Posts by Shir kosh

سلام خدمت دوستان

ما خوب و بد یاد گرفتیم وقتی حرف میزنیم پاش وایسیم ..

من دست تمام رفیق هام رو میبوسم شرمندشونم نتونستم کنارشون باشم ،،قطعا لیاقتش رو نداشتم 🙏🙏

این سرور با یسری دوستان جدا نشدنی و تیمم میریم NW همونطور که قبلا عرض کردم

امیدوارم با وجود با برکت بعضی از دوستان بزرگوار و پر سابقه سرور جذاب و خوبی رو تجربه کنیم کنار هم 💪🌹

شاد و خوشحال باشید همیشه

شاهین شیرکش🙏

به به آقا شاهین یوسف رو تنها میزاری؟
    چه خبر nw
    اگه خوب ما هم بیاییم

سلام رفیق .. راستش گفتیم بریمnw یه سرور متفاوت رو تجربه کنیم ،، سعادت باشه برامون در خدمت بزرگ هایی تراوین باشیم 🙏 قدمتون رو چشم داداش

من هیچ جوابی برای حرفات ندارم اقا مازیار بخواد کت بپوشه ماشالله خدم حشم زیاد داره ..به من احتیاجی نداره بعد اون از من ۲۰ سال بزرگتره من سرم جلوش بیرون بازی پایینه .. اینو سعی کن بفهمی با بی ادبی و ... الفاظ گراپ کراپ گسی بزرگ نشده شیر مادرت حلالت پسر جون اکه بیرون بازی بتونی فقط تو چشم من نگاه کنی 😉😘 ایشالا اینقدر مرام معرفت بیاد تو زندگیت که احتیاجی به این حرف ها و توهین ها نداشته باشی .. من بیرون بازی شاهین شیرکش هستم ،، برد باخت قشنگه و تلخ ... اما من یکی پشت تیممون هستم تا تهش تو شادی و غم و... اینها رو یادبگیر عزیزم ،

بچه ها دمتون گرم خارج از برد باخت تیم خوبی بودیم با بالاترین پتانسیلمون بازی کردیم ..

پشت همو خالی نکردیم این قشنگ تر از ۱۰۰ تا برد ارزش داره ..

جوجه ،آخر پاییز شمارش میشه .. زود جشن نگیرید 😅💪

هیچ کدوم از بچه های جنوب غرب به پارسا هیچ چیزی نگه ..

پارسا رفیق ماست ،، و میمونه پس لطفا اشتباه رو با اشتباه جواب ندید ..

ازتون خواهش میکنم من بهترین رفیق هام از تراوین پیدا کردم سید داوود اسی تیتال جابر سات وست و یوسف امیرخان ممد توهمی گسری علی اونجرز و.. ...

رفاقت با بازی فرق داره بچه ها بازی تموم میشه ولی رفاقت ها میمونه

هر کی به پارسا حرف بزنه انگار به من حرف زده بیخیال شید ..

امیدوارم دوستی و رفاقت ها بمونه و برامون ارزش داشته باشه در معنای واقعی کلمه ..

یا علی مدد ❤

تمام میشه میره همه چی ..

چیزی که میمونه ادم ها و رفتارشون در مواجع با سختی ها و ...

۴ تا رفیق پیدا کردم مثل یوسف مثل اقا رضا اشگ بوس و گسری و فرامرز ..

خارج از رنگ ها و ساید ها ...تبریک میگم به تیم برنده 😍

یوسف داداش تا تهش پشتتم چالش خوبی بود این سرور .. ممنونم ازت سنگ محک خوبی بود حداقل رفیقامون بشناسیم ..

در جواب پلن و پلنری هیچ قصوری متوجه یوسف نیست ،، اشتباه یا کم کاری شده من مقصر بودم از همه بچه های جنوب غرب عذرخواهی میکنم ،، جنوب غرب عشق منه و وطن منه ...

بگذریم از یسری حرف ها امیدوارم شاد و سلامت باشید ..

