Posts by Mahdi_Infinity

حسین جان شما قبلش بگو ورکشاپ چیف همر با کتیبه احمق رو کی برگزار میکنی من به شخصه میخوام بیام کلاساشو شرکت کنم این هنر رو یاد بگیرم!!

بعدش ما میگیم برناممون چیه برای واندر :)

پ.ن : یه بازه ای زده بودی تو کار پخش موز خیلی وقته خبری نیست ازت موز گرون شده دیگه توان خرید و فروش نداری؟

این قسمت :

همون همیشگی!!!

گل پسر برای اینکه یادت بیارم این سرور چه بلایی سر جنوب شرق آوردی این یکی از اون همرایی بود که ۱۰ تا همر قطار کردی زدی تو دیوار تهشم گفتی خوش گذشت لول

راستی ما هنوز واندر زن هامون توی جنوب غرب تموم نشده لطفا بدید بالا واندرو که کار داریم :دی

فارغ از هر نتیجه ای کسی که پای سایدش وایسه تا آخر تشویق داره به نظرم

من به شما تبریک و خسته نباشید میگم دیابلو جان

همر زیبایی بود و رقابت سنگینی داشتیم در طول سرور انشالا به زودی همر وگنیتی هم لانچ میشه به عنوان سنگین ترین همر کاتا و پوینت همر سرور :)

خوشگل پسر شما قول بدید ۱۰ بار واندرتون رو بتونید بکشید بالا منم قول میدم از همین ساید ۱۰ تا واندرزن دیگه براتون رو کنیم خخخ

مشتی گلی با ۱۰ک کاتا واندرتون تکون میخوره بعد ما کیفیت نداشته بازیمون؟

برای تو که کت شلوار نیاز نیست با همون شلوار کردی و دمپایی لا انگشتی میام

اینکه واندرتون بالای لول پنجاه رو نمیبینه خیلی بده اتفاقا دیشب ۳ ۴ نفر زنگ زده بودن شاکی بودن که واندرزنامون ترشی شده چه وضشه این همه زحمت کشیدیم لانچ نمیکنید سری بعد شماره تورو میدم میگم زنگ بزنن بهت از کیفیت براشون بگو خخخ

منم که نیاز به معرفی ندارم یه هویت جدید بهت بخشیدم این سرور

پا درمیونی کردم پیش رفیقا برات تونستیم یه شناسنامه بگیریم به نام ایلیا دیوار

داستان تو همون داستان معروف عاقلان داننده

تو مارو آره...عاقلان دانند لول

در مورد نقشه هم لطفا خا...مالی ادریس رو نکن ما خودمون میدونیم پلیر قابلیه برعکس تو.

پرونده ادریس این سرور مشخصه چند نفرم اومدن بابت پلن نقشه ها تشکر کردن ازش توی خا..مال که نتونستی ۱ جنگ آموز برای سایدت از کف اس ای بلند کنی از کیفیت حرف میزنی؟

قول بده چند روز دیگه تحمل کنی تا همرای با کیفیت برات بلند کنیم گل پسر

ماچ بهت

دوست عزیز

دیابلو جان شما سنت و تجربت خیلی بیشتر از خیلی پلیر های این سروره به نظرم رفتار حرفه ای تر این بود که پست آخرتون رو با همون تشکر ها تموم کنید به نظرم خراب کردن یه ساید با دو تا جمله خراب کردن خودتون بود

انشالا در سرور های آینده کیفیت بالا رو بتونیم از ساید شما ببینیم که بازی به ما هم بچسبه

ارادت

بی صبرانه منتظر حاشا کردن و ماست مالی از سوی ساید خوب جنوب شرق هستیم.

فقط خواهشا بزرگترا بیان جمعش کنن باز ایلیا دیوارو نفرستید جلو این بچه به اندازه کافی تو این سرور چک خورده من دیگه دلم نمیاد اذیتش کنم :دی

این قسمت :

حاجی مث ک فهمیدن بریم ماست مالی کنیم...

از دوستان میخوام به تاریخ لینک دقت کنید و خودتون قضاوت کنید : ۱۱ اردیبهشت ماه!

