نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• درود دوست عزیز

ما اومدیم و مطرح کردیم که بازی بدون مولتی و پاک رو تو جنوب غرب تو این سرور راه انداختیم ...

برام جالب ه عزیز شما چرا اسرار به مولتی بازی حالا بقول دوستمون سنتی یا صنعتی دارید

پ.ن: همه ما ها میتونیم ادعا کنیم و و .. تو بازی همدیگر رو ملاقات میکنیم

به امید یه بازی لذت بخشش برای تمام بازیکن ها

• سلام بر دوستان گرامی و فروم نشینان عزیز و محترم

خیلی خوشحالم که یک سرور دیگه در خدمت شما دوستان خوبم هستم

واقعیت اینه که ما حتی بعد از شروع ثبت نام هم برنامه ای برای شرکت در این سرور نداشیم و با توجه به لطف و محبت دوستان این توفیق دست داد که به هر نحو در خدمت شما بزرگواران باشیم

طی جلسه ای که شب گذشته با حضور دوستان عزیز در ساید معظم جنوب شرق و میهمانان خارجی برگزار شد مقرر شد که این سرور زحمت لیدری ساید رو جناب آقا کسری عزیز از اکانت NO1 بکشند که به شخصه در رکاب ایشون بازی کردن برای حقیر افتخار بزرگی هست و برای ایشون و تیم لیدری ساید خودم ارزوی بهترین ها رو در این سرور دارم

به شخصه به دلیل کمبود شدید وقت فقط در حد یک اکانت در خدمت دوستان هستم و به عنوان یک سرباز یرای جنوب شرق انجام وظیفه خواهم کرد

امیداوارم که سرور خوبی رو پشت سر بزاریم و به انسانیت و شرف خودمون بیشتر احترام بگذاریم و مثل بعضی از دوستان در گذشته مردونگی رو فدای نتیجه گیری در بازی نکنیم

پ ن : خدا رحمت کنه آقای شعار رو از اون روزی که از دنیا رفت هیچ کس نتونست جایگاه ایشون رو در نماز جمعه و راهپیمایی های حماسی بگیره ولی ظاهرا به حول قوه الهی می تونیم به تولد و ظهور اشخاصی باشیم که بتونند در آینده برای تصدی این مسئولیت داوطلب بشند

پ ن 2 : بچه ها دوست باشید اول های سرور هست همه دوستان بسته به عمل کرد گذشته برای خودشون شخصیتی دارند و برای سایر پلیر ها شناخته شده هستند چه به نام نیک و چه به بد نامی و دروغ گویی فکر نمی کنم اینجا و بعد از پشت سر گذاشتن چند سرور نیازی باشه تا دوستان بخواهند از شخصیت رفقاشون برای سایرین تعریف کنند و صفحات فروم به شخصیت شناسی افراد اختصاص داده بشه

البته همه بزرگان نام اشنا و شناخته شده هستند

ارادتمند همه عزیزان با ارزوی بهترین ها

• با سلام خدمت شما دوست عزیز

طبق آمار، توی ساید خودتون هم نژاد مصر بالاترین تعداد را داره. نمیگم کسانی که ادعا میکنند مولتی باز نیستند دروغ میگند ولی قطعا کسانی در جنوب غرب هستند که مولتی باز هستند. مشابه ساید ما و همچنین ساید های دیگه از جمله جنوب شرق

خدمت شما عرض کنم دوست عزیز تر از جان

داخل هر سایدی که مصری درصد بالایی داشته باشه نمیشه گفت که دارن مولتی بازی میکنن

تیم ما هم به نوبه ی خودش با برنامه وارد سرور شده و میدونیم به دلیل کمبود تعداد اکانت داخل ساید (به دلیل ممنوعیت مولتی بازی چه صنعتی و چه سنتی)ممکنه با سختی مواجه بشیم در طول سرور به همین دلیل هم هست که تعدادی از افراد برنامه ی خودشون رو عوض کردن و برای بهبود عملکرد ساید نژاد مصری رو برداشتن دورت بگردم (مثل خود بنده که این سرور بر خلاف تمامی سرور های تراوین که گول و هون برمیداشتم مصری برداشتم)

باز اگر مدرکی داشتین دال بر مولتی بازی داخل واتس اپ به ما بگید ما حتما پیگیر میشیم داداش

باز هم میگم این که ما میگیم جبهه ی مخالف مولتی بازی جهت کل کل یا تخریب مولتی بازی نیس عزیز

ما اومدیم با جمعی از بزرگان (به بودن کنارشون افتخار میکنم) که به تراوین بازای ایران ثابت کنیم که اقا داداش گلم برای لذت بردن از بازی داخل هر سرور نیاز به خرج کردن چند صد میلیونی و داشتن دو تا اتحاد 60 نفره مولتی نیستش

با همین تک اکانت های خودمونم میشه با کمک همدیگه از کنار هم بودن لذت برد

اینکار باعث جذاب شدن بازی برای افرادی که تایم و هزینه ی کافی هم ندارن هم میشه دورت بگردم همچنین باعث برگشتن پلیر های قدیمی تراوین از دات کام به سرور های ایرانی

تنها و تنها هدف جنوب غرب در این سرور همین بوده و هست رفقا

لذا درخواستی که دارم از شما دوستان گلم دارم اینه که به ما در رسیدن به این هدف کمک کنید شاید بالاخره روزی رو دیدیم که تراوین ایران به اوج خودش رسید و دیگه 4 تا بچه خوشگله پولدار صرفا به خاطر هزینه ی بیشتر اینجا واسه همه شاخ و شونه نکشن

