Posts by R!TAL!N

۲۴ ساعت نذاشتی مهربون باشم باهات

همین امروز تو گره دات کام گفتم یوسفو اذیت نکنید تحت حمایت منه.

جنبه نداری دیگه باز یه کار میکنی تخریبت کنم.

برادرانه میگم بهت بالاخواه یه بچه ۵ ساله مثل ناصر در نیا. برا رزومه تراوینت بده

ناصر تو جنوب غربه ، کسی هم که تو جنوب غربه حق باشه ناحق باشه بالاخواشم .

حالا ناصر که بزرگ ماست ولی من یوسف نیستم اگه پشت کسی که تو جنوب غربه رو خالی کنم که تو بخوای ازم حمایت کنی . رزومه تراوینی پشیزی برام ارزش نداره ولی نمیزارم غریب کشی کنن ... اون موقع که تو سرور ایدین و مازیار و فرشید و ترانتولا و بهنام و اشکان و مجید اخیل و ... بودن پشت هم سایدیمو خالی نکردم که برم تحت حمایتشون ...

تو که عشق منی برادرانه گفتی برادرانه میگم ولش کن .... تحت حمایت و این چیزا رو برای اونایی که امامشونی نگه دار ، ما خودمون پیشوا داشتیم ...

ااا متوجه نمیشی ؟ اون موقع که داشتی میگفتی ناصر خاله زنکه متوجه شدی مگه ؟ نه !

پس انتظاری ندارم ازت که اینم متوجه بشی ...

اینجای بازی بزار نپذیرم ازت که بگی « چی شد چی شد من الان پا شدم » ...

همه چیو هم خودت میدونی هم اونایی که دارن بازی میکنن میدونن . پس جوری با ما صحبت نکن که اینگار داری با یوسف دو ساله از بتول اباد صحبت میکنی ...

پ.ن : خوده تراوینش ارزش نداشت چه برسه به رزومش ،‌حالا که این اسپیدتراست ...

یا حق

سلام علیکم

چیه اقا ؟ چه خبرتونه ؟ چند نفر به یه نفر ؟ دیدید ما رفتیم غریب گیر آوردید ناصرو ؟

الان ناصر شده آدم بده شما آدم خوبه ؟

محسن جامی تا الان کجا بودی قربونت برم ؟ اون موقع که من اومدم اینجا علنا گفتم باقی مونده سه تا ساید یکی بشیم جلو جنوب شرقی که قطعی وینره بازی کنیم شما کجا بودی ؟ اون موقع شما داشتی تراوین بازی میکردی الان ناصر خاله بازی میکنه ؟ اون موقع شما عمومردک بودی الان ناصر شده خاله زنک ؟

جمع کنید خودتونو

اینجوریه بازی ؟؟؟

من که نمیزارم ناصرو تک گیر بیارید اینجوری فشار بزارید روش .

میخواستم برم کام ، الان میگم گور بابای کام میشینم همینجا شما اینقد بزنید ما خون بالا بیاریم بیفتیم رو تخت باز پا میشیم باز بزنید ولی از رو که نمیریم .

اینجا ازین خبرا نیست

من باید مرده باشم ببینم پلیر جنوب غرب اینجوری غریب کش شه

پ.ن : میخوام دیس لایک این پست برسه به صد تا رکورد دیس لایکو خودم بگیرم به کتف چپمم نیست

پ.ن : آرش جان الان که پست ها رو خوندم معنی اون حرفاتو پشت تلفن فهمیدم داداش

یا حق

سلام به همه

یه گپ زدیم تو تلگرام از سه تا ساید کلا ۱۵ نفر شدیم لووول‌ تازه یکیشون از جنوب شرقه دارم هایجکش میکنم

با این وضعیت پیشنهاد میکنم از جنوب شرق چند تا پلیر دیگه هایجک کنم به صورت قرضی بیان اینور بازی کنن :دی

کی از جنوب شرق حاضره بیاد تو این چالش سخت شرکت کنه ؟ :دی

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما دوستان عزیزم

خیلی متاسفم که به چنین روزی افتاد سرور !

تشکرات و اسم اوردن ها بمونه برای پست اخر این سرور فی الحال میخوام یه پیشنهاد بدم ...

