Posts by M.H.N

سلام به همه رفقای گل

دلم برای کل کل های فروم تنگ شده بود

می بینم که مملی با توپ پر اومدی !

یه مطلبی رو راجع به قوانین تاپینگ ادمین نوشته بود که برام خیلی جالب بود

درود بر تمامی بازیکنان عزیز .

- ارسال پست در مورد اطلاعات خصوصی افراد مانند اسم واقعی و یا سن و مکان زندگی، عکس و غیره

خلاف است مگر شخص مورد نظر در پروفایل خود این اطلاعات رو در اختیار گذاشته باشد و یا در فروم

و یا تاپیکی اعلام کرده باشد منعی ندارد.

فکر می کنم بچه های این سرور بیش از 95 درصدشون در فضای حقیقی و کار و زندگی شون با هم در ارتباط هستند و بالاخره به یه نحوی سر سفره هم نشستند و نون و نمک هم رو خوردند !

کسی رو میشناسید که بیرون بازی رویت نشده باشه ؟!

حالا در چنین فضایی که همه از هم شناخت کامل داریم و میدونیم تقریبا اوضاع احوال طرف مقابلمون به چه شکلی هست ادمین محترم میاد قوانین رو به این شکل مطرح می کنه ! بالاخره طفلک مجبوره که طوری رفتار کنه که انگار ما هم رو نمی شناسیم و این فضا یک فضای صرفاً مجازی هست !

اما مملی جان تو چرا اخه یه جوری رفتار می کنی که انگار همه اشنایی نداریم با هم و تازه به هم رسیدیم ؟!

دنبال امضای جواب نصب بات در محل می گردی ؟!

از کی تا حالا تو فروم جواز نصب بات صادر می کنند ؟!

شما می دونی چه خبره ما هم می دونیم چه خبره درسته ؟

محمد علی جان دمت گرم که خوراک لازم رو به بچه ها می دی برای کل کل ! ( اینم در راستای اون شناخته هست ها ! یعنی بدبختی ای داریم )

بچه ها بزارید شروع بشه بعد دوز کل کل ها رو ببرید بالا معمولاً سه روز اول رو قربون صدقه هم می رفتیم ها! از دلتنگی و اینها می گفتیم ! فکر کنم یه مدت سرور نبوده درصد تراوین خون ها خیلی اومده پایین همه می خوان در اوج هیجان سرور رو پیش ببرند!

امیدوارم این سرور سرور جذابی باشه و بتونیم از وقتی که می ذاریم لذت ببریم

فارغ از هر گونه تعصب سایدی و مرزبندی ها و سیاست بازی از این که فرصتی دست داده یه بار دیگه باهم بازی کنیم بسیار خوشحال و منتخر ام که این شانس رو دارم که بین شما بزرگان باشم

سلام به همه رفقا

یه زمانی بود پست ها رو با سلام به بزرگتر ها و عرض ادب به جوون ها شروع می کردیم

الان کار به جایی رسیده که جوون هامون هم پیر شدن !

خیلی خوشحالم که یه سرور دیگه قراره استارت بخوره و می تونیم رفقای قدیمی به بهانه ای تکراری دور هم جمع بشیم

من هم تمام تلاشم رو می کنم که در این گردهمایی سهیم باشم و بتونیم از کنار هم بودن لذت ببریم

معلوم نیست سرور بعدی که استارت می خوره زنده باشیم یا نباشیم هر چند به شدت درگیر مسائل و مشکلات زندگی هستم و تایم بازی ام مثل گذشته نیست ( از تایم پست گذاشتنم معلومه چه خبره) ولی باید قدر بهونه هایی که برای با هم بودن داریم رو بدونیم

پس با اجازه هم عزیزان و سروران خودم می خوام تقاضا کنم در این مدت کمی که تا شروع سرور مونده

دوستانی که قصد حضور در جنوب شرق رو دارند برای هماهنگی بیشتر پیام بدن تا دوباره هم رو پیدا کنیم

البته این به این معنی نیست که از تماس کاری های من در امان باشید میام سراغتون

ببینم کی فحش میده و کی هنوز حرمت ریش سفید ما رو داره :))

اولین بار در طول زندگیم هست که دارم پست اعلام آمادگی برای سروری می نویسم و فکر بردن اون سرور نیستم رقابت قطعاً برام مهم و لذت بخش هست اما در کنار شما سروران و بزرگان بودن و تو سر هم زدن ازشش خیلی بیشتر از برد و باخت هست

انشاالله سرور خوبی در پیش باشه

پ ن 1: خیلی از قدیمی های جنوب شرق به دلیل مشغله این سرور ما رو همراهی نخواهند کرد امیدواریم زندگی این دوستان سرشار موفقیت و بهروزی باشه این وسط هم یه تایمی برای رفقای قدیمی بزارند

پ ن ۲: مجید جان خیلی خوشحال میشیم شما رو در جنوب شرق ببینیم انشا الله آب و هوای اینجا بسازه بهتون و بشه خونه جدبدتون

پ ن ۳: آرمان ویست رو گوش دادم ولی وقت نکردم جواب بدم شرمنده فردا هستم خدمتت

پ ن ۴: این قدر جنوب شرق بازی کردم که تبعید شدم به جنوب شرق ایران :)))))

پ ن ۵ : آقا این چادر ها رو بردارید از سر دیگه خوبیت ندارد واقعا تو این سن و سال بخوانید تغییر پوشش بدید

سلام به همه رفقای عزیزم و رقبای مهربان

طبق معمول یه قبل از هر چیز اعلام کنم خدمتتون

به اخبار اعلامی توجه رسانه ها توجه کنید مرزهای زمینی بازه ما هم نایب الزیاره شما هستیم و از کربلای معلا دارم این پست رو می زارم براتون

سیم کارت و نت هم اینجا هست می تونید تشریف بیارید و اگر اتفاق خیلی جذابی تو بازی افتاد مثل امروز ( زدن کتیبه منحصر غیر یونیک ) می تونید حتی فروم هم بیاید

اگر هم حال فروم نداشتید می تونید پیرو سیاست های آقا مازیار بزارید تو فروم ما برای خودمون عشق کنیم

پ ن ۱ : منتظر خفت های بینظیر شمال شرق جهت بر هم زدن توازن سرور و تغییر شرایط آن هستیم

پ ن ۲ : کتیبه منحصر غیر یونیک کتیبه ای هست که در عین منحصر بودن دارای نمونه های مشابهی می باشد

پ ن ۳ : طی بررسی های به عمل آمده تیم لیدری شمال شرق اعلام کرد با زدن هر کتیبه یونیک (چه منحصربفرد چه غیر منحصر ) به مدت یک هفته تا ده روز ورود به فروم اکیدا ممنوع می باشد

سلام خدمت همه رفقا

تبریک می گم به دوستان شمال شرق که با چند لینک زیبا به فروم برگشتند

امیدوارم که این دست آورد ها مرحمی باشه برای زخم هایی در این مدت بر پیکر با برنامه ترین تیم تاریخ اسپید ترا نقش بسته است

یه اتفاق جالب رو چند ساعت پیش شاهدش بودیم که برای شخص من عجیب بود

ساعت 8 شب بدون دفاع، خسته و تنها این نیروها اینجا چی کار می کرند ؟!

البته یه بار دیگه بچه ها ساعت 10 در زدند که خوب کسی خونه نبود و این موفقیت جای تبریک داره

پ.ن: هیسسسسسسسسسس خوابن

یعنی ساعت 8 شب هم ساکت باشیم ؟!

سلام

پ.ن:حسین جان یک چیز جدید هم این سرور یادتون میدم سرور بعد حتما با لحن تمسخر ازش استفاده کن یک حربه هم اینه اصلا پاسخ ندی تو فروم تا ملت از بیکاری و حرصی که از پاسخ ندادن میخورن یکی در میون پستهای خودشون رو ریپلای کنن که ما ببینیم و بخندیم دی: به سبک شما

آقا مازیار ما سعی کردیم همیشه از شما یادبگیریم و در گذشته هم بسیار از شما آموختیم

شکر گزار طبع بلند شما هستم که تجارب خودتون رو در اختیار ما قرار می دهید تا در زمان مناسب بتونیم بهترین بهره برداری رو از دانش شما داسته باشیم

وقتی دیدم قراره با هم کیف کنیم و برای هم پست بزاریم و قراره خبری از دوستان شمالی در طول این مصیبت وارده نباشه تصمیم گرفتم بیشتر سمت گروه های واتس آپ و تلگرام برم

هر چند که خداوکیلی لذتی که در پست بدون جواب گذاشتن در فروم هست در پست گذاشتن با پاسخ نیست

ولی سعی در این داشتم که کمتر در فروم حاضر بشم که مرهمی باشه بر آلام شما و دوستان ولی ظاهراً دوستان شما از آنچه شما تجربه کرده اید و رایگان در اختیار ما و دوستان قرار می دهید پند می گیرند و مدام دوست دارند اعلام حضور کنند در فروم

پیشنهاد می کنم تبیین مناسبی از آموزش ها برای دوستان داشته باشید تا این چنین در چاله نیفتند !

واقعا براتون رزومه هست بازی کردن جلو بچه های ما

خوب ببینید یاد بگیرید

جاوید جان ما به حضور در کنار شما و بازی کردن در کنار شما افتخار می کنیم

و واقعاً بیصبرانه و مشتاقانه ( اگر صادقانه بخوام بگم آرزومندانه ) منتظر پایان سرور هستیم تا بتونیم بدون پرده از تیم لیدری پر افتخار جنوب شرق نحوه چیدمان برنامه ریزی شده ده های دیفالت رو یاد بگیریم

بدون شک برای آموزش چنین تکنیک منحصر یونیکی در تاریخ بازی تراوین درخواست عاجزانه اقدام بی ارزشی نخواهد بود

بازی کردن در مقابل چینین تیم دقیقی با این حجم از برنامه ریزی بدون شک مایه افتخار ماست

پ ن 1 : یک سوال فنی که پیش میاد اینه که امتیاز زدن 3 کی کاتا از 3 کی بالاتره یا زدن 2 کی کاتا از 6 کی ؟ پیشنهاد می کنم دوستانی که اهل تحلیل و دیتا هستند این موضوع رو محل بحث و تحلیل قرار بدهند

پ ن 2 : نمی دونم علت بی پلن شدن یک ساید چی می تونه باشه ؟! ولی شنیده ها حاکی از اینه که هر گاه پای برخی از دوستان به سایدی باز بشه انجام فعالیت های جنگی از پلن رفتن به انجام خفت های منظم و نا منظم تنزل پیدا می کنه

پ ن 3 : یعنی امشب که ما پلن بریم فردا شما هستید یا میرید برای شرکت در کلاس های آقا مازیار ؟!

