Posts by ashkan psr

سلام و خسته نباشید

از دور پیگیر سرور بودم گاهی هم دفی میساختم

بعنوان کوچیکترین عضو این سرور ک خیلی زود مجبور شدم با جدی بازی کردن خدافظی کنم ،

ولی از اول سرور انتظار خیلی خیلی بیشتری از جنوب داشتم

با داشتن پلیرای خیلی خوبو جدی مثل سعید اس و مستر اسکاری و سید....انتظار داشتم بجای خاله بازی و نق زدن تا روز آخر حداقل ی پلن درست حسابی ک بتونه شمالو زمین گیر کنه داشته باشیم

البته نمیشع گذشت از دوس داشتنی بودن خیلی از پلیرای شمال شرق بخصوص مهران ، مجید ، سالار و مازیار ...ک خالصانه میوه ای میدادن رو اکانتا

ولی فک میکنم بیش از حد ، حداقل از لحاظ فکری و پلنی ، جنوب تهی بود

انشاا سرور بعد جذاب تر باشه ، البته که ما واس خرابکاری میایم:/

تبریک میگم به شمال شرق بخاطر هوشمندانه بازی کردنشون

سلام خسته نباشید

من از روز بعد کتیبع تا الان لاگین توی سایت نداشتم

دلیلشم بچه ها میدونن البته به لقمان عزیز هم گفتم

حقیقت واسم ارزش نداشت دیگ ، وقتی قرار بود همر واس ساید بدم اونم اند گیم ی همچین حرکتی زده شد ک باعث شد دیگ دلگرمی واس ادامه نداشته باشم

اکانت از روز بعد کتیبع رو لاست بود

امیدوارم از بازی لذت ببرینX(

نپی منو وارد این مسائل نکن من با هرکی عین خودش حرف میزنم صد برابر بدتر

اگ تا الان هیچی نگفتم و تصمیم گرفتم هیچی نگم تو دیگ نمیخواد استفاده کنی

بگم نوری بیاد یا استراحت میکنی عزیزم؟

سلام عزیزم

من تو رفاقتشون دخالت نمیکنم

بحث من مملی نیی بحث لیدر سایدیه ک توش بازی میکنم ن شخص مملی

حالا مازیار خان باشه مملی باشه نوری جون باشه

از الان تا همیشه میگم کسی ک رفیقه نهایتش دلخوری رو باهم حل میکنن دیگ

جاش فروم نیس ک ساید ب حاشیه بره

ب هر حال مرسی از یاداوریت

سلام

والا دیگ قصد نداشتم پست بزارم کلا زیاد اعصاب و حوصلم نمیکش از ی طرف کار و بار و بیمارستان ، از ی طرف تراوین و ....

اما همون طور ک اولین بار ریپلای کردم شما رو ، گفتم چطور میتونی وقتی با ی جماعت بودی و باهاشون بقول خودت دوستی دم ب دیقه فیلت یاد هندوستون بکن

دوستی خاله خرسه نمیشه داداش

بنظر من ک از همتون کوچیکترم ، سعی کن بکشی از شمال شرق بیرون

بازیتو بکن

در مورد چیزی ک بهت ربطی ندارع نظر نده

همچنان ب بقیه افتخار بده در کنارشون پلی بده

من کی نمیدونم سوزندن یعنی چی من پست میذارم بزرگ تا کوچیک جواب میدن داداش اره من سوختم وایی اتیش گرفتم اینا لینکا چیزی نیست که بخوام بذارم من شب درازه قلندر بیدار من نذاشتم به یه روز از حرفت بگذره از رگ گردن امدم نزدیک ترتون اره اونا پلیرهایnwبعد پستایی شما رو فقط لایک میکنن باوا چی میگید اون همه اکانتا پلیر دارن حتمان پلیر دارن :d

سوزش را در پیاما هایی دیدم که ویرایش میشود دمو دقه داداش شماره منو دوستات دارن میخوای فوش بدی اونجا بده که جواب در حد بشنویی جدیدم قول میدم یادت بدم در ضمن لژیونر چه کردیه همه پست میذارن صدقه سرت 😂😂میگم میذارین لینک گرزیم بذارین دیگه یا اون حساب نیست البته دو کا پنصد گرزی پول خرد خفتا منه من که هنوز شروع نکردم جنگ با ما باش تو خوبی زنگ بزن بگو ده تا بیاد منو بن نکنه ادمین فرومو شلوغ میکنم بعد داداس اون اتک که دادی خفت حساب نمیشه چون تایم در اوردینه دف نبود ه ارگین تو که میدونی خفت چجوری توصیح بده فرق کانتر فرق داره با خفت عه اینهمه قدیمی نمیدونستن یعنی الان چیکار کنیم اقا مازیار چی بگیم برین پست درست کنید بگید من نبودم دستم بود