دمتونم گرم

امیداوارم که سرور خوبی رو پشت سر بزاریم و به انسانیت و شرف خودمون بیشتر احترام بگذاریم و مثل بعضی از دوستان در گذشته مردونگی رو فدای نتیجه گیری در بازی نکنیم

واقعا من تعجب میکنم از اون همه پلیر با تجربه توی اس ای چطور شمارو مسئول کرده بودن توی سرور پیش

شما خودت قابلیت اینو داری به تنهایی معادلات یه سرور رو به ضرر سایدت کنی با حرف زدنت

تنها و تنها بازم تکرار میکنم تنها دلیل به هم خوردن متای اس دبل و اس ای شخص خود شما بودی(نمیدونم البته اگه حسین خودتی دارم درست میگم)

باور کن اگر من این برشی که داخل اس دبل دارم رو داخل اس ای داشتم حسین جان شمارو کلا تا اخر عمرت ممنوع الورود به اس ای میکردم

یعنی ستمی که تو در حق پلیر های اس ای کردی سرور پیش با اون حرف زدنت توی جلسی مشترک بین سایدی صدام حسین در حق خرم شهر نکرد

انشالله که خدا کمی از غرورت کم کنه و بجاش به اگاهیت اضافه کنه

الهی امین

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• درود بر عزیزان

خوشبختانه یا متاسفانه تو این سرور نیستیم و نخواهیم بود

یعنی ستمی که تو در حق پلیر های اس ای کردی سرور پیش با اون حرف زدنت توی جلسی مشترک بین سایدی صدام حسین در حق خرم شهر نکرد

باور کن اگر من این برشی که داخل اس دبل دارم رو داخل اس ای داشتم حسین جان شمارو کلا تا اخر عمرت ممنوع الورود به اس ای میکردم

ولی این به این معنی نیست که کسایی که از حسین و اطرافیان حسین بالا رفتن سرور پیش به خودشون اجازه بدن با این ادبیات دون از شان بچه های جنوب شرق باهاشون حرف بزنن.

علی جون شما که هیچی گنده تر از شما هم واسه این لفظا کوچیکه که بخواد یکی مثه حسین کینگ بالا رو ممنوع الورود کنه به اس ای.

حسین یه اشتباه داشته باشه سرور پیش حساب کردن رو حرف جوجه لیدرای بچه همسایه بود که علت بعضی کاراشون معلول نتیبجه کارای بعدیشون بوده و خودشون خوب میدونن کجا چیکار کردن ولی دوس ندارن تاریخو درست حفظ کنن دارن از اخر میخونن بیان اول.(که اونم اشتباه نبود تازه)

میدونم تاپیک سرور جدیده پس پستم رو طولانی نمیکنم و شمام به بازی تو این سرور برس و ازش لذت ببر.

پ.ن:اصن پست بدون پ.ن پست نیست پس امام هومن دوست دارم

پ.ن:با تشکر از اقا رضا بابت همه چی:))

• داداش همین که ایشون با بی احترامیش به یوسف عزیز باعث به هم خوردن متای جنوب غرب و جنوب شرق شد و معادلات سرور به هم ریخت و در اخرم فرار و این داستانا خودش نشون دهنده ی اینه که ایشون چقدر برای وقت و هزینه ی پلیر های اس ای ارزش قائل بوده دورت بگردم

سرور پیش شاهد ضعیف ترین عملکرد تیم لیدری اس ای بودیم در تاریخ تراوین (هر شب خفت ,هر شب دعوا ,هر شب قهر و در اخرم حذف دسته جمعی)

این بود کارنامه ی شما (چه در سیاست و چه در برنامه ی درون سایدی)(شما حتی نتونستین گرفتن واندرتون رو مدیریت کنید :)) )

با برنامه ریزی همین جوجه لیدرا تا اخرین روز بازی هم نتونستین حتی یه دونه کتیبه یا کپ از جنوب غرب بزنید (با داشتن پتانسیل 3 برابر ما)

اما در ازاش هفته ای 1 میلیون گندم خور خفت ازتون میزدیم که ثابت کنیم شما فقط لبو دهنید و داخل فروم حرف میزنید اما داخل بازی نمیتونید از پتانسیل این همه پلیر با تجربه استفاده کنید

امیدوارم این سرور شاهد همبستگی بیشتر و برنامه ریزی بهتری باشیم زیر نظر تیم لیدری جدید اس ای (از شما بخاری بلند نشد اما من به این تیم جدید و با تجربه خیلی امیدوارم)

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

از برادرم علی و همچنین سایر برادرانم در تیم محافظین جنوب غرب میخوام که به این بحث در مورد سرور گذشته ادامه ندن ، صحبت در مورد سرور گذشته تموم شد و اونجا خاک شد ، همه چی خوب و بدش تموم شد و یه سرور جدید شروع شده ، همون سایدی که سرور پیش متای ما بود این سرور روبروی ما قرار داره و این یعنی تراوین .