سلام مجدد به دوستان جنوبی خودم

الحمد الله که شمالی ها فعلاً کوچ کردند از فروم و ما داریم برای خودمون می نویسیم و جولان می دیم تا کی ورق برگرده و ما بریم و چند روزی پیدامون نشه :دی

البته خدایی تا جایی که حافظه ام یاری می کنه در موارد مشابه بالاخره دیر یا زود تو فروم حاضر شدیم و حتی با یه پست تبریک هم شده نشون دادیم این بیشه کلاً از شیر خالی نشده

حالا این وسط مانی عزیز اومده که این عریضه خالی نباشه ولی چیزی که مشخصه عریضه نویس ما نه قابل هست نه از جبهه و گروه مناسبی وارد شده

مانی عزیز این که چرا مرتاض اونجا بوده و اون اکانت با تیم شما چه نسبتی داره سوالاتی بود که دو سه تا از دوستان پرسیدند ولی سبک ورود شما به ماجرا و زدنتون به صحرای کربلا فکر می کنم این مقطع از سرور جواب گوی کار نباشه .

پیشنهاد می کنم کلاس های برادر بزرگ و ارجمند من جناب مازیار عزیز رو شرکت بفرمایید ایشون بنا به فرمایش خودشون چند سرور قبل در موقعتی مشابه ( البته در بحرانی به مناسب کوچک تر) با شخصی سازی بحث های فروم و به التهاب کشیدن جو فروم بنا به فرامایش خودشون در بهترین شکل ممکن فضای فروم رو با اهداف سایدشون هماهنگ کردند ( مراجعه شود به بحث هایی که حقیر در جواب مازیار بزرگوار در خصوص احمد کسروی مطرح کردم و روشنگری های ایشون در اون تاریخ)

حالا هم کار رو باید یه کار دونی مثل ایشون دست بگیره که یه چیزی ازش در بیاد نه امثال من و شما

دو اتفاق بزرگ در تاریخ تراوین افتاده که هر دو این اتفاق ها رو میشه ازشون به عنوان مبدا تاریخ یاد کرد یکی در سرور های ای ار قدیم و یکی هم در سرور اسپید ترا :

قسمت جالب ماجرا این است که هر دو این اتفاقات در سمت شرقی سرور رقم خورند و اجرا کننده جنوب شرق بوده است و طرف متضرر شمال شرق

اولی پلن زدن کتیبه چشمان عقاب منحصر شمال شرق توسط جنوب شرق با لینک سبز بود که برای اولین بار لانچ به صورت نیروی واحد صورت گرفت و شمال شرق به گمان فیک بدون تلفات کتیبه را تقدیم جنوب شرق کرد (فکر کنم سرور 8 بود این اتفاق اولین سرور ورژن جدید)

و دومی هم امروز بود که جنوب شرق مهمترین کتیبه بازی رو بدون تلفات و به شکلی جذاب از رقیب شمالی دریافت کرد( از این جهت دریافت که بیشتر شبیه تقدیم کردن بود)

پس بدین وسیله مبدا تاریخ اسپید ترا را به قبل از مرتاض و بعد از مرتاض تقسیم می کنیم

یه نکته جالب بعد از این اتفاق در سرور های قدیم شاهد خودکشی جمعی نهنگ ها بودیم !!

آیا تاریخ تکرار خواهد شد؟!

دنیا همیشه رو یه پاشنه نمی چرخه و بالا و پایین زیاد داره امروز ما بالا بودیم و رقیب پایین ولی نمیشه در این چرخ فلک امیدوار بود که همیشه بالا باشی و پایین نیای

با سلام به همه دوستان عزیز و فروم نشینان گرامی

اتفاقات این چند روز با سکوت من همراه بود به این دلیل که معمولاً علاقه ای به ورود بحث های شخصی به فروم ندارم حتی اگر به عنوان گلد ساپورت اکانت Mr.Scary ازم یاد بشه یا بخوان شخصیت حقیقی ام رو زیر سوال ببرند.

ناصر عزیز بنده کاملاً در خصوص توافق شخصی با بنده حق رو به شما می دم و امیداورم عمری باقی باشه که بتونم این مورد رو برای شما جبران کنم

اما در بازی تیمی در ساید ما شرایط به گونه ای هستبه هیچ عنوان در مقابل صحبت لیدر نمی ایستیم حتی اگر تبعات این چنینی برای ما به دنبال داشته باشه

بازگشت امید عزیز و تصمیمات ایشون باعث شد که من شرمنده شما باشم ولی در مقابل اراده و تجربه و قدرت تصمیم گیری ایشون جز احترام و همکاری چاره دیگری نداشته و ندارم. این پایبندی به اصول تیم ولو به یک تصمیم نزد من ارزش فراوانی دارد.

بگذریم

تبریک می گم به دوستان خوبم در ساید یک دست و یکپارچه جنوب شرق علی الخصوص به محمد و متین و مهدی که زحمت زیادی کشیدند.

طبیعتاً پلنی که اجرا شد به گفته دست اندر کارانش اشکالات زیادی داشت و امید به موفقیت اون بسیار بسیار اندک بود.

اما وقتی لینک جاسوسی ها قبل از لند شدن حملات دیدیم واقعاً تعجب کردیم و تا حدود زیادی از آمدن این کتیبه به خانه مطمئن شدیم

امیدوارم این اتفاق در بهبود روحیه تیمی و ادامه پر قدرت بازی کمک شایانی برای جنوب شرق باشد و راه را برای پیش برد برنامه های این ربع در روزهای آینده باز کند

پ ن 1 : دوستان عزیزم در جنوب شرق مراقب باشیم که به راحتی جو فروم را تسلیم به های شمال شرق نکنیم توجه به وجود فروم نویسات قدرت مندی مثل آقا مازیار و آموزش های دو سرور قبل ایشون در خصوص نحوه تغییر جو فروم جا داره احتیاط لازم رو به خرج بدیم که دوباره در مسیر گذشته قرار نگیریم :دی

پ ن 2: یوسف جان همانطوری که فرمودید زدن کتیبه احمق از شما افتخاری محصوب نمی شه و بنده فرمایش شما رو تصدیق می کنم که در نهایت تیمی که موفق به صد کردن واندر بشه تیم بزرگ و پر افتخاری خواهد بود اما جمع بستن خودتون در این تیم پر افتخار از کجا سر چشمه گرفته ؟ شما در کدوم سرور موفق به 100 کردن واندر در خاک حنوب غرب شدید و وارد عرصه بزرگان شدید ؟

(100 شدن واندر در جنوب شرق و شمال شرق در واقع متا وینری هم شما رو وارد باشگاه بزرگان می کند؟ حالا کاری به شرایط متا نداریم:دی )

پ ن 3: به احتمال فراوان با توجه به اتفاقات یکی دو روز اخیر شاهد جذابیت بیشتر بازی خواهیم بود امیدواریم بحث های شخصی و کم ارزش از دستور کار فروم نویسان عزیز خارج بشه .

باشد که رستگار شوید

وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

دوستان متاسفانه با خبر شدیم که امیر کیلر عزیز در غم از دست دادن مادر بزرگ گرامیشان به سوگ نشته اند

از طرف خودم، تیم لیدری و پلیر های جنوب شرق مصیبت وارده را به ایشان تسلیت عرض نموده ، برای بازماندگان آن مرحومه صبر جزیل آرزومدنم و را از خداوند متعال علو درجات را برای آن مرحوم خواستارم

انشا الله که روح این بانو با روح مطهر حضرت زهرا سلام الله علیها محشور باشند

سلام بر همه دوستان و فروم نشینان محترم

بعد از گذشت حدود 45 روز از سرور شنیدن چنین خبری واقعا ناراحت کننده است

هر گونه فحاشی و اهانت به بهانه یک بازی نشان از ضعف شدید شخصیت شخص هتاک هست، افسوس که به هزار یک دلیل اجتماعی و اخلاقی مجبور به هم صحبتی و حضور در کنار این افراد هستیم

از صمیم قلب برای اتفاقی که برای اکانت محمد علی عزیز افتاده متأسف هستم

این تأسف من از جنس همراهی و لفاظی نیست بلکه کاملاً از جنس همدردی هست دردی که حدود یک سال و نیم تا دو سال پیش اکانت کینگ بالا با وسعت بسیار عظیم تر در یک ماه پایانی سرور دچارش شد

اگر خاطر مبارک دوستان باشد تمام همر های اکانت که همگی رنک زیر ده سرور بودند به هم کوبیده شد و در ماه پایانی سرور اکانت کلیه نیروهای خودش رو از دست داد

پس به قول مرحوم شاملو که می فرمایند من درد مشترکم برای فریاد کن !

ما هم از صمیم قلب برای این درد احساس ناراحتی و غصه عمیق خودمون رو اعلام می کنیم چون حال امروز شما نتیجه ۴۰ روز زحمت برباد رفته و هزینه است و دردی که ما کشیدیم درد برباد رفتن بیش از ۱۰۰ روز زحمت بود

اکانت من و امید در اون تایم به کل از گردونه بازی خارج شد.