پ. ن سهیل نپی رو حرفت نموندی برام تموم شدی !

.. پارسا هیچ ایرادی نداره حرفات قشنگ بود رفیق دمت گرم

تو سربازی اینجوری با گسی فقط رفاقت نکن داداش ..😘

یوسف داداش تا تهش حتی فارم شدن پشتتم چون ازت مردانیت و انسانیت دیدم .. میدونم چقدر جواب و دلیل قانع کننده داری ولی سگوت کردی این خیلی قشنگه کاره هر گسی نیست ❤🙏

سلام خدمت دوستان

تو جنوب الحمدلله همر جنگی زیاده .. دستاورد این پلن هم مشخص ه ..

یسری از همر ها بعد از نقشه بدرد بخور نیستن دیگه ما نگر نمیداریم کره بگیریم ...

همین که هم وزن خودش دف گشت کافیه ،، از این جور حملات ایشالا بیشتر داریم ..

یسری از دوستان با کمک ۴۰ تا مصری دف میکنن بعد بلبل هم میشن دمتون گرم کجا بودی تا حالا ؟

هدف از پلن .. آزاد کردن گندم خور های اضافی ..گشتن دف های انویل ...

یکم تجربه داشته باشید بلبل زبونی نمیگنید ... ما دو هفته ای هست شروع کردیم

بازم در خدمت دوستان هستیم ما میزنیم شما دفاع کنید حالش ببرید 🤣 که خوشحال باشید همیشه ..

یه تحرکی یه حرکتی از خودتون نشون بدید کل شمال یه دمپایی نداره ؟ ..

شاد باشید 😉😉

آدم متاسف میشه برای هم صحبت شدن با شما با این نوع ادبیات

نوع حرف زدن هر گسی نشون دهننده شخصیتش هست

یکم از این حجم لات بازیتونو تو بازی ببرید خوب میشه ..

اول گفتید نزدید بعد دیدید جایی ۸ تا ۱۰ تا زدیم دو تا لینگ سبز تازه در اومد ( تازه نشست همر ..)

والا ما موندیم چه کنیم باهاتون یبار ادعای همر میکنید یبار ادعای دف یبار مولتی ...

یکم تو بازی ما ببینیم کارتون چطوره در مورد اشتباه تایپی هم من تو جاده بودم یه ک گ ..🤣رفت دمتون گرم شما بچه درس خون گلاس اصلا ... شما نامبر وان 🙈

حالا کاری ندارم به هیچ چیزی من شخصا به جایی رسیدم که شما هر چیزی بفرمایید ،،دیگه سگوت میکنم امیدوارم تو بازی جواب قانع کننده ای داشته باشم ..

در ضمن بخاطر شخصیت و منش خودم سعی میکنم احترام نگر دارم و اینو نه تو بازی تو زندگی هم انجام دادم و میدم امیدوارم دوستان همگی رعایت کنن حداقل 🙏🙏

زنده باد جنوب بزرگ و متحد 😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉🙈😍

خوب الوعده وفا ...

بازم حرفی هست فکر کنم تازه الان خبر دار شدید 🤣🤣🤣

همیشه این بوده ادعا کردید بعد که ثابت شده ...

عشق ها هم بازی ها ،، من هیچ ادعای ندارم اما از روز اول هم گفتم تو بازی حرفامو میزنم

اگر ۹ بار واندر ما رو میخواهید صفر کنید 🤣🤣 هیچ پیشگشتون .. اما برید اتحادتون چک کنید بعد 😉 ادعا کنید

امیدوارم در کمال خونسردی بازی کنید و در کمال احترام

چیزی که همیشگی هست ادب هست ..

در ضمن اتک ها ۸ موج هست و گراپ لاک ..

یه کلام ختم کلام

مرد هستید عگس و شات گذاشتم حذف کنید ؟ یا لااقل با انالیز بعدا بیایید حرف بزنید ‌..؟

من منتظرم اوکی بودید اعلان کنید من در خدمتتونم

والا واسه ما شات گذاشتن افتخار نیست چن به هدفمون رسیدیم ..

