Posts by Kasra.king

سلام

بنظر من اگه گفته های قبل از سرورادمین(به پونصد اکانت اول پاپ و هجوم و دفاع مجوز حضور در سرور آتی داده میشه ) انجام بشه عملا سرور به تعادل نسبی میرسه ولی آگه ادمین بجای ساختن اکانت با یک سیستم عامل گزینه تصادفی ساختن اکانت رو لحاظ کنه و میزان ماکسیموم رید از یک اکانت رو برداره سرور آینده سروری میشه که همه بصورت تصادفی داخلش ثبت نام میکنیم و عملا نود درصد مشکل مولتی بازی حل میشه و سرور جذابی میشه!

نه داداش حافظه ات مشکلی نداره

به قول جاوید بود فکر کنم که سرور رو به دو قسمت قبل تارتاروس و بعد تارتاروس تقسیم کرده بود!

بله موقعی که شما بودید سرور تقریبا برابر بود ولی بعد رفتن شما و حذف اکانتهاتون سرور نتیجه بازی از قبل مشخص بود!

مجید جان موفق باشی داداش

سلام به همه فروم نشینان عزیز

به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی هست

جا داره اول به تیم آن ای تبریک بگم که این سرور رو داره تموم میکنه!

تبریک دوم رو به تیم اس ای میگم که درنبود اکثر پلیرهای خودش خیلی خوب بازی کرد

مجید و امیر تریدر عزیز سایدی که اکثر پلیرهاش توش بازی نمیکردن یا اویل سرور بودند و بعد از سرور رفتن یا وقت بازی نداشتند و گاهی سر میزدند و میرفتند نتیجه ی خوبی هم قطعا نمیتونستند بگیرند ولی با این حال تیم اس ای خیلی خوب و به مراتب زیبا تر از تیم آن ای بازی کرد!

من خودم به شخصه زیاد توی بازی نبودم و از همه هم تیمی هام معذرت میخوام!

امیر و مجید عزیز خفتی که توی دو ایکس آن ای تحمل کرد ده برابر بیشتر از ۳ایکس بود حداقل ما اینجا تونستیم چندتا پلن بریم!شما چیکار کردید توی دو ایکسی که برنده قطعی اون سرور ما بودیم!!!

موفق باشید

سلام علی جان

ممنون بابت توضیحاتی که دادی

فقط یک سوال ناتاری مونده توی جنوب شرق که شما کاتاش نکرده باشید؟؟؟

طبق گفته های سالار بست توتن!!!

داداش مدال کاتا کردن ناتار ها رو هم بنداز گردنت شما جلو تر از ما شروع کردید!!!افتخارش میرسه به شما!!!

در مورد لینک ها باید عرض کنم بهترین حرکت رو انجام داده!منتها شماچون تاحالا آخر بازی رو ندیدی نمیدونی!ما دوست داریم بزنیم لذت ببریم حالا روی مولتی یا هرجایی!!!شما کادو کن ببر خونه خودتون! !!شب دور هم تخمه بشکنید!!!

اتفاقا پیشنهاد خوبی بود زدن یکی از همر ها

خفت زیبایی بود خفت ۷کا کاتا

اوه اوه

اونم اینجایی بازی

موفق باشید

رضا جان خونه جای خوبیه!

منتها مسله اینه خونه خالی یا با اهالی خونه!

منظورم آگه تنهایی برگشتی خونه یکم سخته ولی آگه با بچه های قدیم برگشتی

خوش برگشتی!؟!

خطاب به دو دوست گلم مانی و ایلیا عزیز

هردوی شما دوستان من هستیدو پلیر اس ای!

از اینکه این سرور کنار هم هستید خوشحالم چون کنار هم بودنتون اس ای رو از این هم قوی تر میکنه!

هر بحثی توی سرور های قبل بوده بهتره همینجا تموم بشه

آگه بخوایین قوی تر از قبل باشید باید کنار هم باشید و مشکلات اس ای فقط داخل واتساپ اس ای حل میشه

فقط محض یاد آوری

پ ن:اینطور که مشخصه آن ای حیات خلوته،خخخ

یکی، دوتا گوسفندی ،بزی،چیزی مینداختید توی ساید حداقل گرزی هامون اونها رو کباب میکردند!

الان این گرزی هامون رو کجا بفرستیم شکار گوسفند؟؟؟:(:(:(:(

;););):P^^

سلام

دوستان خبری شده توی شمال شرق

تا دیروز همه برای سرور رجز میخوندند حالا همه میگن نمیام؟ ؟؟!!!

یوسف جان امیدوارم این سرور شاهد بازگشت جنوب غرب قدرتمند به سرور باشیم

شخصا به عنوان یکی از قدیمی ترین لیدرهای جنوب غرب همیشه منتظر بازگشت قدرتمند جنوب غرب به بازی ها بودم!