اگه جنوب شرق هم دیگه حوصله ی ادامه دادن نداره که خب ما هم بریم رو حذف و بمونیم منتظر یه سرور جدید

ولی اگه جنوب شرق هنوز حوصله ی بازی داره پیشنهاد میکنم هر کسی از سه ساید جنوب غرب و شمال غرب و شمال شرق هست که هنوز میخواد بازی کنه یه پیام تو تلگرام بهم بده که باهمدیگه مچ بشیم شاید بتونیم از این سرور حال بهم زن یه خاطره ی خوب بسازیم ...

و اگه موافقید جنوب شرق یه هفته هیچ اقدامی علیه سه تا ساید نکنه و بزاره یکم نظم بگیریم و یکی بشیم ...

پ.ن : جهت ارتباط و هماهنگی تو تلگرام :

09371659614

یاحق

یوسف

آیناز سه تا نشد ولی بررررردییییم

به مناسبت پونزدهمین جام متای غرب با رمز HALA MADRID بشه یا چی ؟

پ.ن : پارسا هم که جفت آورد ، بریم برای لانچ اولین همر رو اس ای

امیرخان رید رعد و استپ بزن :دی

پ.ن : ایلیا دف آمادس بزن رو Bad-Gaul میخوام رنک دف بگیرم :دی

درود

حالا اگه دورتموند برد چی 🤣🤣 اون موقع ی viva Dortmund مون نشه ؟؟؟

دورتموند برد بازم متا کنیم بزنیم همون hala madrid فک کنیم اس ای دورتمونده انتقامو اینجا بگیریم ازشون :دی

دورتموند سه تا بزنه با ان ای متا میکنیم لوووول

پارسا حالا که جفت چار اومد ، به نظرم گشایش درست اینه که دو تا همر نزدیک مرز اس ای رو اول لانچ کنیم بعد دو تا همر بعدی از خونه ی ۱۲ ی جنوب غربو بزنیم :دی

سلام سلام

با توجه به اینکه رئال قطعا میبره حس میکنم میخواستی جنگو بندازی گردن رئال :دی

باتوجه به تعداد ucl رئال به نظرم پارسا و یوسف از الان آمادگی داشته باشید :دی

من که رئالیم ولی دورتموند هم تیم بدی نیست :دی

از اونجایی که منم رئالی هستم و رئال هم قطعا میبره پس بیایم یه حرکت قشنگ تر بزنیم

اگه رئال سه تا یا بیشتر زد با شما متا میکنیم اسم متامونم میزاریم Hala Madrid 😎✌

سلام و عرض ادب

دقیقا نیما جان ما هم چون میدونستیم که شرایط سرور برای همه برابر بوده اینو گفتیم که یه بازی سالم و فیر داشته باشیم

ممنونم ازت که مشخص کردی داستان بک خوردن نیروهات چجوری بود چون واقعا داشت باعث سوتفاهم میشد.

یوسف جانم

یعنی برادر میگی زحمات این همه پلیر برگرده به 5 روز قبل ؟

نه آیناز جان ما قصدمون به هیچ وجه هدر دادن زحمات دوستان نیست و اگه هم حرفی زدیم صرفا بابت همین بود که خدای نکرده حقی از زحمات کسی ضایع نشه .

از تیم SW خواهشی دارم از این تصمیم منصرف بشن و در این سرور بمونن با وجود تمام مشکلات

بازی در کنار شما لذت داره مهم نیست تا اخر سرور چه اتفاقی میوفته ولی بدون شما هیچ لذتی نداره

ممنون از لطف و عنایت شما دوستان

بازی در کنار شما عزیزان باعث افتخاره

سعی میکنم با پارسا و سایر دوستان صحبت کنم و راضیشون کنم که برگردن به بازی به شرطی که مشکلات اکانت ها رو با کمک مولتی هانتر رفع کنیم تا خدای نکرده حقی از کسی ضایع نشه و بتونیم کنار هم یه سرور خوب و جذاب داشته باشیم .

یا حق

یوسف

سلام امیرجان

این بروزرسانی باعث شده خیلی از اکانت ها با مشکل پریدن تروپ ، مشکل لیست فارم و رید اتوماتیک ، لاست خوردن نیروها و ... مواجه بشن که باعث شد اکانت ها عقب بیفته .

