Posts by Napi

سلام سهند جان

عزیزم تمام حرفات عینا درسته و قبول دارم من بارها هم پشت سر یوسف گفتم هم کف فروم یک دلی ک تو ساید بود واقعا ستودنیه و اگر در این قسمت مدیریت یوسف بخوام بهش نمره بدم ۱۰از ۱۰ رو بهش میدم

بعد بریم سراغ اون کسی ک نمیدونم از زیر کدوم نهالی سبز شده

ببین من ۱۰ ک گلد برام پارسا زده و ۳ تا ۱۰ ک هم از بلور گرفتم ک اگه ادمین یک اسکیرین از رو پنل بده معلوم میشه کی راست میگه کی دروغ ( باغی مونده گلد رو اکانته ک خودت داری میبینیش کمی هم انتقال خورده رو مولتیا)

اخه ... تو اگه بازیکنی بساز رید بده وقتی در حد فیدر های منم نمیتونی بسازی من بیام تاوانت رو بدم؟

امثال تو تو کلاسیک فارم روز یک بودن

یوسف تا الان چیزی نگفته بودم بهت

ولی از نامردی ک حتی شوخی های یک جمع دوستانه رو کف واتساپ میزاری

اگه قبض چیزی میاد در پی ویت گل بگیرش وگرنه...

ما خار ببینیم زیر پامون خوردش میکنیم

ممد اینو سایلنت کن وگرنه...

اولا ک خردسال عزیز یکم دقت میکردی میدیدی ک نزدیک ۴۰۰ ک تو اکانت من پارک بود اونم رو مرتاض ۳/۴ ن ۱/۲ واقعا ندیدم‌ روی ۳/۴ کسی پارک کنه ک خب از سطح بازیه بالای شماست😂😂

میخونی چی میگم یا فقط انگشتات رو کیبورد تکون میخورن؟؟ گفتم زمانی ک یوسف الطافی ک بهش کردم رو فراموش کرد و اون ویس رو فرستاد خیلی راحت از سرور رفتم فقط چون شاهین گفت صدام در نیومد من از اون‌ روز دیگه بازی نکردم چون سایدی ک توش بودم خیلی برام کوچیک بود یک جورایی جام نمیشد

ناصر که میگی دوال منه اینکه دوالم چجور بازیکنیه قبضش در خونه شما میاد؟؟ ( خود ناصر یکی از اون شاگرداس‌ اولین بار سرور ۸ راند ۱ اکانت سهیل تموچین رو خرید با ایمیل داد ب من تا یک حرکاتی تو سرور انجام بدم )

و نکته جالب تر ای انالیزور بزرگ از کجا تشخیص دادی ک پاپ بازی بسته ب گلده؟ من تو هر دوسرور قبلی فقط ۳۰ ک گلد زدم میتونی ببینی ( اینسرور فکر کنم شده ۳۲ ک ) حالا برو مقایسه کن مثلا با مملی ک ۹۰۰ ک زده یا همون‌متین بالای ۸۰۰ ک زده این چیزا سواد میخواد تو نداری دلیل نمیشه منم نداشته باشم ک 😂😂

من گفتم دف سنگین میکشم تمام زیر ساخت های لازم برای این کار موجوده ولی برا سایدی ک یوسف لیدرشه و تو کوچولو پلیرش ارزشی نمیدیدم ک بخوام وقت عزیزم رو حرومش کنم‌😂

شاهین گفتم بهت من لال بودم و موندم ولی بچه هات حرمت نگه نداشتن

ببین نونهال دلم اینکه شماها سطح بازیتون از فارم های من کمتره مقصرش منم؟؟

من اولا پلن گندم رو داشتم شک نکن یکی مثل من وقتی حرف میزنه فکر همه جاش رو میکنه بعدشم ای همه چیز دون من دارم با همون برده هفته ای چند صد میل رید میرم حتی تو خود واندر شماها وجود اینکارا رو ندارید مختون ب این چیزا نمیرسه من باید جواب بدم؟

ببین

ولله یک بنده خدایی که فکرشم نمیکنین کیه چند بار بهم گفت تو کارت شده شاخ کردن یکی دیگه ولی این اخری خداییش زور داشت

اینکه کی برات وقت گذاشته مهم نیست مهم اینه کی دستاورد بیشتری برا سایدش داشته

ببین قربونت برم اول فکر کن داری راجب کی حرف میزنی بعد بزن تو داری اسم منو ب زبونت میاری پس دقت کن

و بدون ک ۹۰٪ داشته های امروز سایدی ک توش بازی میکنی ب لطف اسم سهیل نپیه ( از روز اول ایرج بهم گفت با این لحن حرف نزنم ولی برا اینکه خنده تو رو ب گریه تبدیل کنم دهنم رو باز میکنم تو پست قبلی گفتم میخوام دهنم بسته باشه خنده های تو بازش کرد کوچولو )

ببین جوون من برنامه دادم ب مصری ها من هنوز چت هامو دارم بهترین مصری سرور اکانت منه و بعدیش اکانت متین درسته؟ بیا چت های منو متین رو بخون ک از ترتیب ساختمون سازی تا سطح سی پیه هر سطح رو دونه دونه و با حوصله بهش میگفتم ببینم کدوم لیدرت انقدر وقت برا پلیرش میزاشته؟ برو ببین قبل از این سرور من چه بازیکنایی تربیت کردم بعد بیا ببین در حد شاگرد های من هستی یا ن😂😂 یک موردش تو کلاسیک رکورد توتن زد یکیش تا مدت ها رکورد رومن😂😂

نازی عزیزم ولی با گنده تر از خودت در افتادی کسی ک داشت بی سر و صدا میرفت ولی بهونه دادی دستش حالا گوش کن عزیزکم :

این سهیل نپیه پر ادعا روز ۲ سرور گفت با اس ای متا ببندید یوسف زحمت کش شما گفت غیر ممکنه جواب سلام منو هم نمیدن گفتم من میبندم و بستم از همون لیدرت بپرس وقتی رفت تو جلسه چی شنید حتی جواب سلامش رو موکول کردن ب بعد از حضور من گفتن اول سهیل بیاد بعد جوابت رو میدیم ک اشکان سرلشگر زنگ زد بمن و گفت اگه نیایی ما میریم ک دقیقا پای میز اسنوکر رفتم تو دیسکورد و فقط ۱۰ دقیقه با اشکان حرف زدم و مشکلات حل شد ( حالا تو تاپ پلیر عزیز بمن بگو در صورتی ک هم اس ای و هم ان ای میخواستن شما رو بزنن ک از بد روزگار هر دوساید برا همین اومده بودن تو تازه پلیر ب همراه تیمتون چند روز جلوشون دووم میاووردین؟؟😂😂 چنتا کتیبه تو سایدتون میموند؟؟؟ 😂😂)

