Posts by SaHanD PRESIDENT

سلام رضا امیدوارم که حالت هرچی زودتر خوب بشه و از این حالت ناجوانمردانه پیش اومده بیرون بیایی

بنده در این سرور حضور ندارم و بازی نمیکنم دلیلش هم وجود خاله زنک بازی ی سری بچس

کلا ترا ایران تموم شده دیگه ولی این سرور حقتو از سایدیکه توش موهام سفید شده روش تعصب دارم میگیرم

ایا بعد 10سال رو اس دبل اتکی لانچ میکنم؟؟

coming soon

ای جونم ممد واقعا موافقم باهات گویا این سرور رو بدون مولتی اعلام کردن ولی اینجوری بوش میاد مولتی زیاده تو بازی و بدرد نمیخوره ی ساید بکشه ی ساید نه

درحال حاظر تو سرور نیستم ولی احتمال فراوان اضافه خواهم شد میبینم ک ان ای دستته ارمین خان :*

اامیدوارم سرور خوبی باشه برای همگی موفق باشید

نیما هنوز منتظرم سلطان بزنم یا نزنم8o:love:

با سلام خدمت همگی این اخرین پست من در فروم این سرور خواهد بود

بنده در هیچ اکانت و سایدی در این سرور بازی نمیکنم و امیدوارم سرور خوبی بشه در ادامه

از همه دوستان میخوام بیخیال بشید خیلی دارین کش میدین اون دسته ای ک مشکل داره

با ان ای چرا حذف نمیکنید؟؟ واقعا دلیلتون چیه دارین همع چیو خراب میکنید ک در اینده

روتون نشه تراوین بازی کنید من یکی از افرادی بودم ک مخالف بودم دیدم درست نمیشه

کشیدم بیرون از سرور ولی شما واقعا دارین ابروریزی میکنید اگه 1% ساید ان ای براتون

ارزش داره حذف کنید

نوری احساس میکنم از ی جا بهت خط میدن اونیکه میشناختمش نیستی رفیق ب خودت بیا

ب امید موفقیت ساید ان ای تو همه سرورا چ ما باشیم چ نباشیم

موفق باشید

خادم ان ای

همونطور ک گفتی امیر این سرور بازی نمیکنی پس بیخیال رفیق بین خونواده و ساید این سرور کدومو انتخاب میکنی؟؟ ساید؟؟

خانوادییکه چندساله باهاشون بازی کردی یا ی تیمی که 2ماه؟؟

نکن برادر من نکن بکش بیرون از این سرور مثل خونوادت

دوست داریم سلطان

بچه ها سلام میرسونن میگن سلطان نکن ازاینکارا

نیسان ابی کی بودی<3<3

سلام خدمت همه دوستای سرور همینطور واضح میبینین بعضی ها برای عقده گشاییشون

متا رو با اس ای انجام دادن درصورتیکه اس ای میتونس خودش 3ب1 بازیو ببره شخصا

ب عنوان تیم قابل احترام و قوی میشناسمشون ولی دستمال ب دست

داستان دستمال ب دست فرق میکنه توتال ساید وقتیکه بیاد همه کارهارو تصمیمارو زیرچراغ

انجام میده بعد نظرسنجی میزاره ک هیچ تاثیری نداره رو ساید رو نمیشه کاریش کرد

شما میگین میخواستم ان دبل بمونه معنی نداره منیکه اینهمه اس دبل بودم الان باید بگم با اس دبل متا کنم؟؟

امیدوازم سرور بعدی بیایید بچه های میلیتاری و کلاسیک:D

از دوستای کلاسیک میخوام سرور بعدی ریجستر کنن با تیمشون

ماهم با تیممون خواهیم اومد

چندفروختی سایدو؟؟

تووازن سرور 2ب1؟؟

قیمت دستمال شده 10دلار

بازی ب سن و حرف نیست ک ب عمل کردنه

عموتورج ثابت شده ای<3

سلام خدمت همه دوستان متاسفانه این سرور یکی از بیخودترین سرورهای تراوین بوده

سایدی که پتانسیل بالایی داره و خودشو زیر مستعمره ی ساید و گروه دیگه ای میکنه برای

برد دست ب هرکاری میزنن حتی ب قیمت فروش سایدش ک امیدوارم دوستای کلاسیک

تجدید نظر کنن ک برد ب هرقیمتی جذاب نیست اینکارا عاقبت نداره ها8o

خوشحال شدیم ک مارو ب دوران مدرسه رسوندید اغا مدیر^^

بیایید دستمال ب دست نباشیم^^^^

بیایید مردونه بازی کنیم دف ندیم ب سایدی دیگه:D

بیاید متا از قبل تعیین شده نذاریم^^

بیایید اس دبل رو دوب یک نزنیم:P

بیایید برای بازی تهمت نزنیم^^

بیایید بزرگ بشیم خاکو نفروشیم^^

امیر توام کار خوبی کردی موفق باشی رفیق امیدوارم دوباره ببینمت :*

سلام دوست عزیز خوبی خوشی شما خودت درست حرف بزن نمیخواد ایراد بگیری حلع این از شما