تو سروری که تروپ بپره و ادمین دستی تروپ اضافه کنه عملا دیگه مشخص نیست کی چی ساخته و امار عملا اشتباهه ، سرور باید روی یک نظم و اصولی بره جلو .

خیلی از دوستان دارن هزینه میکنن و وقت میزارن که رکورد بزنن یا رنک بگیرن و ممکنه حقی این وسط خورده بشه ولو ناخواسته .

فلذا تصمیم ما اینه که یا سرور برگرده به زمانی که باگ نخورده بود یا ما میریم و درو هم میبندیم که سوز نیاد ...

یا حق

یوسف

سلام و عرض ادب

به نمایندگی از ساید جنوب غرب اعلام میکنم که پیرو پست دوستان عزیزم پارسا و ناصر ، کل جنوب غرب رو حذفه و تا ۷۲ ساعت دیگه کل جنوب غرب تبدیل به بیابون میشه ...

مگر اینکه سرور بدون باگ به زمان قبل بروزرسانی برگرده ...

یا حق

یوسف

سلام و عرض ادب

با این وضعیت سرعت پایین لود واقعا نمیشه بازی کرد .

اگه همه موافقید لطفا تا رفع ایرادات کامل سایت ، سرور فریز بشه وگرنه حذف کنیم بریم بهتره تا اینجوری اعصابمون سر یه لود کردن ساده صفحه بهم بریزه !

ادمین محترم هم که گویا اصلا فرومو چک نمیکنن ! حداقل شاید با دیدن حذف شدن اکانت ها ری اکشن بدن !

یا حق

یوسف

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما بزرگواران

۱) بچرخ تا بچرخیم به دور خود بچرخیم ...

باز هم صحبت از مولتی بازی شد و باز هم افتادیم تو دور باطل !

همه ی پیشنهاد هایی که به ادمین میدید قشنگه ولی بیاید این جام زهر تلخو سر بکشیم که اقا هرکاری کنیم هم باز «مولتی باز» راهشو پیدا میکنه و فقط تهش بهش هیجان بیشتری میدی برای مولتی بازیش .

همه ی پیشنهاد هاتون قشنگه اما من یه پیشنهاد دیگه دارم ...

۲) تخم مرغ دزدم ، دزده !

قبل از گفتن پیشنهادم یه خاطره تعریف کنم :

یه سروری من یه تصمیمی از روی هیجان گرفتم و گفتم هرکسی که میخواد بیاد اس دبل بدون مولتی بیاد ، باید اعتراف کنم تصمیم اشتباهی بود ، اصلی ترین دلیل اشتباهم این بود که من حق نداشتم برای کسی تصمیم بگیرم که کجا بازی کنه و چجوری بازی کنه ، شاید اصلا یکی دوست داشت بیاد اس دبل و مولتی بازی کنه ، البته بخوام صادق باشم ۸۰ - ۹۰ درصد بچه ها بدون مولتی اومدن اما خب بازم ۱۰-۲۰ درصد مولتی داشتیم و یه قول ایناز مولتی مولتیه چه کم باشه چه زیاد ... همین هم باعث شده بود عملا اون پیشنهادم با شکست مواجه بشه مخصوصا که رفتم با جنوب شرقی متا کردم که مولتی داشت تا جلوی شمال شرقی که خیلی مولتی داشت بمونم ، پس اولا نباید اصلا متا میکردم دوما مبارزه با مولتی بازیو باید از ساید خودم شروع میکردم نه سایدای دیگه . خلاصه که تجربه شد برام و تصمیم گرفتم پیشنهاد خودمو اصلاح کنم .

۳) تا تنور داغه نونو بچسبون

حالا بریم سراغ پیشنهاد خودم :

نمیگم سرور بعدی ! چون یه قول معروف تا تنور داغه نونو باید چسبوند ، حالا که صحبت مولتی بازی گرمه ، سوالی دارم از هممون که مخالف مولتی بازی هستیم ، آیا حاضریم هممون از اتحاد های اصلی خودمون خارج بشیم و یه اتحاد بزنیم و بدون در نظر گرفتن ساید فقط برای عشق و حال خودمون بازی کنیم ؟ اینجوری از مولتی های مولتی باز ها هم میتونیم رید کنیم و اتفاقا خوشحال میشیم بیشتر مولتی بسازن :دی

دیگه هم نگران نیستیم که ادمین چه قانونی بخواد بزاره ، حتی دیگه برامون مهم هم نیست کی بخواد صد کنه ، تهش بتونیم یه واندر میگیریم تا لول یک میاریم بالا :دی

۴) همه چی جدیدش خوبه به جز ...