موفق باشید

پیوست پست قبل

دوتا راه فرار مولتی ساز ها هم اینه

در مورد شماره شدن ثبت نام

طرف میتونه یا شماره کل طایفه خودش دوست و آشنا اکانت بسازه هرچند تعداد مولتی رو کم میشه ولی خب بازم ساخته میشه

در مورد حذف وی پی اس و ای پی خارجی هم میتونه وی پی اس ایرانی تهیه کنه هر چند گرون درمیاد ولی میشه!

خلاصه واسه جلو گیری از مولتی بازی اول باید خودمون بخوایم مولتی نسازیم دوم هم خودم باید بخواهیم!!!

سلام

دوستان چند روز هست دارم پست های داخل فروم رو میخونم و فقط بحث سر مولتی بازی هست!!!

چند تا نکته بود خواستم بگم شاید راهکاری باشه واسه بازی پاک!

پیرو حرف های دوستان که گلد گرونی بشه مولتی بازی کم میشه اصلا کم نمیشه بلکه زیاد هم میشه!فقط شاهد کاهش پلیر خواهیم بود مثلا قبلا شصت نفر هر ساید بود میشه سی نفر یا چهل نفر ولی مولتی بازی تغییر افزایشی خواهد داشت!

درمورد رید اتوماتیک پیشنهاد خوبی بود که حذف بشه ولی آیا دوستانی که مولتی میکشند دست رسی به بات ندارند؟البته که دارند!پس حذف این گزینه بدلیل وجود بات منتفی هست!اصلا این گزینه وارد بازی شده که کارایی بات کم بشه حداقل دوستانی که بات ندارندزیاد تفاوتی با دوستانی که بات دارند نداشته باشند!

درمورد رجیستر کردن با کد که پیشنهاد خیلی خوبی هست چون رقابت بیشتر میشه واسه تصاحب کد و از سرور های بعد شاهد مولتی بازی کمتری خواهیم بود!

اما این سرور ادمین عزیز میتونند برای کاهش مولتی بازی دو کار انجام بدند!؟استفاده از شماره تلفن به جای ایمیل که ساخت مولتی از صد تا به نهایت بیست تا کاهش پیدا میکنه!

مورد دوم هم پاک نکردن ای پی ها در آخر هر هفته!!!

یعنی عملا اپ کردن مولتی خیلی سخت میشه!

در مورد بات و ... هم بستن ای پی های خارجی!

وی پی اس و ... هم کلا بسته میشه خخخ

فقط یک سری از دوستان که خارج زندگی میکنند میتوندقبل از استارت سرور با مدیریت هماهنگ کنند و اکانت داشته باشند!

یعنی بسته شدن ای پی خارج از ایران به جز ای پی افراد خاص!

شرمنده طولانی شد

خواستم یکم کمک کرده باشم

نه اماده نیستیم همین سرور 5 ایکسم میزاریم ناتار 100 کنه تا 25 ام طول بکشه :دی

نظرسنجی برای سرور دوایکس که نذاشتین چجوری نتیجه گرفتین که اکثریت مخالف باز شدن هستن ؟ تازه داشت در خواست استارت سرور میومد

منم آماده نیستم

تمایلی هم برای حضور در سرور ندارم

همینجا هم اعلام میکنم استفاده از اسم no1در این سرور پیگرد قانونی داره!!!^^^^^^^^

سلام

سرور دیگه داره تموم میشه و ما هم دیگه وقت بازی کردن نداریم

از همه دوستان توی سرور

ایلیا عزیز،مهدی دانایی،محمد،سروش،حسین

،فرامرز،میلاد،رضا،حسین فستر،علی ومهدی ،پرهام،ادریس،عرفان و...

تشکر میکنم آگه کم و کاستی از من بود شرمنده واقعا وقت بازی نداشتم

از دوستان توی ساید مخالف هم تشکر میکنم

از محمدعلی عزیز،جاوید،محسن،مانی،محمدتوشی،دوستان در حوزه ورزش های رزمی و ...

با بودنتان سرور جذاب شد

اگه عمری بود میام کنارتون آگه نه از همینجا از همگی خداحافظی میکنم

موفق و موید باشید

روز خوش

امیر جان

اکانت های من داخل اتحاد های که گفتی نبوده

درضمن من فقط از ۲۸تا دهکده رید میرفتم هر اکانتی که کاتا شده توسط شما مطمعن باش جایگزین داده شده به شخصی که از اون اکانت رید میرفته

ما سرور گذشته پلیر های داشتیم که فقط اکانت میساختن و ازشون دفاع میکشیدن و در موقع لزوم اکانت رو برای کمک به هم اتحادی ها می دادن!

