Posts by tondar

امیرجان قبل از سرور هیچ صحبتی با هیچکس نشده بود این رو میتونی از ایدین و فریار سوال کنی

من اصلا اولین صحبتم با فریار بعد از کتیبه ها بود و قبل از اون اصلا همدیگرو نمیشناختیم و صحبتی نکرده بودیم

اینو مانی پارتیزان که الان اینجا هست و اون سرور تو ان ای بود میتونه تایید کنه که اس دبل تو اون سرور دو گروه بودن یکی گروه با اس ای و یک گروه با ان دبل همونقدر که ما تو اس دبل نفوذ کردیم شما هم کردید قبل از ما(اگه فکر میکنی غیر از این هست بگو تا از فریار بخوام بیاد اینجا برات توضیح بده)تو ان ای شما شدید دنبال همراه کردنشون با خودتون بودید بعد از جریان سهند هم کامل اس دبل رو دست گرفتید به همین دلیل ما با ان ای بستیم اون هم بطور کاملا شفاف که تو فروم هم اعلام کردید

اون صحبتها که میگی در مورد متا وقتی زده شد که شما شروع کردید به زدن ان ای و ما برای برداشتن فشار از ان ای حتی متا رو باهاشون بهم زدیم

امیرجان ما برای اس ای مرام نذاشتیم ما با اس ای بستیم که با هم ذو ربع ان ای و اس دبل رو که تو بازی کنار نشستن بزنیم و در نهایت بعد از اونها تو جنگ برنده بین خودمون تعیین بشه و هرکی قوی تر بود واندر صد کنه اما فریار یک کلام گفت من با ارش نکویی(اگه درست اسمش یادم مونده باشه لیدر اس دبل)حرف زدم و اگر اینکاری که قراره بکنید انجام بشه من حذف اکانت میکنم که حرفم دوتا نشه ما هم بعد از صحبت با بچه ها بخاطر فریار قید این توافق رو زدیم

هیچ زیر و رو یا چپ و راستی نه تو اون سرور نه سرورهایی که من توش بودم کشیده نشده تمام چیزهایی که گفتی رو میتونی قبلش با ایدین ایدین تمجیدی معین و فریار پیگیری کنی که لیدرهای والس بودن اگر یک نفرشون گفتن فلانی زیر رو رو کشیده بنده همینجا عذرخواهی و قول میدم دیگه فروم را باز هم نکنم

سلام تنها سروری که من لیدری کردم تریدات رو سرور 8 بود

با ان ای بستیم کسی که زیر رو رو کشید ان ای بود نه ما

در مورد زیر رو رو هم برو از بزرگترهای اون سرور بپرس که حتی امار همری که خلاف توافق از سمت ما یکی از بچه ها لانچ کرد رو اس ای رو کی داد به لیدرهای اس ای که دف کنن چون حرف زده بودیم و پاش واستادیم برو بپرس سر یک حرف فریار بخاطر احترام به حرفش در حالی که بسته بودیم با اس ای که دو ربع دیگه رو شخم بزنیم کی باعث شد حرف رقیبش شهید نشه

اون پرهام رنگی اگه حرفی میزنه چون تو حدی نیست که جواب بدم به سبابه پای چپم حساب میشه اما امیرجان تو همین فروم یا زیر و رو کشیدن من رو براش مثال میاری یا مثل مرد عذرخواهی میکنی در غیر اینصورت مشخص میشه با اون پسره رنگیه هیچ فرقی نداری

منتظرم

سلام .

مازیار دادا شما دیگه چرا .آقافرق داره تک هدفه با دو هدفه این همه سرور بازی کردین .حداقل یه لول کمتر میاره پایین.

به فرض اینکه فرق نداشته باشه هم دو هدفه رو واندر نمی‌زارن که .بحث این موردا بعد این همه سرور !!!!!

سلام

شاید منظورم رو بد رسوندم درست نگفتم یک زمان شما همر رو لانچ میکنی رو یک واندر با توجه به اتکهایی که قبل نشسته میبینی 20 کی کاتا دو لول واندر رو اورده پایین حرف شما درسته اما یک وقت شما مثلا رو واندر لول 13 14 که قبلا با ده کی کاتا صفر شده لانچ میکنی دو هدفه میذاری که اگه هدف اول واندر رو صفر کرد دومیش یک تارگت دیگه بزنه اگر هم نکرد هدف دوم صفرش کنه نگفتم این کار درسته گفتم زیاد هم کار فولی نیست یعنی اشتباه فاجعه باری نیست اینکار تو این شرایط که عرض کردم

ضمنا چیزی که من گفتم بر اساس شبیه ساز بود که گفتم اگر درست یادم مونده باشه اینطوری بود

سلام

عجب فروم مزخرفی!!!