اتفاقی که الحمدالله امروز برای شما نیفتاده

اون روز خاطرم هست که ما در مقابل دوستان ساید شمال شرق قرار داشتیم و رضا گارد عزیز و سامان و بسیاری دیگر از بچه های شمال شرق ضمن ابراز تأسف و ناراحتی برگشت زمان سرور به قبل را امری ناممکن و غیر حرفه ای می دانستند و تأکید داشتند که اشکال کار از ما بوده که مسایل امنیتی اکانت رو به خوبی رعایت نکردیم

یادم هست که جنوب شرق تصمیم گرفت در صورت بازنگشتن زمان سرور تصمیم به حذف دسته جمعی بگیرند که طی صحبت هایی که ادمین عزیز انجام دادند مشخص شد بازگشت زمان سرور ممکن نیست و عملاً امکان چنین اقدامی وجود ندارد و ما رو به ادامه سرور با همین شرایط ترقیب کردند

امروز هم فکر می کنم خود دوستان شمال شرقی می توانند بهترین قاضی باشند که آیا بازگشت زمان سرور به قبل حرفه ای هست یا نه ؟!

و اگر هست چه مطلبی این تفاوت رو رقم زده که روزگاری این عمل غیر قابل پذیرش و غیر حرفه ای بود امروز نه تنها قابل انجام هست بلکه فارغ از رقابت و مقابله ساید ها چنین تصمیمی نشان دهنده شخصیت و تصمیم انسانی و صحیح هست ؟

پس ما تابع قضاوت دوستان خواهیم بود و امیدواریم که دوستان اعمال گذشته و تصمیمات قدیم خودشون رو فراموش نکنند.

باشد که در این سرور مثل گذشته که برای ما محدودیت هایی وجود داشت برای شما محدودیت ها وجود نداشته باشد و امکان برگشت توسط مدیریت فراهم شده باشد و شما مثل ما مجبور نباشید در جبر امکانات سرور و قوانین نا نوشته محصور شوید

در آخر باز هم تاکید می کنم چنین اعمالی هیچ گاه و به هیچ صورت مورد تأیید عهدی نخواهد بود و رفتارهایی که خارج از محیط بازی روی نتیجه رقابت تاثیر بگذارد کاملا مردود و ما بخشودنی خواهد بود

سلام عزیزم

خوبی ؟

من همیشه سعی می کنم به پست های افرادی که شخصیتشون جنبه حقوقی داره جواب بدم و به دوستانی که شخصیت حقیقی هستند پاسخ ندم که گفتگو ها شخصی نشه و مطلب از حوصله مخاطب خارج نشه اما چون احساس می کنم شما خودگیرت روشن هست گفتم یه روشن گری براتون داشته باشم که این قدر ذهن خودت رو اذیت نکنی اگر بنا بود به مواردی که به شما برمی گرده اشاره کنم مستقیم اشاره می کردم کما این که در ابتدای سرور پیش با عبارت وعده صادق به صورت عمومی مطرح کردم و بچه ها زحمت عملش رو کشیدند نکنه واقعا فکر کردی ترسی از شما وجود دارد ؟!

در ابتدا عرض کنم اگر می خوای من رو مورد خطاب بدی بهتره که از خودم نقل قول بگیری این که پست یکی دیگه رو نقل می کنی و به موضوعی که من مطرح کردم می پردازی از چند حال خارج نیست که به جز یه صورتش بقیه حالات تعبیر های خوبی نداره ( دوست داشتی واتس آپ پیام بده حالات مختلف رو بررسی کنیم ولی مطمئن باش لااقل از بیرون که صورت خوشی نداره)

با تمام این تفاسیر صلاح مملکت خویش خسروان دادند

یوسف عزیزم فکر می کنم نوشتن این پست 5 ساعتی برات زمان برده و سعی کردی بسیار حساب شده و با فکر و تامل پاسخ بدی اما از بخت بد شما یکی از این افرادی که از این قرار داد ها استقبال نمی کنند و براشون متاسفی در حین تایپ کردن این پست توسط شما به عنوان توتال لیدر جنوب شرق توافق کامل خودش و مراتب اعتمادش به محمد علی عزیز رو به اطلاع همه خوانندگان فروم رسونده

و گرنه چه توجیه منطقی ای وجود داره که بعد از توافق بیای بگی بابا این ها توافق چه می دونند چیه و باهات توافق نمی کنند و این حرفا:)

البته هر چی باشه شما استاد توافق های پشت پرده و سیاست های جذاب نامنظم هستی به خاطر همین هم کم کم بار حقوقی شخصیتت رو از دست دادی و به شخصی حقیقی تبدیل شدی

زمانی که من پست قبل رو نوشتم بینی و بین الله اصلاً لحظه ای شما در ذهنم نبودی و مطلبی که مطرح کردم صرفاً در خصوص عدم وجود ضمانت اجرایی در مورد عملکرد افراد بود.

حکایتی که گفتم خیلی قدیمی تر از زمان شناخته شدن شما در تراوین هست و فکر نمی کنم خاطر مبارکت باشه ( یادم نیست اون زمان شما بازی می کردید یا از بازی دور بودید) به سروری بر میگرده که نوب شرق جنگ آموز نداشت و امید خان به ما گفتند پیگیر وضعیت جنگ آموزی که خارج از توافقات ازمون زده شده نشیم و ما در سخت ترین شرایط فقط با دو احمق شارژ گرفتیم (فکر می کنم پارسای عزیز و دوستان قدیمی تر یقینا اون سرور و اتفاقاتش در خاطر مبارکشون باشه )

موضوع بعدی این که خدا میدونه به خاطر شرایط اقتصادی جامعه تهیه کت و شلوار در این ابعادی که شما می فرمایید برای حقیر ممکن نیست و اساساً هم استایلم کت و شلوار طور نیست رعایت ادب و احترام به طرف مقابل با نوع پوشش رابطه مستقیمی ندارد.

حالا این که هر جا من حرف می زنم فکر می کنی صاحب حرفی و می خوای برش داری به خودت مربوطه (بالاخره خود شناسی شما برای من قابل احترام هست و به برداشت های شما احترام می گزارم) ولی همانطوری که اول صحبت هام اشاره کردم من راجع به افرادی صخبت می کنم که شخصیت حقوقی داشته باشند صحبت در زمینه اشخاص همیشه سطح گفتگو ها رو پایین میاره و مطالب رو شخصی می کنه

سرور قبل خیلی از مسائل رو روشن کرد و حرفی که در خصوص شما و سطح بازی تیمتون زدم در بازی برای همه مشخص شد برای همین احساس می کنم لازم نیست بیشتر بهش پرداخته بشه چون تفاوت ها در راند گذشته کاملا مشهود بود.

در انتها برای اخرین بار عرض میکنم گذشته ها گذشته و زمان خیلی مسائل رو روشن کرده حکایت من و شما حکایتی است که چند بار گفتم خدمت و شنیدی و تکرارش فکر می کند ضرورتی نداشته باشه

یوسف عزیز با نسبت دادن یک واقعه زشت بسیار دور و قدیمی به خود و سریع وسط مهلکه پریدن بیش از پیش مطرح نخواهید شد

بلکه دفاع دفعی و شتاب زده شما از مردانگی خود در جایی که اصلا مخاطب آن نیستید این سوال رو مطرح می کنه که چرا این قدر به خود شک دارید که دائماً در موضع دفاعی قرار دارید؟!

امیدوارم که با تصمیماتی که دوستان گرفتند سرور جذاب و سالمی پیش روی همه ما باشه و بیش ازپیش از بازی در کنار هم لذت ببریم و عینک بد بینی را پیش از اغاز این رقابت از چشممان برداریم .

جانا سخن از زیان ما می گویی

عرض ادب و سلام پارسای عزیر و سایر رفقای فروم خونم

کاملاً در این زمینه باهات موافق هستم که این توافق ها بیشتر جنبه نمایشی و شو آف داره و عملاً تجربه نشون داده که میزان پایبندی به اون زیر حداقل هست

مطلبی که محمد علی عزیز می فرمایند بدون تردید مورد تایید همه ربع های بازی هست اما این که چقدر عملی است مطلب دیگری است

توی همین سی صفحه ای که از این تاپیک می گذره انواع و اقسام آدم های موجه و غیر موجه، لیدر و تصمیم گیر و تصمیم ساز، پلیر های ساده و خشخاشی به انواع و اقسام گوناگون اذعان کردند که راه بازی کثیف رو پیش می گیرند و مرز های این سبک بازی رو قراره در این سرور جابجا کنند.

وجود چنین جوی در تاپیک اعلام آمادگی نشون دهنده مسمومیت و خرابی جو فکری حاکم بر سرور هست در چنین شرایط مسموم و مزمومی صحبت های محمد علی عزیز بیشتر به شوخی شبیه هست

بعد از وقوع وقایع نا خوشایند هم که چیزی که بلنده دیوار حاشا است این پلیر قلی بود و ربطی به تیم تقی اینها نداشت و این صحبت ها چیزی که در چند سال اخیر چندین و چند بار شاهدش بودیم .

وقتی طرف این قدر مرد نیست که در ساید متا کتیبه امانت رو پاس میده و سیاست عوض می کنه خوندن این لطیفه ها فقط یه لبخند تلخ رو لب خواننده عاقل میاره

یه کم واقعیت های دور و اطرافمون رو ببینیم و کارتنی فکر نکنیم

قصد توهین دارم خدایی نکرده به دوستان اول خودم رو عرض می کنم که به کسی بر نخوره بیرون بازی همه عزیزان راستگو، صادق، امین و وفا کننده به عهد هستند اما به بازی که میرسه با تعبیر دروغ به زرنگی و خیانت به تصمیم سازی و عهد شکنی به سایت ورزی هم از دایره انصاف به سادگی خارج می شوند هم اجازه انجام هر عمل کثیف و خلاف اخلاقی رو به خودشون می دهند

پس با توجه به این تفاسیر هیچ ضمانت اجرایی ای برای این قول قرار ها وجود نخواهد داشت و کاتای خفت شده هرگز بر نخواهد گشت و عذر خواهی و من بمیرم تو بمیری مرهم دوستی که اعتماد کرده نخواهد بود به نظر می رسد که بهترین راه حل ماجرا سفت چسبیدن کلاه باشد و بس

پس در چنین فضایی عموماً بهترین عهد این هست که ما سعی می کنیم شروع کننده نباشیم اما مجبوریم خودمون رو برای آنچه با آن مواجه می شویم آماده کنیم (جمله ای به سبک پارسا طوری )

رستگاری شما در حال لود شدن می باشد.

