نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

 • سلام خدمت تمامی عزیزان حاضر در سرور


  یه سری مطالب داخل فروم گذاشته میشه که بنظرم حتی گفتنش داخل فروم جایز نیست


  اون عزیزانی که در بحث بین چند رفیق قدیمی دخالت میکنن ، یاد بگیرین اینو همیشه بین رفیقا بحث و جدل هست اما در نهایت اونی که به عنوان نفر سوم میاد دخالت میکنه آدم بده داستان میشه


  اشکان جان اگر بحثی بین مازیار و مملی وگنس و سهیل نپی هست نه شما نه هیچکس از پلیرهای جدید حق دخالت درش رو نداره

  اینو از من به عنوان یه غریبه که توی هیچ سایدی بازی نمیکنه به یادگار داشته باشین


  امیدوارم بازی برای همتون سراسر لذت باشه


  Mr.Guard

 • سلام عزیزم

  من تو رفاقتشون دخالت نمیکنم

  بحث من مملی نیی بحث لیدر سایدیه ک توش بازی میکنم ن شخص مملی

  حالا مازیار خان باشه مملی باشه نوری جون باشه

  از الان تا همیشه میگم کسی ک رفیقه نهایتش دلخوری رو باهم حل میکنن دیگ

  جاش فروم نیس ک ساید ب حاشیه بره

  ب هر حال مرسی از یاداوریت

 • تشکر از مملی VaGNeS و parsa_Laghooncher بابت پست هاشون که به جریان بازی مربوطه.

  برای بنده هم بازی در کنار دوستان شمال شرق به لحاظ مرام و معرفتشون و همچنین کاربلدیشون افتخاریه.  من بعنوان یه پلیر ساده در ساید شمال شرق یکم به حافظم شک کردم الان. تا اونجا که یادمه سرور قبلی تغییر و تحولی در لیدری شمال شرق رخ داد و تا اونجا که یادمه فقط از سمت ایرج خان رفتار حرفه ای دیدم و حتی اکانتشو رها کرد. ولی شما آقا سهیل همون موقع اومدی تو فروم و شروع به انتقاد کردی. بعنوان یک بازیکن حرفه ای همیشه باید منافع سایدت برات مهم باشه. مگه از روز اولی که شروع به بازی کردی قرار بود لیدر باشی که شروع کردی؟!

  و با حرف زدن ( که خرجی هم نداره) در مورد شمال شرق یا تلفن زدن واسه اینکه متا ببندی بازیکن محبوب جنوب غرب نمیشی. بشین یه همر خوب بساز! یه دفاع توپ بکش! رها کن این حرفها رو.

  شما قدیمی ترین بازیکن شمال شرق! یک سرور عشقت کشیده بری جنوب غرب. دمت هم گرم. پلی کن. سرورهای قبلی را رها کن که چی بود و چی شد! سرور بعد هم برو یه ساید دیگه. این فقط یه بازیه. سرور قبل توهمی خفت میکرد میگفتیم به به الان هم خفت میکنه میگیم به به . دشمن هم که نیستیم!


  البته سهیل خان شما، من بعنوان یک بازیکن کوچک نظرم را گفتم و قصدم بی احترامی به شما بازیکن بزرگ نیست.

  اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

  اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

  فکرت رو ترمیم کن...

 • درود اساتید هر چهار ساید


  متاسفانه دیروز اتفاقی افتاده که بعد از چند ماه آفلاین بودن در فروم، مجبور شدم بیام و پستی رو بذارم جهت شفاف سازی تا یوقت سوتفاهم پیش نیاد...


  شخصی اینجا با اکانت NE Soldier مثلا اومده ادای من رو دربیاره و خودش رو اکانت پرهام جا بزنه و بعدم هرچی از دهنش درمیاد بگه تا اولا در NE تنش ایجاد کنه ثانیا بنده رو به زعم خودش تخریب کنه که خداروشکر ناکام موند!

  ممنون از ادمین گرامی که پیام این اکانت فیک رو پاک کرده؛

  اما خیلی جای تاسف داره که یکی سره یه بازی بیاد همچین کاره کثیفی انجام بده و بیخودی خودشو مدیون یه نفر دیگه کنه،

  من با هیچکس از ساید های دیگه هیچ خصومتی ندارم! اگر کسی با من خصومتی داشته که همچین کاری کرده، من شماره واتساپ خودم رو میذارم تشریف بیاره رو در رو مشکل مون رو حل کنیم، ولی این خاله بازی ها به دور از سن و سالِ شماست...