فداتشم ویس فرستادم واس ناصر از وقتی پروفایل کتلت گذاشتی خواستم خدمتت بگم

قسمت شد در این شبهای عزیزم :(

ی بوس بده حالا ، ی هالوپریدول بخور خوب میشی فک کنم:P

وایی منو تارگت میکنی خو خفت میشی داداش عجب نتت قطع شد خفت شدی اخی رومن کاتاش گرونه نه ؟ اره فک کنم گرونه داداش بیخیال میدونم اون اکانت اصلیت نیست ها ارگین مجید فوق العاده بودید برا زدن همچین اتکی لذت میبرم تراوین واقعیو شما بازی میکنید حیف که مولتی میزنید اونم سبک بازیتونه ولی در کل جمله پلیر برای شما استفاده میشه لذت میبرم روبروم شما هستین من ندیدم تا حالا ارگین یا مجید حرفی بزنن با اون اکانت داداش طبل تو خالی زیاد صدا میکنه من به قول شما اسمم برازندمه میگه فوش بنداز سر زمین صاحبش بر میداره من گفتم منو بزنی شاخ نمیشی امدی زدی شاخ شی باوا نت قطع نکنید خو عه خفت میشه داداشمون

کجاشو دیدی فداتشم

والا تایم رو اکانت بودن من نبود

خفت کردید نوووش جونتون

سگ خورد 250تا کاتا

بد سوزوندمت نه؟توهمی

کسی با اوردن اسم ما گنده نمیشه رو چیزایم که به کسی مربوط نیست نباید نظر بدی پس نپر رو مین من که نمیشناسمت ولی بزن شاید گنده شی دو مورد یک لژیونر با یه حرف من میره از پیشت ولی خدا رو شکر پلیر بهتون دادیم بازی یادت بده این خمس زکات swتو این سرور خوبه والا یارو پلیر nw;dما میزنیم neجواب میده

نه اونا خودشون پلیر nwهستن رفتن برا سایدشون بجنگن از روز 14 با همونا که ساختن که ما رید بدیم رک میگم اینجا یا دف بذارید توشون یا پاپ بدید بالا ما استفاده کنیم ممنون میشیم :d رگ گردن کجایی پس یکی میفرستادین بتونه بزنه جنگ درست کنه فوقش تفنگ اپاش باشه داداشمون

ب واقع اسمت برازندته....همین جور شاخ میمونی اگ نت قط نشه

یا خدا ازین همه جلال

ینی تو فک میکنی من قبلش ب بچه هامون نگفتم و فروختم؟تو ی درصد فک کن همچین اتفاقی بیفتع اونم مثلا به پارتیزان و حسین حداقل، مگ من توام

ن دیگ میگ مولانا زیبا ترین مفاهیم عرفانی رو با رکیک ترین حرفای ممکن القا میکن

حالا درسته عرفان رو بت نمیرسونم ولی حداقل آب نمیکشی واسم

قطعا شنیدی ب رو نیاوردی ک عب ندارع مهم اینه رسونده شد

ام امایی ک میزنم رو دست نداره 😁

اون پسر بزرگ شده عزیزم

من روابط عمومی کسی نیستم از کسی هم دفاع نمیکنم ک بخوام بخاطرش ب امثال تو چیزی نگم ، مگ اینکه باهاش رفیق باشم ک بازم ب تو نمیرسه

کی درگیر تو میشه سلطان اخ8o

درمورد فحاش ترین هم قبول دارم بشدت دوس دارم وقتی یکی فک میکن خیلی خفنه یکم بکشمش پایین معلومه ویسام تو گوشت مونده عسلم

خواستی بیا ی اکانت راست کارت دارم شاید ب اززوهات رسیدی:P

اسطوره اخلاق و ادب و ریا و ای مسائل

یا الله

من قطعا با بچه های شمال شرق خیلی کمتر اشنام و تو بیشتر

اما بازم وقتی متنتو میخونم یاد بگم بگم احمدی نژاد میفتم

بنظرم یکی دیگ انتقاد کن بهتره حداقل میتونه بگه من نبودم ، نیستم ، خوشم نمیاد

نمک خوردن و نمکدون فرو کردنه

آشنای محفل برو ب ادامه درس اخلاقت برس وضعیت ی جوریه ک واقعا حنای تو ، توی اخلاق داشتن دیگ رنگ نداره