دوستای عزیز بحث ان دبل رو تموم کنید بازی کنن یا نکنن به کسی مربوط نیست

به اکانتای خودتون برسید

موفق باشید

باعرض سلام خدمت همگی امیدوارم همه حالشون خوب باشه و ب امید نابود شدن این ویروس منحوس خیلی از دوستا وخانواده های گرامیشونو درگیر کرده همینطور ک دیدین پلن و لانچ ان دبل خوب بود و جواب داد ولی اس ای هم تیم خوبیو داره ب نظرمن میتونه بازیو جذاب کنه هیچی از ارزش های اس ای و اشکان عزیزم کاسته نشده

اشکان ثابت شده ای سلطان :love::love:

ب امید سروری جذاب و پربرخورد

ارمین نو مرسی بیا اعلام کن مردیم از کنجکاوی:love:

سلام دوست عزیز کوتاه و مختصر عرض کنم تعداد درخواستیا زیاد باشه برای اموزش رید سالم ایپی تیم اسپیک رو براتون میزارم مانا باشید<3<3

سلام سلطان مرام و معرفت خیلی مخلصیم البرز عزیزم فداتم ب شخص خیلی‌ دوست دارم شرمندم بخدا زیاد پیگیر نیستم چون این سرورو نیستم ایشالا با بچه ها جمع میشیم فدات شم عشق منی :*

سلام مجید جان بحث اصلا قوی بودن یا ضعیف بودن نیست سایدای دیگه هم همیشه چه تکمیل بودن چه نبودن سرور سر تایمش ماکزیمم یه روز اونم به دلیل فنی استارت میشد این سرور اولین باره بحث این افتاده که ساید جمع نشده سرور میوفته عقب. ما چه یه نفر بودیم چه هزارنفر همیشه استارتمونو میزدیم میدیدیم اگر کم هستیم به اندازه دهنمون حرف میزدیم نه اینکه از قبل کل کل کنیم بعد بگیم کم شدیم نمیایم بعد ادمین تایم رو بندازه عقب اما نگران نباش احتمالا این سرور شاهد حضور ساندیس خور ها این بار در ساید اس دبل خواهیم بود. چندین اکانت هم یهویی پیدا میشن که حالا خودتون می بینید بازش نمیکنم.

عه؟ نظرسنجی هم بلدین؟ اگر دو روز قبل کنسل کردن همین نظرسنجی رو میزاشتین الان کسی شاکی نبود.

سلام سلام‌پارسا خان اگه این سرورو‌میرید‌خبر‌ بدید‌ بدونیم چی‌ب‌ چیه

چ‌‌بزن بزن‌بشه این سرور

مشتاق‌حضور‌‌ بزرگمرد مجید هستیم:D

از ترس فرار نکنیم:(

این سرورم تموم شد تبریک میگم به ساید متا و خسته نباشید میگم خدمت دوستای کلاهبرداران علیرضا عزیز ناصر عزیز و مهدی جان و بقیه

تبریک به ساید اس ای امید جان هرچند سرور پیش دعوامون شد باز تبریک بهش لیاقتشو داش هومن عزیزم نیما جان گل رضا un cknownدوست داشتنی

سپنتا عزیز

تبریک ب ساید همیشه بزرگ اس دبل خسته نباشید ب پارسا جان عزیز دمش گرم یویو دوست داشتنی دمت گرم و حسین تی ان تی عزیزم در ان دبل

جا داره خسنه نباشید بگم به سپهر عزیز بهنام جان سامان عزیز عمو تورج گل بچه های ناتار و دوستای عزیزم امین و امیر و کیا و عمورضا و بقیه پلیرای دوس داشتنیه ان ای

خسته نباشید به دوست و رفیق عزیزم کارو جان این سرور همه زحمت ها بر دوش خودت بود دم میثم و یاسرم گرم

ایشالا ک سرور اخرمون بوده باشه

به امید موفقیت همیشگی اس دبل<3<3<3

میگما یه نفر از این ساید خوب ان ای بیاد قشنگ توضیح بده که فاز ما چی بوده و چیش عوض شده ؟

که هر پستی که هر کدومتون میذارین این جمله رو میذارین ؟

یا این تغییر فاز رو قشنگ توضیح بدین و یا قشنگ با رسم شکل توضیح بدین که دقیقا کجاتون رو سوزوندیم تا آب رو همونجا بریزیم :P

والا عرض کنم خدمتت ناصرجان با اونیکه تو کام دیده بودمت فرق کردی اول بازیتون ساید 5میشین میایید میگین ما همه سایدارو میزنیم و از این حرفا بعد چن وقت با اس دبل یکی میشین و با سایدای دیگه بعد زد و خورد با اس ای داداش میشین و این داستانا ک همه میدونن نکته ریزم این بود ضد مولتی هستین ک گویا فقط مولتیای ان ای رو میزدین کلا لب و دهنتون با عملتون یکی نیس

نکته ریزم واندرتون:D

بازم بگم:P

رفع اسپم

اروم‌اروم برید جلو چتونه خوشحالین چیکار کردین اینجا همش بالا پایین میرید شاهنامه اخرش خوش است بشینین بازیتونو کنید فقط اروم اروم

کتیبه رو پس ندید حذف‌ میکنیم گولد ندید حذف میکنیم 3ب 1نشه حذف‌میکنیم

فاز کلاه بردارا باحاله اول بازی برنامشون چی بود الان چی شده لعنتیای‌جذاب :*

ادمین محترم فروم میشه بگی‌چرا بچه های ان ای مسدود میشن ولی سایدای دیگه نه

پارتی گولد فری گریه سر راز 3ب‌1 نشه حذفف

ب‌چ‌ قیمتی برد

:D