Posts by NeMe3iS

سلام شبتون بخیر،

به دلایل شخصی این سرور شرکت نکردم، و فکر نکنم دیگه سروری هم شرکت کنم.

اولا خواستم شفافا اعلام کنم که سامان و آرمان این سرور درحال استفاده از بات من هستند، چرا که متاسفانه موفق نشدم باتم رو از چنگ این دو آدم دربیارم.

قبل از سرور به من پیام دادن و از من اجازه برای استفاده از بات رو کردن، من مطمئنم وقتی باتو از سرورتون پاک کردم یعنی اجازه ریکاوریش رو به شما ندادم، حالا بعد ۶ ماه رو شروع یک سرور دیگه یادتون میفته اجازه بگیرین؟ بحث اجازه نبود البته، دنبال این بودند که براشون ربات رو راه بندازم، در کمال پررویی!

حتی از من خواستند عضو تیمشون بشم و باهاشون بازی کنند، و البته تاکید کردن بخاطر بات نیست و کینه ازشون به دل نگیرم :)) قضاوت با شما.

اتفاقا اگه به کینه باشه، من آدمی هستم که اصلا ریج نمیکنم و خیلی سخت میشه که از یک نفر کینه داشته باشم، از جفتتون هم کینه ندارم اگه کینه داشتم قطعا این سرور شرکت میکردم، ولی اینکه اینطوری بعد چند ماه سراغم میاین بدون هیچ معذرت خواهی، خیلی بی احترامیه قصد نداشتم این بحثو داخل فروم کنم ولی وقتی میبینم به تریدر که اکثر اکانتاشو با یک بات ضعیف بالا کشیده تیکه میندازن گفتم ناگفته نماند.

در خصوص بات، من با سواد ناقصی که داشتم موفق شدم طی ۲-۳ هفته یک بات خسته و بی دروپیکر بنویسم، که هنوزم تو سرور کار میکنه متاسفانه.

یکی از علت هایی که این سرور شرکت نکردم این بود که احساس کردم بازی برای خیلیا چهارچوبش تغییر کرده، یک گفته معروف هست میگه

enjoy the process not just the result

و الان این موضوع خیلی داخل تراوین بیداد میکنه، سرور شده پر از پلیرهایی که فقط براشون نتیجه مهمه. من اگه باتی نوشتم چون لذت میبردم از این کار، نه اینکه بخوام با این بات سایدو برنده کنم، برای همین نسبت به فیدبک هایی که بهم میدادن خیلی حساس بودم یا اگه کسی درخواست بات میکرد معمولا مخالفت میکردم، بات من فقط رو اکانت خودم و بعضی از اکانت های تاتاروس ران بود که خیلیاشون هم خودشون دستی بالا میاوردن بات من فقط تعدیل میزد براشون.اکانت های خودم هم طبق پلنی که خودم براشون تعریف کرده بودم بالا میاوردم، یعنی به نحوی داشتم روی اون اکانت ها کلی وقت میذاشتم و بازی میکردم. میتونستم به نحوی بنویسم که مدت زمان خیلی کمتری ازم بگیره و تعداد اکانت خیلی بیشتری بالا بیارم. تقریبا تا قبل اینکه آرمان از تیممون بره کمتر کسی میدونست من بات نوشتم و برنامه نویسم.همین چهارچوب نه در خصوص آرمان و سامان بلکه در خصوص خیلی از پلیرهای دو ساید جنوبی و شمالی صدق میکرد و متاسفانه هنوز میکنه، امیدوارم بازی برگرده به روزایی که پروسه لذت بخش تر از نتیجه شه!

سرور قبل متاسفانه حتی من اواخر سرور بخاطر اتفاقاتی که افتاده بود، نتیجه برام مهم تر از پروسه شده بود، و از یک مقطعی به بعد بازی برام از حالت ethical خارج شده بود. اگه کسی رو آزرده کردم یا حرفی زدم معذرت خواهی میکنم.

هرروز جامعتون کوچیک تر میشه، طوری بازی کنید که نخواین سرور بعدی خودتونو جلوی بقیه کوچیک کنید تا گردن بگیرنتون!

طوری بازی کنید که جامعتون کوچیک تر نشه، آقای مهدی کلت.

ربات من دست هیچ کس دیگه ای به جز سامان و آرمان نیست و از طرف من به کسی اهدا نخواهد شد.

موفق باشید،

مانی

با عرض سلام،

تو جامعه ای هستیم که باید به عقاید و نظرات هم احترام بذاریم

و تصمیمی گرفته شه که اکثریت باهاش موافقن.

بعضی از دوستان حوصله بازی ندارن بعضی هم میخوان به بازی کردن پناه بیارن

لذا از ادمین خواهمشندم نظرسنجی داخل سایت قرار بده و طبق نظر اکثریت سرور رو باز کنه یا بسته نگه داره تا به قول ایلیا بلاتکلیف نمونیم!

با عرض سلام،

مثلا شما فک کنید تو هر ساید نشه بیشتر از n اکانت ساخت . اینجوری هر ساید با توجه به استراتژی که به کار میگیره میتونه حساب کتاب کنه که چند اکانتو برای دفاع سازی بزاره چند اکانتو برای همر و چند اکانت و برای ساپورت و ... اینجوری دیگه همه چی بستگی به این داره هر تیم چند نفر پلیر داره و چقد تایم میزاره هر پلیر و چقد میتونه استراتژی درستی به کار بگیره .

قطعا خیر!

همینطوری دوستانی که ناتار کاتا می کنند، اکانت و کتیبه خرید و فروش می کنند و انواع تخلف ها رو داخل بازی انجام میدن حالا برای یک تخلف خیلی سنگین تر دستشون باز میشه و اونم اینه که سقف اکانت ساید های دیگه رو قبل از شروع رجیستر سرور پر کنند! بعد شما فرض کن مثلا بخواین برید ساید شمال غرب، لیدرشون بهتون میگه شرمنده جا نداریم‌ پر شدیم؟‌‌:دی

مگه تیم فوتباله :دی

اگه تراوین دات کام بفهمه جیغ میزنه و فرار میکنه :دی

نه تنها تراوین دات کام، بلکه هر مدیر پروژه و برنامه نویسی هم بشنوه جیغ میزنه فرار میکنه :دی

محدودیت مک آدرس هم ظاهرا مجوز میخواد اینطور که به من گفتن

عرفان جان داخل پستم توضیح دادم، اصلا مک آی پی رو نمیشه داخل مرورگر گرفت چه با مجوز چه بدون مجوز. یعنی اجازه و پرمیشن نداره مرورگر که شما بخوای با مجوز ازش اجازه بگیری. اگه بخوان همچین کاری کنند باید سایت رو ببندند و endpoint بازی رو اپلیکیشن ویندوز و اندروید قرار بدن که اونطوری فکر نکنم کسی دیگه بازی کنه. اگر حرفم اشتباهه، ممنون میشم مثل سایت iamunique، یک سایت معرفی کنید که مک آی پی من رو بهم نشون بده!

تنها راه جلوگیری از مولتی اکانت، browser fingeprint هست که هیچ مجوزی نیاز نداره، فقط کافیه یک term of use برای کاربران موقع ثبت نام قرار بدید و داخلش شرح کنید که مشخصات سخت افزاری دستگاه شما به منظور جلوگیری از تقلب این اطلاعات رو جمع آوری می کنید، گرچه همینم واقعا لازم نیست!

Is Browser Fingerprinting Legal?

