من اون موقع از همه جا بی خبر گفتم نه با اسکات زدیم. مانی گفت ۳ میل دف (نگهبان ها و مزدور تیراندازها) بک داده شده. پرسیدم اون مزدور تیرانداز دفاعی بوده یا واندر زن؟ گفت دفاعی. چند روز بعد داخل فروم خوندم امیر حسین تریدر گفته مزدور تیرانداز رو ایشون بک داده، که واندر زن به واندر اس ای بزنه. اما یکی دو همر واندر زن کجا و ۲.۵ میل مزدور دفاعی و یک میل نگهبان خاکستر کجا. در ادامه مانی جان به ایشون گفته اوکیه صداشو در نیار. و بعدش هم اومدن پستی گذاشتن که چندین بند داشت و در سه بند من رو مورد اتهام قرار دادن که خفت توافقی بوده.

وقتی افراد ۳ صفحه میان جانب دارانه از مملی تشکر میکنن و کسی که میاد انتقاد میکنه بن میشه و پیامش پاک میشه.

وقتی میان میگن همر خودت پارک بوده شما خودت باید لاگین میکردی اتک رو چک میکردی و یا مفت خوری و گندمت رو ما میدادیم.

وقتی زحمت یک تیم چندین نفره بی اهمیت جلوه داده میشه و حتی از کنفدراسیون خودشون کیک میشن بجای اینکه فرد خطاکار توبیخ بشه.

آدم‌ با خودش فکر‌ میکنه واقعا برد به هر مدلی ارزشمنده‌؟ خط قرمز بازی واقعا کجاس. وقتی تهمت زدن ها و این طرز برخورد رو میبینه ادم کمی دلسرد میشه.

این اخرین‌ سرور ما تو اسپیدترا بود. دوستان زیادی پیدا کردیم و خاطره های قشنگی ساختیم و از بقیه خیلی چیزها یاد گرفتیم.

به امید دیدار مجدد همه دوستان.

درودانقدر مزخرف گفته میشه که طرف حتی حاضر نیست دیسلایک کنه :whistling:

نمیدونم این سیاست های نخ نما و چیپ رو در این نفس های آخر چرا دارید اجرا میکنید. صد البته این موضوع رو پیش بینی کرده بودیم، کسی که ناتار کاتا میکنه اسمشو میزاره پلن، ازش توقعی نمیره. به دلیل اینکه 5 واندر روی اکانت متا و ایمیل متا هست هیچ دلیلی بر این نمیبینیم که واندری ارجحیت داشته باشه به واندر دیگر. پس هر واندری 100 شد بشه.

شادزی <3

ما که نشستیم داریم تخمه میشکنیم.

ولی انگار یه خبرایی هست که لازمه هر روز یکی در میون پست بزاری و این جمله ها رو با خودت تکرار کنی. شاید برای شخص خودت فرقی نداشته باشه اخه گلد دو تا ساید و حتی ساید پنجم رو میدی ولی بنظرم چند نفر از هم اتحادیات بپرس... ایشالا که خیره و واندر جایی که به حق هست صد میشه.

اینکه طرف مدال مهاجمین رو با پسورد میگیره که دعوا بندازه و خوشحالیش این باشه که آرش نتونه بگیره این که برد نیست.

شادزی <3

ساکت باش و بشین پک گلدتو بزن.

شعور بازی کردن داشته باش هر اتکی خوردین یه حرف مفتی زدی عباس اقا جاسوسه ،مهدی اقا پسورد داشته، فلانی امار داده اون یکی دف بک داده.

نه من و نه بقیه بچه های تورین نمیخوایم قاطی دعوای خاله زنکی شما بشیم. لینکای همه اتکای ما هست همه چی هم مشخصه. اونی که ناتار و ابادی زده مشخصه. اگه عرضه داشتی دف میکردی حالا برو واندرزنت رو بکش و بسوز که ارش جونت رنک یک حجوم رو نگرفت.