بازم سلام مجید عزیزم

احساس می کنم اونطوری که باید نتونستم مطلب جبر های اجتماعی رو برات جا بندازم که شما باز هم برگشتید سر مثال من و فامیلمون

انجام یک رفتار غلط یا پیروی از یک الگوی غلط در یک جامعه با علم به غلط بودن این موضوع رفتاری هست که در اکثر جوامع بالای 75% از مردم مطابق اون زندگی می کنند

این نوع رفتار با نام علمی هم نوایی (هم رنگ جماعت شدن خودمون ) Conformity شناخته میشه کانفورمیسم رفتاری است که عموم انسان ها در مواجهه با مسائل از اون پیروی می کنند

ازمایش معروفی در سال 1951 توسط سلیمان اش روانشناس لهستانی آمریکایی طراحی و اجرا شد که نشان می داد سوژه ازمایش برای همرنگی با جماعتی که در ازمایش مشارکت داشتند حداقل دو بار از 5 بار فاحش ترین دروغ ممکن رو به زمان می آورد با میزان بست آماری حدود 80% که یک عدد بسیار عجیب و بزرگ و قابل تاملی هست

باز هم مثل مطالعه کتاب جبر های اجتماعی تحقیق در خصوص این ازمایش رو هم به شما توصیه می کنم

هر آدمی مسئول واکنش هایی است که خودش انجام می دهد نوح را به گناه شرک پسرش عذاب نکردند برادر من

تصمیمات انسان هاست که در برخورد با شرایط مختلف شخصیت اونها رو می سازه و هر کس در حد انتظاری که از خودش داره باید پاسخ گو باشه

و در اخر امیدوارم در هر مسیری که قدم بر می دارید موفق باشید من هرگز به خودم اجازه نمی دهم خود را در جایگاهی ببینم که تصمیمات دوستان رو قضاوت کنم

همان طوری که گفتم تصمیمات و رفتار ماست که شخصیت ما رو می سازه

آرزو می کنم با هر رویکردی از برنامه ای که در سرور دارید لذت ببرید ما هم بدون شک برای لذت بردن از بازی وارد این رقابت خواهیم شد.

پ ن : بنده چه در حضور دوستان و بزرگان خودم که از اونها نام بردید چه در غیاب اونها همواره برای سایدم بدون ادعا بازی کردم و سعی کردم در جهت منافع جمع حرکت کنم

پ ن 2 : میلاد عزیز پیشنهاد شما بسیار سازنده و مفید هست و به داشتن فضایی بهتر در این اجتماع کوچک یقینا کمک خواهد و بنده به شخصه موافق چنین حرکت هایی هستم و میدونم دوستان جنوب شرقی هم با شما هم نظر اند

پ ن 3 : مجید عزیز در خصوص این چند نفری رو که نام بردی برای جداسازی حساب ها یقینا اطلاع دارم که به شدت با هم حساب مشترک داریم و فرمول جداسازی حساب روی این عزیزان جواب نمیده :) لااقل نیازمند یک نظام و پروسه دقیق داره

باشد که رستار شوید یا زوده ؟!

بلاشک که زوده چون از مولای من امیر المومنین علی علیه السلام پرسیدند خدایت را چگونه شناختی ؟!

فرمود به این که قصد انجام کاری را نمودم و بین من و قصدم جدایی انداخت بدین سان متوجه شدم که مدبری دارم که امر مرا تدبیر می کند و هر انچه بخواهم در این جهان واقع نمی گردد

یامولا علی

اس ای قدیما اس ای نبود عزیز . اس ای رو ماها توی اسپید ورژن3.6 اس ای کردیم. اسمشو میاری دهنتو آب بکش. ساید اصلیمه و حق آب و گل داریم توش. برو از بزرگترات بپرس TEN قدیم کیا بودن تعریف میکنن برات

سلام بر شما احسان عزیز

ورود به فضای کل کل و کری خوندن بیش از یک ماه مونده به آغاز سرور از نظر من قشنگ نیست و معمولاً سعی می کنم هم خودم هم رفقا رو از این فضا دور نگه دارم کما این که می بینیم بچه های جنوب شرق با وجود این که مورد توهین مستقیم دوستان قرار می گرند و رسما و علناً در فروم فحش می خورند وارد فضا سازی ها و سناریو های نخ نمای دوستان نمی شوند

اما بحث خاک جنوب شرق و نشستن سر سفره گسترده این ربع و خوردن نون و نمک این ناحیه از یازی حسابی جدا داره !

دو سه صفحه اخیر فروم رو نگاه کن

عموم دوستانی که دارند کل کل می کنند و ردای جنوب شرق به تن کردند متاسفانه در این سرور کنارمان نیستند( یا ساید بازی خود رو تغییر دادند و یا کلا قصدی برای ادامه بازی ندارند)

اما بدون توجه به شرایط سرور و حضور یا عدم حضورشون رگ گردنشون برای جنوب شرق بیرون می زنه !

این نشون دهنده اینه که این ساید از پلیر هاش بزرگ تره، حتی اگر نسبتی باهاش نداشته باشی باز هم نمی تونی خودت رو عضوی از اون ندونی

حتی اگر قرار باشه در ساید رقیب بازی کنی باز هم خاک جنوب شرق برات یه کشش خاص داره

موضوعی ای که برای شما تعریف نشده است و هیچ گاه متوجه اهمیت چنین احساسی در بازی نشدید.

لذت بردن از این که ببنید بازیکنانی که عملاً مدت هاست مسیرشون از شما جدا شده باز هم سنگ ساید مطبوع شما رو به سینه می زنند

به نظر من این قشنگ ترین و مهم ترین و استثنایی ترین امتیاز جنوب شرق در طول حداقل یک دهه گذشته است

شاید برخی از دوستان فکر کنند که این اقدامات از جایی رهبری میشه و قراره جو سرور رو به منظور پیشبرد سیاست خاصی ملتهب کنه اما من این قبیل اقدامات و اظهار نظر ها رو به پای همون حرمت نون و نمک و کشش خاک ساید می زارم !

به شما پیشنهاد می کنم وقتی می خواهید ادعایی رو مطرح کنید ورای توجه به حجم مدعا و قواره خود حداقل به محیطی که چنین ادعایی رو در اون مطرح می کنید توجه کنید تا کمتر موجب خنده دوستان باشید.

هیچ کس نمی تواند ادعای ساخت جنوب شرق را داشته باشه چون این ربع خیلی بزرگ تر از من پلیر یا بزرگ لیدر هست دوست عزیزم به گواه همین مدعایی که از همین صفحات اخیر فروم خدمتتون شاهد مثال آوردم.

پ ن : باشد که رستگار شوید تگ و امضای بعد از شروع سرور خواهد بود زمانی که سروری در جریان نیست مسئولیتی نسبت به رستگاری دوستان نداریم .

جناب حسین کینگ بالا نایب توتال اس ای و امرداد

جالبه میایی پست میذاری خودتو و تیمتونو ادم متشخصی نشون میدی بابا ادای ادم های متشخص و درنیارید خود واقعیتون باشین ولی تا پستت خشک نشده پلیر تیمتون که رو یه اکانت بازی میکنین میاد خیلی راحت توهین و بی احترامی میکنه به کل کسانی که قراره روبروتون بازی کنن

سلام مجید عزیز

من همیشه مورد لطف رفقای خودم تو جنوب شرق بودم ولی توتال و این داستان ها به ما نمی خوره اون مال دوران جوانی بود که محذر شما درس پس می دادیم الان دیکه این کت ها برای تن ما گشاد شده رفقای امردادی هم احترام هم بازی بودن را نگه می دارند من هرگز در مجموعه آمرداد لیدری نکردم و فقط افتخار داشتم چند سروری در کنار دوستان آموزش ببینم

فکر می کنم آشنایی ما به سال 87/86 بر می گرده و برد مشترکون با صد شدن واندر در شمال شرق در سرور 9 اگر اشتباه نکنم (البته قبل از اون هم وصف شما و تیم قدرتمندتون رو شنیده بودیم اما افتخار هم بازی شدن نداشتیم)

اکثر دوستانی که مخاطب نوشته و کلام ما هستند دیروز و امروز به ما نرسیدن که بخوایم براشون فیلم بازی کنیم و خودمون رو برای جلب مخاطب و سیاست بازی لق لقه دهن جوون تر ها بکنیم

بعد از پست های دیروز بچه های جنوب شرق هم به صورت عمومی هم به صورت خصوصی در مورد ادبیات پست گذاشتن به رفقای خودم تذکر دادم ولی خوب فکر کنم دیگه همه با ادبیات و سیستم محمد آشنا باشیم که کمتر حرف گوش میده !

ولی بعد از پست دیروز که یاد آوری خاطرات گذشته بود ایشون هم قول همکاری و مقید بودن نسبت یه رعایت اصول ساید در فروم نویسی را دادند اما زمانی که دوست بزرگواری مثل هادی عزیز از لفظی مثل زر مفت زدن در خصوص صحبت بازیکنان یک ساید استفاده می کنه چه طور از من توقع دارید که بتونم جو و شرایط کلامی فروم رو کنترل کنم ؟

وقتی بنا است فضای فروم به سمت فحاشی بره در تمامی ساید ها پلیر هایی وجود دارند که در این فضا توانایی تحریک احساسات حریف را دارند و با ادبیات لمپنی و کوچه بازار اشنایی کامل دارند

فکر نمی کنم حافظه تاریخی ترواین ایران تحرکات محمد را در سرور اخر ای ار فراموش کند که برخورد هیجانی زئوس باعث از دست رفتن 12 همر اند گیمی این تیم شد.