این هم گذشت ۲ هفته قبل از کتیبه خودم ب یوسف زنگ زدم گفتم پلن ریختین یا ن اگه نمیتونین بریزم براتون گفت ن همه کار ها انجام شده و طبق برنامس روز کتیبه فقط ۲ دقیقه اومدم تو دیسکورد و فقط یک جمله از یوسف شنیدم ( بچه ها برید تو خزانه ببینین ب کدوم کتیبه نزدیکید) همون لحظه فاتحه کتیبه رو خوندم و فرار کردم😂😂

اره عزیزکم همه چیز اونجوری ک تو میبینی نیست

۱۵ روز بعد بهش گفتم هر چی همر جنگی داری بزن ب مولتیای تریدر تو ان دبل هم مولتیای اون بپرن هم اکانتات ازاد بشن برا دف سازیه واندر ولی تا جایی ک میدونم هنوزم ک هنوزه اس دبل همر جنگی داره ( احتمالا نگه داشتن برای تورشی تره😂😂)

بعدش جوابی ک شنیدم و ویسش موجوده و فقط شاهین ازش با خبره این بود :

سهیل جان لطفا دیگه کمکی ب ما نکن میخوام ببازم ولی با اشتباه خودم

من همون لحظه از تمام گروه ها لفت دادم و این حرفو تقریبا ب کسی نگفتم ( بعضی از دوستان شمالیم میدونستن و ازم خواستن همون لحظه برم رو اکانت های اونا و اک خودم رو بدم ب اتحاد ولی زیر بار نرفتم حتی مملی بهم گفت واندرت رو ببر بالا ۱۰۰ ک شد بیارش تو اتحاد ما فقط بخاطر اینکه یوسف بسوزه ولی باز هم زیر بار نرفتم این مرام و معرفت منه چیزی ک لیدر تو درک درستی ازش نداره همون پارسا روز اول یک یوسف میگفت ۵۰ تا یوسف از دهنش میوفتادن بیرون ولی الان اینجوریه همون پارسا این سرور ۱۷ میلیون خرج کرد برا برد سایدش) و از روزی ک لفت دادم دیگه رو اکانتم لوگین هم نکردم تا ۱۲ روز پیش ک ب اصرار ناصر رفتم دوباره کمکش اکانت من میتونه روزی ۲۰۰ تا ۳۰۰ ک دف بکشه و هر بار ک من رفتم روش این اتفاق افتاده چون بازی رو بلدیم ولی الان ک رفتم کل سربازخونه هاش خاموش بود تاپ پلیر😂😂

جالبیش اینه من قبلا هم گفتم من یک مولتی دارم ب اسم سلیته تا قبل از واندرا رنک ۴ حجموم سرور بود برو ب غیر از توهمی ببین کسی رو نزدیک اون حتی پیدا میکنی

پ.ن هیچوقت با گنده تر از خودت در نیوفت چون له میشی

پ.ن تنها گروهی ک توش هستم فقط گروه متاس اونم چون علی رضا بهم گفت اگه بری بیرون در جا میکشم زیر متا

پ.ن ب خاطر این بی ادبی ۳ روز ب اس دبل وقت میدم کتیبه و نیرو هاشون رو از اکانت leon24خارج کنن چون اکانت من براشون خنده داره😂😂 در غیر اینصورت عواقب بدی براشون داره

پ.ن بگو ببینم تا الان این حجم از دهکده رو یک جا دیده بودی ک داری میخندی؟؟؟😂😂

پ.ن جالبه ک من فقط پاپ باز خوبیم ولی تو ک فنچی از بزرگترات بپرس من زمانی رکورد رومن دنیا دستم بود کوچک 😂😂

پ.ن شاهین واقعا شرمندتم ک اینجوری حرف زدم ولی تو شاهد بودی از روزی ک بهت قول دادم سرم تو لاک خودم بود ولی هر مهد کودکی ک از راه میرسه انگشت تو سوراخ زنبور میکنه دیگه

فقط ۳ روز وقت میدم ب اس دبل بعدش هر چی شد کسی حق ناراحتی نداره فقط و فقط مرتاض و نیروهاتون رو بک بدید

سلام این پست رو اخر سرور میخواستم بزارم ولی الان میزارم

من با چندتا مسیج پارسا ب این سرور اومدم و ب عشق پارسا فقط

بدون شک ایراداتی بوده ک من منکرش نمیشم ولی تا جایی ک تونستم سعی در بهبود اوضاع کردم حتی در مقابل یک پیشنهاد خیلی خوب ایستادم و وسوسه نشدم ولی به تنهایی کاری از من یا امثال من ساخته نیست نمیخوام صندوقچه دلم رو این وسط باز کنم ک با باز کردنش هیچ کدوم از مشکلات حل نمیشه و تاثیری هم تو روند سرور اتفاق نمیوفته ولی یک جمله میگم همتون با شعور و منطق و انصاف بهش فکر کنین فارق از ساید و سیاست اتحادیتون :

واقعا اسم این بازی تراوین نیست من تراوین بازی کردم خیلیاتونم یا با من یا روبروی من بازی کردید این چه تراوینیه ک من تو کل سرور کلا ۲ تا پلن دیدم؟؟؟!!! خجالت بکشید یا بهتره بگم بکشیم هممون

اینجا جای بازی برا ادم های بی وجودی ک جرات زد و خورد ندارن نیست اصلا مملی رو مثال میزنم ک اگه ناراحتم شد با دو تا فوهش از دلش در میارم

اول سرور اومد میزنم میزنم کرد کلا یک پلن زد اصلا برام مهم نیست ک اون پلن دیوار شد یا نشد فقط تعداد برام ملاکه اخه همین مملی زمانی ک تو ... بازی میکرد تو کل سرور فقط یبار پلن میرفت؟ البته ک بهم گفت بدلیل نداشتن لانچر دستش بستس ولی باز هم برای شخص من منطقی نیستش

تراوین این نیست ک تو اند گیم فلان میلیون گرزی داشته باشه یا ان میلیون دفاع تراوین یعنی وجود داشته باشی بزنی و بخوری فقط برا لذت بردن