پ.ن اخر: من هیچکدوم از تارگتهایی که تورین زده رو گردن نمیگیرم. هرکی زد ناز دستش :))

این یکی رو من گردن میگیرم. اخرین همرمون هم لانچ شد.

همر جنگی ما که در اواسط سرور به درخواست ساید تبدیل به واندرزن و کاتا شارژ شد. به صورت تک موج روی مرتاض تارتاروس لانچ شد

خسته نباشید به همگی سرور جالبی بود با بدی و خوبی هاش از نظر من تموم شده.

ممنون از بچه های تیم تورین که هرموقع خواستیم سروری استارت بزنیم بچه ها فقط ساعت شروع و سایدو پرسیدن :))

مرسی از امیر، فرید، رضا، مهدی، میثم، نوید، ادی و خفاش شب (اقایی که نباید اسمشو بیاریم)

استارت تورین با هدف بازی جنگی زده شد ولی خب سرور انچنان فعال نبود چه ساید مقابل و چه ساید خودی.

به هر حال بازی در کنار رفیقا همیشه حس و حال خوب خودشو داره چه ببریم چه ببازیم بهونه ای بود برای دور هم بودن.

پ.ن۱: فرید امریکا خوش بگذره

پ.ن۲: خفاش شب مقر فرماندهیت رو پیدا کردم دیگه یکسره اونجا پلاسم

پ.ن۳: نوید کجایی دقیقا کجایی..‌.

پ.ن۴: مهدی این سرور شرمندت شدیم با وقت کم کنارمون موندی

پ.ن۵: رضا جان وعده دیدار ما EXCIDA

پ.ن۶: امیر اون بطری رو بردار بیار این سرور رو بشوره ببره

پ.ن اخر: من هیچکدوم از تارگتهایی که تورین زده رو گردن نمیگیرم. هرکی زد ناز دستش :))

اینهمه مدت تراوین بازی کردم و دفساز بود

اولین باره که میبینم کپ دفساز رو میزنن

خجالت نکش دوست عزیز . بیا فیدرا رو هم تک تک کاتا کن .

شاید درد اون دیواری که باسر رفتی توش کمتر بشه واست .

اون چه کپ دفسازی هست که توش دف نداره :)

عزیزی از اس دبل اومده کپ مولتی زده سرشو با افتخار بالا گرفته همتون هم پشتش لایکش کردین.

بعد کپ اکانت پلیر دار تو اتحاد اصلی خجالت داره ؟ میخوای لینک دهکده هایی که ان ای فیدر مولتی کاتا کرده رو بزارم؟

اول ار همه مرسی از اقا ممد گل که زحمت پلن و لانچ همرای اس ای رو برعهده‌ گرفت

چون از گزارش های نصفه و نیمه خوشم نمیاد و دوست دارم که به صورت کامل عکسها گذاشته بشه چندتا عکس براتون میزارم

بر روی تارگت دهکده 3 اکانت silence همر اول تورین زد که لینکی نگرفت اما از تاپ مقدار ۲۵۰ک گندمخور تلفات گرفت و همر دوم گاد فادر بود که لینک گرفت. میزان دف دهکده :

عکس تاپ قبل و بعد اتک هم خالی از لطف نیست :)

بعد پلن

قبل پلن

تبریک به ارزش کردن بی ارزش ها !!!

ضعیف ترین ساید در جمع کردن کتیبه میاد یه کتیبه بون دفاع و با گریز دستی همر بر میداره میبره بعد افتخارش میشه !! و ......

قافیه که به تنگ آید شاعر به جفنگ آید :)

هوش پلنری ما و ضعف دفاعی شما با این تهمت ها به جایی نمیرسه.

از اون جایی ک کار دست من بود میگم

حس نمیکنی از اون 90 تا نصفش فیک بود از تک مزدور گرفته تا فیک رمر؟!

اقا ممد دیگه بهونه نیار

حرکت زیبا رو قبول کن و از بازی لذت ببر

ولی بد دلتنگتم حاجی. دو نفره یکی درمیون جلو زن میشدیم یونیک میزدیم...