عجب سرور عجیب غریبی خوشحالم تراوین رو ترک کردم!!!

در مورد دو هدف زدن واندر تا اونجا که یادمه اگر اشتباه نکنم تو ای ار تو شبیه ساز زدن واندر دو هدفه یا یک هدفه فرقی نمیکرد(شاید اشتباه میکنم دقیق یادم نیست)اگر تو اسپیدترا هم فرق نمیکنه با توجه به اینکه تو عکسها دیدم واندر صفر شده بود و تارگت تصادفی انتخاب شده بود اینکه دو هدف بزاری اگه تو هدف اول واندر صفر شد هدف دوم تصادفی یک جا رو بزنه به نظرم زیاد هم کار فولی نیست

پ.ن:اگه بیرون بازی کسی کسی رو زد لطفا اینجا هم با جزییات اعلام کنید ببینیم چی شد نتیجه!!!!

سلام

برای شارژ با کتیبه احمق باید وقتی تبدیل به جنگک میشه باهاش شارژ بشه تروپ با جنک بزرک شارژ کردن به نظرم کار اشتباهی هست برای شارژ همر پس عملا دوبار نبوده و یک بارش قابل استفاده بوده

سلام

با تاخیر سال نو همه مبارک

روح عاشقان مرده سال 1401 هم که عاشق ترین مردگان بودند شاد و تن اسیب دیدگان مخصوصا نابینا شدگان این سال هم به ناز طبیبان مبتلا مباد زین پس.

الان اینطوری شده که اکانت تو ربع دیگه نمیشه زد ایضا دهکده ناتار کاتا کردن هم که بده مولتی زدن هم که چیپه به نظرم تا دم واندرها برای هیجان دادن به بازی به هم بزنگیم پشت تلفن فوت کنیم لذت هم داره یاد بچگیمون میفتیم!!!!

متحدین هم تو جنگ جهانی انقدر توافق نکرده بودن حالا نپ کتیبه و.....به کنار

سلام پرهام جان

اینا که گفتی اصلا قابل مقایسه با باتهای الان نیست.

اگه خود بچه ها بخوان و فقط در حد شعار نباشه بله میشه در غیر این صورت هیتلر هم از گور در بیاد برای کنترل باز راه فرار پیدا میشه!!

سلام

نه مدیریت میخواد مولتی بازی جمع بشه نه یک تعدادی از پلیرها لاقال بساط بات رو جمع کنید یکجوری که اگه کسی هم مولتی میکشه دستی بکشه 37 درجش دردبگیره نه اینکه بات بذاره بره یک هفته دیگه بیاد خداتا نیرو داشته باشه

ارادت پدرام جان

متوجه فراخوان نشدم چون من نه تو گروهی عضو هستم نه با کسی در مورد تراوین صحبت میکنم سرور اخر هم من از سرور بنا به دلایلی خارج شدم و بازی نمیکردم

قطعا میشه با یک توافق درست بین پلیرها این مشکل رو حل کرد هر کس هم تمکین نکرد همه طردش کنن تو بازی اگه همه ربعها اینکار رو بکنن خود به خود مولتی بازی از بین میره

سلام

خوش بحالتون که دل و دماغ بازی و کل کل دارید!!!!!

یک مطلب در مورد مانی بگم اولین سروری که من یادم میاد ایشون بازی کردن سرور ای ار راند یک سرور هشت بود قطعا قبل از اون هم بازی میکرده ولی من اطلاع ندارم اون سرور هم اکانت بسیار خوبی داشتن و همچنین برعکس پلیرهای ربعشون که برای برد همه چیز رو زیر پا گذاشتن کاملا مردونه روی حرفش ایستاد بعید میدونم تعداد زیادی پلیر باشن که تجربشون بیشتر از مانی باشه.

در مورد سرور بدون مولتی هم دنبال قانونید که دور بزنیدش؟50 نفر ادم نمیشه بدون مولتی بیان اگر هم کسی مولتی کشید تو هر ربعی بایکوتش کنید؟تا خودمون نخواییم هیچی درست نمیشه

سلام

من که گفتم سایت باز بشه بازی کنید مشکل چیه؟

مقایسه میکنی با فوتبال و‌والیبال؟!!!