شخصا از بابت زمانی ک برای بازی در این ۳ سرور در اسپید ترا حروم کردم پشیمونم چون این مشکل در هر ۳ سرور وجود داشت( حتی زمانی ک خودم لیدر بودم هر بار خواستم پلن برم با حجم کثیری از مخالفان رو برو میشدم از پلن زدن اکانت های مرزی بگیر تا حتی پلن چیف واندر اس ای من اول باید با بازیکنای خودم ک روحیه جنگندگی رو فراموش کردن و تبدیل ب مشتی مولتی باز ریدر شده بودن میجنگیدم بعد تازه با ساید دشمن) این اسمش تراوین نیست

شخصا دیگه تو اسپید ترا بازی نمیکنم مگر در صورتی ک ببینم واقعا چنتا پلنر ک از زد و خورد نمیترسن و جرات زدن دارن حضور پیدا کردن در صورت حضور همچین عزیزانی با شور و هیجان کامل ب تراوین واقعی برمیگردم ن ب مسابقه هر کی بیشتر و بهتر مولتی رید کنه یا هر کی بیشتر دفاع بکشه ( اصلا منظورم دفاع حال حاضر شمال نیست)

واقعا بردن تو این سرورا همون لذتی رو داره ک تو سرور الدرز بردیم چون اونجا هم هیچ لذتی نبود( رقیب تحمل خوردن تو یک پلن رو حتی نداشت😂)

شب همگی خوش

سهیل نپی

Lol

محمد من اصلا اون پست تو رو ندیدم ولی کلا مشکل دارم از کی تا حالا ب کارت ب کل کل کردن با خانم ها افتاده تا دیروز گیرت رو مازیار بود ک خوب جفتتون ( هم تو بد اصفهانی هم اون پدر ژپتو😂) از پس همدیگه بر میومدین و مشکلی هم نبود ک ن من و ن هیچ کدوم از اعضای سرور‌ تا جای‌ ممکن تو بحثتون دخالت نمیکردیم ولی اینجا پاتو گزاشتی رو دم من ک میشناسیم و میدونی اخترام گذاشتن برام مهمه ( تازه از شوهرشم بیزارم چون تنها کسیه ک در حال حاضر با من هم اسمه و بارها منو گیج کرده😂😂)

پ.ن مازیار شدیدا دوست دارم بدونم کی پشت اکانت گوسفنده چون واقعا گوسفنده😂😂

خیلی نوبی پس. که میای روی کتیبه ای که اصلا نیازی بهش نداری دفاع بریزی. البته میدونم نه خودت نه خیلی های دیگه که تو جنوب شرق هستن به این حرف هیچ اعتقادی ندارن. چون کتیبه ای که نیازی بهش نیست از دفاع واندر میزنی میریزی روی کتیبه؟ اینه لیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدر کــــــــــــــــــــــــــــــــل جنوب شرق؟ همینه؟ یا مترسکه؟

download_xc7e.jpg

میدونی سوژه خاص و عامی؟ شمال و جنوبی؟ میدونی به همین اکانت فروم چند نفر از خود جنوب شرق پیام دادن گفتن یه خورده رخسار این علیرضا رو عوض کن حالمون ازش بهم میخوره؟ میدونی چند نفر اومدن گفتن این نوب مایه ننگه جنوب شرقه و دوست دارن بری فقط؟ تو بای دیفالت سوژه هستی. برو دیوار بغل کن فعلا. کلا تو دیواری تو. عکس یادگاری دیوارهای علیرضا خودش یه کتاب سوژه هست.

ببین گوسفند یک نگاه ب سر تا پات بنداز سوژه رو پیدا میکنی اگه هم ایینه نداری مهم نیست کافیه فقط اسم اکانتت رو ببینی

خیلی جالبه فکر کن مرد دیسلایک ب دست ان ای بود ک گفت ما اخر نفهمیدیم ممد اولدارک رو کدوم اکانته ( خداییش منم نفهمیدم هنوز😂😂) ولی اخه گوسفند اسم اکانتت بخوره تو سرم اسم خودتم هنوز مشخص نیست بعد انقدر وقیح شدی با اکانت فیک میایی پست توتال یک ساید رو ریپلای میکنی کوچولو اول بفهم با کی حرف میزنی بعد سعی در گل لگد کردن بکن 😂😂

هی نمیخوام پست بزارم هی نرید تو مخم اون علیرضا نوب اونجر خط قرمزه منه اصلا عزیزه دلمه ملکه قصرمه‌ یا هر چی

بعد یک نکته جالب تر اومدین میگین ۱۳۰۰ خفت متوهم خود زنی بوده؟؟ بابا اساتید اس دبل اگه انقدر تروپ مازاد داشت که ۱۰۰ ک شو میداد ب واندر من ک این وضع دفاعم نباشه حداقل 😂😂 داداش شما صلاحیت استفاده از چرتکه رو هم نداری چه برسه ب ماشین حساب 😂😂

از همین تیریبون اعلام میکنم ک هر کتیبه ای ک دیگه شمال شرق لازمش نداره رو خواهانم 😂😂من میخوام اقا اصلا من لنگ کتیبم

تا کی میخوایید ارزش کار طرف رو از بین ببرید شمال میزنه میگه میخواستم دیوار بشم جنوب میزنه همینو میگه کتیبه بلند میشه میگن تاریخ انقضاش گذشته بوده بس کنین بابا هر کتیبه ای ( شاید ب جز انبار ) تا روز اخر سرور ب درد میخوره و میشه ازش استفاده‌کرد هم همر جنگی هم تا اخر سرور همین قابلیت‌رو داره این فاز بی ارزش کردنتون تو مخم نمیره

پ.ن گوسفند برگرد تو جات یونجه یخ کرد😂😂

محمد علی جان میدونی که وقتی چیزی رو نیاز نداره این پلیر میزاره رو دیوار مهربانی که بقیه استفاده کنن ، مثه همون خفت سرور 1 بووووود که نیاز نداشت به اون همر و ... جناب نوری و این حرفا پوینتش رو گرفته بود
    اینجا ام یه خمره بوده دیگه با یه کتیبه نیاز نداشته وگرنه ما که میدونیم توانایی دف کردنش رو داشته:P به ما چه که بخوایم بگیم کی چیکار کرده ^^^^^^

شماها جوونیای من کجا بودید ک من ندیدمتون؟

من رسما در فروم میگم از ساعت ۲ تا ۱۲ ظهر اکانتم بازیکن نداره و خوابیم حالا دوست دارید بزنین

خب اخه اگه بودم ک ۱ میل دف تو یک ساعتیش داشتم ک کوچولو جان باور نمیکنی از مملی بپرس رو اکانت من لوگین کرده میدونه چخبره