این پیشنهادو زمانی دارم میدم که بعد مدت ها جنوب غرب پر قدرت ظاهر شده و دارم احتمال لذت کلیک لول صد واندر تو خاک جنوب غربو از خودم میگیرم ... پس اینو یه چالش برای خودم میدونم که مدعی اینم همه چی جدیدش خوبه ولی تراوین قدیمیش بهتره ...

از اونجایی که با پیمان و امیرخان دارم بازی میکنم اگه دوست داشتن اکانتو میاریم بیرون و میایم تو این اتحادی که گفتم ، و اگر قبول نکردن اکانتو با احترام بهشون تحویل میدم و یه اکانت خودم میسازم میام تو این چالش بازی میکنم .

خلاصه که همه جوره تحت فشارم ولی خب ...

یا حق

یوسف

سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان عزیز و گرامی

تا الان هیچ حرف و حتی جلسه ای بین دو ساید جنوبی مطرح نشده ، و اگر کوچیکترین توافقی صورت بگیره در همین فروم اعلام میشه .

همچنین اگر توافقی با هر ساید و گروه و اتحادی هم ببندیم در همین فروم اعلام میشه .

یا حق

یوسف

سلام و عرض ادب

2: یوسف هنوز بالا کوهی؟؟ پیاممو منتقل کن و با گوش جان گوشش کن :دی

نه دیگه قشلاق کردم اومدم پایین :دی

اول از همه عذرخواهی میکنم بابت اینکه دیر جواب دادم ، خیلی سرم شلوغه و اصلا یادم رفت که قرار بود اون ویسو باز کنم .

در مورد اون ویس هم باید عرض کنم شما ثابت شده ای و اگه کسی از بچه های ما احساس نگرانی کرد احتمالا شما رو به جا نیاورد وگرنه اصلا چنین صحبتی نمیکرد .

وقتی شما میگی هیچ نگرانی بابت اون دهکده ها نیست قطعا حرف شما سنده و اصلا حرفی بابت این موضوع نمیمونه .

خیلی دوست داشتم افتخار میدادید و میومدید پیش ما ولی خب گویا کم سعادتیم همچنان .

یا حق

یوسف

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

بازم صحبت رسید به موضوع دور باطل یعنی موضوع قو های سفید ...

تقریبا هر سرور تو هر تاپیک یه چند صفحه باید در این مورد صحبت بشه و هیچ وقت هم اتفاقی نمیفته و نخواهد افتاد ، قبلا خیلی در این باره صحبت شده و هیچ نتیجه ای نداشت پس به نظرم الکی خودتونو درگیر این مسائل نکنید ، به نظرم هرکسی هر مدلی دوست داره بازی کنه و از بازی خودش لذت ببره بهتره ... الان که دیگه کسی دنبال بدست اوردن چیزی نیست که بخوایم بگیم مثلا اگه فلانی مولتی نداشت من همرم میشد رنک یک ، اونی که الان همرش رنک یک نیست یه روزی همر رنک یک و تو یه سروری تجربه کرده پس خیلی مهم نیست بقیه چی میگن .

مشکل اصلی دقیقا مایی هستیم که مخالف مولتی بازی هستیم ، ما عادت کردیم که اول سرور میگیم پیف پیف مولتی بو میده و ته سرور میگیم مامامیا ماماسیتا چه همری ساختی با مولتی و ایستاده تشویقش میکنیم و کلاه از سر ورمیداریم !

یا حتی ممکنه مثل اون دوستمون که میگفت تو اس دبلی که یوسف ریتالین باشه ۳۰ کی همر میشه سوپر همر و مرز های بانمک بودنو میلیون ها مایل جابجا کنیم ...

و وقتی یکی همر بدون مولتی ولی ضعیف میسازه جای اینکه لذت ببریم میزنیم تو سر مال و میریم با همر بقیه پز میدیم که آره ما رفیقشیما ...

