نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• فکر میکنم‌ منظور کلی خیلی از دوستان اینه که هیچ تحلیل و آنالیز و رصدی نمیتونه Objective باشه و شائبه Subjective بودن داره همیشه، نگفتم هدفدار یا مغرضانه یا با سوگیری چون حق مطلبو نمی رسوند و خود اون واژه ها به نظرم بی شائبه تر هستن.

و تا حدودی هم میشه بهشون حق داد که برداشت بین سطری حتی از مطالب تحلیلی داشته باشن

و به نظرم هیچ متنی و نوشتاری هم نمیتونه بدون اعمال درونیات نویسنده باشه حتی اگر تلاش نویسنده برای حذف کردن خودش از متنش باشه.

سبک نوشتاری و استایل خاصت مسلما جذب کنندست و مخاطب خسته نمیشه از پیگیری مطالبت، خیلی ها لذت میبرن و البته مستمع صاحب سخن را بر سر ذوق آورد همیشه اثبات شده با لایک ها

ولی زمین بازی و قوانینی براش چیدی که هرکسی یارای مقابله باهاشو نداره و این برگ برندته :)

• به نام خدایی که داننده ی رازهاست

چند وقتیه دوستان خیلی لطف داشتن به ساید nw طوری که حتی کوچیکترین جزیتات رو از قلم ننداختن و مورد برسی قرار دادن اما

گاهی اوقات خوبه به جای اینکه دیگرانو نادان فرض کنیم و خودمونو دانای کل به این فکر کنیم که دلیل این سبک بازی چی می تونه باشه !!

البته من خودم به شخصه این حرکتو نمی پسندم (نه که بد باشه سلیقست شایدم عادته!) ولی بهتره گاهی نیمه پر لیوانو دید

از دیده کسی که قصدش تحلیله نه تخریب فقط یه مورد ساده از مزایای مورد استفاده این پلن علاوه بر مزیت گندم براتون خلاصه وار شرح میدم

خوب با یه نگاه ساده میشه فهمید پلن رفتن رو اکنتای nw می تونه (نشدنی نیست هر کاری راهی داره) سخت باشه چون پلیرای خوبشون کپ ندارن پس ترسی هم از چنج کپ

ندارن و با ساخت سنگ تراشی کارو برای پلنرای حریف سختر می کنند و ... (این فقط یه مورد بود به قول دوستمون بقیشو بلدم ولی نمیگم8o)

و در اخر هم با توجه به شناختی که نسبت به لیدرای nw دارم مطمانم ادمهایی نیستن که بدون انالیز کاریو انجام بدن پس بهتره باهاشون رفیق باشید تا رقیب .

شب و روزتون قشنگ

پ.ن: خدا بیامرز نیما میگفت (روحت شاد داداش;() ما که تو بازی چیزی ازش ندیدیم ولی پستاش قشنگه!;)

پ.ن :اگـــــه حس میکنــی خیلـــــــی بارتـــــه واست” گاری ” بگیرم !

پ.ن: ایدی ریدکال کد1 {155078 } با ممبری سلاطین فروشی.:D

مرد دلیر به هنگام ستیز و نبرد همراهانش را نمیشمارد.

• سلام خدمت همه خوانندگان فروم

متاسفانه تو یکی از پست هایی که داشتم میخوندم فرد نویسنده شروع به توهین به بقیه کرده و واقعا از خوندنش ناراحت شدم . ببینید دوستان این که جو فروم به کدوم سمت بره کاملا دست خودمونه وقتی اولین دومینو شروع به ریختن بکنه خب بالطبع بقیه دومینو ها هم با سرعت بیشتری شروع به ریختن میکنن و دیگه از بقیه برای ادامه دادن به این قضیه نمیشه خُرده گرفت . لطفا از خودتون و بچه های سایدتون شروع کنید و نذارید کسی که نمیتونه ادب رو رعایت کنه تو فروم پست بذاره ، چیز اصلا سختی هم نیست همه میتونن به بقیه بی احترامی کنن . مخاطبم هم همه ساید ها هستن نه فقط سایدی که شروع به این کار کردن ازش .

اگه جنبه کل کل نداری فروم نیا عزیز دلم . اومدیم بازی کنیم لذت ببریم لذتشم با همین کل کلاشه که قشنگ میشه اما مثل اینکه بعضیا نمیتونن رعایت کنن و جنبشو ندارن .

از ساید محترم هم خواهشمندم که عذرخواهی کنه تا قضیه ادامه پیدا نکنه ولی اگر نکرد نمیشه بهشون قول داد که بقیه هم از این تمثیل ها علیهشون استفاده نکنن .

مرسی که درک میکنید .

پ.ن همین الان دیدم که توسط لیدرهاشونم مطلب لایک شده !!! امیدوارم که جلوی این کارها گرفته بشه .