قبلا هم گفتم بازم میگم من رو نیارید وسط کل کل هاتون ک حوصله ندارم یهو کش ام در میره اخر عاقبت خوبی نداره ها😂😂

پ.ن ممددددددد کلا اشتباه میزنی فکر کنم تا جایی ک مغزم یاری میکنه مازیار یک راند دو نبود لیدر های ان دبل تو اون سرور درادیس بود زرشک بود نادر چیکو و فکر کنم مهیار بودن خودم مازیار رو یادم نیست اصلا میخوای کل کل کنی برو تو کار سرور ۸ 😂😂 تو سرور یک راند یک هم خودم چیزی یادم نمیاد ک بخوام بهت تقلب برسونم باید از پویان‌سوال کنی حتی مصطفی هم چیزی یادش نیست

سلام

اولا برای بار هزارم خواهشا احترام همو نگه دارید اخه دیوانگان 😂😂 بیرون از این بازی ناسلامتی هممون رفیقیم ( حتی شما دیسلایک کننده همیشگی😂😂)

دوما حالا دوتا کراپ کمتر یا بیشتر دعوا نداره ب خدا با توجه ب چیزی ک در حد فروم دیدم فکر میکنم اگر و اگر کاتاهای محاجم بیشتر بود کار ب اونجا هم احتمالا میرسید ولی خب نبود

سوما ارام باشید ب قول مملی نفری یک لیوان اب یخ همگی بخورید بعد پست بزارید😂😂

چهارما مجید پرشیا تو کی زبون در اووردی ک از مازیار بخوای دفاع کنی؟ مازیار تو همر شاید کم بیاره تو زبون تک ب ۳ هر ۳ ساید رو حریفه برو بچه پی مولتی بازیت ب دعوای بزرگترا دخالت نکن😂😂

پنجما ممد اولدارک عزیزم من تو فرم گفتم مملی دوال موکسی بوده فدات شم اشتباه نزن مازیار بدبخت یبارم لوگین رو اکانت موکسی نداشته😂😂

در مورد پلن نمیفهمم چرا کل کل میکنین ب خدا جنوب میگه زدم خوبم زدم حال کردم ک زدم شمال هم ک میگه کراپ ها برگشته ب حالت اول حالا یقه پاره کردن دوتا جناح بر سر چیه یک ربعه دارم ب همتون میخندم خدا شاهده

نه کسی میتونه بزرگ نمایی کنه نه کسی میتونه ارزش کار ساید دشمن رو کم کنه ب همین سادگیه

جنوب زده و راضیه از پلنش شما هم پوش کردید کشیدید بالا وسلام

پ.ن مجید واقعا داری وقیح میشی کم کم وقتش رسیده یک بلایی سرت بیارم😂😂

پ.ن یک چیز در اخر بگم بزرگترین حسن اجرای این پلن و پلن شمال فقط و فقط برگردوندن حس بازی تراوین بوده پس سعی کنین تشویق کنید ب اجرای پلن وگرنه مثلا ریدر ها تا اخر رید برن و همر تپل کنن و من کشاورز ( رید هم میکنما😂😂) بشینم کشاورزیمو بکنم اخرش چه لذتی داره کل لذت بازی میشه هم چند ثانیه بعد از زد و خورد واندر ها پس بزنین و بخورید

دم جنوب هم گرم ک غیرت زدن رو داشت

خب خدارو شکر یک حالی ب جو فروم دادم😂😂

دفعه اول ک این اتفاق افتاد مجید اومد یقه منو گرفت با کلی فوهش و توهین و ... ک من فلان میکنم و ... بعد از ۴۶ دقیقه فوهش دادن تازه رسیدیم سر اصل مطلب ک از چی شاکیه ک داستان دف ریختن رو گفت من گفتم با اطلاعاتی ک من دارم و خلقیاتی ک از یوسف شناختم عمرا کار یوسف نیست چند وقت بعدش مملی بهم زنگ زد اینبار بدون فوهش😂😂 گفت اس ای داره اینکار رو میکنه ک اگه درست فهمیده باشم طبق حرف هایی ک مازیار امروز بهم گفت اس ای اون اکانت رو زده و مشکل حل شده

حالا یک چیزی من ب مازیار گفتم چرا خودتون نمیزنین اگه هفته ۳ سرور بود من حق رو میدادم ب شمال چرا ک راه زیاد بود میدون تمرین نبود و نیرو کم و ...

ولی الان هیچ بهونه ای نیست چکمه هم دارید بزنین هر اکانتی ک دف میفرسته و اگه از اتحاد دف گرفت من شخصا اکانتم رو یا حذف میکنم یا تحویل ساید میدم و میرم رو اکانت یک دوست قدیمی ب بازی ادامه میدم

البته یک چیزی رو مازیار پشت تلفن بمن گفت ک تا امشب نشنیده بودم

اینکه از زمانی ک یوسف تهدید ب دوئل کرده از اکانت های داخل اتحاد اس دبل هم دف ریخته میشه اگه واقعا صحت داره از یوسف همینجا خواهش میکنم ک اینکار رو انجام نده اگه هم ک دروغه ک مازیار باز هم تو ۱۰۰ مافیای منی😂😂

تو پست اولم گفتم کره نگیرید

ولی اومدین برا کره گیری اخه چی بگم بهتون وقتی اگه حتی لینک دف دادن از اکانت لئون ب دست مملی و مازیار مجید یا حتی جعفر برسه اونا هزارسال باور نمیکنن ک کار منه ( شاید باور کنن ک اکانت هک شده ولی اینکه من این کار کودکانه رو انجام بدم رو باور نمیکنن) ولی شماها اینجوری نامرتب میریزید و کره میگیرید درسته کره گرون شده ولی میتونین برا یک سال قشنگ ذخیره کنین 😂😂

اره محسن جان این گل ب خودی کارش رو بلده این گل ب خودی میاد یک جوی ک شما ها راه انداختین رو طوری ک دوست داره میچرخونه

شماها با یک اکانت تو اس دبل مشکل دارید ما کجا رو امضا کردیم ک باید بزنیمش؟؟؟

شما بزن فدات شم اگه دف از هر کدوم از اکانت های متا ب اون اکانت رسید و تو ثابت کردی طرف حسابت منم

و اگه از بزرگترای سایدت بپرسی بهت میگن ک من حرفم حرفه و گفتم اگه مملی اون اکانت رو زد و بمن ثابت کرد ک از اتحادهای جنوب دف ریختن رو اون اکانت من لئون ۲۴ رو یا حذف میکنم یا تحویل ساید میدم و خودم میرم رو اکانت زرشک اینم دیل من با شما