Yes, browser fingerprinting is legal as all the information collected is considered public and does not include any personal data. However, one should note that the fraud solution that collects the data should be compliant with all applicable legislation. For instance, SEON is fully GDPR compliant and ISO-27001 certified

میتونید از همین سایتی که نقل قول کردم ازش هم تهیه کنید، خیلی پیشرفته هست این تکنولوژی، نه تنها نمیتونند دورش بزنند بلکه حتی برنامه نویس ها نمیفهمنند چیو از کجا داره میگیره :دی . معمولا با وب اسمبلی نوشته میشه که برگردوندنش تقریبا غیر ممکنه. اگه دولوپر خیلی مهارت داشته باشه، میتونه طی ۱-۲ ماه اینکارو انجام بده که برگردونه سورس کد رو، و بتونه دورش بزنه! کسی که همچین مهارتی داره مطمئن باشید اینقدر سرش شلوغه که حتی اگه تراوینم بتونه پلی بده نمیتونه ۲ ماه کامل وقت بذاره واسش. اگر مهارتشو نداشته باشه، فقط باید ۴-۵ سال زمان بذاره تا به اون سطحی برسه که تازه بتونه ذره ذره کد رو برگردونه. تازه فایلشم معمولا ۵-۶ ماه یک بار آپدیت میدن :دی

در باب یک پیشنهاد دیگه، کاش برنامه نویستون کمی ناتار ها رو پیشرفته تر کنه. خیلی خسته کنندن!

مثلا از یک روزی به بعد شروع به نیرو سازی کنند، اگه انبارشون کاتا شد سریع انبار بسازند، و اگه مولتی اکانتم نباشه قطعا باید تعداد دهکده هاش از این الگوریتمی که الان هست کمی بیشتر باشه. که دوستان مجبور شوند تند تند اردوگاه کاتا کنند، سربازخونه و اصطبل کاتا کنند و یا ساختمون اصلی. حداقل طرف با رید ناتار هم همر کشید، نصف همر های IR ارزش داشته باشه.

و از همه مهم تر بنظرم اگر نتونستید کاملا جلوی بات رو بگیرید، حداقل ناتار یاب داخل بازی بذارید، چون دوستانی که بات ندارند مجبور نشوند برن پول اسکریپت بدن که حالا ممکنه رمزشون هم بالا بکشه.

موفق باشید،

مانی

هر اکانت صرفا براساس منفعت و رشد خودش باید گام بردارد و گرنه بن !!

با عرض سلام،

من شدیدا مخالف هستم که فقط این قانون وجود داشته باشه.

اگر قوانین به نحوی باشه که همر کشیدن سخت باشه، به همون اندازه باید دف کشیدنم سخت بشه!

طبق سناریویی که شما تعریف کردید، پس قطعا دف چند ۵۰-۶۰ میلیونی رو واندر ها خواهد بود، در صورتی که همرای واندرزن به شدت تضعیف شدند، و یک نابالانسی زیادی برقرار خواهد شد.

اگه قرار باشه جلوی مولتی اکانت گرفته بشه، این موضوع هم باید در خصوص مولتی ریدری و هم در خصوص مولتی دف ساز برقرار باشه

پست قبلی من به نوعی در خصوص جلوگیری از بات بود، ولی اگه قرار باشه جلو مولتی رو بگیرید همونطور که اشاره کردم تکنولوژی به قدری پیشرفت کرده که شما میتونید به راحتی هر دیوایسی رو تشخیص بدید.

صحبت از mac ip نمیکنم، ادمین اسپیدترا مدعی هست که مک آی پی رو میشه گرفت در صورتی که یک سایت با دسترسی مرورگر، دسترسی به mac ip نخواهد داشت. لطفا یک سایت به من معرفی کنید که مک آی پی شما رو نشون بده! و خیلی راحت هم میشه دورش زد، چون اطلاعات تو پروتکل http رد و بدل میشه که به راحتی میشه تغییر داد و آی پی رو فرستاد که واقعا برای دیوایس من نیست.

اما روش جذاب تری وجود داره به نام fingerprint. روشی که شما حتی با VPS هم نمیتونید دورش بزنید!

اثرانگشت مرورگر مجموعه ای از اطلاعاتی هست در خصوص سخت افزار دستگاهی که مرورگر رو اجرا کرده که به منظور شناسایی و منحصر به فرد بودن دیوایس اجرا کننده مرورگر جمع آوری میشه.

وی پی اس، در واقع یک ماشین مجازی هست که رو یک سیستم قوی تر ران شده، و رو اون سیستم قوی تر، کلی ماشین مجازی دیگه هم رانه. چون hardware تمام این ماشین مجازی ها شبیه هم دیگه هست، و ضمن اینکه GPUشون مشترکه، اثرانگشت یکسان میدن! پس شما با خرید vps نمیتونید دور بزنید، و برای دور زدنش باید ماشین اختصاصی با کانفیگ مخصوص بخرید که هزینش چند صد دلار خواهد بود، صرفا برای بالا اوردن ۳ اکانت (۲ جانشین، ۱ اصلی :)‌ )

با این سایت هم میتونید تست بگیرید،

https://amiunique.org/fp

پیاده سازیش قطعا زمانبر و هزینه بر خواهد بود، ولی اگه قراره جلوی اکانت ریدری گرفته بشه باید جلوی مولتی اکانت تماما گرفته بشه چه دفساز چه غیر دفساز.، اگه نه، جلوگیری از بات باید کفایت کنه که سرور بالانس بمونه. تراوین دات کام از این روش استفاده میکنه برای شناسایی در آخرین نسخه بازیش

یک نکته دیگه هم وجود داره که باید بهش اشاره شه، سرور ۳ ایکس که در حال رانه من دیدم داخل بعضی سایدا اکانت ۱ دهکده ای که پاپشون ۲ هست زیاده، الگوریتم پخش دهکده ناتار باید اکانت های مولتی و اکانت هایی که تک دهکده ای هستن و پاپشون خیلی پایینه رو نادیده بگیره تا بقیه پلیر ها از این موضوع سو استفاده نکنند.

درود، خسته نباشید

با احترام، تمام راهکار های شما غیر منطقی و غیر استاندارد هستند

نظر اولیه اسپیدترا مبنی بر بررسی‌ اکانت های ذینفع چه با آیپی چه بدون آیپی هست.

یک ساید همچنین میتونه دف ساز های زیادی به صورت مولتی رجیستر کنه که هر کدوم چند مولتی ریدری داشته باشند، و بدون اینکه وارد تاپ تن شوند و بدون جلب توجه، آنویل سنگین تحویل ساید و واندر بدهند که طبیعتا وزنه سرور رو به هم خواهد زد.

نظر‌ دوم اسپیدترا مبنی‌ بر غارت محدود هفتگی از هر اکانت می باشد.

نه تنها باعث کمتر شدن مولتی نمیشود، بلکه باعث بیشتر شدن مولتی میشه! اگر قبلا کار با ۲۰ مولتی مصری کپ دار راه میفتاد الان باید ۲۰۰ مولتی مصری تک دهکده ای رجیستر بشه هم دردسرش کمتره هم هزینه کمتری میبره هم منطق شناسایی شما رو دور میزنه

من ۳ ساله در زمینه bot detection و همچنین طراحی بات و scrawler داخل یک شرکت خارجی فعالیت میکنم.

همونطور که قبلا قول داده بودم، آماده هستم در حد مشاوره به برنامه نویستون کمک کنم تا تمام بات ها شناسایی شوند، بدون اینکه هزینه یا دردسر زیادی جهت develop داشته باشید. همین متنی که الان مینویسم هم واقعا کافیه برای جلوگیری از تمام بات های داخل بازی، ولی باز ایشون اگه راهنمایی میخواستن من در خدمتشون هستم.

یک hint قبلا به مهدی داده بودم، نمیدونم عملی کرده تا الان یا خیر، ولی با عملی شدن همون موضوع، تمام بات هایی که من تا امروز بررسیشون کرده بودم patch خواهند شد بدون اینکه developer بفهمه از کجا خورده چون سطح بات های تراوین واقعا پایینه :))

راهکار هایی که بهشون اشاره میکنم حتی اگه برنامه نویس هم بدونه نمیتونه کاری از پیش ببره، اگرچه همون hint ها هم میتونستن جلوی بات رو بگیرن!

۱. توقیف ربات با کپچا، ذاتا سایت شما فقط زمانی کپچا نشون میده که تعداد درخواستی که برای سرور ارسال میشه غیر استاندارد باشه ولی این روش درستی برای نمایش کپچا نیست چون هم باعث مزاحمت برای پلیر های معمولی میشه و هم بات ها نهایتا با کمتر کردن سرعتشون bypass می کنند.