از قدیم گفتند جواب های، هوی هست هر چند من تمام تلاش خودم رو برای برخورد با این هیاهو های بی ربط و نامربوط فرومی انجام می دهم.

من ساعت 14 به شخص محمد پیام دادم که به دام هادی نیفته و وارد بازی هادی نشه پون نوع رفتار ها و سابقه ایشون مشخصه و لازم نیست من در موردش صحبت کنم ولی متاسفانه غلبه احساسات و طغیان عواطف اصولا بر خلاف رویه منطقی بیش میره! بروز چنین رفتاری کاملاً قابل پیشبیی و تا حدود زیادی غیر قابل گریز است (جبری است)

ژرژ گورویچ جامع شناس و حقوقدان فرانسوی روسی الاصل یک کتابی داره به اسم جبر های اجتماعی و اختیار نسخه ای از این کتاب که من در اختیار دارم ترجمه آقای حبیبی و به سال چاپ 1358

گورویچ در این به زیبا ترین شکل ممکن این مفهوم رو توضیح میده که اساسا ما بدون این که بخواهیم و یا بدانیم بنا به جبر هایی که جامعه و محیط زندگی برای ما ایجاد کرده است ملزم به بروز رفتار هایی هستیم که گاهی حتی این رفتار ها ریشه در فاشیزم داره و سراسر به ایده های خود برتر بینانه بر می گرده.

یعنی گروه های پیش روی جوابع به وسیله تعاملاتی که در محیط جامعه پدید می آورند مردم را ناخودآگاه به سمت امیال و خواسته های خودشون سوق می دهند

در این جامعه کوچک نیز گاهی چنین مدلی رو میشه پیاده سازی کرد افرادی با نگاه و نگرش نا ثواب خودشون جامعه کوچک ما را در جبر هایی قرار می دهند که بعضاَ گریزی از اون ها نیست

مباحث جامع شناسی و عمل کرد اجتماعی انسان تقریبا از سال 1850 به این سمت رنگ و بوی تکامل به خود گرفت و تعاریف مشخصی پیدا کرد امثال مارکس و بعد ها هگل و فروید و سایرین تا حد زیادی چهارچوب ها و چرایی اکثر آنچیزی جوامع به سمت آن می روند را مشخص کرده اند

بدون این تعاریف مرزبندی و اداره جامعه مطابق میل رهبران آن عملا امری غیر ممکن می شد.

مدل اجتماعی اداره کشور های مثل سوئد و دانمارک که کشور های بسیار دموراتیکی به نظر می رسند به وسیله همین جبر های اجتماعی کاملا نظام مند و فاشیسم طور اداره می شود و مردم بدون این که راه گریزی داشته باشند از این اصول از پیش تعریف شده پیروی می کنند.

حال شما انتظار دارید با چند پست و اشاره بتوان از این مرز بندی های نامرئی پا را فراتر گذاشت ؟!

(مطالعه این کتاب رو به عزیزان علاقه مند به اسیب شناسی و نکوهش کنندگان عمل کرد فردی و اجتماعی افراد عمیقاً توصیه می کنم )

یه کم بحث علمی شد ولی چون تاپیک اعلام آمادگی هست ایرادی نداره شاید باعث بشه قضاوت های بهتری داشته باشیم و زاویه دیدمون رو اصلاح کنیم

در اخر این طور جمع بندی کنم که بر خلاف اونچیزی که دوستان برداشت کردند بنده به شدت با کل کل و فضا سازی در فروم بازی موافقم و اولین نفری بودم که بعد از اعلام عدم حضور زئوس موضوع مرگ های ساختگی جناب هادی عزیز رو پیش کشیدم

اما اعتقاد دارم که این کل کل می تونه به توهین و فحش ختم نشه !

شاید سخت باشه برای برخی پذیرش این موضوع اما می شود با تمرین به این سمت پیش رفت

مثل اشاره ای که من در پست قبل به استفاده زیاد شما از واژه هم کردم ! هم به صورت ملموسی به ادبیات شما تاختم هم به نوعی شما را تهیج کردم هم توهینی صورت نگرفت

پ ن : هادی جان فکر کنم خیلی پیر شدی ما هنوز هم هر چند روز یک بار ویس های محمد رو در شب دیوار شدن شما گوش میدیم می خندیم

قشنگه دوست داشتی واتس آپ پیام بده برات بفرستم

پ ن 2 :

یه کم دیگه تلاش کنی قشنگ احساساتی می شیم فقط باید حست بهتر منتقل بشه

پ ن 3 : یه پستی بود چند سرور قبل راجع به نظریات احمد کسروی در خصوص لمپنی و لمپن پروری خواهشا دوستان مطالعه بفرمایند

ظاهرا مرز های بی حرمتی و لاابالی گری در فروم ترواین هر روز درنوریده می شود

پ ن 4 : دم بچه های شمال شرق گرم که هوای ما جنوب شرقی ها رو دارند گرم

سلام هم به شما هم به هادی هم به همه دوستان عزیزم در این سرور پر هم همه

مجید جان نام شما برای من هواره با خاطرات خوش گذشته گره خورده هر چند هیچ گاه رفاقت و دوستی عمیقی بین ما و تیم هامون به وجود نیومد اما شرایط بازی و نگاه هم منطقی هم مبتنی بر واقعیت شما موجب ایجاد لحظات جذابی در چند سرور برای همه ما شد هم شما و هم رفقای من در جنوب شرق

مجید جان من هم به نوبه خودم نفهمیدیم بالاخره هم شما میایی هم زئوس تشریف میاورند این سرور یا فقط شما حضور دارید ؟!

اما هر آنچه هست همان طور که قبلاً هم گفتم حضور بزرگان وزن سرور رو بیشتر می کنه و موجب جذاب شدن رقابت برای حاضرین خواهد شد.

این که شما افتخار داید پیش از شروع سرور جهت سیاست خارجی خود رو هم تعیین کردید بسیار جذاب و محل تکیه است .

داشتن این جحم از اعتماد به نفس هم برای خودشس قابل تقدیر و ستایش هست بالاخره عموماً اعتماد به نفس ناشی از خود باوری است که مطلب بسیار قابل احترامی است اما زمانی که با توهم در آمیخته بشه به شدت خطرناک خواهد بود !

به جرائت راجع به رفقای خودم عرض می کنم که همه از پیرمرد های قابل احترام و کار بلد هستند که سالیان سال افتخار شاگردی شون و داشتم و هر روز ازشون یاد گرفتم و این مواجهه همه جانبه رو در مقابلشون طبیعی می دونم

جبهه گیری هایی که از اول این تاپیک شاهد آن بودیم و اشاره به متای بیرون بازی و قبل سرور و .... هم همه شاهد این مدعاست که شما هم می دونید با چه شرایطی قرار است روبرو شوید!

هر چند دوستان شمال شرقی مدتی است رویه میانه روی پیش گرفته و مواضع تند خودشون رو تعدیل کردند از سمت دوستان غربی شور این آتش که بعضاً همراه با چاشنی تحقیر شده بیشتر شده!

حریف هر چه قوی تر قابل احترام تر و باختن بهش شیرین تر !

اگر فکر می کنید این نوع رفتار و مسیر تحقیر می تواند مقدمات اجرای سیاست های شما رو فراهم کند کمی ساده گی به خرج داده اید

خودباوری بدون توهم در نزد بازیکنان جنوب شرق از سال های قبل نهادینه شده و همون طوری که مشاهده کردید در دام برخورد های احساسی شما گرفتار نخواهند شد.

تصمیمات و برنامه های شما برای ما قابل احترام است چون همه رفقای رقیب را قدرتمند و شریف می دانیم و قطعا احترام متقابل از اولین مصادیق شرافت است

سلام به همه اساتید و بزرگواران و برادران اهل فن

خیلی خوشحالم که در این سرور تیم های بسیار خوبی اعلام حضور کرند و افتخار داریم که این سرور در خدمتشون باشیم و این پیش پرده جذاب یقیناً می تونه نوید بخش بازی در خور و شایسته ای باشه با حضور بزرگان و عزیزانی که در این روزگار پر هیاهو کمتر پیش میاد که دور هم جمع بشند

هادی عزیز به شخصه از این این سرور در خدمت زئوس نباشیم ناراحت میشم چون همیشه زئوس برای من تداعی کننده خاطرات شیرین و تلخی است که بخش عمده ای از این بازی بی خود و بی جهت رو می سازه

اما حقیقت پست شما رو که دیدم از جهتی یه خوشحالی نسبی ای هم داشتم که واقعا نمیشه پنهانش کرد.

متاسفانه در چندین سرور با نام شما و حیات طبیه و مبارک شما، با احساسات بسیاری از دوستانی که این تاپیک رو دنبال می کنند بازی شد و منتشر شدن اعلامیه های متوالی فوت شما در سرور های پشت سر هم موحب کدورت خاطر بسیاری از دوستان تراوین باز شد .

این عدم اعلام حضور باعث خواهد شد حداقل جلوی این دست اقدامات رفقای شما که با سکوت حضرت عالی رنگ بوی جدی تری به خود می گرفت تکرار نشه

انشا الله که هر طور صلاح میدونید عمل کنید ما از ظهور و حضور مجدد زئوس خوشحال میشیم

پ ن : این یعنی خودش اعلام حضور دیگه (این سرور محمدمون هم هست )

پ ن 2 : بعضی ها خیلی خطرناک شدن نکشیمون هفت تیر کش

سلام به همه رفقای خوب و قشنگم

پست شما رو خوندم این قدر خنده شد نتونستم جواب ندم :))

چقدر جذابه که اینقدر تو جنوب شرق رفقای با دانش و پا کار وجود دارند که بعد پخش کتیبه ها وقت داری بدون دغدغه بیای فروم و از پست های خنده دار دوستان لذت ببری :))))

چه خالی میده زود تر صبح فردا شود :)

در طول چند سرور گذشته تمام تلاش خودمون رو کردیم که جنوب غرب رو با مفهوم همر آشنا کنیم

از تعبیر شما متوجه شدم که تمامی این تلاش ها بی حاصل بوده و متاسفانه هنوز نتونستیم به دوستان بفهمونیم که همر چیست چه چیزی آن را دمپایی و لنگه دمپایی متمایز می کند !
    البته امیدوارم که در اخر بتوانیم این مفهوم را برای شما دوستان عزیز تبیین کنیم باشد که در اند گیم شاهد دیدن تعدادی همر از این ساید معظم باشیم

فکر نمی کنم در سه سرور گذشته بیش از 20/30 همر در ساید جنوب غرب رویت شده باشد.

