Posts by Goosfandi

والا ما فقط داریم از بازی لذت میبریم نه بحث مدالشه نه چیز دیگه مازیار جان

اون الله بزنه به کمرت که انقدر دروغ میگی مرتیکه. والا فقط داری لذت میبری و عقده پوینت نداری ؟ داداش اونجایی که نشستی سقف و اینا نیست که ؟ نریزه تو سرت.

به حدی عقده دارید که دفاع بک کردی. به حدی عقده داری که میری پوش میکنی با تاجر مدال یک غارت بگیری. نه تنها تو بلکه اون آرش شیفت شب هم که عقده از چشاش داره میزنه بیرون. آخه دروغگو چرا اینجوری میکنی ؟ بدون کاتا زدی مثلا پوینت بگیری ؟ 4ام بودی ؟ :D:D:D:D:D:D

12121_gtso.jpeg

عقده داری، کمبود داری، نوب هستی، خالی بند هستی، شاخ داری، چرا تک شاخ؟ نکنه وقتی دروغ میگی بجای اینکه دماغت گنده شه شاخ میزنه بیرون بجاش ؟ یه دو سرور دیگه بازی کنی شاخت به ماه میرسه انقدر که خالی میبندی. آخه بدون رم زده که برسه پوینت بگیره. آخیییییییی. میبینم که خودتو پاروندی که بشی یک. خودتو کشتی مجید نره بالاتر. الان رتبه 3 رو با صلوات تونستی کسب کنی. زیر اکانت هونی هستی که روز 20 ثبت نام کرد.

جنوب بازی و اخلاق رو باهم باخت

ای شیخ هرآنچه گویی هستم آیا تو همان که می نمایی هستی؟

امیدوارم موفق باشید همگی

بعید میدونم اگر عقده نداشتی نمیرفتی پوش کنی یک غارت رو بگیری یا بدویی برده بک بدی. خودت اعتراف کردی. حرف مهم نیست. عملت داره نشون میده رقابت خیلی شدیدی با مجید داشتید (11نفری). ولی هیچ کاری نتونستید بکنید.

asdfasdas_j807.jpeg

تو که راست میگی. اصلا عقده پوینت نداری

پایان جر و بحث با شماخفن ها خواهشا کشش ندید منم ریپلای نکنید جان جدتون بازی تمام شد

بعید میدونم اگر عقده نداشتی نمیرفتی پوش کنی یک غارت رو بگیری یا بدویی برده بک بدی. خودت اعتراف کردی. حرف مهم نیست. عملت داره نشون میده رقابت خیلی شدیدی با مجید داشتید (11نفری). ولی هیچ کاری نتونستید بکنید.

و آیا شما عشق مدالید؟

فعلا تروپ شماست که داره گزارشش اینور اونور میاد

asdasdas_hfy5.jpeg

مثل اینکه خیلی حرصت گرفته افتادی وسط فروم عربده کشی

حریف چیت نشدیم مثلا خداوکیل اینو جدی بهت میگم اصلا 1 درصدم روت حساب نمیکردم که چیزی بشی که بخوایم خودمون رو باهات رغیب کنیم

سلام

شما طبق صحبت هاتون میفرمایید که اصلا مجید رو حساب نمیکردید و طبق صحبت هاتون یک اتحاد کامل رو گذاشتید زیر رید تا بتونید ازش مدال یک غارت رو برای یک هفته هم شده بیگیرید و دیدید نمیتونید آخرشم با پوش خواستید بگیرید باز هم نشد که بشه.

شما طبق صحبت هاتون میفرمایید که اصلا مجید رو حساب نمیکردید و طبق صحبت هاتون از ترس اینکه مجید فاصلش با شما زیاد بشه بدو بدو رفتید روی اکانت سهیل و برده هارو بک دادید که مجید نکشه ؟ در ضمن طبق صحبت هاتون شما اصلا مدال و اینا براتون مهم نیست درسته ؟ (نقل قول کردم)

قربونت بشم اگر تو 1 سروره این مدال هارو گرفتی داری بشکن میزنی ما خیلی وقته کارمون این بوده

بعید میدونم اگر عقده نداشتی نمیرفتی پوش کنی یک غارت رو بگیری یا بدویی برده بک بدی.

