Posts by Amirkhan

سلام عزیز دل برادر

عجب ماورایی حرف میزنی

تمام کسانی که من رو‌میشناسن میدونن چیزی بنام عصبانیت در من وجود نداره

اونم سر یه بازی

عشق برادر از رگباری دیسلایکهای دوستانت هم میشه دید کی عصبانیه

اما در مورد یک روح و بدن بودن من و یوسف گفتی این یکی درسته که همه عالم و آدم میدونن من و یوسف سالهاست رو یه اکانت بازی میکنم.

توصیه میکنم اب خنک بخور با یخ اضافه برات خوبه

اینم که داری جنوب رو به دو تیکه تشویق میکنی سیاست نخنمایی هست که بچه مافیاهای تازه وارد در بازی فکت میدن.

اما چرا توهمی رو از جنوب جدا کردم برا نقل قولی بود که از یوسف جان گذاشته شده بود

برا همین توصیه میکنم بعد اینکه آب خنک با یخ اضافه رو نوش جان کردی دو تا قالب یخ هم جداگانه بنداز تو کام مبارک هوا هم گرمه میچسبه

ارادت عزیز دل

شاد باشی و پیروز

در امان از شر این ویروس شرربار

سلام و ارادت

فرمایشات اخیر دوستان دو جنبه زیبا داره

عزیز دلم آقا مازیار که واقعگرایانه فرمایش می‌کنند و یوسف عزیز تر از جانم قانونمندانه یعنی آنچه که قانون اصلی تراوین هست.

شاید اینجا فردی که میتونه کمک درست بکنه ادمین محترمه که البته برای ایشان درخواست مایی که مولتی بازی نمیکنیم شاخص نباشه بدلایل اقتصادی که البته ایشان هم حق داره.

اما میشه راهکاری گذاشت که همه اونهایی هم که میخوان بازی بدون مولتی کنن لذت ببرن

اونم اینکه سروری با گلد اندکی گرونتر ران بشه و ادمین خداوکیلی سخت گیری کنه ‌و هرگونه تخلف مبین مولتی بازی رو جریمه کنه. اینجوری ما هم در کنار دوستان بازی خوبی میکنیم و شاید اصلا همه در یک ربع جمع بشیم و تو سر و‌کله هم بزنیم و لذت ببریم

اونجاست که به قول هر دو‌بزرگوار عیار بازیکن و لیدر سنجیده میشه

هرچند گمان میکنم اون سرور هم ران بشه گلدش گرون بشه اما سختگیری نشه چون اینجا ایرانه

البته هر جا یوسف خان باشه قطعا و بدون تردید تیم ما خواهد بود و هر جور یوسف پلن بده بقیه بچه ها میان

شاد و پیروز باشید

پ ن.از گلستان خبر رسیده هشدار نارنجی هواشناسی اعلام شده رفقای گلستانی مراقب سلامت و لوازم برقی باشید که اوضاع بیریخته

عزیز دل درود

به نظر میاد روز سختی داشتید و با خستگی مفرط اصلا متوجه پیامها نشدید.

ادمین عزیز پاسخ نداده، استعلام گرفته شده

کسی نه گفته چه روزی شروع کن نه گفته چه سرعتی شروع کن ادمین تاریخی که مد نظر خودشه رو در جواب اعلام کرده به همین راحتی به زبان ساده.

به نظر میاد بهتره در زمان بهتر دوباره مطالعه کنید

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

بنده از مدیریت محترم اسپیدترا استعلام گرفتم و ایشون فرمودن این سرور بین 5 تا 15 مردادماه استارت میشه ...

آیا موافق این تاریخ هستید ؟!

یوسف جان عزیز دل

اینجا چند ایراد اساسی به مدیر محترم برمیگرده که عرض میکنم:

۱. اینهمه آدم اینجا سوال کردند حق و احترام اینه که پاسخگو باشند و در همینجا اعلام رسمی کنند. دلیل نداره که شما دنبال ایشان بری که بگن کی شروع میشه

۲. وقتی ایشان خودشون اعلام نمیکنند این شائبه برای من نوعی بوجود میاد که استقلال رای ندارن و این خیلی بده.