اخه چجور دلت اومد این سرور هون بیای اه گرزیا میگرتت

خدارو شکر یک جنگاموز بهش میدم بره راحت ریکاوری کنه.بجا ۲۷ ۲۸ک کاتا فوقش ۲۰ک میزنیم روتون دیگه.

مجید: اگه ما ۸ک ازتون زدیم ،شما با چی میخای ریکاوریش کنی؟هن؟نشنیدم؟اخی الهی.

ای وای بر من.یک احمق دیگه هم وا دادید که.بازم سبز.این از بد هم گذشته.این سم خالصه.

تلفات روی جنگ اموز کوچک ان ای در حال ریکاوری است‌...

نصف بیشتر سایدت تورو گردن نمیگیرن

آمار هست خیلی ها از حضور جنابعالی توی SE دل خوشی ندارن

فرهاد میاد یکم شعور و شخصیت بهت ببخشه

بازم خودت خرابش میکنی

وقتی داشتی همر لانچ میکردی روی SW چندتا از اون همرا رو با رضایت صاحب اکانت بلند کردی؟

از طرف کی صحبت میکنی شما؟ خاله زنک بازی هم حدی داره خسته نمیشی؟

۶تا همر زدیم رو جنگ اس دبل ۴تاش رو خود ایلیا شارژ کرده بود. یکی من دادم یکی هم فرهاد داده. بعد این وسط حتما لازمه به شما رضایتنامه کتبی نشون بدیم که این بساط رو جمع کنی؟

همین که جسارتش رو داشته و زده خودش برامون خیلی ارزشمنده.

پ.ن تلفات ما روی ناتار بیشتر از این خفت ها هست چطور امدی خفت 2کی نیرورو گذاشتی اخه :!::!::!:

بده اس دبل برات لیست فارم بزنه لاستت کمتر بشه. اخه دستشون تو کار خیره همینجوری شبونه گمنام میان برای اکانتای دیگه لیست فارم میزنن میرن.

عزیز دل به حرفای شما میگن مغلطه.

۵۰تا عکس میفرستی که بگی اون یه دونه باگ نبوده؟ اصن ۱۰۰تا بدون باگ دیستروی کن ناز شصتت ولی داستان اون گزارشای ادی چیه. شما میاین میگید مانی توضیح بده. مانی میاد میگه نورالله بیاد بگه خبر داره. نورالله میگه مجید میدونه اون بیاد بگه.

یک هفتس میخواین توضیح بدین ولی ۲۰تا پست گذاشتین. ده تا پلن رفتین همتون هم فروم فعالین ولی هیچکدوم وقت نکردین بیاین دو خط توضیح بدین.

مانی میگه اگه اون ۴موج اینسرتم نمیشد دهکده میموند میگه کل ان ای میدونه ولی نگفت چطوری اینسرت کردن.

شما میاین میگین کورکورانه اومدی پست گذاشتی به ضرر خودته. اینجا اصلا به نفع یا ضرر نداریم بازی باید در شرایط مشخص باشه. ادمین خودش نمیتونه توضیحی بده. تو این چند سروری هم ک ما بازی کردیم همچین چیزایی ندیدم. اما مثل اینکه برای شما خیلی عادیه که میگی نباید صداشو در میاوردی به نفع مدافع بوده :)

2-در مورد اتک اکانت نوپو یه سوال فنی میکنم دهکده با 21 موج قطعا تخریب میشه با 53 موج کاتا نتونستید تخریب کنید دلیل اینسرت شدنش رو من میدونم کل شمال شرق هم میدونه خیلی مساله ساده ای هست ربطی به باگ هم نداره حتی اگر اون 4 موج مورد بحث تو هم مینشست اون دهکده 11 تا اسلات جمعیت دار داشته باز تخریب نمیشد الان کی دنبال باج خواهی هست ؟ کسی که با 53 موج نتونسته یه دهکده رو بپرونه ؟؟ همرت برگرده ؟!!!