در نهایت هم این ممد 250ک تبری (سوپر همر ^^^^^^) با تو تک شاخ (مدل اسبش منظورته؟) یک مدرک بیارید که مجید برده کشته یا حتی کوچکترین پوینت توافقی گرفته. اصلا برید به ادمین گزارش کنید. مطمئنا هم امتیاز توافقی و هم کل امتیازاشو پاک میکنه. پس زور نزن. الکی دیگه دیدی به هیچ جایی راه ندارید شما دوتا نوب اعظم اومدید دارید یه سری دروغ و تهمت بی پایه و اساس سر هم میکنید تا یه خورده مجید و افراد اینور رو ناراحت کنید. جهت اطلاعت داریم میخندیم.

جنوب این سرور هم اخلاق رو باخت هم اعتبار و هم بازی !

دست به هرکاری زدید برنده بشید. تمام توافقات رو گذاشتید زیر پا که ببرید. من یکی فکر نمیکنم هیچکدوم از لیدرهای حال حاضر شمال شرق کوچکترین اعتمادی به این افردا دیگه داشته باشند.

افرین وخسته نباشید خدمت رفقای شمالی

من جملتون رو تصحیح کنم

این است قدرت مولتی بازی و دف سازی با مولتی اکانت ها

الکی ریپلی نکنید 🙂 میخواید بگید جنوب شرق هم مولتی داشت و فلان ، بله بله شکی توش نیست ولی این کجا و آن کجا ، جنوب شرق به نظر من اگر هم مولتی داشت انقدری بود که بتونه همر هاشو شارژ کنه ولی شما انقدر داشتید که دفی بکشید که شیشه واندرتون نشکنه با ۱۷ ک منجنیق آتشین ، ولی بازم به نوبه خودم راضیم ازتون دمتون گرم این لینک رو نگه میدارم یادگاری تا با نشون دادنش به دیگران باعث ریختن پرشون بشم کاش به انگلیسی بود تو دات کام میذاشتم ببینم جوابی براش دارن یا فقط تو ایران همچین اتفاقاتی میافته😁

جنوب غرب هم که اکثرا همر کشیدن و از فیدراشون دف کشیدن خسته نباشید

خسته نمیشی از این همه تهمت ؟ خسته نمیشی انقدر ضعفتو با دروغ پنهان میکنی ؟ خسته نمیشی انقدر اشتباه میگی؟ چقدرررررر از اول سرور هی اومدی تر زدن خودتون رو میندازید تقصیر یه چیز دیگه ؟ بهت این کارو پیشنهاد میکنم

vac0rmwyvrae_1xbd.jpeg

الان وضعیتت همینه. گریه نکن

پ.ن گوسفند برگرد تو جات یونجه یخ کرد😂😂

معلومه بعد از دو سرور خوردن باید یخ کنه دیگه..

نخود هر آش دوباره پرید وسط. یه سئوال از پاچه خواری ریتالین و توهمی به اونجر و کسری تغییر موضع دادی چرا ؟ خرابت کردن؟ شنیدم از فرعون بودن به پشه پرون تغییر موضع دادی. پشه پرون چیه؟ بخون:

یکی از مورد استفاده‌ای که از خدمتکاران فرعون می‌شد برای دور کردن حشرات موذی بود. در مصر باستان به منظور دور کردن حشرات موذی از فرعون، معمولا بدن چند برده را به عسل آغشته می‌کردند تا کنار فرعون بایستند و حشرات با جذب شدن به عسل روی بدن آنها، مزاحم فرعون نشوند.