  بنده بخاطره سربازیم این سرور لاگین نکردم، تو هیچ سایدی هم اکانت ندارم و نمیرسم بازی کنم حتی فروم هم نیستم و در فروم هم فقط و فقط همین اکانت من (پرهام) هست نه اکانت دیگه ای


  اما یک گله ای از بعضی دوستانم در شمال شرق دارم که این اکانت فیک رو باور کردن؛

  شما که شماره تلفن من رو داشتید، شما که میدونستید بخاطره سربازیم نمیتونم بازی کنم، من تو گروه واتساپ شما حتی پیام ها رو هم نمیرسیدم سین کنم، بعد بیام تو فروم بر علیه سایدی که توش زندگی کردم حرف بزنم؟!؟

  من خودم اینجا از قبل اکانت دارم و همه هم میشناسن، برای چی باید بیام اکانت جدید بسازم؟!؟!

  هرکس اکانت به نام من ساخت ینی پرهام هستش؟! ینی اگه فردا یکی اکانتی به نام مجید یا مازیار یا رضا گارد بسازه ما بدون تحقیق باید باور کنیم؟!

  یک درصد پیش خودتون فکر نکردید شاید دارن بازی تون میدن؟!

  حداقل یه زنگی پیامی سوالی چیزی از من میکردید!

  من هر گله ای هم از هر شخصی در NE داشته باشم تو جلسات داخلیِ ساید مطرح میکنم نه وسط فروم!

  هیچوقت هم جلوی سایدم بازی نکردم، نمیکنم و نخواهم کرد چه در فروم چه در سرور...


  اینم شماره واتساپ من که اگر فردا باز کسی تو فروم یا داخل سرور اکانتی به نام من ساخت، باز سوتفاهم پیش نیاد، این کارا خیلی وقته نخ نما شده؛

  09378444672


  پرهام

  NE Soldier

 • سلامی دوباره. دیشب هم تحرکاتی انجام شد که نتیجش برای جنوبی ها یک دیوار و چند هزار منابع بود. البته اگر کمی دفاع زودتر میرسید الان دو دیوار داشتیم.


  21-Shahrivar-Divar-Parical-GGWP.jpg


  مقدار دیوار شدن های ما 4-5 ک بود ؟ بعدا یه آنالیز هم میزارم ببینم کی چیکار کرده.


  مرسی از دو طرف که بازی رو زیبا میکنند


  شادزی

  ماورای باورهای ما،

  ماورای بودن ها و نبودن های ما

  آنجا دشتی‌ست...

  فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

  تو را آنجا خواهم دید.

 • سلام و عرض ادب


  اینم عکس کاملش

  جنوب که عکس کاملو دیده شما هم که دیدی فقط امیرحسین تریدر نامحرم بود ؟ :دی


  در هر صورت دمتون گرم دیوار قشنگی چیدید تو شمال غرب و رو اکانتی که تو اتحاد شما نیست و حتی تو اتحاد های شمال غربم نیست ...

  الله و اعلم که چند تا ازین اکانت ها تو ساید های دیگه ساختید که بعدا صداش در میاد !!!


  پاینده باشید

 • سلام یوسف جان


  خدایی مارو گرفتی این پست رو گذاشتی بهمون میخندیدی یا جدی گفتی اینارو؟چرایی اینکه پستت بیشتر به مزاح میخوره رو میگم:


  از شمال غرب خفت میزنن رو شمال شرق لینکشو شما میذارید و پلیرهاتون به زدن اتکش افتخار میکنن ما یک بار گفتیم چرا از شمال غرب میزنید؟


  میدونی چرا نگفتیم و شما هم نمیتونید بگید؟


  اگه یادتون باشه توافق بین لیدرهای سه ربع بازی بود و در مورد ان دبل تو جلسه گفته شد شامل این توافق نمیشه حتی بعد از پست شما در مورد توافق تو واتساپ خدمت شما گفتم که کاشک مینوشتید شامل ان دبل نمیشه که فردا اگه کتیبه ای از اونجا امد کسی مدعی نشه و شما فرمودید لزومی نداره و....