یه نصیحت دارم از برادر کوچکتر خودتون ، این یه بازیه و یه بازی هیچ وقت ارزش اینو نداره که بخواید به کسی توهین کنید ، توی بازی هرکاری دوست دارید بکنید ولی هیچ وقت این بازیو به دنیای واقعی خودتون راه ندید ، ما اومدیم تراوین بازی کنیم که دوست های بیشتری پیدا کنیم ، من چندین سرور با ایرج تو همین فروم کل کل کردم ولی این سرور باهمدیگه تو یه ساید بازی میکنیم ، حامد طوطی همیشه در ساید مخالف من بود ولی این سرور اومده و کنار هم بازی میکنیم ، همین الانش که با شمال شرق شمشیرو از رو بستم تقریبا هفته ای یه بار باهاشون مافیا بازی میکنم و میگیم و میخندیم .

من هر چی بهم توهین شد چه از سرور های قبل چه این سرور میبخشم و حلال میکنم و از همتونم میخوام اگه یه وقتی توهینی کردم یا حرفی زدم یا کاری کردم که باعث رنجش شما بشه منو حلال کنید ، من هر کاری کردم در راستای بازی بوده و هیچ وقت به هیچ کودوم شما کمتر از آقا نگفتم ، این بازی برای من اونقدر ارزش نداره که بخواد رفاقت های منو خراب کنه یا به من برچسب هایی زده بشه که هیچ وقت مستحقش نبودم ، و این دنیا هم برای من اونقدر ارزش نداره که خدای نکرده دل کسیو بشکنم .

امیدوارم به حرف این بنده ی حقیر گوش کنید و صحبت در مورد سرور قبلو تموم کنید و به سرور جدید بپردازیم

برای اینکه خودمم به حرف خودم عمل کرده باشم یه سری آمار جدید میخوام ارائه بدم ...

در حال حاضر که دارم این پستو میزارم روز چهارم بازی ساعت 3:20 دقیقه صبحه ، اگر بخوایم صرفا یه نگاه اجمالی به اتحاد ها داشته باشیم و آمار قبلی خودمو یه اپدیت کنیم به اعداد زیر میرسیم :

شمال شرق : 114 اکانت درون اتحاد
    جنوب شرق :
    103 اکانت درون اتحاد

جنوب غرب : 57 اکانت درون اتحاد

شمال غرب : 6 اکانت درون اتحاد

و اما از این تعداد چند اکانت ده دوم زدند ؟

شمال شرق : 38 اکانت
    جنوب شرق : 15 اکانت
    جنوب غرب : 15 اکانت
    شمال غرب : 0 اکانت

از آمار میشه نتیجه گرفت شمال شرق مدیریت بهتری نسبت به سایر رقبا داشته که باید بهشون تبریک گفت .

همچنین به آقا کسری عزیز بابت انتخابشون به عنوان لیدر ساید محترم جنوب شرق تبریک عرض میکنم ، امیدوارم که یه سرور پر از هیجانو تجربه کنیم.

برقرار باشید

• سلام خسته نباشید به همه

اصلا قصد گذاشتن پست نداشتم با اجازه اشکان سرلشگر

اون موقع که ما بازی میکردیم بودن دوستانی که الان ادعا بازی دارن داشتن کلش بازی میکردن هنوزم تو ذهنشون هست که ایا با ساختمان اصلی میشه کراپ تخریب کرد یا نه و کتیبه احمق .....:D:D:D:D

راجب حسین کینگ بالا حرف میزنید لطف کنید سه بار آب تو دهنتون بچرخونید ...

سرور قبل حذف دلایل خودش داشت که به صراحت میتونم بگم حذف تیم های بزرگ میتونست کمک کنه و میتونه کمک کنه به بهتر شدن اسپیدترا

حسین کینگ بالا از جنس خود خود جنوب شرق هست از ساید دیگه فراری نبوده بیاد جنوب شرق و ادعا ریاست کنه و فکر نمیکنم کسی بزرگ تر از حسین باشه که بخواد ازش اجازه بگیره تو ساید خودش بازی کنه به کسی هم ربطی نداره راجب بودن نبودنش اظهار نظر کنه و هر تصمیمی گرفته برا همه ما قابل احترام بود و اصلا ربطی به حذف نداشته .

به امید روزی که همه دوباره تو یه سرور ایرانی کنار تیم های خوب خارجی بازی کنیم بهشون نشون بدیم هیچی نیستن همین طور که الان داریم تو سرور عربی بازی میکنم .

براتون بهترین ها رو آرزو میکنم .

دلم برا تک تک بچه های جنوب شرق تنگ شده <3<3

مهرشاد تک شاخ برا تو بیشتر <3<3<3<3<3<3

ارادتمند Arash Capitan

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• سلام دوست عزیز

چرا این قدر عصبانی ؟!

فکر نمی کنم تو پست قبلی شما یا سایدتون رو مورد خطاب قرار داده باشم

دادم ؟!

ظاهرا دوست عزیز شما یوسف جان اهل بازی مافیاست تو این بازی یه سری دوستان هستند مثل حقیر که توصیه های بهداشتی دارن برای سایر بازیکنان ولی معمولا توصیه های بهداشتی دردآور نیست !

دوست خوبم شما نه تنها تیمی هستید که در تاریخ تراوین تصمیم به به هم زدن متا گرفته نه تنها تیمی هستید که برای اهداف ساید خودش شو و نمایش راه انداخته نه تنها تیمی هستید که ....

پس توصیه های بهداشتی حقیر رو به خودتون نگیرید.