از شمال شرق به قهقرای چنوب غرب رفتی و الان شدی دستمال به دست جنوب شرق؟ سرور بعدی جنوب شرق باید ببینیمت ؟

خیلی نوبی پس. که میای روی کتیبه ای که اصلا نیازی بهش نداری دفاع بریزی. البته میدونم نه خودت نه خیلی های دیگه که تو جنوب شرق هستن به این حرف هیچ اعتقادی ندارن. چون کتیبه ای که نیازی بهش نیست از دفاع واندر میزنی میریزی روی کتیبه؟ اینه لیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدر کــــــــــــــــــــــــــــــــل جنوب شرق؟ همینه؟ یا مترسکه؟

download_xc7e.jpg

خدا کنه که سوژه نشید 🤗

میدونی سوژه خاص و عامی؟ شمال و جنوبی؟ میدونی به همین اکانت فروم چند نفر از خود جنوب شرق پیام دادن گفتن یه خورده رخسار این علیرضا رو عوض کن حالمون ازش بهم میخوره؟ میدونی چند نفر اومدن گفتن این نوب مایه ننگه جنوب شرقه و دوست دارن بری فقط؟ تو بای دیفالت سوژه هستی. برو دیوار بغل کن فعلا. کلا تو دیواری تو. عکس یادگاری دیوارهای علیرضا خودش یه کتاب سوژه هست.

به به به به به به به به به به . بازگشت نوب جنوب شرق (شما بخون توتال جنوب شرق) از غــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــار رو تبریک میگم. زبون باز کردی . داستان های مسخرت کو؟ این موقع اومدید یه احمق بردی الان خوشحالی؟ یه احمق کوچک زدی آورین. آورین. دهکده ای که کلا توی چیف هست برای اینکه جنگاموز بشه بدون سکنه و دفاع اومدی روز واندرا بردی خوشحالی؟ اصن دیگه نیازی دارن؟ واقعا نشستید فکر کردید خوب چیکار کنیم؟ بریم کتیبه بیاریم. کدوم کتیبه؟ خوب این احمقش حتما همراش شارژه تا 20 روز دیگه پس نیازی نیست بهش. بریم بیاریم و یه پستی بزاریم تو فروم. بیا این یه کارت صد امتیازی. آخر سال بیار بجاش ستاره جایزه بگیر. خلاصه بعد از این همه وقت روت شد بیای توی فروم خودش یه ترقی حساب میشه.

از زمانی که یک سری ناهنجاری ها توی فروم دیدم علاقه ای به فروم و پست گذاشتن نداشتم

ساکت تورو به حضرت عباس. خفت نیزه دارت تموم شده؟ دیگه نیزه هم نمیتونستی خفت کنی روت نمیشد بیای. اصن این پست میزاره من کهیر میزنم.

اگه خفت های سرور رو حساب کنین ک متوهم اندازه ۴ برابر شما ب تنهایی خفت زد

تو یکی حرف نزن اصن. آخرین حسابی که شد 4 برابر دو ساید جنوبی خفت زده شده بود. چی مگی ؟

من چندین بار گفتم که یا با مدرک تهمت بزنید یا باید معذرت خواهی کنید

تو خودت مگه معذرت خواهی کردی بخاطر تهمت هایی که به دیگران زدی؟ پس الان حرف نزن. بعدشم میشه بگی چند بار این بندگان خدا باید بگن پیام بدید تا بهتون بفرستیم؟

چرا الکی هوچی گری میکنی ؟ برو پیام بده ببین. حرف مفت زدن نشان از .... خودت اون نقطه چین رو بر اساس ادبیات خودت پر کن.

فعلا یه جای دیگه هستم. آشناهاتونم اینجا زیادن.

دوباره اومدی لینک مسخره گذاشتی ؟ خجالت نمیکشی اینجوری پست میزاری ؟ الان ممل پست گذاشت تعدادی نوشت وضعتون در چه حده. قسم میخورم ذره ای جای تو بودم تا زمانی که حداقل عددی نزدیک نشده بودم پست نمیزاشتم. دیگه چقدر چنگ زدن ؟ بسه تورو خدا. بسه. دوتا سایدید که سه برابر یک ساید ضرر کردید بعد هرکاری میکنید که بگید ما یه کاری کردیم. اون که کتیبه تک هیرو میره میاد میگه پلنرهای جنوب شرق با لگد زدن بردن . چی میگی تو ؟ اینم از لیدرکل مجموعه ج ش . بیشتر شبیه لیدر ج ش نیست.