فرهاد جان من یه سوال برام پیش اومد اینکه توی پست آخر شما که زحمت کشیدید لینک گذاشتید و چندتا اسکات خورده روی ده تارگت ؛ چطوری میشه که تاریخ ۸ اردیبهشت لینک اسکات شما موجوده و پاک نشده بعد شب ۱۱ اردیبهشت ک اسکات زدید لینکش حذف شده؟!!!

برای ما که قضیه روشنه برای شما هم روشنه نه ما دنبال جوابیم نه شما میتونی توجیه کنی پس اذیتتون نمیکنیم به زودی جوابی دندان شکن از سوی ما خواهید گرفت...

از نظر ما هم قضیه مختومس.

ارادت

تبریک میگم به پرهام عزیز که با شهامت مسئولیت لانچ رو گردن گرفت پرهام جان خسته نباشید

فقط یه لانچر میتونه بفهمه لانچ کردن چقدر زحمت داره در واقع زحمتش با توئه جذابیتش برای کل سرور

تبریک میگم به ایلیا که از تجربه های گذشتش استفاده کرد و این سری فقط تبریک گفت ایلیا جان ازت ممنونم

تبریک به همرساز های اس ای که واقعا زحمت کشیده بودن همر های خیلی خوبی ساخته بودن

و در آخر تبریک میگم به تیم دفکوردی شمال شرق که با تشخیص درست و به موقع تونستن این شاهکار رو بسازن.

هرجا صحبت از هرگونه لیستی هست نام اینفینیتی میدرخشد لول

حالا که بحث کلاس های آموزشی داغه به زودی ما هم کلاس لیست زدن هامون شروع میشه دوستان متقاضی لطفاً با لایک اعلام حضور کنن ببینیم چند نفر دوس دارن توی کلاسا شرکت کنن چه ظرفیتی لازمه برای تشکیل کلاسا :دی

خدا رو شکر ما یه لینک دیستروی نداریم و شما انقدر از ما میترسید کف اس دبل ۲۰۰ک دف شناور جمع میکنید لول

یه هفتس لیست فیک گذاشتید ما یه تاس میریزیم دوتا اکانت انتخاب میکنیم اذیتتون میکنیم...

به ساعت اسکاتا دقت کنید

وقتی اینفینیتی روت لانچ میکنه...

ای بابا این سری هم نشد بک کن بابا بک کن اون کاهنا رو واندرزنمونو زدن...

ایلیا دیوار اذیتم نکن من شمالم تو راه پشت فرمون یه دستی لانچ میکنم اینطوری بالا پایین میشی در همین حد سرور رو جدی گرفتم....

پ.ن : منو یاد تیم ملی تو جام جهانی میندازی که هر دوره هیچی از ارزش هاش کم نمیشه :دی

این قسمت :

ایلیا دیوار خانه به دوش می‌شود...

داداش شنیدم اس ای دیگه همری براش نمونده یا شایدم دمپاییا رو دیگه به شما نمیدن رفتی از ان دبل همر گرفتی با دیوار شدن روحتو ارضا کنی :دی

خداییش فقط تو میتونی این مدلی حماسه بیافرینی!

بزرگوار وقتی شب همر رو تحویل میگیره...

بزرگوار وقتی صبح همر تحویل میده...

من کاری با مقصد ندارم ولی وای به حال مسافرایی که تو راننده شون باشی زیبارو(علی زد کینگ دهنت سرویس خخخخ)

پ.ن ۱ : عمو سعید من میخوام چراغ فروشی بزنم میگن درآمدش خوبه خخخخ

پ.ن ۲ : علی آقا تخریب شخصیت چیه من با کلی زحمت و ظرافت تظرسنجی کردم این اسم رو انتخاب کردم....

پ.ن ۳ : ما فرض رو بر این میگیریم که پست ایلیا دیوار درسته و ما داریم به قهقرا میریم فقط یکی به من بگه چرا هرچند وقت یه بار از اس ای زنگ میزنن با ما درد و دل میکنن و پلنرشونو گردن نمیگیرن لول

پ.ن ۴ : ایلیا دیوار داداش من یه روزم نمیخوام بیام پست بزارم ببین کاراتو دیگه...یه کاری میکنی دایرکت مارو سوراخ میکنن با درخواست پست فروم :دی

این قسمت : امشب تاس میریزم...