دوست عزیز بسیار از سطح توانایی گفتمان شما در فروم بازی مشعوف گشتیم باشد که ساعتی دیگر از عملکرد شما در بازی هم به وجد بیاییم

این سطح بالای گفتمان حضرت عالی برای من یادآور معماری منحصر سرور پیش بود که در چه شرایطی در جنوب غرب حفظ شد

به قول شیخ عجل که می فرماید

اندازه نگه‌دار که اندازه نکوست

هم لایق دشمن است و هم لایق دوست..!

چون واقعا نگه نداشتن اندازه می تواند از پاره گی دیوار خیال شما جلوگیری کند !

کلا رابطه مستیمی بین نگه داشتن اندازه و جلوگری از پارگی وجود دارد (به عنوان مثال : در هنر اوریگامی نگه داشتن اندازه موجب حفظ کاغذ و جلوگیری از پارگی آن خواهد شد)

باشد که رستگار شوید

سلام بر رفقای عزیز و دوستان گرامی

خیلی دلتنگ شما و فروم بودم و واقعا دلم برای پست گذاشتن تنگ شده بود ماشا الله دوستان فن بیان های قوی ای دارند و با ادبیات دلچسب و دوستداشتنی ای که دارند سبب شدند تا دور به ما کمتر می رسد تا به قول سیاسیون برای حضور در فروم احساس تکلیف نکنم.

قبل از عنوان هر مطلبی خواستم به دوست نسبتا تپل و محمد نام خودم بابت اضافه شدن به تیم مقدر جنوب شرق تبریک بگویم و خدمتش خیر مقدم عرض کنم از این اومدن ها زیاد بوده امیدوارم رفتنی نباشی رفیق :دی

در ادامه می خواهم از این طریق عرض ادبی خدمت دوستان داشته باشم و تبریک بگویم به رفقای عزیزم به خاطر عمل کردی که تا اینجای سرور داشتند و تشکر کنم به خاطر استارت پروژه وعده صدق که امید خدا تفاوت سطح حرف تا عمل رو به خوبی نشان خواهد داد

خوشحالم که نشون دادیدم که در دنیای حقیقی زندگی می کنیم و قدم های اول درگیری را محکم و دقیق برداشتیم تا حتی یوسف عزیز هم متوجه بشه که ظاهراً فشاری روی دوستان جنوب غرب وجود دارد دوستانی که در این سرور ظاهراً اکانت های کمی تا قسمتی کمکی هم با خود آورده بودند به جهت فضای باز سیاسی ای که خادم جنوب غرب ایجاد کرده بودند. گویا انقلاب سرباز و مردم در جنوب غرب در حال وقوع بود و بنا بود آشتی و وحدت در این ربع تفاوت سطح بازی را به ما نشون بدهد اما در عمل تمامی این تدابیر تا اینجا کارساز نبوده است.

هر چند باید به این موضوع اعتراف کنیم که تیم محافظان جنوب غرب در اقدامی بسیار بی بدیل و بدون مانند که می تواند در عمل کرد حدود سه ساله ی این تیم از آن به عنوان نقطه عطفی نام برد موفق به انجام یک سری فیک های منظم و کم نقص بر دهکده های جنوب شرق شدند که این موضوع موجب تعجب ما شد و انتظارات را از این تیم بسیار بالا برد !

مطلب بالا نشان می دهد پس از گذشت حدود سه سال دوستان کم کم با مفهوم پلن اشنا می شوند و دیگر فقط از خفت کردن به اجرای پلن تعبیر نمی کنند

ضمن تبریک به مناسبت این موفقیت بزرگو تغییر ساختاری جذاب با ذکر سوالی از حضورتان مرخص می شوم :

سال ها می گذرد و من اندیشه کنان در پی این پندارم که چرا جنوب غرب یک پلنر نداشت ! گر پلنر داشت چرا یک پلن نصفه نداشت ؟!

پ ن 1: به همه دوستان ارادت ویژه دارم ولی دیدم ظاهراً یوسف عزیز فرموده بودند که ((کل کل دوست)) گفتم جهت احترام به علایق این دوست عزیزم کمی کل کل طور شوم

پ ن 2 :عزیزم فقط به عشق خودت

پ ن 3: این قدر تاسف نخور من همین جایم پسرم

پ ن 4 : زمانی که امام فرمان دهد و فرهاد اسلحه به دست بگیرد قیمت سوراخ موش افزایش نسبی خواهد یافت (تحلیل بازار سرمایه جهت کمک به دوستان سرمایه گذار )

باشد که رستگار شوید

سلام به همه دوستان گل و قشنگم

بازگو کردن اتفاقات گذشته به نظرم چندان جالب نیست و توصیه می کنم این بحث رو ادامه ندهیم به چهت این که برخی از فلاسفه به همراه گروهی از دانشمندان علم فیزیک جهان را بازتابی از آن چیزی می داند که در ذهن ما می گذرد

برابر این تعریف که استیون نان ‏‎(Steven ‎Nahn)‎‏ و دیوید تانگ ‏‎(David Tong)‎ اخیراً مویداتی از فیزیک برای آن اورده اند که به نوعی خواب چوانگتسی را تایید می کند ( مراجعه شود به علامه گوگل ) هر کس با دیدگاه خود جهانش را می سازد و خارج از توهماتش زندگی نمی کند

هر چند این نگرش با دیدگاه باور مندی (خصوصا تشیع) در تضاد است اما نمونه ای از این رفتار را مطابق اشاره امام هومن عزیز در طول دو سرور گذشته شاهد بودیم

پس اساساً با توجه به این منطق و به زبان ساده مولانا وقتی هر کسی از ظن خود یار ما می شود مباحثه در این موارد عموما راه به جایی نمی برد

بهتر است اجازه دهیم هر کسی در جهان خود ساخته خود عشق کند ! نه ؟!

اما از سوی دیگر وقتی در مبحثی از اشخاص نام برده می شود این حق برای اونها وجود داره تا دیدگاه خود رو مطرح کنند و با اشاراتی نسبت به خدشه دار کردن پرده های جهان طرف مقابل اقدام نمایند

از این روست که در خدمت شما هستم ای یوسف عزیز و برای من این بحث چنبه شخصی ندارد

یک اصل اساسی در گفتمان های انسانی وجود داره که توسط هیچ پژوهشگر حوزه های انشان شناختی رد نمیشود و همواره مورد تایید انسان شناسان بوده که بیان می کند " زمانی که فرد در موضع ضعف قرار می گیرد و خود را به شدت زیر فشار احساس می کند کلام خود را با مغالطات منطقی آغاز می کند"

برای صحت گذاره بالا می توانید از علامه گوگل کمک بگیرید.

حالا ربط این مطلب با صحبت شما یوسف عزیز در چیست ؟! و اساساً شما از چه مغالطه ای استفاده کردید ؟!

هر چند اینجا کلاس منطق نیست و ما هم اصول تفکر نمی آموزیم اما از آنجایی که حضرت امام هومن را مورد خطاب قرار دادید بر خود لازم می دانم کمی تا قسمتی روشن گری نمایم:

دو سرور پیش زمانی که صحبت از تشکیل متا بود اولین مذاکره کننگان طرفین چه کسانی بوند ؟!

یقیناً من و شما صحبتی با هم نداشتیم و جنوب غرب ابتدا درخواست مذاکرات خود را از طریق فرهاد و هومن مطرح کرد حقیر حافظه دقیقی ندارم اما اگر اشتباه نکنم اولین جلسه هم در روم هومن عزیز برگزار شد ( همون جلسه ای که اون دوست شما می گفت اونی که شما می خواید اسمش نپ نیست پس چیه !)

که از جنوب شرق من فرهاد و هومن حضور داشتیم و امید بزرگوار به دلیل مشغله ای که داشتند حاضر نبودند و اولین جلسه سری تشکیل متا بود!

پس شما یقیناً هم مومن رو میشناسید هم از جایگاهش در اس ای مطلع هستید کما این که چندین بار در جلسات سرور گذشته به گرمی با ایشان صحبت کردید و خواستید که در مواردی اعلام موضع کنند.

اینجاست که شما مغالطه حمله به شخص یا Ad Hominem Fallacy را در آغاز کلام خود در دستور کار قرار می دهید ( و بدون این که بدانید به افراد آشنا به مبانی منطق نشان می دهید که کاملاً در موضع ضعف قرار دارید و از نفوض کلام طرف مقابل حراس دارید)

"مغالطه حمله به شخص عبارت است از نفی کردن ادعایی یا استدلالی با طرح بعضی ویژگی‌های شخصیِ کسی که از آن ادعا یا استدلال حمایت می‌کند.

به‌عبارت‌دیگر اگر کسی در پاسخ به استدلال یک نفر، فارغ از محتوا و کیفیت استدلال او به دیدگاه‌ها، مشخصه‌های شخصیتی، علایق، جنسیت، سوابق، رفتارها و دیگر موارد غیرمرتبط در زندگی او اشاره کند، دچار مغالطه حمله به شخص شده است."