من دوست نداشتم و ندارم راجع به گذشته تو فروم سرور جدید صحبتی باشه ولی فقط یه مطلب رو خدمتتون عارض بشم و اون این که وقتی کسی قصه ای رو می سازه و می خواد از دل اون افسانه ای بیرون بکشه هر چقدر هم که بلند و با صدای رسا اون رو به گوش خلق الله برسونه باز هم قصه اش افسانه نمیشه و باور پذیری پیدا نمی کنه

اما زمان می تونه کاتالیزور افسانه سازی بشه نمونه زنده این جریان رو می تونید در رمان ارباب حلقه ها ببینید که تالکین فقید در زمان خودش هرچه کرد نتوانست تخیلات و دروغ های زاده ذهنش رو به عنوان افسانه وارد فرهنگ عامه کنه بعد از گذر 60 /70 سال کم کم زمان باور پذیری افسانه تالکین رو برای مردم بریتانیا راحت تر کرد

حالا شما هم افسانه هایت را بسرا شاید چند سرور دیگر آنچه گذشته فراموش همراهان سرور بشه و اونچیزی که باقی می مونه افسانه دلاوری ها و پرچم داری مبارزات باشه

پس امروز قصه جلسه بر هم زدن متا و صحبت های من و ... بسازید شاید روزگاری کسانی بودند که فراموش کردند انچه در سرور گذشته است

مطلب آخر این که از حساسیت و نگرانی شما برای دوستان خودم در ساید جنوب شرق تشکر می کنم شاید اگر زود تر این توصیه های حکیمانه رو فرموده بودید دوستان این سرور بر حقیر منت نمی گذاشتند و چند ساعت بعد از شروع سرور تصمیم به حضور در بازی نمی گرفتند

امیدوارم این پند حضرتعالی آویزه گوش دوستان بشه که همگی به زندگی مون برسیم

غروری که شما اشاره کردید ناشی از این احترام دوستان در جنوب شرق است دوست عزیز تا یکی دو روز قبل از سرور امید داشتیم که بهنام نازنین و اشکان عزیزم اجازه خالی بودن ساید رو نخواهند داد و برای همین هیچ برنامه و هماهنگی برای حضور در سرور صورت نگرفته بود

بعد از آغاز ثبت نام با صحبت هایی که صورت گرفت بچه ها منت گذاشتند و بدون پلن و برنامه فقط برای حیاط حلوت نشدن جنوب شرق ظرف چند ساعت اعلام حضور کردند و دور هم جمع شند !

این اعتبار و منتی که دوستانم در جنوب شرق بر سر بنده حقیر می گذارند غرور آفرین و مایه مباهات هست برادر عزیز

پ ن 1 : در مورد حذف سرور قبل من به شخصه تمام تلاشم رو کردم که نظر بچه ها عوض بشه ولی تصمیم پلیر های اس ای به حذف بود نه لیدر های ساید

پ ن 2 : حس تاخت و تاز و همه بد اند ما خوبیم زایده چه تفکری است ؟!

پ ن 3 : ممنونم از محبت فرهاد و آرش عزیز جای خالی هر دو دوست بزرگوار در جنوب شرق به شدت احساس می شه کاش از مواضع سرور پیش عقب نشینی کنید و منت سر ما بگذارید و در کنار شما عزیزان از لحظه های با هم بودن بیشتر لذت ببریم

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

از تاپ 10 چه خبر ؟؟؟

مهاجمین هفته :

شمال شرق : 5 اکانت
    شمال غرب : 2 اکانت
    جنوب غرب : 2 اکانت
    جنوب شرق : 1 اکانت

پیشرفت کننده های هفته :

جنوب شرق : 8 اکانت
    شمال شرق : 1 اکانت
    جنوب غرب : 1 اکانت
    شمال غرب : 0 اکانت

مدافعین هفته :

جنوب شرق : 3 اکانت
    شمال غرب : 3 اکانت
    شمال شرق : 2 اکانت

غارتگران هفته :

شمال شرق : 4 اکانت
    جنوب شرق : 3 اکانت
    شمال غرب : 2 اکانت

چند نکته :

1 ) از تاپ غارت میشه فهمید 2 ساید شرقی به خوبی پا به پای همدیگه دارن جلو میرن و جنوب غرب بر خلاف اعلام آمادگی بالایی که داشت عملکرد ضعیفی در پاپ و رید داره

2 ) از تاپ مهاجمین میشه فهمید که شمال شرق غارت خوب خودشو مدیون غارت تمیزیه که از واحه ها داره میزنه و جنوب غرب با اینکه 2 اکانت در تاپ مهاجمین داره ولی فقط یه نماینده در تاپ غارت داره که در نوع خودش عجیبه !

3 ) در تاپ پیشرفت کننده های هفته مشخصا جنوب شرق از سایر ساید ها پیشی گرفته که این نشون دهنده ی یه مدیریت خوب در این سایده .

برقرار باشید

• از لقمان عزیز خواهشمندیم تا با تحلیل و انالیز های زیباشون ,شور دوباره به این فروم سوت و کور ببخشند

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

یه نگاهی بندازیم به تاپ 100 بازی و ببینیم هر ساید چند سهم در برترین های جمعیت داره ...

همونطور که از نمودار هم مشخصه تعداد نماینده های هر ساید در تاپ 100 جمعیت به ترتیب زیر است :

شمال شرق : 41
    جنوب شرق : 32
    جنوب غرب : 22
    شمال غرب : 3

اما حالا بیایم ببینیم توزیع نژادی هر ساید در این تاپ 100 به چه صورته :

نمودار بعدی مربوط میشه به تعداد دهکده های هر ساید ( اکانت های داخل اتحاد ) :

و نمودار بعدی هم مربوط میشه به کل جمعیت هر ساید ( اکانت هایی که داخل اتحاد هستند )

برقرارید باشید ...