خلاصه که :

برای بازی بدون مولتی خیلی راه ها هست و خیلی راه ها پیشنهاد شده و خیلی حرف ها گفته شده و تهش هم دور باطل زدن بود .

به نظر خودم بهترین پیشنهاد برای کسانی که دوست دارن سرور بدون مولتی باشه اینه که خودشون بدون مولتی بازی کنن و از اکانت خودشون لذت ببرن و با خودشون رقابت کنن و هر سرور یک چالش جدید برای خودشون بزارن تا بازی بهشون لذت بده .

یا حق

یوسف

سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان و بزرگواران

صحبت از سرور قبل شد و لازم دونستم چند نکته رو بگم چون اسم جنوب غرب اومد .

1. اگر شمال شرق پتانسیل صد کردن به تنهایی داشت به هیچ عنوان نمیومد دنبال متا با جنوب غرب ، ما همزمان که داشتیم با شمال شرق مذاکره میکردیم با جنوب شرق هم در حال مذاکره بودیم و شاید براتون جالب باشه که دقیقا برعکس شمال شرق ما رفتیم دنبال صحبت با جنوب شرق ...
    2. شما به عنوان یک تیم ( نه ساید ) وارد شمال شرق شدید و اینکه تصمیم بگیرید کیا لیدر باشن به جنوب غرب ربطی نداشت . همچنین اینکه شما با تیم لیدری خودتون مخالف بودید هم به جنوب غرب مربوط نمیشد .
    3. شما اگه از اول مخالف بودید باید این قضیه رو بین خودتون حل میکردید ، حالا یا متا همون روزای اول فسخ میشد یا شما اعلام استقلال میکردید و ما میدونستیم و شما و پتانسیل صد کردن واندر توسط شما .
    4. احتمالا بعضیا در جریان نباشن اما توسط همین مخالفین متا ، همر هایی روی واندر جنوب غرب لانچ شد ! این حرکت در مرام شما چه نام داره ؟ اگر زمانی که واندر شمال داشت صد میشد ، جنوب‌غرب روی واندر شمال لانچ میکرد و واندر شمالو عقب مینداخت تا واندر جنوب غرب صد بشه ، شما چی میگفتید به ما ؟!
    5. اگر وگنس اون کارو کرده باشه من به هیچ عنوان ازش طرفداری نمیکنم اما خیلی جالبه که خودتون معتقدید اون همر ها تهدیدی برای جنوب غرب بود ؟ چرا همر های ساید متای ما باید تهدیدی برای ما باشه ؟
    6. شما عملا با اون حرکت خودتون چهره ی شمال شرقو خراب کردید و جوری شده بود که دوستان شمال شرقی خودم فقط زنگ میزدن و عذرخواهی میکردن ، چون در مرامشون این نیست که بخوان چنین بلایی سر متای خودشون بیارن .

پ.ن : اون سرور با تموم خاطرات خوب و بدش تموم شد به نظرم بیشتر از این هم نزنید و تاپیکو بیاریم به سمت صحبت در مورد این سرور .

پ.ن : سعید ملا از چه کد دستوری استفاده کردی که تا اسم آمرداد برده میشه برات نوتیف میاد ؟:دی

یا حق

یوسف

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

خیلی خوشحالم که این پستو گذاشتید آقا محسن .

تصمیم به حذف و نوشتن اون پست توسط مملی واقعا تصمیم عجولانه ای بود ، تو این سطح از بازی و در این مقطع از بازی این نوع پست گذاشتن و به چالش کشیدن بازی زیبنده ی ساید شمال شرق نبود ...

اولا هیچ صحبتی بین هیچ کودوم از ساید ها انجام نشده بود و اینکه چطور سه به یک دیدن بازیو عجیبه !

حداقل کاری که میتونستید بکنید این بود که با سایدای دیگه جلسه ی مشترک بزارید و با تصمیم جمیع ساید ها یک سیاست کلی ریخته میشد تا بازی جذاب باقی بمونه !

پ.ن : اون دوستان شمال شرقی که میگفتید شمال شرق بدون متا هم وینر میشد این سرور چرا تا فهمیدید کسی با شما متا نمیکنه یهو تصمیم به حذف گرفتید ! حداقل تلاش میکردید شاید کسی باهاتون متا میکرد و وینر میشدید بازم :دی

یا حق

یوسف