به جاش شما به تمام پلیر ها هر روز طی یک تایم کاملا رندوم، کپچا نمایش بدید. به کاربر هایی که کپچاشون رو حل نمیکنند، مجددا بیشتر کپچا نشون بدید و اگر زیر ۲۴ ساعت از یک درصدی موفقیت حل کپچاشون کمتر بود اکانت رو حذف مدیریتی کنید.

۲. تا زمانی که ورود به سایت به درستی انجام نشه هیچ باتی نمیتونه مزاحمتی براتون ایجاد کنه پس بیشترین مانورتون رو تو ورود به سایت قرار بدید. تو همون ورود خیلی راحت متیونید ربات رو شناسایی کنید و همونجا بلاکش کنید!

۳. از honeypot استفاده کنید، یعنی یک قسمت سایت رو یک باره تغییر بدید، طبیعتا ربات رو تغییر قبلی ذخیره شده و به راحتی وارد تله میفته. مثلا داخل یکی از پروژه هایی که کار میکردیم، یک دفعه تو یک زمان خاصی پیجینشن رو مثلا از ۲۰ به ۲۱ تغییر میدن، و آیتم ۲۱ رو مخفی میکردن، ربات چون رو کد ران میشه مثلا رو آیتم ۲۱ هم کلیک میکنه و داخل تله میفته، در صورتی که پلیر و کاربر عادی نمیتونه رو آیتم ۲۱ کلیک کنه! همین مانور رو تو لاگین هم میتونید انجام بدید.

۴. از کلادفلیر حالت under attack استفاده کنید.

https://nowsecure.nl

پی نوشت: بابت استفاده از الفاظ انگلیسی معذرت میخوام، معادل فارسی این کلمات رو متاسفانه نمیدونم

پی نوشت: تکنولوژی به قدری پیشرفت کرده که شما حتی میتونید جلوی مولتی اکانت هم بگیرید چه برسه به بات :)

لذا در صورت ادامه دادن تهمت و افتراع جور دیگری باهات صحبت می کنم

پرهام جان میدونم جور دیگه ای چطور حرف میزنی، داخل دیسکورد بودم وقتی به مملی زنگ زدی فحش دادی شنیدم. اینجام بنده رو مورد خطاب قرار میدی، بعد ۲ پست بالاتر پدر معنویتون میاد طومار مینویسه دم از ادب میزنه :دی.

جای ترور اسمتون رو میذاشتین پارادوکس

این اتهام های شما به من ، عرفان ، ادریس ، سورنا ، دیابلو ، و ..... اعضای تیم تروریس نمیچسبه و نخواهد چسبید

اکانت گول مولتی من تو اتحادتونه اتهام نمیزنم، نکنه منکر این هم میشید؟‌:دی. خودش اومده؟‌ :دی. اون ۳ تای دیگم که دارید رید میدین ولی دعوت نامه براشون فرستاده بودید :دی.

تمام شارژ اون نیرو ها و گندم اون ده رو مولتی هایه خودتون میده عزیز دلم از خودت میخورن و به خودت ضربه میزنن

اینم مدرک

ادریس جان ۱۱ تا اکانت، ۴۵ تا فیدر حدودا داشته که ساعتی ۶۰۰کا بهتون میداده.

میشه روزی ۱۵ میل :) اصلا نیازی به رید رفتن مولتیای من نداشتید برای شارژش. همون یک مقدار منابعی که بردید هم عینا لاست گرفتم ازتون پریشب. پوینت دف اتحاد به جز ۱کی تیراندازی که مانی دیوار کرده تماما از شما اومده.

به رید بوده باشه منم کپای کل تروریستو ۲ روز رید میدادم با دهکده هایی که ۱ موتوره شوالیه شارژ میکردن، همون منابع میرفت جنگ کوچیکو شارژ میکرد :دی

لینکاش موجوده ۴۰۰کی و ۱میل و .. از کپاتون زده شده. نه با ۲۵ تیرانداز و ۲.۵کا .

دف همین اکانتام که رو فیدرش بوده خالی کردید رو مولتی من، از پوینت هجومشون هم این موضوع مشخصه. اکانتا رو اسکات زدم و تو هیچ کدوم منابع نبود.

من شخصا مشکلی ندارم، مشکل داشتم دیگه بازی رو ول میکردم ولی ادامه میدم. اما چیزی که برام جالبه اینه که تو فروم دارید شمشیرتون میچرخونید حرف از پاکبازی میزنید :دی

همکاری تروریست، با آرمان و سامان مثل روز روشنه. دوستانی که واسه ضربه زدن تو بازی دست به هر نوع بازی میزنن دیگه نیان تو فروم اراجیف سر هم کنند.

با سلام

اول تبریک میگم بابت بلند کردن منحصر یونیک

تقلب می‌کنند

اکانت میخرن

با پول بازیو میچرخونن

ما عقده ای نیستیم فشارم نمیخوریم

شما چی دوستان عزیز؟؟؟

پرهام جان، قرار بود دیگه پست نذارم ولی یک پست میذارم بشوره ببره :))

اکانت الاغ، که ما کشیدیم بالا، دست شما چیکار میکنه؟ دفشم با ۱۲۰کی پرید کلا پوینت دفاعی ۳کی گرفت :)) بقیشم رو لاسته بی زحمت یک لاگین کنید رو اکانت :)) البته اگه چیزی مونده باشه ازش.همین شما ها بودید که تا ۲ روز پیش میگفتین اتهام نزنید و این کثیف بازیا کار ما نیست. ما فحش نمیدیم و بی احترامی نمی کنیم و ..

حالا که دستتون رو شده، واقعا بازم روتون میشه بیاین تو فروم این حرفا رو بزنید ؟‌ :دی

رو نیست ماشالا، سنگ پای قزوینه.

ادعا بازیتونم میشد بلد بودید ۵ تا کتیبه ساید خودتونو جمع میکردید. هر فیدری اسکات کشیده میشده ۵۰ تا کاتا داشته :دی. اینطوری کتیبه جمع نمیکنن که :دی

چاه کن همیشه تهه چاهه!

این پوینت دف که مشاهده میکنید تمام کیل پوینتش از شما و اکانته مانیه، چون کس دیگه ای تارگت نکرده :) جاشم سریع دف درمیاد، دفی هست که گندمخورش رو نمیشد داد زحمت کشیدین خودتون کیل کردید :دی

خیلی فیدر زدید ولی باز رنک ۶ تاپ پیشرفته اتحاد :دی کلا هم ۱ پلیر خسته روشه :دی این هفته هم ازتون ۱۳کی گندمخوار گرفتم، کاتاتون رو اون دهی که اندازه ۳ واندرزن دارید روش منابع میدید و وقت میذارید اینسرت شد یک سری :دی اونم از ۱-۲ خونه :دی

پ.ن: میگن دروغگو کم حافظست، اول سو تفاهم بود حالا سیاه بازی و توجیه، از بایکوت کردن هم رسیده به دعوت نامه اختصاصی فرستادن :))

پ.ن:‌کنتور مانی استایل هم رو اکانت تنسر فعال میشه از امروز :))

سلام مجدد،

اون قسمت هایی که مربوط به خودمه پاسخ میدم، و آخرین پست من برای مدتی داخل فروم خواهد بود، و تمرکزم رو داخل بازی میذارم به جای فروم نویسی و در حد توانم به ساید کمک میکنم.

(البته یبار هم سر پست فروم و آنالیز آرمین نو مرسی عزیز بابته چیف شدنه ده لا به لایه کلونی قرار شد یه آنالیز سنگین بزاره که آرمین هم یاد بگیره آنالیز کردن:)) که اومدم فروم دیدم ااا قشنگ داره آماره مولتیایه اکانتو لو میده که آرمینم در جواب نوشت نمیدونستم اینهمه مولتی دارید:) )

آرمان جان، هرکسی توجه کنه به مپ میبینه دهکده ای که به صورت wonder sup نزدیک ما خورده برای ما هست، و آرمینم زحمت کلیک کردن رو یکی از دهکده های نزدیکو نکشیده بود که ببینه تمامش کپ هستند.