• سلام علیکم جمیعاً.

اول از همه احسنت به یوسف که آمار خوبی در آورده.

دوم از دوستانی که لطف داشتند و پیام دادن توی تلگرام و واتس اپ و همچنین اینجا برای پست جدید ممنونم. برای خودم گرفتاری جدید درست کردم برای همین مدیریت وقتم یک مقداری سخت تر شده.

کلاً توی سرور 590 تا اکانت ثبت نام شده (فقط 535تاش هم باقی مونده) که هم میتونه خبر خوب باشه (مولتی کمتر) و هم خبر بد (بازیکن کمتر).

توی این پست یک نقشه از وضعیت دهکده های گندمی برای کل سرور خدمتتون ارائه میکنم و آمار متنی دهکده های جدید بازیکن ها و نمودار توزیع جمیعتی ربع ها.

NE :

15c :

150%: رومی ها : 1 , توتن ها : 1 , گول ها : 1 , مصریان : 21 , هون ها : 1

125%: توتن ها : 1 , گول ها : 1 , مصریان : 19

100%: توتن ها : 2 , گول ها : 3 , مصریان : 23 , هون ها : 1

75%: رومی ها : 1 , توتن ها : 3 , مصریان : 13 , هون ها : 1

25%: رومی ها : 1

مجموع:96

['kinG NE', 'Segaro', 'ForzaJuve', 'PurpleGoofy', 'Tommy', 'ashkan psr', 'Hipo', 'motzart', 'agree', 'T A R T A R U S', 'ChangizOTeymoor', 'parazit', 'SalaR Pashe', 'WebMaster', 'MenTaL', 'SamSunG', 'split', 'shazde kocholo', 'fandak', 'senator', 'ForgiveToForget', 'MAZAHER', 'farmandeh', 'tornado', 'gharch khor', 'perspolis', 'president', 'taxi2', 'follow.me', 'sheyporchi', 'sigar', 'King.Stark', 'mesribala', 'nirvana', 'small charli', 'Coala', 'moxi', 'negar777', 'microscop', 'R E V E N G E R', 'raider', 'sheytoonak', 'Sunshine', 'Silvermoon', 'Godzilla', 'Angels', 'Aria.Mehr', 'BluBery', 'King.Iran', 'Dracula', 'Lord.Chiko', 'TOGO', 'WestSide', 'hattori hanzo', 'American', 'FaLaFeL', 'MaSTeRPieCe', 'S.M.S', 'GavBandi', 'King mma', 'Doom Hammer', 'mirror55', 'chek mate', 'RoGeR', 'RoGeR', 'Abadan', 'ios', 'dot', 'spear', 'saleh', 'master', 'd-link', 'advance', 'soap', 'msi', 'palad', 'nova', 'flare', 'mesri', 'vira', 'Focus', 'OMG', 'Night watch', 'Tray', 'Mahdi_Infinity', 'anubis', 'JoKeR', 'jika', 'Column5th', 'tramadol', 'warlord2000', 'KinG_NaTaR', 'HttPs', 'MiawMiaw']

---------------------------------

9c :

100%: مصریان : 1

75%: مصریان : 1

50%: رومی ها : 1 , مصریان : 1

مجموع:4

['yotab', 'Ayyar', 'xplod', 'solar']

none crop :

['tondar', 'صولتی', 'Vanguard', 'Judge', 'SPY', 'Brothers', 'big boss', 'hun', 'DenDy', 'LaWlEsS', 'King mma85', 'melosy', 'Sezar', 'LaNSer']

====================================================================

SE :

15c :

150%: رومی ها : 1 , توتن ها : 4 , گول ها : 3 , مصریان : 23 , هون ها : 6

125%: توتن ها : 2 , مصریان : 12

100%: رومی ها : 1 , توتن ها : 1 , گول ها : 1 , مصریان : 8

75%: رومی ها : 1 , توتن ها : 1 , مصریان : 10

50%: مصریان : 2

مجموع:76

['GeT_RiGhT !', 'Avenger', 'Belial', 'Tofang', 'SE_Dris', 'gambit', 'MR.SE', 'zahremar', 'ace', 'X3x', 'Stark', 'Look', 'Cock', 'Short', 'BBC', 'Lenin', 'sina', 'Sarlashkar', 'Lazy Bee', 'Dof', 'fifa', 'Sadaf', 'colt', 'one', 'Kabab', 'reza', 'baran', 'ELF', 'F4R4', 'ARMiN', 'BigBang', 'Mr.ScarY', 'PaTrioTp', 'No1', 'winner', 'Deff saz', 'Return_of_sina', 'Bitarbiat', 'DayiAmir', 'KinG BalA', 'Origin', 'Faster', 'WoW', 'R P A', 'Soltan', 'BaBy', 'Javid', 'Zoo', 'forc', 'mylove', 'Black', 'Nekki', 'Se Team', 'WOLF_THRONE', 'J4F', 'RedLine', 'BasiGi', 'hunter0', 'SE DEFF', 'm.h.n', 'kingjon', 'jet', 'ketf', 'sobasa', 'Bael', 'little_one', 'M69', 'MR_NOOB', 'MateN', 'SooGanD', 'Poco', 'Sardar', 'Question', 'SaiF', 'ahan', 'MANDEL']

9c :