whatsapp_image_2021-10-10_at_11.34.29_am_pmid.jpeg

حتی گفتن اکانت Trader خفت نمیخوره میخوره بعدشم با افتخار میاد با مسخره بازی عکس میزاره افتخارم میکنه. چون طرف نیست در نهایت نا عدالتی وقتی میدونن نیست و قول دادن نمیزنن میان میزنن. میان دفاع خفت میکنن عکس میزارن ده تا علامت سبز شده میزارن که بیشتر بخاطر خودشه که اومده بعدش افتخارم میکنه. طرف رفته مسافرت و تا امروز هی چ دسترسی به اکانت نداشته. خجالت بکشید و یا قول ندید

این عکس هم یکی از دوستام تو جنوب شرق برام فرستاده. گفته شده طرف - لیدرکل جنوب شرق - بعد از هر پست در تمام گروه های جنوب منت ترکوندن فروم میکنن بعد میاد میگه لایک و دیسلایک شما مهم نیست. خیلی تو خوبی. لیاقت مسئول عضو گیری هم نیستی. این آقا امیر هم خوب آبروتو برد

اینو فرستاده میگه اینو ببین مثلا لیدر ماست. من به این رفیقم چی بگم ؟ شما بگید

لوووووووووووووووووووووووووول

آقا پوریا، مهیار و رضا دفاع ساز خوبی میشید. توتن خوب دفاعی میکشه. ورود شما رو به جمع دفاع ساز ها تبریک میگم.

سلام!!!

من یک سوال برام پیش امده سروری که 40 تا پلیر داره و همه همدیگرو میشناسن و تو ربع مطبوع خودشون ثبت نام میکنن و از قبل سرور اعلام امادگی میکنن فارم از کجا توش پیدا میشه؟

سلام

این که قرمز کردم بسه.

اوه اوه چقدر حرص چقدر جوش

اقا یکی به این عزیز اب خنک بده خیس عرق شد

نفس بکش دادا یکم اروم شو بعد حرف بزن

اولا شما توتال ساید جنوب شرق هستید ؟ اینه لحنتون ؟ واقعا ؟ اصلا باورم نمیشه بازیکنایی مثل سعید و آرمین و خیلی دیگه دارن اونجا به امید همچین کاراکتری بازی میکنن.

در مورد قسمت سبز بگم که مشخصه چند نکته رو در نهایت آرامش اعلام کردم و تفکیک کردم تا برای همگان قسمت به قسمت قابل درک باشه

در مورد قسمت آبی بگم اینکه توتال جنوب شرق من رو قابل دونست و با اون لحن ریپلای کرد جای شکر داره ولی خیلی عجولانه تصمیم گرفتید به نظرم آب رو برای خودت تجویز کن

در مورد قسمت قرمز هم پست من که مفید دو خط هم نمیشد ولی شمایی که 10 دقیقه بعد پست گذاشتی و قرو قاتی 30 خط نوشتی مشخصه که کی باید نفس بکشه و حرفی نمیمونه

اینه ؟

اولا نوب خودتی

دوما جاوید میگه شما که نهضت براه انداختی چرا رفتی با مولتی باز ها متا کردی ؟

سوما چرا تو کلامت جنوب رو یکی میدونی ولی در واقعیت خودتونو از مولتی باز های جنوب شرق جدا میکنید؟

چهارما این همه لیدرها و بازیکنهای شمال شرق گفتن ما نمیخوایم با سایدی متا کنیم و فقط میخوایم بازی زیبا بکنیم بعدش چرا باید بیان شمارو بینتون اختلاف بندازن؟

پنجما مگه خود شمال شرق تو جلسه بین سه ربع که مواضع بازی پاک و زیبا رو داشتن میچیدن طبق حرف آقا مازیار پیشنهاد اینو دادن برای بازی زیبا هیچ سایدی باهم متا نکنه چرا باید الان دنبال متا با یکی از شماها باشه ؟ (حتی قدمی هم برای متا برداشته نشده)

ششما نمیدونی حرف نزن نمیگن بلد نیست

بازی نمیکنم ولی سرباز شمال شرقم. دوستام هم اونجان