Posts by MuHaWi

سلام و خسته نباشید خدمت همه شرکت کنندگان در سرور اخیر

بچه های تیم محافظین جوب غرب از جمله آقا یوسف عزیز لطف کردن مارو به عنوان میهمان این سرور تو جمع خودشون راه دادن و دوست های بسیار خوبی که این سرور بین این عزیزان پیدا کردیم.

همچنین خسته نباشید به امید و کسری و علیرضا و اشکان عزیز و تمام بچه های جنوب شرق که کنارشون خوش گذشت.

شمال شرق هم کاملاً مستحق برد بود و بهشون تبریک میگم.

علت های باخت ما از نظر خودم:

1) جنوب غرب بخاطر بازی بدون مولتی نتونست سهم خودش رو از واندرزن ها رو به متای جنوب ادا کنه.

2) بیش از اندازه دست به عصا و محافظ کارانه بازی کردن جنوب بعد از کتیبه ها

3) مهره های بسیار مهمی از جمله پارسا و متین omg و مسعود red که دفساز های اصلی ساید جنوب غرب بودن بدلیل مشغله کاری از اواسط سرور از ما جدا شدن و واقعا جای خالی شون احساس شد.

4) درز اطلاعات محرمانه متا از بالاترین سطوح تا پایین ترین سطوح

5) دف بسیار خوبی که بچه های فونیکس تو شمال غرب کشیدن که این یکی به نظرم کلیدی ترین عامل بود.

و صحبت آخرم خطاب به دوستانی که متای جنوب رو اشتباه می‌دونستن.

متای جنوب کاملاً عاقلانه و در جهت منافع دو ساید بود و ساده ترین دلیلی که میتونم براش بیارم این بود که بعد از 3 سرور متوالی که با حذف دسته جمعی همراه بود بلاخره این سرور تا اندگیم ادامه پیدا کرد. و هر اتفاقی جز این متا سرور رو از حالت بالانس خارج می‌کرد و تکرار مکررات سرورهای قبل بود.

در پایان تشکر ویژه از رفقای عزیزم امیرفایتر و شهریار جان که علی رغم مشغله زیادی که داشتن هر کدوم یک تنه داشتن جور خیلیا میکشیدن.

به پایان آمد این دفتر

حکایت همچنان باقیست

ارادتمند همگی

MuHaWi

در ضمن مازیار جان جنوب نیاز به هبه شما نداره

یه کتیبه رو بخواد با لگد در خونتون رو میشکنه میاد تو و از چنگ تون در میاره.

یه پیام دارم واسه شما دوست عزیز

گفته بودم ما یه کتیبه رو بخوایم چجوری بدستش میاریم

اون موقع خندیدی، ولی دیشب خبر رسیده زیاد ظاهرا خندون نبودی.

فقط میتونم ابراز تأسف کنم برای شما که انقدر دروغ گویی براتون راحت شده.

من برای پلیر اکانت ترامادول ناراحتم که اعتبار و حیثیت اش قربانی میشه چون لیدر های یک ساید نمیخوان یک وقت لکه ای به دامان شون بیوفته. درست مثل یه مربی که وقتی تیمش میبازه برای اینکه صندلی خودشو حفظ کنه بازیکن هاشو متهم به تبانی و کم کاری میکنه.

الان احمق کوچیکی که از روی مولتی یکی از لیدر های سایدتون با کمترین تلفات بلند شد رو جرئت دارید همین اتهام رو بهش بزنید؟ یا ایشون مثل پلیر بدبخت اون اکانت دیوارش کوتاه نیست؟

من دعوت میکنم اگر کوچک ترین مدرکی دارید بذارید همینجا کف فروم و طبق قوانین سایت کتیبه رو پس بگیرید.

اگرم ندارید فقط سکوت کنید. کسی از شما انتظار عذرخواهی نداره.

پ.ن: طی 24 ساعت اخیر بچه های جنوب کولاکی کردند و دو کتیبه (انبار کوچیک و احمق کوچیک) رو به کلکسیون کتیبه های جنوب اضافه کردند و علاوه بر اون چنتا خفت قشنگ که گزارش هاشو بزودی دوستان زحمت میکشن.

تنها قسمت ناموفق اش پلن سرعتی بود که روی جنگ کوچیک اکانت صولتی انجام شد که اونم فدا سر بچه های جنوب

حکایت یه بنده خداییه که یه سنگو انداخت تو چاه و صد تا عاقل نتونستن درش بیارن.

وگنس جان در چه حد از استقلال فکری و کلامی هستی که حرف تو آدم بالغ رو افراد دیگه باید بیان گردن بگیرن و ماله بکشن برات؟

جدیدا مثل اینکه آدم زنده هم وکیل وصی میخواد.

در ضمن مازیار جان جنوب نیاز به هبه شما نداره

یه کتیبه رو بخواد با لگد در خونتون رو میشکنه میاد تو و از چنگ تون در میاره.

[دیروز حوالی ساعت 16:40 کتیبه انبار کوچیک اکانت mirror55 توسط تیم پلنری کار درستِ جنوب شرق تسخیر شد]

قطعا شما انقدر باهوش هستی حرفتو در لفافه بزنی

وسط بحث تون با ما اصلا چه نیازی به خطاب قرار دادن لیدر های یک ساید دیگه هست؟

و اصولا هدف شما از این حرفا توی فروم چه چیزی میتونه باشه مگر اینکه بخواید فرد ثالثی حرف شما رو بشنوه؟

از نگرانی تون برای ساید ما هم تشکر میکنم

دوستانتون اگه مجدد سوالی در مورد ساید جنوب غرب براشون پیش اومد به نمایندگی از ما بهشون ابلاغ کنید که فرمودند ((مطلقاً ارتباطی بهشون نداره))

بازم اگه سوالی بود در خدمتیم

معاویه نماد آدمیه که هیچ تعهد اخلاقی نسبت به قول و قراری که به فرد دیگه بسته نداره

حالا چون شما کهیر میزنی هر چی دوست داری جای معاویه بذار

پاراگراف دوم هم فکر کنم هدف شما رو کاملا واضح گفت

همون چیزی که حدس میزدیم شما دنبال تخریب متای جنوب و هلو بپر تو گلو هستی.