150%: رومی ها : 1 , توتن ها : 1 , مصریان : 3 , هون ها : 1

125%: گول ها : 1 , مصریان : 5

100%: مصریان : 4

75%: گول ها : 1

50%: مصریان : 1

مجموع:18

['Iran', 'Mors', 'Lucifer', 'Jorge', 'PaiN', 'Armin SiLenT', 'world', 'queen', 'Zhakan', 'Company', 'Extra', 'Porto', 'Six', 'yaghi', 'chob', 'Ramir', 'RamSeS', 'AMAZON']

none crop :

['Eyes_se', 'saeid_s', 'Kazem5', 'Tak shakh', 'The GodFatheR', 'Captain Black', 'BesT Friends', 'SeTh', 'Ferrari', 'Black Hat', 'PopUp', 'Bad Boy', 'Ghost', 'Pixel', 'Dark', 'Dark2', 'Dark1', 'Xperia', 'JoJo']

NW :

15c :

150%: رومی ها : 1 , توتن ها : 1 , گول ها : 2 , مصریان : 2 , هون ها : 2

100%: رومی ها : 1

مجموع:10

['SED-MAMAD', 'VoX', 'Lordly', 'Morid', 'Darknight', 'QuiCK', 'morisniff', 'Ababil', 'Jack', 'چشم عقاب']

9c :

مجموع:1

['w.w.w']

none crop :

['M.C']

SW :

15c :

150%: رومی ها : 1 , گول ها : 1 , مصریان : 25 , هون ها : 1

125%: رومی ها : 3 , توتن ها : 6 , گول ها : 2 , مصریان : 2 , هون ها : 2

100%: رومی ها : 3 , توتن ها : 1 , گول ها : 1 , مصریان : 2

75%: مصریان : 2 , هون ها : 1

50%: مصریان : 1

25%: توتن ها : 1

مجموع:55

['KhiyaR ChanbaR', 'Codeine', 'Laghooncher', 'Laghooncher', 'sw 4 ever', 'Morphine', '3Par', 'jadogar', 'Dionysus', 'Matrix', 'Yasinlove', '2teeeee', '33yed', 'MuHaWi', 'Spartacus', 'ReD', 'EMiNEM', 'KarKasif', 'Motivated', 'Rezakiyanpour', 'Casino', 'Amon', 'Hack', 'Leon24', 'Buffalo', 'Fighter', 'Gol Gol', 'strawhat', 'pirateking', 'Black Ghosts', 'Volcano', 'Panisher', 'Banipal', 'matin omg', 'Alizkng', 'M.jahanara73', 'nafas', 'Alfex', 'Batman', 'Fury', 'Logan', 'AMIREMUN', 'sartez', 'M-KinG', 'Artem!ss', '[7]', 'Dr.nvidia', 'Racon', 'Drunk Prophet', 'Germany', 'Hich For Hich', 'Pishva', 'Fire', 'HFatahi73', 'Rabbit']

9c :

150%: مصریان : 3 , هون ها : 1

مجموع:4

['Tital', 'Qtin', 'Pasargad', 'Ashil']

none crop :

['tavahommi', 'SIGARI', 'Dalatan', 'Marshal_', 'shinigami', 'Saeedpersian', 'Shir Kosh', 'Spower', 'Rezakhalife']

بر اساس آمار شمال غرب وضعیتش خوب نیست. ولی سه ربع دیگه میشه گفت خیلی برتری خاصی نسبت به همدیگه ندارن. شاید یک کمی یکی از یکی دیگه جلوتر باشه. دیگه با این تعداد اکانت به نظرم نیروی انسانی سرنوشت برتری رو تعیین میکنه. باید دید روند پیشرفت این سه ربع به چه صورت خواهد بود. ولی میشه گفت که هر دو ربعی که با هم متا کنن وضعیت رو برای ربع دیگه سخت میکنن. چون شمال غرب خیلی ضعیف هست و نمیشه به عنوان یک متحد قوی روش حساب کرد. چون تعداد اکانت ها زیاد نیست یک موضوع دیگه که میتونه تاثیر داشته باشه میزان گلدی هست که روی پاپ اکانت ها خرج میشه و توی این سرور اکانت های بزرگ میتونن سرنوشت بازی رو تغییر بدن.

یک نکته خیلی مهم دیگه در مورد تعداد کم اکانت ها اینه که اثر پلن ها در وضعیت بازی خیلی محسوس تر هست. ربطی هم نداره که مهاجم پیروز پلن باشه یا مدافع. اختلاف برتری ایجاد شده مؤثرتر هست نسبت به سرورهای شلوغ. برای همین باید دید این حقیقت موجب میشه که لیدرها تصمیم بگیرن محتاط باشن یا جسور.

خلاصه اینکه به همین دلیل تعداد کم اکانت هر حرکتی (لیدری خوب! پلن خوب! دفاع خوب! خفت خوب!) اثرش نمایان تر خواهد بود. این یعنی اینکه لیدرها باید همت بیشتری کنن برای مراقبت از ربعشون. هیچ مدله نباید پلیری از ربع تون قهر کنه.

حالا از چالش های کم جمعیتی گفتیم از خوبیش هم بگیم. خوبیش اینه که کمتر سر کتیبه دعوا میشه و اون جنگ اعصابی که معمولاً لیدرها دارن کمتر خواهد بود.

برای همه آرزوی سلامتی و شادکامی و سربلندی دارم.