۳.اصولا فاصله زمانی بین دو سرور خیلی زیاده و این روند باعث ریزش پلیرها میشه

۴. بهتره فاصله زمانی هر سرور حدود ۱۵ روز و حداکثر ۲۰ روز باشه

۵. زمان اعلامی ایشان اصلا زمان مناسبی نیست چرا که در همان حدود اوایل سرور دهه محرم شروع میشه

۶.به نظر بهترین زمان برای استارت سرور جدید اواسط همین ماه حداکثر میتونه باشه

۷. بعضی از دوستان اگر این فاصله زمانی وجود داشته باشه دیگه در این سایت پلی نخواهند داد

درود به همه اهالی سرور و‌فروم نشینان

برد متا رو به همه دوستان تبریک‌میگم امیدوارم واندر همه تو زندگی ۱۰۰ باشه.

خصوصا به رفقای عزیزم یوسف عزیز، ممد آقا کیوتین، عمو جلال گل، پارسا، علی زدکینگ

ممد توهمی عزیز که سرور رو به هم دوخت

رفقایی که در این سرور در ساید جنوب غرب در خدمتشون بودیم همه و همه اسم اگر یادم رفت عذرخواهی میکنم دوستانی عزیز شاهین شیرکش، پیمان، لطیف و پسر گلش ادریس، رامتین، محمود، علی ساتین، امیر رول بک، و بقیه دوستان

یه تشکر ویژه هم میکنم از آقا مجید وکس که ابتدای سرور در خدمتشون بودیم و تنهامون گذاشتن

هدف سرگرمیه و کل کل با باقی دوستان در کل به همه ارادت داریم امیدوارم کسی از ما چیزی به دل نگیره

سجاد، ناصرکلاهبردار، اشکان سرلشگر، سعید و باقی دوستان ارادت داریم و انشالله در سرورهای بعد هم عمری باشه و در کنار هم وقت بگذرونیم هرچند سجاد که قراره خداحافظی کنه🥴🥴🥴

روزگار همه خوش

❤️❤️

سعید جان

ارادت و افرین به شما و دوستان شمالغرب که دم آخری هم دف جانانه ای کردید.

اما نکته ای که وجودداره اینه که تایم لند اتکها همه راس ساعت ۵ صبح بوده و مشخصا با توجه به تایم لند اتکها زیاد میشن نه از وجود بچه ها در سایدهای مختلف در گروه کلاهبردارا که بنا به دعوت ناصر عزیز در اون حضور داریم.

اینا هم که مشخصه تقریبا هیچکدوم همرواندر زن نیست و اتفاقا همه دمپایی ای بیش نیستن

امید دارم بچه هاتون بمونن و همون واندر به واندر رو با هم باشیم و دم آخری هم لذت ببریم.

پ ن: عمو شاهین دم آخری افتادی دنبال اکتشاف نفت؟؟

آقا کسری عزیز

اگر درست یادم مونده باشه جنابعالی در سرور نرمال قبل با اکانت محبوب من یعنی گان هرو حضور داشتید.

اینکه میگم محبوب چون واقعا اکانت عالی و دوست داشتنی ای بود اما حسم میگه این اکانت شما نسبت به اون اکانت ضعیفتر بوده. اگر دارید ممنون میشم شات همر اون اکانت رو بگذارید. اینکه میگم ضعیفتر بوده جسارت نیست اما قدرت اون اکانت در سرور قبل به نظرم رویایی بود با اتفاقاتی که براش افتاد ( دو بار اگر اشتباه نکنم در همون ابتدای درگیری با آکسفورد) و دوباره پرقدرت به تاپ برگشت.

ممنون و ارادت

سلام و‌درود

کاری به حذف در بازی ندارم انشالله زندگیتون بر وفق مراد و جیبتون پر پول و تنتون سلامت باشه

فقط سوالی که برای بنده پیش اومده و ترس از باگ عظیمتری هست اینه که آیا از واندر اس دبل هم دبل اسکاتی کشیده شده؟ و اگر بله ممنون میشم بزرگواری کنید و شات اون رو قرار بدید. تاکید میکنم فقط برای رفع شائبه ذهنی ما در مورد یک باگ عظیم تره

ارادت

پایدار و پیروز باشید

نه ایرج اشتباهت اینجاس ، چون غارت دستی هم فایده ای نداره وقتی با پیغام رسیدن به لیمیت روبه رو میشی .

ایرج ما تو شرایط خیلی بدترش هم موندیم ولی الان رسما ظلمیه که داره به اکانت های به قول خودت پاکباز میشه در مقابل کسانی که مولتی میزنن ، رسما داره اعلام میشه یا مولتی باز باشید یا از دور خارج میشید که من ترجیح میدم به شخصه خودم برم کنار به جای اینکه به زور از گردونه خارج بشم .