چرا ک یک ماهه عذاب وجدان نه گفتن ب مهران مخم رو خرده ولی با اینکار بهم بهونه میدید ک بتونم بجای بازی ب رفاقتم برسم ن ب بازیم چون ارزش یک روز رفاقت با مهران ارزشش ۱۰۰۰۰ برابر بیشتر از برد تو ۱۰۰ تا سروره برام

کسایی ک منو میشناسن خوب میدونن

پ.ن مازیار اینو یادم رفت بهت بگم :

قال امام هادی لئو میفرمایند : موتونوم موکونوم :D:D:P:P

ببین سوختی

اولا ک گفتم بیا بقیش رو تو واتساپ بریم جلو گفتی اینجا حالش بیشتره

دوما دیدی دروغ اووردی تو بازی تو اگه مافیا نیستی چی هستی پس؟

بند ۴ پست اول منو بخون ک نوشتم حتی یوسف و کسرا هم بیخبر بودن حالا تو واسه خودت داری سناریو میچینی داداش سناریو چیدن کار مافیای بازیه شک نکن ک امشب دکتر منو سیو میده اسنایپر هم تو رو شات میکنه 😂😂

سلام جوگیر بزرگ

تو هر سایدی که ثبت نام کنی مسئول اون سایت قوانین رو اجرا میکنه وقتی قانونی زیرپا گذاشته نشه مجازاتی هم نداره در نتیجه تمام اکانتهای موجود سایت طبق قوانین سایت هست درسته؟

مافیا هم بلد نیستی درست بازی کنی یادم نگرفتی بلند بلند فکر نکنی که از بازی با رای نندازنت بیرون;););)

سلام جونگیر 😂😂

اخه من مافیا بلد نیستم تو ک بلدی من سوال میکنم با لایک و دیسلایک جواب بده

۱ . اگر تو بازی تراوین خلاف قوانین عمل کنید چه اتفاقی میوفته ( پانیش میخوری بسته ب نوع خلاف درصد بندی میشه) درسته؟؟

۲ . ایا الان کسی تو شمال پانیش خورده و ما ندیدیم؟؟؟؟

شما ک خودت قبول داری مافیایی و علنا میگی من خلاف کردم( نایت زدم ) فقط زرنگ بودم گاد بازی ندیده خب منم چون دیدم نایت زدی و از دست گاد در رفتی جوری ک گاد نفهمه لابی کردم الان مشکلت چیه مافیا باز؟

من میگم کار خلاف رو شما کردید خودت لایک میدی ولی میگی عمل متقابل ناجوانمردانه بوده درسته؟

من کلا میگم هر عملی عکس العملی داره و چشم در مقابل چشمه من ک پنل نداشتم پانیش بزنم مجبورم دستی اقدام کنم

بعدشم مازیار بشین بخون خودت من چی میگم تو چی میگی تو میگی طبق قوانین خلاف کردید گردنتونم کلفته من میگم طبق قوانین خلاف نکردم فقط عکس العمل نشون دادم همین

بعد من ادم بده میشم شما ادم خوبه؟؟؟؟!!!!! ( دوباره دارم یاد کوزووو میوفتما 😂😂😂😂)

اقا اصلا من ناجوانمرد تو جوانمرد قصاب چطوره؟؟

ولی من تا اخر بازی دف میریزم برای باور پذیریه بیشتر از امروز از اکانت لئون ۲۴ میریزم ببینیم چند چندیم

چطوره؟؟

سلام

اولا گوسفند ( اسم اکانته ) من کسی نیستم ک هر اکانت گوسفند یا گوسفند نشانی بتونه ساکتش کنه اینو خوب یادت باشه

دوما برای رسیدن ب حرف من بد نیست ک سری ب قسمت امار حجوم بزنین البته ک مجید اوله ولی باید ببینین مجید چنتا کتیبه و واندر خالی کرده و حتی اگه درست یادم باشه تو پلن بوسش ب دیوار اس ای هم حضور داشته و تنها کسی ک کل پوینتش از خفت بوده فقط متوهمه ک کم هم نیست پوینتش ( فقط نمیفهمم چرا مولتیه من ۴ هست تو امار 😂😂 از مولتیم هم کمترید؟)

سوما اماری ک مملی از خفت گزاشت یک ایراد بزرگ داره کسی ک مثل مجید متوهم و علیرضا اونجر برا خفت بازی میکنه هیچ ارزشی برا تیرانداز یا رعد هاش قائل نیست درست مثل دف سازی میمونه ک برای دفاعش ارزشی قائل نیست ب همین دلیله ک از چندین دهکده خفتور میسازن ک بعد از دیوار شدن یکی از ده ها میرن سراغ بعدی ها

چهارما یوسف و کسرا کافیه دیگه از اول سرور هم نگفتم بهتون تا الان ک بازم این وسط اعلام کنم

مالک اکانت فان منم و از اول من بودم ک تو مولتیاتون دف ریختم حالا مشکل مورد؟؟؟؟

چنتا راهکار میتونم بهتون پیشنهاد کنم :

۱ ریختن دف تو مولتیای من ک شدیدا باعث شادی و خوشحالیمه:P:P

۲ گزارش ب مولتی هانتر ک این هم ایرادی نداره و ادمین محترم میتونه یک نصفه روز ب نامه شما لبخند بزنه

شماها مولتی میسازید پزش رو میدید مدالش رو میگیرید همراتون رو گنده میکنید از دفاع میلیونیش استفاده میکنیدحالا وقتی یک نفر دقیقا ضد بازیه خلاف قانون شما عمل میکنه ۱۰ صفحه تو فروم میشینید از بازیه جوانمردانه یاد میکنید؟؟؟!!!!