یک بازی پرسپولیس خواست بازی نکنه شتکشون کردن مطلب بعد اینکه اونا پول میگیرن بازی میکنن به همونها کاری نداشته باشن‌تهدیدشون نکنن ببین چند درصدشون بازی میکنن این همه قهرمان ملی که از تیمهای ملی خداحافظی کردن ندیدی؟

کسری جان کسی زور نکرده که بازی بشه یا نه من نظر خودم رو کفتم لاقال از کسانی که من باهاشون در ارتباط هستم بعید میدونم کسی بازی کنه ضمنا من اصلا برام مهم نیست بچه ها میدونن من خیلی وقته از سرور رفتم

باز هم میگم من شدیدا موافق باز شدن بازی هستم در هر حال هستن کسانی که دغدغه مهمشون‌تو این موقعیت کاتا و گرزیه و‌حق مسلمشون هست که خوش باشن

اصلا همه این داستانها برای رسیدن به خوشی هست چرا باید با خوش بودن یک عده مخالف بود؟

سلام

شخصا موافقم با باز شدن سرور تو مملکتی که حدود 200 نفر تو 25 روز (فرقی نداره از کدوم طرف) کشته شدن تو مملکتی که شهرهاش پر از بوی باروت و دود هست باید سرور باز بشه که یک عده دپرسی و غم خودشون رو با ساختن گرزی و کاتا تسکین بدن اما شک نکنید جز چند نفر هیچکس با این بازی از دپرسی در نمیاد و چه سرور باز بشه چه نشه بازی نخواهند کرد

تاکید میکنم موافق باز شدن سرور هستم برای رفع دپرسی چند نفر اما بعید میدونم اکثر دوستان حتی صفحه تراوین رو باز کنن

یک بار ریپلایت میکنم نه برای خودت برای اینکه رضا سورنای عزیز ببینه با کیا همپالکیه دیگه اینجا برای من ادای دکتر میرفندرسکی در نیاره مه ای به من گفتن کتیبه فروش خدای چقدر بد هست این بابا!!!

اگر فرق اینکه توهینهای فلانی فلان قدر برای من ارزش نداره با اینکه خود طرف فلان قدر ارزش نداره رو نمیفهمی که قطعا نمیفهمی بهتره بری اول زبون فارسی یاد بگیری بعد حتما بری مشاوره.

اینم ریپلایت کردم نه برای خودت که اندازه هیچی ارزش نداری برای اقا رضا که دیگه تومار ننویسه از لحن و ادب حرف بزنه.

تو کل عمر تراوینم با خیلیها کل کل کردم اخر سرور هم با نود و نه درصدشون ته سرور گفتیم و خندیدیم اما با تو و امثال تو شدیدا کراهت دارم برای حتی ریپلای کردنت چه برسه به صحبت کردن

سلام

اولا تبریک میگم به جنوب شرق بابت زدن کتیبه مرتاض منحصر

اما جواب اقا رضای عزیز

طبق نقل قول خودتون من نوشتم نه اون لحن رو ادامه داد نه کل کل

رضا جان سرکار گذاشتی ملتو چهار صفحه مینویسی هیچی به هیچی؟

من وقتی میگم نه اون لحن نه کل کل یعنی چی؟یعنی دو قسمته لحن و کل کل اگر لازمه بگید تا لحن رو براتون توضیح بدم!!!لحنی که به نظر شخص من اشتباه بوده را ادامه نداده شخصا هم هیچ پستی که به نظرم لحن خوبی نداشته باشه لایک نمیکنم اگه منظورت شخص دیگه ای هست به خودش بگید نه هر پستی که میذارید این مطلب رو تو نقل قول پست من تکرار کنید.

من خواهش میکنم شما به بازیکنت تذکر نده مرسی از تذکرت طرف امده توهین کرده بعد به زور امده عذر خواهی کرده از اون روز یک پست در میون داره بالا پایین میپره که چرا جواب من رو ندادی رفتی جواب یاسر رو دادی من اصلا توهین بعضیها رو به پای چپ غورباقه سرخ شده رستوران ژاوو تو چین حساب نمیکنم چه برسه به عذرخواهی با یاسر در مورد یک چیز دیگه صحبت کردم میگه منظورت با من بود اقا رضا لطفا تذکرت اگه تاثیرش اینه لطف میکنی تذکر ندی ما از طلا بودن پشیمان گشته ایم مرحمت فرموده ما را مس کنید!!!