اما زکی خیال باطل تیمسار

این سرور دیگه نه آمردادی هست که بری مستعمره اش بشی نه سهیل و ایرجی هستن که براتون متا ببندند.

باید دیگه مرد بشید رو پای خودتون وایسید. 🙂

سلام

شما همین الان پیمانی که دو هفته ازش نگذشته بود رو شکستی

جنوب غرب به کسی تعهدی نداده که ما فلان شکل بازی میکنیم، هرچند همین الانشم بالای 95 درصد بچه ها بدون مولتی بازی میکنن چون تیم لیدری میخواد

اگر باب این باز شده که یه عده حق این رو دادن به خودشون که اظهار نظر کنن راجع به نحوه پلی دادن ما اشتباه از خودمون بوده که به یه عده روی زیادی دادیم و تو دهنشون نزدیم.

این قضیه پسورد دادن هم دروغی بیش نیست، هیچ پلیری مگر اینکه جاسوس باشه حاضر نیست به لیدر یک ساید دیگه اجازه بده بیاد چرخ بزنه تو سایدش و اطلاعاتی رو علیه سایدش بدست بیاره. اگر هم واقعی باشه باز هم شما بدون اجازه لیدر های ساید اقدام به تجسس داخل ساید ما کردی و این عهدشکنی پای کل ساید شمال شرق نوشته میشه.

البته پای میز توافق و مذاکره نشستن با معاویه صفتان نتیجه ای جز این نداره من تعجبم از یوسف جان هست که چطور به حرف شما اطمینان کرد؟

اون شمال شرق سرور قبل که میشد رو حرفش حساب کرد سهیل و ایرج رو داشت.

اونا که رفتن اعتبار این ساید رو هم همراه خودشون بردند.

سلام و عرض ادب

ظاهرا دوستان شمال شرقی مجددا مثل دو سرور اخیر دنبال یک ((بُرد کم دردسر)) هستن و هدف گذاری کردند که جنوب شرق رو سمت خودشون بکشونن.

فکر کنم صحبت های کسری جان یه فصل الخطابی بود بر این سیاست ها که دیگه به نظرم بیشتر از این خودتون رو سنگ رو یخ نکنید.

برخلافِ دوستان من شانس برد شمال رو بیشتر میبینم خصوصا با اکانت های زیادی که توسط امیرحسین جان تو شمال غرب ساخته شده.

اما تضمین میدم این بار دیگه کسی قرار نیست بدون زحمت کشیدن و ایزی مود برنده این سرور بشه پس بهتره همه بریم و توی میدون دنبال بُرد باشیم نه با لفاظی

مخلص

MuHaWi

سلام و شب بخیر خدمت تمامی دوستان

ثانیا میخواستم یه سوالی رو مطرح کنم که اگر کسی مطلع هست از الگوریتم و فرمولی که پشت این قضیه هست خواهشا مارو روشن کنه چون ما واقعیتش برامون عجیب هست این موضوع

تو عکس زیر پروفایل ناتار رو مشاهده میکنید.

البته اون چیزی که من میخواستم بهش اشاره کنم حتی تو این عکس هم جا نشد.

و اون اینه که از بین 40 ناتار پرجمعیت سرور حتی یک عدد! تاکید میکنم حتی یک عدد توی دو ساید جنوبی نیستن و تمامشون داخل شمال شرق و حتی شمال غرب متمایل به مرز شرقی این ساید هستن.

در حالی که ما تو جنوب غرب روزانه حداقل داریم 20-25 دهکده جدید تاسیس میکنیم و ناتار های کم جمعیت مرتب دارن کاتا میشن اما سهم ما از ناتار های پرجمعیت صفر مطلق هست.

ساید جنوب غرب هم تنها نیست و جنوب شرق هم درگیر همین معضل هست ظاهرا

اگر کسی از علت این موضوع خبر داره لطفا مارو روشن کنه

مخلص

MuHaWi

سلام و عرض ادب خدمت اهالی فروم

دوست گرامی شما میفرمایی با ((اطلاعاتی که ارائه شده)) میشه بفرمایی با کدوم اطلاعات؟

ما اتفاقا استقبال می‌کنیم از هر اطلاعاتی که دست جنوب غرب خبیث(خبیس؟🙂) رو برای همه رو کنه.

اون چیزی که من تا قبل از ریست شدن تاپ مشاهده کردم هفته قبل جنوب غرب ریدش حدود 50 درصد شمال شرق بود که ابتدای این هفته به 40 درصد رسیده و شما الان ادعا میکنی جنوب غرب خودشو نزدیک کرده؟ خب طبق چه آماری؟

بعد یه سوال پیش اومد برام. اگه شما به سبک بازی بدون مولتی میگی بازی ((پاک)) یعنی سبک بازی شما ((ناپاک)) عه؟ 😉

پ.ن: امثال شما تو این فروم زیاد هستن اما از بین این همه یکی مثل آقا لقمان پست هاش خریدار داره چون با سند و آمار حرف میزنه. حرف بدون سند جاش تو سطل آشغاله بزرگوار

مخلص

MuHaWi