خلاصه هرچی که نیاز داشت و از اول سرور تغذیش کردم از لحاظه فنی که کاش نمیکردم که الان خودم و تهدید نکنه ( :تا یکماه دیگه هم دی بزرگ )

آرمان جان، کلا منو چسبوندی به سیستم و کد :دی .۵ تا اکانت گولی که دستتون بوده مسیرایی که روش میزدید ۱۸کی در ساعت میبرد هر دهکده. ۷۰کی سرباز پیاده داشتند، ۶کی کاهن سواره، به خاطر مسیر زدنتون. کلا منابع تو دیوار بود و هر ۲ ساعت یک بار باید بهش سرمیزد سامان. اما اگه سامان جای اینکه دستی جا به جا کنه، به قابلیت بازی داخل بازار پی میبرد و یکم از مغزش واسه محاسبات و جا به جایی منابع استفاده میکرد به جای ۶کی کاهن سواره، ۲۵کی داشتیم. و البته وقتی اکانت رو دستتون گرفتین دیدین چقدر کاهن سواره کشیده شده بود تو این چند روز. پس من فکر نمیکنم نه شما و نه سامان از لحاظ فنی چیزی بارتون بوده باشه، صرفا دو تا ناتار و یک رید خودکار یاد گرفتین جو برتون داشته. بازیکنی که بگه من حسی بازی میکنم نه با محاسبات، دوست عزیز آیا تو حس شما با ۱۸ کی در ساعت سرباز پیاده و کاهن باهم ساخته میشن ؟ :دی

تایم شارژ هر همرمون هم به ۳۰۰-۴۰۰ ساعت رسیده بود :دی. ۵ روز اکانت دست من و مملی بود تونستیم مسیرا رو اوکی کنیم، زیر ساخت بزنیم و لیست فارمو اوکی کنیم، نزدیک ۲۰ دهکده ۴ موتوره شارژ بودند! عکسش هم که داری :)

من هیچ ادعا پرو پلیری ندارم، یک پلیر معمولیم که فقط محاسباتم قویه. نه سروری بازی کرده بودم که ناتار داشت، نه سروری بازی کرده بودم که رید خودکار داشت، نه سروری بازی کرده بودم که مصر و هون داشت، و نه سروری بازی کرده بودم که سفارت سطح ۳ اش به جای ۹ تا جا، ۶۰ تا جا میگرفت. دو مین ویس دادی راجب ناتار و مصر توضیح دادی شده تغذیه اطلاعات فنی؟ :دی

از سرور بدون مولتی هم به شدت استقبال میکنم، لازم باشه شخصا کمک مدیریت میکنم ولی تا این لحظه با توجه به تعداد مولتی رجیستر شده در ۴ ساید، سیاستی مبنی بر توقف اکانت مولتی ندیدم.

بخاطر اینکه دلم بشدت راضی بود از انجام اینکار چون خودمون زحمت صفر تا 100شو کشیدیم و الان کسه دیگه ای بیاد بگه من کردم و بخواد خودشو گنده کنه و هرجا میشینه به دروغ زحماتمون و بیارزش میکنه و سعی در خراب کردن شخصیت و رزومه من داره

برسیم به بحث کلونی، این کلونی و کپ نزدیک کردن به خودمون کلا دست پخت شما نبوده، دست پست شخص خود من بوده، وقتی شما رو اکانت لاگین نمیکردی من داشتم رو اکسل مسیر میزدم، رو مولتیا حساب کتاب میکردم اونایی که کپ . از هفته دوم، با وجود اینکه هفته اول هیچ رید درست حسابی نداده بودیم، اکانتو رسوندم رنک ۲ رید با همون یک ذره نیرویی که داشتم، تمام اینا رو حساب کتاب هایی بوده که شما در جریانش نبودی.

شما تو هفته اول چیکار کردید؟ ۳۰۰ تا شوال کشیدین؟ واحه بلد بودید خالی کنید؟رید بلد بودید بزنید هفته اول بدون مولتی؟ اصطبل ۲۰ نداشتین تا روز ۵ :دی

یک جوری بازی میکردید که همین آرمین نومرسی فکر میکرد کسی رو اکانت نبوده:D

منم منم کردنه کسایی که 5 درصد کارایه اکانتو انجام ندادن و بیارزش کردنه وقت و هزینت

لیست فارم کشیدی؟‌

دف کشیدی؟

کپ آپ کردی؟

انبار و انبار غذا ساختی داخل کپا؟

زیر ساخت ساختی؟

مسیر با اکسل زدی؟

چه کاری انجام دادید آرمان جان؟ حافظم یاری نمیکنه. اها یادم اومد، آهنگری ۱۷ کردی :دی

حتی اتک رو اکانت بوده شما نبودید، الانم اصلا اشاره نکردید به این موضوع، وقتی اتک رو اکانت بوده شما کجا بودید؟ مگه قرار نبود ایتم هیرو چک کنید، مگه قرار نبود ریل و فیکو در بیارین جناب پرو پلیر؟ زحمت همین کار هم نکشیدین؟ تو بدترین حالت باید ۳ اکانت گول رو میذاشتین رو حذف، به غیر از اون هر خسارتی که زدید قطعا حق الناس بوده. تو همون لحظه، من زحمت این کار هارو کشیده و بعد از ۲ ساعت خیره شدن به اردوگاه تونستم سوتی بگیرم از لانچ ادریس و عرفان رو همر ۲ که داخل واتس اپ هم به خودتون و هم به دف کورد گفتم اتک ۲ فیکه. این وسط هم باید شوالیه میکشیدم هم محافظ هم تعدیل میزدم.، شما چیکار میکردید؟ کجا بودید اون شب؟

بله کری خوندن و نامه نگاری اکانت با شما بود، خیلی زحمت کشیدین واقعا :))

مسئولیت تموم کارایی که انجام شد از طریقه 10 تا مولتی مصری و 5تا گول همرو من به گردن میگیرم

آرمان جان، رو کاغذ امضا میکنم که شما حتی شب پلنتون هم زحمت نکشیدین و سامان اکثر زحمت بک دادن و پلن رفتن رو کشیده. اکثر اکانت هایی که بک خورده بودند ایمیلش دسته سامان بوده، و با بک ندادن اکانتی که اسم خودش روشه میخواین گناه کار جلوش ندید. اسم سامان حتی بعد از رفتنش داخل پروفایل موند، تا روزی که تسویه حسابشو کرد و خیلی بیشتر از زحمتی که رو اکانت کشید رو به باد داد، تا اسمش برای همیشه پاک شه.

شما یه آدم ساده و مهربون و مامانی نبودی، خلاصه بازی شما از روز ۱ تا دیروز تو این عکس افتاده. نکته اش رو خودت متوجه میشی :)

uwp1562622.jpeg

ندارم چشم من، تاب نگاه صحنه سازیها

من یکـرنگ بیزارم، از این نیـــرنگ بازیها

زرنگی، نارفیقا! نیست این، چون باز شد دستت

رفیقان را زپا افکندن و گـردن فرازیها

من نمیدونم الان چون شما تو تیم اکانت تنسر هستید و در کنار محمد علی این حرفتونو تهدید ساید به ساید تلقی کنم، یا بذارم رو حساب هوش هیجانی پایین و جوابیه

ناشیانه به حرفای منطقی متین.

شما خط پایینتر نخوندید، اشاره کردم بنده این مدل بردن در شان من نیست، کسی نیستم که بخوام از هر روشی ببرم، وگرنه برام کاری نداشت مثل شما اکانت تو ساید دیگه رجیستر کنم، بارها به این موضوع اشاره کردم و اشاره شده، ولی توضیحی از تیم شما داده نشده. لطفا در خصوص اکانت prance of turk توضیحی بدید تا در جریان باشیم. در طی این ۱۰ سالی که بازی کردم یک بار به خودم اجازه ندادم داخل ساید دیگه ای اکانت رجیستر کنم. ضمنا هر صحبتی بنده میکنم، از جانب خودم هست و طبق آنالیزی هست که انجام دادم. مدرک اوردم که بازیکنی دخیل بوده تو این حمله، که لاگین نداشته رو اکانتمون. یا باید قبول کنید که کار خودتون بوده، یا کار تروریست، که مدارک نشون میده کار تروریست بوده.