من تو جنوب در ب در دنبال پوش ساعتی ۵۰ ک میگردم در صورتی ک تو شمال این حرف برای شما خنده داره ( بماند ک ۱۰۰ بار ب یوسف گفتم بابت جبهه علیه مولتی بازی اشتباه کرده) بعد وقتی گند میزنم ب فاز بازیتون من میشم ادم بده؟؟؟؟

اصولا تو هر سایتی ک میخوایید ثبت نام کنید اول باید تمام قوانین سایت رو بخونید و تایید کنید ک خوندم و بعد ثبت نام انجام میشه پس دوستان پر ادعا اول قوانین سایت تراوین رو مطالعه کنن و بفهمن ک داشتن مولتی جرمه و فرستادن نیروی دفاعی اصلا کار خلافی نیستش

پ. ن هر کی دوست داشت بیاد ایمیل اکانت های دف ریز رو بگیره البته ک این بازی ب همینجا ختم نمیشه و هر روز یک حرکت جدید از تو استینم در میارم شاید بتونم ب گوسفند بازی و ادب بیاموزم

سلام دو لیدر کل جنوب که با هم هماهنگ هستن و همه کاراشونو به هم میگن و و خیلی خیلی خوبن کلا

اگر لیدرهای شمال شرق رو در این حد در نظر گرفتید که شروع به ارسال دفاع کردید و اونا میان فقط به جنوب غرب مقابله میکنند سخت در جهالت به سر میبرید. ینی نمیفهمن که جنوب غرب آس و پاس معلومه همر نداره خوب خودشو میاد میندازه جلو با کولی بازی های یوسف مظلوم میگه آقا قبول دوئل میکنم. <X<X<X<X<X

همه اینارو گفتم چندتا سئوال کنم: این جنوب غرب انقدر نوکری میکنه خسته نمیشه خدایی؟ جان من. جان گوسفند. خسته نشدید تو سری خور متا بودید همیشه؟ همیشه کتک خور بودید ؟ همیشه برای برد دست به هرکاری زدید؟ حتی خفت کتک خور. خفت دفاع ساز. خفت خیانت. پلیر جنوب غربم. یاد پارسا و ممد بخیر. جنوب غربی که جلوی سه رب میموند و مبارزه میکرد. اون جنوب غربها کجا. این جنوب غرب کجا. بیشترین افتخارتون برد همراه با متا بوده. تن بزرگان جنوب غرب داره میلرزه. کجان ببینن ای وای من. کجان ببینن جنوب غرب شده تو سری خور سایدهای دیگه. کجان؟ تف به غیرتتون. بیاید جنوب غرب رو نجات بدید.

سلام

این اکانت ک کلا مجهوله و یک اکانت فیکه برای خودشیرینی ولی همچنان حس میکنم ک پشت ابن اکانت سالار هستش

میشه بپرسم کی و کجا زدید و ما خوردیم که الان باید لقب کتک خور ب ما بدین؟

اگه خفت های سرور رو حساب کنین ک متوهم اندازه ۴ برابر شما ب تنهایی خفت زد

اگه ب رد و بدل شدن اتکه و چیف و کاتا حساب میکنی ک حداقل من چیزی یادم نمیاد اگه فراموشی گرفتم لطفا لینک بزار ببینم چیکار کردین ک تو بوق میکنین کلا یک پلن رفتین رو جنوب شرق ک اونجا هم موفق ب بوسیدن دیوار شدید ( مدال افتخار رو بنداز گردنت ب یادگار )

فقط و فقط ب بهترین شکل ممکن در قسمت جمع کردن کتیبه عمل کردید ک پوینتش طبق گفته مملی میرسه ب مجید پرشیا پس این وسط کلا فازت رو درک نکردم

تو سرور قبلی هم اگه من و ایرج و سامان ( مخصوصا سامان) مسئولان بستن متا بودیم ک صادقانه میگم کلا دیدمون اصلا بالا ب پایین نبود و یوسف حقیقتا ریسک کرد برای بستن متا چرا ک اگه نمیبست با ما ۱۰۰٪ متای ۳ ب ۱ اونا برنده بود و اگه یادت باشه کاملا دست پایین دست ما بود حالا با چه رویی فاز ساید کتک خور رو ب یوسف نسبت دادی من در عجبم

پ.ن اصلا دوست نداشتم و ندارم وارد فاز کل کل تو این سرور بشم بعد از حرف زدن با مملی پس انگولکم نکن و ب سایدی ک من توش بازی میکنم توهین نکن ک نسبت ب این موضوع الرژی دارم

پ.ن همینجا رسما اعلام میکنم اصلا رابطه خوبی بین من و یوسف در حال حاضر وجود نداره ولی وقتی دیدم دارید حق کشی میکنین نمیتونم ساکت بشم چون همیشه طرف حق وامیسم

پ.ن لطفا کسی کره گیری نکنه

سلام

یک سری لینک الان دیدم ک انگشت در مغزم فرو بردم و مغز را در اب مخلوط کرده و با نان سنگکک‌ زدم بر بدن😂

چرا ک نتونستم طبق هیچ ترفندی انالیزشون کنم دوستان اگه ۳ واحد مبانی ۱ تراوین رو پاس میکردین هیچ وقت این اتک رو حتی لانچش نمیکردین

ما دو مدل قمارباز داریم :

۱. قمار باز دقیقا ب معنای کلمه ک همیشه میبازه

۲.قمار بازی ک از روی منطق و تحلیل بازی میکنه و در بیشتر مواقع( اگه بدشانسی نیاره ) برندس

حالا اون کسی ک انالیز میکنه اولین ایتمی ک تو انالیزش موظفه محاسبه کنه ریسک به ریوارد هستش

ب زبون ساده ما چی میدیم و چی میگیریم

خب این تایم سرور من حاضرم کل همر جنگی های اس ای و اس دبل رو بکوبم ب شمال شرق تا فقط ۲ تا از واندرزناش بپرن چون اگه تمام اون همر جنگیا رو حتی اگه با همر جنگی های خود ان ای جمع کنم نمیتونن حتی یک سطح از واندر شمال کم کنن

حالا یک اکانت هون اومده همر جنگیش رو زده تا یک همر جنگی باز هم از یک اکانت هون دیگه( نژاد مدافع و مهاجم یکی هستش) بپرونه خب عملا هیچ تاثیری تو روند سرور نداره چه مهاجم موفق میشد چه مدافع پس ریسک ب ریوارد کلا ۰ هستش و اجرای این پلن حتی ب گندم منفیش هم نمیارزه

تنها‌ چیزی ک ب ذهنم میرسه ( البته چک نکردم از تو نقشه و فقط یک حدسه) اینه ک مهاجم یک اقدام خودسرانه داشته فقط بخاطر استرسش بدلیل نزدیکی ب اکانت علی رضا و حتی پیش خودش گفته ک علیرضا ک اول اخرش منو خفت میکنه پس بزنم شاید امشب خواب بود و نتونست‌ دف جمع کنه وگرنه هیچ دلیل دیگه در اجرای این پلن وجود نداشت

اول دم متوهم و علیرضا اونجر گرم ک با ۴ تا خفت بازی رو گرم ک نمیتونم بگم حدودا ولرم نگهش میدارن😂😂

دوم مازیار پست نزاری فروم میپلاسه اصلا 😂

سوم هر کی خواست علیرضا رو خفت کنه بمن زنگ بزنه تایم خوابش دست منه هر کی واندر منو پوش کنه من بهش تایم خوابش رو میفروشم😂😂