  اگر با این پست دارید تخم لق رو تو دهن مردم میذارید که بعد بهانه برای بهم زدن توافق داشته باشید که هیچ در غیر اینصورت ما توافق کردیم هیچ اکانتی در اس ای و اس دبل نداریم و تا اخر سرور در صورت وفای به عهد دو طرف دیگر توافق روی قول خودمون ایستادیم


  با سپاس

 • سلام و عرض ادب

  آقا مازیار ما هم نگفتیم شما چرا از این اکانت دفاع کردید ، حتی اگه دقت میکردید گفتم دمتون گرم که دیوار قشنگی چیدید ...

  من فقط گفتم خدا میدونه که چند تا از این نوع اکانت در ساید های دیگه دارید ... شما میگید ندارید و ما هم احترام میزاریم به حرف شما و میگیم ندارید .

  ولی اینکه یهو اینجوری واکنش نشون میدید به حرف من و در جواب میگید « در صورت وفای به عهد دو طرف دیگر توافق روی قول خودمون ایستادیم» یکم عجیبه و شبیه به این میمونه که انگار بگید ما زیر خاک شما چنین اکانت هاییو داریم ولی چون توافق کردیم زیر خاکن ، اگه بزنید زیرتوافق از خاک میان بیرون !

  در هر صورت ما سر توافق خودمون هستیم و قصد گذاشتن تخم لق در دهان کسی هم نداریم ...


  پاینده باشید


 • پ.ن : این سرور قطعا یکی از بهترین های جنوب غرب خواهد بود چرا که تا همیشه در تاریخ تراوین ثبت خواهد شد که اولین سایدی که به طور کاملا یکپارچه علم مخالفت با مولتی بازیو برافراشته کرد جنوب‌غرب بود .

  اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

  اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

  فکرت رو ترمیم کن...

 • سلام دوست عزیز

  وقتی میخوای یه چیزی علم کنی اول دقت کن خواستی تحقیق کن

  بجز توهمی همه اونایی که اوردی جنوب شرق هستن. توهمی فقط جنوب غربه

  حالا برو مختصات و نحوه پخش شدن توهمی رو ببین.

  ارادت

  :)

  سلام امیرخان

  با اینکه مخاطب متن من شما نبودی، ولی با افتخار جواب شما را میدم. ظاهرا دوستانی که متن شما را لایک کردند هم موافق شما بودند.


  از آنجایی که خیلی از بازیکن های تاپ هجوم را میشناسم و همچنین اسامی آنها مشابه سرور قبل هست، بنابراین این خیلی کم لطفیه که فکر میکنید متوجه سایدهای بازی بازیکن ها نیستم. بنظر حقیر وقتی روی دشمن خودتون حساب نکنید هم بازی لذتی براتون نداره و هم ضرر بزرگی مرتکب میشوید.


  متوجه آشفتگی و کمی عصبانیت در کلام شما، نشدم!! من فقط عکس تاپ غارت را گذاشتم و یک نقل قول! توصیه من به شما آرامش بیشتر هست.

  با توجه به جواب شما، در سه قسمت متنم را مینویسم که با رنگ تفکیک میکنم.


  از آنجایی که قبلا اعلام شده بود جنوب یکپارچه هست! و همه با هم هستند! و تعرض به جنوب شرق یعنی تعرض به جنوب غرب و بالعکس! اسامی افراد جنوب را مشخص کردم و تفاوتی بین ج.ش و ج.غ نگذاشتم. ظاهرا در اسم اتحاد هم این همدلی قراره نشون داده بشه! پس مشخصه اشتباهه. از این به بعد جنوب شرق و جنوب غرب را باید تفکیک کرد. این همدلی فقط در اسم اتحاد هست نه در افکارتون. اگر متحد هستید که دیگه این حرف چیه! و اگر خودتون را از جنوب شرق جدا میدونید که نمیدونم چی بگم!!


  تو متنتون از کلمه "عَلَم" استفاده کردید. جالبه که متنی که من هم از یوسف عزیز نقل قول کردم کلمه "عَلَم" را داره. ظاهرا افکار شما دو نفر خیلی نزدیک به هم هست. بنظر میاد یک روح هستید در دو بدن (!) یا دو روح هستید در یک بدن(.)

  بهرحال از یادآوری این کلمه از شما متشکرم.