• اولا در دنیای امروز شما نمیتونی بگی من سوار ماشینم نمیشم ماشینم رو سوار خودم میکنم چون استهلاک ماشین بالاست ! بعد بهت بگن فرمایش شما درست پیاده برو یا با مترو برو ماشینت رو کول نکن بگی شما نمیفهمید یک درصدی رو هم بزارید که کار شما غلط باشه کسی هم نمیگه هرکاری دوست نداری انجام نده ولی فرمون این قضیه که کسی هم بهت چیزی نگه قابل درک نیست مورد بعدی شما هر سروری بری نگاه کنی هر پلیری یک اثر و آثاری داره توی بازی و سرور اینکه سطح بازیمون و سطح نگاهمون اینقدر پایین باشه که بخوایم یه نفری رو که از روی نظریات و تحلیل هاش توی ار کاری رو انجام میداد که ده تا همر واندرزن هم نمیتونستند انجام بدند رو اشاره بدیم روی اینکه کار خاصی توی بازی نکرده اونم از نظر شما ! در صورتی که من بعنوان کسی که توی تری دات بازی کردم سرور 8 ای ار و بنظرم جذابترین سرور بازی هم بود برام تا بحال آیدین یک ساید نصفه و نیمه رو با تفکرات و نظراتش تبدیل به یک ساید پیروز کرد ممنون از شما هم که با این وضع پست گذاشتن بهش انگیزه میدید که ببینید کاری از دستش برمیاد یا نه !

مورد بعدی راجع به ساید شمال غرب برادر من خیلی راحت توضیح دادن میشد تمام اون مختصات رو لاک کرد تا مصری های عزیزتون بخوان کپ آپ کنند اینکه بخوایم بگیم اینجا هم کسی مولتی بازی نمیکنه به یه جوک بی مزه شبیه هست صرفا جلوی مولتی بازی سنتی گرفته شده شما که مولتی زدید 10 تا بیشتر میزدید همون قضیه اضافه تولید جبران میشد نژادهاتون هم بالانس میشد انتظار پست ها و جوابیه های پخته تری رو هم از ساید شما داشتیم

• درود و خسته نباشید

پست مانی جان رو نمیشد ریپلای کرد چون خودشون اشتباه کرده بودن در ریپلای پست رضا جون

اما در مورد لاک کردن کراپهای اندبل , قطعا اگر ابزارشو داشتید میتونستید ولی خب نداشتید که نکردید , همه پا به یه سایت نوپا گذاشتیم با یه ورژن نا آشنا, دوست و دشمن ناآشنا

در همه سایدها یه سری نواقص در استارت سرور وجود داشته در مورد ما هم داشته منکرش نمیشیم ولی این احتمال که دیگر سایدها از همچین چیزی استفاده کنند رو صفر میدونستیم که خب الان هم مشخصه درست بوده , به دو دلیل البته

۱- تعداد ریجستر در سرور که مشخص میکنه تاپ اکانت و تاپ پلیرهای هر ساید انقدر درگیر مرتفع کردن برنامه های درون سایدی میشن که عملا جایی برای همچین برنامه هایی نمیمونه (اینکه کلا بیست تا پلیر تاپ داشته باشی بیای ده تاشم وارد این قضیه کنی خب اشتباهه)

۲- اینکه تنها ساید جنوب شرق یک تیم یکدست بودن که سابقه چند سرور کنار هم بودن رو داشتن که خب اونا هم قطری هستند با ما و دیگر سایدها مشخص بود که با شروع سرور باید درگیر معارفه و سلام و علیک و احوال پرسی باشن و تا بیان با هم مچ بشن زمان میبره

خوشبختانه بخیر گذشت در هر حال 😁

در مورد مولتی بازی فرمودین , اینجا ما اکانت مولتی نداریم , اکانتی که داره میاد بالا به قصد اینکه فقط شیرش دوشیده بشه نداریم , رو تک تک اکانتها سرمایه گذاری بلند مدت کردیم و برامون مهمه , بهمین دلیل هم بجای اینکه بیاییم به قول شما دو برابر اکانت بزنیم تصمیم بر این هست که با اکانتهای محدودتر و کیفیت بهتر کار رو انجام بدیم ( حالا اگر تعداد اکانتهامون هم زیاده که چه خوب)

و نکته آخر هم همه دوستانی که الان دارن تلاش میکنن در هر چهار ساید قابل احترام هستن , دوست شما در صحبتاش یه کنایه هایی زد و دوست ما هم کنایه زد , تحلیل زمانی ارزش داره که نویسنده تنها تحلیلگر باشه نه تخریبچی و کنایه گو , این نوع تحلیلها ادمو یاد تحلیلهای شبکه خبر یا منو تو میندازه که هر کودوم به شکلی تخریب میکنن یه جریانو

قاطی کردن قورمه سبزی با خورش کرفس هم برای تین.ایجر ها جذابیت داره نه سروری که اکثرا پاتال هستن بنا به تحلیل دوستان :دی

پینوشت : دیدی اینجا بهتره مانی جان , حالا باز برو اونجا به ما متلک پرت کن:دی

پینوشت۲: رضا جان نه کسی رو ریپلای کرد و نه تگ کرد , یک مثل بکار برد برای کسانی که احساس خود شاخ پنداری دارن الی الحال تمام دوستان و دشمنان حاضر در سرور برای ما قابل احترام و عزیز هستند , ما هم چیزی بارمون نیست شما چطور!!!