پستاتونو دیدم یادم افتاد که شما همون عزیز اکانت بخر توی جنوب غرب بودی که رو مولتیای ما نامه میذاشتی که کار واجب دارم بعد تو خصوصی پیشنهاد خرید میدادی خداروشکر دیدم بساز بفروشی ساخته دیگه از رستگاران هستید....شما همین اکانت رجیستر کنی تو ساید ما هم اصن برات بازی تمیز تلقی میشه نیاز به دور زدن نیست.

نبش قبر کردید پس :دی

سروری که نبش قبر کردید، اولین سروری بود که داخل اسپیدترا رجیستر کردم، که من ۲ هفته حضور داشتم. من دروغی ندارم به شما بگم، بله حرف شما درسته من چند تا اکانت مولتی از اتحادی که قرار بود حذف بشن میخواستم خریداری کنم که جفتشون نزدیک همر اصلیم بودن و تو اون تایم بازی تک دهی رو مرز بودند، صرفا برای رید دادن و زودتر روشن کردن موتور های اکانت، ولی بازم این کار اشتباه من رو توجیح نمیکنه و چوب کارما رو همون سرور هم خوردم.

شما که نبش قبر میکردید، همون سرور حتما دیدین همر من چطوری پریده، ۳ همر از ساید خودی تو فاصله ۱۰ خونه لانچ شده بود روز ۱۵ بازی، اکانت prance of turk هم منو یاد این اکانت ها میندازه :) . ا

کسی رو که متهم میکنید رو بشنویم ؟؟؟

انشالله که همونطور که شما میگید بوده باشه، من اتهامی نمیزنم و بابت قضاوت اشتباهی که دیشب کرده بودم ازتون عذرخواهی کردم.

الان این مولتیای کنارت تا دیروز اکی بود همه چی و دنیا به کام بود امروز شد مولتیای که برخلاف قوانین هستن باید بن بشن؟؟؟؟؟

این پاسخ به دوستتون بود که خیلی رو قانون تاکید داشت که حتما باید تمام قوانین عینا اجرا بشه، و بنده بازگو کردم قوانینو براشون. تو قوانین جایی ندیدم راجب تگ اتحاد، و ارتباطش با مولتی بودن صحبت کرده باشه. بنده مشکلی ندارم هر آی پی رو اون تعداد اکانت، اکانتو بالا کشیده اگه با اکانت دیگه ای هم یکسانه اون اکانت هم بن شه یا پانیش بخوره، به همون شدت. اگر آی پی که اکانتو بالا کشیده اعتراف به مولتی بودن اکانت کنه، اکانت مطابق قوانین باید پانیش بخوره یا بن شه. همری هم بلند نمیشه برای زدن اکانتی وقت و گلدش با خودمون بوده.

همرمو گذاشتیم برای یک تارگت جذاب :)

وظیفه شما پس از اخراج بازیکن چنج میل اکانت‌ها، تغییر رمزها و ویرایش فارم‌لیست‌ها بوده که سهل انگاری کردید.

تمام فرایندی که شما گفتین انجام شده. چنج میل بدون داشتن میل اصلی غیر ممکنه. شما سرعت پایین سزار و شمشیرزنو در نظر نگرفتین، و البته ای پی خوردن با مولتی های خودمون که توسط ارمان انجام شد. لاستی که خورده اونقدر بزرگ نبوده و در حد تایمی بوده که گذاشتیم سره اوکی کردن و رو به راه کردن اکانت.

متین جان، تناقض داره بین حرفایی که زده میشه،

اول ناصر کلاه بردار میاد میگه سرور رول بک بخوره،

بعد سعید میگه اکانت هایی فحاشی کردن و یا نقشی داشتن از بازی حذف شن و بن بشن

محمد کینگتون پشتش میگه من همرم خورده و هم دردم ولی حرفه ای نیست، همر نباید رول بک بخوره.

الان که شما عملا دارید میگید ۲۰ تا اکانت که تو چند خونه ای اکانت تنسره به همون شکل بمونه؟

حالا که شما اینقدر اصرار به استفاده از قوانین بازی دارید، پس طبق قوانین بازی اگر از آی پی که از روز اول رو این اکانت ها به صورت متداوم بوده، به مولتی هانتر میتونیم پیام بدیم و گزارش مبنی بر مولتی بودن اکانتشون بدیم قاعدتا طبق قوانین بازی باید تمام اکانت های خاطی یا بن شوند یا پانیش بخورن.

مگه شما هدفتون یک چیز دیگه باشه و بخواین از آب گل آلود ماهی بگیرید. اون موقع من مشکلی ندارم میتونم ۴۰۰ تا اکانت هون تو سایدتون تا امشب رجیستر کنم و پوشش کنم از ساید خودمون، تمام کتیبه هاتونم بلند کنم باهاش یا همر بکشم رو خودتون لانچ کنم. آرمان جان باهاتون رفیقه و باید تعریف منو پیشتون کرده باشه :دی

آیا این نوع زدن و بردن ارزشمنده؟ امیدوارم حرفایی که تو این ۲ صفحه زده باشید، واقعا حرف دلتون بوده باشه، چون الان لایک هایی که شما میگیرید نشون دهنده این موضوع نیست.

درود،

اولا این بازیه که مبناش بر سیاست میچرخه، اینکه تیم شمال با ماشین حساب میاد کف فروم حساب کتاب میکنه یا با هر سیاستی جلو میاد دلیل بر احترام گذاشتن نیست، بخشی از بازیه.

بخشی از دوستان اشاره کردن داستانو تا از زبان آرمان نشنوند قضاوت نمیکنند، ایشون جربزه پست گذاشتن داخل فروم رو داره؟ اصلا چه حرفی میخوان بزنن؟ به چه حقی زحمت یک تیم رو شخصا خراب می کنند؟ داستان نیازی به قضاوت نداره. وقتی یک نفری قتلی به صورت عمدی انجام میده حکمش زندان و اعدامه، حالا مجرم هرچی بگه حکم تغییر نمیکنه. هرچند مجرم هم بیاد الان جز اینکه بگه من به مانی بازی یاد دادم و .. چیز دیگه ای نمیتونه بگه چون کاری نکرده، صرفا لب و دهنه.

بخش دیگری از دوستان اشاره کردند چطور این موضوع ربط داشته به تیم تروریست؟ دیشب قبل اینکه پلنشون این دوستان شروع شه دقیقا ۳۰ مین قبلش رمز تمام اکانت ها تغییر داده شد، و تا اون روز لحظه رمز ها دست آرمان بود. چون میدونستم اون شب پلن داره تغییر دادیم ،گرنه ارمان تقریبا ۴ روزی میشه رفته. چند ساعت قبلش داخل فروم طبق معمول toxic بازی هاشون رو انجام دادند، و پلن هم یک نفری انجام نشده.

اینم مدرک قاطعانه:

کسی که رو اکانت mim رفته بود و دفشو کرده بود تو واحه، آی پی داشته که تا به حال رو اکانت بازی نکرده بود چون آی پی نخورده بود.

اما سایر واحه ها، این شکلی نبودن و سریع لیمیت آی پی خوردن. آرمان جون زحمت این واحه ها رو شخصا کشیده بود. آرمان چه حسی داشتی بعد ۳۰ روز لاگین میکردی رو ۱۵ کراپا؟ :دی

با توجه به این مدارک، و البته توضیحاتی که دادم، حداقل چندین نفر درگیر پلن دیشب بودند که تا به حال رو اکانت ما لاگین نکرده بودند. متهمین SE و تروریست بودند.

و با توجه به مدارکی که دستمون رسیده، تروریست هم کمک کرده و کاملا در جریان پلن بوده، و SE نقشی در این پلن نداشته.