پس پیشنهاد می کنم بر اعصاب خود مسلط باشید یک لیوان آب یخ میل کنید و با آرامش پاسخ ایشون رو بدید با این رفتار یقینا صداقت شما بیش از پیش زیر سوال خواهد رفت

1) در جلسه ای که بنده و آقا حسین کینگ بالا و ایرج جان حضور داشتن هیچ کودوم از شما عزیزان حضور نداشتید ! اما جهت روشن شدن مطلب عرض میکنم که در اون جلسه کذایی جناب حسین کینگ بالا لیدر محترم متای ما فرمودند « اگر به هر دلیلی زیرمتا بکشید ، شک نکنید که شمال شرقو بی خیال میشیم و از رو جنوب غرب رد میشیم » و بنده هم اونقدر بی غیرت نیستم روی ساید خودم که بمونم و بگم اخی ما ترسیدیم ، قطعا در این مورد ما زیرمتا میکشیم تا ببنیم چطور میخوان از روی ما رد بشن .

یا حق

نمی خواهم موارد شما رو با جزئیات پاسخ بدهم در مورد پر حرفی بالا هم حس می کنم دانستن چنین مطالبی خالی از لطف نیست و برای مخاطب و خواننده ی تواند ارزش مند باشد وگرنه اطاله کلام نمی کردم.

در خصوص این جلسه و مطالبی که عرض شد خدمت شما عرض کنم که شرایط دو سرور پیش برای همه روشن است و در فروم همان سرور ها هم صحبتش شد تاریخ نامه های درون اتحاد شما مبنی بر عدم درگیری با شمال شرق و شرایط و ویژه گی های خاص سرور برای علاقمندان قابل رجوع و مطالعه است و مطلب جدیدی نیست که نیاز به توضیح داشته باشه

هر کسی ابهامی در خصوص خلف وعده و عدم صداقت شما دارد می تواند مطالب مطرح شده در تاپیک سرور های قبل را مطالعه بفرماید. آن چه اظهر من الشمس است تزویر و دورویی ربع متبوع شما در سروری است که به آن اشاره کردید.

و از انجایی که همیشه راستی و صداقت در مقابل دروغ است بنده عرض می کنم که وعده حسین کینگ بالا از رگ کردن به شما نزدیک تر است و همان گونه که در سنت اللهی گاهی تحقق وعده با تاخیر صورت می پذیرد تحقق وعده صادق این بنده کمترین خدا هم مشمول زمان شده است اما هرگز در اصالت آن تردیدی وجود نخواهد داشت و از صادق جز سخن راست شنیده نخواهد شد.

2) تیم ما نشون داد صرفا به خاطر برد حاضر نیست زیرمتا بکشه که اگه اینطور بود سرور پیش باختو تو کارنامه خودمون ثبت نمیکردیم و باز هم زیرمتای خودمون میکشیدیم !

یعنی حتی در شرایط سرور گذشته هم به این موضوع فکر کردید؟!

هیچ فرد عاقل صاحب منطقی راهی رای تحقق چنین فراری را برای شما و تیمتون متصور نخواهد بود پس خواهشاً ماست ریخته رو نذر امام زاده نفرمایید چون احساس می کنم دارید به اصل قدرت تحلیل ما توهین می فرمایید.

سپاس ناکم

مورد سوم هم در همان تاپیک دو سرور قبل بهش پرداخت شده و تکرارش به شدت خالی از لطف است! بهتر است شما خود را پروانه ای نبینید که به انسان نگاه می کند و به جایگاه انسانی برگردید ( مراجعه شود به اول پست)

4) سرور پیش به جرات میتونم بگم بالای 90 درصد ساید بدون مولتی بازی میکردن و کسی که بلده بشماره قطعا ازش انتظار میره فرق ساید با مولتی و بی مولتیو متوجه بشه !

5) شما اینقدر در لاک تهمت فرو رفتید که حتی جملات منو نمیخونید ! عرض کردم در اندگیم به شما 25 همر تحویل دادیم ، هیچ جا نگفتم همر های ما رنک یک تا 25 سرور بودن ! متاسفانه در تراوین امروزی هیچ ارزشی به نحوه بازی طرف قائل نیستن و فقط به اعداد نگاه میکنن . همر اکانت Hfatahi73 با حجم 400 کی گرزی 110 کی تی کی و 40کی رمر بدون حتی یک عدد رید از مولتی ساخته شده بود و شما متاسفانه نمیخواید این چیز ها رو ببینید !

نگاه ها به بازی تراوین متفاوت است اما فراموش نکنیم که این بازی بازی آمار است و خروجی که مشاهده می کنیم حاصل و نتیجه بازی ماست

سطح بازی ما و انتظارات ما از خودمان است که رضایت و عدم رضایت ما را از عمکرد خودمون مشخص می کنند

این که شما از عمل کرد خودتان راضی هستید به نوعی نمایان گر نظر هومن خواهد بود این عمل کرد از دید شما بسیار قابل دفاع و مثبت است اما از دید ایشان بسیار قابل نقد هست و ضعف بسیاری دارد که این ریشه در سطح نگرش طرفین به تراوین است

به این ترتیب نقد اینجا متوجه هومن عزیز است که از شما انتظاراتی مطابق با استاندارد های خودشان یا به نوعی استاندارد های معمول بازی تراوین دارند

ایشان باید در حد خودشما از شما انتظار داشته باشند و به نظرم جا داردکه از شما عذر خواهی کنند.

مورد ششم هم از نظر بنده مطلب قابل پاسخ گویی نیست وامیدوارم فتوحات شما ادامه دار باشد.

باشد که رستگار شوید

سلام بر همه دوستان عزیز و محترم

این سرور هم مانند سرور قبل در جنوب شرق حضور خواهیم داشت و انشا الله با حضور برخی از دوستان که سرور قبل در خدمتشون نبودیم پر قدرت تر و به امید خدا با نظام و سازمان بهتر در خدمت عزیزان خواهیم بود

امیدوارم که سرور جذاب و بسیار مهیجی در انتظار دوستان باشد و ما هم کنار شما از این روز ها و ساعت های پیش رو لذت ببریم

ببینیم کیا میان و چند چندیم

امیدوارم که دوستان عزیز و تیم های خوب و قدرتمندی حضور پیدا کنند تا تنور سرور هر روز داغ تر بشه

پاشید بیاید بازی کنید

باشد که رستگار شوید

عرض ادب و احترام خدمت همه دوستان و سروران گرامی

این سرور هم با تمامی فراز و فرود هایی که داشت به پایان رسید. تبریک ویژه ای دارم به دوستان عزیزم در شمال شرق که با برنامه ریزی فوق العاده و نظمی مثال زدنی پیروز این رقابت بودند

به دوستان و عزیزان و همراهان ما در سمت غربی جنوب بابت تلاش هاشون تبریک می گم زحمت کشیدن و در طول بازی صادقانه پای متای خودشون ایستادند و در این مسیر در کنار هم قدم زدیم.

حضور در این سرور برای جنوب شرق تجربه ای گرانبها بود که شاید تا مدت ها در ذهن و نگرش ما تاثیر گذار باشد.

پیشاپیش بابت طولانی شدن مطلب عذر خواهی می کنم اما لازمه که مطالبی در خصوص انچه در این سرور گذشت عرض کنم

یادمه قبل از علنی شدن متای جنوب محمد علی عزیز اعلام کرد که برای جذاب تر شدن بازی هر ربع بخ صورت مستقل به بازی ادامه بده تا توازن در سرور برقرار باشه

در اون مقطع چند موضوع باعث شد که جنوب شرق تصمیم به توافق با جنوب غرب بگیره که خیلی خلاصه و تیتر وار مطالب رو مرور می کنم

اولین موضوع تصمیم لحظه اخری ای بود که برای حضور در سرور گرفتیم و تصورات دوستان بابت حیات خلوت بودن جنوب شرق رو به هم زدیم این نوع حضور و تصمیم به حضور باعث شد که یک تیم نیم بند و دست و پا شکسته در این سرور حضور داشته باشند و از نظر نیروی انسانی و تعداد نفرات فعال به شدت در مضیقه باشیم

(مطلب بالا به هیچ وجه بحث کیفی نیست چون کیفیت بچه های جنوب شرق نیازی به تعریف چون منی به هیچ عنوان ندارد و مشکی است که خود می بوید)

این موضوع باعث شد از اول سرور نیاز به یک متای خوب برای کسب پیروزی نزد بچه های جنوب شرق احساس بشه.

نبودن شاخه اصلی پلیر های جنگی باز جنوب شرق درگیری کاری شدید امام هومن پلنر ما و ... باعث شد اساساً طرح و برنامه های ما برای مید کیم متکی بر ساید متا برنامه ریزی بشه و برنامه ی ما برای مقطع میانی بازی محدود به در اختیار گذاشتن همر جنگی برای پیش برد طرح ها و برنامه های ربع متا بشه

در این شرایط دو گزینه برای ما متصور بود متای شرقی یا جنوبی !

شاید متای شرقی برای ما بعدی احساسی تر داشت و با توجه به اتفاقات سرور قبل برای رفقای خودمون در جنوب شرق جذاب تر و دوست داشتنی تر می بود و موجب افزایش نسبی انگیزه های دوستان هم می شد اما منطق تراوین متای جنوبی رو به ما تحمیل کرد

مشخص بود که در صورت شکل گیری متای شرقی جنوب غرب هرگز توان مقابله رو نخواهد داشت و سرور خیلی زود تر موعد تمام خواهد شد

به هر رو متای جنوبی شکل گرفت و تا حد امکان من، امید عزیز و هومن بزرگوار سعی کردیم برای کاهش تنش طرفین در شکل گیری و پیکربندی این متا دخالتی نداشته باشیم تا احترام دوستان غربی حفظ شده و کدورت ها خللی در منافع ساید به وجود نیاره حتی امام در مقاطع طولانی ای از این فصل از بازی روزه سکوت گرفتند

با این وجود توقعاتی که از طرف مقابل در این متا داشتیم کاملاً روشن بود و کلیه توافقات به بهترین شکل و شفافترین صورت ممکن حاصل شد.