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

• محسن جان عزیزم وضعیتی که شما با تصمیمات لیدری برای کراپ های سایدتون ایجاد کردید یک تصمیم داخلی هست و سود و ضررش هم مشخص خواهد شد در آینده نه چندان دور اینکه چرا این کار رو نکردیم یا دوستان ساید دیگه نکردند یک دلیل خیلی واضح داره با توجه به تیم هایی که وجود دارند در سایدها و سرور و نا آشنا بودن تیم ها با یکدیگر دلیلی برای خراب کردن بازی یک تیم دیگه وجود نداشته اول بازی ! گفتن این که میتونستید میکردید وجود نداره زیاد جالب توجه نیست به سرور سه ایکس همین سایت سری بزنی تا 20 در 20 ساپورت های واندر جنوب شرق لاک شده کار شاقی هم نیست تخصصی هم نمیخواد !

اینکه بگیم اکانت مولتی نداریم شاید تعبیر بنده از مولتی با تعبیر شما از مولتی فرق کنه از نظر من هر اکانتی که بخواد با قفس منابع خالی کنه یا بره کنار یه اکانت ریدر کپ اوسیس بالا بگیره اسمش مولتی هست

مورد بعدی دوست ما اگه قابل بدونه ما رو دوستش حساب کنه جزو افتخارات تراوین ایران هست چندین پست هم تحلیلی گذاشت ولی در جواب پستهاش از در و دیوار و منظره صحبت شد به جای حرف نسبتا منطقی خودش هم قابل بدونه پاسخ پست شما رو میده

مورد بعدی من توی تیم لیدری نیستم سیاست های ساید رو هم دوستان مشخص میکنم ولی اینقدر میدونم مختصات مرزی سایدهای جنوبی نمیتونه جزو خاک شمال غرب محسوب بشه ولی متلک انداختن و شاخ پنداری و دری وری جواب دادن به یکی از لیدرهای خوب شمال شرق قطعا میتونه اعلام جنگ باشه

پیشنهاد میکنم از دوستان باتجربه تری مثل شایان که بغل دستتون هست استفاده کنید برای اتخاذ سیاست ها و پست گذاشتن تو فروم !

• خوب با یه نگاه ساده میشه فهمید پلن رفتن رو اکنتای nw می تونه (نشدنی نیست هر کاری راهی داره) سخت باشه چون پلیرای خوبشون کپ ندارن پس ترسی هم از چنج کپ

ندارن و با ساخت سنگ تراشی کارو برای پلنرای حریف سختر می کنند و ... (این فقط یه مورد بود به قول دوستمون بقیشو بلدم ولی نمیگم8o)

سلام خدمت همه اساتید بازی تراوین

کل پست های تایپیک یه طرف این پستم یه طرف

یکم با دقت بخونیم

چون ما کپ نداریم ترسی هم از چنج کپ نداریم

چند ساله من دارم پلی میدم هیچ جوابی برا این سوال که سالهاست بچه ها ازم میپرسند ندارم که چرا همر نمیکشی

جوابش اینه

چون من همر نمیکشم پس ترسی هم از خفت ندارم

اصن واندرم نمیدیم بالا پس ترسی از ۰ شدنش نداریم

کتیبه هم نمیگیرم پس ترسی از زده شدنش ندارم😁😁

پدر استدلال ایران

• محسن جان عزیزم وضعیتی که شما با تصمیمات لیدری برای کراپ های سایدتون ایجاد کردید یک تصمیم داخلی هست و سود و ضررش هم مشخص خواهد شد در آینده نه چندان دور اینکه چرا این کار رو نکردیم یا دوستان ساید دیگه نکردند یک دلیل خیلی واضح داره با توجه به تیم هایی که وجود دارند در سایدها و سرور و نا آشنا بودن تیم ها با یکدیگر دلیلی برای خراب کردن بازی یک تیم دیگه وجود نداشته اول بازی ! گفتن این که میتونستید میکردید وجود نداره زیاد جالب توجه نیست به سرور سه ایکس همین سایت سری بزنی تا 20 در 20 ساپورت های واندر جنوب شرق لاک شده کار شاقی هم نیست تخصصی هم نمیخواد !

اینکه بگیم اکانت مولتی نداریم شاید تعبیر بنده از مولتی با تعبیر شما از مولتی فرق کنه از نظر من هر اکانتی که بخواد با قفس منابع خالی کنه یا بره کنار یه اکانت ریدر کپ اوسیس بالا بگیره اسمش مولتی هست

مورد بعدی دوست ما اگه قابل بدونه ما رو دوستش حساب کنه جزو افتخارات تراوین ایران هست چندین پست هم تحلیلی گذاشت ولی در جواب پستهاش از در و دیوار و منظره صحبت شد به جای حرف نسبتا منطقی خودش هم قابل بدونه پاسخ پست شما رو میده

مورد بعدی من توی تیم لیدری نیستم سیاست های ساید رو هم دوستان مشخص میکنم ولی اینقدر میدونم مختصات مرزی سایدهای جنوبی نمیتونه جزو خاک شمال غرب محسوب بشه ولی متلک انداختن و شاخ پنداری و دری وری جواب دادن به یکی از لیدرهای خوب شمال شرق قطعا میتونه اعلام جنگ باشه

پیشنهاد میکنم از دوستان باتجربه تری مثل شایان که بغل دستتون هست استفاده کنید برای اتخاذ سیاست ها و پست گذاشتن تو فروم !

مانی جان اون صحبت رضا متوجه شخص دیگری بود و صاحبش هم گرفت همون اول نقل قول نیما در مورد کی بوده

شما اشتباه گرفتی داداش

همچنین اکانت گرزی تیم حذف شد الان شمال غربه , ما هم نفرستادیم اونجا اکانت بزنه بعد بیاریمش اتحاد اندبل (متوجه ای یا داری منو دست میندازی!)

مصطفی جان خودش اومد دلیلشو هم گفت حذف کرد اومد پیش ما

چی درست نیست این وسط!!

بیشتر از این بحث رو باز نمیکنم چون در مورد سیاستهای بین سایدها مخاطب شما من نیستم و مخاطب من شما نیستی , پس بهتره بذاریم کسانی که در سایدها تصمیم گیرنده هستند خودشون کار رو پیش ببرند و ما هم جو رو به سمتی که دلمون هست نبریم

پینوشت: شایان جان هر زمان افتخار بدن خودشون تشریف میارن و جمع رو مستفیض میکنند :دی

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 2pac: اشتباه نگارشی ().

• سلام دوستان..

وقتتان بخیر..

خوب بالاخره اثر هنری به سرور اضافه شد

متاسفانه در انحصار سایت همچنان و محدودیت استفاده در روز رو هم نداره..

خوب با قیمت ها خواستم اشناتون کنم تا عزیزان خارج. سرور هم. ببینید..

پ ن :حراجی در اینجا عملا روی کتیبه و اثر میچرخه..

من شخصا کاری به مقدار سیلور و چکش روی اجناس ندارم ولی یه مقدار جذابیت حراجی کاملا نزدیک به صفر هست به مثال بازار که عملا از گردونه خارج شده و دادو ستدی انجام نمیشه..

پ ن :ایدین جان به دهکده سوم رسیدیم.. نیومد پست که...

پ ن :ابولفضل نامیرا جان😘 کجایی یه پست بزاری در باب لیبرالییسم و اثر آن بر افکار تکنوکرات های مقیم زوریخ.. 😉... ولی قلبا باور دارم تو یک اسپمر حرفه ای خواهی شد و یاد اسپمر های بزرگ رو زنده خواهی کرد (به یاد شوالیه سفید)

توجهت رو جلب میکنم... به تعریف زیر...

دموکراسى: واژه دموکراسى، ترکیب دو کلمه Domos (مردم) و Kratein(حکومت کردن) به معناى حکومت به وسیله مردم یا مردم سالارى و یا حکومت مردم است. دموکراسى در وسیع ترین تعریف، یعنى: شیوه زندگى جمعى که در آن، همگان براى مشارکت هاى اجتماعى، آزادانه از فرصت هاى مساوى برخوردارند. اما در حوزه سیاسى، دموکراسى، تنها بر فراهم آورى فرصت براى مشارکت آزادانه شهروندان در تصمیم سازى سیاسى تاکید دارد. در این معنا، دموکراسى، فقط شیوه زندگى سیاسى را به تصویر مى کشد، یا شکلى از جامعه سیاسى را که در آن ارزش ها نسبى اند، به نمایش مى گذارد. چنین دموکراسى بر برابرى انسان ها، قانون، حاکمیت مردم تاکید، بر حقوق طبیعى، مدنى و سیاسى انسانى استوار است.....

• خوب با یه نگاه ساده میشه فهمید پلن رفتن رو اکنتای nw می تونه (نشدنی نیست هر کاری راهی داره) سخت باشه چون پلیرای خوبشون کپ ندارن پس ترسی هم از چنج کپ

سلام دوست عزیز

بنده به صورت جدی در این سرور نیستم و بی طرف نگاه میکنم اما این حرفتون برام سوال ایجاد کرد

در سرور اسپید این مورد کاملا درسته و کسی هم ایرادی به عزیزانی که کپ 15 نگرفتن وارد نکرده

کپ عملکرد خاصی نداره چون یارو 100تا کپ زیر راید داره و حتی کپشو بالا 11 12 نمیبره که عملا تنها فایده کپ اکانت اصلی برای چنج کپه

ولی اینجا مولتی وجود نداره یا قرار بود نباشه.

درسته هرکی دو تا کپ مصری بالا برده (که از نظر من کاااااااملا مولتیه) ولی فکر کنم قرار بر راید کپ ها نباشه و تنها پارکینگ باشن.

پس کپ اکانت اصلی همچنان اهمیت داره و احتمالا عزیزان این کپها رو هم بالا ببرن مگر اینکه تا اخرش تنها به راید ناتار و واحه متکی باشن و عملا چنج کپ اونقدری که شما میگین راحت نیست.مورد دیگه فیدر هست که میشه به اون متکی بود ولی هم پاپ اکانت بالا میره و داستان مورال و... و هم دیگه نمیشه به اصل فیدر زنی بی توجه بود

دوستان اگر فکر میکنین مولتی بازی در این سرور هنره سخت در اشتباهید

بالا بردن کپ با IP جدا به صورت دستی اونقدر هم نشدنی نیست.میگم نشدنی نیست چون خودمون قبلا مولتی دستی میکشیدیم

عزیزی رو در سرور های کام ملاقات کردم که تا 30 مولتی در تورنومنت دستی بالا میبرد و حتی دفاع هم میکشید ازشون

برای راید قانونی در همین سرور 1000000 راه هست و میدونیم پوش اکانتی که کتیبه داره آزاده و این دفسازای بی آزار به وقتش پوش نجومی هم میکنن(دارم میگم که دو روز دیگه دوستان نگن این سبکو ما ایجاد کردیم)

عزیزان من اگر واقعا هدفتون اینه هنر مولتی بازیو به رخ بکشید اساتیدش در 3X دارن پلی میدن و کسی هم اگر مولتی بکشین ایرادی وارد نمیکنه که هیچ ایول هم میگن

البته شاید هدف عزیزان این نباشه ولی این راه سالها پیش طی شده. از 2تا جانشین برا دف به پارکینگ و از پارک رو پارکینگ به پارک رو همر و از پارک رو همر به راید نجومی و ...

موفق باشید

Don't get too close
    It's dark inside
    It's where my demons hide
    ...It's where my demons hide

• سلام.

اگر بنای این سرور بازی تروایان هست و نه تراویان صنعتی ادمین بازی حتما و حتما باید قانون یک اثر هنری در روز رو اجرا بکنه وگرنه با گلد میتونیم سرور و مسخره بکنیم.

لطفا در همین روز اول اومدن اثر به بازی یک نفر پیگیر این قضیه باشه.

یک دلیلی هست که محدودیت اثر هنری در بازی تراویان وجود داره ...

ادمین میتونه این عدم محدودیت رو در سرور های صنعتی نگه داره ولی این سرور قرار به بازی واقعی و دور از نجومی هست ...

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• با سلام خدمت ادمین محترم

رسول جان عزیزم ما از کام نیومدیم اینجا که یکی پول بده بازی رو ببره ، اگر میگم ما دلیل دارم من و تمام کسانی که با خودم آوردم

نه فقط ساید خودمون ، برادر من حداقل ۳۰ نفر توی ساید Sw آوردم با خودم هممون داشتیم کام بازی میکردیم

چرا به کام با اون هزینه دل خوش کرده بودیم ؟

چون قانون مند بود

چرا اینجا بازی نمیکردیم ؟

چون قانون مند نبود ۴ نفر میومدن ۴۰۰ تا نفری مولتی میکشیدن و مسخره بازی ...

چرا حالا اومدیم اینجا ؟

چون فکر میکردیم قانون مند هست

برادر دکان که نیست ، والا به این صورت باشه من و تمام کسانی که با خودم آوردم ترجیح میدیم بریم کام

اگه تراوین ران کردین پس قوانین تراوین هم اعمال کنید اگر تراوین نیست دیگه اون بحثش جداست ...

• سلام البرز جان

دقیقا با نظر شما موافقم و اکثرا هم همین نظر رو دارند

فکر میکنم حتی اگر ادمین تمایل به انحصاری داشتن اثر دارد باز مشکلی نیست و به هر حال سایت نوپاست و کسب درآمد بخشی از هدف..

ولی حداقل محدودیت 1 اثر رو اعمال کنندد

دوستان عزیزی که با ادمین در ارتباطند می‌توانند این مساله رو ارجاع بدند

و یا پویشی در اینجا یا (رای گیری و یا حرکت همگانی و یا باران هشتک و توفان هشتک😉)

میتونیم این مساله رو درخواست کنیم

امیدوارم این مساله رو بیشتر نگاه کنیم بهش

و دید عزیزان دیگر اینطور نباشه که خوب میتونیم و می‌خریم (زیاد شنیدیم.. میتونیم میکنیم) متاسفانه..

همه میتونند با گلد بخرند با این قیمت و یا حتی بالاتر ولی اکثرا تراوین رو برای لذت نه از برای دیده شدن بازی میکنیم(تیکه/مخاطب خاص)

پ ن : پیشنهاد تیرداد یکی از مهمترین فاکتور های بازی است و بنده به عنوان عضوی از جنوب غرب بزرگ (هستیم کنار عزیزان لیدر برای کمک)

دعوت میکنم از لیدر های 4 ساید و یا دیپلمات های ساید ها برای برگزاری جلسه و مشخص کردن حد و مرز و حفظ 4 چوب ها

پ ن : شماره واتساب من جهت هماهنگی

فقط لطفا یک پیام بدهید با ذکر. نام و سمت از ساید مربوطه و بنده وظیفه هماهنگی جلسه رو انجام می‌دهم.. منتظر حضور گرمتان هستیم...09056846709

پ ن :ایدین جان شما که زحمت نژاد مصر رو کشیدید با همیاری بقیه عزیزان.. امکانش است برای نژاد هون هم. یه مقدار بررسی بشه 💚🙏

پ ن :تیرداد جان فروم برای توست.. این عبای فروم برازنده توست امیدوارم زمانت خالی بشه و باز قبول زحمت کنی.. ‌(بهترین موضوعات ویرایش برای خودت بود ❣️📍)

پ ن :مازیار جان خوش آمدید به سرور و شمال شرق حضور شما مایه دلگرمی ماست...

و آما (رفع اسپم)

20 نفر برتر از لول هیرو

نفر اول با اختلاف 10 سطح این دوسمون omg this guy رو بنده خیلی کمتر دیدم در حراجیر

ولی نفر دوم روgone hero رو خوب دیدم بیشتر در خرید کتیبه

این فاصله چطور است؟ مقرون به صرفه است آیا؟ در این زمان! هزیته مورد نظر؟

Dr.Navid

• با سلام خدمت سروران عزیز

امروز که چند دقیقه ازش بیشتر نمونده. روز برنامه نویس بود. خب به عنوان یک برنامه نویس برای اینکه هدیه ای به دوستان داشته باشم یک تحلیلی که برای سرور درست کردم رو خدمتتون ارائه میدم. دلیل این کار هم از این جهت است که سایت هایی که برای تحلیل برای سرورهای رسمی وجود دارد برای این سرور سرویسی ارائه نمیکنن. لذا بنده گفتم یک حرکتی بزنم. امروز هم اولین نمودار رو درست کردم براش و از سیستم متنی یک درجه پیشرفت کردیم! :)

ne :

جمعیت بیشتر از 200

رومن : 20اکانت و 32 دهکده و جمعیت 6538

توتن : 26اکانت و 50 دهکده و جمعیت 11092

گول : 21اکانت و 40 دهکده و جمعیت 8550

مصر : 48اکانت و 87 دهکده و جمعیت 18098

هون : 0اکانت و 0 دهکده و جمعیت 0

مجموع: 115 اکانت و 209 دهکده و جمعیت 44278

=========================

se :

جمعیت بیشتر از 200

رومن : 37اکانت و 71 دهکده و جمعیت 13378

توتن : 19اکانت و 36 دهکده و جمعیت 8415

گول : 12اکانت و 22 دهکده و جمعیت 4325

مصر : 47اکانت و 82 دهکده و جمعیت 17561

هون : 9اکانت و 17 دهکده و جمعیت 4031

مجموع: 124 اکانت و 228 دهکده و جمعیت 47710

nw :

جمعیت بیشتر از 200

رومن : 8اکانت و 11 دهکده و جمعیت 2696

توتن : 14اکانت و 28 دهکده و جمعیت 6357

گول : 7اکانت و 13 دهکده و جمعیت 3035

مصر : 76اکانت و 134 دهکده و جمعیت 25819

هون : 13اکانت و 25 دهکده و جمعیت 5192

مجموع: 118 اکانت و 211 دهکده و جمعیت 43099

sw :

جمعیت بیشتر از 200

رومن : 48اکانت و 83 دهکده و جمعیت 17370

توتن : 37اکانت و 68 دهکده و جمعیت 14404

گول : 27اکانت و 41 دهکده و جمعیت 9054

مصر : 36اکانت و 67 دهکده و جمعیت 14766

هون : 9اکانت و 17 دهکده و جمعیت 3576

مجموع: 157 اکانت و 276 دهکده و جمعیت 59170

برای اینکه یک مقداری این اعداد ملموس تر بشه یک نمودار هم بر اساس تعداد اکانت میزارم.

آمار ارائه شده برای دو ساعت قبل هست.

دیگه صحبت در مورد اینکه چگونه هست وضعیت رو واگذار میکنم به دوستان از هر چهار ساید.

ارادت در جریان است.<3

لقمان

• درود به همه دوستان

و خسته نباشید به ادمین محترم سایت عزیز جان ممکنه همه ما که تواین سرور اومدیم تو خیلی از چیزها با هم اختلاف نظر داشته باشیم ولی همگی رو محدودیت خرج کردن اثر هنری اتفاق نظر داریم به قول دوستمون اومدیم تراوین بازی کنیم نه چیز دیگه ای.

طرف پولداره دمش گرم خرجم میکنه حلالش اما دیگه شما با این کار داری اصل بازیو زیر سوال میبری لطفا به نظر بچه ها احترام بذار و این محدودیت رو اعمال کن ممنون.

سعيد ایتالیانو

اول از همه سلام عرض ميكنم خدمت شما دوست عزيز كه بنده و امثال من رو مولتي خطاب ميكنيد :))

خواستم خدمت تمامي دوستاني كه همچنان درگير كپ هاي مصري و مولتي بازي و در مجموع پلن شمال غرب هستند عرض كنم كه عزيزان عده اي از رفقا مثل بنده قبل از شروع سرور كه مورد لطف دوستان قرار گرفتيم و دعوت شديم اعلام كرديم كه متاسفانه وقت زيادي براي بازي كردن نداريم براي همين قرار بر اين شد كه جهت تجديد خاطرات و كمك براي سايد به منظور دف سازي اكانت بزنيم حالا بنا به برنامه هاي كه ليدراي عزيز سايد چيندن تعيين نژاد و كپ گرفتنمون به اين صورت شد! اگر نه به مولا ما مولتي نيستيم O___O

و يه نكته كوچك كه تو چشم ميخوره يكم اين بحث لاك كردن و اين داستاناست!

فقط خواستم ياد اوري كنم اينجا دژكوب نيست عزيزان و پليرهاي جلوتون هم كف اي ار خاك خوردن متاسفانه :)))

درسته كه عده زيادي از دوستان تجربه بازيشون بالاي ١٠ ساله اما اينطور كه به نظر مياد بعضياشون مثل ما خاله بازي ميكردن وگرنه يه سري حرفا زده نميشد قاعدتاً

در مجموع ما دوستون داريم

موفق و سرزنده باشيد

• دوست خاک خورده من کف ای ار که زحمت نکشیدی خودت رو هم معرفی نکردی

تعریف مولتی اکانت مشخصه ! فارغ از این قضیه که یک نفر جدا روش بازی کنه یا خیر ! این جزو همون قوانینی بوده که شما خاکش رو خوردی !

مورد دوم بحث لاک کردن هست عزیزم تو همون جایی که سرور های ای ار بود واندر رو هم لاک میکردن ورژن 3.6

خدا رو شکر فروم تراوین ای ار وجود نداره همه اونجا خاک خوردن !

رزومه ما کاملا مشخصه چه تو ای ار چه تو دژکوب !اینجا هم ایشالا مشخص میشه هم رزومه شما هم ما

احترام احترام میاره

یه تیم ترجیح میده 20 تا اکانت خوب داشته باشه یه تیم ترجیح میده 4 تا اکانت هیولا داشته باشه آخر بازی مشخص میشه کدوم تیم تصمیم درست تری گرفته خوش باشی

• سلام و درود به همگی رفقای گلم

بحث های تا به امروز رو ول کنید بحث داغ و روز سرور اینه

اکانت رنک 3 سرور بن شده!!! 😲

فارغ از اینکه توی کدوم ساید و تیم هست، اگه واقعا تخلف کرده دم ادمین گرم البته که به پلیر اکانتش که اتفاقا هم نمیشناسمشون خیلی ارادت دارم اما این سرور می‌خواستیم برخورد جدی و برابر رو ببینیم همگی

و همچنین امیدوارم این مسیر و روند برای الباقی پلیرها هم توی چهار ساید با همین فرمون دنبال بشه ...

ببخشید وسط بحث شیرین و به جای "محدودیت روزانه اثر هنری" مزاحم شدم خبر شگفت انگیز بود سریع اومدم چراغ اول رو روشن کنم!