آرمان جان اینقدر نوب بودی که اون همه اکانت، ۲۴ ساعت دستت بوده ولی هیچ کاری نتونستی باهاشون کنی و ته خلاقیتت چنج کپ کردن بوده و تونستی ۵کی لاست بگیری :دی. همر اکانت های گول هم کردی تو نیزه و سرباز پیاده اکانت خودت :دی

مدیریت تصمیم بر بک ندادن همر گرفته، و تیم تنسر به این تصمیم احترام میذاره. لذا از ادمین خواهشمندیم، در صورت امکان یا مولتی هارو در اختیارمون قرار بده و یا حذفشون کنه از بازی.

با احترام،

مانی

چه بهتر اگر یک براوردی از خسارت وارد شده ارائه کنید.

سلام ایلیا جان، ممنون بابت حمایتت

خسارت وارد شده تا این لحظه واقعا برای خودمون هم سواله، چون هنوز پسوورد خیلی اکانت ها رو نداریم. اکثر کپ های نزدیک و درصد بالا که چنچ کپ شدن و حتی فکر کنم کاتا هم شده باشن، چون تیم ترور نزدیکش کاتا داشته و میتونسته بزنه.

همر ۳ هم لاست سنگینی خورده چون رید خوابیده. ناچارا همر ۵و ۶ هم زودتر رو واندر زدیم که نخوایم تا ظهر گندم بدیم. رید به صورت کامل خوابیده و حتی نمیشه استارت زد چون ریسکه که دوباره دف پر شه. از کنفدارسیون هم خارج شه احتمالا تروریست برای ۰ کردنشون میان چون ۱۲ ساعت وقت دارن. دف روی خود دف سازا هم که تا الان نزدیک ۱۶۰کی فقط ما کشتیم، احتمالا کل دفو فرستادن یکجایی که لاست بخوره از این دوستان هیچی بعید نیست :دی.

حدودا ۲۰۰کی سرباز پیاده و ۶۰کی کاهن سواره داشته دف سازای شخصی که رمزشو عوض کردن. دفشم بک داده بودن و تا الان باید رو لاست باشه.

بهترین سناریویی که میشه پیاده کرد بنظرم اینه که همین چند اکانت رول بک بخورن، به تایم پیش دیروز و به مقداری که سربازخونشون و اصطبل شارژ بوده بهشون نیرو اضافه شه و از تایم سربازخونه و اصطبلشون کم شه، البته اگه همچین چیزی مقدوره کلا..

من عذرخواهی میکنم از ساید SE بابت اتهامی که دیشب برای اکانت من رخ داده، طبق پیگیری هایی که مملی کرده بود ظاهرا تیم تروریست پشت این جریانات بود که مملی کامل تر توضیح داد. من دیشب به خاطر یک سو تفاهمی که پیش اومده بود زود قضاوت کردم.

وقتی دشب اکانت های گول خورد بهم، در واقع خیلی ناراحت نبودم چون ۸۰درصد این زحمات رو سامان کشیده بود رو اکانت های گول، ولی وقتی کپ و همر اصلی هم ضربه دید دیگه واقعا مغزم یاری نمیداد. از روز ۵ به بعد، هم سامان و هم آرمان هیچ کار و نظارتی رو کپ ها نداشتن و تماما به دوش من بود. تمام واحه هایی که گرفتن، تمام انبار و انباز غذا و ..، بعد این دوستان اینقدر راحت پس اکانت رو چنج بک میدن واقعا به شخصه نمیتونم تصور کنم زحمات و تلاش یک نفر دیگه رو خراب کنم.

آرمان جان، یادته گفتم هر سایدی بری ۰ ات میکنم؟ فکر نکنم سایدی گردن بگیرتت. میتونی بری با پرهام اینا دات کام بازی کنی بشی فارم عربا :دی

سامان باز حق داشت که همکاری نکنه چون کار اکانت گولاش واقعا زیاد بود.

در مورد آرمان هم مملی جان میدونم چی میکشی و هنوز داغ حرکتش تو سرور قبل رو سینه ام سنگینی میکنه و به عنوان یه رقیب تو این سرور از ادمین میخوام اگه امکانش هست تایم سرور رو به عقب برگردون چون واقعا من خودم از مخالفان سرسخت بازی کثیف هستم . الان واقعا مگه کلا چند نفر از ما تراوین بازها مونده که بخوایم اینجوری به هم خیانت کنیم .

از دوستانی که داخل SE بازی می کنند اگه واقعا هم نظر هستند با ناصر جان ممنون میشم اعلام کنند تا ادمین بازی هم این گزینه رو در نظر بگیره.

در خصوص همری که از ما پریده، دوستان براشون جای سوال بوده چرا رید استاپ نخورده چرا هیچ اتفاقی نیافتاده. متاسفانه تو تایم آنلاینی ارمان اتک زدید و ایشون مسئولیت همرا رو گردن گرفت و قرار بود تایم لانچ و ایتم هیرو و اینا رو چک کنه و ریل رو دربیاره ولی ایشون اوج کاری که کرد فرستادن اسکرین دف به دف کوردمون بود :دی . منی که ساعت ها رو اکانت بودم، بازم اومدم رو اکانت و همرو با کمک جعفر جاخالی دادم و از سوتی که رو لانچ ده ۲ داشتین متوجه شدم ۲ فیکه ولی دیگه دیر بود واسه جا به جایی، کلا اون روز خیلی دست تنها بودم و مملی از صبحش گفته بود درگیره و نمیتونه بیاد.

تازه اونم بعد اینکه همر ۰ شد سینه سپر کرده میگه من عکس دف دادم دف کورد:D. خلاصه ایشون روزی که باید کاریم میکرد هیچ کاری نکرد و من و مملی به این نتیجه رسیدیم که باید حتما بره از روی اکانت. من و مملی ۲۰ روز قبلم به این نتیجه رسیدیم ولی دوست داشتیم سامان رو نگه داریم، و حقیقتا هنوزم برام سواله که سامان نقش داشته یا نه.

من اهل خاله زنک بازی نیستم ارمان جان، دوست هم نداشتم مسائل داخل تیمی رو بخوام تو جمع بهشون اشاره کنم چون اصلا در حدی خودمو نمیبینم که اجازه بدم با آبروی یک نفر بازی کنم، ولی شما دیگه خط قرمزو رد کردید. (هنوزم شما مخاطبت میکنم، زیادته واقعا :)‌ )

هنوز کسی هست ایشونو گردن بگیره؟ اگه هست دیسلایک کنه لطفا که به تارگت های سرور بعدیمون اضافه شه :دی

پ.ن: مملی خودت میگفتی کسی رو سفید سفید نبین، کاش خودت از نصیحتی که داده بودی بهش استفاده میکردی. منم گاندالف خاکستری باید واست باشم :D

صفر کردن لول کپ، بدون کاتا با ساختمون اصلی :)

آرمان جون با بد کسی در آوردی. خودت که منو میشناسی میدونی بخوام چه کارایی میکنم :)

مولتی هایی که ایمیلشو آرمان و سامان کشیدن، چنج پس شدن دارن دف میدن به بقیه کراپا :)

این پلن تماما با هماهنگی ترور بود، شاید سایز واندرزن من کمی کوچیک تر شه ولی برام دیگه ذره ای اهمیت نداره، چنان دفی میکشم از رو مولتی که با کل همر زن هاتون نتونید رد شید.

احترامی باقی نمونده براتون،

مانی

متین جان،

۱. من چیزی رو توجیح نکردم، بازی کثیف هیچ توجیحی نداره، درخواست دادن به بازیکن به شرطی که دف کورد نباشه یا اطلاعات خاصی نداشته باشه، مشکلی نداره از نظر بنده، به شرطی که اکانتش تحویل داده شه یا از اکانتش در جهت منافع سایدی که داخلش رجیستر شده استفاده شه و صراحتا اعلام شه که جا به جا شده. اگه این موضوع اشکال داشت، قطعا ۲۰ روز پیش وقتی علیرضا اونجرز تغییر ساید داد دوستان شمالی اشاره میکردن ولی همونطور که قبل تر اشاره کردم، حتی در حد اشاره کردن هم نیازی نبود چون بالاخره ممکنه یک نفر دلش با ساید نباشه یا تو یک ساید رفیق بیشتری داشته باشه.