پ.ن:منو از بلاک دربیار:Pبجون نوری چیزی نمیگم

اگ بنظرت بده آدم دهن باز کنه خب ببند مث چیپس سربسته ب روش سامورایی بازت میکنن

آدم خوب نیس وقتی خودش جزئی از سیستم بوده و حالا مثلا نیست انتقاد کن بیشتر شبیه ب سوزش میشه تا دادخواهی

درمورد پست آموزشی فرقی نمیکن کی چطوری چ پست آموزشی بزاره ، مهم اینه مفید باشه و استفاده کنیم چه یوسف بزاره چ ممدعلی چ مازیار یا لقمان حتی تو هم میتونی بزاری در این حد آزادی هس عزیزم

اگ میخوای انتقاد کنی بکن ولی یکم کلاه خودتم قاضی کن...:*:*:*

سلام رفیق صمیمی و قدیمی خودم

مگه میشه جایی تو باشی و سرور حاشیه نداشته باشه 8o

پ.ن : تو که زیر پرچم نمی رفتی چیشد پس .... :(

من هنوز همونم ،همون

;)

خوش اومدی فقط بگوو تو کدوم ساید رکورد رومن رو میخوای جابجا کنی غافلگیر نشیم 🙄😍

NE البته قطعا اس ای مخصوصا آقا سعید و اس دبل رو نمیشه ازشون گذشت:love:و قطعا پلیراشون از من بهتر خواهنده بود

با سلام خدمت همه دوستان

این سرور با چنتا از پلیرای تیم اومدیم امیدوارم ک بتونیم رکورد همر رومن بدون مولتی رو بزنیم

درواقع توانایی مولتی بازی کردن رو به شخصع ندارم

ولی قول میدم وضعیت سورپرایز کننده باشه

از بچه هایی ک دعوت کردن تشکر میکنم امیدوارم بی حاشیه باشه این سرورX/8o

دوست عزیز من عصبیم همه هم میدونونن ولی اسم اوردی. گنده تر از تو هم کسی بیاد بگه منو فارم کرده دیگه پلی نمیدم تو نه پلیری امده منو تو این سه سال فارم کرده بیاد بگه از زن کمتره پلی بده دیگه ۲ . گنده تیم گاپیتانت ارش که رفیق منه اگه ارش بیاد اینجا بگه چیزی یاد من داده من بازی دیگه پلی نمیدم

3.من همونیم که چهار بار از گروه کاپیتان لفت دادم گفتم من جز تیم کاپیتان نیستم از کل بچهایی که میگی من فقط فقط ارش میشناسم خودتم نمیشناسم ریپلایی نکردم که به قصدت نرسی و گنده نشی در ضمن من هر کی میشناسه راجبم حرف نمیزنه شما که حرف میزنی اخلاق منو نمیدونی ببین بحث سابقه که گفتم من پلیر تازه واردم ولی نشون دادم به سال یا سابقه نیست به هوشه که شما فک نکنم درصدش بالا باشه ارش میدونه من مجازی بدم میاد دفعه بعد تصویری خدمت میرسم شهرش فرق نمیکنه برام لوکیشن باشه لطفا تو پیام بعدیت اسمت نمیدونم اخه بنده خدا

تو همون بیگ پلیری نیستی ک واس خفت پیام میدادی ببینی اکانت خاموشع یا ن بعد خفت میکردی؟

خواهش میکنم ای لات بازیارو واس همون کوچه خلوت بزار

شهرش فرق نمیکن چیه😂😂😂

مسخرهههههه

داداش همر واندر زنم هم داریم،میخواهی بندازیم روت ؟به دوستاتم بگو خوب نیست از وسط سرور یه ساید بره رو دف کشیدن یا اینکه قبل از نقشه ها بذاره روی حذف،اونم منم منم کن های nw که یکیش دوست خودم اکبر هستش...