به جای اینکه غارت از اکانت محدود بشه غارت از ناتار داره محدود میشه . به شخصه اگر تنها رقیبی که جلومون هست تو و امثال تو باشن با کمال میل با وجود تمام محدودیت ها حاضریم به بازی ادامه بدیم چون میدونیم شرایط برای شما هم یکسانه ولی وقتی رقبای دیگری هم هستن که محدودیت روشون تاثیری نداره ، خودت به من بگو مجال برای موندنو از کجا باید اورد؟

آقا کسری عزیز

فرمایش شما درسته دقیقا دیروز بعد از راه اندازی رید اتومات در اکانت ما هم همین وضع بود و از اونجایی که تروپ میموند دستی میزدم. ظاهرا هم اتک به همه لیست نمیرفت و رندم رید میخورد. لیمیت هم مزیذ بر علت شد و البته یکی دو بار هم مجبور شدم تعداد نیروهای لیستها رو ویرایش کنم

ظاهرا چشمانم میگه امروز مشکل برطرف شده

ایرج جان کاملا پاسخ دادند

فقط یه نکته

ادب مرد به ز دولت اوست

خداوند شفای عاجل عنایت فرماید انشالله

پ ن. سیب زمینی هم ادعای میوه بودن داره

سل

سید جان جا خالی نده برادر من

اینم شد خفت اکانت ناصر؟ بی ارزش کردن یه خفت تمام و کمال و زیبا برای پوشوندن ضعف نبود اسکات رو اکانت، کار زشت و ناپسندیه برادر من.

پ ن. عادت کردیم به بعد هر خفت خفن که بشنویم زمین کج بود و داماد قدش از عروس کوتاه تر.

پ ن. رعد خیلی خر است.

سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان داخل بازی و فروم نشینان گرانقدر

آرزوی قبولی طاعات ‌‌و عبادات برای همه دارم

بازی تازه داره زیبا میشه و مرهون تلاش‌های شبانه روزی پلیرهای شب زنده دار سروره در تمام ساید ها. به شخصه کاری ندارم تو خفت‌ها کی ضرر کرده و کی برده و کی چی خفت کرده و کی دیوار شده ‌و کی لینک نارنجی گرفته. چرا که اصل برنامه ریزی برای جذابیت و لذت بردنه.

اما دو نکته میخواستم عرض کنم اول به دوست بزرگوارم ناصر جان کلاهبردار که بسیار بهش علاقه دارم و البته انسانی بسیار متشخص و با مرام در دنیای واقعی دیدمش در چند ساعتی که افتخار داد مهمانش بودم.

ناصر جان حکایت تا چند روز قبل شمال غرب حکایت بویو هست در افسانه جومونگ که نشون از حملات گوگوریو بود بخاطر علاقه شخصی جومونگ به امپراطور بویو. یعنی اگه حمله ای تا چند روز قبل از سمت جنوب غرب نشد به اون طرف فقط ‌‌و فقط بدلیل احترام و علاقه بچه های اینور به فقط و فقط شخص خود نازنینت بود که در گپ جنوب غرب بارها همه در موردش صحبت کردن و همه در موردش موافقند اما از اینجای بازی دیگه شرایط بازیه و میزنن بدم میزنن. فقط خواستم بگم همه اینور دوستت دارن جیگر و با این حرفای کی چی خورده و چی گفته علاقه ای که تو قلب ما داری از بین نمیره فقط حوری میزنمیت که جای اون دو دست مارس که ازم گرفتی خوب شه.

دوم سید عزیز: عمو‌سید دوستت داریم بهت نمیاد تندی ‌‌بداخلاقی داداش من. یادمه سرور قبلم که میومدی و میرفتی هر بار تو گپ پیدات میشد نشاط و خنده میومد که از اخلاق خوبته. اما کل کل رو جوری ببر جلو که اون سید تو چشمامون باشه.

کلا بازیه کی فکر میکرد با اونهمه کل کل و حرف و حدیث سرور نرمال قبلی الان یوسف و علی و پارسا با ایرج خان و آقا سهیل و جناب مازیار یه تخته سرور رو دوش به دوش هم شخم بزنن. لااقل خود من فکر میکردم جوونای اینور لااقل یکی دو‌سرور با شمال شرق بزن بزن داشته باشن اما این نشون بزرگیه طرفین بوده.

پ ن : استاد لقمان کم‌پیدایی تحلیل بفرمایید زد و خورده‌ای اخیر رو.