۲. اکانت prance of turk داخل اتحاد nw crows رجیستر کرده بود که بعد اینکه آرمین متوجه شد و اخراجش کردن، داخل اتحادی با تگ se رفتند که کپ هاش نزدیک کلونی اکانت گادفادر هست، حالا اینکه اکانت به این تیم مربوطه یا صرفا دعوتش کرده معلوم نیست ولی ارتباطش با se قطعا تایید شده با این حرکت. لطفا توضیح بدید چطور این رجیستر کردن داخل یک ساید دیگه نیست؟ یا شما و دوستانی که لایکتون زدن در جریان نیستید یا به روی خودتون نمیارین :دی

۳. معنی کلمه توضیح دادم، دقیقا هم همون معنی رو میداد. مگه مثل پرهام پارادوکسی صحبت میکنیم ؟ :دی

۴. اکانت پرنس اف ترک فکر نکنم نیازی به اثبات داشته باشه :دی. در خصوص سایر مواردی که اشاره کردم میتونم براتون مدارک رو بفرستم تا خودتون ببینید.

۵. دست گل جدید :)

نکته بعدی اما میرسه گرفتن پسوورد از آرمان ویچر!

دیوار کردن ۲ تا از همر های گولی که شخصا کشیده بودم. دفشو هم بک دادن از رو دهم :)

رمز تمام مولتی ها هم تغییر دادم. آرمان جون اگه باعث و بانیش خودت بودی، هر سروری هر جایی بازی کنی تمام دهکده هاتو با مولتیات صفر میکنم. میتونی با ۲۰۰ اکانت دفساز بیای، کلا سعی کن تراوینو ببوسی بذاری. البته الانشم بازیم نمیکردی فقط لبو دهن بودی ولی خب ظاهرا کیک شدنت فشار زیادی بهت اورده بود :دی

این سرور به دلیل حضور تو تیمی که سابقه کثافت بازی و خرید کتیبه و اکانت داخل ساید های دیگه و جیره کردن مزدور نداره، نمیتونم از خط قرمزی که ساید کشیده رد شم. امیدوارم یک سرور دیگه، زمان و وقتشو داشته باشم تا بهتون نشون بدم هر جور بردنی ارزشمند نیست. این بار تهدید نیست، وعده هست !

با احترام،

مانی

درود، خسته نباشید،

فضای فروم بسیار چیپ شده، پر از خاله زنک بازی و..، درسته جذابه ولی با اختلاف یکی از بدترین فروم هایی هست که دیدم

اینکه یک فردی میاد با شما به صورت خصوصی حرف میزنه باید احترام متقابل رو حفظ کنید و صحبت رو به صورت خصوصی نگه دارید، مگه به بلوغ عقلی نرسیدین که کف فروم همچین حرفی میزنید ؟

طبعا دو طرف شمال و جنوب بی احترامی کردن به هم دیگه، که نمونه اش تا این صفحه پر بوده، لذا کاربرانی فحاشی کردن که تایم رجیسترشون برای همین ۱-۲ هفته پیشه. بنابراین از دوستان خواهشمندم که از این لحظه به بعد، احترام رقیب و خانواده و زن و بچه رقیبتون رو نگه دارند، و رقابت رو به حسادت و دشمنی تبدیل نکنند.

پرهام جان، شما شاکی هستین که چرا بهتون میگن مزدور

کلمه تروریست رو برای اتحادتون درنظر گرفتین، کلمه ای با اصالت فرانسوی که در انگلیسی وارد و سپس به کل زبان ها وارد شد.

معنی کلمه تروریست: کسی که از اقدام خشونت آمیز برای رسیدن به اهداف سیاسی استفاده می کند.

معنی کلمه مزدور: مزدور به کسی گفته میشه که بتونه دارایی رو از یک موقعیتی کسب کنه، شما از روز یک بازی رجیستر کردید و پیشنهاد دادید که اگه گلد بدن بیخیالتون میشن، دقیقا مطابق معنی مزدور.

منبع:

فرق شما با تروریست اینه که تروریست ب گرفتن گلد و سرمایه و .. از ساید دیگه یا تیم دیگه، به اهدافش نمیرسه بلکه از راه خشونت آمیز استفاده میکنه تا به اهدافش برسه. تروریست از اهدافش درخواست اخاذی نمی کنه، و اولویت اول برای همون اهداف سیاسیه. تروریست اهدافشو زیر سوال میبره، و صرفا اجیر نشده که اهدافشو بدون تفکر مورد هدف قرار بده.

پس این یک توهین محسوب نمیشه، بلکه یک آنالیز از سبک بازی شما بوده که به نظرم بهتر بود اسم اتحادتون رو به mercenary تغییر میدادید، با روشی که تا امروز بازی کردید بسیار هم سو تر بود.

در خصوص رفتن پلیر به ساید دیگه، اشاره میکنم به دوست عزیز علیرضا اونجرز که اسمش داخل پروفایل اکانت clark هست، بنظر من شخصا مشکلی نداره چون صراحتا از ساید رفته و اکانتشون رو تحویل دادند. حتی دوستان شمالی با وجود دونستن این موضوع، مطرح نکردن چون ارزش بدی نداره که بخواد مطرح شه.

دوستان جنوبی که حرف از بازی تمیز و پاکیزه میزنند، مراجعه کنند به اکانت هایی که داخل خاک شمال رجیستر کردن و چراغ میگرفتند، پخش انواع بات هایی که رمز میفرستن ، و لانچ شمشیرزنی که چند روز پیش ایلیا عکسش رو داخل فروم قرار داره. دیگه از چه بازی تمیزی حرف میزنین؟

از فرار رو به جلو استفاده نکنید، این سیاست ها قدیمی شده، هر تیمی اکانتاشون داخل بازی مونده یعنی همچنان بازی میکنه، اگر قرار به رفتتون باشه باید اکانت حذف شه، وگرنه رو اکانت هنوز پلیر هست و هنوز روش بازی میشه.

به شخصه شل نمیگیرم بازی رو تا روزی که واندر ۱۰۰ نشه.

با احترام،

مانی

شما که دو برابر ما پلیر دارید چرا یک همر جنگی از ما نپروندید؟ زمین کج بود؟ همر نداشتید؟ چرا توی درگیری مرزیتون یک همر جنگی از اس ای دیستروی نکردید؟!

بخاطر اینکه عرضه نداشتید همین خیلی سادست حالا چه قبول کنی چه قبول نکنی عرضه پلن رفتن و صفر کردن دهکده همر ندارید

ته هنرتون تخریب آجرسازی و سفارت و مخفیگاه فیدر هست

شما حتی عرضه پروندن اون دهکده 2 خونگیتون هم ندارید اینو شخصا بهتون ثابت میکنم مانی عزیز :*

البته به کل سرور ثابت شده که تیم شمال شرق فقط بلدن حرف بزنن و تهدید کنن و در عمل صفر ولی من وظیفه خودم میدونم که این فکت رو به خودتون هم ثابت کنم

عرفان جان مجددا تاکید میکنم،

سبک تیم بازی شمال، کاملا اند گیمی هست این چند تا دمپایی که ول دادن رو فیدرتون صرفا برای زدن ساپورتر هاتون بود که همه سبز برگشت. یعنی بنظر شما تو شمال شرق تروپ یا پلنر نیست برای زدن همراتون؟ سبک تیم شما کاملا میدگیمی بود، اومده بودید بزنید و از هرچی همر داشتید استفاده می کنید.

گرین فتوشاپی رو زدن چون -۲۰۰ پیدا نکردن برای زدن :دی.