چهارم چطوری وقیح شمال شرق😂😂

سلام

شاید باورتون نشه ولی من هنوز زندم😂😂

بعد از ۳ هفته تازه فروم رو باز کردم

یک سری چیزایی دیدم ک گفتم بد نیست حرف بزنم

اول از همه ک داستان مملی و علیرضا :

مملی فکر کنم قبلا هم بهت گفتم وقتی اول سرور با اون حجم لاتی پر میکنی خب معلومه ک برا خودت دشمن درست میکنی علی رضا از دوستان خوب منه ( با اینکه همیشه خوابه و هیچوقت جواب تلفن نمیده😂😂) و راجب تو باهاش حرف زدم ۹۹٪ داستانش با تو سر همون پست معروف دونه دونه میزنیمته

نکته جالب برام تغییر ۱۸۰ درجه ای ادبیات مملی از یک جایی ب بعده ک این خیلی هم خوبه و بعید میدونم ک سرور بعدی کسی از روی دشمنی و با مشکلات شخصی راجبش صحبت کنه

دومین داستانی ک دیدم صحبت های جاوید در‌ مورد کسرا بود یادمه پست اولی ک تو سرور قبل ب عنوان توتال ان ای گذاشتم خیلی حاشیه از سمت جنوب شرق داشت ک شخصیت توتال باید فلان باشد و ادبیاتش فلان ولی ایرج خدابیامرز ( بخاطر رفتنش از سرور بهش میگم 😂) حرف جالبی زد و گفت سهیل همونجوری ک حرف میزنه مینویسه ک عین واقعیته کسرا هم کاملا شبیه منه و همونجوری ک حرف میزنه مینویسه چون ذاتا ادم ساده ای هست و فروم نویس خوب کسیه ک مثل پیمان کینگ هکتور باشه ( با لقب موش کثیف😂) شما دقت کن لقبش بیانگر همه کارایی ک کرده هست من دیگه کی باشم ک بخوام اخلاقیاتش رو توضیح بدم اخه 😂😂

پ.ن مجید پرشیا کی انقدر شاخ‌شدی ک تو فروم پست بزاری کی انقدر وقیح شدی ک اسم منو تو پینوشتت ب زبون بیاری اخه تو 😂😂

پ.ن (هیچ ربطی ب شمال و جنوب نداره این قسمت ب خودتون نگیرید ) شنیدم جوجه های دیروز خیلی زود مرغ شدن و دارن روزی ۷ تا تخم میزارن علیرضا تو بیا بگو چرا ۷ تا😂😂

سرور قبل قسمت نشد از همرهامون رو نمايي كنيم و اكانت برادرز واندرزن هاشو به خودي و شش همر جنگي به اكانت رنك يك اس اي زد كه متاسفانه اسم اكانتشون خاطرم نيست

سلام جاوید جان

من اصلا نمیخوام وارد بحثتون بشم ولی این قسمت حرفات بهم تا حدودی مربوط میشه

سرور قبلی بعد از اون حواشی مملی ب میثم گفت که اکانت رنک یک اس ای رو میزنن تا اکانت نپی رنک یک بشه و گویا همر های شما هم ب اون اکانت زده شده و چند روز پیش هم دقیقا بحث همین موضوع رو با علی رضا داشتم

من از روزی ک خداحافظی کردم دیگه به هیچ عنوان لوگین رو اکانت نداشتم ولی میثم پسرخالمه و همیشه باهاش در ارتباطم بهم زنگ زد و حرف مملی رو منتقل کرد و همون لحظه گفتم ب مملی بگو نزنه که اگه بفهمم زده خودم با گلد ساختمونامو ۰ میکنم چون واقعا حق اون بنده خدا بود نه ب خاطر اینکه پاپ باز بهتری بود ک نبود ولی حداقل ۱۰۰ برابر من گلد زده بود من کل سرور قبل رو با مولتیام ۳۰ ک گلد خریدم ولی اون بنده خدا چندین برابر من پس انصاف نبود و ای کاش که اینکار رو مملی نمیکرد ( خدا شاهده بعد از اتمام سرور ب ناصر بمن گفت )

در مورد کتیبه های اند گیمی دقیقا حرف تو رو من تو اوج اون کل کل ها گفتم که اول اون دفاعی ک باهاش انالیز میکنین رو بسازید بعد انالیزش کنین بازم میگم فرقی نداره چه شمال چه جنوب

پ.ن کسرا بیچارم کردی متاسفانه امروز ب جرات بدترین روز تراوینیم بوده چرا ک من ب دلیل این متا تو جنوب گیر کردم و از اون طرف محترم ترین و قدیمی ترین دوستم تو تراوین ( مهران زرشک) بهم زنگ زد و گفت ک باید برم شمال||

مهران جان بهتم گفتم عمرا هیچ وقت سر هیچ چیزی من ب تو نه نمیگم ولی اینجا قولی دادم ک باید سر حرفم بمونم وگرنه ک خودت میدونی ارزش حرفت از آیه قران برام بالاتره و اگه این داستان متا و حرفم ب کسرا و اشکان سرلشگر نبود با مغز میومدم جایی ک تو باشی

پ.ن جاوید جان درسته ک متا تو ۳ دقیقه بسته شد ولی پشت اون ۳ دقیقه یک سرور دشمنیه‌ با احترام خوابیده بود ک زمینه ساز این متا شد

در کل ب نظرم هر دو جبهه شانس بردشون بالاست و من قبلا هم گفتم بازم میگم اصلا داستان دو ب یک رو قبول ندارم مخصوصا بعد از تحلیل آخر لقمان راجب ان دبل

سلام

یک بار نوشتم کامل و مفصل ولی پرید

اول در مورد داستان من و مملی :

در مورد راز داری حق کاملا با مملی و مازیاره و از جفتشون عذر خواهی میکنم

در مورد دوال موکسی باید بگم وقتی سند یک ماشین ب نام منه دیگه مهم نیست کی پشت فرمونش نشسته

در مورد داستان خیانت ک من گفتم مملی گفته خائن همین ک مملی ب من گفت این حرف رو نزده برام سنده و نیاز ب مدرک و شاهدیندارم و ازش عذر میخوام

اما ب گفته خود مملی جلساتی بوده ک من در اون جلسات نبودم ک اتفاقا در اون جلسات برای ساید تصمیم گیری شده که حتی مازیارهم از وجود این جلسات ب گفته خودش بی خبر بوده که تشکیل همچین جلسه ای بدون اطلاع و حضور لیدر مصداق بارز خیانت هستحالا هر کی بوده و هر چی گفته برام مهم نیست ولی کلیت وجود این جلسه این معنی رو میده