  شما که خودتون را جدا کردید از جنوب شرق، خودتون را پاک باز میدونید و جنوب شرق را نه!، پس این چه "عَلَمی" هست؟ این چه نهضت پاک بازی هست؟! شما جنوبی ها که یکپارچه شدید الان بیشتر از نصفیتون مولتی بازید! بعدا اگه بازی را ببرید واقعا میخوان بگین با پاک بازی بردید؟؟!!! و اگر باختید بگین چون مولتی باز نبودیم باختیم؟؟؟؟ بیخیال! این علمی که شما برپا کردید از پایه خرابه.


  در مورد توهمی هم که شما اسم بردی، مگه من گفتم هر کی تو تاپ غارت هست داره مولتی میزنه؟!؟ من فقط عکس تاپ غارت را گذاشتم در مورد مولتی بازی توهمی حرفی زدم!!؟؟ رفتار مافیایی شما برام جالبه. یکم هول کردی برادر. سعی کن با آرامش جواب بدی که این چنین به یار خودت تهمت نزنی. ولی چشم بنا به توصیه شما هر موقع فرصتی پیش اومد بررسی دقیق تری از نحوه چیدمان دهکده هاشون میکنم. بهرحال همیشه برای یادگیری دیر نیست.


  ارادتنمد جاوید

  اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

  اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

  فکرت رو ترمیم کن...

 • سلام خدمت دوستان عزیز


  دوست عزیز این قبری که روش گریه میکنی مرده زیرش نیست 👎👎


  جنوب متحده و این اتحاد اینقدر براتون دردناک هست که به هر راهی که جلوتون هست قدم بر میدارید


  ختم کلام برو بازیتو بکن تو بازی حرفت رو بزن ..با ادای بزرگ بودن ادم بزرگ نمیشه بیاییم یکم بزرگ رفتار کنیم امثال امیرخان و یوسف یه تیم پشتشون هست خارج از برد و باخت یه تیم هستن... اینو متوجه بشید هر چند الانم دیر شده براتون ..


  جنوب متحد چنان کاری کرده که دوستان از دف تو فارم ریختن و از ترس اومدن تو ان دبلیو .. و خیلی کار های دیگه که هیچ کدوم براشون سودی نداره چون بار کج به منزل نمیرسه ...


  پ ن : جنوبی ها مشتی هستن بیایید یکم مشتی بودن یاد بگیریم ازشون

  پ ن : یروز هم بازی پاک نمیکنید حداقل پاک فکر کنید دست از این کار های لوس و نوب بردارید ...😅😅😅

 • اولا نوب خودتی

  دوما جاوید میگه شما که نهضت براه انداختی چرا رفتی با مولتی باز ها متا کردی ؟

  سوما چرا تو کلامت جنوب رو یکی میدونی ولی در واقعیت خودتونو از مولتی باز های جنوب شرق جدا میکنید؟

  چهارما این همه لیدرها و بازیکنهای شمال شرق گفتن ما نمیخوایم با سایدی متا کنیم و فقط میخوایم بازی زیبا بکنیم بعدش چرا باید بیان شمارو بینتون اختلاف بندازن؟

  پنجما مگه خود شمال شرق تو جلسه بین سه ربع که مواضع بازی پاک و زیبا رو داشتن میچیدن طبق حرف آقا مازیار پیشنهاد اینو دادن برای بازی زیبا هیچ سایدی باهم متا نکنه چرا باید الان دنبال متا با یکی از شماها باشه ؟ (حتی قدمی هم برای متا برداشته نشده)


  ششما نمیدونی حرف نزن نمیگن بلد نیست


  بازی نمیکنم ولی سرباز شمال شرقم. دوستام هم اونجان

  پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: مودبانه تر صحبت کنید - اخطار اول ().

 • اولا نوب خودتی

  نوب گسی هست که بلد نیست چطور رفتار کنه ..

  اولین دلیل .. سلام بلد نیستی دومین دلیل اسمت معلومه ..


  سوما گوچولو هر موقعه بازی کردی یجا بیا قوقولی قوقو کن


  من فکر میکنم با اکانت فیک تو ساید اومدن کارتونه و دف ریختن تو فارم ها ...


  الان اکانت فیک هم اومده تو فروم ؟


  شمال شرق دنبال متا نبود .. وای این جوک قرن بود ..