مقرر شد بنابه شرایطی که در بالا تفسیر شد جنوب شرق مسیر بازی اند گیمی رو پیش بگیرد وعزیزان در جنوب غرب مسئولیت زد و خورد های میانه بازی رو به عهده بگیرند و هر دو دفاع مناسبی رو برای واندر آماده کنیم

ظاهراً مشکلات زیادی در سمت غربی جنوب به وجود اومد که ما شاهد هیچ پلنی در سرور از سمت جنوب نبودیم و یکی از مهمترین ضربه ها به جنوب به این شکل وارد شد.

همین مشکلات باعث شد که دفاع قابل قبولی از سمت جنوب غرب ساخته نشه و عموما بی انگیزگی و عدم حضور پلیر های این ساید باعث عقب افتادگی دفاعی جنوب از شمال شد

بروز این اتفاقات صداقت و تلاش ساید غربی رو زیر سوال نمی بره فقط به ما یادآوری می کنه که تراوین بازی واقعیت هاست نه بلوف ها و ادعا ها

از نظر من یکی از دلایل اصلی این اختلاف وعده تا عمل مربوط به پنهان شدن پشت نقاب بازی بدون مولتی هست

نه به این معنا که مولتی در ساید وجود داشته این ادعا از اساس بی پایه است

به این معنا که چون ما مولتی نداریم پس انتظارات از ما به مراتب پایین تر است و این شعار و این نگرش عامل مناسبی برای فرار به جلو به دست دوستان می داد که بارها و بارها شاهد اون بودیم

شاید در ساخت همر واندر زن که مسئولیت آن به عهده جنوب شرق بود نبود مولتی نمودی جدی داشته باشه اما در خصوص میزان نیروی دفاعی تعداد دهکده های موجود در ساید تایین کننده است که از این حیث کمبودی در جنوب غرب دیده نمی شد.

شاید اگر شهریار عزیز و پر تلاش این مقطع پایانی کار به کمک جنوب نمی اومد حتی این حجم از دف رو هم نمی دیدیم و حضور شهریار باعث شد که بازی کمی طولانی تر بشه

حجم قابل توجهی از دفی که در انتهای بازی از جنوب غرب به واندر تزریق شد حاصل تلاش بی وقفه شهریار و بعد از اون کسری بود که بی دریغ برای تولید و رسوندن نیروهای دفاعی تلاش می کردند

بر اساس برنامه ریزی و صحبت های اولیه شکل گیری متا جنوب شرق بار واندر زن های متا رو به دوش کشید و گواه عمل کرد حنوب شرق هم حضور 8 همر از یازده همر اول سرور در این ساید بود

در حد توان و بضاعتی که داشتیم فکر می کنم دف مناسبی از اکانت های ما خارج شد.

رنک یک و دو نیروهای دفاعی سرور ( از نظر تعداد نیرو و پوینت) از جنوب شرق بود و می توان رضایتی نسبی از حنوب شرق داشت هر چند یقینا کاستی های فراوانی در این خصوص وجود داشت که فاصله بین شمال و جنوب رو همین نوع عملکرد بود که رقم زد.

امیدوارم که این سرور برای همه به خاطره ای خوب تبدیل شده باشه و رفاقت های مستحکم و جدیدی در طول اون براتون شکل گرفته باشه و رفاقت های زخم خورده هم در بستر زمان التیام پیدا کنند.

می رسیم به بخش شیرین و جذاب تشکرات

به ترتیب سن اول اجازه می خوام از جناب سعیدخان از اکانت سعید اس تشکر کنم که این سرور هم همراه نوه های گلشون در کنارمون بودند و بیش از پیش ازشون یاد گرفتیم خداوند به شما عمر با عزت بده و همیشه سایه تون بر سر اس ای مستدام باشه

از آقا مازیار عزیز به خاطر داغ کردن تنور بازی تشکر می کنم و اگر در طول این مدت کلام و صحبتی داشتم که ایشون رو رنجوند دست به سینه و سر به زیر ازشون پوزش می طلبم

رفیق عزیزم آرش کاپیتان عزیز که وجودش نعمته و حضورت منت ، ممنونم ازش بابت زحماتی که کشیدن تو این سرور و کمک شایانی که به حفظ انسجام و رفاقت بین بچه ها کردند دم شما گرم ای مرد بزرگ

دیگه از این مقطع وارد گروه کم سن و سال ها و جوانان می شویم و خیلی مرتب طور نیست قطعاً

تشکر ویژه و مخصوص از امید پر تلاش و خستگی ناپذیر که با وجود درگیری زیاد مشکلات فراوان و کهولت سن باز هم شب های زیادی بی خوابی کشید و بار بسیار زیادی رو به دوش کشید

کسری خوش قلب و مهربون که هر چی از محبت و صفای این بشر بگیم کم گفتیم رفیق بی شیله پیله و توتال کار درست سایدمون

آرش افکت عزیر که همیشه با تمام توان و ظرفیت در خدمت ساید بازی میکنه پسر مودب و با اخلاق و دوست داشتنی

جناب امیر خان از اس دبل که این سرور افتخار آشنایی شون رو داشتم و بسیار مفتخرم که از محضرشون استفاده کردم

فرامرز عزیزم کهنه رفیق افسانه ای که این سرور هر چی کردند به گرد پاش هم نرسیدند دمت گرم پرورش دهنده نسل بعدی تراوین

اشکان سرلشکر دف کورد بزرگ که محاله از دیوارش بتونید رد بشید رفیق زیر خاکی و قدمی که زحمت زیادی برای این سرور کشید

امیر کلیر ایکس که ناپدید شد و متاسفانه نتونست واندر متا با چهار سایدش رو صد کنه ! مرد روابط پنهانی و متحیر العقول

آرمان ویچر عزیزم رتبه یک عباس آقایی خاور میانه پسر خوش صدا و جذاب جنوب شرق که وجودش برای هر سایدی نعمته رفیق قدمی و دلخورم

مهدی ترکس کم فروغ که قول داده فروغنده بشه در اینده و بیاد و همه رو ....

مهرشاد دوست داشتنی مرد کل کل های نامنظم و بی نتیجه از ستون های دوران جدید تراوین پسر خلاق و پر ایده خودمون ببخشید اگه گاهی ناراحتت کردم می دونی که قلبا دوستت دارم

علیرضا اونجر پر انگیزه و پر انرژی که در مقطع میانی بازی یه تنه بار خیلی از مسائل رو به دوش کشید لیدر با صبر آروم و منطقی

امام عزیز که این سرور تقریبا تو غیبت بود اما با همه مشغله و وقت کمی که داشت زحمت زیادی برای ساید کشید (سرور آینده قراره ظهور کنه انشا الله)

محمد جواد عزیز که سطلان کریلوید خاور میانه لقب گرفت این سرور پسر خوبی که بعد 5/6 سال این سرور تو دیسکورد به حرف اومد و فکر می کنم این بزرگترین دست اوردی بود که می تونستیم براش در سالیان اخیر متصور باشیم یه بابای مهربون و دوست داشتنی

حمزه عزیزم که شک ندارم اخر فیلم می میره ! مردک خائن و . . . مگر نبینمت تو رو من (دلمون تنگ شده خدایی یه برنامه ردیف کنید قول میدم سلامت جانی ات رو تضمین کنم)

هومن مورس مرد کرد با غیرت که زحمت خیلی زیادی برای اسکری کشید فقط مشکلش پلی استیشن بود گاهی

ادریس عزیز که این سرور بسیار درگیر بیماری بود و به کمک خدا 7/8 باری کرونا رو شکست داد

حسین فستر دوست داشتی که نشون داد با یه اکانت دف ساز هم میشه رو مخ یه ساید رفت و ایزایی و انتحاری به تنهایی پلن رفت و کلی موفق عمل کرد دمش گرم خدایی خیلی زحمت کشید این سرور

اشکان دراگون، حسین شدو، سجاد، ارمین های عزیز سایدمون کمال تشمر رو ازتون دارم

هر کس دیگه ای شاید به دلیل کهولت سن و پرتی حواس یادم رفت ازش یاد کنم امیدوارم ببخشه به بزرگواری خودش و حمل بر بی ادبی من نذاره این مطلب رو

یوسف ریتالین عزیز که صادقانه هر چی در توان داشت این سرور گذاشت و در مقاطع بسیاری جور سایدش رو هم کشید

اقا شاهین و محمد توهمی و شهریار عزیز که گفتم چه زحمتی کشید و سایر رفقا در متا

دم همتون گرم و دستتون رو می فشارم به گرمی سپاسگزارم ازتون

از رفقای گلم در تیم رقیب هم به خاطر بازی خوبشون تشکر می کنم و امیدوارم در آینده باز هم خوش بدرخشند

آقا مجید پرشای عزیز، مملی وگنس دوست داشتی، مهدی قندیل عزیزم، اقا امیر حسین ، سامان خان و تیمشون آقا جاوید و .... همه رفقای دوست داشتنی

یه بنده خدایی تا اینجا کلی تقدیر و تشکر خوند و پیش خودش گفت نگاه کن این همه تقدیر و تشکر کرد آخر من رو یادش رفت :دی

نه مهدی کلت عزیز این سرور واقعا ویژه زحمت کشیدی و در کنار امید ستون ساید بودید علاوه بر کار های اکانت که بی منت و پیگیر انجام می دادی خیلی از زحمت های ساید گردنت بود و باتمام وجود کم کاری ماها رو جبران کردی

خیلی دمت گرم

ببخشید اگر تو طول بازی حرف و صحبتی داشتم که حالت دستوری به خودش گرفت دمت گرم که تحمل کردی و به روم نیاوردی

مطلب اخر :

جنوب شرق در حال تلاش است که در سرور آینده باحضور دوستان تیم ریلز و پارسای عزیز بسیار با قدرت تر از این سرور حضور داشته باشه و یقیناً تا شروع سرور جدید از حضور بازیکنان بزرگی رونمایی خواهیم کرد

امیدوارم که سرور پیش رو مثل این سرور برای همه چذاب باشد

و در پایان باشد که رستگار شوید