من بعد از اینکه مملی بهم زنگ زد کلا کینه ها رو فراموش کردم و اگر پستی هم گذاشتم بدور از کینه بوده و حتی تو این چند روز که فرومشلوغ شده و بازار توهین داغه سعی در اروم کردن جو هر دو ساید داشتم بدون جانب داری از هیچ سایدی

ببینین من یک چیزی میگم لطفا اول بخونین بعد دیسلایک کنین😂😂

سرور قبلی با وجود دشمنی من و کسرا احترامی بینمون شکل گرفت که باعث شد زمانی ک کسرا توتال شد با یک تماس فقط و فقط یکتلفن ۳ دقیقه ای متا بسته بشه شاید باورتون نشه ولی زمانی ک بحث متا تو اس دبل بود امید یوسف ب متا با شمال چند برابر جنوبشرق بود

و حتی ۱٪ احتمال بسته شدنش رو نمیداد این رو نمیگم که بگم من خیلی شاخم نه اصلا من میگم میشه دشمن بود و احترام گذاشت مثلمازیار ( کل کل میکنه بدون بی احترامی مثل یوسف و...) من مشکلم با بی احترامی های چند صفحه اخره

در مورد داستان های متا یک سری چیز ها بود ک میخواستم روز اخر بگم ولی کمیش رو الان میگم :

اصلا مهم نیست برام ک شمال ۱۰۰ کنه یا جنوب من سرور رو بردم الان حدود یک ماه هست ک من سرور رو بردم

روز اولی ک جلسه متا بود بچه های اس ای کاملا ب خون اس دبل تشنه بودند و مثل ببر خشمگین نیش دندون نشون میدادن ولی من وکسرا و یوسف کاری کردیم رفاقتی بینشون شکل بگیره ک خود من تو خواب هم نمیدیدم من ب عنوان یک عضو کوچیک تو این تیم تونستماین رفاقت رو بین بچه ها بسازم و این برد من بوده و برای شخص خودم از ۱۰۰ تا واندر هم مهمتره

ولی فقط و فقط این من نبودم ک سرور رو برنده شده وقتی میبینم که تمام بچه های جنوب انقدر برای ارگین و مجید احترام قائلن پس اوندوتا هم بازی رو بردن و همین الان واندراشون ۱۰۰ شده

در اخر یک چیزی میگم باز هم امیدوارم بفهمید که با کل سرور دارم حرف میزنم نه فقط ساید دشمن

من اولای سرور سر اتفاقات سرور قبل از مملی کینه داشتم و شدیدا از دستش دلخور بودم و خودمم قبول دارم که خیلی جاها رو تندرفتمو حرفایی زدم که از وجدان ب دور بوده و بابتشون عذر میخوام

ولی یک چیزی رو میگم لطفا بخونین و ب خودتون نگیرید‌

بچه های شمال از دست من دلخورن شاید حق هم با اونا باشه که متاسفم حتی یک بار هم همینجا گفتم ولی کلی میگم اینجا تراوینهیکجمع کوچیک هستیم ما حتی خیلی کوچیکتر از ای ار شدیم هیچ دلیلی وجود نداره همین بازیکن هایی که امروز با هم دشمن هستنفردامتحد و دوست نتونن بشن پس انقدر بی احترامی نکنین واقعا لذت میبرم وقتی بچه های جنوب با احترام صد در صدی از مجید وارگین یاد میکنن یا بچه های شمال از ممد توهمی

من گفتم سرور رو بردم ب خاطر کاری ک کردم ارزش کاری ک من کردم از ۱۰۰۰ تا واندر ۱۰۰ شده برای خودم حداقل بالا تره ولیاگربخوام در کنار خودم بگم کیا این سرور رو بردن بدون شک از این ادم ها یاد میکنم :

مجید پرشیا( مراقب عروسم باش

)

ارگین ( شبا ۲ ساعت بکپ بچه)

ممد توهمی ( کم بزن جنس خوب بزن دچار توهم نشی)

مازیار ( شاید تنها کسی بود که کل کل میکرد ولی در غالب احترام )

علیرضا اونجر ( بزرگترین دلیل بردش پیدا کردن رفیقی ب اسم سهیل بوده. 8o8o)

متین ( فوق العاده بچه ساده و متینی که این سرور تازه پاپ بازی رو یاد گرفته برا سرور های بعدیش)

حسین کینگ ( کسی که با اینکه حرفش خیلی در رو داره ولی اسمی ازش نمیاد و خبر دارم از دور دستی بر اتش داره)

سلام چطوری مهدی

من تا یادم نمیاد محتاج تشکر کسی بوده باشم

و جالب تر اینکه بر خلاف برداشت تو از پستم کاملا تو اون پست نگاهم از پایین ب بالا بوده ن از بالا به پایین( بجز پدر ژپتو که خوب اینم یک شوخیه بین من و مازیار)

ولی بحثی که بود به جایی نمیرسید هم تو میدونی هم من پس بهتر بود زودتر تموم میشد تا اتفاق خارج از عرفی نمیوفتاد

اصلا انتظار ریپلای شدن پستم رو نداشتم حالا هیچ کس هم ریپلای نمیکنه یهو سر و کله تو پیدا میشه؟!!! ;);)

اصلا مگه تو هم بازی میکنی؟

نمیدونستم هستی مهدی جان ما هنوزم دوست داریم <3<3

خوشحال شدم از بودنت

خواستی ادای نوری و ایرج رو در بیاری حتما بگو که منم بیام8o8o

بهتر میدونم با یک جمله خیال تمام فروم نشینان رو راحت کنم

این بحث به هیچ جایی نمیرسه درست مثل بحث اول سرور من و مملی پس لطفا چه شمال و چه جنوب با چنتا لینک این داستان بی سر و ته رو تمومش کنین مخصوصا ک مخاطب دوستان جنوبی مازیار هست ک حتی تو اوج کش مکشی ک با مملی داشتم چه ب دلیل سن زیادش( بابا طرف پیر مرده کلا ۲ سال از پدر ژپتو کوچکتره8o8o) چه ب دلیل لطفی ک در حقم انجام داده بود احترامش رو نگه داشتم و یجورایی الان حس میکنم این داستان کم کم به بی احترامی در لفافه کشیده میشه

خواهشا پستی نزارید و جواب هاتون رو در قالب لینک های زیبا به ساید دشمن نشون بدید