  اینو یوسف و گسری میدونن که چطور بوده😅😅

  پ ن ؛ میگم از این مولتی دنبال چی هستین بابا دمتون گرم

  سنتی صنعتی .. نوش جونتون ..

  پ ن : شما بازی نمیکنی ! اما از جلسه توتال ها هم خبر داری 🤘 اوه له له

  قبلا هم گفتم تو بازی که مهلومه چند چند هستید حداقل تو گفتار و رفتارتون صداقت داشته باشید ..


  میتونید از یوسف کمک بگیرید با شناختی که روش دارم حتمان کمکتون میکنه 😉😉

 • :)


  در مورد توهمی هم که شما اسم بردی، مگه من گفتم هر کی تو تاپ غارت هست داره مولتی میزنه؟!؟ من فقط عکس تاپ غارت را گذاشتم در مورد مولتی بازی توهمی حرفی زدم!!؟؟ رفتار مافیایی شما برام جالبه. یکم هول کردی برادر. سعی کن با آرامش جواب بدی که این چنین به یار خودت تهمت نزنی. ولی چشم بنا به توصیه شما هر موقع فرصتی پیش اومد بررسی دقیق تری از نحوه چیدمان دهکده هاشون میکنم. بهرحال همیشه برای یادگیری دیر نیست.

  ارادتنمد جاوید

  داداش جنوب یکپارچه هست همیشه خواهد بود


  اینم بدون معلومه از جنوب بزرگ ترسیدین

  جنوب شرق جنوب غرب نداریم  در اخر میگم اگه ما این همه مولتی داشتیم الان شمال شخم زده بودیم هیچ اثری ازتون نبود اینم یک تعداد مولتی برای دوست خوبتون تریدر جان

  دقت کنید فقط یک نفر این همه مولتی اندازه کل جنوب اکانت ساخته بازی فقط بخاطر اینکه برنده بشین

  https://tx2.speedtra.com/profile/765  https://tx2.speedtra.com/profile/767  https://tx2.speedtra.com/profile/790  https://tx2.speedtra.com/profile/773  https://tx2.speedtra.com/profile/775  https://tx2.speedtra.com/profile/781  https://tx2.speedtra.com/profile/768  https://tx2.speedtra.com/profile/785  https://tx2.speedtra.com/profile/778  https://tx2.speedtra.com/profile/787  https://tx2.speedtra.com/profile/769  https://tx2.speedtra.com/profile/792  https://tx2.speedtra.com/profile/794  https://tx2.speedtra.com/profile/793  https://tx2.speedtra.com/profile/766  https://tx2.speedtra.com/profile/645  https://tx2.speedtra.com/profile/640  https://tx2.speedtra.com/profile/637  https://tx2.speedtra.com/profile/669  https://tx2.speedtra.com/profile/651  https://tx2.speedtra.com/profile/668  https://tx2.speedtra.com/profile/638  https://tx2.speedtra.com/profile/642  https://tx2.speedtra.com/profile/639  https://tx2.speedtra.com/profile/664  https://tx2.speedtra.com/profile/673  https://tx2.speedtra.com/profile/667  https://tx2.speedtra.com/profile/652  https://tx2.speedtra.com/profile/672  https://tx2.speedtra.com/profile/653  https://tx2.speedtra.com/profile/650  https://tx2.speedtra.com/profile/657  https://tx2.speedtra.com/profile/649  https://tx2.speedtra.com/profile/646  https://tx2.speedtra.com/profile/654  https://tx2.speedtra.com/profile/666  https://tx2.speedtra.com/profile/671  https://tx2.speedtra.com/profile/662  https://tx2.speedtra.com/profile/674  https://tx2.speedtra.com/profile/656  https://tx2.speedtra.com/profile/670  https://tx2.speedtra.com/profile/665  https://tx2.speedtra.com/profile/663  https://tx2.speedtra.com/profile/655  https://tx2.speedtra.com/profile/751  https://tx2.speedtra.com/profile/753  https://tx2.speedtra.com/profile/749  https://tx2.speedtra.com/profile/762  https://tx2.speedtra.com/profile/761  https://tx2.speedtra.com/profile/756  https://tx2.speedtra.com/profile/755  https://tx2.speedtra.com/profile/757  https://tx2.speedtra.com/profile/758  https://tx2.speedtra.com/profile/759  https://tx2.speedtra.com/profile/750  https://tx2.speedtra.com/profile/760  https://tx2.speedtra.com/profile/752  https://tx2.speedtra.com/profile/763  https://tx2.speedtra.com/profile/754  https://tx2.speedtra.com/profile/784  https://tx2.speedtra.com/profile/791  https://tx2.speedtra.com/profile/783  https://tx2.speedtra.com/profile/786  https://tx2.speedtra.com/profile/780  https://tx2.speedtra.com/profile/788  https://tx2.speedtra.com/profile/774
  https://tx2.speedtra.com/profile/804  https://tx2.speedtra.com/profile/805  https://tx2.speedtra.com/profile/807  https://tx2.speedtra.com/profile/808  https://tx2.speedtra.com/profile/809  https://tx2.speedtra.com/profile/815  https://tx2.speedtra.com/profile/812  https://tx2.speedtra.com/profile/803  https://tx2.speedtra.com/profile/813  https://tx2.speedtra.com/profile/806  https://tx2.speedtra.com/profile/811  https://tx2.speedtra.com/profile/810  https://tx2.speedtra.com/profile/816  https://tx2.speedtra.com/profile/802  https://tx2.speedtra.com/profile/814