چند خط شعرم مینویسم جهت تلطیف فضا :

من از اون کوچیدگانم به درون

توی نقب به دلم با رنگِ زبون

منم آخرِ زرد خزون

نادون، بی اَمون، دل نگرون

که باد همه ی خونمو برد

آشیونمو خورد، توی جنگِ تموم

تئاتر سایه ها_علی سورنا

والا ما یه بار بهت گفتیم شیشه میکشی میشینی پای اکانت دو شب گریه زاری کردی که تو به شخصیت من توهین کردی من از بازی حرف زدم فکت آوردم سند آوردم مدرک آوردم منم دیگه جوابتو ندادم که بیشتر از این زشت نشه برات حالا ما شدیم بچه خونگیِ صدا کلفت کن تو شدی بچه لات؟؟خخخخ

آدرس بدم قرار دعوا بزاریم مث ک جوابه تو این سرور :دی

گل پسر تو خودتو درگیر نکن یه بحثیه بین دو نفر ایلیا دیوار خودش زبون داره سه متر!!خیلیم زود ریکاوری میکنه برمیگرده پرقدرت!!

در ضمن ما از اون موقعی ک یادمونه تو و امثال تو کارتون خروج زدن بوده تاحالا ندیدم یه سرور کامل بازی کنی هر سرورم یه بهونه ای میاری حالا بماند بازش نکنم.الانم خروج بزن درم پشت سرت ببند که هوا بهاریه سوز داره

سخن آخر اینکه شما پلن برید دیوار نشید من شخصا قول میدم بیام تبریک بگم نگران نباش

کاره چیپ هم ایلیا خودش میدونه چیه نیاز باشه خودش میاد دفاع می‌کنه

کسی کار چیپ بکنه اینجا ۱۰ نفر میگیرن روش مثل سه روز پیش ک ایلیا کار چیپ کرد خودش بعدش اومد تبریک گفت :دی

دیگه هم کاسه داغ تر از آش نشو برو یه لیوان آب خنک بخور میزون شی

بزن بهادر

لاته هفت منطقه بی آب و علف

بچه کف خیابون

بچه لات یه بار بیا همو ببینیم شاید تونستم عقده های دلتو برات باز کنم یخورده میزون تر شدی نمیدونم کجا چه سیخی بهت زدم که انقدر فشار خوردی از من :دی

پ.ن : ایلیا دیوار من که مشکلی باهات ندارم خیلیم دوست دارم هر ۵ تا پستی که به ما تیکه میندازی یه پست جوابتو میدم دیگه قایم شدن پشت اینو اون چیه صحبتی داری خودت بیا بزن بخدا اگر خوب بگی من خودم یه چی میزارم پشتش میگم دمت گرم خوب گفتی :)

سلام

بابت درخواست های زیاد از سوی بچه های ساید تصمیم گرفتیم نتیجه ی نظرسنجی رو اعلام کنیم :

با ۲۱ لایک روی پست آخرم اسم جدید لانچر اس ای از ایلیا به ایلیا دیوار تغییر کرد.

ایلیا جان تبریک میگم بهت ایشالا تا پایان عمر اسپیدتراییت این اسم رو با خودت یدک بکشی و ازش به خوبی نگهداری کنی هر وقتم بهت گفتن ایلیا دیوار یادی از ما و لاگین مون روی اکانت اس ای بکنی

پ.ن ۱ : دم مارمولکم که بزنی یه هفته طول میکشه دوباره جوونه بزنه ولی زبون یه سریا خوب رشد داره ۴۸ ساعت از دیوار شدنشون نگذشته باز پیداشون میشه

پ.ن ۲ : یه سری پاور پوینت دارم تهیه میکنم ایشالا بعد عید فطر یه سری کلاس آموزش لیست فارم زدن میخوام برگذار کنم گویا رفقامون توی اس ای خیلی ضعف دارن توی این حوزه

پ.ن ۳ : سالار داستان جالبی بود خیلی نغز و زیرکانه بود

پ.ن ۴ : ایشالا این سرور یه کاری با ایلیا میکنیم که ده تا سرور بعدی هم از لاگین ما یاد کنه