ارادت در جریان است.<3

لقمان

پینوشت: دهکده دوم (سوم اکانت) توی خاکستری که زدم 14 موج دو هدفه اومد!! برای اولی (دوم اکانت) 11تا اومد. دهکده رو تقریباً دیستروی کرد ناتار! شانس آوردم. اگر تمام اسلات ها رو مخفیگاه نزده بودم رفته بودX/

• برقرارید باشید ...

سلام

آفرین بسیار آمار خوبی بود دادی یوسف جان. البته کمی پس و پیش بود ولی خوب بسیار عالی. چرا عالی ؟ چون بر عکس یکسری آمار مرده و بی جهت و بی فایده، آماری که شما داری میدی بسیار مفید در جهت پیشبرد اهداف استراتژیست های هر ساید هست. دست شما درد نکنه و خسته نباشید.

پی نوشت: در ضمن یوسف جان اینجا فرومه... هرچیزی ممکنه گفته بشه و گفته میشه. بعضا اصلا جای ریپلای ندارن یه سری شکر خور ! ولی برای روشن شدن خودت و Alizking. شما هردو جز افراد محبوب بنده هستید. صد البته به Alizking توی مردانگی بدهکار هم هستم، پس اصلا به خودت نگیر نوع کلام منو. کلا تند هستم و برادرانه سعی کردم خیلی چیزارو بگم. موفق باشی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط VaGNeS ().

• با سلام خدمت اساتید فروم نشین

بعد از گذشت دو هفته از شروع سرور این اولین پست من توی این تایپیک هست

اول از همه دوستانی که لطف کردن و به من تبریک گفتن کاملا تشکر میکنم

این سرور اس ای کاملا یهویی جمع شد و من به شخصه انتظار اینو نداشتم که بعد از هفت سال دوری از تیم لیدری دوباره منو لیدر اعلام کنند.

ازهمه دوستانی که به بنده لطف داشتن کاملا تشکر میکنم و امیدوارم سرور جذابی داشته باشیم.

این سرور تقابل تیم خوب و نوظهور محافظین اس دبلیو هست که یوسف جان زحمت کشیدن و این سرور جمع کردند

تیمی با پلیرهای خوب که متشکل از یکسری پلیر قدیمی ای ار و کام وپلیر جدید و با انگیزه

با تیم قدیمی و قدرتمند ان ای

شاید تیم امردادو تیم زئوس این سرور می اومد سرور جذاب تر میشد ولی تقابل دوقدرت فعلی اسپیدترا هم جذاب هست

• سلام کسری جان

اولا ما هم خوشحالیم که تو اس ای تیمی قوی تشکیل شده که با درایت شما حتما بازی رو برای همه جذاب خواهد کرد اما چند نکته جالب تو دو خط اخر پست شما بود که میخواستم بدونم منظورتون چیه از این صحبت(ظاهرا کل پست برای همین قسمت که ریپلای کردم گذاشته شده)

تیم محافظین جنوب غرب که فرمودید اگر به معنی محافظ جنوب غرب در نظر گرفته باشید قاعدتا باید با هر ربعی که به جنوب غرب تعدی کنه سرشاخ بشه این که فرمودید تقابل ان ای و اس دبل در این حالت یعنی شما هیچ درگیری با جنوب غرب پیدا نخواهید کرد و چون دو ربع رو در تقابل هم قرار دادید به این معنی هست که با شمال شرق هم خواهان تنش نیستید.

با این تحلیل یعنی اماده خوردن چیپس و ماست تا انهای سرور از طرف تیم شما باید باشیم.

اما اگر جنوب غرب رو با پرچم مبارزه با مولتی بازی در نظر بگیرید این پست شما حتی عجیبتر هم به نظر میاد یعنی الان جنوب شرق رو خالی از مولتی و مولتی بازی و شمال شرق رو بهشت مولتی بازان قلمداد فرمودید که اطمینان حاصل کردید که جنوب غرب با شما مشکل پیدا نخواهد کرد و این خودش میتونه هشتمین عجایب دنیا باشه به نظرم.

قطعا اگر مورد دوم رو در نظر بگیریم احتمال تنش بین جنوب غرب و جنوب شرق به همون اندازه هست که با شمال شرق این اگاهی شما از این دسته بندی ذهنیت بنده رو به تفکر وا میداره که ایا هرچند بعید ممکنه حکایت سومی هم باشه هر چند از نظر من بعیده.

و اما حکایت سوم میتونه توافقی پنهانی بین شما و جنوب غرب و تقسیم وظایف بین دو ربع باشه که گفتم این رو بعید میدونم اما اگر هم باشه این رو میدونم که سیب رو وقتی به هوا میندازید هزارتا چرخ میخوره تا به زمین برسه.

در نهایت از بودن تیم قوی جنوب شرق در این سرور بسیار خوشحال هستم شخصا.

با سپاس

• مازیار جان این لطف شما رو میرسونه که ساید اس ای رو با وجود پلیرهای کم که بخاطر این که اس ای حیات خلوت نباشه تشریف اوردن قوی میدونی جای تشکر و قدر دانی داره

(البته من از همه پلیرهای که تشریف اوردن به خاک اس ای تشکر و قدردانی میکنم)

در مورد گفت و گو ها و ... خودت میدونی که خیلی زوده برای این حرف ها

در مورد چیپس و ماست که ما از روز اول هم داریم چیپس و ماست موسیر میخوریم

به قول شما سیب رو که رها میکنیم صد تا گل میخوره میاد پایین

من ان ای رو بهشت مولتی باز ها میدونم نمیگم اس ای یا اس دبلیو مولتی ندارند شاید باشند کسانی که روی یک اکانت بازی میکنند ولی خودشون اکانت جدا هم دارندو با جانشینی بازی میکنند.ولی چه ایرادی داره که ان ای بهشت مولتی باز ها باشه؟؟؟وقتش رو داریدنفرش رو دارید خوب اینم یک سبکه!!!