پ ن : ناصر کلاهبردار دوستت داریم عامو

با سلام و ارادت

والا این مورد در این سرور زیاد پیش میاد به عنوان مثال در یک روز اکانت دوست داشتنی مارس اتکهای پشت سرهای رو اکانت علی زدکینگ داشت و آخرین اتک ایشان ای پی مشترک اعلام کرد

یکی از خفت‌های ممد توهمی هم به همین شکل شد و اتفاقا خاطرم هست که ممد توهمی با اون دوست عزیز در جنوب شرق سر همین موضوع در بازی نامه نگاری میکردن و میخندیدن به این موضوع ( که البته نشان از اخلاق عالی و جنبه بازی دو طرف داره)

اگر بپرسید این اتفاق زیاده و احتمالا مربوط میشه به استفاده از وی پی ان.

پ ن: ممد توهمی شلغم زار جدید چه خبر؟

بچه های جنوب غرب از ممد شکایت کردن که شلغم زار تو اس ای زیاد ساختی برو تو کار لبو

پ ن: شکایت از بازی کثیف؟ حذف اکانت قدر نشناسی؟ مگه داریم مگه میشه 🤔🤔

سلام به همه همراهان و بازیکنان و اهالی سرور و فروم آرزوی سلامتی برای همه در این روزهای سخت و قبولی طاعات و عبادات دارم.

متاسفانه مطلع شدم یوسف ریتالین عزیز سوگوار پدربزرگ محترمش شده

یوسف عزیزم تسلیت میگم بهت و از خداوند منان آرزوی شادی و علو درجات برای ایشان و صبر برای شما و خانواده محترمت دارم.

دوست داشتیم تا آخر سرور باشیم و تمام تلاشمون هم از روز اول ماندن بود که نشد.

روزهای خوب و بد زیادی رو گذروندیم از زمانی که هر روز بعضیا در تیم پیشوا خواهان جنگ داخلی بودن و بعضی دیگه تلاشمون برای جنوب غرب متحد بود و در آخر اتحاد جنوب غرب در سایه مسترز اتفاق افتاد.

سعادت این سرور یافتن رفقای جدید و همبازی شدن با رفقای سابق و مرور خاطرات بود و بعد سالها جمع شدنمون دور هم.

یادی کنیم از رفقای جدید درون و بیرون جنوب غرب البته عذرخواهی میکنم از دوستانی که بنا به فراموشی اسمشون رو یادم رفت:

ناصرکلاهبردار عزیز، محمد دیابلو، آقا لطیف و پسر محترمشون، پرهام عزیز، مهرداد تایتان دوست داشتنی، تیم خوب لرد، استاد ابی و خیلیا دیگه

دوستان خارج ساید

سعید ملای دوست داشتنی، اکانت فرومی محترم و خوش بازی گان هرو، حاج حسین عزیز و ...

حال کردم بعد چند سال همبازی شدن مجدد با نیما و حسین مسترز عزیز، داش علی زد کینگ، عمو نادر، پارسا جیگر، حاج احسان، داش آروین بانیپال، آقا جلال کبیر و‌پیدا کردن رفیق خوب و مربی ارزشمند ملی والیبال آقا یاسر الفکس بزرگ

هم تیمی های عزیزم یوسف ریتالین عزیز و مجید وکس بزرگوار

اگه تو اختلاف نظرها کسی رو رنجوندم عذرخواهم و در دنیای واقعی ارادتمند همه هستم

به تیم شرق هم پیشاپیش پیروزیشون رو تبریک میگم برای همه آرزوی سلامتی و بهروزی و پیروزی دارم

یا حق

ارادتمند همه

امیر

تاپ که خیلی باحال یهو تکون خورد

اما چیزی که منو واقعا از صمیم دلم شاد کرد دیدن اکانت خوب گان هیرو تو تاپ غارت بود.

تیم دوست داشتنی گان هیرو دمتون گرم حال کردم که برگشتید

بالاتر ببینیمتون<3<3

سعید جان خدا بگم چکارت نکنه

دهن ما رو قیر گونی و آسفالت کردی

همون انتقام سخت که گفتی گرفتی فقط شانس آوردم خونه نبودم وگرنه شنبه صبح دادگاه و ۸۰۰ تا سکه و ...

اخه برادر من شب جمعه خراب میکنی من پیرمرد ترسو رو میلرزونی چرا؟ خدا رو خوش نمیاد

والا بلا بجز پنجشنبه و جمعه توی هفته روزای دیگه ای هم هست

در کل ارادت داریم، دوستت داریم

قول میدم تلافی کنم

🤪🤪🤪🌷🌷🌷❤️❤️❤️