چرا برای همری که منفیش به ۴۰ هم نمیرسه بخوایم دف بزنیم و لاست بدیم؟‌‌ :دی

اشاره میکنید فیدر زدن بی فایدست، پس چرا خودتون تا ۲ روز پیش کلا فیدر میزدید؟ اونم فیدر مولتی :)))

برای چیف دیفالت تندر چقدر لاست دادید؟ مگه یک دیفالت ساده نبود؟

تازه به قول خودتون تعداد اکانت شمال خیلی بیشتره و فیدر زدن خیلی تاثیر کمتری داره. الان نصف تروریست کمتر از ۳ دهکده داره، یعنی تولیدات کمتر، یعنی همر کمتر، یعنی دف ثابت کمتر، و یعنی قدرت کمتر. اگه اینقدر قدرت تحلیلتون پایینه که متوجه این داستانم نمیشید، بنظرم با ایلیا بحث نکنید بهتره. بمونید و نمونید، بازنده بودید. مگه سوییچ کنید رو دنده رفاقت و خودتونو برنده بدونید :))

چقدر ازتون کپ پرید؟ چقدر تولیدات از دست دادید سر کاتا شدن کپاتون؟ چقدر همر نتونستید بکشید چون تولید کپتون میخوابید با لینک سبز؟ چقدر خواستین خفت کنید ولی لاست میدادین؟ اینقدر لینک زیاده که اگه قرار باشه این لینکا تو فروم بره، کلا میبینید خیلی لاست دادین.

بدون اینکه تلفاتی بدن، ساپورتر هاتون و کپ هاتون رو خراب کردن. قطعا رو همراتون دف ثابت دارید و ارزش نداره به خاطر تیمی که به کتیبه هم نمیرسه بخوان همر جنگی لاست بدن. تراوین، ۲ تا ۲تا چهارتاست. با لب و دهن و اسم گذاشتن، کسی پلیر نمیشه.

در آخر، برعکس ادعاهاتون، اصلا بازی تیمی ازتون ندیدم و اینکه ۱۰ تا دمپایی کلا ازتون بلند شده نشون میده تقسیم کار و همر کشی بین تیمتون درست پخش نشده، ۲۹ پلیر حداقل باید ۶۰ تا دمپایی میکشیدن، حداقل باید ۱۰ تا واندرزن مثل تنسر ۳ میپروندن. حداقل اگه اند گیمی بازی میکردید و پلیر بودید، ۱۰ تا واندرزن ازتون بلند میشد. پلیر بودید، دو ساید شمالی تا زمان کتیبه نفس نمیکشیدن.

بازی فقط لانچ کردن و پلن رفتن نیست، تقسیم کار هست، پلن برای اکانت ها چیدن هست، دف کشیدن هست، و ...

سبک بازیتون جذاب بود، ولی نحوه پیاده سازیش افتضاح; تارگت انتخاب کردنتون به سبک بازیتون نمیخورد، و البته نوبم بودید چیز زیادی ازتون بلند نشد.

بابام از پشت سیستم پاشه چند تا همر دیگه رو می‌کنم

سلام خسته نباشید،

دقیقا منظور ما هم همینه پرهام جان، شما تهش فتوشاپ یا inspect element هستی :دی.

در خصوص پتانسیل صحبت کردید، ۲۶ نفری یک اتحاد تحت اسم تروریست کشیدین، اینکه یک واندرزن بپرونید واقعا کار خاصی نبوده. پتانسیل تیمی که بیشتر از ۲۶ نفر باشه خیلی باید بیشتر از تیمی باشه که ۸ نفره.. . ۲۶ نفر هم هستین یعنی تو بهترین حالت ۳۰ مولتی دارید، پس کم مولتی نداشتین و نمیتونید مولتی نداشتن رو بهونه عدم پیشرفتتون کنید، گرچه تو اسپیدترا همون ناتارم واسه پیشرفت کافیه، ولی به قول خودتون :

کل رم و کاتا به کار رفته تو پلن اندازه کاتا اون دهکده نمیشد!!!!!

رم؟ :دی

اینکه نتونستید تو ۸ تا دمپایی با این حجم اکانت ۲ تا همر درست حسابی نکشید نشون میده نوبید. دیگه شارژ کاتا که کاری نداره.. ولی به قول خودتون ۸ تا دمپاییتون نتونستن اونقدر کاتا بکشن.

بنظرم جدا از کیلروید، پتانسیل یک تیم و تعداد بازیکن هایی که دارن هم باید ملاک باشه، نکته ای که خیلی بهش اشاره نمیشه تو فروم و مجدد باید تاکید کنم. هر ساید نهایت ۱۰۰-۱۴۰ پلیر داشته باشه، و جمعیت شما تقریبا یک سوم ساید ما بود پس قاعدتا رو کاغذ باید حداقل به جای ۱ واندرزن، ۱۰ تا واندرزن میپروندید. به جای ۳-۴ دیفالت، باید ۶۰-۷۰ دیفالت میپروندید. . نصف یک ساید پلیر دارید، همیشه هم آنلاین هستید و یک بازی مید گیم و جنگی طور ارائه دادید، ولی دستآوردتون با توجه به کمیت و پتانسیلی که داشتین خیلی کم بود. جدا از پتانسیل کمی که داشتید، شدیدا بی سیاست بودید، و بنظرم حضورتون نه تنها باعث باخت یا ضربه دیدن ساید شمالی، بلکه باعث برد دو ساید شمالی خواهد شد.

اون دهی که بالای ما از ناتار چیف کردین صفر میکنیم اگه تا اون موقع فرار نکرده باشید :دی

پ.ن: امیدوارم تو دات کام اینطوری بازی نکنید.

پ.ن:‌ عرفان و ادریس جان، کلاس آموزشی میذارم چطور مزدور باشید، فقط با ۴۹۹۹ گلد :دی .

سلام خسته نباشید،

این که اتکا نمیشینه تنها مشکل سرور نیست بلکه به صورت زنجیره ای باعث چندین مشکل دیگه هم شده،

۱. نیرو سازی داره بدون مشکل جلو میره، وقتی اتکا دیر میشینه منابع دیرتر میاد باعث لاست دادن و خاموش شدن موتورا میشه

۲. سقف تعداد اتکا(رفت و برگشت) رو من معمولا شخصا کنترل میکنم که بیشتر از ۲۸کی نشه، که از لیمیت نگذره ولی الان نمیشه حساب کرد چون نیرو گیر میکنه و فارم لیست دوباره میخوره. حداقل کاش این عدد رو یکجا مینوشتید برای هر اکانت،. چون الان واقعا باید حسی گفت نمیشه حساب کرد!

۳. هیرو جا به جا نمیشه، منابع تو اون ده سر میره تا هیرو بخواد بره داخل. باید دهو خالی کنیم وقتی هیرو هم میرسه دیگه منابعی نمیمونه حالا باید تو ده بمونه اینقدر تا منابع بیاد، روند شارژ با هیرو کلا میخوابه

لذا از ادمین ها خواهشمندم اگه موتور بازی رو خاموش میکنن یا آپدیت نهایی و نیمه نهایی و سوپر کاپ میذارن، کلا سرور رو تو حالت maintenance بذارن که هیچ چیزی پروسس نشه و زمان بازی رو متوقف کنند، تا این مشکل کامل رفع شه. قبلا همچین قابلیتی وجود داشت تو آی ار، قاعدتا اینجا هم باید باشه.

سلام عرفان جان، در خصوص پلنی که فرمودین چرا اینطوری زده شده، از صفحه سایت براتون عکس میگیرم ۱۴.۴۷ ثانیه طول میکشه تا یک صفحه کامل لود شه! ۱۳۷ برابر حالت عادی :)

اتفاقات دیگه ای هم افتاد که نیازی نیست اینجا بخوام به شما توضیح بدم، ۳ تا چیفر رو قشنگ اینسرت کردید و تبریک میگم بهتون.

از مدیریت خواهش میکنم لطفا این موضوع رو پیگیری کنند و برطرف کنند اصلا قابل تحمل نیست. مشکل از نت بنده نیست و با تمام آی پی های دیگه پینگ خوبی دارم و داخل ایران زندگی نمیکنم، و با توجه به ارور ۵۱۲ که چند روز پیش میداد فکر میکنم موقعیت سرورتون داخل شهر میلان باشه، اگر اینطور باشه این مشکلات اخیر زیر ساختی اینترنت که در ایران رخ داده نباید تاثیری رو عملکرد سایت داشته باشه.