 • دف ریختن تو فارم ها ...

  سلام!!!


  من یک سوال برام پیش امده سروری که 40 تا پلیر داره و همه همدیگرو میشناسن و تو ربع مطبوع خودشون ثبت نام میکنن و از قبل سرور اعلام امادگی میکنن فارم از کجا توش پیدا میشه؟


  قطعا اکانت یا دهکده ای به اسم فارم مثل سرورهای ای ار با اون تعداد ثبت نام وجود داشت و ازش استفاده میشد اما تو این سرورها قطعا وجود نداره.


  یادمه سرورهای قبل اسپیدترا میگفتن دف میریزن تو مولتیهامون نمیدونم منظور شما همینه یا من بد متوجه شدم!!!

 • سلام ممنون از عکسی گذاشتی و اکانت های جنوب رو نشون دادی

  بله جاوید جان جنوب فرقی بینشون نیست و یکپارچه هست!

  شکر خدا که بچه های غارت های خوبی دارند

  شاید باشد که روزی شما هم به ارزوت یعنی تاپ غارت برسی از ما گذشته عزیز

  اوه اوه چقدر حرص چقدر جوش

  اقا یکی به این عزیز اب خنک بده خیس عرق شد

  نفس بکش دادا یکم اروم شو بعد حرف بزن

  اول خودتو معرفی کن که به اسم صدات کنند نه به اسم اکانت فرومت یا واجه که خودت نام بردی یعنی نوب

  دوم شما از کجا میدونی جنوب درواقعیت یکی نیست؟؟؟؟وقتی خودت ادعا داری توی بازی نیستی؟؟؟

  چطور از جلسه لیدری بین سه ربع خبر داری؟؟؟؟

  مولتی اکانت فرومی یا به دروغ ادعای پلی ندادن میکنی؟؟؟

  شما از کجا میدونی که جنوب شرق مولتی داره؟؟؟درصورتی که توی بازی نیستی؟؟؟

  شما علم غیب داری یا از اسمون اومدی؟؟؟

  گوسفندی عزیز چرا وقتی توی بازی نیستی میای اینجا کلامی که لایق خودت هست و اسمی که برازنده خودت هست به شخصی نسبت میدی؟؟؟؟

  کلی سوال به ذهنم رسید ولی چه کنم نمیتونم بپرسم چون روحیه لطیفت اسیب میبینه؟؟؟

  ولی درکل اسمی که روی اکانت فرومت گذاشتی خیلی به افکار و نوشته هات شباهت داره

  چون توی بازی نیستی در کار های ساید های دیگه دخالت میکنی!!

  یاد بگیر وقتی دوتا مرد حرف میزنند

  افرین

  پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: مودبانه تر صحبت کنید. اخطار اول ().

 • سلام و عرض ادب


  ظاهرا دوستان شمال شرقی مجددا مثل دو سرور اخیر دنبال یک ((بُرد کم دردسر)) هستن و هدف گذاری کردند که جنوب شرق رو سمت خودشون بکشونن.


  فکر کنم صحبت های کسری جان یه فصل الخطابی بود بر این سیاست ها که دیگه به نظرم بیشتر از این خودتون رو سنگ رو یخ نکنید.