عزیز دل میگم بچه زدن نداره ،اگه لب و دهن بودیم عزیزم که الان سرور به نفع ما تمام نمیشد ،والا من همینجوریش اصلا سر نمیزنم به اکانت چون وقتشو ندارم،دوستام میدونن،یه سوال چی شد که کارتون به حذف کشید اونم اینجای بازی 😂😂😂😂😂،من الان می‌دونم چه حسی داری 🔥🔥🔥🔥

ای قربونت برم تو کی زبون درآوردی عسلم؟نمیخواد صدا بدی لانچ کن بجاش فداتشم

اینجوری شد ک ما رفتیم رو حذف :

طبیعی بود ما میبازیم ب نسبت تعداد و هزینه ای ک رو اکانتا میشد

ولی ما قرار نیس جلو کسی سر خم کنیم😁

هیچوقت عادت اینجوری نداریم

تا زمانی ک رفتیم خوابیدیم دیدیم علما مثلا زرنگ شدن خفت میکنن ،عین پیرزن برخلاف توافق

دقیقا از همین اتفاقا لویال سرور قبل شکل گرفت و .....فقط این سری طرف زر زر پرو بازی هم میکن ولی خب ما کلا توبه کردیم ،گفتیم نمیرزه حذف میکنیم فقط ی ادعا کلفت کردیم ک انشاا درست میشع

حالا هم مودبانه بشین سر جات روز خوش بیبی

من اتفاقا دوستای خوبی دارم...جاشون هم رو تخم چشام

هم آقا مازیارو خیلی دوس دارم ، هم مهدی عشقی

در ضمن اصلا فک نمیکنم بخوام کسی درس اخلاق بده، چون من همین جوری تندم مخصوصا وقتی طرف مقابلم یکم شیش بزنه

درمورد دعوتت هم ممنون

این دفه تیم کامل میارم

شاید لذت بردید ;)

خب باش برادر باش سرور بعدم

البته هنو استعداد شو دارم واس همین ایرج جونم بلاکم کرده

اما دیگ چیزی رو ک میدونی ، اینه که وقتی ی حرف میزنی پاش بمونید

تو تاپ پلیر عزیزم

سرور قبلم فان بود وگرن میدونستم اینجوری میشع ک داستان عوض میشد

حالا دیگ گفتم من هستم یکم دوس دارم تو خاطرت بمونه دیگ نگی تراوین باز بودم یس بیبی

داستان ضعف و این چیزا نیس بحث بی شرف بودنه

ما کاری ک باید بکنیم رو میکنیم حتی اگ کلا ده نفر باشیم

هرجا بودم همین طور بوده

ولی فک کنم دفه بعد اگ بشع ک بیام

ان ای مال خودم😁 بت قول میدم

تشکر ویژه از فلوید دوس داشتنی و ممد کینگ عزیزم

بخاطر اینکه زحمت فوق العاده زیادی کشیدن و منم البته راضی نیستم ولی خب ی مقدار بی شرفی دیگ زیاد شده

forum.speedtra.com/index.php?attachment/4755/

زیزم بحث ادبیات شیرین فارسی خیلی ساده‌ست: "کردیت سوانز" یک چیز هست و "شعار بازی سالم (کلا) سر دادن" چیز دیگری‌ست..

سلام ایرج جااااان دلتنگت بودم

بحث شیرین ادبیات بود گفتم از بلاک درم بیار مرد گنده ادبیاتی بات صحبت کنم

واس شرو بگو اقا حسین ن همین حسین چون هرچی باشه ازت بزرگتره

اقا حسین دلم واست ی ذره شذه نگا گن اصلا نمیشه ماهی ی بار باید صداتو بشنوم فقط یادت باش واس قولی ک دادی

من چیکار کنم شما بیخیال من بشی؟ من همین جا اعلام می کنم همیشه حق باشماست و هیچ بحث و صحبتی با شما ندارم. خوبه؟ آقایون این رفیق مجهول الهویه مون سلطان تراوین جهان هست! خیلی شاخه! همه رو زده. خوبه الان؟ جان من بیخیال شو. یه دکتری چیزی برو. اینجوری تلف میشیا.

پاسخ دیگری از جانب بنده نخواهی گرفت دوست من. حق با شماست قطعا.

سلام علی اقای گل..مشتی امیدوارم سالم و سلامت باشی خیلی ب این بنده خدا توجه نکن نمیدونم کدوم سایده ولی یکم کمبود داره شاید

ب هرحال تراوین و فرومش جای خوبیه واس اوقات تعطیلات

ایرج لات بمیری سلطان بیا با ادبیاتم بازی نکن:P