استاد شما میگی با پشت دست بزن تو دهن ملت سخیف و کوچه بازاری نیست و در حد کنفرانس سران و بزرگان ادبیات جهان از پارکیلانوس تو قرن منفی 12 تا حسن عباسی در قرن حاظره بعد من راهکار میدم که بتونید ضرباتی رو که ازش استفاده کنی قوی تر کنی و برای سلامتیت هم مفیده میشه سخیف؟ جل الخالق جل الخالق ماشاالله!!!

من اصلا نمیفهمم حرفهای شما رو فکر کنم زوال عقل گرفته باشم اگه از نظر شما سخیف و کوچه بازاری نیست یک دکتر باید برم!!!

من میگم مطلع بودن شما دو صفحه نوشتی که اگه میخواستن بکنن اینطور و اونطور

با عرض پوزش مطلع کسی هست که اطلاع داره نه کسی که انجام میده

متاسفانه این پست شما هم بسیار مبسوط و زیبا و طولانی اما کاملا بی ربط بود!!!

ظاهر شما خیلی عذرخواهی دوست دارید به همین دلیل بنده به خاطر تمام گفته ها و نگفته ها ی همه از زمان شروع تراوین و حتی قبل از اون از شما عذر میخوام فقط فراموش نکنید پست بعدی به دلیل این عذرخواهی حتما باید من رو ریپلای کنید و حق ریپلای کردن هیچ شخص دیگه ای رو ندارید وگرنه خیلی بدی!!!!

پ.ن:حسین جان یک چیز جدید هم این سرور یادتون میدم سرور بعد حتما با لحن تمسخر ازش استفاده کن یک حربه هم اینه اصلا پاسخ ندی تو فروم تا ملت از بیکاری و حرصی که از پاسخ ندادن میخورن یکی در میون پستهای خودشون رو ریپلای کنن که ما ببینیم و بخندیم دی: به سبک شما

پ.ن1:کتیبه رفت شاید سر یک اشتباه اما انقدر شخصی که کتیبه دستش بود برای ما و تمام تراوین بازهای قدیمی که سالهاست ایشون رو میشناسن عزیز و محترم هست که همه از ته دل یک حرف زدیم و میزنیم فدای سرت عزیزم تو خودت تکی 6 تا کتیبه منحصری برای ما.

موفق باشید

سلام محمد جان

اقا این سرور هستی؟خدایی به بچه ها همیشه میگم دلم برای کل کل باهات تنگ شده بازی هم نمیکنی تو فروم حتما باش.;););)

اما اصل داستان

تو هر اختلافی اشکالاتی از دو طرف هست که باعث کدورت میشه طبعا کسانی که خارج گود هستن با خوندن چندتا پست نمیتونن قضاوتی بکنن اما شخصا از ارمان هیچ برخورد بدی ندیدم حتی موقع رفتنش هم با هم مودبانه تو خصوصی خداحافظی کردیم از دوستان هم تمنا میکنم مطالبی که تو پیامهای یا صحبتهای خصوصی انجام میشه رو کف فروم نذارید

اما ارمان عزیز یک مطلبی خدمتت عارضم فرض بفرمایید که شخص من کاملا با حرفهای شما موافقم (فرض محال)و من هم تایید میکنم مملی نوب مجسمه و تمام صحبتهای شما درسته(بماند که از سرورهای کام قبل از امدن تراوین به ایران زمانی که شخص من اصلا نمیدونستم تراوین چیه با خدا بیامرز نیما در سرورهای کام همبازی بوده مملی و از سرور یک راند یک هم من درکنارش بودم و تواناییهاش رو اکانتهای اواتار و وگنس به عینه دیدم در سرورهای مختلف ای ار)اما سوال من اینه ایا هدف وسیله را توجیح میکنه؟ایا چون به اختلاف خوردید هر کاری مجازه؟ایا پلیر تیم ترور باید قبل از کاری که میخوایید انجام بدید با ذوق و شعف تو فروم پست بذاره و......

شما همچنان برای من محترم هستید اما شک نکنید اگر این حرکت رو انجام نمیدادید احترام شما صد برابر میشد و بنده میتونستم و قطعابرای دفاع از شما چه تو گروه چه پیامهای خصوصی چه داخل فروم پیش قدم میشدم اما متاسفانه دست شخص من رو با یک حرکت بستید

امیوارم همیشه موفق باشید

پ.ن.