بهتره قبول کنیم تیمی که یوسف عزیز زحمت کشیدن جمع کردند جزو یکی از تیم های جدید و قوی اسپیدتراست و تفاوت زیادی با سرور قبلی داره و البته تیم ان ای که شما باشید یک تیم قدرتمنده!!!

درمورد تنش هم گذشت زمان مشخص میکنه که کدوم یکی از ساید ها با دیگری درگیر میشن من اصلا منظورم این نبود که احتمال درگیری اس دبل با ما کم هست!!

منظورم جزئیات سرور بود که کسانی که توی سرور نیستن و مطلب میخونند درجریان رویارویی قدرت های سرور باشند!!

شاید یک سری از پلیرهای قدیمی اس ای یا ان دبل تشریف بیارند و دوتا ساید دیگه هم یکم قدرت بگیرند

• درود

نتیجه ای که از دیتاهای ارائه شده توسط لقمان عزیز و پست تحلیلی یوسف عزیز میشه گرفت اینه که سه ساید ان ای، اس ای و اس دبل تقریباً توازن قدرت دارند و ظاهراً با گذشت زمان این توازن در حال متعادلتر شدن هست. این موضوع باعث دلگرمیه و با جذابیتی که ایجاد میکنه، عدم جذابیت ناشی از کمبود پلیر حاضر در سرور رو تا حدود زیادی جبران میکنه.

با اینحال بنظرم بزرگترین تهدید برای این جذابیت، متاست!

معتقدم تا زمانی که روال سرور به همین شکله، هر گونه متایی باعث بهم خوردن تعادل موجود و در نتیجه عدم جذابیت سرور میشه. لذا از لیدرهای هر سه ساید درخواست میکنم "جذابیت و لذت" رو فدای "نتیجه و برد" نکنند. (اول از همه از شورای لیدری ساید خودم (شمال شرق) این درخواست رو دارم که فعلاً به فکر متا با هیچ سایدی نباشند).

تجربه سرورهای قبل نشون داده با ایجاد عدم توازن و یکطرفه شدن سرور، شاهد حذف های دسته جمعی و گروهی بودیم و رخوت بر کل سرور (حتی تیم برنده) حاکم شده.

البته طبیعتاً با توجه به شرایط سرور، میشه از گزینه های نپ و توافقات مقطعی استفاده کرد ولی بنظر میرسه هر گونه توافق دائمی از جنس متا، احتمال زیاد نتایج نامطلوبی بهمراه خواهد داشت.

پ.ن: سرور تازه استارت خورده و وضعیت سایدها ممکنه بنا به هر دلیلی تغییر کنه، این پیشنهاد رو با فرض حفظ کلیت شرایط موجود مطرح کردم.

پ.ن: مطلبی که گفتم صرفاً یک پیشنهاد از طرف یک پلیر معمولی (بدون هیچ سمت و مقامی) بود و قطعاً لیدرهای عزیز هر سه ساید، بهتر از من خیر و صلاح سایدشون رو تشخیص میدن

بدرود

محسن

• به نام خداوند اهل قلم سهندم فرزند ننم

با سلام خدمت همگی دوستای عزیزمون چ در ان ای مجید و ارگین و بقیه دوستان

چ بچه های اس ای همه سلاطین ممد هومن رضا مرتضی و بقیه

این سرور بعد دوری طولانی که داشتم ب ساید اس دبل برگشتم ک امیدوارم سرور خوبی باشه تشکر ویژه ای دارم

از یوسف عزیزم

این سرور با اکانت قدیمی و اخرین گلادیاتور تیم MR_PRESIDENTحضور خواهم داش

امیدوارم سرور خوبی باشه<3<3

• سلام خدمت دوستان عزیز

خالی بودن nwباعث شده تیمی که زودتر بتونه متا کنه برنده سرور باشه (البته تقریبا)

همیشه از سرورهای این مدلی بدم میومد همیشه هم دوس داشتم کارو سخت تر کنن و کسی با کسی متا نکنه که توازن به هم نخوره و هر ۳ ساید با هم بجنگن که البته خیلی فانتزی و به دور از واقعیت هست چون یه ساید در دو مرزش درگیر میشه و دوساید دیگه ضربدری هستن

این پست رو بیشتر بخاطر پی نوشت های گذاشتم

پ.ن : سلام خدمت دوستان شمال شرقی داشته باشم مخصوصا علیرضا ایران خیلی بی معرفت شدی

پ.ن: یه سلام هم به بچه های گل se که غافلگیرمون کردن و بیشترشون اومدن

پ.ن: لقمان جان سرور پیش nw در اختیارت بود چه برای چیف واندر و .... این سرورم باز قسمت بر این شد توnw بتونی مانور بدی داداش😁 . ایشالله بچه های شمال غرب هم از سرور های بعدی بیان، سرور پیش هم ما عشقی رفته بودیم اونجا ، انشالله متعصبین شمال غرب دست به کار شن که دیگه بازی ۴ ساید قوی داشته باشه

پیروز و دنباله دار باشید

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد