Posts by Flamma

درود

اگر اشتباه متوجه شدم لطفا صحیح بفرمایید.

طبق گفته خودتون ش.ش استارت میکنید رو ما همر بلند میکنید و دفاع میکنید استارتمون رو خراب میکنید بعد تشریف میبرید ج.غ؟

یه طرف فرار یه طرف برقرار؟

علیک

اصلا نمیخوام جواب تو رو بدم حداقل شرافت داشته باش دورغ وارد بازی نکن

شما اول ۴۱۴ تا استپ بلند کردی من به حسین کینگ بالا گفتم ما که رو حذف هستیم اکانت کیه گفت نمیدونم دیوارش کن من برا اینکه مفت بری نشه مجبور شدم دف کنم بعدش یکی از بچه ها هر چی بود زد و اینکه کجا بازی کنیم باید از تو اجازه بگیرم شرافت خوب چیزی جرات داشته باش بگو امدم مفت بری نشد دیوار شدم اونم ۴۱۴تا استپ روز ۴ بازی جواب های هوی هست

سلام ارادت شب بخیر

سرور قبل تمام شد رفت یادم نمیاد با هیج کدوم از پلیرهای که ذاتا جنوب شرقی بودن تو فروم کل کل کنم یا جواب بدم چون جنوب شرق برام ارزشمند هست سرور که تمام شده رفته نوش جون خفتر تارگت لو رفته نرفته ربطی به زحمتی که برای اون همر کشیده شده نداره مواردی زشت تر کثیف تر دیدیم که محکم بگم حتی اگه با اطلاع از عدم دف رو مرتاض لانچ شده باشه هیچ مشکلی نداشته چون نگه داری همری که حتی انبار ناتار های se تو تایم واندر خورده بود چه برسه به کپ مولتی ارزشمند و یه کاره شیک بوده پس حلالشون باشه.

دیس لایک اختیاری هست ولی اگه راجب مواردی که سجاد گفت شبه دارید ریپلای میکردین تا اونم با سند دلیل توضیح بده .

میخوام یه تشکر ویژه کنم از دوستاتی که اواخر سرور قبل و قبل شروع این سرور و حتی زمانی که تو همین سرور حذف کردیم دعوت کردن دوباره به جنوب شرق برگردیم داشته باشم فقط تونستم عذرخواهی کنم.

ممنونم از پارسا عزیز حتی قبل سرور دعوت کرد بریم Sw ولی ازش یاد گرفتیم سر قولی که میدیم بمونیم ولی بعد حذف ناصر عزیز پارسا جان دعوت مجدد داشتن کنارشون جنوب غرب هستیم این سرور امیدوارم مثمر ثمر باشیم ❤️

با احترام به دوستانم فقط با امرداد در جنوب شرق خواهیم بود ❤️

یه صحبت هایی هم شده😁😁 انشالله شرایطش محیا بشه جنوب شرق استارت کنیم چون دلم برا بازی کنار خیلی از دوستان تنگ شده ❤️

آرش

درود. پس اولین خفت سرور هم برای جنوب شرق هست با این عکس که شما قراردادی. با اینحال بله حمله اشتباه بود و ما اطلاعی از حذف ش.ش نداشتیم..

ما با شهروندا کاری نداریم. دفاع شما هم زیبا بود :D

ارادت

قصد ادامه بحث با شما رو ندارم

ولی اجازه بده دوستان نظر بدن که اگه خفت حسابش کرده بودی خودت زودتر از اینا پست گذاشته بودی :D:D:Dاینو بهش میگن با سر رفتی تو دیوار این مقدار منابع از دست رفته نگاه کن اونم روز سه بازی🤣🤣🤣 تا پیام منو بخونی اکانت حذف شده این همه وقت بزاری استپ بکشی بزنی به اکانتی که رو حذف بوده :D:D:D:D:D

گولت زدیم .....

کابوی دوست دارم اگه گفت چرا 🤣🤣🤣🤣

سلام ارادت

برا اولین بار بود به دعوت دوستان امدیم شمال شرق ولی خوب مهمون دعوت میکنید صاحبخونه خودش نباشه بی احترامی به مهمان هست .

بعد اون پیامی که رو اکانت امد تصمیم به حذف گرفتیم بعدش یکی رفت جنوب شرق یکی دیگه هم پست خداحافظی .

شهروند نمایی نکن گلم شروع کننده مشخص هست ۴۱۴ تا استپ کردی تو دیوار البت عادت به این کار داری ولی قول دادم خیلی زود خیلی زود از نزدیک ببینمت در گوشت بگم گولت زدم ........

سلام عرض ادب

فرا رسیدن فصل نو شدن و نوروز باستانی را خدمت تک تک دوستان تبریک میگم .

امیدوارم حال دلتون خوب باشه سرور خوبی پیش رو داشته باشیم هر ۴ تا ساید حضور پر قدرتی داشته باشن اگه اینطور باشه تیم ما هم حضور خواهد داشت البت بیشتر شبیه تیم پیرمرد ها هست😁😁😁

دامادی علی اف ایکس عزیز

سمت راست اسماعیل، پویا ،شاه داماد علی عزیز، خودم سجاد

جا مسعود رضا اشکان حسین عزیز هم خالی قسمت نشد بیان

امیدوارم سرور خوبی باشه تیم های خوب اعلام امادگی کنن

ارادتمند: آرش

Capitan

با سلام و آرزوی سلامتی شما دوستان

این سرور هم تمام شد خسته نباشید به همه عزیزان حاضر و دنبال کننده های فروم برد تبریک میگم .

به دوستان خودم در شمال شرق به همتون خسته نباشید میگم اصلا وارد بحث کی کجا 100 بشه ندارم دلخور نیستم توقع داشتم اخر سرور این بحث ها نباشه ولی همه تون برام قابل احترام هستین همه زحمت کشیدین تلاش کردین دمتون گرم .<3

خسته نباشید به تیم چکور که تا اخرین روز ادامه دادن امیدوارم دوباره دور هم جمع بشید با قدرت بیشتری برگردین.<3

ساید دوست داشتنی جنوب شرق سال ها بازی کنارتون و خاطراتی که داشتم فراموش نخواهم کرد و به عنوان کسی تو این ساید بازی کرده باید بگم تعقیر نگرش تو سیستم لیدری ماشالله این همه جون با دیپلماسی بازی خونی نو ول کنید یدالله رو برگ برنده خودتونید این به عنوان کسی که دلش همیشه با جنوب شرق گفتم قصد دخالت نداشتمو ندارم .<3
    برسیم به جنوب غرب از کجا بگم از کی شروع کنم که کارو زیر سوال نبرم صلوات ^^^^^^

مملی وگنس عزیز رفیق با معرفت دوست داشتنی لیدر تمام قد کار بلد باید کنارش بازی کنی که قابلیت هاشو حس کنی دمت گرم کیف کردم چه همر قشنگی میخواستم بشینم پشت سیستم لاگین کنم همرت میدیم انرژی میگرفتم هر کاری کردم وظیفه بوده کم کاری منم بزار پا بدخلقی اشکانی با تو تا ابد یک روز <3

ناصر کلاهبردار رفیق شیرازی با معرفت دوست داشتنی زنگ میزنه دوست داری اون حرف بزنه تو گوش کنی کیف کنی از لهجه اش انرژی مثبت ش فکر نمیکنم دیگه جدا از هم باشیم هر جا هر سایدی باشه کنار هم هستیم بی برو برگرد <3

مصطفی فلفلی زنگ بزنم بهش قبل اینکه بگم سلام مگه ای ت.... آرش :D:Dدوست دارم داشی<3

مهدی عزیز اگه مملی نبود گزینه جز اون نبود غر بزنم بهش بنده خدا گوش میداد گوش میداد دمت گرم زحمت کشیدی <3

احمد یوسف ریتالین علی زد کینگ خسته نباشید به شما وفادار به جنوب غرب دمتون گرم اگه اتفاقی قرار بود بیوفته شب خیالت راحت راحت بود چراغ اکانت شما آبی هست انلاین هستین یوسف جان دمت گرم حالتو درک کردم اخر سرور سکوت تو پر حرف نزده بود داش احمد گل دس خوش علی زد کینگ پر انرژی سرباز وطن کجا خداحافط تازه امدیم کنار هم گلم<3

ابراهیم عزیز دمت گرم کارت درسته داداش انشالله بازم ازت خواهیم دید شنید<3

محمد سیگار یار وفادار یادم نیست چندسال با هم هستیم چه کنار هم چه روبرو وفادار متعصب به جنوب غرب <3

امیر عزیز دمت گرم اکانت شما چقدر کمک ساید و دلگرمی ما بود دف نبود اولین گزینه خودت بودی<3

و بریم برو بچ کاپیتان <3<3

علی اف ایکس پویا دوتا داداش با معرفت

علی جان تو هنوز هم همون هسیتی مثل قبل که میشه روش همیشه حساب کرد یار وفاداری که وقتی نبود کاپیتان ریجستر نکرد مگه اینکه باشی از دوست داشتنت هیچ وقت کم نمیشه یار وفادار رفیق داداش اولین کسی که قصد بازی داشته باشم زنگ میزنم خودتی داداش قلب منی خودت به تنهایی تیمی مرسی که هستی<3

پویا داداش کوچیکه تا زنگ میزدم زنگ دوم گوشی برمیداشت آرش داداش همین الان داشتم تعدیل میزدم یا منابع جابجا میکردم یا شارژ ولی برعکس بود :Dولی دس خوش مثل علی همیشه هستی بیش از حد توانت وقت میزاشتی مثل علی شما دوتا بی نظیرین داخل خارج بازی مثل داداش هستین برام <3

مسعود نوب

تبریک میگم بازم بهت قدم نو رسیده مبارک دمت گرم چه پلی دادی بی نظیر بودی تو تایم خودت بودی کسی نبودم تو انلاین بودی عالی بودی مسعود عزیز تنها کسی که میتونست تو اوج اعصبانیت من آرم کنه مسعود بود داداش اگه غر زدم بد خلقی کردم عذرخواهی میکنم چشامی رفیق تو بازی خارج بازی رفیقی حرف نداری<3

رضا رویال

قدم نو رسیده مبارک باشه بازم مثل مسعود داشت پدر میشد رو اکانت بود :D:D:D این کلام شما دونفر یادم نمیره پیام مسعود آرش داداش شرمند جانا به دنیا امد من رفتم ببینمش اکانت حواست باشه ^^^^ رضا آرش داداش بهار به دنیا امد شارژ بگیر رفتم ببینمش ^^^^ دمت گرم رضا جان گل کاشتی پر قدرت با فکر کلا پیگیر کارهای خارج اکانت دستش بود عالی بودی ارتباط منو تو به بازی خطم نمیشه <3
    سجاد 33yd

رفیق با معرفت دمت گرم مثل همیشه با تلفن اول میگه هستم زحمت دف اکانت کشید اکانت اصلی هم ایده نظر هاش این سرور جواب داد دمت گرم هر جا هستی دلت شاد لبت خندون سفرت پر برکت <3خدا 20 همدان 18

اگه از من سوال کنن بد اخلاق ترین پلیر تراوین کیه بی برو برگرد میگم آرش ممنونم از تیم CAPITN که غز های منو بد اخلاقی های منو تحمل کردن شما ها بهترین هستین دوستون دارم براتون آرزو موفقیت دارم <3

پ.ن : گرگ شمال تو بی نظیری تو بازی تو معرفت یکی از دوست داشتنی ترین هستی برا همین معرفتت مدال دف اکانت تقدیم به خودت :D:D:D<3

پ.ن: رضا گارد با پلخمون میخوام بیام سراغت یره واندر مورو مزنی ^^^^

پ.ن: نیما جان اکانت خفن ولی برعکس اکانت خودش اروم مگه داریم :D:D<3

پ.ن: پسر خوب اول برو یاد بگیر مرد نیستین یا مرد باشین معنیش چیه بعد بیا فروم <3

پ.ن: خدا رحمت کنه بچه محل مارو یه دیالوگ داشت بی نظیر بود تو فیلم در امتداد شب ( خواب که زندگی نیست بیداری زندگیه ) زد کینگ

محید پرشیا چشامی داداش کارت درسته<3

سلام جاوید جان پیشنهاد شما به جا هست ولی اصلاح بشه بهتر نیست انبار نخوره خشت گندم اهنش میخوره به نظرم یه اصلاحیه میخواد در صورت اجرایی این قسمت شما

راستی

هیسسسس ، پلیر گلدی فریاد نمیزند !

فونت بزرگ اسپم ‌کنین سودش بیشتره؟

بازار باشه اقا

سلام

میلاد جان میگم یه سرور با هم دات کام بودیم یادت میاد تا باقی رو بگم چند نفر بودیم ممنون میشم جتما جواب بدی

سلام علیکم

سنگ جا خودش سنگین هست .

قصدت از این پست چی هست بگی بزرگی تو تراوین با کوچیک کردن کسی بزرگ نمیشی این بنده خدا نیاز به تایید من نداره و با رد قابلیت هاش توسط شما کوچیک و اینکه با حضورت فکر کنم میدون خالی نکردی امدی جات تو سرور مثل لایه ازون سوراخ مونده :D:D:D

نکته جالب پست های اخرت نام حامد عزیز اوردی سلامتو بهش میرسونم <3<3

سلام علیکم

اگه انتقاد از نوع بازی های نامرسوم میکنیم جرات داشته باشیم واقعیت ها رو هم بگیم امروز چندین ناتار چیف شد همه ناتار ها انبار داشتن من شخصا اعتقاد دارم تراوین اگه نوع بازی تراوین از گذشته تا حالا عوض شده ولی یه سری گار ها انجام ندادنش باید تو خونت باشه تراوین الان مثل اسب از نفس افتاده هست دیگه تازیانه زدن نداره حداقل بعدها بگی فلان سرور بازی کردم دقت گذاشتم همر کشیدم زدم تو سر اکانت فلانی اونم دف داشت دیوار کرد نه اینکه افتخارت تو تراوین ناتار کاتا کردن باشه یا ...

آرش جان کاپیتان ، جسارت نمیکنم به شما ولی اگر مایلید منم تا شب ۲۰تا ده کاتا کنم عکس بذارم!

ارادت میلاد عزیز

به قولی ما اصفهاتی ها

جونی دوتای ﻓﯿﻠﻤﻤﻮن نکون!

یعنی میگوی خداوکیلی من انقده بیکارم که بیام ناتار کاتا کونم

برا چی چی

که چیطو بشد نزن آمو این حرف ها رو ^^^^^^

اینم به شکل مزاح گفتم که یه وقت تو کلام حرفی نزده باشم که دلخوری پیش بیاد نه گلم نه اهل این حرف هام نه وقتش رو دارم که بخوام کاتا کنم عکس بگیرم بیام فروم این حرف از شما به دل میگیرم.

هیچ وقتم بالا درخت هیچ کس نرفتم نمیرم چیزی بود که تو مختصات بالا که فاصله زیادی با شما داره اتفاق افتاده .

از دوستان جنوب غرب خواهشم اینه این بحث ادامه ندیم .

پ:ن رضا جان به قول اشکانی عمو خوش تیپ <3<3گ

سلام عرض ادب

کنار هم بودیم بازی کردیم حرفت برام حجت هست ولی قبول کن کاتا شده این ناتار تو دو خونه من بوده و پاپ اون ۵۲۰بود یه باره شده بود زیر ۲۰۰ اینو مطمن هستم فقط برا اینکه عکس بگیرم چیف کردم و به شناختی که ازت دارم نه کار شما هست نه شما در جریانی ولی کاتا شده از این مدل ناتار زیاد هست که پاپ اونو آوردن زیر ۲۰۰ تا زمانی که ما بودیم از این نوع بازی این نوع پلن ها تو جنوب شرق نبوده حتی من یادم نمیاد جنوب شرق زمان قبل کنفدراسیون دف تو مولتی ها بریزم ولی داداش گلم شده کردن برقرار باشی

سلام وقت بخیر

اگه شما از رید ناتار تو تاپ بودین علتش تمیز بازی کردن ساید های دیگه بوده که انبار ناتار کاتا نکردن ولی عکس این کارو تو جنوب شرق داره انجام میده

استاد پستاش هست، برو بخون، من تا روز آخر توی فروم بودم و این موضوع رو هم گفتم.

خوردن همر مهم نبود اینکه چرا اون همر تارگت شد برام سوال بود، که جوابشو بعد از دوسال گرفتم!

حالا متوجه شدی چرا بعد از دوسال گفتم؟ یا شیشه رو پنجاه پنجاه با رفیقت میزنی تو هم؟

خرید اطلاعات از یه شخص ناشناس!

میگم هی جوابتو ندم عمو قناد باز مبیبنم فرش پهن کردی کف فروم هر کی رد میشه بندالش میشی شکر خدا وقتی میخواهی جواب بدی یه چندتایی رو باید یه چند نفری جواب بدی بسگی تفلونی:D:D:D:D

بعد دوسال هنوز جاش ...:D:Dمن بودم حرف نمیزدم گفتم بهت اگه یه درصد شک داشتی به عدم صحت همرها خودتو تامو جری میدادی :D:D:D

عاقبت سنتی صنعتی با هم زدن میشه عمو قناد دمت گرم آینه عبرت خوبی هستی :D:D:D:D

همر سجاد سالم بود

اکانت ترکسس و یه همر دیگه اون زمان پانیش خورد، اگه اکانت من پانیش می‌خورد اونوقت حق داشتی

سلام علیکم

میگم عمو از نوع گفتارت خوشم میاد چرا بعد دوسال یادت افتاده:D:D:D

من رو اکانت مارس بودم وقتی گفتی به سلامت بودن همر شک دارم امدم مخاطب قرارت دادم وگرنه اون سرور خوردی مشتیم خوردی صداش پیچید همر مارس دف تو رو رد کرده بود سلامت سلامت بود همر ترکسس هم که ما یادمون نمیاد پانیش خورده باشد شما اگر یه سر سوزن شک داشتی به سلامت نبودنش تو بوق کرنا میکردی ضعف خودتو پشت این توهم عدم سلامت مخفی میکردی مشتی از موتوری جنس نگیر آدم نمیکشه ولی این بلا ها رو سر آدم میاره:D:D:D

بعد پریدن همر رنک دارت تو فروم پیدات نشد به قول ما اصفهانی ها برا هرکی ریویجی وس ما هم ریویجی :D:D:D

راجب دفکوردی هم میتونم روشن برات بگم چون شخص دیگه ای مخاطب قرار دادی خودش بخواد میاد پاسخگویی .

حالا بازم خواستی روشن تر صحبت کنیم شمارو داری وقت باقی دوستان تو فروم نگیریم زنگ بزن برات ریزشو میگم <3

از علیرضا عزیز خواهش میکنم ادامه بحث نده <3

ارادتمند

آرش : Capitan

سال جدید که سهله !

خدای جدیدم میومد دوست همون دوست بود ...

دشمن همون دشمن ...

پ.ن : پروفایل مجید پرشیا هر چی نوشته دروغ 13 هست :D:D:D

پ.ن: نوری سرور اخرش هست دیگه بازی نمیکنه :D:D:D

پ.ن: پرهام قراره بیاد با هم این سرور ادامه بدیم :D:D:D

پ.ن: رضا سورنا دوسش ندارم :D:D:D

پ.ن: ناصر مصطفی هیچ رفاقتی نداریم مخوام بزنمشون این سرور:D:D:D

پ.ن: سجاد داره مولتی رید میکنه :D:D:D

پ.ن: مملی راجب اون برنامه که گفتی دارم :D:D:D

پ.ن: امرداد هم قراره سرور بعد بازی کنه :D:D:D

پ.ن: سرور بعد هم قرار نیست نژاد جدید و بیمارستان تو اسپیدترا باشه:D:D:D

عید سال 1379 وقتی فوتبالیست ها دروغ 13 میگفتن مهدی هاشمب نسب گفت امسال از پرسپولیس میرم استقلال کسی نمیدونست این دروغ 13 دقیقا 184روز بعد بزرگ ترین نقل انتقالات فوتبال ایران لقب خواهد گرفت <3

و همرهایی که روی من لانچ شد، از صحت شارژشون مطمئن نیستم! و ۲ تاشونم حداقل پانیش استفاده از باگ منابع و نیرو خوردن! به نظرت منطقیه سایدی که زیر تارگت ان دبل بود، بیاد ۶ ۷ تا همر روی یه تارگت خرج کنه!؟

سلام علیکم

اول که خواهشن فروم به سمتی نبرید که هر روز شاهد بحث های دو نفر باشیم اون سرور تمام شد رفت شما دارین نبش قبر میکنید که خوب تعدادی از تیم امرداد تو سرور حضور دارن تحریک بشن بیان بحث اون سرور پیش بکشن باز جو فروم بدتر بدتر بشه شما ها که خیلی جاها با هم در ارتباط هستین امکان نداره این بحث جایی دیگه دنبال کنید و پای باقی دوستانی که نیستن رو به ماجرا باز نکنید راجب این مورد هم عزیز تشخیص اشتباه شما باعث پریدن همر شما شد نه استفاده از باگ که اگه باز فروم اون سرور بخونی متوجه میشی کدوم ساید بیشتر استقاده کرده .

سال جدید سالی پر از اتفاقات خوب باشه برا همه <3

سلام

با علم به این که از تیم ما علی و اشکان درگیر تدارک جشن دامادیشون هستن رضا مسعود هم خیلی خیلی نزدیک صاحب فرزندی میشن ولی با تمام این اتفاق های خوب شیرین که در پیش داریم و قول قرار مدیریت تحلیل سرور در کنار دوستان جنوب غرب حضور خواهیم داشت با صحبت های که داشتیم چشم انداز خوبی از جنوب غرب پیش رو هست .

از طرف بچه تیم به علی عزیز و اشکانی شاه دامادهای خوش تیپ پیشاپیش تبریک میگم . <3

مسعود جان رضا عزیز انشالله مسافرتون صحیح سالم کانون خانه شما گرم تر کنه .<3

مخلصیم

ََArash : Capitan

پدرم همیشه میگفت :

یادت باشه این مملکت رو قانون اداره نمیکنه لذا نباید بذاری کار به جایی بکشه که بخوای از قانون کمک بخوای

پدرم قاضی بود ...

قانون : درنوشتار و ادبیات پر محتوا. جون خود قانون .

در کردار چون نوشتار قانون .

قانون : سر دار .