مهم همینه و بس ..

پیروز و سربلند جنوب😍💪

من شات بزارم تشریف میبری از بازی ؟ ما رو از حضوره دانشمند فرزانت محروم میکنی

گل پسر ...

خدایی جوابت دادم چون اسم حیوون و از اینها نبود اکانتت 🙏

به هر صورت اقا محسن دنیا با همین ادم ها قشنگه ..منطقه شما هم خوب داره اما خوبشم بما نمیرسه 😘

دوست عزیزم اکه من عگس گذاشتم دیدی ۷ تا مصری گراپ لاک شده قول میدی از بازی کردنت ما رو محروم کنی ؟ اقا محسن تو هنوز امار اتحادت رو نداری اومدی داری از چی دفاع میکنی ؟ بنظرت من که میام عنوان میکنم فیلم تخیلی دیدم ؟

یکم اول اصول رو یاد بگیرید بعد طبق اصول حرف بزنید

تو هنوز انالیز اتحادت رو نداری ....

شماها خیلی وقته باختید هم معرفت رو هم بازی رو هم سیاست رو ..

من زیاد فروم باز نیستم اما اینقدر دروغ و شایعه پخش میکنید ... مجبور میشم بیام یسری حرف ها رو بزنم ..

عزت مزید

سلام دوستان

اول اینکه پلن رفتن جرات میخواد همر بلند کردن قدرت ..

شما که نه قدرتش رو دارید نه جرات پس لطفا سگوت 😑

ما موقعه تعریف پلن بالا پایین میکنیم ..در ضمن اون ۷ تا گپ هم که گراپ لاک شده 🤣🤣 رو هم نشون بدید ..

ما اینقدر برای پلن هامون برنامه داریم که به هدفمون میرسیم ..دیگه شو و نمایش نداریم

نمونش چیف دهگده tavahomi .. اکانت تاتاروس

که به احترام بازی و مرامشون پستی نزاشتیم

و این ۷ تا مصری گراپ ۱۸ و ۱۷ ،، ۱۵۰% که گراپ لاک شدن ...

به قول یه پادشاهی هر گس برای نداشته هاش جنگ میکنه .. جون بابا داشته هاتون رو کنید

یکم شنیدید سیاست خوبه اما سیاست رو جنوب متحد داره که هم پلن میره هم یدفعه اینقدر همر داره ماشالله که ۱۱۲ تا تارکت رو همزمان میره ۸ موج گراپ لاک میکنه .. عین خیالش هم نیست چون ۶۰ تا دیگه همر جنگی ناز داره ...

راستی چخبرا ؟ بازیتون فقط اینه مصری بسازید غارت کنید ؟ اون جز ۳۰ تا همر اول بازی هم نباشید 🤣🤣

انالیز پلن صحبت پست شما که تو همه چی مبتدی هستید ..چرا آخه اینهمه ادعا دارید ...

تو بازی حرف بزنید نه اینجا 😉

به امید پیروزی نهایی جنوب غرب متحد و یگپارچه ..

💪😍

تو بازی حرفاتون بزنید بیایید وسط ببینیم کت تنه کیه !

علی رضای عزیزم رفیق قدیمی من ،، منو تو غمت شریگ بدون ،،از خدا براتون صبر و برای آنمروحمه غفران الهی آرزومندم 🙏🙏😥

سلام به تمام دوستان

خیلی وقته میخوام یه پست بزارم اما ماشالله لشگر سایبری دوستان اینقدر فعال و قشنگ کار میکنه ،، ذوق و شوق آدم رو بطور نسبی کامل نابود میکنه

میایید ۴۵ روز بحث میکنید بعد تامامش ؟ میکنید

سطح بازیتون سطح فکرتون حتی نقشه هاتون مال زمان هیتلره ..

