Posts by saeid_s

سلام بعنوان یه بازیکن از ادمین خواهش میکنم هر کی توهین میکنه هم از فروم و هم از بازی به طور کلی بن بشه یه عده دور هم جمع شدیم وقت میزاریم هزینه میکنیم که کمی بهمون خوش بگذره اگه قراره به ناموس کسی توهین بشه من شخصا دیگه هیچوقت بازی نخواهم کرد این چند وقته فروم واقعا داغونه همش توهین و خراب کردن این و اون اقا این یه بازیه اون تامکت که قبل فیلتر شدن شاخی بود چی دادن بهش که اینقدر جوش شاخ بودن و حرفه ای بودن میزنین خداوکیلی وقتی این متن دوستمون رو خوندم که بهشون توهین شده خجالت کشیدم از خودم که تو این جمع دارم بازی میکنم و به نوبه خودم از VaGNeS عذرخواهی میکنم کاش یه کم غیرت داشته باشیم و به ناموس دیگران توهین نکنیم

سلام

اشکان عزیز منم در رکابتم

سلام

خوب شما بازی یادمون ندادین مجبور شدیم یه گوشه بشینیم و نگاه کنیم :)

Final01.jpg

Acc Name: Ne Team

Acc Password: wiNEr

سلام مبارکتون باشه واقعا عالی بودین دم همتون گرم

ما ( SE ) به دو دلیل برنده نشدیم 1- انسجام شمال 2- عمل نکردن تعهد SW

اعتمادمون به SW از حد اونها زیادتر بود

بحرحال بازم تبریک میگم مخصوصا به مجید خان پرشیا

ویرایش به دلیل ناراحتی دوستمون اقا سید عزیز

سلام مجید خان گل

راستش ما ( SE ) اگه بجای ورود به این بحثهای بی نتیجه به خودمون متکی بودیم الان اوضامون بهتر از وضع فعلی بود قطعا شما و شمال از ما بهتر بازی کردین منسجم بودین اما بچه های ما هم واقعا زحمت کشیدن ولی پشتمون خالی شد

بحرحال این کل کل ها همیشه بوده شما به دل نگیر من شخصا هم بهتون احترام میزارم و هم بازیتون رو قبول دارم

موفق و پیروز باشید و بردتون هم مبارکتون باشه

کاملا درسته بزرگترین اشتباه متا با sw بود

سلام دفاع جانانه ای بود قطعا بابتش زحمت زیادی کشیدین دمتون گرم

سلام دوستان

از اینکه عده ای از دوستان حذف کردن متاسفم هم بدی در حق هم اتحادیاشون انجام دادن هم سرور

البته هنوز بازی ادامه داره و ماها هستیم به راحتی هم کنار نخواهیم رفت حتی اگه ببازیم هم مردونه میبازیم

امیدوارم موفق باشید