پ. ن : داداش که اکانتت بن شده (یا شایدم آبجی! 🤔) ببخشی ها نمیشناسم و غرض شخصی پشت پیامم نیست خدا میدونه فقط از اجرای قانون از طرف ادمین خوشحال شدم، اگه اکانت خودمم بود استقبال میکردم 😊

مثل اینکه از اتاق فرمان اطلاع میدن خودت دیگه اکانت نداری توی این سرور!!! 😐

همگی موفق و مؤید باشید 😘🌹

• متاسفانه شما منظور بنده رو بد متوجه شديد دوست عزيز

اينكه معرفي نكردم واسه اينكه كسي مارو نميشناسه عرض كردم كه ما خاله بازي ميكرديم ;)

اينكه مولتي اكانت تعريف خاص خودشو داره حرفي توش نيست منتها چيزي كه سر صف تعريف ميشه تا ته صف ميرسه هزارجور تغيير ميكنه...

ما با اون تغييراتي كه كرده كار داريم اگرنه بر منكرش لعنت!

مورد بعد اينكه خدا از دهنت بشنوه رفيق اره واندرم ميشه لاك كرد منتها صحبت از لاك كردن تعدادي زيادي اكانت تو هفته دوم سرور بوده نه لاك كردن يك اكانت ته سرور xD

در اخرهم بنده جسارتي به رزومه شما نكردم به مولا! صد در صد عملكرد شما در دژكوب قابل تحسين بوده و هست ما كه نبوديم ببينيم متاسفانه فقط اسمشو شنيديم...

درباره تصميمات تيم هاهم والا من زياد اطلاعي ندارم كاره اي هم نيستم اما بنا به صحبت شما هرجور حساب ميكنم ٢٠ تا گرگ ٤ تا شير رو به خاك خون ميكشن!

بازم اگه صحبتي كرديم به كسي برخورده عذرخواهي ميكنم از همين تريبون!

شب و روزگار خوش

• سلام به همه دوستان خیلی قدیمی،
    از طرف همه پیرمردهای قدیمی آرزو میکنم سالم باشید و این سرور امیدوارم بهتون خوش بگذره <3
    اول اینکه بازی نمیکنم، از سر کنجکاوی و تحریک های ایرج فروم رو دنبال میکردم ولی خب واقعا بعضی از پست ها ناامید کننده هستن، جوری که خوشحال میشم این سرور رو شروع نکردم.

خوب با یه نگاه ساده میشه فهمید پلن رفتن رو اکنتای nw می تونه (نشدنی نیست هر کاری راهی داره) سخت باشه چون پلیرای خوبشون کپ ندارن پس ترسی هم از چنج کپ

دوست عزیز، نمیدونم چندتا سرور بازی کردی، چندتا سرور بردی، یا اصلا آشنایی با اندگیم داری ؟
    اصلا هم نمیخام برات بازی رو توضیح بدم چون قطعا ادعای خودت و اطرافیانت اونقدری زیاد هست که بعیده دنبال یاد گرفتن باشید، ( اگه خواستید بگو با عدد و آمار برات حساب کنم چه خطای بزرگی میکنید)،
    این اکانت رو ساختم که این پست رو بدم که بهت بگم اون زمانی که ما بازی میکردیم اگه یکی میومد این پست رو مینوشت، کاری باهاش میکردیم که تو همین فروم بازی رو واگذار کنه ، خیلی از دوستایی که تو این سرور هستن معنی تو فروم باختن رو چشیدن :)
    چی میگی برادر؟؟
    پلیرهای خوبتون کپ ندارن؟ بعد چون کپ ندارن ترس ندارن؟ ترس ندارن چون سنگتراشی کار رو برای حریف سخت میکنه؟
    بعد تازه این یه مورد بود و بقیه شو بهمون نمیگی؟؟ (بیا بگو توروخدا) ، اونوقت ایموجی زبون درازی؟؟

باور کن شانس آوردی تو دورانی بازی میکنی که کسی به همچین سوتی هایی گیر نمیده، وگرنه با همین عبارت" سنگتراشی و کپ نداشتن" یه خاطره ای برات درست میشد که همیشه تو زندگیت بهش فکر کنی،

به عنوان دوستتون و به عنوان بخشی از یه تیم قدیمی که همیشه تمام سرورهایی که بازی کرده واندر رو تو ساید خودش 100 کرده! به خودت و دوستات پیشنهاد میکنم اگه واقعا همچین پلنی دارید ، عوضش کنید، من نمیدونم کدوم سرور رو با این روش بردید؟ اما تو یه بازی خوب شما هیچ شانسی ندارید. بیشتر فکر کنید، اگه گلد و پول بی انتها دارید، بجای این استراتژی ، خرج اکانت های ضعیفتر بکنید، با این پلنی که دارید هم به خودتون صدمه میزنید هم سرور رو برای بقیه ایزی مود میکنید.

خوش باشید.
    کهنه سرباز موکسی و پیمان :دی