مانی جان سلام

راستش بحث الان نه اون یک همر هست و نه تعداد اسلات های باقی مانده.

باگ بازی اتکهای عجیب غریب هست که من هم چندین بار تو این سرور دیدم و بنظرم میتونه نتیجه بازی رو عوض کنه.

چندتا عکس میزارم شاید براتون جالب باشه.

(این نیروها و دهکده ها فاقد اهمیت هستن فقط امیدوارم موقع پلنهای سنگین شاهد این باگ ها نباشیم)

مجموعه اتک اول》

به تایم لند ها و نیروهای داخل دهکده توجه کنید:

اسکات قبل اتک:

خب چیزی که اول به ذهنم رسید اینسرت بود ولی از تعداد حیوانات داخل دهکده حدسم به یقین شد که اتکها جلو عقب خورده.

عکس اسکات قبل اتک ، موج اول و موج اخر رو مقایسه کنید

مجموعه اتک دوم 》

همه اتک ها سیم سکند خوردند.

از یه دهکده دو موج به صورت جدا لانچ شد یکی با کاتا و چند دقیقه بعد چیفر.

خب با توجه به اینکه سرعت چیفر بیشتره دیرتر لانچ میشه و در صورتی که در یک ثانیه لند بشن پشت اتک قبلی باید بشینه. ولی گزارش ها چیز دیگه ای میگن:

عکس ها به ترتیب لند سرور فرستاده شد نه ترتیب لانچ (لند اشتباه)

حالا بماند که هر دو اتک سه چیف از نظر زمانی بعد از اتک کاتا لانچ شده بودند و هردو پشت کاتا قرار بود لند بشه.

ولی چیزی که واضح و ملموس هست از دهکده 0.5NE چیفر و کاتا جلو عقب خورده.

باگ مربوطه به ادمین اطلاع رسانی شد. امیدوار هستم برای رفع این مشکل اقدامی انجام بشه.

فرهاد و هومن حرفاشون رو زدن ولی مثل اینکه اونور گوش شنوایی نیست.

لبو دهن کافی نیست به عمل‌ باید نشون داد که ناتار کاتا کردن چطوره :)

اس دبل عزیز حد خودت رو بدون نه ما چلاقیم خداروشکر کاتا هم زیاد داریم.

من ببینم یه ناتار انبار و انبار غذا نداشته باشه میزنم کل ناتارا رو کاتا میکنم تا بفهمین ناتار کاتا شده چطوره :)

شرم و حیا هم خوب چیزیه

اسکرین لاگین کردنتون و چراغتون لو میره

اتک انبار زدن ناتارتون لو میره

بازم با لحن طلبکار میان فروم پست میزارن.

کاری به لیدر یا عباس اقا ممد اقا فلانی ندارم.

امروز ما یه ناتار چیف کردیم یه این صورت هست

میشه تحیلیل کنی غیر از کاتا کردن چه حالت هایی وجود داره یه ناتار اینجوری بشه؟

پاسخ: نوب بودن بازیکنان جنوب غرب

قبل از پست گذاشتن با چند نفر از بچه های تیمت صحبت کن که نیای اینجا میلاد توضیحات واضحات و کلاس اموزشی مقدماتی برای شما در فروم بزاره.

.ارزش استراتژيکش چي بوده؟؟؟

- والا بخدا حتي ديفالت هاي من بيشتر منابعش هم 10 نشده،دهکده هاي ناتار خيلي شاخ ترن از ديفالت هاي من🥀

دارين با خودتون دقيقا چکار ميکنيد؟؟

🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

مشکل من شما نیستی.

مشکل من با دوشیزه کیتی پری هستش از وقتی که با اورلاندو بلوم میگرده کم کار شده اهنگ خوب بیرون نمیده.

واسه همین دو تا سه چیف زدیم که حساب کار دستش بیاد. اگه تا اخر این ماه اهنگ جدید ریلیز نکرد‌ میریم برای چیف کپ...