میلاد عزیز من کسانی رو که باهاشون مراوده دارم قطعا اگر حرکت اشتباهی به زعم خودم ازشون ببینم قطعا بهشون گوشزد میکنم اما لزومی داره مثل بعضی از دوستان بیام تو فروم جار بزنم که من اینو به فلانی گفتم؟

سلام رضای عزیز

اولا ما تو دهن کسی نمیزنیم چه پلیر چه غیر پلیر چه داخل چه خارج بازی اما امیر علی عزیز بعد از اون شبی که با شما کل کل داشت به هیچ عنوان دیگه نه اون لحن رو ادامه داد نه به اون کل کل ادامه داد من اطلاعی از اینکه مقامات صحبتی در این مورد داشتن یا نه ندارم اما وقتی قطع میشه این صحبت و لحن پستهای ایشون تغییر میکنه بنده نتیجه میگیرم که حتما صحبتی شده با ایشون اما لزومی نبوده برای عوام فریبی پرچم ما انقدر خوبیم که خوبیمون گوش فلک را پاره میکنه دست گرفته بشه و دور پیروزی در میدان زده بشه بر عکس بعضیها.

اما شما که تو دهن پلیر بی ادبتون میزنید قبل از اینکه ما شروع به پست گذاشتن تو فروم بکنیم زمانی که وگنس رو مینوشتن مگنس و پشتش علامت لبخند ژوکوند میذاشتن یا زمانی که انواع توهینها رو به یوسف میکردن و حتی پاسخشون داده نمیشد و خیلی توهینهای دیگه تو دهنشون زدید؟اگر بله حدس میزنم قدرت ضربه که زده شده کفایت نمیکرده چون توهینها همچنان ادامه داشته بعد رفلکس شما پیشنهادم اینه رو حرکات پشت بازو تو باشگاه بیشتر تمرکز کنید که احتمالا ضربات پاسخگو باشن!!!

و اما اصل داستانی که من گفتم رو با این همه نوشتن پاسخ ندادید من واضح درخواست کردم و ابراز امیدواری که با توجه به اینکه جو فروم اروم شده بود و ناگهان پلیر شما درست در شبی که اون اتفاق برای اکانت محمد افتاد با اون لحن تمسخر امیز پستی کاملا بی ربط گذاشت قطعا هر خواننده ای بی طرفی رو به یقیین میرسونه که ایشون از اتفاقی که تا ساعاتی دیگه قرار بیفته کاملا مطلع هست من درخواستم این بود که شما از این حرکت کثیف از طرف تیمتون تبری کنید و بگید مخالف اینکار بودید که متاسفانه در این همه نوشتار زیبا چنین چیزی حاصل نشد.

در هر صورت ممنون از پاسخ مبسوط اما کاملا بی ربط به خواسته بنده انچه باید روشن میشد برای شخص من روشن شد.

بزرگی سراسر به گفتار نیست

دو صد گفته چون نیم کردار نیست

ممنون

مملی من معذرت میخوام

مملی من دوست دارم

بلاکمون نکن

مارو دور ننداز

سلام

این پست درست قبل از این اتفاقات که دیشب افتاد نشون دهنده اینه که از قبل این داستان برنامه ریزی شده بوده با تیم ترور.

محمد جان ناراحتی نداره هرچند میدونم زحمات ساعتها وقت گذاشتن و هزینه کردن از دست بره سخته اما نشون داد کی نوب و ترسو هست و نشون داد که این اشخاص هرچی در موردشون گفتن تا حالا گوشه ای از توانایی هاشون هم در بازی کثیف نبوده.

امیدوار رضا سورنای عزیز با یک پست حساب خودش رو از این جماعت معلوم الحال جدا کنه.

شخصا دیگه هیچ پستی از این گروه بی ارزش رو پاسخ نمیدم از دوستان خودم هم به عنوان یک دوست درخواست میکنم با جواب دادن به چنین اشخاصی وقت خودشون رو تلف نکنن.

کام زرشک خندیدم

پسر جان یک چیز رو نمیدونی در موردش نظر نده فارم بودی از چیزی خبر نداری

در مورد سرور هشت که ان ای صد کرد و تو واندر از تری دات تشکر کرد تو فروم که تو اونوقت نمیدونستی چیه کار ان ای با والس به فحاشی کشید چون حساب نمیشدی خبر نداری

یک حرف دیگتم جواب بدم من از خدا نمیترسم چه برسه بنده خدا هم نه 4 تا گرزی افرادی مثل تو بترسم؟

پسرک اون سرور من خانومم سرطان گرفت و من سرور رو ترک کردم وگرنه با متایی که من با پیمان و خدا بیامرز نیما بسته بودم که شما داشتید شخم میخوردید

برو از بزرگترها بپرس بعد حرف بزن

افرین پسر خوب