  برخلافِ دوستان من شانس برد شمال رو بیشتر میبینم خصوصا با اکانت های زیادی که توسط امیرحسین جان تو شمال غرب ساخته شده.


  اما تضمین میدم این بار دیگه کسی قرار نیست بدون زحمت کشیدن و ایزی مود برنده این سرور بشه پس بهتره همه بریم و توی میدون دنبال بُرد باشیم نه با لفاظی


  مخلص

  MuHaWi

 • سلام و عرض ادب


  من بشخصه اصلا با مولتی زدن و .. اینها مشگلی نداشتم و ندارم

  یوسف تو ۲ تا سرور قبل هم دیده من بدون رید مولتی پلی میدم به سبگ خودم


  من اقا مازیار رو اکانت میلاد رفتم دیدم رو دو تا اکانت دف ریختن و ... و اکانتی که تو تاپ دف اومد همزمان یه مصری از ساید شما بود ..

  من بشخصه تحت هیچ شرایطی این کار رو انجام نمیدم حتی برای مقابله به مثل ..


  امیدوارم یه بازی رو شاهد باشیم پر از هیجان مثل زمان ای ار

  پ.ن ‌: ما تو جنوب اولین درسی که میدیم به بزرگ ها تو هر سایدی احترام میزاریم

  پ ن : من بارها گفتم بازی ها تموم میشه و اونچه میمونه رفتار ما و نوع برخورد ما ..

  امیدوارم همه جوانمردانه بازی کنیم 💪🙏

 • سلام فکر کنم سالار خودتی ک اگه باشی داری بازی میکنی

  دروغ اول

  اقا شخصا اعلام میکنم مولتی دارم. مشکل ، مورد؟؟؟!!!

  از حرف یوسف کره نگیرید حرف اون مولتی صنعتی برا فارمه ک حداقل تو اس دبل یدونه هم نداریم

  اینکه لیدرات چی گفتن رو من کار ندارم ولی عزیزم برو بپرس اصلا کسی با لیدرات حاضر بود متا کنه یا نه؟

  ببین اصلا لیدرای تو کاریزما و شخصیت لازم رو داشتن برای اینکار یا نه؟

  من تو چنتا سرور هم لیدر بودم هم‌ توتال و مهمترین چیز برام پیشینه طرف هستش وقتی کسی ب متای خودش خیانت کرده و تمام بازیکنای سرور میدونن داستان رو مگه کسرا یا هر پلیر دیگه ای دیگه ای دیوانس ک با این ادما هم پیمان بشه؟؟( حیف ک دوست ندارم عین جمله ای ک امید و کسرا و اشکان گفتن رو اینجا بنویسم😂😂)

  حکایت گربه و گوشته😂😂

  در مورد داستان مولتی سرور قبل هم ب یوسف گفتم این سرور هم گفتم وظیفه مولتی هانتره و هیچ ربطی ب کسی یا سایدی نداره بعدش سالارکم‌ سرور قبلی ک با اون حجم از مولتی تیم فونیکس یوسف باهامون متا کرد مشکلی نبود الان ا‌َخ شد یا‌ پیف نکنه جیزه؟!!!😂😂

  سرور قبل هم گفتم الانم میگم

  اشکان سرلشگر مولتی داره گزارش کنین

  علی رضا اونجر مولتی داره گزارش کنین

  ارش داره گزارش کنین و ....

  همون کاری ک ما کردیم و فکر میکنم باعث شد قارچ های ان دبل خشک بشن😂😂

  پ.ن کار از بارفیکس با شیلنگ گزشته بخدا ادم با رینگ تراکتور حلقه بزنه ولی انقدر حقیر و بدبخت نشه ک التماس کنه بازیکناش لایکاشون رو از پست یکی دیگه بردارن😂😂( پست قبلی من چنتا از لایکاش در یک حرکت کاملا خود جوش و ب صورت یک باره برداشته شد😂😂 فکر کنم جدیدترین قانون شمال شرق اینه ک کسی ک پست های ب سهیل رو لایک کنه کتیبه نمیدیم 😂😂 کسرااااااا زنگ بزن اتش نشانی بگو بره ب‌ ادرسی ک میگم طرف بد‌سوخته ۱۰۹/۱۰۳ بگو با اب خاموش نمیشه از مواد خنک کننده استفاده کنن مراقب هم باشن پوستش حساسه تازه لیزر کرده😂😂)