چند بار تذکر دادم تو بازی خودتون نشون بدید که متاسفانه فقط لب دهن هستید

عشقم من شب خفت نمیشم یعنی سابقه نداشته یا شما ها مالش نبودین اونم حالا ۱۲ ظهر حالا ظهرش بدرک اونم با ۱۵ کا شوالیه بابا تروپ گشمون نکنید دیگه 😥😥

ادب مرد به از دولت اوست

اولین شرط ورورد به هر مجلسی احترام و ادب هست امیدوارم دوستان رعایت کنن..

در ضمن از کوزه همان طراوت که در اوست ...

هر چقدر دوست دارید زور بزنید و هر جوری عشقتونه بازی در بیارید

جنوب متحد هست و این باعث شگست شما شده ...

به امید پیروزی جنوب متحد ❤

سلام دوستان گل تر از گل

وقتی میگم یاده پلیر های قدیم بخیر فقط فقط بخاطر این حرف ها هست خدایی ۲۰ دقیقه هست دارم فکر میکنم این انالیزی که دوستمون کرد ..بر چه اساسی هست

دفاع اونطوری که دوس داری هامر اونجوری که میخوای و هدف هم تو انتخاب میکنی خوب !

حالا یچیزی فقط جان من بگو کجا این تجزیه تحلیل یادگرفتی ، من هرگز ادعای نداشتم تو تراوین اما تو حداقل ۱۰ ۱۲ تا سروری که پلی دادم یدونه این شگلی ندیدم چه دفاع چه هامر چه انویل ۱۵ میلیونی ؟ دفاع😳😳

ما فکر میکردیم سنتی صنعتی مولتی میسازین 🙈 و میزنین نگو خودتون هم ...

بگذریم دوستانی که منو میشناسن میدونن همیشه اعتقاد به ادب و مودب بودن دارم ..

اما واقعا سطح سرور با تجزیه تحلیل شما ۵۰% اومد پایین داداش مجبوری چیزی رو که بلد نیستی رو انجام بدی ؟ فکر کردی با ۴ تا پست و دو تا عگس اره اینها ...

در کل لذت بردم تنها پستی بود که ۵ بار خوندمش و فقط فقط خندیدم ..

سلام خدمت دوستان

خوبه یه بنده خدایی پیداشد برای گندم خور ازاد کردن اونم بدون هماهنگی با لیدر ها هامر زد ...

شما ها اومدید بیرون ؟

از قدیم گفتن ...سفید و سیاه تو خزینه معلوم میشه ..

پ. ن : اشتباه یه پلیر رو به حساب ساید نزارید

توتال جنوب شرق با سابقه ای که داره نشون میده کی هست و چی هست ..

من شخصا دوسش دارم خیلی احترام براش قائل هستم 🙏گسری عزیز و دوست داشتنی ❤

کاش بزرگ های تراوین جمع شن دوباره تا ۴ تا بچه نیان ادعای بازی کنن انوقت معلوم میشه کت تن کیه !

زنده باد چنوب 😍 اولین درسی که یه پلیر جنوبی یاد گرفته غیرت داشتن و با تمام وجود بازی کردن هست .. زنده باد متا بزرگ و قدرتمند جنوب 🍾🍾🍾🍺🍺🤞🤞

دوستان به اسم گسی اکانت نزنید

بعدشم خدمت دوستان عرض کنم جنوب و مخصوصا جنوب غرب صاحاب داره ...

تا الان هر جا بودید همون جا ، جاخوش کنید .، تیم محافظین جنوب غرب با قدرت راهش رو ادامه داده و میده ..

خیره مقدم میگم به تمام دوستانی که بخوان زیر پرچم تیم ما و برای سر بلندی جنوب غرب تلاش کنن

پ.ن : با موزی بازی و این کارها گسی به چیزی نرسیده لطف کنید بازیتون رو بکنید 😥🤣

یه متا قدرتمند تو جنوب هست که دو طرف با هم یکدل و صمیمی هستن

پس دوستان به فنون جادوگری و فیک و انواع ... رجوع نکنن لطفا 🤣🤘🤘😅😅😅