از اون اکانت های که میگی کاتا شده من بهت یک وعده میدم ظرف مدت دو روز طول میکشه همشون اپ بشند!دلیلش اینه که جایگزین دارند!یک سری از اکانت ها اصلا داخل اس ای نبودن!

امیدوارم شما هم اعلام کنید سرور باز بشه تا بهتون با عکس و لینک ثابت کنم!

جالبه فقط از کل آن ای شما هستی که میگی وینر هستید،اونم احتمالا چون فکر میکنید ما فلج شده بودیم!یکم با دوستان مشورت کنید که چرا رید اکانت های اس ای بیشتر شد؟

اتفاقا امیر جان امروز با ادمین حرف زدم گفت باز شدن سرور یکم سخته ولی نگفت شدنی نیست،انشالله آگه همه موافقت کنند ادمین هم کمک میکنه باز میشه!!

من درجریان زدن کپ ها بودم ولی تعدادش رو نمیدونم چندتا خورده ولی اینو قطعی میگم که یک دونه از کپ های من نخورده!!!چون تا روز آخر داشتم داخلشون دفاع میساختم!!!

سلام

آقا یک سوال داشتم

چون نه توی روم اس ای هستم نه آن ای نه آن دبل و اس دبل این سوال برام پیش اومد

الان اس ای که ۲۷۵تا کپش خورده

به قول دوست عزیزمون امیر ۴۳تا همر واندر زن داره گندمشون رو از کجا درمیاره؟

بعد این واندر زن ها رو روی چه معیاری معرفی کردی؟به من چندتا میرسه؟؟؟

پ ن:دوستان خواهشا بحث گذشته نکنید اصلا اس ای واندر زن نداره دفاع نداره کپ نداره کتیبه نداره

مهدی جان بیخیال مگه نخوندی نوشته بود خیلی از پلیر های اس ای اکانت رو ول کردند رفته اند!!!تو هم داداش وا بده دیگه چقدر میخوای اون آب رو با هاون بکوبی؟؟؟

آقا شما درست میگی اصلا کل چراغ های ساید ما خاکستری بود،نه این که شب بودنمیدونستیم لامپها سوخته باید عوض کنیم!!!

یعنی این سرور کی باز میشه،آقا باز کن این لامصب رو سرمون رفت،سروری که قبل فریز نتیجه مشخص شده بودرو چرا روش دعوا دارید؟؟؟!!!

ادمین عزیز همه دوستان خواستار باز شدن این سرور هستند!سروری که فریز شده با باز شدنش جواب خیلی ها داده میشه

زمان اعلامی از نظر من پنج فروردین هست بازم دوستان هرزمانی رو اعلام کنند درخدمت هستم

اون سرور که اصلا راه نداره دوباره باید باز بشه از نظرم وگرنه من یکی که حال و حوصلشو ندارم دوباره چند تا اکانت رو از اول بکشم بالا

کلا ۵ ۶ تا اکانت نسبتا خوب داشتید hiv هم یکیشون

راجع به اون سرور آمار گذاشتم میتونی بری ببینی تعداد همر و ... هر ساید رو هر کدوم دروغ بود بهم بگی

برای جذاب تر شدن اون سرور هم پیشنهاد میکنم بهت وقتی دوباره سرور باز شد اگه لیدرای سایدها موافقت کردن اکانت خودت hiv رو که چند تا واندرزن داره رو به همراه یه اکانت خوب توتن دیگه مثل king bala یا shadows یا هر کدوم که دوست داشتید از اتحاد بیرون بیارید منم north empire رو بیرون بیارم یه دوئلی داشته باشیم

من پست شما رو درمورد تعدادهمرهای من و باقی دوستان ندیدم!

درمورد دوئل هم باید بگم من شخصا ترسی ندارم در این مورد ولی درمورد این مسله باید لیدر های ساید تصمیم بگیرند

من توی سرور گذشته لیدر نبودم و نمیتونم طبق خواسته خودم چالش شما رو قبول کنم ولی آگه دوست داری با من چالش بزاری مشکلی ندارم سروری که شروع بشه حاضرم تک اکانت مثل همین سرور بیام توی بازی اونم تنهایی و بدون همبازی توی یک ساید هم باشیم روز دهم بازی باهم دوئل کنیم!شما هم تنها و بدون مولتی و دوال میتونی بیای؟؟

اگه ای پی روی اکانت دیگه ای افتاد یا ایپی شخصی روی اکانت افتاد قبول میکنی اکانت همون لحظه حذف مدیریت بشه!!؟البته مولتی توافقی رو هم به همین بندها لحاظ میکنیم مشکلی نداره!