پ.ن ۵ : متین جان من احترام خاصی برای شما قائلم لطفا خودتو وارد این خاله زنک بازیا نکن اینا یه سری شوخیه بین دوتا جوون هم سن و سال همدیگه

پ.ن ۶ : ایلیا من جلو جمع امان نامه ازت بگیرم و امضا کنم قول میدی دیوار نشی؟مردونه اگر قول میدی به همر های اس ای رحم کنی و یه ساید رو خراب نکنی من حاضرم جلو همین جمع ازت امان نامه بگیرم لول

این قسمت : ایلیا صبح بخیر

من تصاویر رو میزارم از تصاویر بدون شرح لذت ببرید آخرش چند خط شخصی مینویسم :

ایلیا نمیدونم تا کی میخوای این لوپ اشتباه رو تکرار کنی و از تجربه های قبلیت استفاده نکنی!

رفیق کاش زودتر به این نتیجه برسی که با تخریب دیگران اعتبارت بیشتر نمیشه بلکه کمترم میشه :)

به جایی رسیدی که هیچکس تورو گردن نمیگیره

ولی چون شما شروع کردید ما تمومش میکنیم عبرتی باشه برای آیندگان لول

پ.ن ۱ : داداش چهارتا همر دیگه بکنی دیوار همه خوانندگان فروم میتونن قضاوت کنن حق با توئه یا مملی وگنس :دی

پ.ن ۲ : رکورددار دیوارِ تراوینِ ایران قبل و بعد فیلتر خودتی با اختلاف دی

پ.ن ۳ : از اونجایی که لقبی پس و پیش اسمت ندیدم میخوام پیشنهاد بدم اسمتو به ایلیا دیوار تغییر بدی خوانندگان فروم با لایک و دیس لایک نظرشونو بگن :دی

پ.ن ۴ : تو ده سال اخیر تورم رو همه چی تاثیر گذاشت همه چی گرون شد ولی یه سریا هنوز دویست تومنی موندن

پ.ن ۵ : مملی هالترو ول کن ایلیا اومده که دوباره حماسه خلق کنه

پ.ن ۶ : یوسف جان من صحبت شما رو اصلاح کنم فرمودید ایلیا اس ای رو به اینجا نرسونده اتفاقا من میگم ایلیا اس ای رو به اینجا رسونده که با سه برابر همر و پلیر و مولتی خودشو با اس دبل هم تنه کرده و چک خور شده :دی

پ.ن ۷ : الان بگیم یاد سرور دو ایکس فریز شده افتادیم همه میگن ای بابا باز حرف از سرور های قدیم آوردی ولش کن اصن

پ.ن ۸ :حاجی این اکانت همراش تموم شد چکمه رو ببریم رو اکانت بعدی نوبت بعدیه لول

در آخر تشکر میکنم از تیم دفکوردی ساید خوب جنوب غرب که یکبار دیگه نشون دادن قدرت جنوب غرب خیلی بیشتر از چیزی هست که فکرشو میکنن و با بازی تیمی میشه کاری کرد که رقیب مجبور بشه بهت احترام بزاره و همچنین تشکر میکنم از شایان بابت هوشیاری بالا و همری که کشیده ایشالا اون همر رومن رو واندرتون رو نمایی میشه :)

ارادت_

مهدی اینفینیتی

تیتراژ پایانی این قسمت : ایلیا شب بخیر

نه فرهاد جان من یه اصلاحی باید بکنم اون جملاتو

در مورد اون حرف من اس ای رو شخص میلاد میدیدم چون اون پای مارو به اون ساید باز کرد و خودش پیچید رفت ۳۰ روز بعد اومد من از شما جز احترام ندیدم و وظیفمه احترام رو نگه دارم آدم نمک نشناسی هم نیستم دمتون گرم میزبان خوبی بودید ولی قدر شناس رو اجازه بده نپذیرم ازت بودید چون فروم اون سرور هست نیازی به باز کردن مسائل قدیمی نیست

من از جمیع بچه ها اس ای بجز میلاد عذرخواهی میکنم بابت اون جمله واقعا منظوری که پشتش بود همین چند خط بالا بود و لاغیر